Baza rekrutów: nazwiska N – P

Aby ułatwić wyszukiwanie, wpisz szukaną frazę w wyszukiwarce.

<
Nazwisko rekrutaImię rekrutaImię ojcaWiekNazwa obwodu i miejscowość poboruRok poboruNazwa jednostki wojskowejStan cywilnyUwagi (stan społeczny, zawód, powód poboru)Nazwa archiwumNr zespołu arch.Sygn.Arch.Karta / strona
NaborczykJanStanisław20Zamojski, Świeciechów 1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581431
NabrzęckiPiotrFranciszek21Józefów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804132
NabrzęckiPiotrFranciszek21Józefów nad Wisłą1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805127
NachtigelWilhelmFryderykHrubieszów, Miączyn1869--włościaninAP Lublin175
NacionMarcinJakub23Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
NadanyJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
NadarzyńskiDymitrN.20Siedlecki, Przeździatka 18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
NadłomekMikołajJan22Hrubieszowski, Tarnawatka 18409 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580735
NadolnyBłażejAndrzej24Radzyński, Talczyn1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
NadolnyBłażejAndrzej24Radzyński, Tulcz1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
NadolnyGrzegorz--Radzyński, Poizdów 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
NadolskiMichałFranciszek-Łukowski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NadwornySrulIcek24Siedlecki, Siedlce 1845Komenda Policju w OdessieKawalerŻyd, kowalAP Lublin175824b.pag
NadworskiPiotrTomasz27Hrubieszowski, Strzelce18402 Dywizja Kirasjerówż. Marianna Szewczuk, ma dwie córki, Anastazję l. 5 i Anna l. 3Włościanin, szewcAP Lublin175807124
NadworskiMichałMateusz22Hrubieszowski18517 Dywizja Kawalerii Lekkiejżona Michalina SliwińskaAP Lublin175819105
NadwórnyAronHerszko23Siedlecki, Siedlce 1844Roboty Zarządu Komunikacji 1 OkręguKawalerŻyd, czyta i pisze po polsku.AP Lublin175864b.pag.
NadziejaAntoni--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
NagadowskiFranciszekKacper23Zajezierze w woj. Mazowieckim.1835-KawalerWłościanin, szewc, czyta i pisze po polsku oraz niemiecku.AP Lublin11564728-29
NagadowskiWincentyIgnacy20Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175833p.pag.
NagodzkiAntoni--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
NajbauerKrzysztof--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
NajdaSebastyanJózef20Zamojski, Ciotusza18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
NajdaMichał--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
NajdaMarcinMichał24Zamojski, Ciotusza1840Flota Czarnomorskaż. Agnieszka Jędrzejeska, bezdzietnyWłościaninAP Lublin17580754
NajdekMaciej--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
NajdelmanLejzor--Nowoaleksandryjski (Puławski)---wykupionyAP Lublin17580233
Najdus (Najdos)JózefN20Lubelski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581887
NajdycherJakub--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
NajgebauerMarcin?26Siedlecki,Przeździadka1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
NajgenbaumBenedykt--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
NajnszteterChaim JoselAbram-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NajsztejnChaim Majer--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580233
NajszteterMoszek Aron--Lubelski---AP Lublin17580233
NakapałIwan Jan--Tomaszowski---AP Lublin17580232
NakaziukJanJakub21Radzyński, Międzyrzec 18433 Korpus PiechotyKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polskuAP Lublin175863b.pag.
NakielskiStefanMichał29Krasnostawski, Pawłów1840Flota Czarnomorskaż. Anastazja c. Teodora Sokaluba, bezdzietny.Mieszczanin, tkaczAP Lublin17580758
NakliskiAntoniMarcin20Józefów Ordynacki1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647150-151
NakoniecznyMikołajPiotr29Hrubieszowski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Jadwiga AP Lublin175816
NakoniecznyStanisławWalenty21Lubelski1851Flota Czarnomorskażona Antonina MrozowskaAP Lublin175819244
NakoniecznyPiotr--Siedlecki, Seroczyn 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
NakwasinskiFranciszek-20-1846---AP Lublin17581324
NalepaJanJan20Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
NalepaStanisławJózef22Kłodnica Dolna1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580498
NalepaStanisławJózef22Kłodnica1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580592
NalewajekIgnacy--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580232
NalewajekJózef--Nowoaleksandryjski (Puławski)---wykupionyAP Lublin17580232
NalewajekPiotrAndrzej22Garbów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580490
NalewajekPiotrAndrzej22Garbów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580584
NalewajkoLeonAntoni23Siedlecki, Węże1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
NalewajkoJózefatJózef21Radzyński, Włodawa1847Tarutyński Pułk Jegrówż. Anna BojczukównaMieszczaninAP Lublin175826B.Pag.
NalewajkoKazimierz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
NamensonMoszkoBeniaminowicz21Bialski, Biała1844Flota BałtyckaKawalerŻydAP Lublin175864b.pag.
NamiętaRafałWawrzyniec29Lubelski, Nałęczów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
NamiętaMikołajJan23Lubelski, Gołąb 1840Flota Czarnomorskaż. Cecylia c. Jana Kameli, bezdzietny.WłościaninAP Lublin17580762
NamiętaPiotrGrzegorz25Lubelski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
Namojluk (Namojlik)JakubStefan20Radzyński, Wisznice 1845Garnizon Artylerii w Szwarsgolskuż. (M..) GierulkaMieszczaninAP Lublin175824b.pag
NamoylukRomanJakub22Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175858b.pag.
Narkiert?BogumiłMarcin20Łukowski,Podole,Wicie?1 Korpus PiechotyŻonaty-KarolinaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
NarojekJanMarcin22Radzyński, Tłuścice 184418 Dywizja Piechotyż. Marianna (Mak…?)WłościaninAP Lublin175864b.pag.
NasilowskiLeonN-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NasiłowskiJanMateusz29Siedlecki1834-ż. Katarzyna Bujalska, bezdzietnySzlachcic dowodu nie składaAP Lublin175852p.pag
NasiłowskiMateuszStanisław22Siedlecki,Olendy Bończe,Nasiłów18411 Korpus PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin175860B.Pag.
NasiłowskiJózefatLudwik24Siedlecki, Kobylany Górne 184418 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin175864b.pag.
NasiłowskiWincentyJan21Siedlecki,Olędy Bończe, Paprotnia18462 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin175825B.Pag.
NasiłowskiMaciejWalenty22Siedlecki, Paczuski1848Korpus OrenburskiKawalerSzlachcicAP Lublin175827B. Pag.
NasiłowskiMaciejWalenty22Siedlecki, Paczuski1848Korpus OrenburskiKawalerSzlachcicAP Lublin175828B.Pag.
NasiłowskiMichałAdam26Siedlecki, Strusy1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja Piechotyż. Scholastyka RemiszewskaSzlachcic, czyta i pisze po polsku.AP Lublin175824b.pag
NasiłowskiStanisławFranciszek-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NasiłowskiFranciszekStanisław, Petronela27Podlaska, siedlecki, Olędy Bończe, Nasiłów1837Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175856b.pag
NasiłowskiTomasz--Siedlecki, gm. Księżopole Komory 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
NasiłowskiPiotr--Siedlecki, Olendry Bończe1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
NasiłowskiWalentyIwan-Siedlecki, Tarków187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873144
NasiłowskiAdamFranc-Siedlecki, Tarków187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873174
NasiorowskiAnastazyWalenty, Franciszka21Podlaska, łukowski, Mysłów, Wola Mysłowska1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
NasirowskiAndrzejMateusz20Siedlecki, Stara Wieś 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
Nasirowski (Nasiorowski)AndrzejMateusz20Siedlecki, Stara Wieś 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
NastajPiotr--Krasnostawski---wykupionyAP Lublin17580232
NastajAntoni--Lubartowski---AP Lublin17580232
NastajMaciejJanJanów, Potok Wielki1870włościaninAP Lublin175
NastawnyMarekMichał-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NauczycielSamelSzymiowicz23Siedlecki, Siedlce 1844Roboty Zarządu Komunikacji 4 OkręguKawalerŻydAP Lublin175864b.pag.
NauczyńskiMateusz--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
Naum v FijałkowskiStefanJan20Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościanin, szewcAP Lublin175858b.pag.
NaumiakGabrielBialski,1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejAP Lublin175825B.Pag.
NaumiukMichałNikita21Bialski, Małaszewicze 18481 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
NaumiukMichałNikita21Bialski, Małaszewicze18481 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
NaumiukDaniłoKarp23Bialski, Lebiedzie 1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
NaumiukNikitaJan-Bialski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NaumiukMaciej--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
NaumiukFilip--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
NaumiukSemen--Bialski, Witulin1851--Oszczędzony jako dzietny.AP Lublin175830b.pag.
NaumiukPaweł--Bialski, Zaporów1851--Oszczędzony dla gospodarstwa i żony brzemiennej w 7. miesiącu.AP Lublin175830b.pag.
NaumiukLeonIlin-Konstantynowski, Huszlew187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873899
NaumnikWlasKarp-Bialski, Kościeniewice1871-Wpłacił 400 rubli i otrzymał zaświadczenie o zwolnieniuAP Lublin175873306
NawidzinTomasz-23-1846---AP Lublin1758138
NawrackiOsipAndrzej-Garwoliński, Podłęż187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873533
NawrociukDamianJacenty22Bialski,Biała,Smory?18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonatyWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
NawrockiPaweł--Zamojski---AP Lublin17580232
NawrockiMichałAntoni24-1834-KawalerMieszczanin, czyta i pisze po polskuAP Lublin17580318
NawrockiBartłomiejJózef24Lubelski, Krzemień 18404 Dywizja Kawalerii Lekkiejż. Agnieszka Makowska c. Antoniego, bezdzietny.Włościanin, zwolniony z więzienia w zamian za wstąpienie do armiiAP Lublin175807132
NawrockiFeliks--Siedlecki, Żelków 1851--Niezdatny z powodu chronicznego zapalenia oczu.AP Lublin175830b.pag.
NawrockiJanFedko20Hrubieszowski, Tyszowce1849Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175816
NazarSemenHryć20-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580318
NazarKonstanty-23-1846---AP Lublin17581331
NazarStanisławBazyli21Hrubieszowski, Bereść1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580756
NazarPiotr--Hrubieszowski18481 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175814Spis alf.
Nazarak (Nazaruk)IwanTomasz20Bialski, gm. Biała, w. (?)1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
NazarczukWojciechJan22Siedlecki, Jabłonna 18476 Dywizja Artyleriiż. Cecylia DomańskaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
NazarczukKazimierzJan20Siedlecki18523 Dywizja GrenadierówŻona Anastazja DomanskaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
NazarewiczAdamKlemens21Krasnostawski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819211
NazarukJanChwedko24Hrubieszowski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581877
NazarukJózefDenis22Siedlecki, Mołożew 18477 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
NazarukAleksanderJan23Krasnostawski1850Korpus GrenadierówAP Lublin17581840
NazarukIwanTomasz20Bialski, gm. Białą, w. (Dubawa?)1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
NazarukMikołajMarcin-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NazarukMikołajJan, Anna21Podlaska, radzyński, Bezwola1837Korpus Kaukaskiż.MariannaWłościaninAP Lublin175856b.pag
NazarukJędrzej--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
NazarukAdam--Łukowski, Hańsk1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
NazarukIwan--Radzyński, Lubiczyn1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
NazarukMikołajWasyl-Bialski, Sidorki187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873312
NazarukChwedko--Radzyński, Kulczyn1851--Oszczedzony dla żony brzemiennej w 8. m-cu.AP Lublin175830b.pag.
NazorekJanJacenty23Łukowski, gm. Maciejowice, w. (?)1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
NazorekJanJacenty23Łukowski, gm. Maciejowice, w. (Uchocze?)1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
NechJózefStefan-Włodawski, Krzywowierzba187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873757
NeklusSzymon--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
NekreszMichałMaksym21Radzyński, Ossowa 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
NendzaPawełOsip-Węgrowski, Miedzna187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731646
NepogodaJanBenedykt21Bialski, Serpelice 1847Moskiewski Garnizon Artyleryjski 5 RotaKawalerWłościanin. Umarł w szpitalu wojennym.AP Lublin175826B.Pag.
NeroelPiotrSzymon20Honiatycze1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647114-115
NerojGrzegorzIwan23Bialski, Kobylany Nadbużne 1845Garnizon Artylerii w DyneburguKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
NesciorowskiMateusz--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
NesciorukMikołajMichał-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NesciorukBenedykt--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
Nesciruk v JaniukAdamStanisław-Sokołowski, Jabłonna18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731567
NesterowiczMichał--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
NestorowiczKajetanDaniła21Krasnostawski1851Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175819265
NestorowiczEliaszSemen27Bialski, Dokudów1847Moskiewski Pułk Piechotyż. (E…?) KrzymowskaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
NestorowiczBartłomiejHieronim26Bialski,Piszczac1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerMieszczaninAP Lublin175825B.Pag.
NestorukPiotrJan22Radzyński1852Flota CzarnomorskaŻona Paraska SobolikOsadnikAP Lublin175833p.pag.
NeszczorukDaniel--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
NeściorMichałAndrzej20Zamojski, Aleksandrów 183813 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580614
NeściorJurkoAdam20Zamojski, Dyle183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580647
NeściorukTomaszDenis26Bialski,Dobryń1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejŻonaty - Katarzyna Polaczcicka?WłościaninAP Lublin175825B.Pag.
NeściorukWasilRadzyński,1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejAP Lublin175825B.Pag.
NeściorukŁukaszPaweł28Siedlecki, Łuzki1845Suzdalski Pułk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
NeściorukMaciejMarcin26Bialski, Tokary1845Suzdalski Pułk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
NeściorukSemenDaniła20Bialski, Kościeniewicze 1847Tarutyński Pułk JegrówKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
NeściorukKarpFilip, Eudokia20Podlaska, bialski, Terespol, Dobryń1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
NeściorukDymitr--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
NetczukAntoniIgnacy-Radzyński, Międzyrzec1871--Wpłacił 400 rubli i otrzymał zaświadczenie o zwolnieniuAP Lublin1758731022
NetczukIwanMikołaj-Radzyński, Międzyrzec187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731031
NeziukJan--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
NędzaAntoniJakub25Siedlecki,Wyszków,Starawieś1 Korpus PiechotyŻonaty-TeklaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
NędzaFranciszekStanisław20Siedlecki, Stara Wieś1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja Piechotyż. Katarzyna ŁuszczańskaWłościaninAP Lublin175824b.pag
NędzaPiotr--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
NicyforukLeon--Bialski, Korczew 1851--Niedostawiony- w drodze. Oszczędzony decyzją zarządu w 1852.AP Lublin175830b.pag.
NiczajaChwedorJan20Zamojski, Łukowa183813 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580623
NiczajaAntoniAdam22Lubelski, Lublin183813 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580625
NiczakKazimierzWojciechb.d.AP Lublin175
NiczyporJózefJan20Strzelce1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804116
NiczyporJózefIwan20Strzelce1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805110
NiczyporakJulianJózef25Bialski,Woskrzenice18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
NiczyporkuOstapIwan21Bialski,Kodeń,Zabłocie18411 Korpus PiechotyŻonaty-Julianna Ziemczanka,brzemiennaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
NiczyporukAleksanderJózefat22Bialski, Kodeń 1847Moskiewski Garnizon Artyleryjski 5 RotaKawalerMieszczaninAP Lublin175826B.Pag.
NiczyporukWasyliPiotr-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NiczyporukLewAleksander-Konstantynowski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NiczyporukPawełGrzegorz, Daria22Podlaska, bialski, Kodeń, Olszanka183718 Dywizja Piechotyż.HapaWłościaninAP Lublin175856b.pag
NiczyporukMaksym--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
NiczyporukSamujło--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
NiczyporukMikołaj--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
NiczyporukJeremiasz--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
NiczyporukStefanAleksy-Włodawski, Horodyszcze187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873676
NiczyporukLeonMichał23Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
NidopadMikołaj--Chełmski---AP Lublin17580232
Nidziowicz(?)Lewko29Podlaska, łukowski, Maciejowice1844na rachunek przyszłego poborukawalermieszczanin, oddany do służby za włóczęgostwo i złe prowadzenie sięAP Lublin175862b.pag.
NiebrzydoskiWincentyKacper20-1834-KawalerSzlachcic, czyta i pisze po polskuAP Lublin17580320
NiechodaJędrzej--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
NieckoTomaszAndrzej23Kozłówka1834-KawalerWłościanin, uczeń kowalskiAP Lublin17580310
NieczajPawełKonrad22Hrubieszowski, Rzeplin18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Marianna LesikAP Lublin175816
NieczajaDanielJan23Łukowa1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804114
NieczajaDanielIwan23Łukowa1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805108
NiedbałaPaweł--Janowski---AP Lublin17580232
NiedbałaMichał-21-1846---AP Lublin17581312
NiedbałaJanJoachim20Zamojski, Struża183813 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580628
NiedbałaWasylMaciej22Krasnostawski, Oleśniki18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
NiedbałaJanBazyli, Katarzyna23Podlaska, łukowski, Kłoczew 1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
NiedbałaIwanMaciej25Krasnostawski, Turobin 1848Flota CzarnomorskaWdowiecWłościaninAP Lublin17581417
NiedbałaTomaszMaciej28Łukowski, Kłoczew1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin, kucharzAP Lublin175824b.pag
NiedobutJan--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
NiedopadMichał--Chełmski---AP Lublin17580232
NiedopadJózefFilip23Krasnostawski, Ucher18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Ewa ZasiadczukAP Lublin175816
NiedwiedIlia--Chełmski---AP Lublin17580232
NiedziałczykKacperRoch22Lubelski, (Syry?) 1848Sewastopolski Garnizon Artyleriiż.Elżbieta PolakównaWłościaninAP Lublin17581456
NiedziałekPiotr--Janowski---AP Lublin17580232
NiedziałekJanWawrzyniec-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NiedziałekJanStanisław-Siedlecki, Żeliszew187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873175
NiedziałkowskiFranciszekWalenty20Radzyński,Horodyszcze,Dubica18411 Korpus PiechotyKawalerWłościanin,kucharzAP Lublin175860B.Pag.
NiedziałkowskiJózefStanisław-Włodawski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NiedzielaPawełKazimierz23Brak strony1848Sewastopolski Garnizon ArtyleriiBrak stronyBrak stronyAP Lublin175814Spis alf.
NiedzielaJanHilary-Łukowski1872Wykupiony za 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NiedzielaWojciechTomasz, Marianna26Podlaska, radzyński, Talczyn18376 Lekka Dywizja KawaleriiWdowiecWłościaninAP Lublin175856b.pag
NiedzielakKarolJózef-Konstantynowski, Olszanka187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873842
NiedzielkaMaciejAdam-Łukowski, Ryżki187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731780
NiedzielskiMichalMarcin Marianna23Łukowski1835-KawalermieszczaninAP Lublin175853p.pag.
