Baza rekrutów: nazwiska H – M

Aby ułatwić wyszukiwanie, wpisz szukaną frazę w wyszukiwarce.

Nazwisko rekrutaImię rekrutaImię ojcaWiekNazwa obwodu i miejscowość poboruRok poboruNazwa jednostki wojskowejStan cywilnyUwagi (stan społeczny, zawód, powód poboru)Nazwa archiwumNr zespołu arch.Sygn.Arch.Karta / strona
HaboraAntoni-23-1846---AP Lublin1758135
HabuckiStanisławSzymon22-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580333
HajdasFranciszekGrzegorz20Zamojski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581872
Hajdas v MakowskiMateuszJan25Zamojski, Borów183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580649
HajdukStanisławJózef Marianna24Łukowski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
HajdukPańko (Marcin)Stefan21Hrubieszowski, Tarnawatka 1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581416
HajdukGrzegorz--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
HajdukSzymonKacper-Łukowski, Radoryż187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731309
HajskaWojciechAdam24Turobin1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580587
HakienJankielJosef20Hrubieszowski, Tyszowce184514 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiKawaler-AP Lublin17581022
Halas (Galas)JanIgnacy20Dobużek1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804101
HaleckiGabrielJózef22Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175858b.pag.
HaleckiOnufry--Łukowski, Sławatycze 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
Halecki v GałeckiJulianSzymon20Siedlecki,Księżopole-Komory,Osiny Górne18411 Korpus PiechotyŻonaty-MariannaSzlachcicAP Lublin175860B.Pag.
HalickiAndrzejTomasz22Hrubieszowski, Grabowiec1849Bateria Artylerii Polowej w Arsenale Kijowskim (uczeń w szkole rzemieślniczej)kawalerAP Lublin175816
HalimoniukAdamIgnacy21Radzyński, Bezwola 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
Halimoniuk v SemeniukAntoniJan20Bialski, Dobryń18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
HalkiewiczKuźma--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
HałabisSzymon-20-1846---AP Lublin1758137
HałabisJanMateusz21Struża1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647148-149
HałabudaOnufry--Bialski, Herbów1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
HaładykTomaszMateusz24Łukowski, gm. Prawda, (w. Mielne?)1845Suzdalski Pułk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
HałajdaDanielAntoni26Tarnawatka1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804117
HałajdaDemkoGrzegorz22Kumów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804137
HałajdaDanielAntoni26Tarnawatka1836Korpus KaukaskiKawalerWłościanin, murarzAP Lublin175805111
HałajdaDemkoGrzegorz22Kumów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805133
HałanStefan--Bialski, Dziadkowskie 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
HałasKazimierzRoman23-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580325
HałasAntoniMichał20Zamojski, Tarnogóra183815 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580662
HałasSzymonPiotr26Lubelski18517 Dywizja Kawalerii LekkiejkawalerAP Lublin175819105
HałasAndrzejJakub23Krasnostawski, Dorohusk1849Flota Czarnomorskażonaty, Katarzyna BukowiakAP Lublin175816
Hałas v GalasJanIgnacy20Dobużek1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580595
HałasaJózefMarcin24Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Katarzyna KoczerownaAP Lublin175819163
HałasaTomaszWasyl24Hrubieszowski18517 Dywizja Kawalerii Lekkiejżona Justyna N.AP Lublin175819114
HałasaKazimierzMarcin24Krasnostawski1851Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175819262
HałasaMichałKacper25Zamojski1851Kaukaska Półbrygada Rezerwoważona Anna SarytownaAP Lublin175819232
HałasaJózefSebastianBiłgoraj, Grabowica1871włościaninAP Lublin175
HameraAntoniJózef23-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580328
HanAronLeibus22Lubelski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artylerii Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerAP Lublin1758124
Han (lub Stan)AntoniJózef21Kielce1837-KawalerMieszczanin, komediant. Za ukrywanie się przed spisemAP Lublin17580875
HandwaserKisielChaim20Łukowski, Ryki184512,13 Rota Inwalidzka w Iżewskiej Fabryce BroniKawalerŻydAP Lublin175824b.pag
Haniek v HarukDaniel-20-1846---AP Lublin17581333
HanusFranciszek--Siedlecki, Dzierzby 1851--Oszczędzony dla żony brzemiennej w 8. miesiącu.AP Lublin175830b.pag.
HaponiukStefanEudokim26Radzyński, Jabłeczna1848Korpus Orenburskiż. Katarzyna BocianiakównaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
HaponiukStefanEudokim26Radzyński, Jabłeczna1848Korpus Orenburskiż. (?) BocianiakównaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
HaponiukMaciejGrzegorz21Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
HarachyGrzegorzAdam24-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580323
HarapinIwanMikołaj20Hrubieszowski, Strzelce18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
HarasWojciechAndrzej24Aleksandrów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580494
HarasWojciechAndrzej24Aleksandrów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580588
HarasiakJerzy--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
HarasimJózefFranciszek, Katarzyna22Podlaska, siedlecki, Ceranów, Zawady183718 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin, garncarzAP Lublin175856b.pag
HarasimBartłomiejAntoni20Krasnostawski, Gorzków183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580642
HarasimKasperGrzegorz21Zamojski, Zamość Rządowy183815 Dywizja Piechotyż. Franciszka Klimkówna, bezdzietny. WłościaninAP Lublin17580668
HarasimAntoni--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
HarasimczukMichałJan25Honiatycze1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647112-113
HarasimiukKorniłoHieronim Marianna26Bialski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
HarasimiukStanisławFilip Prakseda22Bialski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
HarasimiukJanJan20Krasnostawski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego KorpusukawalerAP Lublin175819149
HarasimiukNiczyporDaniła25Bialski, Małaszewice 18473 Dywizja Grenadierówż. Natalia KorzuchównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
HarasimiukAleksanderJan, Hapa21Podlaska, bialski, Kościeniewicze, Dąbrowica1837Korpus Kaukaskiż.KatarzynaWłościaninAP Lublin175856b.pag
HarasimiukDaniel--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
HarasimiukNiczypor--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
HarasimiukDymitr--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
HarasimiukMikołaj--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
HarasimiukJaraf…?--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
HarasimiukMaksym--Łukowski, Opole 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
HarasimiukWasyl--Łukowski, Stulno1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
HarasimiukAleksander--Bialski, Piszczac 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
HarasiukDemetryWasyl20Zamojski185014 i 15 rota wojskowo-robocza, Zarząd Inzynierii AP Lublin175818143
HarasiukIlkoPiotr20Zamojski, Lipiny1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin175807103
HarasiukWasyl--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
HarasymJanChwedor22Radzyński1852Flota CzarnomorskaŻona Marianna WachOsadnikAP Lublin175833p.pag.
HaraszczukJakub--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
HaraszewskiJan--Biaski, Łosice 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
HarbaniukJanUłas24Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
HarbaszewskiTeofilTomasz28Siedlecki18393 Brygada Artylerii KonnejKawalerUwolniony N 83498/13274-1853, czyta i pisze po polskuAP Lublin175858b.pag.
HarczukJerzy (Jersz)21Zamojski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175818103
HardejJózefJózef23Siedlecki,Kołodziąż,Mrozowa18462 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
HarkoPawełJan-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
HarkotJózefŁukasz28Zamojski18511 i 2 Dywizja Artylerii Grenadierówżona Anna HancowaAP Lublin17581965
HarkowskiGrzegorz--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
HarmidaJan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
HarmidziukLudwikStanisław20Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
HartanowiczMichałJózef28Orłów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804135
HartmanAbramBendik20Krasnostawski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artylerii Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerAP Lublin1758122
HarukSzymonJan21-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580322
HarwaczJacentyKazimierz28Hrubieszowski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty,AP Lublin175816
HasanArtymChwuk20Krasnostawski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819165
Hasenmus WulfowiczNusym-19Łukowski, Maciejowice 18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawalerŻydAP Lublin175827B. Pag.
Hasenmus WulfowiczNusym-19Łukowski, Maciejowice 18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawalerŻydAP Lublin175828B.Pag.
HasiakBłażejJakub24Zamojski, Lipiny183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580647
HasiukLudwikJózef20Radzyński,Słowatycze,Jabłeczna18462 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
HasiukChwedorChwedor20Radzyński, Piczewiska 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
HasiukSzymonTeodor26Radzyński, Lack 1845Arsenał w KijowieKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
HasklowiczAbelHaskel22Lubelski, Ciecierzyn184514 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiKawaler-AP Lublin17581023
HassanJanJan21Czerniejów1836Flota Bałtyckaż. Marianna Szewc, pozostała przy ojcu w tejże gminieWłościaninAP Lublin175804125
HassanJanJan21Czerniejów1836Korpus Kaukaskiż. Marianna Szewcówna, bezdzietny, żona pozostała przy ojcu.WłościaninAP Lublin175805120
HawanuskaWasylJakub Tacjanna23Radzyński1835-KawalermieszczaninAP Lublin175853p.pag.
HaweraMikołajWalenty20Sahryń1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647104-105
HawerczukNiczyporWawrzyniec20Bialski, Cieleśnica 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
HawerczukNiczyporWawrzyniec20Bialski, Cieleśnica1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
HawruszkoKarolJakub, Julianna21Podlaska, bialski, Terespol, Dobryń1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
HawryleckiLeopold (Leonard)Walenty20Krasnostawski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818118
HawrylikIwan--Bialski1843Służba górnicza--AP Lublin175863b.pag.
HawrylukHwedkoTomasz26Perespa1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564786-87
HawrylukIgnacyAdam22-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580322
HawrylukDaniłoHryć24-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580318
HawrylukLewekJacenty26Stara Wieś1836-KawalerWłościanin, za ukrywanie się przed spisem AP Lublin17580868
HawrylukJanHrubieszów, Miączyn1868--włościaninAP Lublin175
HawrylukMichałMarcin23Bialski,Komarów18411 Dywizja DragonówŻonaty-Ewa NazarukWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
HawrylukGrzegorzSiedlecki18411 Korpus PiechotyAP Lublin175860B.Pag.
HawrylukSemkoTomasz20Krasnostawski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Gana TosikownaAP Lublin175819191
HawrylukIwanKondrat23Bialski,Kodeń,Mrzonka?18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonatyWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
HawrylukJan25Hrubieszowski1849Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175816
HawrylukJanTomasz21Moniatycze1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580583
HawrylukBazyliRadzyński1848Korpus OrenburskiAP Lublin175827B. Pag.
HawrylukBazyliRadzyński,1848Korpus OrenburskiAP Lublin175828B.Pag.
HawrylukHryćRoman22Podlaska, radzyński, Andrzejów, Wola Wytycka1842na rachunek przyszłego poboruźona Anna Chomańczykowna, bezdzietnywłościanin, zbiegł przed naborem rekrutówAP Lublin175862b.pag.
HawrylukAntoniTeodor22Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175858b.pag.
HawrylukJózefJakub24Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
HawrylukStefanRoman21Radzyński, Wytyczno 1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
HawrylukPaweł--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
HawrylukMitrofan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
HawrylukMarek--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
HawrylukJan--Łukowski, Suchowola 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
HawrylukMichałMakary21Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
HawrylukEliasz--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
Hawryluk (Gawryluk)IwanIwan23Bialski, Połoski1845Szosteńska Fabryka Prochuż. Salomea (?)WłościaninAP Lublin175824b.pag
HawrysŁukaszAndrzej21Zamojski, Dyle1840Flota Czarnomorskaż. Ewa c. Jana Tułandy, bezdzietnyWłościaninAP Lublin17580765
HawrysJędrzejWasyl20-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580328
HawrzyszukAndrzej--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
HegeKacperErnest20Łukowski,Brześce18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerSzlachcicAP Lublin175860B.Pag.
HejdukJakubGrzegorz, Agnieszka21Podlaska, łukowski, Jagodne, Zwodnik1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
HekelmanSzmul LejbCherszka22Radzyński, Włodawa18459,10,11 Rota Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BroniKawalerŻyd,krawiec AP Lublin175824b.pag
HekendorfJanMarcin21Łukowski, Maciejowice 1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościanin, szewc AP Lublin175824b.pag
HelbirdSzlomaDawidowicz21Bialski, Kodeń1844Roboty Zarządu Komunikacji 4 OkręguKawalerŻyd,krawiec AP Lublin175864b.pag.
HelertStanisławJan20Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175833p.pag.
HelfendDawidNusym Chil24Krasnostawski, Chełm184513 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriiżona Estera-AP Lublin1758109
HelfmanChaimLejba22Krasnostawski, Krasnystaw 1844Flota Czarnomorskaż. Ruchla z Regierów, bezdzietny, żona poszła za mężemŻydAP Lublin1758096
HenrychFrydrychPiotr20Łukowski, Natulin18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
HerbstmanSrólAbram18Zamojski18519,10,11 Rota Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819304
HerdaJózefMichał21Hrubieszowski18517 Dywizja Kawalerii Lekkiejżona Agnieszka DroszkownaAP Lublin175819107
HermanowskiLeon--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
HerpuraMarcinFranciszek20Dorohusk1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564788-89
HerszenfeldDawid MichelZelikLubartów, Lubartów1869--ŻydAP Lublin175
HerszentornAramSrul24Radzyński18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiŻona Fryma KahmaterŻydAP Lublin175833p.pag.
HerszkaJankielKwelman24Zamojski, Kraśnik1844Flota CzarnomorskaKawalerŻydAP Lublin1758097
Herszkowicz HimelfarbWolfZaywelowicz20Bialski, Kodeń1844Roboty Zarządu Komunikacji 4 OkręguKawalerŻydAP Lublin175864b.pag.
HerszmanNuta LejbIcek18Bialski185210 Rota wojenno-robocza Zarządu InżynieriiŻona Jenta Finker,syn 1 m-cŻydAP Lublin175833p.pag.
HeśTomaszMichał22Krasnostawski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
HilewskiJan(?)22Horodło18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerMieszczaninAP Lublin17580524
HimelblumBerekMichel18Radzyński18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiŻona Fryda DawidŻyd,za niego brat Drul lat 14 do Kantonistów ZamoścAP Lublin175833p.pag.
HineburgKajetanGrzegorz20Radzyński, Załucze184418 Dywizja Piechotyż. Zuzanna WiszniewskaWłościaninAP Lublin175864b.pag.
Hiniberg (Heniberg)KrystianJan28Radzyński, gm. Sławatycze, w. (?)1847Butyrski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
HirGerszkoElja20Zamojski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artylerii Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerAP Lublin17581218
HirszfekdChaimBerekNowa Aleksandria, Kazimierz1871ŻydAP Lublin175
Hitelmann (Hytelmann) LejzorowiczNuta-19Radzyński, Sławatycze18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowychż. Hana AbramównaŻydAP Lublin175828B.Pag.
Hitelmann LejzerowiczNuta-19Radzyński, Sławatycze18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowychż. Hana AbramównaŻydAP Lublin175827B. Pag.
HitermannIcekJosko20Radzyński,Włodawa1846Kompanie Niefrontowe Korpusu KaukaskiegoKawalerŻydAP Lublin175825B.Pag.
HitpelKochmalinBenjamin-Garwoliński, Garwolin1871--Błędnie wpisane nazwisko - powinno być KrochmalikAP Lublin175873628
Hitryk (Chytry)MichałN20Hrubieszowski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581887
Hładuniuk vel HarasimiukNikiforAntoni23Radzyński, Kolano1847Butyrski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
HładyniakMichałŁemko Kwihina20Radzyński1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
HmuraWawrzyniecFranciszek25Zamojski, Gościeradów1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581441
HnaliukLeon--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
HnidjukJanFedek20Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego KorpusukawalerAP Lublin175819146
HochbaumWulfChaim23Radzyński185211 Rota wojenno-robocza Zarządu InżynieriiŻona Estera N,córka 1/2 rokuŻyd,za niego brat Moszko lat 15 do Kantonistów ZamoścAP Lublin175833p.pag.
HochgiemajnAronTanhym23Lubelski, Lublin1844Flota Czarnomorskaż. Gitla Erlichów, bezdzietnyŻyd, czyta i pisze po żydowskuAP Lublin1758094
Hochmann (Janklowicz)Berko-20Bialski, Piszczac 18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowychż. Chaja HezykowiczŻydAP Lublin175827B. Pag.
HochułMichał-20-1846---AP Lublin17581312
HocykMichałPiotr22Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Katarzyna KonaszykOsadnikAP Lublin175833p.pag.
HodonPawełKazimierz22Grabowiec183615 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin, zm. 1843 r.AP Lublin17580558
HodonPawełKazimierz22Grabowiec183615 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580464
HodyniecSemenDaniła21Radzyński1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
HofmanIzrael SymchaGerszek20Lubelski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artylerii Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerszewcAP Lublin17581212
HofmanWolfJosel22Podlaska, łukowski, Bobrowniki1842żona Chajaza Jozefa Niepokojczyckiego (?)AP Lublin175862b.pag.
HofmanAronJoska20Łukowski, Bobrowniki184512,13 Rota Inwalidzka w Iżewskiej Fabryce Broniż. Ryfka NesielównaŻydAP Lublin175824b.pag
Hohmann (Hochmann) JanklowiczBerko-20Bialski, Piszczac 18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowychż. Chaja HazykównaŻydAP Lublin175828B.Pag.
HokmanSrulHerszko-Garwolinski, Ryki1871--Wykupił sięAP Lublin175873618
HolbergIosekSiedlecki,18489,10,11 Rota Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BroniAP Lublin175828B.Pag.
Holberg SzmulowiczJosek-19Siedlecki, Górki18489,10,11 Rota Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BroniKawalerŻydAP Lublin175827B. Pag.
HolcmanBenjaminJosel-Radzyński, Międzyrzec1871--Opłacił 1000 rubli i otrzymał zaświadczenie o wykupieniuAP Lublin1758731104
Holewiński vel Holewicki CholewickiFeliksJózef22Lubelski1850Korpus GrenadierówAP Lublin17581835
HolopaMichałMaciej21Hrubieszowski, Miączyn18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
HoltztregerBerekDawid18Lubelski18519,10,11 Rota Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerstolarzAP Lublin175819316
HolukGrzegorzFedko20Krasnostawski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Marianna ProkopiakAP Lublin175816
HołczukJanMaciej20Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
HołodProkopN20Bialski,Kodeń,Kołacze18462 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
HołodaJanAdam, Pelagia25Podlaska, radzyński, Hańsk, Żdżarka183718 Dywizja Piechotyż.Oksenia, s.Konrad 3 m-ceWłościaninAP Lublin175856b.pag
HołodyWojciech-25-1846---AP Lublin17581314
HołodySemko-20-1846---AP Lublin17581315
HołodyAdam-20-1846---AP Lublin17581329
HołojukMarcinAntoni20Hrubieszowski, Tarnawatka 1840Flota Czarnomorskaż. Katarzyna Machowicz, bezdzietny.WłościaninAP Lublin17580754
HołoszkaTomaszStefan21Bialski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
HołotaIlkoBazyli27Hrubieszowski, Rachanie1840Flota Czarnomorskaż. Ludwika c. Kazimierza Chylewskiego, bezdzietnyWłościaninAP Lublin17580753
HołowaczKonstantyHrubieszowski18409 Dywizja PiechotyAP Lublin175807
HołowaczDaniło--Łukowski, Stulno1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
HołowczukAntoniMiron24Radzyński,Haliszew18411 Dywizja DragonówŻonaty-Wanda JasińskaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
HołowersaMikołajHryć20Białopole18362 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin17580514
HołowkaPiotrMateusz23Hrubieszowski, Dub 18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
HołowkaPawełChwedek28Perespa1835-KawalerWłościaninAP Lublin17580856
HołowniaWincenty--Bialski, Huszcza1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
HołubPaweł--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
HołubiakJózef--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
HołubowiczJan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
HołubowiczJacenty--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
Hołwy (lub Hołuj)AntoniPiotr21Lubelski, Puławy 1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin175807102
HołysAntoni21Krasnostawski, Puchaczów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
HomaWasylChwedko21-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580330
HomaOleszkoJan22Krasnostawski, Rakołupy183813 Dywizja Piechotyż. Anna Zubryczynkę, bezdzietny. WłościaninAP Lublin17580619
HomaSemko--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
Homa (Choma)WasylJacenty22Zamojski185014 i 15 rota wojskowo-robocza, Zarząd Inzynierii AP Lublin175818151
HomeraTomasz--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
Homiak (Chomiak)KirykWasyl27Hrubieszowski185014 i 15 rota wojskowo-robocza, Zarząd Inzynierii AP Lublin175818145
HomikStefanJan22Hrubieszowski18517 Dywizja Kawalerii Lekkiejżona Halina ZdułubnaAP Lublin175819104
HonickiJanJan21Łaszczów18363 Dywizja Kawalerii Lekkiej-WłościaninAP Lublin17580522
HonickiJanMaciej21Obrowiec183615 Dywizja Piechotyż. Katarzyna Bruchacka, zostaje przy rodzinie WłościaninAP Lublin17580563
HonigblumSumerMoszek21Lubelski18519,10,11 Rota Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819311
HonikNachmannZelkow20Łukowski,Tuchowicz1846Kompanie Niefrontowe Korpusu KaukaskiegoKawalerŻyd ,szewcAP Lublin175825B.Pag.
HonikUszerBerek21Krasnostawski, Żółkiewka184514 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriizona Mechcia-AP Lublin17581017
HoniukMaksymWasyl25Radzyński, Ossowa18481 Dywizja Ułanówż. Marta SawczukWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
HoniukMaksymWasyl25Radzyński, Ossowa18482 Dywizja Ułanówż. Aneta SawczukWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
HonofrukSelwich--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
HopkoJanWojciech23Krasnostawski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581861
HoralukMichałN.20Radzyński, Wola Żakowa 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
HorbaczAndrzejJan20Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego KorpusukawalerAP Lublin175819148
HorbowiecGrzegorzFilip24Bialski, Bukowice 18433 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
HordejJanStefan26Siedlecki, Repki18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
HordejewiczJanGrzegorz20Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
HordejukGrzegorzSzymon22Bialski, Huszcza1845Suzdalski Pułk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
HordejukTomaszMaksym, Dominika20Podlaska, bialski, Cieleśnica, Klonownica1837Korpus Kaukaskiż.NataliaWłościaninAP Lublin175856b.pag
HordejukFilip--Radzyński, Rudzieniec 1851--Oszczędzony dla żony brzemiennej w 8. m-cu.AP Lublin175830b.pag.
HordjukMarcinTadeusz20Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego KorpusukawalerAP Lublin175819155
HordyIwanMaksym25Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Anna LisownaAP Lublin175819147
HordyjczukMichałWasyl20Bialski,Kodeń,Olszanka18462 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
HordynkaFranciszek--Bialski, Wólka Nosowska 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
HoreckiJanJózef22Lublin1834-KawalerMieszczanin, czyta i pisze po polskuAP Lublin1758038
HoreckiAntoni-20-18464 Dywizja Artylerii--AP Lublin17581335
HoreckiAdamJózef21Krasnostawski18517 Dywizja Kawalerii Lekkiejkawalerczyta i pisze po polskuAP Lublin175819102
HorlajczukAndrzej--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
HornowskiPawełRoman20Bialski, Juniewicze 18473 Dywizja GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
HorodelskiAntoniGrzegorz21Hrubieszowski, Sitno183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580645
HorpeniukAntoniJan20Hrubieszowski, Hrubieszów1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581439
HorulaBazyliBazyli23Śniatycze1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804142
HorulaWasylWasyl23(?)1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805138
HoryjkoAndrzejTomasz22Hrubieszowski, Białopole1849Flota Czarnomorskażonaty,AP Lublin175816
HrabiaJanWojciech25Podlaska, łukowski, Trojanów1844na rachunek przyszłego poborużona Wiktoria Skibińska, c.Mariannawłościanin, kowal, był w więzieniu za kradzieżAP Lublin175862b.pag.