NiedziewieckiMichał-20-1846---AP Lublin17581310
NiedziołkaJózefMarcin20Siedlecki, Domanice1848Arsenał w BriańskuKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
NiedziołkaJózefMarcin20Siedlecki, Domanice1848Arsenał w BriańskuKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
NiedziołkaMichałStanisław-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NiedziołkaFranciszekŁukasz-Sokołowski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NiedziołkaJózefAntoni, Marianna24Podlaska, siedlecki, Damanice18371 Dywizja Kirasjerówż.AnielaWłościaninAP Lublin175856b.pag
NiedziołkaJanJan, Aniela20Podlaska, łukowski, Wólka Świątkowa18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
NiedzwiedWincenty--Janowski---AP Lublin17580232
NiedzwiedzGrzegorz--Zamojski---AP Lublin17580232
NiedzwiedzLeon--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
NiedzwiedzkiAntoniKazimierz26Zamojski, Radzięcin 1838Flota,ż. Ewa Dziurdziówna, bezdzietny.WłościaninAP Lublin175806101
NiegowskiJanFeliks Franciszka22Siedlecki1835-Kawalerwłościanin zmarł N 99507/12647-845AP Lublin175853p.pag.
NiegowskiStanisławFeliks22Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
NielipinskiMichałStanisław-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NiemasJanBłażej20Łukowski,Podole1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
NiemczakPaweł--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
NiemczukSzymonMaciej25Łabunie1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804105
NiemczukSacharTrochym22Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
Niemczuk(Eudoksjusz?)Semen22Radzyński, Pohorylec 1843Korpus GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
NiemczukSzymonMaciej25Łabuń1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580599
NiemiecJosefMoszko20Radzyński,Wohyń1846Kompania wojskowo-robocza IV okręguKawalerŻydAP Lublin175825B.Pag.
NiemirkaMaciejSylwester Katarzyna25Siedlecki1835-Kawalerszlachcic ma dowody złożyćAP Lublin175853p.pag.
NienartowiczTomaszMateusz21Krasnostawski18512 Dywizja DragonówkawalerAP Lublin17581992
NiepanStanisław--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
NiepogodaJanSzymon25Bialski, Pawłów 18443 Dywizja GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
NiepogodaKazimierz--Bialski, Biała1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
NiepogodzinskiPawełDamian20Radzyński, Polubicze1848Korpus Orenburskiż. Marcela TurkawczównaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
NiepogodzińskiPawełDamian20Radzyński, Horodyszcze1848Korpus Orenburskiż. Marcella TurkaczównaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
NiepogodzińskiSamuelLucjan21Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
NiepsujJakubAntoni22Radzyński, Płudy1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
NieradaStefan--Chełmski---AP Lublin17580232
NierodaMateusz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
NierodaJan20Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
NierodkaWojciechBenedykt25Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotywdowiecAP Lublin175816
NiespodziewanyStanisławIgnacy23Lubelski1851Flota Czarnomorskażona Marianna DziorawcuwnaAP Lublin175819246
NiestelbaumKelmanIcek13Zamojski, Goraj1855Kantonista w Twierdzy Zamośćkawalerza brata MordkaAP Lublin175822540
NiesubaumAbram MichelJankiel19Bialski185210 Rota wojenno-robocza Zarządu InżynieriiŻona Dynka Ginger,córka 1 m-cŻyd, żona zmarła N 70652/12210-1855AP Lublin175833p.pag.
NieściorukŁukaszPaweł28Siedlecki, Łuzki1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
NieściórMichałAndrzejZamość, Ruszów1871włościaninAP Lublin175
NiewadaStanisław--Chełmski---AP Lublin17580232
NiewadaJózef--Chełmski---wykupionyAP Lublin17580232
NiewczasAntoniAndrzej23Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościanin ,czyta i pisze po polskuAP Lublin175858b.pag.
Niewengłowski (Niewęgłowski)FrancStanisław-Radzyński, Biała187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873970
Niewengłowski (Niewęgłowski)IwanAdam-Radzyński, Siemień187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731040
NiewęgłoskiAntoniWawrzyniec23Krasnostawski, Puchaczów 1838Kirasjerzyż. Jadwiga z Kłębukowskich, bezdzietny. Żona poszła za mężem.MieszczaninAP Lublin17580677
NiewęgłowskiLudwikKazimierz-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NiewęgłowskiMichałJakub, Agnieszka20Podlaska, radzyński, Paszki18376 Lekka Dywizja Kawaleriiż.AntoninaSzlachcic bez legitymacjiAP Lublin175856b.pag
NiewęgłowskiPiotr--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
NiewęgłowskiAntoni--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
NiewęgłowskiJózef--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
NiewęgłowskiJanMarcin22Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Petronela GrochomskaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
NiewiadomskiWawrzyniec--Krasnostawski---AP Lublin17580232
NiewiadomskiSzymonKarol24Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
NiewiadomskiAlojzyPiotr Rozalia21Siedlecki1835-Kawalerszlachcic dowody obiecuje złożyćAP Lublin175853p.pag.
NiewiadomskiJózefAdam24Honiatyn183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580470
NiewiadomskiWojciech24Lubelski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Józefa AP Lublin175816
NiewiadomskiTeodorAdam20Serniki1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804122
NiewiadomskiAntoniN23Zamojski1851Kaukaska Półbrygada RezerwowakawalerAP Lublin175819229
NiewiadomskiJózef--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
NiewiadomskiMichałOsip23Radzyński, Milanów 1847Moskiewski Garnizon Artyleryjski 5 RotaKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
NiewiadomskiSzymon--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
NiewiadomskiFranciszek--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
NiewiadomskiStanisław--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
NiewiadomskiBenedykt--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
NiewiadomskiIwanIwan-Garwoliński, Sobolew187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873394
NiewiadomskiJanAdam22Struża1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647150-151
NiewiadomskiJózefAdam24Honiatyn183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580564
Niewiadomski v BangaldaStanisławJan Marianna20Bialski1835-Kawalerszlachic dowodu nie składaAP Lublin175853p.pag.
NiewiadomyAndrzej-21-1846---AP Lublin17581320
NiewiadomyPawełAndrzej20Krasnostawski1851Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175819281
NiewiadomyWojciechMaciej24Krasnostawski, Rakołupy1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580798
NiewiadomyStanisławAdam24Krasnostawski, Rakołupy1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościanin, tkacz AP Lublin175807113
NiewiadomyTeodorAdam20Serniki1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805117
NiewiadomyJacekMarcin20Radzyński, Żabików1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
NiewiadomyJacekMarcin20Radzyński, Żabików1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
NiewiadomyMichałN.22-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580333
NiewiadomyLudwik21Lubelski, Mełgiew18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
NiewiarowskiGrzegorzAntoni-Sokołowski, Grochów18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731470
NiewiatowskiWładysławMikołaj-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NiewieckiJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
NiewielkiJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
NiewinnyJan-23-1846---AP Lublin17581333
NiewosadMichal--Chełmski---AP Lublin17580232
NiezabitowskiKazimierzMichał24Słotwiny1835-KawalerSzlachcic, czyta i pisze po polsku.AP Lublin11564774-75
NiezgodaEdward--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580232
NiezgodaAndrzejMichał24Lubelski1851Flota Czarnomorskażona Wiktoria BułczakownaAP Lublin175819261
NiezgodaMichałJózef20Zamojski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175818100
NiezgodaStefanJan-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NiezgodaTomaszMateusz20Opole1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564758-59
NieznajkaAndrzejBłażej26Krasnostawski, Krasnystaw18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Marianna AP Lublin175816
NigockiAntoniFilip20Siedlecki,Kołodziąż,Wielgie18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
NigowskiPiotrJózef23Siedlecki1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
Nikituk v ZacharukIzydorTomasz-Radzyński1872Zapisany pod litera Z-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NikodemowiczMarcinMaciej25Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Agnieszka MarzackatkaczAP Lublin175819206
NikołajewiczIgnacy--Janowski---AP Lublin17580232
NikołajukTeodorSemen-Konstantynowski, Olszanka1871-Powrócił jako zamieniony na Grzegorza SzarapukAP Lublin175873892
NikończukJanTeodor21Bialski1852Flota CzarnomorskaKawalerMieszczaninAP Lublin175833p.pag.
NilihoczukAbramBazyli21Bialski,Łosice,Prochenki18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty-Ewa KarmilukWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
Nimieński ( Nimiński )TomaszFryderyk, WiktoriaPodlaska,siedlecki, Miedzna, Miednik18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerSzlachcic bez dowodów, czyta i pisze po polskuAP Lublin175856b.pag
NisenbaumChamAbram21Bialski, Biała 1845Komenda Policju w Odessież. Sonia SztejmanównaŻydAP Lublin175824b.pag
NisenbaumChaim BoruchBerek-Włodawski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NisenbaumAbramGdal-Włodawski, Turno1871--Wrócił nr 3354AP Lublin175873794
NisenbaumHilUszer-Radzyński, Międzyrzec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731123
NisenkarnIcek MajerSrul-Włodawski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NiskiFroimNachman-Siedlecki, Siedlce187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587318
NitaFranciszekJan20Lubelski, Polanówka 18404 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin175807133
NitkaStefan--Tomaszowski---AP Lublin17580232
NitkaLudwikWalenty27Łukowski, Gończyce18472 Dywizja Dragonówż. Wiktoria WoźniakWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
NitkaTomasz--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
NitkaSzulim lejbPinkus-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Nitlech v GnitlerHerszekJankiel20Lubelski1851Kompania wojskowo-robocza Zarządu InżynieriikawalerAP Lublin175819305
NitnerJózef KarolAntoniLublin, Lublin1870mieszczaninAP Lublin175
NityharukAntoniAndrzej20Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
NiuchniewiczJan-23-1846---AP Lublin17581326
NiwińskiAntoniJan22Kumów1835-KawalerWłościanin, kominiarz, czyta i pisze po polsku.AP Lublin11564776-77
NizinskiAntoni-22-1846---AP Lublin17581328
NizińskiIgnacyAntoni29Mełgiew183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580553
NizińskiIgnacyAntoni29Mełgiew183614 Dywizja PiechotyKawalerwłościanin, czyta i pisze po polskuAP Lublin17580460
NizińskiDominik--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
NizioMichałFranciszek23-1834-KawalerWłościanin, rolnikAP Lublin17580334
NizioMichał-21-1846---AP Lublin1758135
NiziolekJan--Lubartowski---AP Lublin17580232
NiziolekStanisław--Tomaszowski---AP Lublin17580232
NiziołGrzegorzAndrzej20Zamojski, Krzemień 183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580655
NiziołMichałPawełKrasnystaw, Żurawie1871włościaninAP Lublin175
NiziukSebastianJan26Krasnostawski1851Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175819268
NiznikMikołajWawrzyniec25Uher1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564784-85
NiżnikJózefLudwik-Węgrowski, Korytnica187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731612
NiżyńskiKastianIwan-Włodawski, Włodawa187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873755
NocekWojciech--Tomaszowski---AP Lublin17580232
NochtajlerJoselGodel-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NockoIwan Jan--Hrubieszowski---AP Lublin17580232
NoczalskiJózef-25-1846---AP Lublin17581329
NogaKarolFranciszek-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NogaLudwik--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
Nogac v PakulskiWincentyPiotr-Węgrowski, Ruchna1871--wpisany pod literą PAP Lublin1758731631
NogajJanWincenty20Hrubieszowski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175818105
NogalRoman--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
NogalaMaciejWojciech20Dzierzkowice1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804138
NogalaMaciejWojciech20Zdziechowice1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805134
NogasPaweł--Zamojski---AP Lublin17580232
NogaśMikołaj--Zamojski---AP Lublin17580232
Noick (Noiek v Nowakowski)JanBenedykt21Łukowski, Górzno1848Korpus Kaukaskiż. Karolina MajewskaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
NojekJan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
Nojek v NowakowskiJanBenedykt21Łukowski, Górzno1848Korpus Kaukaskiż. Karolina MajewskaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
NojszewskiMaciejFranciszek20Siedlecki1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
NojszewskiSzczepanFranciszek, Marianna20Podlaska, siedlecki, Wyszków, Jarnice18371 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
Nordman (Nortman) SzmulowiczMoszko-19Bialski, Sarnaki 18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawalerŻydAP Lublin175827B. Pag.
Nordman (Nortman) SzmulowiczMoszko-19Bialski, Sarnaki18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawalerŻydAP Lublin175828B.Pag.
NorwiłłoJozef--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
NosalMaciejMichał, Marianna25Podlaska, radzyński, Chmielów 183718 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
NosalMarcinWalenty20Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
NosarzewskiWiktorKajetan20Radzyński,Międzyrzec 1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcic. Czyta i pisze po polsku oraz rosyjsku, ukończył szkołę.AP Lublin175824b.pag
Nosarzewski v NazarukFrancStefan-Konstantynowski, Chlebczyn187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873896
NosciarMateusz--Janowski---AP Lublin17580232
NosekFranciszekStanisław20Dzierzkowice1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647164-165
NosekPiotr--Janowski---wykupionyAP Lublin17580232
NoszczakPawełWincenty21Siedlecki,Niwiski18462 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
NoszczakJakubJan-Siedlecki187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NoszczakFranciszekFeliks-Siedlecki1872Wykupił się za 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NoszczykJakubJan21Lubelski1851Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175819274
NoszyjewskiMichał PiotrAndrzej-Węgrowski1872Wykupił się za 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NowackiJózefWojciech25Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Katarzyna DyramiakownaAP Lublin175819179
NowackiFranciszekStanisław20Lubelski, Głodno183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580665
NowackiJózefJózef24Krzeszów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580487
NowackiBartłomiejPiotr21Lubelski1851Kaukaska Półbrygada Rezerwowakawalerczyta i pisze po polskuAP Lublin175819225
NowackiJózefJózef19Krzeszów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580581
Nowacki v SzemprocSebastian--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
NowaczekMaciejTomasz20Zamojski, Krasnobród 183814 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin, szewcAP Lublin17580658
NowaczykPawełMaciej20Chodel1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580311
NowaczyńskiFeliksWojciech, Wiktoria20Podlaska, łukowski, Zalesie1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
NowadzkiJózef--Janowski---AP Lublin17580232
NowakJan-20-1846---AP Lublin17581328
NowakKarolKacper23Łukowski, Brześce 1848Arsenał w Briańskuż. Tekla (?), zmarła w 1849WłościaninAP Lublin175827B. Pag.
NowakKarolKacper23Łukowski, Brześce 1848Arsenał w Briańskuż. Tekla Pawelcówna, zmarła w 1849.WłościaninAP Lublin175828B.Pag.
NowakJózefMarcin25Łukowski,Ułęż18411 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
NowakWojciechIgnacy21Łukowski, Miętne 18443 Dywizja Grenadierówż. Rozalia KuszpitównaWłościaninAP Lublin175864b.pag.
NowakKarolMarcin21Łukowski, Ułęż 18476 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
NowakSobekKazimierz20Hrubieszowski, Łabunie18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
NowakKaźmierzTomasz24Hrubieszowski, Rachanie18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
NowakPawełPiotr24Krasnostawski, Wysokie18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
NowakAndrzejMaciej20Lubelski, Celejów 18409 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580741
NowakMateuszJan23Józefów1836Flota Bałtyckaż. Agnieszka Gałka, poszła za mężemwłościanin, szewcAP Lublin175804139
NowakBartłomiejPiotr24Lubelski1851Flota Czarnomorskażona Wiktoria N.AP Lublin175819248
NowakMarcinAdam20Zamojski, Aleksandrów 1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581423
NowakMateuszJan23Józefów nad Wisłą1836Korpus Kaukaskiż. Agnieszka Gaszówna, poszła za mężem.WłościaninAP Lublin175805135
NowakWojciechStanisław23Łukowski1839Oddzielny Korpus Grenadierówż. Marianna KędzierównaWłościaninAP Lublin175858b.pag.
NowakSebastianMarcin20Łukowski,Ułęż,1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
NowakJózefMichał21Łukowski, m. (Bakr…)1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja Piechotyż. Franciszka WojtasiukównaMieszczaninAP Lublin175824b.pag
NowakTomaszPiotr29Podlaska, łukowskiego, Kujawy, oddany do Guberni Sandomierskiej1842żona Magdalena, c. Małgorzata l.4włościaninAP Lublin175862b.pag.
NowakJanJan-Węgrowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NowakJózefJan-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NowakTomaszAndrzej-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NowakWojciechAdam-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NowakAntoniIwan-Węgrowski, Starawieś187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731722
NowakJan--Siedlecki, Sterdyń1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
NowakLudwik--Łukowski, Stężyca 1851--Oszczędzony jako dzietny.AP Lublin175830b.pag.
NowakiewiczFranciszek--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
NowakowiczJózef--Chełmski---AP Lublin17580232
NowakowiczJanMichał21Bialski, Wilga 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
NowakowskiAntoniBenedykt Rozalia20Łukowski1835-Kawalerwłościanin ogrodnikAP Lublin175853p.pag.
NowakowskiIgnacySebastian24Lubelski185014 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiAP Lublin175818142
NowakowskiJanKacper21Bialski,Terespol18462 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175825B.Pag.
NowakowskiJózefJan21Łukowski1839Oddzielny Korpus Kaukaskiż. Anastazja PikonakaWłościaninAP Lublin175858b.pag.
NowakowskiAntoniLeon20Bialski, (?)1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja Piechotyż. Ewa MichałowskaWłościaninAP Lublin175824b.pag
NowakowskiTomaszMarcin-Garwoliński1872Zawrócony za niego Roch Bołbik wyszedł z szpitala-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NowakowskiJan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
NowakowskiWawrzyniec--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
NowakowskiAntoni--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
NowakowskiJózefFranc-Łukowski, Kock187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731355
NowakowskiPiotrJózef-Sokołowski, Kossów18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731542
NowakowskiKazimierzJan21Łukowski, gm. Ryki, w. (Si..?)18433 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
NowakowskiJanAndrzej21Radzyński, Kock 18433 Korpus Piechotyż. Agnieszka GuzównaMieszczanin, czyta i pisze po polskuAP Lublin175863b.pag.
NowickiSzymonJózef21Siedlecki, Rogów 18472 Dywizja DragonówKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
NowickiJanKazimierz20Siedlecki,Krześlin,Przygoda18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty-KrystynaWłościanin,blizna pod prawym okiemAP Lublin175860B.Pag.
NowickiMikołajJan20Hrubieszowski, Czartowiec18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
NowickiJanFranciszek25Krasnostawski1851Flota Czarnomorskażona Agnieszka KanutenkownaAP Lublin175819256
NowickiJakubKonstanty24Hrubieszowski, Horyszów Ruski1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580769
NowickiJanMendel20Siedlecki,Maciejowice1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerNeofitaAP Lublin175825B.Pag.
NowickiJu?WincentyChełm, Chełm1870mieszczaninAP Lublin175
NowickiAntoniJózef-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NowickiJózefWawrzyniec-Łukowski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NowickiTomasz--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
NowickiMikołaj--Bialski, Wólka Plebańska 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
NowickiIgnacyMateusz-Garwoliński, Ułęż187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873441
NowickiAdamAdam23Kalwaryjski18523 Dywizja GrenadierówKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
NowickiJanAndrzej22Łukowski18526 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
NowickiLudwikMichał21Radzyński, Szcześniki184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
NowickiDominikMaciej21Radzyński, Wohyń 184418 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175864b.pag.
NowikJan--Zamojski---AP Lublin17580232
NowikowskiAntoni-28-1846---AP Lublin17581326
NowińskiJanStanisław, Franciszka24Podlaska, siedlecki, Wierzbice-Strupki, Łuzki1837Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175856b.pag
NowocieńKrzysztof--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
NowomiatChemiaChaim-Bialski18722 Dywizja Grenadierów-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NoworadHryćMichał20Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz. Korpusu Kaukaskiegożona Marianna KarywcownaAP Lublin175819144
NoworolnikŁukaszMarek21Lubelski, Puławy18404 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin175807131
NowosackiMateuszMichał20Krasnostawski1851Flota Czarnomorskażona Agnieszka PodomiakownaAP Lublin175819265
NowosadIwan Jan--Chełmski---AP Lublin17580232
NowosadFilip--Hrubieszowski---AP Lublin17580232
NowosadPaweł--Tomaszowski---AP Lublin17580232
NowosadWojciech-22-1846---AP Lublin1758134
NowosadIlkoRoman22Hrubieszowski, Kozodawy183813 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580628
NowosadAntoniKazimierz22Hrubieszowski, Miączyn18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Anna BaranAP Lublin175816
NowosadMikołajMarcin24Hrubieszowski, Sahryń18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotywdowiecAP Lublin175816
NowosadWincentyBłażej21Hrubieszowski, Nabróż 1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581439
NowosadAntoniWojciech20Hrubieszowski, Hrubieszów 1838KirasjerzyKawalerWłościanin, tkaczAP Lublin17580684
NowosadMichał--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
NowosadAndrzejNHrubieszów, Hrubieszów1871mieszczaninAP Lublin175
NowosadTomaszNestor20Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Hawryła BartoszOsadnikAP Lublin175833p.pag.
NowosadTeodorJacek26Stefankowice1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647100-101
NowosadAntoniWasyl20Poturzyn1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647102-103
NowosadProkopTomasz25Honiatycze1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647112-113
NowosadFranciszekWojciech28Nabróż1836-KawalerWłościaninAP Lublin17580864
NowosadMaksym--Łukowski, Stulno1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
Nowosad vel SzypaPanasChwedor, Maryna23Podlaska, radzyński, Stulno, Zbereże1837Korpus Kaukaskiż.OkseniaWłościaninAP Lublin175856b.pag
NowosadnyKorniłoTrofim20Radzyński, Sobibór 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
NowosiadłyMikołaj--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
NowosielskiWojciechŁukasz Marianna24Bialski1835-Kawalerszlachic dowodu nie złożyłAP Lublin175853p.pag.
NowosielskiAntoniMaciej22Bialski,Klimczyce,Rozwadów1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
NowosielskiTomaszIgnacy-Radzyński187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NowosielskiJózef--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
NowosielskiWojciechIwan-Siedlecki, Jasienka187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587390
NowosielskiStanisławIwan-Konstantynowski, Chlebczyn187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873849
NowosielskiWojciechIgnacy22Siedlecki, Kisielany-Kuce18442 Dywizja DragońskaKawalerSzlachcicAP Lublin175864b.pag.
NowoszWojciechJan-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NowotniakStanisławJózef Marianna21Siedlecki1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
NowotniakTomaszSzymon20Siedlecki, Krynica1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
NowotniakAntoniTomasz20Siedlecki, gm. Patrykozy, w. (Kornelówek?)1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
NowotniakTomaszSzymon20Siedlecki, Krynice1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
NowotniakAntoniTomasz20Siedlecki, Patrykozy1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
NowotniakAdamMarcin-Sokołowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NowotniakJanJózef, Marianna26Podlaska, siedlecki, Petrykozy, Ko….awka18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
NowotniakFranciszekMaciej24Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Marianna SiemienOsadnikAP Lublin175833p.pag.
NowotniakJanPiotr22Siedlecki, Wola Suchożebrska184410 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
NozderkaStanisławGrzegorz-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NozderkoAntoniJan20Siedlecki18523 Dywizja GrenadierówŻona Katarzyna KądzielikOsadnikAP Lublin175833p.pag.
Nozka (Nóżka)IgnacyJakub20Pilaszkowice1835-KawalerWłościanin, za niestawienie się do spisu.AP Lublin11564790-91
NuchowiczSrul ChaimJankiel-Bialski18722 Dywizja Grenadierów-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NudelIcek Zelman--Janowski---AP Lublin17580233
NudelNusynAron21Hrubieszowski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artyleryjskich Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerAP Lublin1758126
NudelJankielLejbuś20M. Lublin184513 rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriiżona Liba-AP Lublin17581010
NudelSzmul GerszJankiel16Krasnostawski, Chełm1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin175822538
NudelmanBerkoSrul20Bialski, Terespol1845Komenda Policju w Odessież. (?) KopczonównaŻydAP Lublin175824b.pag
NürenbergIzarelLejor20Lubelski, Opole1844Flota CzarnomorskaKawalerŻydAP Lublin1758096
Nurski v GórskiJózefStefan20Bialski,Łosice1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175824b.pag
NurzynskinieczytelneAntoni-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NurzynskiJózefAndrzej-Bialski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
NurzyńskiMikołajMateusz Barbara25Łukowski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
NurzyńskiAntoniPaweł23Łukowski, Ostrożeń 1845Garnizon Artylerii w WyborguKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
NusbaumZawelLejbko-Bialski, Terespol1871--Zwolniony jako utrzymujący rodzinęAP Lublin175873367
NusbladJoselFejsak23Siedlecki, Węgrów 184512,13 Rota Inwalidzka w Iżewskiej Fabryce BroniKawalerŻydAP Lublin175824b.pag
NuselbaumSrulLejb-Łukowski, Wojciechów187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731173
NusterLudwikKrzysztof23Podlaska, łukowski, Żelechów1843na rachunek przyszłego poborukawalerszlachcic niewylegitymowany, traczAP Lublin175862b.pag.
NusterFryderykKrzysztof21Podlaska, łukowski, Żelechów, Franzdorf1844na rachunek przyszłego poborukawalerwłościanin, ukrywał się przed spisemAP Lublin175862b.pag.
NusynbaumJudkoBerko-Włodawski, Ostrów187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873819
NużkaPawełSzymon23Krasnostawski, Pilaszkowice 1838ArtyleriaKawalerWłościaninAP Lublin17580692
NużyńskiAntoni IwanJózef-Łukowski, Cieliny187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731314
NyrkaTadeuszMichał-Włodawski, Włodawa187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873696
NysenbaumDawid--Chełmski---wykupionyAP Lublin17580233
NytyczMakarBenedykt-Konstantynowski, Pawłów187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873854
ObaczGrzegorzSebastian26Horyszów18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580439
ObaczGrzegorzSobek26Horyszów18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580531
ObaraMaciej--Lubelski---AP Lublin17580234
ObaraFranciszek-21-1846---AP Lublin17581329
ObaraMichałPaweł20Zamojski, Lipiny183815 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580657
ObaraFranciszekStanisław25Zamojski, Biszcza1838FlotaKawalerWłościaninAP Lublin175806110
ObaraBartłomiejGrzegorz21Lubelski, Motycz 1840Flota Czarnomorskaż. Ewa c. Jana Dziwisza, bezdzietny.WłościaninAP Lublin17580798
ObelKarol--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580234
OberdaJanStanisław23Krasnostawski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818136
Oberklajd v MoczykowiczJudkaEjzyk18Zamojski1851Morska Kompania wojskowo-robocza bud. Floty CzarnomorskiejkawalerAP Lublin175819293
OberklejdZelmanLejzer19Radzyński18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiŻyd,Żona Roza Lejbek,2 dzieciAP Lublin175833p.pag.
ObermanSrulUrin-Garwoliński, Żelechów187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731268
ObijakMikołajAugustyn22Krasnostawski1850Korpus GrenadierówAP Lublin17581840
OblewskiMaciejWojciech25Bełżyce18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalermieszczanin, garncarzAP Lublin17580428
Obligengac v SznycerIcekSzymon23Zamojski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artyleryjskich Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerAP Lublin1758128
ObligengarcChaim--Biłgorajski---AP Lublin17580235
OblowskiMaciejWojciech25Bełżyce18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerMieszczanin, garncarz AP Lublin17580520
ObłamskiSidorIwan-Bialski, Kobylany187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873295
ObłozaLeonPiotr-Siedlecki18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OborskiWojciechAntoni22Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
OborskiJózef--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
ObrępalskiJanFeliks20Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
ObrępalskiJan--Bialski, Biernaty Szlachta 1851--Niezdatny z powodu wybicia palca wielkiego u prawej ręki.AP Lublin175830b.pag.
ObrońMironJan20Terebiniec1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564796-97
ObroslakJózefMateusz22Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Józefa KupcickaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
ObrosłyjFranciszek--Krasnostawski---AP Lublin17580234
ObroślakLudwikJan22Lubelski185014 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiAP Lublin175818149
ObroślińskiFranciszekWalenty21Krasnostawski, Żółkiewka 1848Sewastopolski Garnizon ArtyleriiKawalerMieszczaninAP Lublin17581454
OcapFalkaMoszkowicz23Siedlecki, Liwa1844Roboty Zarządu Komunikacji 4 OkręguKawalerŻydAP Lublin175864b.pag.
OchFranciszek--Lubartowski---wykupionyAP Lublin17580234
OchPawełMarcin28Lubelski18511 i 2 Dywizja Artylerii Grenadierówżona Agnieszka RogiewnaAP Lublin17581969
OchalMichałMichał22Łukowski, Bobrowniki1845Garnizon Artylerii w Dyneburguż. Marianna FilipównaMieszczaninAP Lublin175824b.pag
OchalFeliks--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
OchalAntoniBenedykt23Łukowski, (M..?)184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
OchalskiJanJan23Łukowski, Gułów1847Kałuski Garnizon ArtylerysjkiKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
Ochalski vel UchalskiStanislawAugust21Podlaska, łukowski, Gułów1843na rachunek przyszłego poborukawalerwłościanin, strycharzAP Lublin175862b.pag.
OchędoźkoMichałGabriel22Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz. Korpusu Kaukaskiegożona Magdalena SzulakowiczownaAP Lublin175819146
OchnikJózefWalenty23Bialski, Łomazy18476 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
OchnikBartlomiejFranciszek20Łukowski, Ryki1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
OchnikBartłomiejFranciszek20Łukowski, Ryki1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
OchnikWojciechFranciszek20Łukowski, Okrzeja 1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
OchnikStanisławMichał-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OchnikTomaszWawrzyniec-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OchnikJakubKarol, Marianna20Podlaska, bialski, Łomazy1837Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175856b.pag
OchnikJan--Łukowski, Radoryż 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
OchnikAntoniWalenty23Bialski, Łomazy184418 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175864b.pag.
OchnioWojciechJakub Agata21Radzyński1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
OchnioTomaszSebastian23Łukowski, Wola Korycka1848Arsenał w Briańskuż. Marianna KołodziejównaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
OchnioTomaszSebastian23Łukowski, Wola Korycka 1848Arsenał w Briańskuż. Marianna KołodziejanównaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
OchnioJakubJan-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OchnioJanWojciech, Barbara20Podlaska, łukowski, Maciejowice, Strych1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
OchnioTomasz--Łukowski, Korytnica 1851--Oszczędzony jako dzietny.AP Lublin175830b.pag.
OchremukFedorIwan23Radzyński, gm.Włodawa, w. Luty18446 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
OchrymczukJanGawryło25Radzyński, Sobibór 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
Ochrzymczuk (Ochrymczuk)JanGawryło25Radzyński, Sobibór1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
OcokWojciech-25-1846---AP Lublin17581311
OczkanKiryłoChwedor20Radzyński18522 Lekka Dywizja KawaleriiŻona Marianna BrzozowskaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
OczkośMikołaj--Zamojski---AP Lublin17580234
OczkośFranciszekJózef21Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
OczkośJanJózef21Zamojski1851Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175819252
OdemskiWalerianNLublin, Lublin1871mieszczaninAP Lublin175
Odesman HarkielowiczZymel-20Bialski, Rososz18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowychż. Ella AbramównaŻydAP Lublin175828B.Pag.
Odesman HaskielowiczZejmel-20Bialski, Rososz18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowychż. Elka AbramównaŻydAP Lublin175827B. Pag.
OdkałaAdam--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
OdnoustKorniłoMikołaj-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OdojPawełWincenty22Lubelski, Jabłonna 1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580773
OdrzywolskiTomaszJózef20Zamojski, Teodorówka 1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościanin, szewcAP Lublin17580752
Ofnel ( Ofnal )SzymonWojciech, Petronela29Podlaska, siedlecki, Turna, Chmielew18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
OftekJanKazimierz28Lubelski, Opole18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
OgieńMichałIdzi20Hrubieszowski, Łubcze183815 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580666
OgłozińskiJanTomasz21Łukowski, Parysów1845Garnizon Artylerii w DyneburguKawalerMieszczaninAP Lublin175824b.pag
OgnaciukMarcinSiedlecki,18462 Dywizja PiechotyAP Lublin175825B.Pag.
OgnichaFranciszekWincenty Marianna24Łukowski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
OgonTomaszJózef29Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819207
OgonJózefMarcinb.d.AP Lublin175
OgonowskiTomasz--Hrubieszowski---AP Lublin17580234
OgonowskiPiotrGrzegorz-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OgórekMichał--Tomaszowski---AP Lublin17580234
OgrodowiczJankielAbram21Siedlecki, 184512,13 Rota Inwalidzka w Iżewskiej Fabryce BroniKawalerŻydAP Lublin175824b.pag
OgryzekWalenty--Biłgorajski---AP Lublin17580234
OgryzekMichałFranciszek24Zamojski18512 Dywizja Kirasjerówżona Katarzyna KacernikownaAP Lublin17581983
OgryźkoWasylSiemion20Hrubieszowski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819209
OgurekMateuszJacek27Lubelski, Samoklęski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, TeklaAP Lublin175816
OjcewiczStefanTeodor-Konstantynoski, Witulin187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873922
OjdanaAdamIgnacy-Węgrowski, Sadowne187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731622
OkapaJan--Lubelski---AP Lublin17580234
OklejaMichał--Łukowski, Maciejowice 1851--Oszczędzony dla gospodarstwa i żony brzemiennej w 7. miesiącu.AP Lublin175830b.pag.
OklinskiJanFranciszek-Łukowski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OklinskiFrancStanisław-Łukowski, Jakusze187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731795
OkmińskiJózefWincenty Rozalia23Łukowski1835-Kawalerszlachic dowodu nie składaAP Lublin175853p.pag.
OkmińskiLeopoldJan20Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic. dowodów nie dostarczyłAP Lublin175858b.pag.
OkmińskiWawrzyniecPaweł23Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic. dowodów nie dostarczyłAP Lublin175858b.pag.
OkmińskiMaciejSiedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiAP Lublin175858b.pag.
OkninskiFranciszekPaweł26Siedlecki, Okniny1848Korpus OrenburskiKawalerSzlachcicAP Lublin175828B.Pag.
OkninskiAntoni--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
OkninskiPiotrAdam-Siedlecki, Jastrzębie187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587353
OkninskiFrancIgnacy-Siedlecki, Zbuczyn187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873223
OkninskiSzymonFranc-Siedlecki, Zbuczyn187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873376
OknińdkiJakub--Siedlecki, Radomyśl1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
OknińskiMichałPaweł20Siedlecki,Żurawiniec18463 Dywizja GrenadierówKawalerSzlachcic,piśmienny po polsku i rosyjskuAP Lublin175825B.Pag.
OknińskiFranciszekPaweł26Siedlecki, Okniny1848Korpus OrenburskiKawalerSzlachcicAP Lublin175827B. Pag.
OknińskiFranciszekJan22Siedlecki,Zbuczyn,Radzików Wielki1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerSzlachcicAP Lublin175825B.Pag.
OkniuskiMichał--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
Okon v ŁokajWojciechAntoni23Zamojski, Lipiny183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580646
OkońPiotr--Janowski---AP Lublin17580234
OkońJanGrzegorz36Kępa Chotecka1835-ż. Katarzyna z Kozików, ma syna Kazimierza.Włościanin, czyta i pisze po polsku, gorzelnik. Za podburzanie włościan i odwodzenie ich od powinności.AP Lublin17580858
OkońTomaszGrzegorz25Lubelski, Kępa Chotecka18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
OkońFranciszek--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
OkońPiotrJózefBiłgoraj, Dyle1871włościaninAP Lublin175
OkońWojciech--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
OkońFranciszekTomasz21Lubelski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Marianna GlejbisownaAP Lublin175819190
OkońJakub--Łukowski1843Służba górnicza--AP Lublin175863b.pag.
OkorskiWincenty--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
OkowanczukŁukaszKacper-Sokołowski, Sokołów187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731574
OkrasaSylwesterStanisław Teresa22Siedlecki1835-KawalermieszczaninAP Lublin175853p.pag.
OkrasaJanPaweł23Łukowski, Biskupie1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
OkrasaJanPaweł23Łukowski, Biskupie1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
OkraszewskiIwanOsip-Węgrowski, Ruchna1871--Wpłacił 400 rubli i otrzymał zaświadczenie o zwolnieniuAP Lublin1758731670
OkrutnikJakub ( Jan)Franciszek Urszula26Łukowski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
OkrutnikTomaszJan24Siedlecki,Chlewiska1 Dywizja DragonówŻonaty-Franciszka CielichWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
OkrutnikMarcinSzymon24Łukowski, Wola Borzecka1845Suzdalski Pułk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
OksaJózefKazimierz22Żyrzyn183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580575
OksaJózefKazimierz22Żyrzyn183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580481
OksakAleksyKamil20Radzyński, Bereza1847Butyrski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
OksembowiczJan---1835--Wzrost arsz.2 Werszk. 9 i 4/3AP Lublin175853p.pag.
OksenciukFranciszekGrzegorz-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OksengornUszerLejzor-Radzyński, Międzyrzec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731109
OksentowiczJózefPaweł23Radzyński, Serokomla 184418 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175864b.pag.
OksiejukSemenTeodor-Radzyński, Tłuściec187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731087
OksieńkoFranciszek--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
Oksińczuk v TulczukTeodorMaksym20Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
OksiutaJanJózef. Marta24Podlaska, radzyński, Sławatycze, Hanna18376 Dywizja Artyleriiż.GertrudaWłościaninAP Lublin175856b.pag
OksiutaJanJózefat, Marta24Podlaska, radzyński, Sławatycze, Hanna1837Korpus Kaukaskiż.GertrudaMieszczaninAP Lublin175856b.pag
OkulusJózef--Siedlecki, Miedzna1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
OkunMikołaj--Hrubieszowski---AP Lublin17580234
OkunieskiKazimierz--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
OkuniewskiSzczepan--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580234
OkuniewskiIgnacyŁukasz22Siedlecki1834-KawalerSzlachcic dowodu nie składaAP Lublin175852p.pag
OkuńWojciech--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
OkuńMichałIwan-Garwoliński, Kłoczew187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873449
OkurowskiJanTomasz20Piotrawin1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804126
OladowskiJulianJan, Tekla20Podlaska, łukowski, Sobienie Szlacheckie18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175856b.pag
OlbęckiJakóbPaweł24Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
OlchaDimitri--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
OlczakPiotrFranciszek-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OlczakJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
OlczukHryć--Radzyński, Romanów 1851--Niezdatny z powodu ropienia z ucha lewego.AP Lublin175830b.pag.