HraszczGrzegorz--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
HrawczukJakubJan24Potok18362 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin1758059
HrebieńWaszko--Łukowski, Stulno1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
HrechorowiczStefanFilimon, Anna23Podlaska, bialski, Terespol1837Korpus Kaukaskiż.MariannaMieszczaninAP Lublin175856b.pag
HrehorowiczStanisławMichał23Radzyński, Krzewica18472 Dywizja Dragonówż. Marianna AntonównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
HroliukStefanKiryło25Bialski, Witulin18436 Korpus Piechoty, 18 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
HromakJan-20-1846---AP Lublin17581321
HromiukStefan--Bialski, Witulin1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
HrubczałaIgnacyFranciszek24Skomorochy Wielki1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805130
HrycajŁukaszJózef25Zamojski, Stary Zamość 18402 Dywizja Kirasjerówż. Anna c. Tomasza Mrowa, bezdzietnyWłościaninAP Lublin175807125
HryciakKonstanty--Łukowski, Jasionka Ruska1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
HrycieczkoBazyliPiotr20Posadów1836Flota BałtyckaKawalerwłościanin, murarzAP Lublin17580488
HryciukJanMaciej20Radzyński, Wólka Krzymowska 184410 Dywizja Piechotyż. Ewa KuzędrzankaWłościaninAP Lublin175864b.pag.
HryciukPiotrJan23Sitno18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580435
HryciukNiczyporJan21Radzyński, Kczewica18433 Korpus Piechotyż. Barbara JakimównaWłościaninAP Lublin175863b.pag.
HryciukTrochymLewek23Bialski, gm. Zakrze, w. (?)1847Moskiewski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
HryciukJózefLewek23Bialski, gm. Witulin, w. (N…?)1847Moskiewski Pułk Piechotyż. Anna PiotrowskaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
HryciukWawrzyniecPacek22Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
HryciukChwedorDamian23Bialski1839Oddzielny Korpus Kaukaskiż. Anastazja SawkonównaWłościaninAP Lublin175858b.pag.
HryciukSemen--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
HryciukLeon--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
HryciukJan--Bialski, Falatycze 1851--AP Lublin175830b.pag.
HryciukPiotrIwan23Sitno18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580527
Hryciuk v KołtuniakBartłomiejGrzegorz21Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
Hryciuk vel KozickiStefanJan, Łucja23Podlaska, bialski, Kodeń, Leniuszki1837Korpus Kaukaskiż.MariaWłościaninAP Lublin175856b.pag
HrycykMarcin--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
HryćMichałFranciszek20Krasnostawski1849Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175816
HryćKarol--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
Hryć v BorowskiStanisław--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
HrynAntoniJan22Radzyński, Serokomla 18433 Korpus PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175863b.pag.
HryniewiczJanJan28Łukowski18393 Brygada Artylerii KonnejKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
HryniewiczSemen--Bialski, Dubów1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
HryniewieckiJanJózef28Janów1836KirasjerzyKawalerMieszczaninAP Lublin17580422
HryniewieckiJanJózef28Janów w Województwie Podlaskim18362 Dywizja KirasjerówKawalerMieszczaninAP Lublin17580514
HryniewskiBenedyky--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
HryniukMaksymSzymon21-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580327
HryniukJanJozafatTomaszów, Dutrów1871włościaninAP Lublin175
HryńJózefJan20Radzyński, Serokomla 18442 Dywizja DragonówKawalerMieszczaninAP Lublin175864b.pag.
HryzykiewiczSemenPiotr23Horodło183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580561
HubaStefan (Szczepan)Maciej20Zamojski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818119
HubermanLejzorMoszek18Lubelski18519,10,11 Rota Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819311
HubermanAbram IcekIzrael-Garwoliński, Trojanów187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873629
HubickiStanisławJanHrubieszów, Hrubieszów1871mieszczaninAP Lublin175
HubińskiJózefJan20Hrubieszowski1850Korpus Grenadierówzastąpił brata Michała HubiakaAP Lublin17581843
HudelmanJankielGerszek16Lubelski, Nowa Aleksandria1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin175822544
HukPiotr(?)21Radzyński, Lack 1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
HukJanBazyli, Wowdia22Podlaska, radzyński, Sławatycze, Lack183718 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
HukIserCałka19Bialski18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiKawalerŻydAP Lublin175833p.pag.
HukFilip--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
Huk v PanasiukJakubKirej25Radzyński1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
HukaloJanPiotr25Radzyński1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
HulakWojciechTomasz20-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580326
HulewiczKazimierzBazyli27Bialski, (S..?)1843Korpus GrenadierówKawalerSzlachcic, czyta i pisze po polsku, ochotnik.AP Lublin175863b.pag.
HułajKaumFedko20Hrubieszowski, Żulice183813 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580625
HuminWawrzyniecŁukasz23Krasnostawski, Rakołupy183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580643
HumnickiFranciszekAndrzej20Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego KorpusukawalerAP Lublin175819149
HumnickiJózefJan25Hrubieszowski, Nowosiółki18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
HunekJózefAndrzej20Lubelski, Kozłówka183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580637
Hurczuk v NowakAdamTeodor20Bialski, Klonowica Mała18443 Dywizja GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
HurczykTomasz--Łukowski, Hańsk1851--Niezdatny z powodu ran odnawiających się na goleni prawej.AP Lublin175830b.pag.
HurkoPawełMarcin20Krasnostawski1851Flota Czarnomorskażona Anastazja MigaluwnaAP Lublin175819248
HurkoAleksanderLeon23Radzyński, Jabłoń 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
HurzemnaJózef-24-1846---AP Lublin17581313
HusSzoelMoszek23Zamojski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artylerii Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerkrawiecAP Lublin17581213
HusStefanKorniło21Radzyński,Żelizna,Kolembrody18411 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
HusTomaszChurłanys21Radzyński,Żelizna18462 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
HusWasylStefan20Horodło1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580580
HuszczakSzymonEliasz20Krasnostawski, Rakołupy1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580751
HuśBazyliStefan20Horodło1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580486
HuśTomasz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
Huś (Chuś)DymitrKorniła21Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
Huś v Haskiewicz CałkowiczDawid-22Bialski, Przesmyki18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawalerŻydAP Lublin175828B.Pag.
Huś v Haskowicz CałkowiczDawid-22Bialski, Przesmyki18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawalerŻydAP Lublin175827B. Pag.
HutfingerWadyaGusim18Lublin18519,10,11 Rota Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819310
HwedczukJanBartłomiej-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Hwedoruk v ChwadorukSzymonTeodor20Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Ewa SawczakOsadnikAP Lublin175833p.pag.
HycmacherMichelDawid18Bialski18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiKawalerŻydAP Lublin175833p.pag.
HylarukJanN20Bialski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
HylikJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
HysJan-20-1846---AP Lublin17581331
HysSylwesterRoman22Hrubieszowski, Gozdawa 1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin175807113
HysPiotrSeweryn20Łukowski,Sobienie1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
HysMichałIwan28Terebiniec18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580533
Hys (Gys)MichałJan28Terebiniec18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerwłościanin, za ukrywanie się przed spisemAP Lublin17580441
HyśKonstantyPiotr21Hrubieszowski, Werbkowice18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Marianna SidorczukAP Lublin175816
HytrynStefan--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
HyżyIwanMarcin-Sokołowski, Korczew187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731552
IchymiakAntoniJan-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
IchymiakWojciechSzczepan-Radzyński1872Wykupił się za 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Icko JanklowiczSterdyniak-19Siedlecki, Sterdyń18489,10,11 Rota Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BroniKawalerŻyd, szewcAP Lublin175827B. Pag.
Ickowicz v FajgienbaumChaimIcek22Lubelski, Końskowola 1844Flota CzarnomorskaKawalerŻydAP Lublin1758096
Idziak v PietrykaPawełFranciszek-Łukowski1872Zapisany pod literą P-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
IgańskiJanWojciech20Siedlecki, Czerwanki184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
IgańskiMaciej--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
IgańskiMichał--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
IgielnikMichałSzmul-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
IglickiMoszkoJankiel18Łukowski18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiKawalerŻydAP Lublin175833p.pag.
IgnaciukMarcinFranciszek20Siedlecki,Stedryń,Zembrów1846Kompania wojskowo-robocza IV okręguKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
IgnaciukGrzegorzAntoni20Bialski, (?)1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
IgnaciukGrzegorzAntoni20Bialski, (?)1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
IgnaciukPiotrStefan21Siedlecki,?,Kamionka1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
IgnaciukWincenty--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
IgnaciukMikołajFranciszek23Siedlecki, Zembrów18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
Ignaciuk v RepczukBazyliMikołaj20Bialski, Gnojno1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
Ignaciuk v RepczukBazyliMikołaj20Bialski, Gnojno1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
IgnalewiczJanTomasz22Radzyński,Parczew18411 Korpus PiechotyŻonaty-Joanna JędruszczankaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
Ignaśko v IgnasiukTomaszGrzegorz22Siedlecki, Przeździatka 1845Suzdalski Pułk Piechoty - 16 Dywizja Piechotyż. Katarzyna (Bandzuczanka?)WłościaninAP Lublin175824b.pag
IgnatczukBartłomiejLeon20Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Katarzyna HordojecMieszczaninAP Lublin175833p.pag.
IgnatiukSemenTeodor-Bialski, Sławatycze187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873283
IgnatiukFrancGrzegorz-Konstantynowski, Zakanale18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin175873912
IgnatowiczIgnacy--Bialski, Cieleśnica1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
IgnatowskiJanRoman21Bialski, Biała Podlaska 18481 Dywizja UłanówKawalerMieszczaninAP Lublin175827B. Pag.
IgnatowskiJanRoman21Bialski, Biała18481 Dywizja UłanówKawalerMieszczaninAP Lublin175828B.Pag.
IgnatowskiAndrzejFranciszek20Bystrzyca1836Flota BałtyckaKawalerwłościanin, za włóczęgostwoAP Lublin175804145
IgnatowskiAndrzejFranciszek20Bystrzyca1836Korpus KaukaskiKawalerWłościanin, włóczęga AP Lublin175805141
IgnatowskiJózefKazimierz-Sokołowski1872Zawrócony z rekrutacji-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
IgrasMaciejTomaszBiłgoraj, Lipiny1871włościaninAP Lublin175
Ihnaciuk (lub Ignatiuk)JanJan26Radzyński, Hanna 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
IhnatiukMichał--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
IhnatiukBazyli--Łukowski, Orchówek 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
Ihnatiuk (Ignaciuk)JakubNemir20Radzyński, Dubicze1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy TronuKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
Ilasiuk vel EliaszukJanDymitr20Bialski, Hotycze1847Moskiewski Garnizon Artylerii - 5 RotaKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
IlaszukFranciszek--Łukowski, Radzyń1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
IlczukPiotr--Tomaszowski---AP Lublin17580220
IlczukPawełMakary20Radzyński, gm. Międzyczec , w. (Sawet?)18433 Korpus Piechotyż. Marianna BieczyńskaWłościaninAP Lublin175863b.pag.
IlczukMaciejTeodor23Siedlecki, Gródek 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
IlczukMaciejTeodor23Siedlecki, Grudek 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
IlczukTomaszGrzegorz-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
IlczukŁukasz--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
IlczukRoman--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
IlczukFilip--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
IlczukBartłomiejMichał20Bialski18523 Dywizja GrenadierówKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
IlczukGrzegorzJakub22Radzyński1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
IlczukŁukasz--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
IlczynaAndrzejJan-Włodawski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
IliaszukDionizyEustachy-Bialski, Piszczac187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873343
IlickiAdamIwan-Węgrowski, Stoczek187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin1758731714
IlinskiMarcinLudwik-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
IlińskiJanMaciej21Siedlecki, Kostki18452 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
IlińskiMichałWawrzyniec26Siedlecki, Łazów1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
IlińskiMichałWawrzyniec26Siedlecki, Łazów1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
IlkiewiczWojciechN24Siedlecki, Krześlin18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
IlowickiMichał--Hrubieszowski---AP Lublin17580220
InartowskiWincenty--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
InkwantyGrzegorz--Lubelski---poza kontygentAP Lublin17580220
IowikGrzegorzAndrzej-Bialski, Połoski187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873316
IrackiWawrzyniec--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
IrsztejnTojwaJankiel21Zamojski18519,10,11 Rota Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819310
IskraSzymon-21-1846---AP Lublin17581315
IskraIgnacyAndrzej21Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Agata Kowalskazmarł N 75375/25436-64AP Lublin175819192
IskraIgnacyStanisław24Lubelski18517 Dywizja Kawalerii Lekkiejżona Łucja KendzikownaAP Lublin175819103
IskraWojciechAntoni24Boiska1835-ż. Franciszka z WijakówWłościaninAP Lublin115647190-191
IsykMikołajStefan21Hrubieszowski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819179
IsykSzymonJakub20Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Julianna MorugownaAP Lublin175819127
IszczukMichałStefan26Rachanie18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580432
IszczukAndrzejJan21Ślipcze1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580495
IszczukAndrzejIwan21Ślipcze1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580589
IszczukMichałStefan26Rachanie18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580524
IwanFranciszek--Lubartowski---AP Lublin17580220
IwanczukDmitr--Chełmski---AP Lublin17580220
IwanczukStefan--Chełmski---AP Lublin17580220
IwanczukJózefFiodor-Radzyński187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
IwanczukChwedorStefan24Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
IwanczukAndrzejAdam20Chełm1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564786-87
IwanczukOnufryPaweł20Krasnostawski, Żmudź183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580635
Iwanczuk v WasylukMarekWasyli22Bialski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
IwanekAdam-21-1846---AP Lublin1758139
IwanekŁukaszJan20Lubelski, Wola Sernicka 183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580644
IwanickiStefan--Hrubieszowski---AP Lublin17580220
IwanickiTeodor--Hrubieszowski---wykupionyAP Lublin17580220
IwanickiPiotrWincenty20Zamojski, Urzędów 1848Flota CzarnomorskaKawalerMieszczanin, szewc AP Lublin17581415
IwanickiWalentyJan20Biskupice1835-KawalerWłościanin, krawiec AP Lublin11564727
Iwanicki v BrusztelBazyliPaweł21Radzyński, Opole 1843Korpus GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
IwaniczStanisław--Biłgorajski---AP Lublin17580220
IwaniukStanislaw-23-1846---AP Lublin1758134
IwaniukJózefGrzegorz20Bialski, Woskrzenice 18476 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
IwaniukUłasWasyl26Radzyński, Romanów 1845Garnizon Artylerii w Wyborguż. Zofia KowalczukównaWłościaninAP Lublin175824b.pag
IwaniukJanJózef20Krasnostawski, Kanie1838KirasjerzyKawalerWłościanin. Za ukrywanie się przez spisem.AP Lublin17580680
IwaniukWasyliGawryło-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
IwaniukMikołajJózef-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
IwaniukStefan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
IwaniukDymitr--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
IwaniukSzymon--Podlaska, radzyński1832--Zmarł w 1844r.AP Lublin175861b.pag
IwaniukMateuszStefan-Konstantynowski, Czuchleby187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873876
IwaniukStefanIwan-Radzyński, Zahajki187131 Dywizja Piechoty-Wyznaczył najemnika Wasyla BondarukaAP Lublin1758731094
IwaniukFomaAndrzej-Sokołowski, Sabnie187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731551
IwankowiczMaksymStefan21Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Katarzyna PIetryczakownaAP Lublin175819140
IwanojkoNikita--Hrubieszowski---AP Lublin17580220
Iwanow v JewanowMichałPaweł20Bialski,Bialski,Kostomłoty18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonatyWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
IwanowiczWincentyMikołaj26Radzyński, Tyśmienica 1847Moskiewski Garnizon Artylerii - 5 Rotaż. Marianna BanachowiczównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
IwanowskiKacperIwan24Bialski, (Droblin?)184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
IwanowskiFlorianMichał24Krasnostawski, Kamionka 18404 Dywizja Kawalerii Lekkiejż. Tekla Kozuch c. WojciechaMieszczaninAP Lublin175807130
IwanowskiMichałStanisław20Siedlecki, Iwanowo Przywory 18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerSzlachcic, jako ochotnik AP Lublin175863b.pag.
IwanowskiJózefatTomasz21Bialski, Biała 1847Tarutyński Pułk JegrówKawalerMieszczaninAP Lublin175826B.Pag.
IwanowskiMikołajTomasz-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
IwanowskiJózef--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
IwanowskiIwanAdam-Łukowski, Ulan18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731291
IwanowskiWładysławWalenty-Garwoliński, Łaskarzew187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-Wyznaczył rekruta Franca M?? Pochodzacego z gminy Jabłon??AP Lublin1758731802
IwanskiIgnacyN-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
IwanskiJakubJan-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
IwanuszczukPawełFeliks20Krasnostawski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Zofia IsuczukownaAP Lublin175819181
IwańczukGrzegorz--Tomaszowski---AP Lublin17580220
IwańczukFranciszekKarol22Siedlecki1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
IwańczukJózefBenedykt Marianna23Siedlecki1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
IwańczukTomaszJan20Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona N.N.AP Lublin175819175
IwańczukJoachimJan22Hrubieszowski18512 Dywizja Kirasjerówżona Anna GajewskaAP Lublin17581986
IwańczukWalentyJózef20Krasnostawski, Chełm18404 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerMieszczanin, tkacz AP Lublin175807131
IwańczukKazimierzMaciej23Biłgoraj1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580486
IwańczukKazimierzMaciej23Biłgoraj1836Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin17580580
IwańczukJakubMaksym25Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
IwańczukStefanZachar27Radzyński1839Oddzielny Korpus Kaukaskiż. Dominika MikołajWłościaninAP Lublin175858b.pag.
IwańczukJan--Hrubieszowski1848Sewastopolski Garnizon Artylerii--AP Lublin175814Spis alf.
IwańczukMarcin--Krasnostawski1848Sewastopolski Garnizon Artylerii--AP Lublin175814Spis alf.
IwańczukMichałKarol23Siedlecki, Chądzyń1845Szosteńska Fabryka ProchuKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
IwańczukJózefMikołaj, Marianna23Podlaska, radzyński, Suchowola, Kopina1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
IwasiukJanPiotr24Krasnostawski, Kraśniczyn183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580634
IwaszczukJanTymosz, Dominika22Podlaska, bialski, Neple, Kuzawka1837Korpus Kaukaskiż.TeklaWłościaninAP Lublin175856b.pag
IwaszkiewiczJózefPaweł20Krasnostawski, Liszno Wyższe1848Flota Czarnomorskaż.Józefa SzymonkównaWłościaninAP Lublin17581411
IwaszkiewiczTomaszIgnacy25Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175858b.pag.
IwaszkiewiczHilary--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
IwaszkoStefan--Łukowski, Rudzieniec 1851--Niezdatny z powodu obłąkania zmysłów.AP Lublin175830b.pag.
IzaksonLejzorZelik-Radzyński187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
IzdebikiJanMaciej20Radzyński,Parczew18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerMieszczaninAP Lublin175860B.Pag.
IzdebskiJanbrak20Siedlecki1835-Kawalermieszczanin czyta i pisze po polsku czeladnik stolarza i mówi po niemieckuAP Lublin175853p.pag.
IzdebskiJulianKazimierz matki nie pamięta21Siedlecki1835-Kawalerszlachcic dowody ma złożyć czyta i pisze po polskuAP Lublin175853p.pag.
IzdebskiMichałJacek20Radzyński, Mościska 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
IzdebskiPiotrJan25Łukowski,Leszczanki18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
IzdebskiJózefFilip21Radzyński,Wisznice18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerMieszczanin,piśmiennyAP Lublin175860B.Pag.
IzdebskiFranciszekAndrzej23Lubelski, Lublin1840Flota CzarnomorskaCzyta i pisze po polsku, kowal.MieszczaninAP Lublin175807108
IzdebskiJakubStanisław24Siedlecki, Izdebki1848Korpus KaukaskiKawalerSzlachcicAP Lublin175827B. Pag.
IzdebskiKazimierzJan20Siedlecki, Łupiny1848Korpus Kaukaskiż. Marianna KrasuskaSzlachcicAP Lublin175827B. Pag.
IzdebskiJakubStanisław24Siedlecki, Izdebski 1848Korpus KaukaskiKawalerSzlachcicAP Lublin175828B.Pag.
IzdebskiKazimierzJan20Siedlecki, Lipiny1848Korpus Kaukaskiż. Marianna KrasuskaSzlachcicAP Lublin175828B.Pag.
IzdebskiMateuszIgnacy20Siedlecki, Stara Wieś 1848Korpus OrenburskiKawalerSzlachcicAP Lublin175827B. Pag.
IzdebskiMateuszIgnacy20Siedlecki, Stara Wieś 1848Korpus OrenburskiKawalerSzlachcicAP Lublin175828B.Pag.
IzdebskiStanisławJózef-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
IzdebskiPawełMarcin-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
IzdebskiStanisławMateusz-Siedlecki18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
IzdebskiStanisław--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
IzdebskiJakub--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
IzdebskiTomasz--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
IzdebskiMikołaj--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
IzdebskiPaweł--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
IzdebskiJakub--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
IzdebskiAdamMateusz-Siedlecki, Pióry187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587384
IzdebskiNikodemKarol-Siedlecki, Pióry1871-Opłacił 400 rubli i otrzymał zaświadczenie o zwolnieniuAP Lublin175873130
IzdebskiJanJózef27Łukowski, Stara Huta 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
IzdebskiAdamAntoni23Radzyński, Mościska 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
IzdebskiIgnacyJózef-Siedlecki, Pióry187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873149
JabkoMoszko AronSrul-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JablonskiJózef-20-1846---AP Lublin17581330
JabłkoMajerJankiel18Radzyński18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiŻona Etna MendelŻydAP Lublin175833p.pag.
JabłkowskiAlbinFranciszek22Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerSyn oficera, ukończył 4 klasyAP Lublin175833p.pag.
JabłonekChaimHilal-Radzyński1872Nienależnie zapisany-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JabłonekChaimHilel-Radzyński1872Omyłka-nieczytelne-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JabłonskiKacper--Krasnostawski---AP Lublin17580264
JabłonskiTomasz--Lubelski---AP Lublin17580264
JabłonskiWawrzyniec--Lubelski---AP Lublin17580264
JabłonskiPiotrOsip-Garwoliński, Ułęż187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873390
JabłońskiKazimierzMikołaj22Głodno1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564764-65
JabłońskiBartłomiejMichał23-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580328
JabłońskiTomasz-20-1846---AP Lublin17581314
JabłońskiAndrzejKlemens27Lubelski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Karolina Szterzownamajster szewskiAP Lublin175819201
JabłońskiJakubKazimierz21Krasnystaw183615 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580475
JabłońskiJanMaciej20Krasnostawski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581860
JabłońskiFranciszekStanisław21Siedlecki,Kołodziąż18462 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
JabłońskiŁukaszWojciech21Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Anna TabołownaAP Lublin175819147
JabłońskiJanIgnacy21Siedlecki,Kołodziaż,?18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
JabłońskiJanAdam26Zamojski, Lipsko1838KirasjerzyKawalerWłościaninAP Lublin17580681
JabłońskiKacperPaweł29Podlaska, bialski, Hołowczyce1843na rachunek przyszłego poboru do służby górniczejkawalerwłościaninAP Lublin175862b.pag.