OlczukJózefJan20Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Teodora SzpakowskaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
OldakowskiMikołajJan22Bialski,Korczew,Świniary?18411 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
OldziejewskiKonstantynFranciszek-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Olearczuk (Olearczyk)MateuszPaweł21Łukowski, Sarnów 1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy TronuKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
OlearczykKarolPaweł, Agata20Podlaska, łukowski, Sarny1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
OlearnikJoachimGrzegorz, Helena20Podlaska, bialski, Terespol, Błotków1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
OlechStanisław-22-1846---AP Lublin17581328
OlechAntoni-20-1846---AP Lublin17581328
OlechMichałWojciech24Krasnostawski1851Flota Czarnomorskażona Tekla SzymunkownaAP Lublin175819255
OlechAndrzejJan25Krasnostawski1851Flota Czarnomorskażona Franciszka MichałownaAP Lublin175819259
OlechTomaszJózef22Krasnostawski, Gorzków 1848Flota Czarnomorskaż. Katarzyna PaśnikównaWłościaninAP Lublin17581431
OlechAndrzejJakubgm. Wysokie, Tarnawa1871włościaninAP Lublin175
OlechowiczJanJakub28Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Marianna KulakowskownaAP Lublin175819162
Oledzik (Olędzki)FranciszekAntoni21Siedlecki, Wierzbice Górne 1848Korpus OrenburskiKawalerSzlachcicAP Lublin175827B. Pag.
OlefierowiczRomanJan24Bialski1834-KawalerMieszczanin czyta po polsku sukiennikAP Lublin175852p.pag
OlejarczykFranciszek-21-1846---AP Lublin1758136
OlejarczykTomaszJan23Tulniki183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580473
OlejarczykJanWojciech20Lubelski, Karczmiska1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580762
OlejarczykTomaszJan23Tulniki183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580567
Olejarz inaczej PrzytułaJakubStanisław23Olchowiec1836-KawalerWłościanin, stolarz AP Lublin17580864
OlejnikMichal--Chełmski---AP Lublin17580234
OlejnikJózefBłażej21Lubelski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175818109
OlekSzczepan-21-1846---AP Lublin17581332
OlekSzymonBartłomiej20Łukówski,Ryki,..Wola?18411 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
OlekWawrzyniecBartłomiej20Łukowski, gm. Ryki, w. (Si..?)18433 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
OlekJakubBłażej29Łukowski, Chrustne 1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
OlekAntoni--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
OlekPawełBartłomiej22Łukowski, Ryki1847Moskiewski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
OleksejukJózefKacper25Bialski,Rusków1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
OleksiejukUłasTeodor20Radzyński,Radzyń,Zbulitów18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
OleksiejukTeodor--Łukowski, Międzyrzec 1851--Oszczędzony jako dzietny.AP Lublin175830b.pag.
OleksiewiczTomasz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
OleksiewiczStanisławWojciech24Radzyński, Ostrów 184418 Dywizja Piechotyż. Marianna RozmysłównaMieszczaninAP Lublin175864b.pag.
OleksinskiLeonStanisław-Węgrowski, Ruchna187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731751
OleksińskiAleksanderJakub24Siedlecki,Węgrów1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerMieszczaninAP Lublin175825B.Pag.
Oleksiński v OlesiakJanJózef23Siedlecki, Korytnica 18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
OleksiukFilipAndrzej27Podlaska, bądzyński, Sobibor, oddany do Guberni Kaliskiej18425 Korpus Piechotyżona Katarzyna Sidorowiczówna, bezdzietnywłościanin, ukrywał się przed służbąAP Lublin175862b.pag.
OleksiukMarcinJakub26Bystrzyca1847Butyrski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
OleksiukBartłomiejJoachim-Włodawski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OleksiukCyryl ?--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
OleksiukGrzegorz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
OleksiukEliaszMichał20Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Marta NascizakOsadnikAP Lublin175833p.pag.
OleksotPawełGabriel20Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerAP Lublin175819147
OleksyPawełŁukasz21Lubelski1851Flota CzarnomorskakawalerszewcAP Lublin175819245
OleksyMaciejMichał20Lubelski1851Flota Czarnomorskażona Łucja NowakownaAP Lublin175819258
OlekszykMarcin--Biłgorajski---AP Lublin17580234
OlenckiMich--Lubartowski---AP Lublin17580234
OlendekJakubDominik20Borów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805133
OlenderAbram Ariew--Lubartowski---wykupionyAP Lublin17580235
OlenderJanSylwester Agnieszka20Radzyński1835-KawalermieszczaninAP Lublin175853p.pag.
OlenderJakubDominik20Borów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804137
OlenderMarcin--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
OlenderJanPaweł20Radzyński, Białobrzegi 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
OlendzkiFranciszek--Siedlecki, Olendry Bończe1851--Niezdatny z powodu nadwichnięcia nogi prawej w kostce.AP Lublin175830b.pag.
OlendzkiAntoniMarcin-Siedlecki, Tarków1871--Wpłacił 400 rubli i otrzymał zaświadczenie o zwolnieniuAP Lublin17587347
OlendzkiJózefFranc-Siedlecki, Tarków187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873181
OlendzkiOsipWojciech-Bialski, Międzyleś187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873303
Olendzki (Olencki)JanPiotr20Bialski, gm. Przesmyki, w. (?)1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
Olendzki (Olencki)JanPiotr20Bialski, Pniewiski1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
Olendzki (Ołędzki)IwanOsip-Sokołowski, Wyrozęby187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin1758731457
OlerzkoMichałZamojski1840Flota CzarnomorskaAP Lublin175807
Olesiejczuk v OleszczukJakubGawryło20Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
OlesiejukGrzegorzOleksy23Radzyński1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
OlesiejukPiotrRoman24Bialski, Wólka Nosowska184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
OlesiejukDaniłoOleksiej21Bialski, Sycyna 184418 Dywizja Piechotyż. Paraska KulirzankaWłościaninAP Lublin175864b.pag.
OlesiewiczSemenOleszko23-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580324
OlesińskiFranciszekJózef23Bialski,Przesmyki,Zawady18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty-Józefa KarczewskaMieszczanin,szewcAP Lublin175860B.Pag.
OlesiukIwanLew-Włodawski, Uścimów187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873756
OlesiukWasylKlemens20Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnik,zmarł N 20409/6184-65AP Lublin175833p.pag.
Olesiuk?MikołajStefan20BialskiBiała,Życiny18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
OleszakWalentyMichał21Zamojski1849Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175816
Oleszak lub OleszukStanisławN23Lubelski, Szczuczki 1848Sewastopolski Garnizon Artyleriiż.Jadwiga RuczówkaWłościaninAP Lublin17581455
OleszczakGrzegorz--Lubartowski---AP Lublin17580234
OleszczukDaniłoMarcin20-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580325
OleszczukOnufryIwan20Krasnostawski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818136
OleszczukProkopMaksym20Radzyński, Suszno1848Arsenał w Briańskuż. Matrona KozakiewiczWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
OleszczukProkopMaksym20Radzyński, Suszno1848Arsenał w Briańskuż. Antonina KozakiewiczWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
OleszczukJanFranciszek22Siedlecki,Sterdyń,Chądzyń18411 Korpus PiechotyŻonaty-Joanna KozakWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
OleszczukMarcin--Krasnostawski18486 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175814
OleszczukStanisławAdam20Zamojski, Krasnobród 18409 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580740
OleszczukJózefAntoni23Siedlecki, Jabłonna 1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy TronuKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
OleszczukIlkoJan23Radzyński, Wola Wereszczyńska 1847Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
OleszczukKonradStefan29Starostwo Chełm1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804101
OleszczukSemkoMichał22Sitno1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804106
OleszczukTomaszMarcin22Hrubieszowski, Komarów1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin175807107
OleszczukPiotrMarcin26Hrubieszowski1851Kaukaska Półbrygada Rezerwoważona Marianna KusitamownaAP Lublin175819228
OleszczukWalenty?Antoni?28Wojsławice1836KirasjerzyKawalerMieszczaninAP Lublin17580422
OleszczukKonradStefan29Chełm1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580595
OleszczukSemkoMichał22Sitno1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805100
OleszczukMichałAntoni25Radzyński, Wereszczyn1848Korpus Orenburskiż. Anna SłowakównaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
OleszczukMichałAntoni25Radzyński, Wereszyn1848Korpus Orenburskiż. Anna SłowakównaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
OleszczukStefan v SzczepanSzczepan20Radzyński,Włodawa,Korolówka1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
OleszczukPiotrKonradSiedlecki,Czekanów1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
OleszczukKonstantynKarol-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OleszczukAdamAdam-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OleszczukFranciszekJan-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OleszczukSzymon--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
OleszczukMikita--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
OleszczukStefan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
OleszczukStanisław--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
OleszczukDionizy--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
OleszczukDanielAleksander-Radzyński, Brzozowy Kąt1871--Wpłacił 400 rubli i otrzymał zaświadczenie o zwolnieniuAP Lublin175873980
OleszczukMichałStanisław-Sokołowski, Kowiesy187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731530
OleszekKazimierz--Zamojski---AP Lublin17580234
OleszekJózef--Zamojski---AP Lublin17580234
OleszekJan-21-1846---AP Lublin17581320
OleszekJakubWojciech23Lubelski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581880
OleszekJacentyBłażej26Lubelski, Niedrzwica18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Agnieszka SkibaAP Lublin175816
OleszewiczWojciechJózef21Bialski,Bejdy18411 Korpus PiechotyŻonaty-Józefa StaszczakWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
OleszkiewiczStanisławKazimierz21Krasnostawski, (?)1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościanin, rymarzAP Lublin17581425
OleszkiewiczMateuszJakub20Siedlecki, Sokołów1848Korpus OrenburskiKawalerMieszczaninAP Lublin175828B.Pag.
OleszkiewiczMateuszJakub20Siedlecki, Sokołów 1848Korpus OrenburskiKawalerMieszczaninAP Lublin175827B. Pag.
OleszkiewiczAndrzej--Radzyński, Budziska 1851--Niezdatny z powodu zapalenia oczu.AP Lublin175830b.pag.
OleszkoJacenty--Janowski---AP Lublin17580234
OleszkoMateuszAntoni20Zakrzówek1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580499
OleszkoMichałJakub21Zamojski, (?)1840Flota Czarnomorskaż. Katarzyna c. Michała Drozda, bezdzietny.WłościaninAP Lublin17580769
OleszkoMateuszAntoni20Zakrzówek1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580593
OleszkoTomasz--Zamojski1848Sewastopolski Garnizon Artylerii--AP Lublin175814Spis alf.
OleszukJanMichał21Bialski1839Oddzielny Korpus GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
OleśniskiSzymon--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
OlewinskiAntoniStanisław-Węgrowski, Sinołęka187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin1758731730
OlewińskiLudwikWojciech22Lublin1836Flota BałtyckaKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polskuAP Lublin175804144
OlewińskiJanAntoni, Agata24Podlaska, siedlecki1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
OlewińskiJanFabian24Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
OlewińskiLudwikWojciech22Lublin1836Korpus KaukaskiKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polskuAP Lublin175805140
OlędzkiWalerianJan20Siedlecki, Koryciany 1843Korpus GrenadierówKawalerSzlachcic, czyta i pisze po polskuAP Lublin175863b.pag.
OlędzkiFranciszekAntoni21Siedlecki, Wierzbice Górne1848Korpus OrenburskiKawalerSzlachcicAP Lublin175828B.Pag.
OlędzkiMikołajJan25Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic. dowodów nie dostarczyłAP Lublin175858b.pag.
OlędzkiAleksanderPiotr-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OlędzkiStanisławWincenty-Konstantynowski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OlędzkiMateusz--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
OlędzkiMikołaj--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
OlędzkiSzymon--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
OlędzkiStanisław--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
OlędzkiAndrzej--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
OlikAdam--Zamojski---AP Lublin17580234
OlipnikGabriel--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
OliwaJózefGrzegorz-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OliwiakWojciechMichał28Krasnostawski, Wojsławice18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty,AP Lublin175816
OlkoWojciechJózef, Marianna20Podlaska, łukowski, Wola Zadybska18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
Olko vel NalejPiotrPiotr21Lubelski, Osmolice18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
OlkowiczJanWalenty21Łukowski,Prada,Roza1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
OlkowiczWojciechKazimierz-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OlkowiczIgnacyJózef-Łukowski, Prawda187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731390
OlkowiczKazimierzMarcin20Łukowski,Róża1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
OlkowskiJanMaciej, Józefata20Podlaska, siedlecki, Sterdyń, Rytele Święckie1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
OlkowskiJan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
OlszańskiAdamJakub21Radzyński, (?)184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
OlszczukBazyliAntoni20Wojsławice18362 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin17580514
OlszenbaumHerszkoDawid-Sokołowski, Sokołów187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731422
OlszewskiWit--Chełmski---AP Lublin17580234
OlszewskiJakub-21-1846---AP Lublin17581324
OlszewskiPawełTomasz21Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
OlszewskiFranciszekLudwik Barbara20Siedlecki1835-KawalerwlościaninAP Lublin175853p.pag.
OlszewskiFranciszekJakub20Zamojski, Struża183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580644
OlszewskiJanMichał21Krasnobród1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580496
OlszewskiJanGrzegorz21Siedlecki, Żelków1845Garnizon Artylerii w SzwaborskuKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
OlszewskiIwanMichał21Krasnobród1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580590
OlszewskiWalerianOsipb.d.AP Lublin175
OlszewskiJanGrzegorz, Antonina29Podlaska, łukowski, Łaskarzew18371 Dywizja Kirasjerówż.Rozalia, dwoje dzieciMieszczaninAP Lublin175856b.pag
OlszewskiJędrzej--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
OlszewskiFranciszek--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
OlszewskiPaweł--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
OlszewskiJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
OlszewskiJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
OlszewskiWładysławSemen-Radzyński, Brzozowy Kąt187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731025
OlszewskiIwanJakow-Węgrowski, Sadowne187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin1758731682
OlszewskiLeonardStanisław20Siedlecki18522 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
OlszewskiTomasz--Siedlecki, Siedlce 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
Olszewski (lub Olszowski)MarcinWojciech26Żyrzyn183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580545
Olszewski v fioltowJanLudwik20Siedlecki,?Rytele1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
Olszewski v OlesińskiStanisławMateusz20Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175858b.pag.
OlszowskiMarcinWojciech26Żyrzyn183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580452
OlszowyAugustynKazimierz26Opole1836Flota BałtyckaKawalerwłościanin, był w wojsku w 1831AP Lublin175804139
OlszowyAugustynKazimierz26Opole1836Korpus KaukaskiKawaler, w 1831 był w wojsku.WłościaninAP Lublin175805135
OlszówkaMateuszGrzegorz28Zamojski, Janiszów1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościanin, piwowar AP Lublin175807104
OlszówkaMaciejAndrzej23-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580332
OlszówkaWojciechJakub21-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580332
OlsztaWalenty--Chełmski---AP Lublin17580234
OlszynaJanN.21Łukowski, Stodzew1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
OltonFranciszekJan-Węgrowski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OłdakowskiJózefLudwik-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OłowskiTeofil IwanMarcin-Sokołowski, Olszew187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731545
OłówekAndrzejBartłomiej22Aleksandrów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804139
OłówekAndrzejBartłomiej22Aleksandrów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805135
OmdanowiczJózefTomasz21Siedlecki, Telaki18433 Korpus PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin175863b.pag.
OmelBartłomiej-20-1846---AP Lublin17581330
OmelaniukNikitaMikołaj25Bialski, Derło1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
OmelaniukMikitaMikołaj25Bialski, Derło1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
OmelaniukMichałBazyli20Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
Omelaniuk v MazurczakDymitrAntoni25Bialski, Dybów18433 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
OmelańczukTeodorRoman20Radzyński,Włodawa,Okuninka1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
OmelańczukMikołaj--Bialski, Korczew 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
OmelianczukKazimierzAntoni-Konstantynowski, Chlebczyn187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873863
OmelkoStefan--Chełmski---AP Lublin17580234
OmiecińskiAntoniStanisław23Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
OmieciukMarcinPiotr20Siedlecki,Kosów,Guty18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
OmiłowiczJanTadeusz21Lubelski, Lublin1838KirasjerzyKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polsku i rosyjsku.AP Lublin17580676
Omioczek (?)BartłomiejPiotr24Goraj1836Flota BałtyckaKawalerMieszczaninAP Lublin175804130
OmiołekStanisławWalenty21Goraj183615 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin, szewc AP Lublin17580569
OmiołekIgnacyFranciszek26Goraj183615 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580575
OmiotekŁukasz--Zamojski---AP Lublin17580234
OmiotekSzymonJakub20Krasnostawski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819209
OmiotekIgnacyFranciszek26Goraj183615 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580481
OmiotekStanisławWalenty21Goraj183615 Dywizja PiechotyKawalermieszczanin, szewcAP Lublin17580475
OmiotekBartłomiejPiotr24Goraj1836Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175805125
OmiotekStanisław--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
OmiotekMikołajMateusz25Turobin1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564794-95
OnaszkiewiczJanMichał-Węgrowski1872Zamieniony za Larzowski wypisany ze szpitala-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OnaszkiewiczDaniel--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
OnaszkiewiczAntoniJan20Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175833p.pag.
Onebiec (?) (Obrebiec(?)JanPaweł24Komarów1836KirasjerzyKawalerWłościaninAP Lublin17580421
OniskPiotrIwan-Węgrowski, Stoczek187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin1758731737
Oniszczuk (Onuszczuk)AntoniJakub20Krasnostawski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818121
OniszkiewiczMarcin--Siedlecki1843Służba górnicza--AP Lublin175863b.pag.
OnopiakStanisławSylwester21Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Urszula N.OsadnikAP Lublin175833p.pag.
OnopiukStanisław--Siedlecki, Łazów1851--Niezdatny z powodu braku oka prawego i osłabionego wzroku na lewym.AP Lublin175830b.pag.
OnufrejukMichałDeniło24Bialski,Piszczac18461 Dywizja PiechotyWdowiec bezdzietnyMieszczaninAP Lublin175825B.Pag.
OnufriukAndrzejWasyli25Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
OnufryniukGabrielWasyl(2..?)Bialski, Lebiedzie 1845Suzdalski Pułk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyWdowiecWłościaninAP Lublin175824b.pag
OnuszczukAdamOsip-Włodawski, Bytyń187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873654
OnyszczukMikołaj--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
OnyszczukJakubJan-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OnyszczukWincenty--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
OnyszczukAntoni--Łukowski, Ostrów 1851--Niezdatny z powodu kołtuna na głowieAP Lublin175830b.pag.
Onyszczuk v WołyńczukMaciejJózef26Bialski1852Flota CzarnomorskaŻona Melania KalinskaMieszczaninAP Lublin175833p.pag.
OnyszewskiLudwikJan20Krasnostawski18512 Dywizja Dragonówżona Katarzyna RadziszewskakowalAP Lublin17581993
OnyszkiewiczFranciszekFiodor22Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz. Korpusu Kaukaskiegożona Tekla BoraczyńskaAP Lublin175819121
OnyszkoOleksiuk--Łukowski, Mątwica 1851--Oszczędzony dla żony brzemiennej w 9. miesiącu.AP Lublin175830b.pag.
OnyżkoKazimierzPaweł25Lubelski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Marianna WojcikownaAP Lublin175819169
OpalaPawełMarcin-Garwoliński, Żelechów187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873546
OpalińskiAndrzejOnufry21Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
OpałkaPawełDominik Józefa22Łukowski1835-Kawalerszlachic dowodu nie złożył terminator stolarskiAP Lublin175853p.pag.
OpałkoJędrzej (Andrzej)Antoni20Krasnostawski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818121
OpiekaMichałBenedykt-Garwoliński187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OpiekuńskiBaltazar--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
OpolskiWincentyKazimierz25Lubelski, Markuszów 1848Flota CzarnomorskaKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polskuAP Lublin1758144
OporaWincentyIwan-Węgrowski, Korytnica187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin1758731627
OpraskiMichał--Łukowski, Radzyń1851--Oszczędzony dla brata kaleki mającego rupturę.AP Lublin175830b.pag.
OprawskiWojciech--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
OprawskiWojciech--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
OprawskiMichałTomasz22Radzyński18522 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerMieszczanin,Czyta i pisze po polskuAP Lublin175833p.pag.
OraczewskiAdamJerzy22Lubelski18517 Dywizja Kawalerii Lekkiejkawalerskończył 4 klasy lubelskiego gimnazjumAP Lublin175819101
OrdyniecPawełSebastian26Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz. Korpusu Kaukaskiegożona Zofia SarlankownaAP Lublin175819145
OrdysWojciech--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
OrendFrydrych FerdynandMarcin21Łukowski, Kępa Skórecka18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
OrensztejnAjzyk--Hrubieszowski---zamieniony z Abramem BidelAP Lublin17580235
OrensztejnMotelAbram-Radzyński, Międzyrzec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-Wrócił jako osoba utrzymująca rodzinęAP Lublin1758731134
OrensztrajchAbramBorek18m.Lublin18519,10,11 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerkrawiecAP Lublin175819319
OrganowskiKornel--Hrubieszowski---AP Lublin17580234
OrkiewiczTomaszGrzegorzChełm, Czułczyce1871włościaninAP Lublin175
OrlickiFeliks--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
OrlickiIojneAbram-Siedlecki, Siedlce1871--Wrócił. Zamieniony an innego rekruta Szlomę Grinbus?AP Lublin175873777
OrliczekJanN.21Siedlecki, Sokołów1845Szosteńska Fabryka ProchuKawalerMieszczaninAP Lublin175824b.pag
OrlikŁukaszMaciej22Lubelski1851Flota Czarnomorskażona Katarzyna RożkownaAP Lublin175819264
OrlikPawełWasyli20Bialski18523 Dywizja GrenadierówKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
OrlikFranciszekJan24Łukowski, Żelechów 184418 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175864b.pag.
OrlukAleksanderFilip-Konstantynowski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OrlukAntoni--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
OrlukStefan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
OrłowskiBazyliPiotr21Siedlecki, Sabnie 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
OrłowskiWincentyJan25Bialski,Janów18462 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175825B.Pag.
OrłowskiTomaszMarcin27Zamojski, Krzemień 18409 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin, sukiennikAP Lublin17580732
OrłowskiJózefAntoni, Zofia20Podlaska, radzyński, Suchowola, Świerże1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
OrłowskiPiotr--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
Orłowski v OrzełMaciej--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
OrnowskiTomasz--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
OrońAndrzejSebastian23Lubelski, Karczmiska18409 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580743
OrtanKazimierzAdam28Radzyński, Przewłoka 1847Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku - 3 Rotaż. Irena KielmanównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
OrygaKacper--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
OrylFranciszek-23-1846---AP Lublin17581329
OrynekPawełJózef26Siedlecki, Chodów1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
OrynekPawełSiedlecki1848Korpus OrenburskiAP Lublin175827B. Pag.
OrzechHerszkoMordko-Siedlecki, Siedlce1871--WróciłAP Lublin17587328
OrzechowskiJanMichał Marianna20Bialski1835-Kawalerszlachcic dowodu nie składa był w kryminale bialskim za kradzieżAP Lublin175853p.pag.
OrzechowskiMarcinPiotr, Katarzyna28Podlaska, łukowski, Garwolin, Niecieplin1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
OrzechowskiBazyliJózef26Zamojski, Tworyczów1838KirasjerzyKawalerSzlachcic, czyta i pisze po polsku.AP Lublin17580684
OrzelPaweł-24-1846---AP Lublin17581315
OrzełTomaszJan21Zamojski, Stróża18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
Orzeł JanklowiczSrul Szoel-20Siedlecki, Siedlce 18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawalerŻyd, stolarz AP Lublin175827B. Pag.
Orzeł JanklowiczSrul Szoel-20Siedlecki, Siedlce 18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawalerŻyd, stolarz.AP Lublin175828B.Pag.
OrzełowskiFranciszekAleksander-Łukowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OrzełowskiCyprian--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
OrzewskiJan--Krasnostawski---AP Lublin17580234
OsakJanJózef-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OsakMikołaj--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
OsakowskiSzymonSebastian21Łukowski, Ułęż18481 Dywizja Ułanówż. Józefa JużwiakWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
OsakowskiSzymonSebastian21Łukowski, Ułęż18481 Dywizja Ułanówż. Józefa JuzwiakWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
OsemkaLudwikPiotr-Węgrowski, Łochów187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731729
OsiakJanPaweł26Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
OsiakKajetanJózef-Garwoliński187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OsiakJózefJan-Łukowski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OsiakKazimierzGrzegorz, Katarzyna24Podlaska, łukowski, Prawda, Mizary1837Korpus Kaukaskiż.JuliannaMieszczaninAP Lublin175856b.pag
OsiakFranciszekŁukasz, Magdalena21Podlaska, łukowski, Borowie1837Korpus Kaukaskiż.AgataWłościaninAP Lublin175856b.pag
OsiakMaciej--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
OsiakJakub--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
OsiakFrancWojciech-Garwoliński, Ryki187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873432
OsiakAdamWojciech22Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Anastazja PiotrekOsadnikAP Lublin175833p.pag.
OsiakFranciszekSzymon22Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Tekla Denisz z PodolaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
OsiakLudwikMateusz20Łukowski, gm. Łuków, w.?18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
OsialWojciechJan21Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Franciszka StanniłaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
OsialJacekAleksander25Łukowski, gm. Jagodne Szydłowskie, w. (Bramki?)184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
OsiejMarcinAntoni24Lubelski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818135
OsiejWawrynPaweł-Konstantynowski, Huszlew187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873868
OsiejkoMichał--Bialski, Cieleśnica1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
OsiekJózefLeonardLubelski, Dęblin18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Katarzyna KudnikAP Lublin175816
OsiełaFeliks-21-1846---AP Lublin17581324
OsiepaczAndrzej--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
OsikowskiMichał--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
OsikowskiStefan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
OsikowskiJózef--Bialski, Rossosz 1851--Oszczędzony dla gospodarstwa i żony brzemiennej w 7. miesiącu.AP Lublin175830b.pag.
OsikowskiJózefJoachim22Bialski18523 Dywizja GrenadierówŻona Julianna JózefacykMieszczaninAP Lublin175833p.pag.
OsinskiMateuszJan-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OsinskiJózefJan-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OsinskiFranciszekAndrzej-Garwoliński18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OsinskiAleksanderWincenty-Siedlecki, Skupie187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873106
OsinskiKonstantyMarcin-Garwoliński, Garwolin187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin175873602
OsinskiJakubTomasz-Łukowski, Łysobyki187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731226
OsinskiFrancJózef-Sokołowski, Sterdyń187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731566
Osinski v JedynakMateuszJan20Łukowski, Tuchowicz18481 Dywizja Ułanówż. Katarzyna GajónaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
OsińskiPawełMaciej Elżbieta24Łukowski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
OsińskiBenedykt---1835--służył w byłym Wojsku PolskimAP Lublin175853p.pag.
OsińskiFranciszekMarcin20Siedlecki,Księżopole Komary,Osiny Górne18411 Korpus PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin175860B.Pag.
OsińskiMateuszŁukasz25Siedlecki, Grochów 18477 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
OsińskiStanisławMichał24Łukowski,Łuków18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerMieszczanin,piśmiennyAP Lublin175860B.Pag.
OsińskiSzymonKazimierz22Siedlecki, Sosna1845Szosteńska Fabryka ProchuKawalerSzlachcicAP Lublin175824b.pag
OsińskiFranciszekJan, Rozalia22Podlaska, łukowski, Turze Rogi18376 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
OsińskiIgnacyJan, Katarzyna25Podlaska, siedlecki, Osiny, Księżopole Komory1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
OsińskiJan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
OsińskiKarol--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
OsińskiMichał--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
OsińskiJózef--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
OsińskiJózef--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
OsińskiLudwik--Siedlecki, Grochów1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
OsińskiFeliks--Siedlecki, Proszew1851--Oszczędzony jako dzietny.AP Lublin175830b.pag.
OsińskiWojciechKacper20Siedlecki18522 Lekka Dywizja KawaleriiŻona Józefa PiotrekOsadnikAP Lublin175833p.pag.
OsińskiJanPaweł25Łukowski18523 Dywizja GrenadierówKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
OsińskiFeliksAndrzej21Siedlecki18526 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerSzlachcic, ukończył GimnazjumAP Lublin175833p.pag.
OsińskiJanAntoni22Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Anna PodniesinskaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
Osiński v JedynakMateuszJan20Łukowski, Tuchowicz18481 Dywizja Ułanówż. Katarzyna GajównaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
OsiołWalentyKazimierz21Zamojski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581879
OsiołIgnacyBartłomiej25Zamojski, Tworyczów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Agnieszka AntończakAP Lublin175816
OsiołPawełWojciech22Zamojski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175818104
OsiołJanJacenty20Zamojski1850Korpus GrenadierówAP Lublin17581836
OsiołJózef--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
Osior (Osioł)JanWojciech26Zamojski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581882
OsipKacper--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
OsipFranciszekIgnacy20Siedlecki, (?)1847Butyrski Pułk Piechotyż. Tekla BorkównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
OsipiakDymitrBazyli, Anastazja22Podlaska, radzyński, Wohyń1837Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175856b.pag
OsipiakJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
OsipiakEliasz--Siedlecki, Repki1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
OsipiukOnufryGrzegorz20Radzyński, Dubicze1847Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku - 3 RotaŻonatyWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
OsipiukJędrzej--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
OsipiukMelan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
OsipiukBazyli--Podlaska, radzyński1832--Zmarł w 1856r.AP Lublin175861b.pag
OsipiukJanAndrzej22Bialski, (?)184418 Dywizja Piechotyż. Katarzyna OnuszczukównaWłościaninAP Lublin175864b.pag.
OsipowiczJerzySemen20Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175858b.pag.
OsipowiczJózefat--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
OsipowiczRoman--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
OsiukFranciszekŁukasz Urszula24Łukowski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
OskaJacentyFranciszek24Zamojski, Janiszów1838Flotaż. Petronela z Zaniów, ma syna Józefa l.1. Włościanin. Za niestawienie się do spisu.AP Lublin175806104
Osko (Ośko)TomaszTomasz20Łukowski, Życzyn1848Arsenał w Briańskuż. Marianna CzechowskaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
OskrobaAndrzejMichał-Garwoliński1872Zawrócony nieczytelne-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OsowskiPiotrMichał25Hrubieszowski, Kryłów18409 Dywizja Piechotyż. Marianna c. Sebastiana Krzemińskiego, bezdzietny.Mieszczanin, szewc i murarzAP Lublin17580734
OssowskiMichałMaciejb.d.AP Lublin175
OssowskiWincentyWalenty-Bialski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OstajskiJanTomasz24Łukowski,Tuchowicz,Jeleniec18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonatyWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
OstałowskiMikołajJacek23Łukowski, Żelechów18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
OstałowskiTomaszPiotr20Łukowski, Łuków1848Korpus OrenburskiKawalerMieszczaninAP Lublin175827B. Pag.
OstałowskiTomaszPiotr20Łukowski, Łuków1848Korpus OrenburskiKawalerMieszczaninAP Lublin175828B.Pag.
OstałowskiAntoniKarol-Garwoliński, Maciejowice1871--Powrócił ponieważ zamienił go Jakow StrimtevensAP Lublin175873567
Ostan (Ostasz)AndrzejTomasz22Zamojski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175818100
OstanczukRomanJan-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OstaniukTomasz--Hrubieszowski---AP Lublin17580234
OstaniukWasyliJoachim-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OstańskiJanKacper20Krasnostawski, Siennica Różana 18408 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin, czyta i pisze po polsku i rosyjsku, młynarz.AP Lublin17580728
OstańskiTomaszWojciech20Lubelski, Kozice1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościanin, kowalAP Lublin1758147
OstapczukIgnacyJan20Radzyński, Kuzawka 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
OstapczukSzymonJan20Radzyński,Słowatycze,Kuzawka1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
OstapczukStefanAntoni, Marianna23Podlaska, bialski, Trojanów, Połoski1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
OstapczukAntoniChryć21Bialski1852Flota CzarnomorskaŻona Oksana BałajowOsadnik,Uwolniony N 80431/12777-53AP Lublin175833p.pag.
OstapiukMichałAleksy26Siedlecki1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
OstapiukJanChwedor20Radzyński, Stok18433 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
OstapiukJanHryć21Bialski,Piszczac,Dobrynki18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty-Teodora KurnilukWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
OstapiukJanHalimon22Radzyński,Międzyrzec,Kaszelki?1841Korpus GrenadierówŻonatyWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
OstapiukFedko--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
OstapiukJakub--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
OstapiukRoman--Bialski, Kodeń1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
OstapiukPawełWasyl-Siedlecki, Mordy187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873220
OstapiukIwanAndrzej-Radzyński, Milanów187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731064
OstapiukDmitrSemenBialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
OstapiukTomasz--Radzyński, gm. Milanów1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
OstapiukSemen--Łukowski, Międzyrzec 1851--Niezdatny z powodu szczupłej budowy klatki piersiowej.AP Lublin175830b.pag.
OstapiukJoachim--Bialski, Rokitno 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
OstapowiczWincenty--Siedlecki, Wyszków1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
OstapskiIwanFeliks-Konstantynowski, Łosice187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873916
OstasiukKarolMichał-Radzyński1872Zapisany pod literą S-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OstasiukKazimierzAugust-Sokołowski, Kowiesy187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731477
OstasiukJózefLeon21Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Anna TurskaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
OstaszPawełStefan20Zamojski, Aleksandrów 183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580656
OstaszewskiStanisławKornel20Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819203
OstaszewskiMarcin--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
OstawczukDaniel--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
OstojskiLudwikSemen19Łukowski18395 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerSzlachcic. dowodów nie dostarczyłAP Lublin175858b.pag.
OstojskiJulianKsawery-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OstojskiIwanWojciech-Siedlecki, Pióry187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587356
OstolskiJanMaciejBiłgoraj, Biłgoraj1870--mieszczaninAP Lublin175
OstolskiAntoniStefan21Radzyński,Kolano1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościanin,zmarłAP Lublin175825B.Pag.
OstolskiPaweł--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
OstrachMaciejJan20Lubelski, Opole1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580797
OstrogaMichałWincenty20Łukowski1852Flota CzarnomorskaŻona Teresa AdamczukOsadnikAP Lublin175833p.pag.
OstrohaStanisław--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
OstrowczakPiotrMikołaj-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OstrowskiJózef--Janowski---AP Lublin17580234
OstrowskiWincentyMaciej23Krasnostawski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818125
OstrowskiKazimierzJacek21Lubelski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818135
OstrowskiAmbrożyMaciej21Krasnostawski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819202
OstrowskiJanMaciej21Lubelski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Marianna BolikownaAP Lublin175819176
OstrowskiAndrzejJózef20Modliborzyce1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580489
OstrowskiWalentyJan22Baranów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580492
OstrowskiAndrzejJózef20Modliborzyce1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580583
OstrowskiWalentyJan22Baranów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580586
OstrowskiRomanAleksander Dymitr20Radzyński, Kuzawka1848Korpus Orenburskiż. Klara (Du…?)WłościaninAP Lublin175827B. Pag.
OstrowskiRomanDymitr (przekreślony Aleksander)20Radzyński, Kuzawka1848Korpus Orenburskiż. Ulana DulenównaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
OstrowskiAntoniJózef23Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic, czyta i pisze po polskuAP Lublin175858b.pag.
OstrowskiGrzegorzIgnacy21?Łukowski,Ryki1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerSzlachcic,piśmiennyAP Lublin175825B.Pag.
OstrowskiJanMaciejBiłgoraj, gm. Huta Krzeszowska1871włościaninAP Lublin175
OstrowskiFeliksLudwik-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OstrowskiPawełN-Sokołowski18727 Dywizja Kawalerii,zawrócony za Wincenty Murawski-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OstrowskiJanWalenty, Marcela21Podlaska, łukowski, Żelechów, Kolonia Francdorf18376 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
OstrowskiJózefAdam, Katarzyna21Podlaska, radzyński, Uhrusk, Wola Uhruska1837Korpus KaukaskiKawalerWłościanin, młynarzAP Lublin175856b.pag
OstrowskiDionizy--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
OstrowskiAntoni--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
OstrowskiJózef--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
OstrowskiMikołaj--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
OstrowskiWojciech--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
OstrowskiPiotrMateusz-Garwoliński, Wola Rębkowska187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873498
OstrowskiMaciejWojciech-Łukowski, Dąbie187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731213
OstrowskiIgnacyMichał20Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
OstrowskiIgnacyJózef20Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
OstrowskiIgnacyJan20Przyjęty przez Urząd Gubernialny w naborze r.1848 od oddziału Lubelskiego, o.zamojskiego, m.Kraśnik1848Sewastopolski Garnizon Artyleriiż.Rozalia PrzygodzińskaMieszczanin, czyta i pisze po polskuAP Lublin17581452
OstrowskiMichałMarcin24Krasnostawski, Orłów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
Ostrowski vel BaranowskiStanisławWalenty23Łukowski, Uhnin1847Moskiewski Garnizon Artyleryjski 5 RotaKawalerWłościanin, zmarł w 1863AP Lublin175826B.Pag.
OstrozekKazimierzAdam20Zamojski, Biszcza1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580767
OstrzyżekIwanAleksy-Garwoliński, Ułęż1871--AP Lublin175873589
OsuchTomaszAndrzej24Łukowa1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647174-175
OsuchWojciech--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580234
OsuchAndrzej--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580234
OsuchWincenty-21-1846---AP Lublin17581320
OsuchAntoniStanisław24-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580327
OsuchowskiAndrzej--Krasnostawski---AP Lublin17580234
OsypiukPiotr--Bialski, Kodeń1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
OsypiukDaniło--Bialski, Harachwosty 1851--Niezdatny z powodu krzywych palców u lewej stopy, zachodzących jeden na drugi.AP Lublin175830b.pag.
OsypiukIzaakAntoni20Radzyński1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
OsypiukJanJan20Bialski1852Flota CzarnomorskaŻona Katarzyna HorbejewiczOsadnikAP Lublin175833p.pag.