JabłońskiTomaszStanisław20Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
JabłońskiMichałTomaszChełm, Wojsławice1870włościaninAP Lublin175
JabłońskiJózefWitLublin, Kawęczyn1871włościaninAP Lublin175
JabłońskiAleksander TeofilTadeuszb.d.AP Lublin175
JabłońskiPiotrFranc-Radzyński, Biała187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873976
JabłońskiPejsakSender19Siedlecki18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiKawalerZa niego brat Berek lat 13 do KantonistówAP Lublin175833p.pag.
JabłońskiJakubKazimierz21Krasnystaw183615 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580569
JabłońskiAntoni--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
JabłońskiJan--Łukowski, gm. Maciejowice1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
JacakGrzegorz--Łukowski, Ryki1851--Niezdatny z powodu braku miary.AP Lublin175830b.pag.
JacekMarcinMichał-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JachaczJanPiotr23Mełgiew1836-KawalerWłościanin, po odbyciu kary więzieniaAP Lublin17580873
JachimiukWasylStefan25Radzyński, (Seroczyn?)1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
JachimiukWasylKiryło22Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
Jachimiuk (Inchimiuk)WasylStefan25Radzyński, Seroczyn1848Korpus OrenburskiKawalerWłościannAP Lublin175827B. Pag.
Jachłumo (Jachtoma)PawełJan23Hrubieszowski1850Bataliony wojskowo-robocze Zarządu Osad WojskowychAP Lublin175818164
JachorekJanAugustyn24Krasnostawski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819185
JachorekŁukasz--Krasnostawski18486 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175814Spis alf.
JachowiczAndrzejMikołaj24Zamojski, Dzierzkowice 1838FlotaKawalerWłościaninAP Lublin175806113
JachuraJózef--Janowski---AP Lublin17580264
JachuraWojciech-23-1846---AP Lublin1758136
JachuraWalentyTomasz23Zamojski1851Kaukaska Półbrygada Rezerwoważona Marianna BiałkownaAP Lublin175819221
JachymiakPiotrKazimierz, Magdalena23Podlaska, siedlecki, Wólka Soseńska1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
JachymiukTeodorUława23Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
JacieckoTerofil--Biłgorajski---AP Lublin17580264
JaciukWawrzyniec--Hrubieszowski---AP Lublin17580264
JaciukRomanJan29Hrubieszowski18517 Dywizja Kawalerii Lekkiejżona Oksana TywangukownaAP Lublin175819115
JackiewiczBłażej-21-1846---AP Lublin17581314
JackowskiJózefMarcin21Radzyński,Wereszczyn1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
JackowskiStanisławMateusz-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JackowskiAntoni--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
Jackowski v WasilewskiBenedykt--Siedlecki, Stara Wieś 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
JacniackiWojciech-20-1846---AP Lublin17581314
JacynaWasylPaweł20Strzyżów1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647108-109
JacyniukAleksander--Hrubieszowski---AP Lublin17580264
JacyniukJanJan22Hrubieszowski1851Kaukaska Półbrygada Rezerwoważona Katarzyna SłodkuwnaAP Lublin175819222
JacyniukJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
JaczewskiMateuszBenedykt24Siedlecki,Tuczna?1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
JaczewskiGrzegorzJózef22Siedlecki, Liwa1847Tarutyński Pułk Jegrówż. Eleonora GrabowskaMieszczaninAP Lublin175826B.Pag.
JaczewskiFranciszekJózef-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JaczewskiAdamJan-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JaczewskiPiotr JózefJan-Sokołowski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JaczewskiAntonijózef, Anna24Podlaska, siedlecki, Węgrów18376 Dywizja ArtyleriiKawalerSzlachcic bez dowodów, czyta i pisze po polskuAP Lublin175856b.pag
JaczewskiJózef--Siedlecki, Jaczew1851--Niezdatny z powodu chronicznego zapalenia oczu i zatkania trzew brzusznych.AP Lublin175830b.pag.
JaczewskiStanisław--Siedlecki, Jaczew1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
JaczewskiPiotr--Łukowski, Stężyca 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
JaczmeniecPaweł--Chełmski---AP Lublin17580264
JadaszewskiJan--Łukowski, Osieck 1851--Niezdatny z powodu kołtuna na głowieAP Lublin175830b.pag.
Jadaszewski (Juduszewski?)TomaszJan20Łukowski, Całowanie 18476 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
JadczukWasylChwedko20Gozdowa1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647100-101
JadczukDaniłoJan24-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580317
JadczukKazimierzMaciej22Bialski,Klimczyce,Chybów18411 Korpus PiechotyŻonaty-Rozalia AndrzejankaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
JadczyrzynGrzegorzChwedko22Zamojski, Rogużno1838FlotaKawalerWłościaninAP Lublin175806107
JadziuraAntoniJan21-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580333
JagielskiPaweł--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
JagielskiAndrzej--Radzyński1843Służba górnicza--AP Lublin175863b.pag.
JagiełaMarcin--Zamojski---AP Lublin17580264
JagiełłaWojciech--Łukowski, gm. Siedzów 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
JagiełłoJózef-20-1846---AP Lublin17581314
JagiełłoJan---1835--AP Lublin175853p.pag.
JagiełłoAntoniFranciszek23Bialski18523 Dywizja GrenadierówKawalerOsadnik, Czyta i pisze po polskuAP Lublin175833p.pag.
JagiełłoSzymon--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
Jagiełło (Jagiełła)JanPiotr20Lubelski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581882
JagiełoWawrzeniecJózef21Zamojski, Zwierzyniec1849Flota Czarnomorskażonaty, Magdalena StrzałkaAP Lublin175816
JaglaSewerynPiotr-Siedlecki, Sieroczyn??????187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873163
JaglakJózefOnufry-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JagniątkowskiIgnacyIgnacyTomaszów1870włościaninAP Lublin175
JagniczacPaweł-21-18464 Dywizja Artylerii--AP Lublin17581335
JagodaJan--Krasnostawski---AP Lublin17580264
JagodaPaweł--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
JagodaJędrzejBernard21-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580326
JagodzinskiJankielDawid-Siedlecki, Starawieś187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873374
JagodzińskiWojciechJózef21Siedlecki1834-KawalerMieszczanin kowalAP Lublin175852p.pag
JagodzińskiMordkoBerek21Siedlecki, Stara Wieś184512,13 Rota Inwalidzka w Iżewskiej Fabryce BroniKawalerŻyd, stolarzAP Lublin175824b.pag
JagodzińskiJanMaciej21Siedlecki,Węgrów1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerMieszczaninAP Lublin175825B.Pag.
JagodzińskiAzrylDawid18Siedlecki185211 Rota wojenno-robocza Zarządu InżynieriiKawalerŻydAP Lublin175833p.pag.
JagosMarcin--Chełmski---AP Lublin17580264
JajusKajetan--Chełmski---AP Lublin17580264
JakimczukAndrzej--Tomaszowski---AP Lublin17580264
JakimczukFreliksKazimierz-Sokołowski, Sterdyń187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731503
JakimekJózefJan21Krasnostawski, Żmudz 18402 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175807123
JakimekFranciszekSebastian24Zamojski, Lipiny1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin175807109
JakimiakAndrzejMichał22Siedlecki, Krzesk 1847Flota Bałtyckaż. Aniela DanilakównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
JakimiakJózefBartłomiej, Krystyna24Podlaska, siedlecki, Krzesk-Królowa Niwa, Zawady183718 Dywizja Piechotyż.Marianna, brzemiennaWłościaninAP Lublin175856b.pag
JakimiakPiotr--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
JakimiakLeonGrzegorz-Siedlecki, Królowa Niwa187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587358
JakimiakLeonMichał-Siedlecki, Mordy187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873215
JakimiakAntoniTeofil-Sokołowski, Przeździatka187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731549
JakimiukFilimonJan21Bialski,Janów,Bubel18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
JakimiukJanNikita-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JakimiukJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
JakimiukMaciej--Bialski, Worgule1851--Oszczedzony dla brzemiennej żony.AP Lublin175830b.pag.
JakimiukMichałFomin-Konstantynowski, Huszlew187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873929
JakimiukGrzegorzAleksy20Bialski, Woskrzenice 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
Jakinsek?FrancOsip-Garwoliński, Ułęż187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873403
Jakiubiak v KubickiLudwikWojciech-Siedlecki, Niwiski1871-AP Lublin175873225
JakobiczAndrzejJan-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JakobikJózefAntoni22Siedlecki,Nowawieś,Łomna18411 Korpus PiechotyŻonatyWłościanin,złej konduityAP Lublin175860B.Pag.
JakobikMaksymAntoni22Radzyński,Słowatycze,Dołhobrody18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty-Ludwika ŁazowskaMieszczaninAP Lublin175860B.Pag.
JakoczkoGrzegorzSzymon20Bialski1839Oddzielny Korpus Kaukaskiż. Marianna N.WłościaninAP Lublin175858b.pag.
Jakolik v JakubikLeonJakub20Siedlecki, Kossów184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin, szewc AP Lublin175864b.pag.
JakoniukTeodorJakub21Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
JakoniukMikołaj--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
JakoniukIwanStefan-Konstantynowski, Hołowczyce187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873??
JakowskiMaciejPiotr23Łukowski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
JakóbczakTomaszFranciszek20Łaszczów183615 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580563
JakubaWojciech--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
JakubasStanisławMarcin20Lubelski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818131
JakubasJanMarcin25Ratoszyn1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580496
JakubasSebastianMikołaj21Tatary1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804122
JakubasJanMarcin25Ratoszyn1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580590
JakubasSebastianMikołaj21Tatary1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805117
JakubasikJakubKazimierz22Podlaska, łukowski, Ryki, Ownia1842na rachunek przyszłego poborukawalerwłościanin, nie stawił się do poboruAP Lublin175862b.pag.
JakubaszekAndrzejMaciej22Karczmiska1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804147
JakubaszekAndrzejMichał23Lubelski1851Flota Czarnomorskażona Zofia JonamiestownaAP Lublin175819267
JakubaszekStanisławWojciech-Łukowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JakubaszekAdam--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
JakubaszekAntoniMaciej22Karczmiska1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805143
JakubczakIgnacyAndrzejTomaszów, Komarów1869--włościaninAP Lublin175
JakubczakTomaszFranciszek20Łaszczów183615 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580469
JakubczykMikołajMateusz20Opole1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564758-59
JakubczykIgnacy-20-1846---AP Lublin17581311
JakubczykMaciej-21-1846---AP Lublin17581332
JakubiakAntoniJakub Marianna24Bialski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
JakubiakMichał20Siedlecki,Ceranów,Kiełpieniec18411 Dywizja DragonówKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
JakubiakAndrzejJakub25Bialski, Bartków184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
JakubiakJanWasyl20Bialski, Prochenki18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
JakubiakŁukaszTomasz26Bialski, Bubel (ob.Stary Bubel)18476 Dywizja Artyleriiż. (J…) WawryniukWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
JakubiakIwanMarcin23Radzyński, Gęś 1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja Piechotyż. Marianna ChodajkowaWłościaninAP Lublin175824b.pag
JakubiakWalentyAndrzej-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JakubiakWojciech--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
JakubiakDominikMaksymilian-Sokołowski, Repki187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731472
JakubiakBenedykt--Bialski, Klimczyce 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
JakubiakFranciszek--Siedlecki, Ceranów 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
JakubiczFilipTeodor20Radzyński, Lejno184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin, adnotacja o śmierci z 1860 r.AP Lublin175864b.pag.
JakubiecWojciechStanisław25Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Tekla KorzenbownasukiennikAP Lublin175819123
JakubiecKornelSemen-Włodawski1872Zawrócony,za niego Olesik Bartłomiej-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JakubiecStanisławMaciej22Krasnostawski, Siennica Królewska 1838Flotaż. Katarzyna z Kozickich, bezdzietny. WłościaninAP Lublin17580696
JakubiecJanJakub20Zamojski, Stary Zamość 1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin175807101
JakubikAdam--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580264
JakubikStanisławSzymon22Łukowski,Trzebieszów18411 Korpus PiechotyŻonaty-Franciszka KowalczukWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
JakubikRomanJan20Radzyński,Horodyszcze18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerMieszczaninAP Lublin175860B.Pag.
JakubikFranciszekNikofor-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JakubikWawrzyniec--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
JakubikFrancTomasz-Sokołowski, Kossów18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731461
JakubikTomaszIwan-Sokołowski, Kossów18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731467
JakubińskiMaciejJan21Bialski, Rozwadów 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
JakubiszekWalentyŁukasz-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JakubiukMateuszKondrad20Bialski, Bukowice1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
JakubiukJózef--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
JakubiukJózef--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
JakubiukParafian--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
Jakubiuk vel DanilukBonifacyChwedor, Tatiana28Podlaska, bialski, Terespol, Lechuty1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
JakubowiczJanSylwester Apolonia21Bialski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
JakubowiczStanisław--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
JakubowiczMichałFeliks-Radzyński, Tłuściec18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin175873969
JakubowiczSzymonJakub20Radzyński, Wygnanka 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
JakubowskiFranciszekAntoni20Siedliszcze1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564792-93
JakubowskiJózef--Lubartowski---wykupionyAP Lublin17580264
JakubowskiWojciechAntoni23Siedlecki,Kołodziąż,Brześce18411 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
JakubowskiAdamMarcin26Hrubieszowski18512 Dywizja KirasjerówkawalerAP Lublin17581984
JakubowskiJózefFranciszek25Łukowski, Wola gm. Ryki18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
JakubowskiFranciszekWalenty25Łukowski, Stężyca18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerMieszczanin, uczeń kowalskiAP Lublin175863b.pag.
JakubowskiWojciechAndrzej20Abramowice1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804b.pag.
JakubowskiTomaszFranciszek27Lubelski1851Flota Czarnomorskażona Maria GmienczównaAP Lublin175819263
JakubowskiWojciechAndrzej20Abramowice1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805112
JakubowskiFranciszekWojciech20Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
JakubowskiAndrzejWojciech24Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
JakubowskiJoachimKonstantyn-Konstantynowski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JakubowskiJulian--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
JakubowskiIgnacy--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
JakubowskiHenrichAugust-Węgrowski, Płatkownica1871-Powrócił, zamieniony na innego rekruta Majchrowskiego AP Lublin1758731757
JakubowskiJanWalenty25Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Antonina ZogarzewMieszczaninAP Lublin175833p.pag.
JakubowskiPawełMarcin29Lubelski, Końskowola183815 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin, ślusarz AP Lublin17580658
Jakubowski v MitielniakMoszko MichelGerszek-Radzyński1872Zapisany pod literąM-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JakubsonSucher--Nowoaleksandryjski (Puławski)---wykupionyAP Lublin17580265
JakuszAndrzejIwan23Perespa1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805121
JakuszewskiJózefFranciszek24Bialski,Biała18411 Korpus PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175860B.Pag.
JalochaIwanAdam-Garwoliński, Sobienie Jeziory187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873380
JałochaMaciejJakub-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JałochaAndrzejMichał22Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
JałowickiSzczepanJan22Hrubieszowski, Gródek 1840Flota Czarnomorskaż. Agnieszka c. Franciszka Rachańskiego, bezdzietnyWłościanin, młynarz i kołodziejAP Lublin175807113
JałtuszykOleksy--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
Jamaj?JózefFranciszek22Łukowski,Wargocin,Wróble18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
JamińskiJanAntoni24Hrubieszowski, Łukowa1840Flota Czarnomorskaż. Anna c. Szymona (Pagolicza?), bezdzietny.WłościaninAP Lublin17580780
JamiołaWawrzyniecWojciech21Łukowski, Drążgów1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
Jamowicz v UjanowiczFalwelBerek-Garwoliński1872Zapisany pod literą U-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JamrozJózefStanisławb.d.AP Lublin175
JanaszekJanMikołaj21Łukowski, Mysłów1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
JanaszekJanTomasz20Łukowski, Grabów1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
JanaszekJanTomasz20Łukowski, Grabów1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
JanaszekJanMikołaj21Łukowski, Mysłów1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
JanaszekOnufry--Łukowski, gm.Mysłów1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
JanczaraŁukasz--Lubartowski---AP Lublin17580264
JanczaraMikołajMateusz21Firlej1834-KawalerMieszczaninAP Lublin17580312
JanczaraŁukasz--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
JanczukTrochimDoroftiej27Bialski, Bohinka1848Korpus Kaukaskiż. Chwedora NiewiadomaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
JanczukTrokunDoroftei27Bialski, gm. Kodeń, w. (Bohinka?)1848Korpus Kaukaskiż. Chwedora NiewiadomaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
JanczukJózefFranciszekHrubieszów, Cegielnia1871mieszczaninAP Lublin175
JanczukSemenFilip20Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
JanczykowskiWojciechWojciech22Wojciechów1834-KawalerWłościanin, czyta i pisze po polsku, młynarz i stolarzAP Lublin1758039
JanczyńskiAntoniJanów1871włościaninAP Lublin175
Jandriejak v AndriejakPiotrStanisław-Garwoliński, Kłoczew1871-Zapisany pod AAP Lublin175873598
JanecMichał--Janowski---AP Lublin17580264
JaneckiRomanKajetan24Hrubieszowski, (Hostyma?)1848Flota Czarnomorskaż.Katarzyna PiesusińskaWłościaninAP Lublin17581443
JanickiJanKacper24Mełgiew1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564734-35
JanickiJanWalenty23Siedlecki1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
JanickiKlemensMichał20Lubelski185014 i 15 rota wojskowo-robocza, Zarząd Inzynierii AP Lublin175818149
JanickiJózefJan21Radzyński, Żukowa 18446 Dywizja Artyleriiż. Marianna TkaczykowskaWłościaninAP Lublin175864b.pag.
JanickiWincentyKajetan21Krasnostawski, Swierze1838FlotaKawalerWłościanin, młynarz AP Lublin17580699
JanickiAntoniAndrzej20Hrubieszowski, Grabów1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581429
JanickiTomaszBartłomiej23Lubelski, Józefów 1848Flota Czarnomorskaż. Jadwiga KieleńskaMieszczanin, bednarz, zm. 19.03.1855AP Lublin17581434
JanickiIgnacyMaciej-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JanickiJanN., Anna21Podlaska, siedlecki, Kołodziąż, Sadowne1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
JanickiAleksander--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
JanickiJózefPaweł20Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
JanikJan--Janowski---AP Lublin17580264
JanikPańko?Iwan26Zamojski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581864
JanikPawełStanisław23Lubelski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818123
JanikWojciechMarcinJanów, Stróża1871włościaninAP Lublin175
JaniszStanisław?Marcin22Baranów18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580426
Janisz(Stanisław?)Marcin22Bazanów18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580518
JaniszekMarcinJan25Łukowski, Nowy Dwór 18473 Dywizja Grenadierówż. Joanna KopciównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
JaniszekMikołajMateusz25Łukowski, Białka1847Tarutyński Pułk JegrówKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
JaniszewskiTomaszMikołaj20Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego KorpusukawalerAP Lublin175819150
JaniszewskiRochJacenty21Łukowski, (Żabieniec?)1847Moskiewski Pułk Piechotyż. Marianna (Wunielska?)WłościaninAP Lublin175826B.Pag.
JaniszewskiKasperLudwik22Bialski,Klimczyce,Chybów1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
JaniszewskiFranciszekJózef20Łukowski, Borowie 1847Tarutyński Pułk Jegrówż. Franciszka SzerzyszczankaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
JaniszewskiJanŁukasz-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JaniszewskiJanWładysław, Petronela21Podlaska, siedlecki, Siedlce, Golice1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
JaniszewskiKacper--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
JaniszewskiLudwikLaurenty-Łukowski, Miastków187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin175873281
JaniszewskiJanFranciszek21Siedlecki1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
JaniszewskiLudwikKasper20Łukowski, Koczeniew 18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerSzlachcic, czyta i pisze po polskuAP Lublin175863b.pag.
JaniukJakimCyryl22Hrubieszowski, Kobło18409 Dywizja PiechotyWdowiec, bezdzietny.WłościaninAP Lublin17580733
JaniukSemenGrzegorz22Bialski, Kopce1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała Pawłowiczaż. Helena DawidiankaWłościaninAP Lublin175824b.pag
JaniukTomaszMichał-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Janiuk v MichalukWasylijTomasz-Bialski, Dobryń1871-Wpisany pod MAP Lublin175873292
Janiukv NiescierukAdamStanisław-Sokołowski, Jabłonka1871-AP Lublin1758731567
JankiewiczJanAleksander27Radzyński, Sokule184410 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polsku, stelmach.AP Lublin175864b.pag.
Janklowicz SterdyniakIcko-19Siedlecki, Sterdyń18489,10,11 Rota Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BroniKawalerŻyd, szewc. AP Lublin175828B.Pag.
JankowskiMaciej-23-1846---AP Lublin17581312
JankowskiJózefJan28Lubelski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego KorpusukawalerAP Lublin175819130
JankowskiJózefMaciej22Siedliszcze18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerMieszczaninAP Lublin17580431
JankowskiGrzegorzTomasz28Modliborzyce18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerwłościanin, stolarz, za ukrywanie się przed spisemAP Lublin17580428
JankowskiJózefJózef-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JankowskiFranciszekJakub, Magdalena21Podlaska, łukowski, Bobrowniki183718 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175856b.pag
JankowskiNapoleon--Łukowski, Sławatycze 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
JankowskiJózefGrzegorz21Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
JankowskiGrzegorzTomasz28Modliborzyce18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościanin, stolarz AP Lublin17580520
JankowskiJózefMaciej22Siedliszcze18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerMieszczaninAP Lublin17580523
JanocińskiWojciechJakub25Krasnostawski, Łukówek Piękny18404 Dywizja Kawalerii Lekkiejż. Agata (Waniak?), bezdzietny. Żona poszła za mężem.-AP Lublin175807138
JanosAntoniJózef26Osmolice1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647178-179
Janoski (Janowski)Karol MarceliKarol22Łukowski, Maciejowice 1848Korpus KaukaskiKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polsku.AP Lublin175828B.Pag.
JanowskiPiotrKarol20Łukowski, Maciejowice 184418 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175864b.pag.
JanowskiKarol MarceliKarol22Łukowski, Maciejowice 1848Korpus KaukaskiKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polskuAP Lublin175827B. Pag.
JanowskiWalentyTeofil-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JantaszekJakubAntoni21-1834-Wdowiec, ma syna Józefa l.5, którego zostawił w Jaroszewicach.Włościanin, za włóczęgostwo wzięty do wojska.AP Lublin17580335
JanusiewiczAleksanderJan-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JanuszPiotrBłażej22Rogóźno1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580491
JanuszAndrzejJan23Perespa1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804126
JanuszJózefJózef27Tworyczów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804141
JanuszPiotrBłażej20Rogóźno1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580585
JanuszJózefJózef27Tworyczów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościanin, młynarz AP Lublin175805137
JanuszWincentyJózef25Lubelski, Jabłonna 1836-KawalerWłościanin, czyta i pisze po polsku. Za niestawienie do spisu.AP Lublin17580869
JanuszAndrzejMateusz22Lubelski, Donacja Lublin1838FlotaKawalerWłościaninAP Lublin175806109
JanuszMarcin--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814
JanuszekIgnacyWojciech23Łukowski,Sarny,Korzeniew18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
JanuszekIgnacyWojciech22Lubelski1851Flota Czarnomorskażona Teresa GembownaAP Lublin175819279
JanuszekJacentyN27Lubelski1851Kaukaska Półbrygada Rezerwowakawalerhutnik szkłaAP Lublin175819224
Januszewicz v MiskiewiczGerwazyMichał25Garbów1835-KawalerWłościanin, stelmach AP Lublin11564754-55
JanuszewskiFeliksWalenty-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JanuszewskiGrzegorzWalenty-Sokołowski, Sabnie187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731557
JanuszkoKonradŁukasz22Radzyński,Kolano18411 Dywizja DragonówŻonaty-KatarzynaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
JańczukKonrad--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
JańczyńskiIgnacyJan21Zamojski1851Kaukaska Półbrygada Rezerwoważona Anna Bubinkownawyrób odzieżyAP Lublin175819220
JapołowskiSzymonJózef22Zamość1836Flota BałtyckaKawalermieszczanin, kowalAP Lublin175804141
JapołowskiSzymonJózef22Zamość1836Korpus KaukaskiKawalerMieszczanin, kowalAP Lublin175805137
JaraczewskiAugustAntoni23Podlaska, Siedlce1841na rachunek przyszłego poborukawalermieszczanin, ochotnikAP Lublin175862b.pag.
Jaradyszczuk (lub Paradyszczuk)Michał--Łukowski, Krzywowierzba 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
Jaraszek (Joraszek)FranciszekStanisław20Lubelski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818124
JaratykSzczepan--Łukowski, gm. Paprotnia 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
JarczukJanJan27Siedlecki1834-KawalerWłościanin bednarzAP Lublin175852p.pag
JarczukMaciejTomasz22Krasnostawski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581864
JarczukDymitr--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
Jarczuk vel JakubiakWincentyJózefat, Marianna20Podlaska, radzyński, Międzyrzec, Łukowisko18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
JareckiTomaszPiotr29Zamojski, Modliborzyce18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Anastazja CzerwińskaAP Lublin175816
JareckiPawełKazimierz25Lubelski, Kraczewice1838FlotaKawalerWłościaninAP Lublin175806115
JareckiJanWalenty20Zamojski, Krasnobród18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotyŻonaty, HelenaAP Lublin175816
JarednickiJanWojciech24Siedlecki,Węgrów18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty-JózefaMieszczaninAP Lublin175860B.Pag.
JarekJózefPiotr20Łukowski1839Oddzielny Korpus Kaukaskiż. Katarzyna SałochaWłościaninAP Lublin175858b.pag.
JaremczukJanDaniła20Hrubieszowski, Tyszowiec 1848Sewastopolski Garnizon Artyleriiż. Katarzyna WyszyńskaMieszczanin, szewc AP Lublin17581458
JargiełoStanisław--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
JargiłłoJózef--Biłgorajski---AP Lublin17580264
JarmolukJanAndrzej28Klątwy1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647114-115
JarmolukMarekGrzegorz26Kopyłów183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580469
JarmołMaciejAntoni24Turobin18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580442
JarmołaJan BenedyktMichałZamość, Kalinowiec1871włościaninAP Lublin175
JarmorzczukChwedko--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
JarmoszewiczTomasz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
JarmoszewiczDawid--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
JarmoszukAntoniSylwester25Bialski, Łosice 1848Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175827B. Pag.
JarmoszukAntoniSylwester25Bialski, Łosice1848Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175828B.Pag.
JarmoszukJakubSemen-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JarmoszukStefan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
JarmoszulFilipRoman21Radzyński,Włodawa,Karolówka18411 Dywizja DragonówKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
JarmoszynskiStanisław--Chełmski---wykupionyAP Lublin17580264
JarmoszynskiWojciech--Chełmski---wykupionyAP Lublin17580264
JarmórMaciejAntoni24Turobin18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerMieszczaninAP Lublin17580534
JarmulakMarekGrzegorz26Kopyłów183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580563
JarmuszMichał--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
Jarmusz MoszkowiczIser-18Radzyński, Sosnowica18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowychż. Chaja JochównaŻyd, szewcAP Lublin175827B. Pag.
Jarmusz MoszkowiczIser-18Radzyński, Sosnowica18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowychż. Chaja JochównaŻyd, szewc. AP Lublin175828B.Pag.
JaroaszekFranciszek--Łukowski, gm. Gułów1851--Oszczędzony jako żonaty od dwóch lat i mający jedno dziecko.AP Lublin175830b.pag.
JarochowiczGrzegorzBazyli24Tomaszów183615 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580561
JarochowiczGrzegorzBazyli24Tomaszów183615 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580467
JarockiFranciszekMateusz21Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175858b.pag.
JarockiAdamJózef20Łukowski1839Oddzielny Korpus Kaukaskiż. Ewa JezierskaWłościanin, kowalAP Lublin175858b.pag.
JarockiAntoniMaciej22Bialski, Tuczna1847Tarutyński Pułk JegrówKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
JarockiJakubJózef20Łukowski, Sarny1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
JarockiFeliksStanisław-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JarockiKarolJan-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JarockiJakubKrzysztof-Bialski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JarockiAndrzej--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
JarockiJózef--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
JaroczukJanFranciszek21Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
JaroczyńskiPiotrJan21Lubelski, Lublin1838KawaleriaKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polsku.AP Lublin17580688
JaroćStefanJan20Radzyński,Wisznice,Rowiny18411 Dywizja DragonówKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
JarolJanStefan-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JarominiukAntoniFlorian23Siedlecki, Hołubla1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
JarominiukAntoniFlorian23Siedlecki, Hołubla1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
JaronAndrzejWojciech-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JarosiewiczGrzegorzJan21Radzyński, Sławatycze1848Korpus OrenburskiKawalerMieszczaninAP Lublin175827B. Pag.
JarosiewiczGrzegorzJan21Radzyński, Sławatycze1848Korpus OrenburskiKawalerMieszczaninAP Lublin175828B.Pag.
JarosiewiczJanAntoni20Zamojski, Tarnogóra1838Flotaż. Antonina z Markowskich, bezdzietny.MieszczaninAP Lublin175806107
Jarosiewicz v Olipowski (Osipowski)ŁukaszWincenty21Siedlecki, Poszewka1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
JarosinskiJózefKarol-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JarosińskiJózefWojciech21Łukowski,(Ciszków?)1845Suzdalski Pułk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
JarosławskiJakubAntoni20Frampol1836Flota BałtyckaKawalermieszczanin, kowalAP Lublin175804134
JarosławskiJakubAntoni20Frampol1836Korpus KaukaskiKawalerMieszczanin, kowalAP Lublin175805129
JaroszAndrzej--Lubartowski---AP Lublin17580264
JaroszGmiterPaweł21Hrubieszowski185113 i 14 Dywizja PiechotyAP Lublin175819177
JaroszGrzegorzPaweł21Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819198
JaroszAndrzejJan20Cyców183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580459
JaroszSzymonJan20Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego KorpusukawalerAP Lublin175819146
JaroszFranciszekJan22Siedlecki, gm. Bachorza18477 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
JaroszMateuszJan20Radzyński, Borki1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
JaroszMateuszJan20Radzyński, Borki1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
JaroszGrzegorzMichał21Radzyński,Włodawa,Okuninka1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
JaroszTomaszSzczepanNowa Aleksandria, Kamień1871włościaninAP Lublin175
JaroszJakubAndrzej-Włodawski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JaroszPawełJoan-Włodawski, Tyśmienica187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873b.pag.
JaroszJędrzejJan20Cyców183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580552
JaroszIgnacyAndrzej28Hrubieszowski, Cichobórz 1838FlotaKawalerWłościaninAP Lublin17580699
JaroszczakJózefEliasz27Krzywa Wola1836-KawalerWłościanin, garncarz AP Lublin17580872
JaroszczukDawidDaniel-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JaroszczukDaniłoKarol-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JaroszekMichałKazimierz24-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580322
JaroszekAntoniN23Lubelski1851Flota Czarnomorskażona Katarzyna CzajkownaAP Lublin175819245
JaroszekFranciszekPaweł, Ewa24Podlaska, łukowski, Dęblin, Modrzyce1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
JaroszewiczWasylijTomasz-Bialski, Sławatycze187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873272
JaroszewiczŁukaszTrochim22Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Olesia BezaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
JaroszewiczJanJan20Radzyński, Sławatycze 1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175824b.pag
JaroszewiczJózef Edward--Łukowski, Sowin1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
JaroszkiewiczJanSzymon20Radzyński,Międzyrzec18411 Korpus PiechotyŻonat-Rozalia,brzemiennaMieszczanin,garncarzAP Lublin175860B.Pag.
JaroszukIwanJan23Radzyński,Sławatycze,Janówka18411 Dywizja DragonówŻonatyWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
JaroszukStefanJędrzej, Katarzyna29Podlaska, siedlecki, Mordy, Czołomyje1837Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175856b.pag
JaroszukSzymon--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
JaroszukArtym--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
JaroszukBenedykt--Bialski, Komarno1851--AP Lublin175830b.pag.
JaroszukJanJan22Radzyński, Hańsk18433 Korpus Piechotyż. Marianna MitrokównaWłościaninAP Lublin175863b.pag.
JaroszykJakubJakub25Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerAP Lublin175858b.pag.
JaroszyńskiJanAntoni22Skierbieszów183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580572
JaroszyńskiJanAntoni22Skierbieszów183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580478
JartysIwan Jan--Zamojski---AP Lublin17580264
JaruszczykMarcin--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
JaruszekJanSzymon26Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
JaryFranciszekJan Antoni23Radzyński,Kąkolewnica,Dębowierzchy18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
JaryAntoniMateusz, Marta20Podlaska, łukowski, Trzebieszów1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
JarychowiczJan--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
JarymTeodorJan25Czartowiec (?)1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804146
JarynTeodorJan25(Czartowiec?)1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805142
JarząbekIgnacyJózef-Garwoliński1872Nieczytelne-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JarząbekAntoni--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
JarząbkiewiczPiotrAntoni21Hrubieszowski1850Korpus GrenadierówAP Lublin17581847
JarzczMaciej--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
Jarzec v JerzecŁukaszJózef-Garwoliński1872Zapisany pod literą E-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JarzębowskiTomaszMikołaj-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JarzębskiJózef (Jan)Jakub Katarzyna21Łukowski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
JarzłłoJózef--Biłgorajski---AP Lublin17580264
JarzynaJózefAndrzej23Sieciechów1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647164-165
JarzynaJanMikołaj22Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużoba Katarzyna LigownaAP Lublin175819126
JarzynaAntoniPaweł21Łukawica18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerwłościanin, za ukrywanie się przed spisemAP Lublin17580429
JarzynaKrzysztofPiotr24Łukowski, Rębków1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy TronuKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
JarzynaIgnacyPaweł20Krasnostawski1851Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175819281
JarzynaGrzegorzPaweł21Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
JarzynaFomaAndrzej-Garwoliński, Łaskarzew187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873?13
JarzynaMikołajAntoni24Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Marianna N.OsadnikAP Lublin175833p.pag.
JarzynaAntoniPaweł21Łukowa18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580521
JarzynskiFranciszekJakub-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JasielskiJózefWalenty21Zamojski, Frampol18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalertkaczAP Lublin175816
JasienczukSidorMichał Hapa24Bialski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
JasieniaJózefMichał20Radzyński,Parczew1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerMieszczaninAP Lublin175825B.Pag.
JasiewiczJanJózef22Hrubieszowski185113 i 14 Dywizja Piechotykawalerzmarł 27 maja 1861 r.patrz N 45547/16267-61AP Lublin175819166
JasinaJózef--Biłgorajski---AP Lublin17580264
JasinaPiotrSebastian24Zamojski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175818104
JasinskiWojciechAntoni-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JasinskiJakubIgnacy-Łukowski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JasinskiIwanIwan-Siedlecki, Jasionka187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin175873123
JasinskiWojciechAndrzej-Siedlecki, Jasionka187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873180
JasinskiPiotr IgnacyJakub-Łukowski, Krasuse18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731385
JasińskiJakubMarcin21Rejowiec1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564776-77
JasińskiAndrzejPiotr21-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580329
JasińskiMateusz-20-1846---AP Lublin1758134
JasińskiJanGrzegorz23Siedlecki, Wojewódki Dolne184418 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin175864b.pag.
JasińskiJakubKacper20Krasnostawski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818136
JasińskiWincentyKacper23Łukowski, Trojanów 18473 Dywizja GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
JasińskiWojciechJózef20Łukowski, Wilga18476 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
JasińskiAleksanderMaciej20Radzyński, Budziska 18477 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
JasińskiMaksymMichał24Siedlecki, Prostyń1845Garnizon Artylerii w WyborguKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
JasińskiKazimierzMaciej23Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościanin, stolarz, zmarł N 5592/2041 -44AP Lublin175858b.pag.
JasińskiMikołajN21Podlaska, łukowski, Osieck, Jaźwiny18376 Dywizja ArtyleriiKawalerSzlachcic niewylegitymowany, czyta i pisze po polskuAP Lublin175856b.pag
JasińskiJanJerzy, Teodora23Podlaska, radzyński, Sławatycze, Liszna1837Korpus Kaukaskiż.Marianna, zabiera ze sobąSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175856b.pag
JasińskiMichał--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
JasińskiAndrzej--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
JasińskiMichał--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
JasińskiAdam--Radzyński, Sławatycze 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
JasińskiWawrzyniecKazimierz20Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
JasińskiStanisławMarcin22Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
Jasiński v OsińskiKazimierzTomasz23Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerstolarz matka FranciszkaAP Lublin175858b.pag.
JasiochaTomasz--Nowoaleksandryjski (Puławski)---wykupionyAP Lublin17580264
JasiulewiczAntoniAntoni28Krasnostawski, Dorohusk 1848Sewastopolski Garnizon ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin17581460
JaskorskiMikołajKlemens20-1834-KawalerMieszczanin, czyta i pisze po polsku, tkaczAP Lublin17580327
JaskółkaStanisławJózef20Siedlecki, Kołodziąż 1847Tarutyński Pułk JegrówKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
JaskuleckiStanisławKazimierz29Zamojski , Stary Zamość 1840Flota Czarnomorskaż. Marianna c. Romana, bezdzietny WłościaninAP Lublin17580749
JasnaczekAndrzejPiotr20Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175858b.pag.
JasnaszekAntoniIgnacy22Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175858b.pag.
JasnoszekPawełPiotr22Łukowski18526 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerMieszczaninAP Lublin175833p.pag.
Jastrząb v Sokolowski JudkowiczJosek Moszko-19Bialski, Łosice18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowychż. Chaja SzmulównaŻydAP Lublin175827B. Pag.
Jastrząb v Sokołowski JudkowiczJosek Moszko-19Bialski, Łosice18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowychż. Chaja SzmulównaŻydAP Lublin175828B.Pag.
JastrzembskiAntoniJan-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JastrzembskiTeofilOsip-Siedlecki, Zbuczyn18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin17587374
JastrzembskiFeliksWojciech-Siedlecki, Zbuczyn1871-Wrócił. Zamieniony na innego rekrutaAP Lublin175873200
JastrzembskiStefanStanisław-Łukowski, Wojciechów187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731368
JastrzemskiJanKrzysztof-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JastrzębskiJózefJan Magdalena25Radzyński1835-Kawalerwłościanin ukrywał się przed spisemAP Lublin175853p.pag.
JastrzębskiIgnacyJan20Siedlecki,Borki -Paduchy,Kosiorki18411 Korpus PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin175860B.Pag.
JastrzębskiFranciszekAntoni20Łukowski18393 Brygada Artylerii KonnejKawalerAP Lublin175858b.pag.
JastrzębskiAntoniStanisław21Siedlecki, Daćbogi1848Korpus Kaukaskiż. Franciszka JastrzębskaSzlachcicAP Lublin175827B. Pag.
JastrzębskiAntoniStanisław21Siedlecki, Daćbogi1848Korpus Kaukaskiż. Franciszka JastrzębskaSzlachcicAP Lublin175828B.Pag.
JastrzębskiJanStanisław21Siedlecki,Jastrzębie Pluty,Mroczki1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerSzlachcicAP Lublin175825B.Pag.
JastrzębskiKazimierzJan-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JastrzębskiFeliksWojciech-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JastrzębskiAleksanderJan-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JastrzębskiStanisławTomasz-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JastrzębskiLudwikTomasz-Siedlecki18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JastrzębskiJózefPaweł-Siedlecki1872Zawrócony nieczytelne-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JastrzębskiPawełMaciej, Petronela22Podlaska, siedlecki, Jastrzębie Pluty, Mroczki1837Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic bez dowodówAP Lublin175856b.pag
JastrzębskiAdamWojciech, Katarzyna21Podlaska, siedlecki, Plewki1837Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175856b.pag
JastrzębskiJózefFranciszek, Bogumiła23Podlaska, łukowski, Celiny1837Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic bez dowodówAP Lublin175856b.pag
JastrzębskiWincenty--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
JastrzębskiWincenty--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
JastrzębskiFranciszek--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
JastrzębskiJakub--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
JastrzębskiWojciech--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
JastrzębskiKazimierz--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
JastrzębskiMateusz--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
JastrzębskiBaltazar--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
JastrzębskiBartłomiej--Siedlecki, Zbuczyn1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
JastrzębskiTeofil--Siedlecki, Mołożewo 1851--Oszczędzony dla żony brzemiennej w 9. miesiącu.AP Lublin175830b.pag.
JastrzębskiWawrzyniecStanisław20Siedlecki18522 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
JastrzębskiJózefFranciszek21Siedlecki, Daćbogi184418 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcic, czyta i pisze po polsku i rosyjsku.AP Lublin175864b.pag.
JastrzębskiTomaszWincenty20Siedlecki, Jastrzębie 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
JaszakJózef--Zamojski---AP Lublin17580264
JaszczFranciszekMichał21Lubelski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818129
JaszczakDominikWojciech26Zamojski, Krasnobród 1840Flota Czarnomorskaż. Marianna Wiatrzyk, bezdzietnyWłościaninAP Lublin17580749
JaszczukJakubJan21Radzyński1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
JaszczukKacperPiotr21Siedlecki, Jabłonna 18473 Dywizja GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
JaszczukSemenMateusz27Siedlecki,Izdebki Kośmidry18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
JaszczukKondratAleksiej21Radzyński,Krzywowierzba18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty-Anna MarczakSzlachcicAP Lublin175860B.Pag.
JaszczukFranciszekTomasz21Siedlecki, Skrzeszew18477 Dywizja Piechotyż. Dominika JędrzejczakWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
JaszczukTomaszIgnacy21Radzyński, Łukowisko1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
JaszczukTomaszIgnacy21Radzyński, Łukowisko1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
JaszczukJanJan24Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
JaszczukJózefStanisław20Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościanin, czyta i pisze po polsku, kowalAP Lublin175858b.pag.
JaszczukTymoteuszKlemens24Radzyński,Kalin1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejŻonaty - Marianna TrzepieciankaWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
JaszczukAndrzejHieronim-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JaszczukPiotrKoryło-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JaszczukPawełIgnacy-Radzyński187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JaszczukStefanJoachim, Tacjanna20Podlaska, bialski, Kodeń, Międzyleś1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
JaszczukMikita--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
JaszczukJózef--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
JaszczukFranciszek--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
JaszczukJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
JaszczukJan--Bialski, Kopeć1851--Oszczędzony jako gospodarz, mający żonę brzemienną w 5. m-cu.AP Lublin175830b.pag.
JaszczukMikołaj--Siedlecki, Skrzeszew 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
JaszczukStefanŁukasz-Konstantynowski, Olszanka187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873??
Jaszczuk v LaszukBazyli--Łukowski, Sobibór 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
JaszczukowskiJanJan24Siedlecki,1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
JaszczultTomasz--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
JaszekJakub--Biłgorajski---AP Lublin17580264
JaśkiewiczMichałJan21Stróża1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804134
JaśkiewiczJan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
JaśkowiakWincenty--Janowski---AP Lublin17580264
JatczukTeodorN23Krasnostawski18511 i 2 Dywizja Artylerii Grenadierówkawalerwiary unickiejAP Lublin17581973
JawaszekTomaszKacper24Łukowski,Gułów,Lipiny18411 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
JawaszekMichał--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
JawerbaumSzlema BerkoChaim-Radzyński, Międzyrzec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-Wyznaczył najemnika Samuela ?nkeAP Lublin1758731141
JaworowskiAntoniTeodor, Tekla20Podlaska, Łosice, Kornica18376 Lekka Dywizja Kawaleriiż.Franciszka SokołowskaWłościaninAP Lublin175856b.pag
JaworskiPaweł--Lubartowski---AP Lublin17580264
JaworskiWładysław--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580264
JaworskiJan--Zamojski---AP Lublin17580264
JaworskiLudwikJózef22Wąwolnica1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580310
JaworskiAndrzejMaciej23Warszawa1834-KawalerMieszczanin, czyta i pisze po polsku, szewcAP Lublin1758039
JaworskiSebastian-20-1846---AP Lublin1758133
JaworskiMichałPaweł20Siedlecki,Królowa Niwa18411 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
JaworskiTomaszŁukasz24Iłowiec183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580559
JaworskiTomaszŁukasz24Iłowiec183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580465
JaworskiPawełMichał22Siedlecki, Wola Serocka 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
JaworskiJózefJan24Zaciągnięty przez komisję lubelską. Pochodzi z Miechowa.1838ArtyleriaKawalerMieszczanin, stolarzAP Lublin17580692
JaworskiJacentyJózef24Lubelski, Wąwolnica 1840Flota CzarnomorskaKawalerMieszczaninAP Lublin175807112
JaworskiIgnacyBaltazar25Lubelski, Kazimierz Dolny1848Flota CzarnomorskaKawalerMieszczaninAP Lublin1758147
JaworskiStanisław--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
JaworskiAntoniJakub21Lubelski, Krężnica Jara1848Sewastopolski Garnizon Artyleriiż.Łucja PeraczównaWłościaninAP Lublin17581455
JaworskiJanJakub-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JaworskiWojciechPaweł-Radzyński187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JawoszekPawełAntoni23Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
JawoszekAndrzejTomasz-Łukowski, Gułów1871-ZwolnionyAP Lublin1758731340
JawoszekPiotrWojciech-Łukowski, Gułów187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731365
Jaxim (Jaksim)MichałBłażej22Lubelski, Serniki18407 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin17580745
JazoszMikołajŁukasz21Radzyński,Uścimów,Tyśmienica1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
JazurekKasperJakub22Radzyński,Lendo?1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
JazurekWincentyJakub-Garwoliński1872Zawrócony, za niego Grzegorz Flak ?-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JazurekSzymonPiotr-Garwoliński, Ułęż187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873518
JazurekAntoniJakub21Radzyński1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
JażdżykAdam--Krasnostawski18486 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175814Spis alf.
JąkałaMarcinAdam29Krasnystaw1834-KawalerWłościanin, po odbyciu kary za oszustwoAP Lublin17580853
JedlińskiJakubTomasz22Kozłówka1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564740-41
JedlińskiJanAdam25Hrubieszowski,Komarów1836-KawalerMieszczanin, za włóczęgostwo i niestawienie do spisuAP Lublin17580869
JedlińskiJanTomasz Wiktoria22Radzyński1835-KawalermieszczaninAP Lublin175853p.pag.