Osypiuk (Osipiuk)AntoniAleksy20Radzyński, Wisznice 1847Butyrski Pułk PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175826B.Pag.
Osypiuk vel CzyrkoSemenPaweł20Bialski, Kobylany Nadleśne 1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy Tronuż. Hanna MichalukWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
OszajcaIwan Jan--Zamojski---AP Lublin17580234
OszczepalinskiJulianFranc-Sokołowski, Kowiesy187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731495
OszczepalińskiIgnacyMateusz20Siedlecki, Krynica18476 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
OszczepolińskiJakub--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
OszkielWalenty--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
OszkoWawrzyniec--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
OszmanaAndrzejWojciech21Hrubieszowski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819183
OszmaniecJakóbJakub20Zamojski, Zwierzyniec18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
OszustAndrzej-22-1846---AP Lublin17581321
OszustJanKazimierz20Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz. Korpusu Kaukaskiegożona Katarzyna JagielskaAP Lublin175819156
OszustFranciszekBłażej21Zamojski, Zdziechowice1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580765
OszustKazimierzJózef24Zdziechowice1836KirasjerzyKawalerWłościaninAP Lublin17580420
OszustMarcin--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
OszustMikołaj--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
OszustKazimierzJózef24Zdziechowice18362 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin17580512
OszustowiczPaweł--Biłgorajski---AP Lublin17580234
OszwaŁukasz--Chełmski---wykupionyAP Lublin17580234
OśkaJanKazimierz23Janiszów183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580458
OśkaJanAndrzej23Siedlecki, Łomnica 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
OśkaJanKazimierz23Janiszów183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580551
OśkoMichal--Janowski---AP Lublin17580234
OśkoTomaszTomasz20Łukowski, Żyrzyn1848Arsenał w Briańskuż. Marianna CzuchowskaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
OśkoMikołajAdam-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OśkoKacper--Łukowski, gm. Jagodne Słomczyńskich1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
OśmińskiAleksyRoman25Hrubieszowski, Poturzyn18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Marianna SidorAP Lublin175816
OtkałaWawrzyniecJan21-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580329
OtochalWojciechJan21Hrubieszowski1849Flota Czarnomorskażonaty, Karolina AdamczukAP Lublin175816
OwcarzKasperSzymon22Skubinek1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580314
OwczarczykBazyliStefan20Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
OwczarskiPiotrKazimierz22Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
OwczarskiPawełKazimierz20Łukowski, Trzebieszów 18433 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
OwczarskiJakub--Łukowski, gm. Maciejowice1851--Niedostarczony z powodu niewiadomego pobytu.AP Lublin175830b.pag.
OwrobinskiKonstantynWojciech-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OwsiakMichałJakub23Krasnostawski1851Flota Czarnomorskażona Wiktoria ŁokumiwskaAP Lublin175819247
OwsiankaFranciszekPaweł-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OwsiankoIwanAdam-Siedlecki, Skórzec1871--Wpłacił 400 rubli i otrzymał zaświadczenie o zwolnieniuAP Lublin175873102
Oyonizuk (Ojonizuk)Błażej--Siedlecki, Długie Kamieńskie1851--Oszczędzony dla gospodarstwa i żony brzemiennej w 8. m-cu.AP Lublin175830b.pag.
OzarekKarol--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
OzarekJanMikołaj20Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
OziembloStanisławJan20Krasnostawski18512 Dywizja Dragonówżona Katarzyna Czerwińskaumarł 80438/27365-64AP Lublin17581993
OzimekAndrzej--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
OzimekStanisławAndrzej21Wola Gałęzowska1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580310
OzimekJózefWawrzyniec20Bobrowe1836-KawalerWłościanin, za niestawienie do spisu i włóczęgostwoAP Lublin17580862
OzugMarcinJan24-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580319
OżarekWacławDamazy-Łukowski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
OżógŁukasz--Janowski---AP Lublin17580234
OżugStanisław--Chełmski---AP Lublin17580234
OżukSzymon-24-1846---AP Lublin17581311
PacMichał--Chełmski---AP Lublin17580236
PacaJózefJan22Krasnostawski18511 i 2 Dywizja Artylerii Grenadierówżona Justyna NAP Lublin17581964
PacekJakubAndrzej20Łukowski,Ryki,Wilczanka?18411 Korpus PiechotyŻonaty-TeresaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
PacekJan25m. Lublin18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Katarzyna AP Lublin175816
PacekJózefKarol20Lubelski, Garbów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
PacekPiotrPaweł-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Pacek lub PlacekFranciszekMaciej20Lubelski, Lubartów 1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581419
PacerGotlibJoann-Węgrowski, Płatkownica187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin1758731672
PachalLudwikFilip-Łukowski, Serokomla187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731342
PacheckaAndrzejKazimierz, N.21Podlaska, siedlecki, Siedlce, Golice1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
PacheckaKacper--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
PacheckiMikołaj--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
PachlaBartłomiejKazimierzTomaszów1870włościaninAP Lublin175
PachnikFranciszekSzymon20Siedlecki, Słuchocin1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
PachnikFranciszekSzymon20Siedlecki, Słuchocin1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
PachnikAleksanderSzymon28Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
PachnikJoachimTomasz-Węgrowski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Pacholski v Pachalski (Puchalski)GrzegorzAndrzej20Bialski, Korczew1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
Pacholski v Pachalski (Puchalski?)GrzegorzAndrzej20Bialski, Korczew1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
PacholukAntoni--Bialski, Łomazy1851--Oszczędzony jako dzietny.AP Lublin175830b.pag.
PachołekJan--Tomaszowski---AP Lublin17580237
PachołekŁukaszIlia21Łaszczów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804104
PachołekŁukaszIlko21Łaszczów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580598
PachołekAndrzej--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
PachutaStanisławMateusz20Zamojski1851Kaukaska Półbrygada RezerwowakawalerAP Lublin175819219
PachutaWawrzyniecJózef21Zamojski1851Kaukaska Półbrygada RezerwowakawalerAP Lublin175819228
PachutaFranciszekJan24Krzeszów1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647146-147
PachutaMarekAntoni21-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580333
PachutaMaciejWojciech23Borowe1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580316
PaciorekTomaszAndrzej21Siedlecki1852Flota CzarnomorskaŻona Rozalia KrawczakOsadnikAP Lublin175833p.pag.
PaciorekPiotr--Łukowski, gm. Maciejowice1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
Paciorek v LugowskiWładysławAntoni-Siedlecki, Czuryły1871--Wpisany pod literą LAP Lublin175873162
PaciorkowskiAntoniJan-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PaciorkowskiFranciszekMaciej-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PackoJózefBartłomiej-Radzyński18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PacułaWincentyWincenty20Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Józefa AP Lublin175816
PaczaskiFilipKacper Marianna27Siedlecki1835-Kawalerszlachcic dowody obiecuje złożyćAP Lublin175853p.pag.
PaczekFranciszekPiotr21Łukowski, Wylezin1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
Paczkic (Paczke)Anastazy StanisławHenryk24Siedlecki, gm. Borki (?), w. (?)18473 Dywizja Grenadierówż. Feliksa Borkowska, ma córkę Klementynę l.1.WłościaninAP Lublin175826B.Pag.
PaczosAntoni-20-1846---AP Lublin17581324
PaczosJanTomasz22Wielobycz1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804130
PaczosAntoni--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
PaczosJanTomasz22Wielobycz1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805125
PaczoskiAndrzejLudwik-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PaczowskiMaciejJan22Siedlecki,Księżopole Komory1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerSzlachcicAP Lublin175825B.Pag.
Paczowski ( Paczoski )KarolSylwester, Katarzyna21Podlaska, siedlecki, Kudelczyn, Paczuski18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerSzlachcic bez dowodów, kowalAP Lublin175856b.pag
PaczułaOnufryJan24Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerAP Lublin175819152
PaczuskiStanisławBonifacy20Siedlecki, (?)18481 Dywizja UłanówKawalerWłościanin, zastąpił brata Jana.AP Lublin175827B. Pag.
PaczuskiStanisławBonifacy20Siedlecki, (?)18481 Dywizja UłanówKawalerWłościanin, zastąpił brata Jana.AP Lublin175828B.Pag.
PaczuskiMarcinIgnacy21Hrubieszowski, Horodło 18404 Dywizja Kawalerii Lekkiejż. Anna Krzysiuk c. Stefana, bezdzietnyWłościaninAP Lublin175807137
PaczuskiJanWalenty22Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerSzlachcicAP Lublin175858b.pag.
PaczuskiPawełJan20Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic dowodów nie złożył, czyta i pisze po polskuAP Lublin175858b.pag.
PaczuskiWalentyAndrzej22Siedlecki,Kudelczyn,Paczuski1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerSzlachcicAP Lublin175825B.Pag.
PaczuskiJanAntoni21Siedlecki, Paczuski1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
PaczuskiFranciszek--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
PaczuskiWawrzyniec--Siedlecki, Księżopole Komory1851--Niezdatny z powodu skrzywienia ręki prawej po zwichnięciu w stawie łokciowym.AP Lublin175830b.pag.
Paczust v PaczuskiFranciszekNN23Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
PaćkoStanisławMichał28Radzyński, Krasew1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
PaćkoStanisławMichał28Radzyński, Krasew1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
PadaszPiotr--Łukowski, gm. Radoryż 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
PaderewskiKazimierz--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
PadkowskiJanJózef-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PaduchPawełJózef23Łukowski, Krasówka1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
PaduchPawełJózef23Łukowski, Krasówka1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
PaduchStanisław--Łukowski, Miastków 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
Padurski v KornasiewiczGrzegorzStanisław21Łukowski, Podstolice 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
Padurski v KornasiewiczGrzegorzStanisław21Łukowski, Podstolice1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
PadyaszekWawrzyniecBłażej23Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Rozalia PadiaszkownaAP Lublin175819191
PagonowskiMichałIwan-Siedlecki, Królowa Niwa1871--Wpłacił 400 rubli i otrzymał zaświadczenie o zwolnieniuAP Lublin175873190
PaiurJózefAntoni20Zamojski, Krzemień 1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580785
PająkFranciszek23Hrubieszowski, Trzeszczany18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
PająkMaciejAntoni20Zamojski, Stary Zamość 1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580757
PajcerZelik SzmulSymcha22Zamojski, Szczebrzeszyn184513 rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriiżona RyfkaczapnikAP Lublin1758106
PajdaJanJakub23Zamość1836Flota BałtyckaKawalermieszczanin, szewcAP Lublin175804130
PajdaJanJakub23Zamość1836Korpus KaukaskiKawalerMieszczanin, szewc AP Lublin175805125
PajdowskiAdam--Lubelski1848Flota Czarnomorska--AP Lublin175814Spis alf.
PajnowskiPiotrIgnacy20Radzyński, Kozirynek184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
PajnowskiPiotrLudwik-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Pajonczkowski v PajączkowskiLeonIwan-Włodawski, Wola Wereszczyńska187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873733
PajuraPawełStanisław27Krzemień1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805126
Pajura (Pagora)PawełStanisław27Krzemień1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804131
PakosWojciechSebastian24Zaklików1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805115
PakoszKacperWojciech20Karczmiska1835-KawalerWłościanin, tkaczAP Lublin11564750-51
PakośWojciechSebastian24Zaklików1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804120
PakulskiBartłomiej--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
Pakulski v NogacWalentyPiotr-Węgrowski, Ruchna1871--Wykupił się za 1000 rubliAP Lublin1758731631
PakułaMarcin--Zamojski---AP Lublin17580237
PakułaMichałBartłomiej26Lubelski, Łęczna1838FlotaKawalerMieszczaninAP Lublin175806106
PakułaAntoniMaciej20Krasnostawski, Bukowa Wielka 1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581446
PalakMaciej--Lubelski---AP Lublin17580236
PalakKasperAndrzej20Klementowice1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580315
PalamarzMichałJędrzej24Krasnostawski, Orłów183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580648
PalejukIgnacyAntoni, Teodozja24Podlaska, radzyński, Krzywowierzba, Zamołodycze1837Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175856b.pag
PalenkaMichał--Zamojski---AP Lublin17580237
PalenkoWojciech--Zamojski---AP Lublin17580237
PaleszukMarekWasyl-Konstantynowski, Bohukały187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873920
PalikotJan-20-1846---AP Lublin17581315
PalikowskiKarolMateusz20Lubelski, Lublin1848Flota CzarnomorskaKawalerMieszczanin, szewc AP Lublin1758142
PaliwodaPiotrAdam20Łowcza1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804127
PaliwodaJózef--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
PaliwodaPiotrAdam20Łowcza1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805122
PalkaAntoniIwan-Siedlecki, Krasimow?????187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587349
PalubiecStanisławStanisław21Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Marianna WołodkowiczMieszczaninAP Lublin175833p.pag.
PaluchTeodor--Chełmski---AP Lublin17580236
PaluchJózef-21-1846---AP Lublin17581325
PaluchSzczepanFranciszek23Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Marianna GrobownaAP Lublin175819166
PaluchWojciechKacper27Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz. Korpusu Kaukaskiegożona Marianna KosierownaAP Lublin175819124
PaluchKrzysztofŁukasz23Radzyński, Kąkolewica 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
PaluchWincentyMarcin20Hrubieszowski, Matcze1840Flota Czarnomorskaż. Marianna, bezdzietnyWłościaninAP Lublin17580760
PaluchMichał--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
PaluchPawełStefan21Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
PaluchSiridonN-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PaluchMarcin--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
PaluchLaurentyJózef-Siedlecki, Krasimow?????187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587351
PaluchStefanMaksym-Bialski, Sławatycze187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin175873363
PaluchStefanPiotr-Konstantynowski, Witulin187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873845
PaluchJanWawrzyniec20Brzostówka1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564740-41
PaluchFranciszekTomasz22Studzianki1836-KawalerWłościaninAP Lublin17580865
PaluchGrzegorzJózef20Łukowski, Glinki18433 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
PaluchStefan--Bialski, Terebella 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
PaluchJózefSemko21Zamojski, Stary Zamość18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
Paluch vel PodniesińskiStefanPiotr, Dorota20Podlaska, siedlecki, Siedlce18371 Dywizja KirasjerówKawalerWłościanin, czyta i pisze po polsku, ochotnikAP Lublin175856b.pag
PalukPiotr--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
PaluszekJędrzejKasper21Tarnowcia1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580316
PaluszekBłażejMarcin22Lubelski, Ostrówek18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Józefa AP Lublin175816
PaluszekMichałAndrzej23Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
PaluszekJózef--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
PaluszekStefanWojciech22Lubelski, (Ostrowia?)1848Sewastopolski Garnizon Artyleriiż.Franciszka MszczoniakWłościaninAP Lublin17581456
PaluszkiewiczMarcinMateusz20Radzyński, Międzyrzec 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja Piechoty KawalerMieszczaninAP Lublin175863b.pag.
PałachwejJózef--Chełmski---AP Lublin17580236
PałczyńskiMaciejKacper23-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580322
PałkaAntoniWalenty23Zamojski185014 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiAP Lublin175818152
PałkaFranciszekSzczepan-Siedlecki18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PałkaFranciszekMichał25Siedlecki1852Flota CzarnomorskaŻona Franciszka ŁachOsadnikAP Lublin175833p.pag.
PałkaWalentyAntoni28Zamojski, Kraśnik1838Flotaż. Katarzyna Szuligów, bezdzietny.MieszczaninAP Lublin17580696
PałubaHaimZelman20Lubelski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artyleryjskich Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerAP Lublin17581215
Pałuski (Pałuzki)JózefSzymon23Radzyński, Brus 1847Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
PałyskaIgnacy--Lubelski---AP Lublin17580236
PanasPaweł-20-1846---AP Lublin17581318
PanasWojciech-21-1846---AP Lublin17581320
PanasArtemMikołaj24Radzyński1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
PanasJózefMarcin20Łukowski,Domanice,Żyłki1 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
PanasWasylJan22Hrubieszowski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
PanasMaciejTomasz25Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty,AP Lublin175816
PanasJózefKazimierz20Krasnostawski, Tarnogród 1848Flota CzarnomorskaKawalerMieszczaninAP Lublin17581421
PanasMarcin--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
PanasiewiczWasyliMichał-Bialski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PanasińskiKajetanAntoniHrubieszów, Horodło1870AP Lublin175
PanasiukMikita-21-1846---AP Lublin17581310
PanasiukAndrzejKorniło24Radzyński1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
PanasiukMichałTeodor21Radzyński1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
PanasiukAleksanderMikołaj23Zamojski, Zamość 18404 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerMieszczaninAP Lublin175807135
PanasiukBazyliJan20Radzyński,Bezwola18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
PanasiukKazniaPaweł20Radzyński,Krzywowierzba,Zawołodycze?18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty-Anna G,brzemiennaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
PanasiukHryćEliasz24Bialski, Dobryń18476 Dywizja Artyleriiż. Paraska OksenikównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
PanasiukKonstantyDenis22Bialski, gm. Janów1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy TronuKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
PanasiukAndrzejEliasz20Bialski, Dobrynka1847Butyrski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
PanasiukJanStefan23Krasnostawski, Chylin1840Flota Czarnomorskaż. Marianna c. Jana Pikuły, bezdzietny.WłościaninAP Lublin17580772
PanasiukTeodorMichał23Bialski, Samowicze 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
PanasiukJoachimPaweł20Bialski, Zalesie 1848Korpus Orenburskiż. Antonina MilaszewkównaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
PanasiukTeodorMichał23Bialski, (?)1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
PanasiukJoachimPaweł20Bialski, Zalesie 1848Korpus Orenburskiż. Antonina MilaszczukównaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
PanasiukIwanJózef20Bialski, Zabłocie 1847Moskiewski Garnizon Artyleryjski 5 Rotaż. Julianna LitwiniukównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
PanasiukDamianSemen22Bialski, Bukowice1845Szosteńska Fabryka ProchuKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
PanasiukAndrzejJózef-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PanasiukJanDymitr-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PanasiukNazarSiewiestyn-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PanasiukGrzegorzJan-Bialski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PanasiukTeodor--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
PanasiukStefan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
PanasiukMaksym--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
PanasiukWasyl--Radzyński, Orzechów1851--Oszczedzony dla żony brzemiennej w 8. m-cu.AP Lublin175830b.pag.
PanasiukHryć--Bialski, (Z…rów)1851--Oszczędzony jako dzietny.AP Lublin175830b.pag.
Panasiuk v BanasiukMaciejAleksander20Bialski, Koroszczyn1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
PanaszczykAdam--Janowski---AP Lublin17580236
PancerekJakowLaurenty-Garwoliński, Pawłowice187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873429
PancewiczEliasz--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
PanczachaTeodor--Tomaszowski---AP Lublin17580237
PanczynaWasyl-21-1846---AP Lublin17581327
PaniakKazimierzJan20Łukowski, Burzec 1847Butyrski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
PaniakJacek--Łukowski1843Służba górnicza--AP Lublin175863b.pag.