JedlińskiSzymonJakub21Zamojski1851Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175819251
JednorowskiStanisławMaciej25Siedlecki1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
JedynackiJanSzymon, Małgorzata20Podlaska, radzyński, Łysobyki (Jeziorzany)1837Korpus KaukaskiKawalerMieszczanin, garncarz, umie czytaćAP Lublin175856b.pag
JedynakŁukasz-20-1846---AP Lublin17581323
JedynakPiotrBłażej21Siedlecki,Dzierzba 18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
JegermanJudkaJankiel12Zamojski, Goraj1855Kantonista w Twierdzy Zamośćkawalerza brata BerkaAP Lublin175822540
JegleniecJerzyTeodorBiłgoraj, Lipowiec1871CyganAP Lublin175
JejdyngKarol--Lubelski---AP Lublin17580216
JekierskiStafan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
JeleńJan--Hrubieszowski---AP Lublin17580216
JeleńMarcinWojciech20Zamojski, Łukowa1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580795
JeleńJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
JeleńIcekSzlumowicz24Radzyński, Głębokie 1844Roboty Zarządu Komunikacji 1 OkręguKawalerŻydAP Lublin175864b.pag.
JelińskiFranciszekPaweł Rozalia21Siedlecki1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
JelińskiJózefPaweł21Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic. dowodów nie dostarczyłAP Lublin175858b.pag.
JelińskiFeliksFranciszek20Siedlecki, Łazów1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
JenczałekWalentysiedlecki1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy TronuAP Lublin175826B.Pag.
JenczenKazimierz--Lubelski---AP Lublin17580216
Jendraszczuk (Jdraszczuk)AntoniDimitrij-Włodawski, Hansk1871-Zamieniony na rekruta Franciszka Koetapjuka? 1199AP Lublin175873720
JendrusynaMikołaj--Tomaszowski---AP Lublin17580216
JendryszkaJakubAntoni21Lubelski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581885
JendrzejczykPaweł--Lubelski---AP Lublin17580216
JendykFranciszek--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
JenksaPawełMarcin24Łukowski,Prawda,Róża18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościanin,blizna nad prawym okiemAP Lublin175860B.Pag.
JenkuszWojciech--Tomaszowski---AP Lublin17580216
JeruzalskiJanAntoni23Bialski, Rutka18446 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
JeruzelskiTomaszWalenty26Siedlecki, gm. Broszków, w. Wólka1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja Piechotyż. Julianna WierzejskaWłościaninAP Lublin175824b.pag
JerzakIwanIgnacy-Łukowski, Łuków1871-WróciłAP Lublin1758731217
Jerzec v JarżecŁukaszJózef-Garwoliński187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JerzewskiStanisławIwan-Siedlecki, Niwiski187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873179
Jerzmowski KielmanowiczSzloma-19Siedlecki, Siedlce 18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowychż. Hana Kinda IckowiczŻydAP Lublin175827B. Pag.
Jerzmowski KielmanowiczSzloma-19Siedlecki, Siedlce 18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowychż. Hana Hinda JakowiczŻydAP Lublin175828B.Pag.
JerzynaWojciech--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580216
Jerzynka v WieczorekJózefMaciej29Polichna1836-KawalerWłościanin, za usiłowanie uniknięcia poboruAP Lublin17580872
JezierczakStefanAndrzej20Hrubieszowski, Tuczapy1848Flota CzarnomorskaN.WłościaninAP Lublin17581448
JeziernickiJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
JezierskiWincenty--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
JezierskiCyprian--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
JezierskiMikołajPaweł-Konstantynów, Łosice187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873886
JezierskiRudolfTadeusz22Łomżyński18526 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerOsadnik, Czyta i pisze po polsku i ruskuAP Lublin175833p.pag.
JeziorekMichałWalenty22Łukowski,Sobienie Kiełczewskie18411 Korpus PiechotyKawalerWłościanin,ujęty jako dezerterAP Lublin175860B.Pag.
JeziorekJanWojciech20Łukowski, Sobienie Biskupie 1845Arsenał w Briańskuż. Marianna (Chawczyńska?)WłościaninAP Lublin175824b.pag
JeziorskiWilhelmJakub-Garwoliński, Warszawice187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873510
JeżWojciech--Łukowski, Oszczepalin 1851--Oszczędzony jako dzietny.AP Lublin175830b.pag.
JeżewskiLeonJan21Bialski, Biała18433 Korpus PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175863b.pag.
JeżewskiWincentyAntoni25Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic. dowodów nie dostarczyłAP Lublin175858b.pag.
JędrejSzymon--Lubelski1848Flota Czarnomorska--AP Lublin175814Spis alf.
JędruszczakSemenLewko Paraska22Radzyński1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
JędruszczakJanJózef27Krasnystaw1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804111
JędruszczakAndrzejMichał22Zamojski, Lipsko1838KirasjerzyKawalerWłościaninAP Lublin17580681
JędruszczakJanJózef27Krasnystaw1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805105
JędruszczakTomaszAntoni-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JędruszczakJózefMichał, Agnieszka23Podlaska, radzyński, Radzyń Podlaski, 1837Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175856b.pag
JędruszczukPaweł--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
JędruszkoPawełSiemko23Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Katarzyna KiecukównaAP Lublin175819129
JędruśkiewiczStanislawAntoni21Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
JędrychJanWojciech-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JędryśMaciejJakub20Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
JędrzejczakMarcinWojciech24Zamojski18517 Dywizja Kawalerii Lekkiejżona Katarzyna MiesciarownaAP Lublin175819107
JędrzejczukChwedorMikołaj22Bialski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
JędrzejczukJan--Bialski, Łosice 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
JędrzejewiczPawełTomasz-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JędrzejewiczAdam--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
JędrzejewskiIgnacyBłażej, Salomea22Podlaska, łukowski, Przyłęk 1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
JędrzejewskiJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
JędrzejewskiWojciechIdzi20Łukowski, Dwór Żelechowski18442 Dywizja DragonówKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
JędrzejowiczTadeuszKazimierz, Marianna24Podlaska, radzyński, Międzyrzec Podlaski, Pościsze1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
JędrzejowskiMaciej--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
JędrzejukMichał--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
JędrzykiewiczJanSzymon20Lubelski, Czemierniki18409 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580743
Jęksa (Jenksa)MateuszMarcin20Łukowski, Ruża1847Moskiewski Pułk Piechotyż. Agnieszka BuczkowskaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
JęntasSzczepanKazimierz24Zamojski, Stróża18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
JoachmiakStanisławPaweł26Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Marianna BiernatownaAP Lublin175819133
JobTomaszJózef20Lubelski, Łysołaje 1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin1758142
JobStanisławTomasz20Krasnostawski, Gardzienice 1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580782
Jobczyk v SzelestWalentyAntoni20Siedlecki1839Oddzielny Korpus GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
JobowiczJanWasyl21Radzyński18393 Brygada Artylerii KonnejKawalermieszczanin szewcAP Lublin175858b.pag.
JobsJanJan-Węgrowski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JobsKrystianJan24Siedlecki, Płatkownica 18436 Korpus Piechoty, 18 Dywizja Piechoty KawalerWłościanin, cieślaAP Lublin175863b.pag.
JocJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
JochaniukJanIgnacyZamość, Hajowniki1871włościaninAP Lublin175
JochimiukStefan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
JochimiukKornel--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
JochimiukIwanJan20Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
JodelkaJanJózef-Łukowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JodelkaPawełTomasz-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JodełkoIwanJakub-Łukowski, Wojcieszków187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731294
JodłowskiMarcinJózef20Krasnostawski, Dorohusk 18409 Dywizja Piechotyż. Marianna c. Szymona Potockiego, bezdzietnyWłościaninAP Lublin17580732
JodsJoannMateusz-Węgrowski, Płatkownica187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin1758731697
JołtuszykEliaszAndrzej21Radzyński, Łucka18473 Dywizja GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
JołtuszykStefanPaweł23Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
JonakJanJózef20Zamojski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818120
JonakIwan--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
JonaszWojciechIgnacy22Krasnostawski18512 Dywizja Dragonówżona Anna SokołownaAP Lublin17581992
JonczakMichałJan-Radzyński187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JonczukAleksanderGrzegorz-Garwoliński, Ryki187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873539
JonczykBartłomiej-20-1846---AP Lublin17581332
JoniecKazimierzTomasz26Łukowa obw.zamojski1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580330
JoniecMaciejTomasz27Zamojski, Udryvze18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
JońskiWojciechMateusz20Lubelski1851Flota Czarnomorskażona Katarzyna JendrzechownaAP Lublin175819275
JopekSzlomaAron21Lubelski, Opole Lubelskie184514 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiKawaler-AP Lublin17581022
JopekAndrzejKarol-Łukowski, Gołąbki187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin1758731215
JoselowiczWulf-20Łukowski, Sobienie 1844Roboty Zarządu Komunikacji 1 OkręguKawalerŻydAP Lublin175864b.pag.
JośkoJózef--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580220
JowdiukAntoni--Hrubieszowski---AP Lublin17580220
Jowiczuk vJowiczkoJakubWasyl Julianna22Radzyński1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
JowikPiotr--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
JozwiakFranciszekWawrzyniec22Zamojski, Gruszka Wielka 18408 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580728
JozwiakBartłomiejAntoni20Hrubieszowski, (Rudków?)183813 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580615
JozwiakMichałJan20Krasnostawski, Romanów183813 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580622
JozwikWojciech--Łukowski, Kąkolewnica 1851--Oszczędzony jako dzietny.AP Lublin175830b.pag.
JoźwiakJanWojciech28Ożarów1835-ż. MariannaWłościanin, za niestawienie do spisuAP Lublin17580861
JóźwiakWawrzyniecMichał23Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, AntoninaAP Lublin175816
Jóźwicki (Juzwicki)ŁukaszAdam22Łukowski, Łaskarzew 18452 Dywizja Kawalerii Lekkiejż. Rozalia (Wilawiczówna?)MieszczaninAP Lublin175824b.pag
JóźwikMateuszPaweł, Małgorzata22Podlaska, radzyński, Kąkolewnica, Dębowierzchy183718 Dywizja Piechotyż.FranciszkaWłościaninAP Lublin175856b.pag
JuchimPawełMaciej22Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Anna TychonczukownaAP Lublin175819137
JuchimowiczMaksymIwan-Włodawski, Krzywowierzba187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873749
JuchtMoszko DawidJu…?-Włodawski, Ostrów187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin175873805
JuchymiukMelanIlko21Radzyński, Żerocin1847Moskiewski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
JuchymiukJozefatKirył21Radzyński,Miedzyrzec,Zaścianki1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
Juchymiuk (Juchimiuk)ChwedorJakub21Bialski, Okczyn1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy Tronuż. Salomea (Szarłolówna?)WłościaninAP Lublin175826B.Pag.
JudarJanSzymon20Siedlecki,Rzepki,Rogów18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
JudniwiczMichałJan21Stróża1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805129
JudsztejnLejbus??-Łukowski, Łuków187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731164
Jugier vel SugierAntoniFeliks27Lubelski1850Bataliony wojskowo-robocze Zarządu Osad WojskowychAP Lublin175818164
JukimiukProkop--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
JulkowiczIwan-Łukowski, Prawda18716 Dywizja Kawalerii-NieślubnyAP Lublin1758731345
JunakFilipMikołaj-Radzyński187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JuniecTomasz-27-1846---AP Lublin17581331
JurakJózef--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580262
JurasiewiczJulianMarcin21Bialski, Piszczac 1845Suzdalski Pułk Piechoty - 16 Dywizja Piechotyż. Marta SachajewskaMieszczanin. W 1862 niewiadomy z pobytu.AP Lublin175824b.pag
JurchitewiczIgnacyJakow-Włodawski, Horodyszcze1871-Wykupił sięAP Lublin175873705
JurczakAntoniMateusz-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JurczakWiktorŁukasz-Sokołowski, Korczew187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731514
Jurczak (Jurczuk)ŁukaszSemen20Radzyński,gm. Sławatycze, w. (Oleszów?)1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja Piechotyż. Anna TrochimównaWłościaninAP Lublin175824b.pag
Jurczak vel BizykowiczBartłomiejJerzy, Anna20Podlaska, bialski, Mężenin18376 Dywizja Artyleriiż.Marianna, zabiera ze sobąWłościanin, na zastępstwo za Józefa JanuszewskiegoAP Lublin175856b.pag
JurczukGrzegorzAdam20Świerże1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804111
JurczukGrzegorzAdam20Świerże1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805105
JurczukJanIgnacy20Radzyński, Suchawa1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
JurczukJanIgnacy28Radzyński, Suchawa1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
Jurczuk v AndriejukMichałStefan-Bialski, Kobylany187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873264
JurczykJózef--Siedlecki, Wiszniew1851--Niedostarczony - w drodze.AP Lublin175830b.pag.
JureckiWojciechWojciech20Łukowski,Wojcieszków,Wola Burzecka18411 Dywizja DragonówŻonaty-MariannaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
JureckiIgnacyPaweł23Łukowski, Wojcieszków 1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
Jurecko (Jurecki)WincentyJan20Radzyński, Budziska1845Garnizon Artylerii w WyborguKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
JureczkoMarek--Zamojski---AP Lublin17580262
JurekWalenty--Krasnostawski---AP Lublin17580262
JurekWalentyJózef22Godów18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580428
JurekWalentyJózef22Godów18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580520
JurekAndrzejKrzysztof20Lubelski, Niedrzwica Duża1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin1758144
JurkiewiczJózefJoachim20Tyszowiec183615 Dywizja PiechotyKawalermieszczanin, skończył 3 klasy szkoły wojewódzkiejAP Lublin17580472
JurkiewiczJanAntoni20Łukowski,Osieck,Stara Buda18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
JurkiewiczTeodorFranciszek22Hrubieszowski, Wiszniew 18409 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580740
JurkiewiczJózefN20Krasnostawski, Gorzków 1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581426
JurkiewiczAndrzejAntoni20Łukowski, Stara Huta 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
JurkiewiczAndrzejAntoni20Łukowski, Stara Huta1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
JurkiewiczJanFranciszek-Łukowski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JurkiewiczJózefJoachim20Tyszowiec183615 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin, ukończył 3 klasy szkoły.AP Lublin17580566
JurkoAleksyJan21Luchów1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647128-129
JurkoAleksanderWojciech-Sokołowski, Korczew187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731563
JurkowskiPiotrKacper20Lubelski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalermłynarzAP Lublin175819191
JurkowskiGrzegorz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
JuroIwanAndrzej20Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
JurominPawełMarcin20Siedlecki,Zbuczyn18411 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
JurzczukMichał--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
JurzystaAntoniAdam18Łukowski, Trojanów. 18476 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościanin. Na mocy pozwolenia księcia namiestnika zastąpił swojego brata, Jakuba.AP Lublin175826B.Pag.
JurzystaSzymon--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
JurzystaWojciechAdam20Łukowski18521 Dywizja KirasjerówKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
JurzystaWojciechAndrzej20Łukowski, Dutki1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała Pawłowiczaż. Marianna (Ko..?)Włościanin, zm. 1861AP Lublin175824b.pag
JurżykMichałJózef-Siedlecki, Wiśniew187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873221
JusekWojciechPiotr20Łukowski, Rossosz 184418 Dywizja Piechotyż. Franciszka PolakównaWłościaninAP Lublin175864b.pag.
JuskoTomaszTomasz22Łukowa obw.zamojski1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580330
JuskoSzczepanTomasz22Łukowski,Sobieszyn18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
JustLudwikMarcin-Radzyński, Siemień187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873966
JustmanMoszko GerszJosel-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JustowskiWojciech--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
JustynowiczKilian--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
JuszczakPiotrJan20Śniatycze1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647100-101
JuszczakMichałPaweł20Hrubieszowski, Śniatycze1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580771
JuszczakWalentyKacper-Sokołowski, Sabnie187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731519
JuszczukIlia--Hrubieszowski---AP Lublin17580262
JuszczukHardejBazyli21Bialski,Kodeń,Krzywowólka18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty-Katarzyna SzczurWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
JuszczukMichał--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
JuszczukPiotr--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
JuszczukStefanAndrzej23Bialski, Solec 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
Juszczuk v DorczukIwanHryc28Hrubieszowski18511 i 2 Dywizja Artylerii Grenadierówżona Jadwiga KryszkownaAP Lublin17581966
JuszczykKacper--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
JuszczyńskiWojciechGrzegorz22Łukowski, Ostrożeń 1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
JuszkiewiczDamianSylwester-Bialski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JuszyńskiKarolIwan21Radzyński, Rudno1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja Piechotyż. Teresa KozałównaWłościaninAP Lublin175824b.pag
JuśJan--Zamojski---AP Lublin17580262
JuśkiewiiczPaweł--Zamojski---AP Lublin17580262
JuśkoJacenty--Janowski---AP Lublin17580262
JutczukIgnacyAndrzej20Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
JuzefowiczJanPaweł-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JuzepczukWasylijStefan-Bialski, Kobylany187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873300
Juzwiak v WróbelWojciech--Chełmski---AP Lublin17580262
JuzwickiMarcinAntoni-Garwoliński, Łaskarzew187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873566
JuzwikFeliksJobestyn20Łukowski,Celejów18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejAP Lublin175860B.Pag.
JuzwikJakubMichał-Łukowski, Gułów187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731185
JuzwikStanisławIwan-Łukowski, Dąbie187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731222
JuźwiakFranciszekMaciej-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JuźwiakIgnacyFranc-Sokołowski, Jabłonka187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731464
JuźwickiTeofilWalentyZamość, Zamość1871mieszczaninAP Lublin175
JuźwikWincentyFranciszek-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JuźwikFranciszekJan-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
JuźwikSławJan-Łukowski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KabacikIgnacy--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KabacikSzymon--Siedlecki, Sokołów1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KabacikSzymon--Siedlecki, Sokołów1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KabalaJan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KabałaWojciechFranciszek23Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
KabaraGrzegorz--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KabulskiJanŁukasz23Łukowski, Sobienie Biskupie 18433 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
KacJankielFroim16Krasnostawski, Świerże1855Kantonista w Twierdzy Zamośćkawalerza brata MichlaAP Lublin175822536
KacJoelSzmul16Krasnostawski, Izbica1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin175822537
KacSzulimSzlomowicz22Bialski, Łomazy1844Roboty Zarządu Komunikacji 4 OkręguKawalerŻydAP Lublin175864b.pag.
KacałaMarcinPaweł23Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotywdowiec obecnie nie ma żonyAP Lublin175819161
KacanaJanPiotr24Zamojski1851Kaukaska Półbrygada RezerwowakawalerAP Lublin175819233
KachniarzSzymon--Łukowski, Prawda 1851--Wybrany dla braku sił brata.AP Lublin175830b.pag.
KackiewiczAleksanderJan22Siedlecki, Kapuściaki184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
KacmanChersz LejbAron22Bialski, Piszczac 184512,13 Rota Inwalidzka w Iżewskiej Fabryce Broniż. Szondla PakmanównaŻyd, szewc AP Lublin175824b.pag
KacmanDawidAron22Bialski, Piszczac 18459,10,11 Rota Inwalidzka w Tulskiej Fabryce Broniż. Ruchla BezównaŻyd, szewc AP Lublin175824b.pag
KacmanAbram JosefSrul-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KacperczakMaciej--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KacperczukJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KacperekMateuszPaweł24Lubelski1851Flota Czarnomorskażona Marianna Boniownazmarł N 27198/3664-57AP Lublin175819264
KacperkowiczPawełWawrzyniec24Łukowski1852Flota CzarnomorskaŻona Marianna BaranOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KacperskiWawrzyniecFranciszek21Zamość1835-KawalerMieszczaninAP Lublin115647166-167
KacperskiLudwikJózef21Zamojski, Janów18408 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin, sukiennikAP Lublin17580724
KacperskiJanKrzysztof22Łukowski1839Oddzielny Korpus Kaukaskiż. Marianna CzuszownaWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KacperskiJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KacperukFilip--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KacprzakMateuszLubelski18404 Dywizja Kawalerii LekkiejAP Lublin175807
KacprzakJanWojciech20Łukowski, Sobienie Biskupie1847Moskiewski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KacprzykAndrzejJózef24Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona N.OsadnikAP Lublin175833p.pag.
KaczanJakubMarcin21Krasnostawski1851Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175819249
KaczanPiotrŁukasz-Radzyński, Jabłoń187131 Dywizja Piechoty-Wyznaczył najemnika Mateusza SumutaAP Lublin1758731073
KaczanDanielRoman20Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Barbara ModzewiczOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KaczanMarcinWojciech21Krasnostawski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KaczanowskiAntoniJan22Chełm18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerMieszczaninAP Lublin17580427
KaczanowskiAntoniJan22Chełm18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerMieszczaninAP Lublin17580519
KaczarowskiTeofil--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KaczeburaMaksymJan24Hrubieszowski, Horyszów Ruski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotyŻonaty, Marianna Pawłowska AP Lublin175816
KaczerIwanBenedykt-Sokołowski, Kowiesy187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731501
KaczkiewiczStanisławFranc-Siedlecki, Skupie187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873218
KaczkiewiczAleksanderSzymon24Siedlecki, Mokobrody 18456 Okręg Straży WięziennejKawalerMieszczaninAP Lublin175824b.pag
KaczkowskiŁukasz--Tomaszowski---AP Lublin17580224
KaczkowskiTeodorAndrzej23Zamojski, Łukowa1848Flota Czarnomorskaż.Anna KoźlikównaWłościanin, zm.1860AP Lublin17581429A
KaczmaraWawrzyniec--Krasnostawski---AP Lublin17580221
KaczochKazimierz--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KaczochIgnacy--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KaczorWawrzyniec--Biłgorajski---AP Lublin17580224
KaczorBenedyktKazimierz21Krasnostawski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Agata KrukiecankaAP Lublin175819142
KaczorWojciechAntoni22Łukowski, Stoczek1848Korpus Orenburskiż. Marianna StaniszewskaMieszczaninAP Lublin175827B. Pag.
KaczorWojciechAntoni22Łukowski, Stoczki1848Korpus Orenburskiż. Marianna StuniszewskaMieszczaninAP Lublin175828B.Pag.
KaczorBerekLejzor-Radzyński, Międzyrzec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-Wyznaczył najemnika Teodara L?AP Lublin1758731100
KaczorJanMelchior20Czemierniki1835-KawalerMieszczaninAP Lublin11564748-49
KaczorStanisławMateusz21Krzeszów1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647144-145
KaczorMikołajKazimierz24Czemierniki1836-KawalerWłościanin, tkacz. Po odbyciu kary więzienia 8 miesięcy za kradzież.AP Lublin17580869
KaczorowskiFranciszekMateusz21Lubartów183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580567
KaczorowskiFranciszekMateusz21Lubartów183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580473
KaczorowskiJan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KaczorowskiJanJan20Czemierniki1835-KawalerMieszczanin, kowal, czyta i pisze po polsku.AP Lublin11564746-47
KaczorowskiJózefBartłomiej22Krasnostawski, Rakołupy183813 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580626
Kaczorzek v PacholukMaciejAdam28Krasnostawski, Cyców183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580635
KaczykMaciejFlorian20Siedlecki1839Oddzielny Korpus GrenadierówKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polskuAP Lublin175858b.pag.
KaczyńskiPiotrHieronim Marianna22Łukowski1835-Kawalerwłościanin tkaczAP Lublin175853p.pag.
KaczyńskiMarcin---1835--służył w byłym Wojsku PolskimAP Lublin175853p.pag.
KaczyńskiIgnacyJózef25Siedlecki18522 Lekka Dywizja KawaleriiŻona Anna SawczukMieszczaninAP Lublin175833p.pag.