PankiewiczJanJacenty20Lubelski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Agnieszka AdamczykownazmarłAP Lublin175819164
PankoFilipSabow23Krasnostawski18517 Dywizja Kawalerii Lekkiejżona Kataryzna Zającownawiara unickaAP Lublin175819102
PankowiczAleksanderNikita27Zamojski, Aleksandrów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
PantofelLejbuś WolfJosef22M. Lublin184514 i 15 rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriiżona HomaszewcAP Lublin17581019
PantofelAbramMendel15Lubelski, Misie1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin175822535
PantufnikJanAndrzej-Węgrowski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PanuciakJanSzymon20Adamów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580497
Panusiak (przekreślono Piekarczyk)JanSzymon20Adamów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580591
Panusiak lub PanuciakJanMikołaj22Zamojski, Zwierzyniec 1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581431
PańczukJanKlemens22Hrubieszowski18511 i 2 Dywizja Artylerii Grenadierówżona Marianna IruczkownaAP Lublin17581970
PańczukMichałJózef22Hrubieszowski, Podhorce18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
PańczukMichał--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
PańkoJanEliasz24Zamojski185014 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiAP Lublin175818153
PańkoMarcinMateusz24Zamojski, Szczebrzeszyn 1848Flota Czarnomorskaż.Marianna SawicównaMieszczanin, fabrykant, sukiennikAP Lublin17581443
PańkoGabriel--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
PańkowskiPiotrStefan28Bialski1834-Wdowiec bezdzietnyWłościaninAP Lublin175852p.pag
PańkowskiPawełStefan22Bialski, Kostomłoty 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
PańkowskiSemenGrzegorz21Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
PańskiWincentyWojciech24Łukowski, Osieck18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerMieszczaninAP Lublin175860B.Pag.
PapierWólfMoszek18Hrubieszowski18519,10,11 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce Broniżona Ida KoszkorownaAP Lublin175819319
PapierJózefMotel-Włodawski1872Zawrócony za niego Berek Mondrowicz-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PapierBerkoMotel-Włodawski, Ostrów187127 Witebski Pułk Piechoty-AP Lublin175873793
PapiernikAndrzejBartłomiej25Zamojski, Aleksandrów 18407 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin17580746
PapiernikIgnacyJan20Łukowski, Przyłęk1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
PapiernikIgnacyJan20Łukowski, Przyłęk1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
PapiernikIgnacyWojciech, Agnieszka20Podlaska, łukowski, Przyłuki18371 Dywizja KirasjerówKawalerWłościanin, strycharzAP Lublin175856b.pag
PapiernikPiotrŁukasz, Marianna22Podlaska, łukowski, Przyłęk, Kownacica1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
PapieżAntoni--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
PapinAntoni--Krasnostawski18486 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175814Spis alf.
PapińskiDominik--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
PapkoJózefJan20Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819185
PaplińskiWawrzyniecAntoni20Siedlecki, Nowa Wieś 1848Arsenał w Briańskuż. Dominika HardejównaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
PaplińskiWawrzyniecAntoni20Siedlecki, Nowa Wieś 1848Arsenał w Briańskuż. Dominika HardejównaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
PaplińskiIgnacy WalentyWawrzyniec20Łukowski,Żelechów1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerMieszczaninAP Lublin175825B.Pag.
PaprockiJan--Lubelski---AP Lublin17580236
PaprockiAleksanderPaweł23Lubelski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Agnieszka BolesławskazmarłAP Lublin175819165
PaprockiAndrzejJan24Lubelski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581862
PaprockiMaciejJakub-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PaprockiFranciszekJan, Zuzanna21Podlaska, siedlecki, Wierzbin Strupki, Łuzki1837Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175856b.pag
PaprockiJózefSzymon, Apolonia27Podlaska, siedlecki, Olędy Bończe, Pluty1837Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175856b.pag
PaprockiWojciechJan21Siedlecki, Paprotnia 184418 Dywizja Piechotyż. Eleonora KobylińskaSzlachcicAP Lublin175864b.pag.
PaprotaWincentySebastian21Łukowski, gm. Ryki, w. (?)1847Butyrski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
PaprotaWawrzyniec--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
PaprotaAndrzej--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
PaprotaJanWojciech24Bystrzyca1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564768-69
PaprzycaWojciechWalenty22Łukowski, Reducin 1845Arsenał w KijowieKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
PapufnikPiotrIgnacy-Węgrowski, Ruchna187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731705
ParacAndrzejIwan-Radzyński, Żelizna187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873988
ParaczSergiej--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
ParaćJanMikita, Teodora21Podlaska, radzyński, Wohyń, Rudno183718 Dywizja Piechotyż.AnnaWłościaninAP Lublin175856b.pag
ParadowskiJózefJakub20Siedlecki, Lebiedzie 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
ParadowskiJanWawrzyniec21Łukowski,Czyszków18462 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
ParadziukJakubPaweł21Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
ParaficzKonstanty--Chełmski---AP Lublin17580236
Parafiniak (Parafiniuk)JustynDamian23Radzyński, Sawki1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
Parafiniak (Parafiniuk)JustynDamian23Radzyński, (Seroki?)1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
ParafiniukTomaszProkop23Radzyński,Miedzyrzec,Łukowiska1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
ParafiniukIwanPaweł20Bialski, Dąbrowica1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
ParafiniukOnufryChwedko20Bialski, Mokrany1847Tarutyński Pułk JegrówKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
ParafiniukTomaszMikołaj-Radzyński18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
ParafiniukDymitr--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
ParafiniukGrzegorz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
ParafiniukJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
ParafiniukRoman--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
ParafiniukTrofimIwan-Bialski, Dobryń187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873304
ParapuraTomasz--Siedlecki, Suchożebry 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
ParasimTeodorAndrzej28Krasnostawski, Stężyca 1838Kawaleriaż. Marianna z Adamczyków, bezdzietny.WłościaninAP Lublin17580687
ParaszczukWasylGrzegorz21Krasnostawski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Marianna AP Lublin175816
ParchetaWładysławFabian22Zamojski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581858
ParchetaMaciejGrzegorz28Hrubieszowski, Tyszowce 1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580769
ParchimiukJakubJakub-Konstantynowski18725 Brygada Strzelców. Zamieniony za Szaniawski Aleksy-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
ParchociukStefanAntoni20Krasnostawski, Hajowniki18404 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin175807131
ParczewskiFranciszekDominik21Radzyński, Liszna18472 Dywizja DragonówKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
ParczewskiIgnacy HipolitMateusz20Radzyński, Orchówek 1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polsku oraz rosyjsku.AP Lublin175824b.pag
ParczyńskiWojciechAndrzej26Lubelski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819213
PardusMichał--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
PardusJózefPiotr23Zamojski, Aleksandrów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
ParftyniewiczPawełJoachim28Radzyński, Paszenki18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
Paris v PrzybyszIwanMichał-Węgrowski, Łochów187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731759
ParisekPawełAndrzej-Łukowski, Miastków187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin1758731348
ParkaJanAntoni20Rybczewice1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804138
ParkaJanAntoni20Rybczewice1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805134
ParkotKarolMichał21Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
ParkotJan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
ParkotWojciech--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
ParkotPiotrMarek20Łukowski, Sulbiny Dolne184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
ParkotMarcinMichał21Łukowski, Sulbiny Górne 18456 Okręg Straży WięziennejKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
ParnakProkop--Biłgorajski---AP Lublin17580237
ParolKonstantyKazimierz-Garwoliński, Wilga1871--Wrócił. Zamieniony na Szymona Wejdom?AP Lublin175873609
ParolJanAndrzej22Lubartów1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564744-45
PartaczJanMichał20Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
PartakJanKazimierz Ewa22Siedlecki1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
PartakMichałJan20Siedlecki, Seroczyn1848Arsenał w BriańskuKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
PartakMichałJan20Siedlecki, Seroczyn1848Arsenał w BriańskuKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
PartakFranciszekKazimierz26Siedlecki, Międzyleś 18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
Partaszek? vel NiewiadomskiJanN22Zamojski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175818112
PartykaMarcin--Janowski---AP Lublin17580236
PartykaJanJan20Klementowice1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804105
PartykaStanisławJózef23Borów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804114
PartykaJanJan20Klementowice1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580599
PartykaStanisławJózef23Borów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805108
PartyśWasyli--Tomaszowski---AP Lublin17580237
ParulskiAndrzejJoachim-Włodawski1872Po szpitalu okazał się niezdolny-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
ParulskiAntoniJózef, Katarzyna22Podlaska, bialski, Łomazy18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerMieszczanin, umie czytać i pisać, zmarł 1844rAP Lublin175856b.pag
ParysJózefStanisław Dorota20Siedlecki1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
ParysJanJózef21Siedlecki, Korytnica18476 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
ParysIgnacyKacper25Lubelski, Szczuczki18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty,AP Lublin175816
ParysekMikołaj--Łukowski, gm. Mysłów1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
ParysiakMichałAndrzej-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
ParzeńkaPiotrJózef24Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
Parzymien (Parymięś)WojciechMichał21Krasnostawski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581863
PaseckiAntoni--Lubelski---AP Lublin17580236
PasekLudwikKazimierz25Siedlecki, Jartypory 1848Korpus Orenburskiż. Agata RybakównaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
PasekLudwikKazimierz25Radzyński, Jartypory 1848Korpus Orenburskiż. Agata RybakównaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
PasekFranciszekJakub20Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
PasekAndrzej--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
PasekWawrzyniecJan22Łukowski, Strzyżew1845Szosteńska Fabryka Prochuż. Joanna PaterczyckaWłościaninAP Lublin175824b.pag
PasekSzymon--Łukowski, gm. Strzyżew1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
PasernyStanisław-20-1846---AP Lublin17581313
PasiecznyMaciejMichał24Zamojski18511 i 2 Dywizja Artylerii Grenadierówżona Tekla MnikownaAP Lublin17581971
PasiecznyMarcinWojciech22Niemierówek1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804133
PasiecznyMarcinWojciech23Niemirówek1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805128
PasierbikPawełJózef27Krasnostawski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Marianna KuśmierzakAP Lublin175816
PasierbskiFranciszek--Tomaszowski---AP Lublin17580237
PasikAntoni--Krasnostawski---AP Lublin17580236
PasikWojciechWojciech Teresa21Łukowski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
PasikMichałJózef-Łukowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PasikWojciechŁukasz-Łukowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PasikKielian--Łukowski, gm. Prawda 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
PasikIwanMikołaj-Garwoliński, Żelechów187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873416
PasikBonifacyAndrzej-Garwoliński, Kłoczew187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873559
PasikAndrzejMikołaj-Łukowski, Mysłów18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731394
PasikKrzysztofWojciech20Łukowski, Grabów 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
PasimJan--Łukowski, Ryki1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
PaskaMikołajJakub22Zamojski1850Korpus GrenadierówAP Lublin17581834
PaskudzkiPiotr--Łukowski, Paskudy Szlachta1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
PasnickiWojciechJakub-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PasternakAndrzej--Lubelski---AP Lublin17580236
PasternakWalenty-20-1846---AP Lublin17581316
PasternakJózefPiotr Marianna21Bialski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
PasternakWalentySzymon28Stróża1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804141
PasternakAndrzejGabriel, Pałaszka20Podlaska, bialski, Janów Podlaski, Bubel183717 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
PasternakIwanPaweł-Radzyński, Misie187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731060
PasternakLejbusHerszko-Radzyński, Lisia Wólka187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731099
PasternakFranciszekPiotr24-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580332
PasternakWalentySzymon28Struża1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805137
PastorAndrzejIgnacy24Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
PastrykAntoni--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
PastuchaTomasz--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
PastułaAndrzejMarcin28Krasnostawski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona barbara SobieszczanskaAP Lublin175819184
Pastusiuk v PastusikOnufryJakub21Bialski, Okczyn1845Szosteńska Fabryka ProchuKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
PastuszakMichał--Janowski---AP Lublin17580236
PastuszakWincenty--Zamojski---AP Lublin17580237
PastuszakDominikJan24Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz. Korpusu Kaukaskiegożona Marianna PacanownaAP Lublin175819138
PastuszakMichałMichał20Krasnostawski1851Flota Czarnomorskażona Zofia ZamrokownaAP Lublin175819242
PastuszakWojciech--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
PastuszakWojciechWalenty, Katarzyna20Podlaska, łukowski, Prawda, Jamielne1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
PastuszakFilipWalenty, Katarzyna20Podlaska, łukowski, Prawda, Jamielne1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
PastuszekJanAndrzej21Hrubieszowski, Kadłubiska18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
PastuszekPaweł--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
PastuszkaFranciszekJan Franciszka27Łukowski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
PastuszkaPawełWojciech, Katarzyna22Podlaska, łukowski, Dęblin, Podwierzbie18376 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
PastuszkaAntoniLeonard, Zofia21Podlaska, łukowski, Dęblin, Moszczanka1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
PasymczukJan--Bialski, Dobratycze 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
PaszJerzyGrzegorz28Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819182
PaszczukKazimierz-20-1846---AP Lublin17581314
PaszczukWawrzeniecGrzegorz-Konstantynowski, Łysów187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873775
PaszczykWojciechMikołaj20Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
PaszkiewiczJan--Lubelski18481 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175814Spis alf.
PaszkiewiczRomanDaniło-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PaszkiewiczJózefJulian-Włodawski, Ostrów187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin175873707
PaszkiewiczMikołajKondrat20Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Julianna PatukOsadnikAP Lublin175833p.pag.
PaszkiewiczJulian--Radzyński, Międzyrzec 1851--Oszczędzony jako dzietny.AP Lublin175830b.pag.
PaszkoOleszko-22-1846---AP Lublin1758136
PaszkoJanBartłomiejZamość, Jędrzejówka1868--włościaninAP Lublin175
PaszkoPawełJan22Radzyński, Włodawa 184410 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175864b.pag.
PaszkoJanPaweł21Krasnostawski185014 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiAP Lublin175818149
PaszkoJózefPiotr24Zamojski1851Kaukaska Półbrygada RezerwowakawalerAP Lublin175819229
PaszkoKlemens--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
PaszkoSzymonTeodor-Radzyński, Lisia Wólka187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731045
Paszko v PaszkowskiMaciejMichałBiłgoraj1870--włościaninAP Lublin175
PaszkowskiJanKonstanty20Lubelski, Kurów1838KawaleriaKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polsku.AP Lublin17580686
PaszkowskiJózefAntoni20Siedlecki, Stara Wieś 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
PaszkowskiJózefAntoni20Siedlecki, Stara Wieś 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
PaszkowskiAntoniKajetan26Łukowski, Uścieniec 1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
PaszkowskiStanisław--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
PaszkowskiWojciechFranciszek28Radzyński, (?)18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
PaszkowskiPawełWincenty24Zamojski, Urzędów 1848Sewastopolski Garnizon Artyleriiż.Ludwika ZaruckaMieszczaninAP Lublin17581453
PaszkowskiFranciszek--Radzyński, Paszki1851--Niezdatny z powodu braku miary.AP Lublin175830b.pag.
PaśniczekTeodorWojciech22Łukowski, Garwolin 1845Garnizon Artylerii w Szwaborskuż. Anna RybackaMieszczaninAP Lublin175824b.pag
PaśniczukWojciech--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
PaśnikFranciszekKrzysztof-Garwoliński18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PatajFranciszek--Hrubieszowski---AP Lublin17580237
PatajMichałJakub25Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
PatczukWojciechWojciech24Radzyński, Turów1845Garnizon Artylerii w Fortsławskuż. Franciszka KośmidrównaWłościaninAP Lublin175824b.pag
Patej (Patiej)PiotrMichał21Bialski, Huszlew1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
Patej (Patiej)PiotrMichał21Bialski, Huszlew1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
PatejukDanielLewek21Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
PatejukNikiforDenis21Radzyński, Dołhobrody 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
PaterekBłażej--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
PatiukTomasz--Bialski, Neple 1851--Oszczedzony dla żony brzemiennej w 8. m-cu.AP Lublin175830b.pag.
PatkiewiczLejbaLejzor19Radzyński18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiŻona Ruchla TechnaŻydAP Lublin175833p.pag.
PatkowskiMichałMaciej20Hrubieszowski, Hrubieszów1849Bateria Artylerii Polowej w Arsenale Kijowskim (uczeń w szkole rzemieślniczej)kawalerkowalAP Lublin175816
PatoletaDomin--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
PatrajAleksanderMarek20Zamojski18511 i 2 Dywizja Artylerii Grenadierówżona Marianna PasiecznikownaAP Lublin17581966
PatroAntoniSebastian21Łukowa1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647140-141
PatroWawrzyniecWalenty22Zamojski1851Kaukaska Półbrygada Rezerwoważona Ewa SokołuwnaAP Lublin175819223
PatronowiczGrzegorzAntoni22Łęczna1836-ż. Rozalia z Kalinowskich, bezdzietny.Mieszczanin, czyta i pisze po polsku, stolarz.AP Lublin17580863
PatronowiczGrzegorzAntoni22Łęczna1835-ż. Rozalia z Kalinowskich, poszła za mężem.Mieszczanin, stolarz.AP Lublin115647186-187
PatryczukJakub--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
PatykPiotrAntoni20Siedlecki, Łuzki184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
PaulPiotr--Zamojski---AP Lublin17580237
PawelcikAndrzej--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580236
PawelecPiotrFranciszek23Krasnostawski18511 i 2 Dywizja Artylerii Grenadierówkawalerwrócił z wojska N 13999/1882-57rAP Lublin17581970
PawelecMichałJózef25Łukowski, Brześce 18473 Dywizja GrenadierówWdowiecWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
PawelecMichałFranciszek22Zamojski1851Kaukaska Półbrygada RezerwowakawalerAP Lublin175819230
PawelecKazimierzJan20Kamionka1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580596
PawelecSzymon--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
PawelecSzczepanJózef20Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
PawelecJanAntoni-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PawelecFranciszekJan-Garwoliński18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PawelecJózefWojciech, Marianna23Podlaska, łukowski, Brzy…..1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
PawelecAntoniIwan-Garwoliński, Ułęż187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873506
PawelecPiotrFranc-Węgrowski, Ossówno187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731662
PawelecWojciechStanisław21Lipiny1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647122-123
PawelecMateuszJan24Krasnostawski, Turobin 1840Flota Czarnomorskaż. Marianna c. Antoniego Kozyry, bezdzietny.WłościaninAP Lublin17580753
Pawelec (Pawalec)SzymonPiotr21Krasnostawski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818122
Pawelec (Pawelac)KazimierzJan20Kamionka1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804102
PawelskiStanisławJózef20Mełgiew1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564730-31
PawelskiPawełJózef20Lubelski, Mełgiew 1838KawaleriaKawalerWłościanin. Za ukrywanie się przez spisem.AP Lublin17580686
PawełczakFeliksJakub20Łukowski, Sobienie Szlacheckie 1847Butyrski Pułk Piechotyż. Katarzyna ŁukównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
PawełczakKajetanAntoni20Czółno1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804102
PawełczakKajetanAntoni20Czółno1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580596
PawełkoMichał--Biłgorajski---AP Lublin17580237
PawenzkaFranciszek--Biłgorajski---AP Lublin17580237
PawęczkaAndrzej--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
PawęzkaMichałTomasz22Stróża18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580428
PawęzkaMichałTomasz22Stróża18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580520
PawęzkaMichałSebastian23Zamojski, Krzemień 18404 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin175807130
PawęzkaTomaszAdam21Zamojski, Zakrzówek1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580792
PawickiAdamMichał20Siedlecki, Stoczek18477 Dywizja Piechotyż. Franciszka SobieskaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
PawikowskiWojciechMateusz20Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
PawlakAntoni--Lubelski---AP Lublin17580236
PawlakMichałAndrzej23Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
PawlakBłażejMaciej Salomea20Łukowski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
PawlakKonradJan21Radzyński,Wisznice1 Dywizja DragonówŻonaty-Pelagia LewniakWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
PawlakJózefStanisław22Krasnostawski, (Swirzel?)18404 Dywizja Kawalerii Lekkiejż. Marianna Grzmot c. Wawrzyńca. Żona poszła za mężem.Włościanin, kowal, ślusarzAP Lublin175807133
PawlakWojciech--Lubelski18486 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175814Spis alf.