KadejWalenty--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KadejJakowMateusz-Siedlecki, Skórzec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587392
KadejJózefKacper-Siedlecki, Wiśniew1871-Powrócił zamieniony na innego rekrutaAP Lublin175873206
KadłubowskiLeonPaweł23Siedlecki,Węgrów18462 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin,kowalAP Lublin175825B.Pag.
KadłubowskiAntoniWincenty21Bialski,Wierzchowice,Godzinów?18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KadłubowskiWasyliSemen-Włodawski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KadłubowskiAndrzej--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KadłubowskiJanAndrzej-Bialski, Zabłocie187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873358
KadłubowskiAntoniMichał20Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Anastazja GapowskaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KadłubskiJanMikołaj Iwan-Bialski, Zabłocie187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873313
KadszMichał--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580222
KadyczukJanŁupierna24Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KafenbaumSzich MendelMajer16Krasnostawski, Turobin1855Kantonista w Twierdzy Zamośćkawalerniezdolny i uwolniony, w jego miejsce Lejbus WizanAP Lublin175822537
KaganGerszMordka16Zamojski, Józefów1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin175822540
KajdaTomasz--Janowski---AP Lublin17580222
KajdaStanisław--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KajdanŁukaszChwedor, Maria22Podlaska, radzyński, Stulno1837Korpus Kaukaskiż.AnnaWłościaninAP Lublin175856b.pag
KajdaszAntoniAdam21Struża1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647160-161
KajkaSzymon--Podlaska, łukowski1832--Zmarł w 1844r.AP Lublin175861b.pag
KajzaMaksym--Janowski---wykupionyAP Lublin17580222
KajzerKazimierzJózef20Tulniki1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564760-61
KalGotfrydKrzysztof-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KalałoPiotr--Radzyński, Kodeniec 1851--Oszczedzony dla gospodarstwa i żony brzemiennej w 9. m-cu.AP Lublin175830b.pag.
KalanStefanTeodor Marianna23Bialski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
KalataOnufrySebastian-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KalataJanStanisław-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KalataWalentyJakub-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KalataStanisławMaciej22Siedlecki1852Flota CzarnomorskaŻona Franciszka SrzałkowskaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KalbarczykUrbanKazimierz25Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
KalbarczykWojciechJakub-Garwoliński187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KalbarczykMaciejFranciszek-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KalbarczykWojciechKazimierz, Katarzyna21Podlaska, łukowski, Maciejowice, Podwierzbie183718 Dywizja Piechotyż.MariannaWłościaninAP Lublin175856b.pag
KalbarczykJanKlemens, Marianna20Podlaska, łukowski, Maciejowice, Kobylnica1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KalbarczykAndrzej--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KalbarczykBenedykt--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KalbarczykAntoni--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KalbarczykMarcin--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KalbarczykWojciechStanisław-Węgrowski, Prostyń187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731597
KalburczykFranciszekWalenty23Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
KalenczukProkopBonifacy-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KalenikPaweł--Radzyński, Kąkolewnica 1851--Oszczędzony jako dzietny.AP Lublin175830b.pag.
KaleniukTomaszNikifor20Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Elżbieta DąbrowskaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KaleszkoWojciech--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KaletaJan (Iwan)Jakow21Hrubieszowski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175818108
KaliataPawełFranc-Węgrowski, Starawieś187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731642
KalichStefanStefan21Radzyński1852Flota CzarnomorskaŻona Marianna JakimiakOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KalickiJanFabian Antonina21Siedlecki1835-Kawalerszlachcic ma dowody złożyć bawił się włóczęgostwem nie był podany do spisuAP Lublin175853p.pag.
KalickiTomaszJacenty20Bialski,Mszczanka?18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KalickiMikołajMichał22Bialski, gm. Biała, w. (Syczyna?)1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja Piechotyż. EwaWłościaninAP Lublin175824b.pag
KalickiFraciszekWojciech-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KalickiJanJędrzej, Marianna20Podlaska, bialski, Łysów, Kamianka1837Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic bez dowoduAP Lublin175856b.pag
KalickiPiotr--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KalickiFrancIwan-Konstantynowski, Łysów187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873897
KalikaHerszekIcek18Lubelski18519,10,11 Rota Inwalidzka w Tulskiej Fabryce Broniżona Sura FlomanbaulownaAP Lublin175819317
KaliksijAntoniWawrzyniec-Łukowski, Dąbie187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731327
KaliksztejnMoszekTobiew15Zamojski, Annopol1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin175822525
KalinczukIzydorMikołaj-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KaliniakAntoniJózef23Lubelski, Tarnawka 18408 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580727
KaliniewiczBazyli-24-1846---AP Lublin17581321
KalinowskiKazimierzJan26Radzyński, Turów18473 Dywizja GrenadierówKawalerWłościanin, szewcAP Lublin175826B.Pag.
KalinowskiPawełLeonard20Lubelski, Józefów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Antonina PiekutowskaAP Lublin175816
KalinowskiJanMichał26m. Lublin18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotyŻonaty, Barbara KowalskaAP Lublin175816
KalinowskiFranciszekBaltazar26Łukowski, Osieck 1848Arsenał w Briańskuż. Ewa KneblickaMieszczaninAP Lublin175827B. Pag.
KalinowskiFranciszekBaltazar26Łukowski, Osieck1848Arsenał w Briańskuż. Ewa KneblickaMieszczaninAP Lublin175828B.Pag.
KalinowskiAndrzejJan20Siedlecki, Rogów 1847Butyrski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KalinowskiTomaszLeonard20Lubelski1851Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175819274
KalinowskiJózefJózef23Zamojski1849I Dywizja Kirasjerów - I Korpus Rezerwowy Kawaleriikawalerczyta i pisze po polskuAP Lublin175816
KalinowskiPawełPiotr24Hrubieszowski, Trzeszczany1838KirasjerzyKawalerWłościanin, tkacz. Za niestawienie się do delegacji.AP Lublin17580681
KalinowskiMaksymJan20Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KalinowskiJanPaweł22Siedlecki, Jaczew1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
KalinowskiPiotrPiotr-Węgrowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KalinowskiSemenJan-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KalinowskiJanMichał, Marianna22Podlaska, radzyński, Milanów, Kostry1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KalinowskiAdam--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KalinowskiAndrzej--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KalinowskiGabriel--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KalinowskiFranciszek--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KalinowskiWojciech--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KalinowskiPawełLudwik-Sokołowski, Korczew187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731504
KalinowskiMikołajAntoni27-1834-KawalerSzlachcic, czyta i pisze po polskuAP Lublin17580335
KalinowskiJan--Radzyński, Bezwola 1851--Oszczędzony dla gospodarstwa i żony brzemiennej w 8. miesiącu.AP Lublin175830b.pag.
KalinskiAleksanderAntoni-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KalinskiJanMaciej-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KalińczukFilimonIwan29Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KalińskiWalentyBonigacy20Łukowski, Borowie184418 Dywizja Piechotyż. Łucja SkwekównaWłościaninAP Lublin175864b.pag.
KalińskiMarcinKazimierz20Zamojski, Tworyczów 1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581432
KalińskiJanJan21Łukowski, (Borowice?)1848Korpus Orenburskiż.Aniela NieliczkaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
KalińskiJanJan21Łukowski, Borowie1848Korpus Orenburskiż. Aniela NieliczkaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KalińskiSzymon--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KaliszTomaszStanisław22m. Lublin, lubelski, Serniki1849Flota Czarnomorskażonaty, Antonina JaroszAP Lublin175816
KaliszAleksanderPaweł-Garwoliński18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KaliszIgnacyMikołaj-Garwoliński, Ruda Talubska187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873600
KaliszczukIwanEmilian-Włodawski, Krzywowierzba187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873729
KaliszewskiTomaszFranciszek20Hrubieszowski, Hrubieszów 1838KirasjerzyKawalerMieszczanin, szewc AP Lublin17580684
KaliszewskiFeliks--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KaliszukIwanHryć20Bialski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
KaliszukSzymonStnisław22Radzyński,Lendo Wielkie18411 Korpus PiechotyKawalerWłościanin,kowalAP Lublin175860B.Pag.
KaliszukJanAntoni24Radzyński, Lisia Wólka18476 Dywizja Artyleriiż. Anastazja SienickaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KaliszukKonstantyIgnacy21Radzyński,Sławatycze,Liszna18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty- U KaliszWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KaliszukMarekRoman20Bialski,Horbów,Lachówka18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KaliszukJanOnufry21Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KaliszukAndrzejKiryło-Bialski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KaliszukProkopKarol-Radzyński1872Nieczytelne-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KaliszukAleksanderBartłomiej-Włodawski1872Zapisany pod literą P-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KaliszukChwedorMaksym, Anna20Podlaska, bialski, Kijowiec18376 Lekka Dywizja Kawaleriiż.Anna, brzemiennaWłościaninAP Lublin175856b.pag
KaliszukRoman--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KaliszukAndrzej--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KaliszukBartłomiej--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KaliszukJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KaliszukIgnacy--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KaliszukIgnacy--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KaliszukMichał--Łukowski, Żelizna1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KaliszukJanTomasz22Radzyński, Orchówek18446 Dywizja Artyleriiż. (?) MaszczukównaMieszczaninAP Lublin175864b.pag.
Kaliszuk v MaciejukStefanGrzegorz-Bialski1872Zapisany pod literą M-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KalitaSzczepan--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580222
KalitaAntoni--Zamojski-#ARG!-AP Lublin17580223
KalitaMikołajJan20Hrubieszowski, Hrubieszów 183815 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580654
KalitiukGrzegorzIgnacy24Radzyński, Kolembrody18477 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KalitkaWasylLewka22Radzyński1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
KalitkaJanBazyli23Honiatyn183615 Dywizja PiechotyKawalerwłościanin, ogrodnikAP Lublin17580479
KalitkaJanBazyli23Honiatyn183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin, ogrodnikAP Lublin17580573
KalkszetejnMordko--Nowoaleksandryjski (Puławski)---wykupionyAP Lublin17580225
KalmiukFilipKonrad22Hrubieszowski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175818106
KalmukGabrielGrzegorz21-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580317
KalsztejnFeliksKajetan20Lubelski, Ostrów1838KirasjerzyKawalerSzlachcic, czyta i pisze po polsku.AP Lublin17580678
KałanAndrzejSenko20Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego KorpusukawalerAP Lublin175819122
Kałanczuk v AdamczukMaksymKonstanty24Siedlecki,Suchodół18411 Korpus PiechotyŻonaty-Rozalia KowalikWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KałaskaJózefMikołaj24Łukowski,Miętne,Leszczyna1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
Kałbania (Kołbania)JanN20Lubelski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818123
KałdunTomasz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KałdusWalenty--Janowski---AP Lublin17580223
KałmukStefan--Hrubieszowski---AP Lublin17580224
KałurkoJanŁukowski18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejAP Lublin175860B.Pag.
KałuskaJakubJan24Łukowski18522 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KałuskiJanKrzysztof27Łukowski,Ułan?18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty-KatarzynaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KałuskiMikołaj--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KałuskiKazimierz--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KałuskiStanisławFranc-Węgrowski, Starawieś187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731756
Kałuski (Kałuzki)MaciejMikołaj20Łukowski, Stasin 18473 Dywizja GrenadierówKawalerWłościanin, kucharz AP Lublin175826B.Pag.
Kałuzkij v KankaTomasz-20-1846---AP Lublin17581322
KałużaMateuszJan20Krasnostawski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581865
KałużaJózefBartłomiej21Krasnostawski, Żmudź18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KałużniakDominikAdam20Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Hana SołowsewnaAP Lublin175819139
KałużniakWawrzyniecPaweł23Surowa (?)1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804135
KałużnySemenKiryło21Radzyński, Orzechówka1847Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku - 3 Rotaż. Pelagia DenisównaMieszczaninAP Lublin175826B.Pag.
KałużyńskiTomaszFranciszek24Hrubieszowski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin17581894
KamacAntoniAntoni-Garwoliński, Warszawice187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873529
KamałaJan-22-1846---AP Lublin17581333
KamelaJózef-20-1846---AP Lublin17581326
KamelaWojciechGrzegorz20Łukowski, Sobieszyn1848Korpus OrenburskiKawalerAP Lublin175827B. Pag.
KamelaWojciechGrzegorz20Łukowski, Sobieszyn1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KamelaSebastianKazimierz23Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KamelaSzczepanKazimierz, Franciszka24Podlaska, łukowski, Sarny1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KamelaJózefJan24Łukowski, Bobrowniki18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerMieszczaninAP Lublin175863b.pag.
KamienczukJanN-Siedlecki18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KamienczukJanKazimierz20Radzyński1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KamieniecJudkoGerszek-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KamienieckiSewerynIgnacy26Chyrzy1834-KawalerSzlachcic, czyta i pisze po polsku oraz niemieckuAP Lublin1758038
KamieńAbram SanelJudko19Siedlecki18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiŻona Leja N.ŻydAP Lublin175833p.pag.
KamieńczakAbramIcek20Bialski, Terespol1845Komenda Policji w Odessież. Majdla MorzkównaŻydAP Lublin175824b.pag
KamieńskiJanWojciech26Bialski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
KamieńskiJanMateusz20Bialski, Czabaje 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja Piechoty KawalerSzlachcicAP Lublin175863b.pag.
KamieńskiJan--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
Kamieński (lub Kamiński)MarcinFranciszek22Bialski, Tuczna18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin175863b.pag.
KaminskiStanisław--Chełmski---AP Lublin17580222
KaminskiBłażej--Lubartowski---AP Lublin17580221
KaminskiWincenty--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580222
KaminskiAntoni--Zamojski---AP Lublin17580223
KaminskiPaweł-21-1846---AP Lublin17581333
KaminskiWawrzyniecFranciszek-Węgrowski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KaminskiIwanIwan-Siedlecki, Skupie187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873148
KaminskiGrzegorzIwan-Bialski, Międzyleś187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873311
KaminskiSemenGrzegorz-Konstantynowski, Hołowczyce187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873858
KaminskiIwanAntoni-Konstantynowski, Przesmyki187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873894
KaminskiIwanJózef-Konstantynowski, Przesmyki1871-Powróćił i został zamieniony na Piotra KucharcinskiAP Lublin175873911
KaminskiPiotrIwan-Sokołowski, Kossów187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731565
KamińskiFranciszek--Janowski---AP Lublin17580223
KamińskiMichał-23-1846---AP Lublin17581310
KamińskiGrzegorzSzczepan Katarzyna23Bialski1835-Kawalerszlachcic dowody ma złożyćAP Lublin175853p.pag.
KamińskiLeonN.27Siedlecki, Rytele18481 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KamińskiSzczepanKrzysztof20Łukowski,Tuchowicz18411 Korpus PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin175860B.Pag.
KamińskiIgnacyIgnacy20Chełm183615 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580570
KamińskiIgnacyIgnacy20Chełm183615 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580476
KamińskiJózefatWawrzyniec21Siedlecki, Skrzeszew 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
KamińskiJózefAntoni24Łukowski, Okrzeja 184418 Dywizja Piechotyż. Karolina RygielskaWłościanin, stolarz AP Lublin175864b.pag.
KamińskiIgnacyTomasz21Radzyński, Międzyrzec 184418 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin, szewc AP Lublin175864b.pag.
KamińskiDamazyWalenty21Bialski, Kamionka Lacka 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
KamińskiLeonN.27Siedlecki, Rytele184818 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
KamińskiAndrzejWalenty27Lubelski18512 Dywizja DragonówkawalerAP Lublin17581993
KamińskiMichałSzymon20Wysokie18362 Dywizja KirasjerówKawalerWłościanin, czyta i pisze po polsku, stolarzAP Lublin1758058
KamińskiJózefAndrzej20Wolica18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580433
KamińskiJózefAndrzej20(?)18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawaler-AP Lublin17580525
KamińskiPiotrWincenty20Siedlecki,Sokołów18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerMieszczanin, kucharzAP Lublin175860B.Pag.
KamińskiTomaszHawryło22Łukowski, Sarny18446 Dywizja Artyleriiż. Karolina PodlarzczankaWłościaninAP Lublin175864b.pag.
KamińskiStefanJan23Bialski,Piszczac18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty-Natalia MańkównaMieszczaninAP Lublin175860B.Pag.
KamińskiStanisławBenedykt20Siedlecki, gm. Kiełpiniec 1847Kałuski Garnizon ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KamińskiMichałSzymon20Wysokie1836KirasjerzyKawalerwłościanin, czyta i pisze po polsku, stolarzAP Lublin17580416
KamińskiPiotrAndrzej20Bialski, Mierzwice1847Moskiewski Pułk Piechotyż. Marianna ŁukjaniankaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KamińskiJózefSzyia21Podlaska, siedlecki, Pruszyn1844na rachunek przyszłego poborukawalerfelczer, czyta i pisze po polsku, za Joachima Rostworowskiego z ŁysobykAP Lublin175862b.pag.
KamińskiAntoniJakub22Podlaska, łukowski, Żelechów1844na rachunek przyszłego poborukawalermieszczanin, szewc, ukrywał się przed spisemAP Lublin175862b.pag.
KamińskiTomaszMaciej21Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KamińskiJózefStanisław21Bialski, Czuchów1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościanin, ślusarz AP Lublin175824b.pag
KamińskiŁukaszWalenty, Agnieszka20Podlaska, siedlecki, Miedzna, Żeleźniki1837Korpus Kaukaskiż.FranciszkaWłościanin, zmarł 1843rAP Lublin175856b.pag
KamińskiDominik--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KamińskiFranciszek--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KamińskiJan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KamińskiStefan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KamińskiJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KamińskiAntoni--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KamińskiStanisław--Łukowski, gm. Radoryż 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KamińskiPiotr--Łukowski, Przytoczno1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KamińskiMichał--Bialski, Przesmyki1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KamińskiPaweł--Łukowski, Ryki1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KamińskiKiryło--Bialski, Kodeń1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KamińskiAndrzejPaweł20Bialski18526 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerAP Lublin175833p.pag.
KamińskiKarolN20Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KamińskiJózefJan21Podlaska, łukowski, Łazy18435 Okręg Oddzielnego Korpusu Straży Wewnętrznejkawalerwłościanin, udawał chorobę, za zaciągowego Jana PawluczukaAP Lublin175862b.pag.
KamińskiWawrzyniecSzymon20Krasnostawski, Orłów1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580776
KamińskiKrzysztofMarcin20Zamojski, Tworyczów 1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580789
KamińskiAntoni--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KamińskiJan--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KamińskiAleksanderTomasz20Brak strony1848Sewastopolski Garnizon ArtyleriiBrak stronyBrak stronyAP Lublin175814Spis alf.
KamińskiMateuszMaciej20Lubelski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KamionkaJekoJankielowicz24Łukowski, Parysów1844Roboty Zarządu Komunikacji 4 OkręguKawalerŻydAP Lublin175864b.pag.
KamliotJankiel NuchimMoszko-Sokołowski, Sokołów187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731425
KamolaAntoni--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580222
KamorekIgnacyAndrzej21Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KanabrockiJanPaweł-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KanabrodzkiStanisławPiotr, Franciszka23Podlaska, siedlecki, Łuzki, Jabłoń18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KanadysKacper--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KanakŁukaszMichał25Lubelski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581883
KanarWalenty--Zamojski---AP Lublin17580223
KanaszczukMichał--Zamojski---AP Lublin17580223
KanclerzWojciechJan26Lubelski18517 Dywizja Kawalerii Lekkiejżona Konstancja GerłownaAP Lublin175819101
KanczewskiIgnacyPaweł21Łukowski, Wólka Radoryska 18442 Dywizja DragonówKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
KandelAronSzymon-Radzyński, Międzyrzec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-Wyznaczył najemnika Mordka Snewek?AP Lublin1758731129
KaneckiKacperWawrzyniec, Marianna29Podlaska, siedlecki, Seroczyn1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KaniaStanisławPiotr21Opole1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647158-159
KaniaAndrzej-25-1846---AP Lublin17581330
KaniaAntoniWojciech22Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Marianna SzułuwnaAP Lublin175819154
KaniaJózefGrzegorz20Łukowski,Gàska18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonatyWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KaniaWojciechKazimierz21Łukowski,Sętki,Sobole1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
KaniaJanDominik21Radzyński, Biała1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
KaniaAntoniPaweł-Węgrowski1872Zamienony za Krupą wypisanym ze szpitala-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KaniaPiotr--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KaniaPaweł--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KaniaWalenty--Siedlecki, Seroczyn 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KaniaPawełŁukasz-Garwoliński, Trojanów187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873556
KaniaIwanMichał-Garwoliński, Kłoczew1871-Zamieniony na Franca SzostakaAP Lublin175873608
KaniaJózefAntoni-Łukowski, Serokomla18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731244
KaniaWojciechJakub27Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KaniaSzczepan--Siedlecki, Żeliszew1851--Oszczędzony jako dzietny.AP Lublin175830b.pag.
KanickiLudwikGrzegorz20Siedlecki, (Wisznie lub Wiszniew)1845I Dywizja Kirasjerów - I Korpus Rezerwowy KawaleriiKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
KaniewskiJanOnufry22Bialski18395 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polskuAP Lublin175858b.pag.
KaniewskiJan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KaniewskiAndrzejKacper-Siedlecki, Starawieś187131 Dywizjon Piechoty-AP Lublin175873160
KaniewskiIwanPiotr-Łukowski, Miastków18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731203
KaniewskiJózefFranc-Łukowski, Mysłów187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731251
KaniewskiJózefIgnacy20Siedlecki, (?)18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościanin, kucharz AP Lublin175863b.pag.
KanikułaWawrzyniecKrzysztof22Zamojski, Stary Zamość 18409 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580735
KanińskiAlekander--Łukowski, Parysew 1851--Niezdatny jako syfylistycznyAP Lublin175830b.pag.
KaniowskiJakubMaciej21Zamojski, Aleksandrów 1838FlotaKawalerWłościaninAP Lublin175806110
KaniuchSzymonPiotr22Zamojski1851Kaukaska Półbrygada Rezerwoważona Małgorzata KołodziejownaAP Lublin175819223
KaniukMarcinPanas, Anna20Podlaska, radzyński, Hańsk1837Korpus KaukaskiKawalerWłościanin, tkaczAP Lublin175856b.pag
KanoniukIwanN.20Bialski, Łęgi 1847Moskiewski Garnizon Artylerii - 5 Rotaż. Zofia ZeniankaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
Kanoniuk (Kumoniuk)PawełNeścior21Radzyński,gm. Włodawa, w. (S…?)1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja Piechotyż. Marianna SzczepanównaWłościaninAP Lublin175824b.pag
KanopiukPiotrFiodor28Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KanstantyniukWojciechPiotr Rozalia20Łukowski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
KantarskiIwanLudwik-Garwoliński, Sobienie Jeziory187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873535
KantosWasyli--Chełmski---AP Lublin17580222
Kantosz (Kantos)ChwedkoFiodor21Krasnostawski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581877
KantyAndrzej--Biłgorajski---AP Lublin17580223
KapalskiTomaszMateusz21Urzędów183614 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580456
KapalskiTomaszMateusz21Urzędów183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580549
KapczukSemenJan21Radzyński,Wohyń,Rudna18411 Korpus PiechotyŻonaty-KatarzynaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KapczukHerszLejzor-Włodawski, Parczew187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873811
Kapczuk v KaparukJanWasyli21Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Paraska MatyzagOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KapelIcekHerszek20Hrubieszowski, Tyszowce184513 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriiżona RyfkakuśnierzAP Lublin17581011
KapeluszKazimierzFranciszek22Siedlecki1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
KapeluszJan--Siedlecki, Wiszniew1851--Wybrany dla zupełnego braku sił brata.AP Lublin175830b.pag.
KapeluszPiotr--Siedlecki, Wołyńce 1851--Oszczędzony jako dzietny.AP Lublin175830b.pag.
KapelusznyGrzegorz--Chełmski---AP Lublin17580222
KapeluśnikJanPaweł20Żulin1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804126
KapeluśnikJanPaweł20Żulin1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805121
KaperFranciszekŁukasz26Siedlecki,Zbuczyn18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KapicaFranciszek-21-1846---AP Lublin17581311
KapicaPawełAndrzej22Zamojski18517 Dywizja Kawalerii Lekkiejżona Konstancja KowalskaAP Lublin175819110
KapicaMichałAdam22Zamojski, Boiska1849Flota Czarnomorskażonaty, Barbara TeralakAP Lublin175816
KapicaMarcin--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KapicaKazimierzFranciszek24Zamojski, Boiska18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Agnieszka BijakAP Lublin175816
Kapica v ZygmuntAndrzejKazimierz20Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KapioWojciech--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KapistraniukLeonSylwester, Apolonia34Podlaska, siedlecki, Mokobody1837Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175856b.pag
KapkaMarcinKazimierz23Księżpol1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580488
KapkaMarcinKazimierzZamojski, Księżpol1836Korpus KaukaskiKawalerWłościanin, bednarz AP Lublin17580582
KapkaWawrzeniecSebastian20Zamojski, Księżopol18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KapłonTomasz--Zamojski---AP Lublin17580223
KapłonMendelMordko18Bialski18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiŻona Haja TajdotŻyd,za niego brat Berek 15 lat do kantonistów ZamośćAP Lublin175833p.pag.
KapłonPiotrBłażej20Stary Zamość1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647136-137
Kapłon MoszkoHerszko-18Siedlecki, Mordy184812 rota wojskowo-robocza, Zarząd Inzynierii w Kijowie KawalerŻydAP Lublin175828B.Pag.
Kapłon MoszkowiczHerszko-18Siedlecki, Mordy184812 rota wojskowo-robocza, Zarząd Inzynierii w Kijowie KawalerŻyd, krawiec AP Lublin175827B. Pag.
KapralukAntoniTeodor21Radzyński, Siedlanów1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy TronuKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KapranJanMichał21-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580324
KapronKarol--Biłgorajski---AP Lublin17580223
KaprońStanisławMateusz20Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819162
KaprońAdamAntoniBiłgoraj, Kapronie1871włościaninAP Lublin175
KaprzywySzymonMateusz22Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Rozalia BandykownaAP Lublin175819142
KapusniakTomasz-26-1846---AP Lublin17581314
KapustaWalentyTomasz20Krasnostawski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818127
KapustaJózefatJan24Hrubieszowski, Nabróż 1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościanin, stelmach AP Lublin175807114
KapustaJózefWincenty-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KapustaWincentyJakub20Łukowski, gm. Ryki, w. (Sieczkowola?)1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
KapuścińskiPawełAntoni21Podlaska, łukowski, Stęźyca1843na rachunek przyszłego poborukawalermieszczanin, ukrywał się przed poboremAP Lublin175862b.pag.
KapuśniakJózefSebastian24Zamojski1850Korpus GrenadierówAP Lublin17581839
KapuśniakJózefJózef26Zamojski, Zwierzyniec18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Katarzyna ZygmuntAP Lublin175816
Karabanowicz v KarabanPawełWincenty-Węgrowski, Ossówno187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731649
KarabinAleksy--Biłgorajski---AP Lublin17580223
KarabinFranciszekJan, Magdalena21Podlaska, siedlecki, Księżopole Komory, Trebień1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KarafiolJózefN.15Lubelski, Lublin1855Kantonista w Twierdzy Zamośćkawalerza brata GerszkaAP Lublin175822530
KarandaFranciszek--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KaraputJanŁukasz23Krasnostawski1851Flota Czarnomorskażona Marianna BednarczykownaAP Lublin175819265
KarasJanJulian23Bialski,Łosice,Kornica18411 Dywizja DragonówKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KarasKajetanTomasz24Opole1835Wszedł do 15 Pułku Piechoty w czasie rewolucji.KawalerWłościaninAP Lublin115647180-181
KarasekMaciej--Lubartowski---AP Lublin17580221
KarasekAbramKachman-Włodawski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarasiewiczJózef--Chełmski---AP Lublin17580222
KarasiewiczFeliksPiotr22Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościanin, pisze i czyta po polskuAP Lublin175858b.pag.
KarasimFranciszekFranciszek-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarasinskiTomasz--Lubartowski---AP Lublin17580221
KarasinskiMaksymilianAndrzej-Bialski, Terespol1871-Wykupił się za 1000 rubli.AP Lublin175873348
KarasińskiMichałLorens20Radzyński, Hordzież 1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
KaraśWojciech--Chełmski---AP Lublin17580222
KaraśAntoni--Lubelski---AP Lublin17580221
KaraśMaciejStanisław24Lubelski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581861
KaraśŁukaszFeliks21Lubelski1851Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175819281
KaraśJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KaraśKarolWojciech24Radzyński, Kąkolewnica 1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja Piechotyż. Marianna PłudziakównaWłościaninAP Lublin175824b.pag
KarbaJan--Lubelski---AP Lublin17580221
KarbaczPaweł--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
Karbowniak v PyraSebastianJan22Łukowski,Życzyn,Wola Życka18411 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KarbowniczekPawełStanisław23Lubelski, gm. Lubartów183813 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580630
KarbowskiPaweł-20-1846---AP Lublin17581326
KarbowskiLudwikWojciech Józefa21Siedlecki1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
KarbowskiIwanMateusz-Sokołowski, Grochów18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731553
KarczewskiIgnacyFilip22Siedlecki, Seroczyn18452 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościanin, czyta i pisze po polsku.AP Lublin175824b.pag
KarczewskiIgnacyMarcin21Bialski, Konstantynów 18433 Korpus PiechotyKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polskuAP Lublin175863b.pag.
KarczewskiMarcinTomasz20Siedlecki,Replin,Kamionka18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KarczewskiJanMikołaj21Bialski, Dubów1845Suzdalski Pułk Piechoty - 16 Dywizja Piechotyż. Katarzyna PaśkiewiczównaWłościaninAP Lublin175824b.pag
KarczewskiWojciechŁukasz23Siedlecki, Karczewiec 1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
KarczewskiWojciechIgnacy-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarczewskiJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KarczewskiStanisław--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KarczewskiMikołaj--Bialski, Karczówka 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KarczewskiMarekIgnacy-Włodawski, Włodawa187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873669
KarczewskiStefanIwan-Łukowski, Łuków18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731197
Karczewski v CichockiSzymonMichał22Łukowski, Sętki1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
KarczmarczykMarcinWojciech22Wola Radzięcka1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804150
KarczmarczykMarcinWojciech22Wola Radzięcka1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805146
KarczmarczykWojciechJózef20Łuków, Łaskarzew1847Moskiewski Pułk Piechotyż. Magdalena PieczkównaMieszczaninAP Lublin175826B.Pag.
KarczmarczykAntoniKsawery-Łukowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarczmarczykTomaszFranciszek-Węgrowski1872Zamieniony za Powierzeją wypisanym ze szpitala-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarczmarczykFrancSebastian-Węgrowski, Stoczek187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731668
KarczmarnikIwan Jan--Janowski---AP Lublin17580222
KarczmarskiWincentyPiotr21Zamojski, Ostrów1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin1758143
KarczmarskiKajetanAntoniLubartów, Łęczna1871mieszczaninAP Lublin175
KarczmarzKazimierzAndrzej22Radzyński, Tchórzewek 18433 Korpus Piechotyż. Agnieszka WędzownickaWłościaninAP Lublin175863b.pag.
KarczmarzMichałFranciszek23Radzyński, Borki18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
KardaszAntoniPaweł-Włodawski, Włodawa187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873645
KardygaKacperSzymon20Krasnostawski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KardynalskiAleksanderFerdynand21Radzyński, Przegaliny 18477 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcic, ukończył 3 klasy.AP Lublin175826B.Pag.
KardyśBartłomiejMichał-Siedlecki, Starawieś187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873147
KargolMarcin--Biłgorajski---wykupionyAP Lublin17580223
KargolIgnacyMikołaj-Garwoliński, Wilga187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873579
KargulMichałKazimierz23Krasnostawski1851Flota Czarnomorskażona Zofia FranczykownaAP Lublin175819257
KarkutowskiFerdynandJózef20Zamojski18511 i 2 Dywizja Artylerii GrenadierówkawalerstolarzAP Lublin17581975
KarłowiczBronisław WincentyWojciechb.d.AP Lublin175
KarłowiczFrancFabian-Wegrowski, Łochów187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731675
KarmanekJanMaciej22Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KarmaszAntoniSylwester21Bialski, Pratulin18473 Dywizja Artylerii Konnejż. Eufrozyna MaksimównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KarmaszukAndrzejDawid-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarmaszukJanWasyli-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarmazynKajetanDaniła26Krasnostawski, Kraśniczyn1838KirasjerzyKawalerWłościaninAP Lublin17580682
KarmelukJanMiron21Bialski,Rusków,Mokrany18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty-Katarzyna KukumWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KarnaśBenedyktKazimierz23Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
Karnierczuk v ChawrylukFranciszekMaciej22Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KarnymokProkop--Hrubieszowski---AP Lublin17580223
KarolczukDymitrPiotr21Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Marianna AntawczakownaAP Lublin175819127
KarolukGmiterJan22Zamojski18512 Dywizja Kirasjerówżona Marianna KijaziownaAP Lublin17581986
KarpWolfLejbus18Lubelski18519,10,11 Rota Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819311
KarpaczukJózef--Łukowski, Włodawa1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KarpenkopfJosel LejzorAbram20Bialski,Łosie1846Kompania wojskowo-robocza IV okręguKawalerŻydAP Lublin175825B.Pag.
KarperMoszkoMordka18Zamojski18519,10,11 Rota Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819313
KarpiakPaweł-24-1846---AP Lublin17581328
KarpikFranciszekStanisław20Wojsławice183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580450
KarpikPiotrFedor22Zamojski, Tarnogród18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerszewcAP Lublin175816
KarpikTomaszStefan23Siedlecki, Opole1847Butyrski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KarpikAdamJózef21Siedlecki, Opole1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
KarpikAdamJózef21Siedlecki, Opole1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KarpikPiotrPiotr-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarpiniakJozefatAndrzej22Siedlecki,Kupiętyn,Liszki18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KarpiniakDaniłoMarek25Radzyński,Wisznice,Żeszczynka18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty-Katarzyna KiryłWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KarpiniakGrzegorzMaciej-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarpiniukJozefatAndrzej22Siedlecki,Kupiętyn,Liszki18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KarpinskiIwan Jan--Chełmski---AP Lublin17580222
KarpinskiMichałTomasz-Radzyński187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarpinskiMichałAndrzej-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarpinskiKazimierzStanisław-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarpinskiStanisław-Sokołowski, Repki18716 Dywizja Kawalerii-Ojciec nieznanyAP Lublin1758731513
KarpińskiAntoniJózef23Kozice1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564730-31
KarpińskiFranciszekSzczepan22Łęczna1835-KawalerWłościanin, garbarz AP Lublin11564780-81
KarpińskiFlorianMarcin Petronela24Siedlecki1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
KarpińskiJózefAndrzej22Lubelski, Ostrów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KarpińskiPawełAdam24Krasnostawski, Żmudz 1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580757
KarpińskiMichałPiotrb.d.AP Lublin175
KarpińskiGrzegorz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KarpińskiMarek--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KarpińskiMichał--Siedlecki, Skrzeszew 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KarpińskiJanAntoni20Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KarpiukFranciszekStanisław20Wojsławice183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580542
KarpiukJacentyDaniła24Hrubieszów, (?)1848Flota Czarnomorskaż.Marianna DaruwnienkoWłościaninAP Lublin17581439
KarpiukJanJózef22Radzyński1839Oddzielny Korpus Kaukaskiż. Marianna SemenWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KarpiukMikołajDaniło-Włodawski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarpiukTomaszJakub, Anna21Podlaska, bialski, Biała Podlaska, Kolembrody18376 Dywizja Artyleriiż.Helena, brzemiennaWłościaninAP Lublin175856b.pag
KarpiukStefan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KarpiukTaras--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KarpiukProkopGrzegorz-Konstantynowski, Rokitno187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873840
KarpiukAndrzejGrzegorz-Radzyński, Żerocin187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin175873993
KarpiukJanWasyl20Radzyński, Leszczanka 18433 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
KarpiukEliaszStiepan27Hrubieszowski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KarpowiczDaniel--Hrubieszowski---AP Lublin17580223
KarpowiczStefan--Tomaszowski---AP Lublin17580224
KarpowiczJakubJakub23Radzyński1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
KarpowiczGrzegorzJan-Bialski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarpowiczLeonJan24Bialski, Samowicze184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
KarpowiczLeonAndrzej, Agata21Podlaska, bialski, Biała Podlaska, Sielec1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KarsuskiFranciszekJan21Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KartonNaftulZelko-Siedlecki, Siedlce187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587326
KartyńskiFeliks--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KarusikJanEliasz21Radzyński, Kolano1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja Piechotyż. Barbara (Flezykówna?)Włościanin. "W miejsce jego jako uwolnionego z rozkazu nr 70 księcia namiestnika oddany Stefan Karpik".AP Lublin175824b.pag
KaruźniakWawrzyniecPaweł23(?)1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805130
KarwackiGrzegorzAntoni23Radzyński, Zbulitów 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin, kowalAP Lublin175863b.pag.
KarwackiIwanWOjciech-Garwoliński, Pszonka187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873425
KarwackiPawełAndrzej-Włodawski, Opole187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873762
KarwackiJanMaciej25Hrubieszowski, Hołubia18408 Dywizja Piechotyż. Marianna c. Grzegorza Maciuka, ma córkę l.5 WłościaninAP Lublin17580722
KarwackiJan--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KarwadzkiSemen--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KarwadzkiBazyli--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KarwadzkiStanisław--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KarwadzkiGrzegorz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KarwanMarcinWalenty22Zamojski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581882
KarwanskiJakub--Tomaszowski---AP Lublin17580224
KarwatŁukasz--Krasnostawski---AP Lublin17580221
KarwatJanMikołaj22Komarów183615 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580479
KarwatJanMarcin21Aleksandrów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804110
KarwatJanMikołaj22(nie podano)183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580573
KarwatJózefMarcin21Aleksandrów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805104
KarwawskiJózefnaturalny28Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KarwowskiAndrzejWojciech Aniela21Łukowski1835-Kawalerszlachcic dowody ma złożyćAP Lublin175853p.pag.
KarwowskiAntoniMateusz21Radzyński,Kock,Tchórzew18411 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KarwowskiFranciszekAntoni21Łukowski, Rozwadów 18476 Dywizja Artyleriiż. Franciszka GrabowskaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KarwowskiJanWojciech27Łukowski, Goźlin1848Korpus Orenburskiż. Rozalia Kłosówna, zm. 1850WłościaninAP Lublin175827B. Pag.
KarwowskiJanWojciech27Łukowski, Goźlin1848Korpus Orenburskiż. Rozalia Kłosówna (zm. w 1850 r.)WłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KarwowskiDominikAndrzej20Łukowski, Celiny 1847Moskiewski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KarwowskiJanAntoni20Łukowski,Nurzyna,Świercze1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerSzlachcicAP Lublin175825B.Pag.
KarwowskiAndrzejSzymon23Łukowski, Karwów 1845Suzdalski Pułk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
KarwowskiPiotrMaciej-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarwowskiJanAndrzej-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarwowskiFranciszekbrak-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarwowskiWojciechJózef-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarwowskiIgnacyMaciej-Radzyński187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarwowskiAntoniPaweł-Łukowski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarwowskiStanisławWojciech, AnielaPodlaska, łukowski, Celiny, Gołowierzchy1837Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic bez dowodówAP Lublin175856b.pag
KarwowskiMaciej--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KarwowskiJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KarwowskiAntoni--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KarwowskiJózefRoch23Siedlecki1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KarwowskiPawełFranciszek20Łukowski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KarwowskiAleksanderAntoni26Łukowski, Dębowice 18433 Korpus PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin175863b.pag.
KarwowskiAdam--Łukowski, Międzyrzec 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KarwowskiJózefIwan22 Lubelski, Mazanów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotykawalerczyta i pisze po polsku i rosyjskuAP Lublin175816
Karwowski v KarwackiGrzegorzJan21Bialski, Hołowczyce1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
Karwowski v KorwackiGrzegorzJan21Bialski, Hołowczyce1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KarzkucSebastianAdam23Siedliska1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647164-165
KasackiFeliks--Chełmski---AP Lublin17580222
KasianiukCyrylJakow-Konstantynowski, Huszlew187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873930
KasjaniukFeliksJacenty-Konstantynowski, Huszlew187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873841
KaskieKarol--Łukowski, Osieck 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KasparskiWojciechMarcin23Łuków, Wola Zadybska1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
KasparskiWojciechMarcin23Łukowski, Wola Zadybska1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KasperczukJacentyAleksy, Kolina25Podlaska, radzyński, Sobibór1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KasperczykAndrzejMaciej29Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Anastazja WójcikAP Lublin175816
KasperekWalenty--Janowski---AP Lublin17580222
KasperekJan--Krasnostawski---AP Lublin17580222
KasperekWawrzyniecJózef28Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Anastazja SzopkownaAP Lublin175819186
KasperkiewiczIgnacy--Chełmski---AP Lublin17580222
KasperkiewiczKajetan--Hrubieszowski---AP Lublin17580223
KasperowiczAntoniJan20Czemierniki1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564750-51
KasperskiAndrzej--Janowski---AP Lublin17580222
KasperskiJanMarcin26Łukowski, Wola Zadybska 1847Moskiewski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KasperskiOsipFranc-Garwoliński, Kłoczew187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873586
KasperskiGrzegorzŁukasz25Łukowski, Jagodne Szydłowskie 184418 Dywizja Piechotyż. Anna KozłowskaWłościanin, info o śmierci z 1861.AP Lublin175864b.pag.
KasperukJustynMichał Teodora21Bialski1835-Kawalerwłościanin terminator kowalaAP Lublin175853p.pag.
KasprowiczWalenty--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KasprzakMichałWalenty24Chmiel1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647176-177
KasprzakFranciszek--Biłgorajski---AP Lublin17580223
KasprzakFranciszekStanisław29Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego KorpusukawalerAP Lublin175819154
KasprzakJanBartłomiej21Lubelski, Brzezice18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KasprzakMateuszWincenty21Lubelski, Chmiel 1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin1758146
KasprzakTomaszKacper22Łukowski,Sobienie Szlacheckie,Nieciecz1841Korpus GrenadierówŻonatyWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KasprzakKajetanMikołaj, Katarzyna22Podlaska, łukowski, Sobienie Szlacheckie, Sobienie1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KasprzakJózef--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KasprzakAndrzejJakow-Garwoliński, Sobienie Jeziory1871-Wykupił sięAP Lublin175873476
KasprzakKarolWojciech-Garwoliński, Wilga187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731781
KasprzakFeliksKazimierz20Zamojski, Zamość183815 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polsku.AP Lublin17580665
KasprzakAntoniAntoni20Łukowski, Wysoczyn184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
KasprzakMateuszJakub20Lubelski, Donacja Lublin18402 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175807123
KasprzakFranciszekKacper20Łukowski, gm.Sobienie Szlacheckie, w. (Niecierz ?)18446 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
KasprzykAndrzejAndrzej21Lipiny1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647124-125
KasprzykAntoniMarcin25Siedlecki1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
KasprzykJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KasprzykGrzegorzPiotr20Siedlecki1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KasprzykWojciechStanisław21Siedlecki, Prostyń 18433 Korpus Piechotyż. Franciszka JakubikównaWłościaninAP Lublin175863b.pag.
KassyaniukJózef--Bialski, Jakówki1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KasuckiTomasz--Krasnostawski---AP Lublin17580221
KasukowskiFranciszekMaciej22Siedlecki1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
KasykAndrzejKazimierz25Radzyński, Ruska Wieś 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
KaszakJanSebastian22Zamojski, Stary Zamość 183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580641
KaszewskiSzymon-20-1846---AP Lublin17581315
KasztelanRomanRoman-Włodawski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KasztelanEljasz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KasztelanStefan--Radzyński1843Służba górnicza--AP Lublin175863b.pag.
KasztenbaumBenjaminSzymon-Bialski, Biała1871-Wpłacił 400 rubli i otrzymał zaświadczenie o zwolnieniuAP Lublin175873236
KaszubskiTeodor--Tomaszowski---AP Lublin17580224
KatałoKarol--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KatcMaierMortko20Krasnostawski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artylerii Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerAP Lublin17581215
KatkiewiczJerzy--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KatolioSzymon--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KatzJankielMoszko20Lubelski, Opole Lubelskie184513 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriiżona Ryfka ArbitmanZastąpiony przez brata DawidaAP Lublin1758106
KatzFrojmEli14Krasnostawski1851Batalion Kantonistów Wojskowych - Zamośćkawalerza brata Chaima , HelenowAP Lublin175819334
KatzChaimElob22Krasnostawski1851Morska Kompania wojskowo-robocza bud. Floty Czarnomorskiejkawalerzbiegł ,wzięty za niego brat Frojm Katz lat 14 do Batalionu Wojennych KantonistówAP Lublin175819296
KaufmanFajbelGerszek-Bialski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Kaufman ZelmanowiczIcek-22Radzyński, Wiśnice 18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawalerŻyd, na jego miejsce brat Fajwel 13 latAP Lublin175827B. Pag.
Kaufmann ZelmanowiczIcek-22Radzyński, Wiśnice18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawalerŻyd. Na miejsce jego przyjęty do Kantonistów brat Fajwel lat 13 liczącyAP Lublin175828B.Pag.
KawaŁukaszJanBiłgoraj, Łazów1868--włościaninAP Lublin175
KawaMoszekKalew18Lubelski1851Morska Kompania wojskowo-robocza bud. Floty CzarnomorskiejkawalerAP Lublin175819288
KawalczukJulianGrzegorz23Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Agata MinicOsadnikAP Lublin175833p.pag.
Kawalec (Kowalec)FranciszekKajetan20Zamojski185014 i 15 rota wojskowo-robocza, Zarząd Inzynierii AP Lublin175818154
Kawalec (Kowalec)WawrzekŁukasz22Hrubieszowski1850Korpus GrenadierówAP Lublin17581844
KawałekWawrzeniecAntoni21m. Lublin18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KawałkoMaciejJan21Krasnobród1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647156-157
KawałkoSebastyanAntoni20Zamojski, Krasnobród18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Zofia CieślakAP Lublin175816
KawaniewskiJanMikołaj22Radzyński, Parczew 18433 Korpus PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175863b.pag.
KaweckiWincenty-21-1846---AP Lublin17581332
KaweckiMateuszMarcin21Lublin1836Flota BałtyckaKawalerMieszczaninAP Lublin175804107
KaweckiWawrzyniecMaciej21Zamojski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175818106
KaweckiMateuszMarcin24Lublin1836Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175805101
KawenckiJan-21-1846---AP Lublin17581325
KawęckiStanisławJózef21Rybczewice18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580435
KawęckiStanisławJózef21Rybczewice18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580527
KawęckiJanPaweł20Radzyński, Grabowiec 1845Arsenał w BriańskuKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
KawiakMichał--Lubelski---AP Lublin17580221
KawiakStanisławPaweł20Lubelski185113 i 14 Dywizja Piechotykawalerzwolniany z służby wojskowej N 12838/1768-53AP Lublin175819208
KawkaJanSzczepan20Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Marianna PowrożkownaAP Lublin175819124
KawkaAleksanderWalenty20Lubelski, Wąwolnica18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Wiktoria KowalskaAP Lublin175816
KawkaBartłomiej--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KawkaStanisławŁukasz25Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
KawulskiJanMaciej-Garwoliński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KawuraJózef--Zamojski---AP Lublin17580223
KazekIgnacyJakub25Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Marianna AP Lublin175816
KazimierczukJózefAntoni Cecylia21Bialski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
KazimierczukRoman--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KazimierczukMikitaJulian20Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KazimierukTeodor--Radzyński, Włodawa 1851--Niezdatny z powodu kołtuna na głowieAP Lublin175830b.pag.
KazimirakAndrzejJanów1871włościaninAP Lublin175
KazimirczukMarcinAndrzej24Hrubieszowski, Majdan Sielec18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty,AP Lublin175816
KazimirczukWincentyJózef34Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic, służył w wojsku polskim 10 lat w 4-tej Komp.Strzelców czyta i pisze AP Lublin175858b.pag.
KazimirczukMateuszJan-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KazimirczukFomaKazimierz-Sokołowski, Sterdyń187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731498
KazimirczukGrzegorN.21Siedlecki, Telaki184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
KazimirczukMikołajAntoni22Bialski, Zakrzew1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
Kazimirczuk v KazimiczakMichałJan29Łukowski,Sobole 1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
KazimirukStanisławAndrzej-Konstantynowski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KazimirukSzymonŁukasz20Bialski, Kisielew1845Garnizon Artylerii w SzwarsgolskuKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
KaziródPawełAntoni28Tworyczów183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580576
KazmierczakWojciechMaciej26Krasnostawski, Chłaniów1849Flota Czarnomorskażonaty, Franciszka AP Lublin175816
KazmirczukAmbrożyKondrat-Konstantynowski, Huszlew187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873925
KazmirzakMichałJan24Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819174
KaznowskiWojciechPaweł22Radzyński1834-KawalerSzlachcic dowodu nie składa czyta i pisze po polsku puszkarzAP Lublin175852p.pag
KazulaJerzyBazyli21Stróża18365 Dywizja Kawalerii Lekkiejż. Marianna Reszka (?)WłościaninAP Lublin17580444
KazulaJerzyBazyli21Stróża18365 Dywizja Kawalerii Lekkiejż. Marianna ReszczankaWłościaninAP Lublin17580536
KazuńAntoni--Bialski1843Służba górnicza--AP Lublin175863b.pag.
KaźmierczukRoch--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KaźmierczukKazimierz--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KaźmierskiTeodor--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KaźmierskiJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KąckiPiotrJózef25Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Wiktoria TomczukownaAP Lublin175819137
KądzielaKazimierzLeon23Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KądzielaMikołaj--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KąkolJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KebusPiotrMarek-Garwoliński187234 Brygada Artylerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KeciakFranciszek--Tomaszowski---AP Lublin17580224
KecinaIgnacy--Zamojski---AP Lublin17580223
KedraszczukUstimSemen-Włodawski, Krzywowierzba187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873693
KejdaKazimierzPaweł-Sokołowski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KejzmanChaim ZelmanMoszko-Garwoliński, Garwolin1871-Wykupił sięAP Lublin175873617
KelbermanAbramHemasz-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KelczewskiIwanIwan-Węgrowski, Korytnica187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731659
KelerJanFranciszek-Węgrowski1872Zamienony za Kalinowskiego wypisanym ze szpitala-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KelmanJanJózef-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Kelner także KlajnerAbramHanin22Zamojski, Zamość1855-żona Kaila Ajzem córka Hai i SuraAP Lublin175822507
KembrowskiFeliksAndrzej20Siedlecki,Starawieś18462 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcic,piśmiemiennyAP Lublin175825B.Pag.
KempaWalenty--Janowski---AP Lublin17580222
KempaŁukasz-22-1846---AP Lublin17581313
Kempa (Kępa)PawełKrzysztof20Łukowski, Całowanie 18477 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KempkaAntoni-21-1846---AP Lublin17581327
KempkaRochStanisław-Garwoliński, Pszonka187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873419
KempkaMichałWojciech-Garwoliński, Ryki187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873445
KempkaPawełKazimierz-Garwoliński, Łaskarzew187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873576
KempkaAndrzejJakow-Łukowski, Białobrzegi1871-Wrócił D???? SzczepanAP Lublin1758731353
KempkaWojciechKazimierz-Łukowski, Białobrzegi187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731383
Kempka ( Kępka )JędrzejBartłomiej, Małgorzata21Podlaska, łukowski, Lipniak, Jedlanka1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KemrwurszChaim--Nowoaleksandryjski (Puławski)---wykupionyAP Lublin17580225
KenciakLudwik-Garwoliński, Kłoczew187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-Ojciec nieznanyAP Lublin175873418
KendelAbram ChaimSzljama-Garwoliński, Żelechów187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873623
KendraMichał--Janowski---AP Lublin17580222
KendzaAndrzejKazimierz23Lubelski, Siostrzytów 1848Sewastopolski Garnizon Artyleriiż.Łucja PentówkaWłościaninAP Lublin17581456
KendzierskiJan--Hrubieszowski---AP Lublin17580224
KendzierskiIgnacy-25-1846---AP Lublin1758135
KendzioraSzymon--Janowski---AP Lublin17580222
Kendziora (Kędziora)JakowIwan-Węgrowski, Miedzna187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin1758731695
Kendziorek (Kędziorek)PawełOsip-Garwoliński, Osieck1871-Zamieniony na Piotra KendzierskiegoAP Lublin175873603
Kendziorek (Kędziorek)JózefMateusz-Garwoliński, Osieck187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-ZamienionyAP Lublin175873612
Kendziorek (Kędziorek)PiotrJózef-Garwoliński, Osieck187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-Przyjęty na zamianę za Pawła KendziorekAP Lublin1758731799
KenikszteinMoszko Boruch--Biłgorajski---AP Lublin17580225
KernickiGrzegorz-20-1846---AP Lublin17581314
KerszChemia JózefLeibus16Lubelski, Kazimierz1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin175822533
KerszenbergSrul IcekZelikLubartów, Lubartów1871ŻydAP Lublin175
KerszenbladNuchim GerszHiler-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KerszencweigBerkoBencien18Krasnostawski1851Morska Kompania wojskowo-robocza bud. Floty Czarnomorskiejkawalerzbiegł ,wzięty za niego brat Lejba Kerszencweig lat 13 do Batalionu Wojennych KantonistówAP Lublin175819296
KerszenholtzZelikTobiasz18Łukowski18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiKawalerŻydAP Lublin175833p.pag.
KestenbaumDawidBeniamin22M. Lublin184514 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiKawaler-AP Lublin17581018
KeszkaMikołaj--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KęczkowskiJózef--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KędraJanBonifacy24Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Marianna KarbaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KędraKazimierzTomasz27Lubelski, Krzemień 18407 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin17580745
KędraJan--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KędraJędrzej--Lubelski1848Sewastopolski Garnizon Artylerii--AP Lublin175814Spis alf.
KędrakWalentyKazimierz20Zamojski, Gościeradów 1838FlotaKawalerWłościaninAP Lublin175806102
KędzierawyJakubAdam23Hrubieszowski, Wola Uchańska1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580795
KędzierskiIgnacyPiotr-Siedlecki18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KędzierskiWojciech--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KędzioraJózefMarcin21Kraśnik1836KirasjerzyKawalerMieszczaninAP Lublin17580417
KędzioraPawełJan-Łukowski1872Błędnie zapisany nieczytelne-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KędzioraFranciszek--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KędzioraJózefMarcin21Kraśnik18362 Dywizja KirasjerówKawalerMieszczaninAP Lublin1758059
KędziorekGrzegorzOnufry20Łukowski, Stare Kościeliska 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
KępaJózefAndrzej21Zawieprzyce183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580562
KępaJózefAndrzej21Zawieprzyce183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580468
KępaMarcinAleksander24Łukowski,Prawda,Róża18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KępaBartłomiejWawrzyniec25Radzyński,Stoczek18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty- Petronela KiczychaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KępaJanJakub26Zamojski1851Kaukaska Półbrygada RezerwowakawalerAP Lublin175819228
Kępa v BuczekTomasz--Zamojski18481 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175814Spis alf.
Kępa v ChmielewskiJanN29Lublin, Jastków1871-ż. Katarzyna Jankówna, dziecki brak.Włościanin, wiara rz-kat.AP Lublin175
KępińskiWacławAntoni23Wąwolnica1834-KawalerMieszczanin, czyta i pisze po polsku, rolnikAP Lublin1758039
KępińskiJózefKazimierz21m. Lublin, lubelski, Biskupice18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KępińskiWawrzyniecWojciech23Zamojski, Tarzymiechy1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościanin, młynarzAP Lublin17580789
KępkaFeliksWojciech-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KępkaPiotrSebastian-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KępkaLudwik--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KępkaWalentyJakub23Łukowski, Wylezin18433 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
KępkaGrzegorzAntoni20Łukowski, Budy Uśniackie 1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
Kępka także KempkaAdamJakub22Lubelski, Turka183813 Dywizja PiechotyKawalerWłościainAP Lublin17580629
KępskiŁukaszMaciej23Lubelski, Opole1838ArtyleriaKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polsku, kucharz. Za ukrywanie się przed spisem.AP Lublin17580692
KępskiAndrzej--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KęsaAntoni--Łukowski, Stężyca 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KęsikMichałWincenty21Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KęsikStanisławKacper21Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KęszyckiJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KicAntoniFryderyk23Zamojski18401 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175807117
KicińskiFranciszekLeon26Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KicińskiFranciszekFranciszek22Lubelski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KicińskiPawełMateusz20Hrubieszowski, Dubienka1838FlotaKawalerWłościaninAP Lublin175806108
KickaTadeuszPiotr21Siedlecki, Mordy1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy TronuKawalerMieszczaninAP Lublin175826B.Pag.
KicunDemkoMichał22-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580323
KiczkaGordejDmitryj-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KidaSebastian-20-1846---AP Lublin17581323
KidajJózefSak21Hrubieszowski18517 Dywizja Kawalerii Lekkiejżona Anastazja OrdankownaAP Lublin175819105
KidybaMichał--Hrubieszowski---AP Lublin17580224
KidybaIgnacyOlech22Hrubieszowski18517 Dywizja Kawalerii LekkiejkawalerAP Lublin175819103
KiecFranciszekWojciech27Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Anna HałasaAP Lublin175816
KiecanaMaciejSzymon21Zamojski, Sitaniec18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KiekSzymonFranciszek-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KielakPiotrMateusz21Siedlecki, Kamieniec 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
KielakPiotrMateusz21Siedlecki, Kamieniec 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
Kielak v. KielarzKazimierzAndrzej29Siedlecki, Stara Wieś1845Szosteńska Fabryka Prochuż. Franciszka SwierszczównaWłościanin. W zastępstwie za Kazimierza Bieguńskiego z Siedlec.AP Lublin175824b.pag
KielczakBłażejAndrzej22Łukowski, gm. Prawda, w. Toczyska1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KielczakJanAntoni22Łukowski, w. Toczyska1848Korpus Orenburskiż. Wiktoria RoziównaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KielerJózefJózef22Hrubieszowski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819194
KielmasPiotr--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KielnackiOmelianIwan29Chełm1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805121
KielniakJoan--Chełmski---AP Lublin17580222
KielniakJan--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KielnickiOmelianJan29Chełm1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804126
KielybaAleksyChwedko20Trzeszczany1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647102-103
KiełbJan--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KiełbasaDaniel--Hrubieszowski---AP Lublin17580224
KiełbasaWawrzyniecStanisław21Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819210
KiełbasaMarcinGrzegorz25Krasnostawski, Rudnik1840Flota Czarnomorskaż. Marianna Baran, bezdzietny.WłościaninAP Lublin17580771
Kiełbasiuk (Kałbasiuk)BazyliIwan22Radzyński, gm. Opole, w. (Bojary?)1845Suzdalski Pułk Piechoty - 16 Dywizja Piechotyż. Marianna FranczukównaWłościaninAP Lublin175824b.pag
KiełbaskaTomaszSylwester, N.22Podlaska, siedlecki, Mordy, Czepielin1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KiełbowiczBartłomiejFranciszek21Krzemień1836Flota Bałtyckaż. Marianna Dudzińska, pozostała w Zaklikowiewłościanin, bednarz, cieśla, stolarzAP Lublin175804118
KiełbowiczJan---1836/1837---AP Lublin17570
KiełbowiczBartłomiejFranciszek21Krzemień1836Korpus Kaukaskiż. Marianna Dudzińska.Włościanin, bednarz, stolarz i cieśla.AP Lublin175805113
Kiełczak (Kielczak)JanAntoni22Łukowski, Toczyska1848Korpus Orenburskiż. Wiktoria RoziównaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
Kiełczak (Kielczak)BłażejAndrzej22Łukowski, Toczyska1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
KiełczewskiMichałLudwik25Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerSzlachic niewylegitymowanyAP Lublin175858b.pag.
KiełczewskiAntoniMichał20Krasnostawski, Chełm 183815 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580654
KiełczewskiKarolWawrzyniec21Łukowski, Zasiadały18442 Dywizja DragonówKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
KiełczykowskiWawrzyniecAlbert23Siedlecki, Olszyce 1848Korpus Orenburskiż. Marianna ChmielakównaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KiełczykowskiFranciszek--Siedlecki, Olszyc 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
Kiełczyński (Kiełczykowski)WawrzyniecAlbert23Siedlecki Olszyce1848Korpus Orenburskiż. Marianna ChmielakównaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
KiełpLemelJosef19Zamojski18519,10,11 Rota Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819312
KiembkaWalentyŁukowski, 18433 Korpus PiechotyAP Lublin175863b.pag.
KiepekTomaszMarcin24Zamojski, Tworyczów 1848Flota Czarnomorskaż. Jadwiga PietrzniakównaWłościaninAP Lublin17581413
KierepkaAntoniBartłomiej20Milejów1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564776-77
KierepkaKazimierzJakub25Hrubieszowski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581867
KierepkaMaciejFranciszek27Zamojski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581882
KierepkaWojciechJan22Krasnostawski, Kraśniczyn 1848Flota Czarnomorskaż.Katarzyna MrozównaWłościaninAP Lublin17581419
KiereuszAugustyn--Bialski, Korczew 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KierilIwanIlin-Sokołowski, Sterdyń187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731583
KiernickiJanJakub22Lubelski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Jadwiga MatraszekAP Lublin175816
KierrztynaJanKazimierz20Siedlecki,Ożarów18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KiersoniukJanAdam27Staw1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805105
Kiersoniuk v Środa (?)JanAdam27Staw1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804111
KierszMajlechGerszon24M. Lublin184514 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriizona FrajdlaszewcAP Lublin17581018
KierszenbaumJakubMoszek19Lublin9,10,11 Rota Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819314
KierszenbludIcekJacek21Lubelski1851Morska Kompania wojskowo-robocza bud. Floty CzarnomorskiejkawalerAP Lublin175819287
KierszencwejgLejbaBencian13Krasnostawski1851Batalion Kantonistów Wojskowych - Zamośćkawalerza brata Berka, HelenowAP Lublin175819333
KierszenzaftAbram HerszRubin22Lubelski, Lublin1844Flota CzarnomorskaKawalerŻyd, czyta i pisze po polsku oraz żydowsku. Podano adnotacje z 1861 o przeniesieniu do batalionu kaukaskiego.AP Lublin1758094
KierszkowskiJanAndrzej22Łukowski, Stara Wola 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
Kierszta ( Kerszta )MarcinMarcin, Wiktoria23Podlaska, siedlecki, Korytnica 1837Korpus KaukaskiKawalerWłościanin, uczeń piwowarskiAP Lublin175856b.pag
KierzJanMikołaj22Zamojski, Biłgoraj183814 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin, sitarz AP Lublin17580649
KieselAbram IcekLejba21Hrubieszowski, Hrubieszów184514 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriiżona Estera-AP Lublin17581019
KieselszmidJoelMoszko23Zamojski, Kraśnik1844Flota CzarnomorskaKawalerŻyd, szewc AP Lublin17580918
KieslJoel Jankiel--Chełmski---wykupionyAP Lublin17580225
KietlińskiMateuszWawrzyniec, Franciszka25Podlaska, siedlecki, Kołodziąż, Sadowne1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KieunJózefMaksymilian20Dorohusk1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564790-91
KijakPawełFlorian21Opole183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580562
KijakWawrzyniec--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KijanskiStanisławFranciszek-Bialski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KijasTomasz-20-1846---AP Lublin1758133
KijaszekŁukaszWacławb.d.AP Lublin175
KijewskiIcekLejzor-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KijkoMichał-21-1846---AP Lublin17581319
KijkoIliaAndrzej24Rogóźno1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804148
KijkoIlkoAndrzej24Rogóźno1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805144
KijowskiLejbŻelka20Siedlecki, Mordy1845Komenda Policji w OdessieKawalerŻydAP Lublin175824b.pag
KijowskiIcekBoruch20Siedlecki,Seroczyn1846Kompania wojskowo-robocza IV okręguKawalerŻydAP Lublin175825B.Pag.
KikłowiczKuźmaKonrad, Telianna25Podlaska, bialski, Piszczac18376 Lekka Dywizja Kawaleriiż,Anna, brzemiennaMieszczaninAP Lublin175856b.pag
KikłowiczGrzegorzTeodor25Podlaska, bialski, Piszczac1837Korpus Kaukaskiż.JustynaMieszczaninAP Lublin175856b.pag
KikułaAntoni--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KilakTomasz-21-1846---AP Lublin17581328
KilarskiJózefJan22Radzyński, Żeszczynka18452 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerSzlachcic, ochotnik. Czyta i pisze po polsku oraz rosyjsku. Ukończył szkołę powiatową.AP Lublin175824b.pag
KilianJózef--Biłgorajski---AP Lublin17580223
KilianekFlorian-24-1846---AP Lublin17581322
KiliszekPawełStefan-Garwoliński, Kłoczew187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873383
KiliszekOsipPaweł-Garwoliński, Kłoczew1871-Wykupił się.AP Lublin175873430
KiliszekAndrzejSebastian-Gafrwoliński, Żelechów187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873487
KimielLejzorSzulim-Bialski1872Nieczytelne-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KincelWalentyAdam-Radzyński187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KincelJózefKrystian-Garwoliński187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Kincler (lub Kintzler)WawrzyniecJan22Siedlecki, Broszków18433 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
KinerwaserMordko--Janowski---wykupionyAP Lublin17580225
KirczukWiktor--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KirczukSak--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KirczukTomasz--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KirczukZieńko--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KirmanIcekKisel-Włodawski, Włodawa187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873790
KirszenbaumSymhaLejba21Lubelski184514 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiKawaler-AP Lublin17581024
KirszenbergJankiel LejzorIcek-Garwoliński187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KirykPawełMaciejChełm1869---AP Lublin175
KirykJózefJan23Krasnostawski1850Korpus GrenadierówAP Lublin17581847
KirylakStanisławIdzi23Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KirylakAntoniAntoni, Klara24Podlaska, siedlecki, Ceranów18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KirylukKiryłoIwan Kwilina20Radzyński1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
KirylukWincentyKiryło20Bialski, Sielczyk1847Butyrski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KirylukStefanSzymon20Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWmarł N 5222/1434-65, włościaninAP Lublin175858b.pag.
KirylukTeodor--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KirylukMiron--Radzyński, Międzyrzec 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KiryłoMarcinBartłomiej-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Kiryłowicz vKirylakSzymonAntoni Klara26Siedlecki1835-Kawalerwłościanin KowalAP Lublin175853p.pag.
KisiakMichał--Krasnostawski---AP Lublin17580221
KisielPiotr---1835--służył w byłym Wojsku PolskimAP Lublin175853p.pag.
KisielŁukaszOniszko21Radzyński,Romanów,Jasinówka18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty- Tekla , bezdzietnyWłościanin,na prawej ręce wskazującego palca brak stawuAP Lublin175860B.Pag.
KisielMarcinJan21Radzyński,Hańsk18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościanin,blizna na wardzeAP Lublin175860B.Pag.
KisielAndrzejIwan20Radzyński, Hańsk1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy TronuKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KisielJanWasyl21Radzyński, gm. Wisznice, w. (L..?)1848Korpus KaukaskiKawalerZmarł w 1860AP Lublin175827B. Pag.
KisielJanWasil21Radzyński, gm. Wisznice, w. (?)1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KisielNiczyporLewko21Radzyński, Sosnówka1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
KisielNiczyporLewko21Radzyński, Sosnówka1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KisielJanOnufry29Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KisielStefanJózef-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KisielJózefOnyszko, Juchimka21Podlaska, radzyński, Romanów, Sosnówka1837Korpus Kaukaskiż.JuliannaWłościaninAP Lublin175856b.pag
KisielTomasz--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KisielStefanJózef-Łukowski, Ryżki1871-Wrócił, a wstąpił Domanieki?AP Lublin1758731324
KisielFrancSzymon-Łukowski, Ryżki187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731387
KisielJochaimPanas21Radzyński, Ossowa 18433 Korpus Piechotyż. Anna SajewnaWłościaninAP Lublin175863b.pag.
KisielSzczepan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KisielSzczepan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KisielGrzegorz--Łukowski, gm. Sarnów1851--AP Lublin175830b.pag.
KisielewiczLudwikJacenty20Krasnostawski1851Flota CzarnomorskakawalerszewcAP Lublin175819268
KisielewskiMikołaj-20-1846---AP Lublin17581333
KisielewskiLeonKondrat24Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KisielinskiAleksanderKarol-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KisielinskiBabram BerekSzmul-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KisielinskiSrulAron-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KisielinskiKonstantyJózef-Siedlecki, Skupie187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873166
KisielinskiHieronim WojciechTomasz-Łukowski, Krasusy187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731243
KisielinskiHerszkoSzmul-Siedlecki, Siedlce187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587316
KisielińskiIgnacyKazimierz, Katarzyna23Podlaska, siedlecki, Księżopole Komory1837Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic bez dowodówAP Lublin175856b.pag
KisielińskiWalenty--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KisielińskiJózef--Siedlecki, Suchożebry 1851--Niezdatny z powodu zgrubienia kolana lewego po reumatyźmie.AP Lublin175830b.pag.
KisielnickiTomaszMichał20Siedlecki, Sokołów18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerMieszczaninAP Lublin175863b.pag.
KisielukRoman--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KisielukBłażej--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KiszczakJanSebastian25Wola Radzięcka1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647144-145
KiszczukJanSebastian23Hrubieszowski, Grabowiec 1838FlotaKawalerWłościaninAP Lublin175806115
KiszelMaksymMaksym20Zamojski18517 Dywizja Kawalerii Lekkiejżona Julianna PodolakownaAP Lublin175819105
KiszkaWawrzyniecWojciech25Lubelski, Hodów 1848Flota Czarnomorskaż. Franciszka SadłowskaWłościaninAP Lublin17581436
KiszkaMichał--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KiszkaAdamJakubJanów1870włościaninAP Lublin175
KiszkaJakubJakubb.d.AP Lublin175
KiszowaraAndrzej--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KiśIwanOstał24Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Karolina Kijkowna