PawlakIgnacyTomasz27Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
PawlakJanAugustyn20Łukowski, Ryki1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
PawlakMaksymBialski, 1848Korpus OrenburskiAP Lublin175828B.Pag.
PawlakJanAugustyn21Łukowski, Ryki1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
PawlakJanAndrzej24Łukowski, Chrosna1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
PawlakStanisławFranciszek-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PawlakGrzegorz--Łukowski, gm. Jarczew1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
PawlakŁukasz--Łukowski, Ryki1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
PawlakJan--Siedlecki, Wodynie 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
PawlakMarcinKrzysztof-Garwoliński, Sobolew187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873500
PawlakWojciechŁukasz27-1834-KawalerZ więzienia lubelskiego za kradzież koni.AP Lublin17580334
PawlakMichałRoch20Lubelski, Głodno183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580640
PawlakAntoniPiotr20Moniatycze18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580535
Pawlak (Pawluk)MaksymNazar20Bialski, Prochenki 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
Pawlak vel Gawluk (Gawlak)Wawrzyniec26Lubelski185014 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiAP Lublin175818148
PawlasMichałWawrzyniec26Zamojski, Struża1838FlotaKawalerWłościaninAP Lublin175806113
PawlichaPiotr-23-1846---AP Lublin17581322
PawliczakJerzyJan22Krzywa Wola1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564778-79
PawlikJanMichał21Biszcza1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647120-121
PawlikIgnacySebastian Agata20Łukowski1835-Kawalerwłościanin kowalAP Lublin175853p.pag.
PawlikAndrzejKazimierz20Łukowski, Paprotnia 1848Arsenał w Briańskuż. Scholastyka JabłonównaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
PawlikAndrzejKazimierz20Łukowski, Paprotnia 1848Arsenał w Briańskuż. Scholastyka JabłkównaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
PawlikPańkoJan23Lipsko18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580430
PawlikKazimierzMaciej20Łukowski, Paprotnia1847Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku - 3 RotaKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
PawlikAugustynJan21Siedlecki,Wiśniew,Maścibrody1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
PawlikKarolPaweł-Garwoliński18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PawlikMarcin--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
PawlikDymitr--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
PawlikGrzegorz--Łukowski, Sławatycze 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
PawlikKiryłoMarcin20Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
PawlikFranciszekŁukasz25Zamojski, Biłgoraj183814 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580639
PawlikPańkoJan25Lipsko18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580522
PawlinaStanisław--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
PawlinaJanWawrzyniec27Radzyński, Branica1845Arsenał w BriańskuKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
PawliszakMaciejMarcina20Hrubieszowski, Komorów 1848Flota CzarnomorskaKawalerMieszczaninAP Lublin17581430
PawlosStanisławWojciechb.d.AP Lublin175
PawlowskiSzymon-20-1846---AP Lublin17581317
PawluczakStefanMichał24Gozdów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580491
PawluczakStefanMichał24Gozdów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580585
PawluczukJózefIwan22Radzyński, Bojary 18452 Brygada Artylerii Konnejż. Anna HrycinkównaWłościaninAP Lublin175824b.pag
PawluczukFlorianMakary20Radzyński, Opole1845Garnizon Artylerii w SzwaborskuKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
PawluczukJózefIgnacy-Konstantynowski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PawluczykAntoniMaciej24Radzyński,Żelizna1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
PawlukJanPiotr22Moniatycze1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647106-107
PawlukMaksym--Hrubieszowski---AP Lublin17580237
PawlukAndrzejMaciej21Zamojski, Luchów 183815 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580662
PawlukAntoniPiotr20Moniatycze18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580443
PawlukMichałDemian20Radzyński,Sławatycze,Kuzawka1841Korpus GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
PawlukMaksymNazar20Bialski, Próchenki 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
PawlukŁukaszMaciej29Łukowski,Gózd 1845Szosteńska Fabryka Prochuż. Marianna (?)WłościaninAP Lublin175824b.pag
PawlukKonstantynTeodor-Bialski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PawlukDenis--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
PawlukMateusz--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
PawlukowiczHarasimHenryk, Katarzyna20Podlaska, bialski, Kościeniewicze, Wólka1837Korpus Kaukaskiż.MariannaWłościaninAP Lublin175856b.pag
PawlusińskiPawełStanisław25Zamość1835-ż. Anna z MyszkówWłościanin, czyta po polsku.AP Lublin115647188-189
PawłakKacperJan21Lubelski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819200
PawłocikStanisław--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
PawłosJakubStefan22Hrubieszowski, Hostynne183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580636
PawłosiukIlia--Tomaszowski---AP Lublin17580237
PawłowiczAmbrożyJan Marianna21Radzyński1835-KawalermieszczaninAP Lublin175853p.pag.
PawłowiczNikoforKaszga Anastazja21Radzyński1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
PawłowiczMichałIgnacy25Radzyński, Milanów1848Arsenał w Briańskuż. Marianna KopczyńskaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
PawłowiczMichałIgnacy25Radzyński, Milanów1848Arsenał w Briańskuż. Marianna KopczyńskaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
PawłowiczKasperMikołajSiedlecki,Patrykozy,Nieciecz1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
PawłowiczStanisław--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
PawłowiczJózef--Siedlecki, Patrykozy 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
PawłowskiJózefMichał20Michów1835-KawalerWłościanin, strycharz AP Lublin11564772-73
PawłowskiStanisław-28-1846---AP Lublin17581333
PawłowskiMikołajAdam26Bialski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
PawłowskiWincentyJan22Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
PawłowskiFranciszekAndrzej23Łukowski, Stężyca 1848Arsenał w BriańskuKawalerMieszczaninAP Lublin175827B. Pag.
PawłowskiFranciszekAndrzej23Łukowski, Stężyca1848Arsenał w BriańskuKawalerMieszczaninAP Lublin175828B.Pag.
PawłowskiKajetanTomasz21Lubelski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Marcjanna SzewczykownaAP Lublin175819212
PawłowskiEliasz--Zamojski18486 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175814Spis alf.
PawłowskiAndrzejMichał27Lubelski, Michów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
PawłowskiAdamAdam21Lubelski18517 Dywizja Kawalerii LekkiejkawalerAP Lublin175819105
PawłowskiJanAntoni21Horodło1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804104
PawłowskiJakubFranciszek20Lubelski1850Korpus GrenadierówAP Lublin17581835
PawłowskiJanAntoni21Horodło1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580598
PawłowskiMarcin--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
PawłowskiFranciszekBenedykt26Siedlecki, Rytele1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
PawłowskiLudwikJan20Siedlecki, Kudelczyn1848Korpus OrenburskiKawalerW miejscej zbiegłych rekrutów "Wykreślony"AP Lublin175827B. Pag.
PawłowskiFranciszekBenedykt26Siedlecki, Rytele 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
PawłowskiLudwikJan21Siedlecki, Kudelczyn1848Korpus OrenburskiKawalerWłościanin. Zaciągnięty w miejsce zbiega.AP Lublin175828B.Pag.
PawłowskiFranciszekWojciech20Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
PawłowskiAndrzejSzymon25Radzyński, Gródka1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
PawłowskiFilipJózef-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PawłowskiPiotrJózef-Łukowski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PawłowskiFranciszekAleksander, Katarzyna24Podlaska, łukowski, Osmolin, Nowodwór183717 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcic bez dowodu, czyta i pisze po polskuAP Lublin175856b.pag
PawłowskiMikołajOnufry, Apolonia26Podlaska, bialski, Biała Podlaska, Leśna1837Korpus KaukaskiKawalerWłościanin, kucharzAP Lublin175856b.pag
PawłowskiMaciejMateusz, Brygida20Podlaska, łukowski, Dęblin, Las….1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
PawłowskiPaweł--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
PawłowskiFranciszek--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
PawłowskiFranciszek--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
PawłowskiMikołajJan-Bialski, Biała187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873343
PawłowskiFomaOsip-Garwoliński, Łaskarzew18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin175873565
PawłowskiMarcinStefan-Konstantynowski, Huszlew187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873891
PawłowskiStefanAntoni23Bialski18523 Dywizja GrenadierówŻona Cecylia PawłowskaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
PawłowskiLudwikJan24Siedlecki1852Flota CzarnomorskaŻona Anna GrzybowskaMieszczaninAP Lublin175833p.pag.
Pawłowski v PawlakAleksanderTomasz Krystyna26Siedlecki1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
Pawłowski v PawlikJanPiotr21Siedlecki1852Flota CzarnomorskaŻona Anna DąbrowskaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
PazaroszczykMarcin--Łukowski, gm. Kock1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
PazderSzymonGrzegorz-Konstantynowski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PazdygaAndrzejLeon20Siedlecki, gm. Zawady, w. (Karczewo?)1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
PazdygaAndrzejLeon20Siedlecki, gm. Zawady, w. (Karczewice?)1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
PazdykaMichałJozef, Marianna26Podlaska, siedlecki, Żarnówka1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
PazdziorMichał--Lubelski---AP Lublin17580236
PazdziorAdam--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580236
PaziewskiJanŁukasz22Łukowski, Krzywda18477 Dywizja Piechotyż. Rozalia SkrojnikównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
PazioWojciechBenedykt20Siedlecki, Połazie1845Szosteńska Fabryka ProchuKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
PaziowskiKazimierz--Łukowski, Łaskarzew 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
PaziukTarasDimitr23Radzyński,Motwica,Pogorzelec1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejŻonaty - Marianna?WróblewskaWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
PazurMarcinBłażej-Łukowski, Prawda187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731182
PaździorekJanProkop22-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580331
PażonkaPiotrJan-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PączekMarianSzymon21Siedlecki, Wola Wodyńska1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
PączekMarcinSzymon21Siedlecki, Wola Wodyńska1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
Pączek (Paczek)FranciszekPiotr21Łukowski, Wylezin1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
PcionekMichał--Janowski---AP Lublin17580236
PecGrzegorzFoma-Siedlecki, Krześlin1871--Wpłacił 400 rubli i otrzymał zaświadczenie o zwolnieniuAP Lublin175873154
PechJózef--Chełmski---AP Lublin17580236
PechowiczIwanAndrzej-Siedlecki, Zbuczyn1871--Powrócił zamieniony na Józefa BarakAP Lublin175873194
PechwaserJoelMoszek18Krasnostawski, Rejowiec1855-kawalerAP Lublin175822512
PechwaserLeizorMoszek20Lubelski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artyleryjskich Oddz. Korpusu Kaukaskiegożona Czarna DwojerównaAP Lublin1758122
PeciakAntoni--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
PeciewiczAntoniKazimierz20Bełżyce183614 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580450
PecioAntoniJakub21Lubelski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Małgorzata KornusownaAP Lublin175819178
PeckoAndrzejJózef20Siedlecki,Wyszków,Oszczerze18411 Korpus PiechotyKawalerWłościanin,kołodziejAP Lublin175860B.Pag.
PecynaJózefKrystian25Siedlecki, Stara Wieś1845Garnizon Artylerii w Dyneburguż. Magdalena RowińskaWłościaninAP Lublin175824b.pag
PeczenkaPiotr--Biłgorajski---AP Lublin17580237
PeczurkinIwan Jan--Hrubieszowski---AP Lublin17580237
PedeJakubMichał-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PejdoFranciszek-27-1846---AP Lublin17581321
PejsachIcekAbus18Lubelski18519,10,11 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce Broniżona Ryfka FridmanownaAP Lublin175819311
PejsachChilsztejnBerko-Garwoliński, Sobienie Jeziory1871--Błędnie wpisanyAP Lublin175873627
Pejsakowicz MannMajer-21Siedlecki, Żeliszew18489,10,11 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BroniKawalerŻydAP Lublin175827B. Pag.
Pejsakowicz MannMaier-21Siedlecki, Żeliszew18489,10,11 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BroniKawalerŻydAP Lublin175828B.Pag.
PelbergJózefKrystian23Radzyński1839Oddzielny Korpus GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
PelcElia--Krasnostawski---AP Lublin17580238
PelcMordkoMajerHrubieszów, Hrubieszów1872ŻydAP Lublin175
PelechMichal--Biłgorajski---AP Lublin17580237
PelechIwanKuzow25Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819182
PelegryńKonstanty22Hrubieszowski, Łabunie1849Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175816
PeliakAndrzejGrzegorz-Garwoliński, Maciejowice187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873548
PeliczarskiJózefAndrzej20Lubelski1851Flota Czarnomorskażona Karolina ZajączkownaAP Lublin175819246
Pelkowicz (Petkowicz)PawełTeodor21Radzyński, Wohyń1848Korpus OrenburskiKawalerMieszczaninAP Lublin175828B.Pag.
PeltcerMarcin--Hrubieszowski---AP Lublin17580237
PełczyńskiIgnacyDominik20Lubelski, Siostrzytów 18401 Dywizja Kirasjerówż. Katarzyna Guzemka, bedzietny. Żona poszła za mężem.WłościaninAP Lublin175807117
PełczyńskiTomaszDominik22Siostrzytów183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin, czyta i pisze po polskuAP Lublin17580553
PełczyńskiTomaszDominik23Siostrzytów183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580460
PełczyńskiAleksanderDominik24Krasnostawski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581887
PełczyńskiTomaszMateusz24Bełżyce1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804136
PełczyńskiTomaszMateusz24Bełżyce1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805131
PełczyńskiMichałLudwik24Krasnostawski, Krasnystaw1849Flota Czarnomorskażonaty, Katarzyna Gajewska szewcAP Lublin175816
Pełczyński v PałkaJanBłażejTomaszów, Polany1868--włościaninAP Lublin175
PełkaPawełMikołaj26Łukowski, gm. Maciejowice, w. (?)1848Arsenał w BriańskuKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
PełkaPawełMikołaj26Łukowski, gm. Maciejowice, w. (?)1848Arsenał w BriańskuKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
PełkaŁukaszJakub, Marianna24Podlaska, łukowski, Maciejowice, Oblin1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
PełkaAntoni--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
Pełkowisz (Petkowicz)PawełTeodor21Radzyński, Wohyń1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
PencakAndrzejAdam21Lubelski, Wola Bychawska183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580641
PendzikRochFranc-Sokołowski, Sterdyń187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731443
PenenżekPaweł--Hrubieszowski---AP Lublin17580237
PeneżczukGrzegorz--Chełmski---AP Lublin17580236
PentkaDominikJakow-Garwoliński, Pszonka187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873571
PepaTomaszKasjan, Paraskiewia25Podlaska, radzyński, Międzyrzec Podlaski, Manie1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
Per...miterWulfGieclow23Podlaska, Siedlce1844spisany ma być zaliczony na rachunek poboru w roku 1845kawalerżyd, jedynak AP Lublin175862b.pag.
PeraKazimierz--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
PerakAntoniAntoni23Lubelski, Bychawa18409 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin, kowalAP Lublin17580743
PerchoćSylwesterWasyli21Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Katarzyna N.OsadnikAP Lublin175833p.pag.
PerchonMichałMikołaj23Krasnostawski, Syczyn1838FlotaKawalerWłościaninAP Lublin175806111
PerchućBazyliJan, Brygida24Podlaska, radzyński, Przewłoka, Scypio1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
PerduńJózefStanisław21Hrubieszowski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175818111
PerecMassNachamn-Węgrowski, Węgrów187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731766
PerelmuterSzoelWulf-Siedlecki, Siedlce1871--Wrocił nr 3354AP Lublin17587340
PereskockiMichałJan23Zamojski1851Kaukaska Półbrygada RezerwowakawalerAP Lublin175819220
PeretKazimierz--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
PereusIgnacy--Hrubieszowski---AP Lublin17580237
PerkaAdamIgnacy25Siedlecki,Zbuczyn,Karcze1 Korpus PiechotyKawalerWłościanin,blizna na głowie od przecięcia ,blizna na szyi po wrzodzieAP Lublin175860B.Pag.
PerkoćHakmanWasyl Rypina21Radzyński1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
PerkowskiWawrzyniec--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
PerkućDaniel--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
PerłowiczGerszonN18Łukowski18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiKawalerŻydAP Lublin175833p.pag.
PernolKazimierzMateusz21Lubelski, Puławy 183813 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580625
PeruachJan--Siedlecki, Stawiska 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
PerzJanLeon20Bialski, Laskowice 1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
PerzJanLeon20Bialski, Laskowice1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
PerzJanAndrzej20Siedlecki, (Ż…?)1845Szosteńska Fabryka Prochuż. Tekla (Parcy…nianka?)WłościaninAP Lublin175824b.pag
PerzynaJanAdam21Potok1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805128
Perzyna (lub Pierzyna)JanAdam21Potok1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804133
PesioIwanWojciech-Garwoliński, Wola Rębkowska187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873596
PeszukSzymon (Semen)Aleksy20Bialski, gm. Witulin, w. (?)1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
PeszukSemenAleksy20Bialski, Bukowice1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
PetenakMichał--Łukowski, Sobibór 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
PeterGrzegorzMichał-Garwoliński, Wilga187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873425
Petraszuk (Pietraszuk)DemetryAleksy21Bialski1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
Petraszuk (Pietraszuk)Demetry (Dymitr?)Aleksy26Bialski, (?)1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
PetruczeńkoMichałGrzegorz21Radzyński1852Flota CzarnomorskaŻona Julianna MoszczykMieszczaninAP Lublin175833p.pag.
PetruczukHawryłoDanił22Bialski,Piszcząc,Dobrynki18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty- Paruska DawidziukWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
PetruczukJanKazimierz20Bialski,Kobylany1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
PetruczukJakubZachar, Agnieszka20Podlaska, bialski, Piszczac, Dobrynka18376 Dywizja Artyleriiż.TacjannaWłościaninAP Lublin175856b.pag
PetruczukStefanFilip, Juchimka23Podlaska, bialski, Woroblin1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
PetruczukKonstanty--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
PetruczukAleksander--Bialski, (Wo…ki)1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
PetruczukJózefJan24Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Anna N.OsadnikAP Lublin175833p.pag.
Petruczuk (Pietruczuk)Kiryło (Korniło)Tadeusz20Bialski, Krzywowólka1847Moskiewski Garnizon Artyleryjski 5 Rotaż. Krystyna MilaniukównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
Petruczuk (Pietruszuk)FranciszekKazimierz26Bialski, Wierzchlesie 1845Garnizon Artylerii w Fortsławskuż. Helena AndrusiakównaWłościaninAP Lublin175824b.pag
PetruczykSemenMarcin21Radzyński18395 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
PetruczykMichałDionizy21Bialski1852Flota CzarnomorskaŻona Fruzyna LichaczOsadnikAP Lublin175833p.pag.
PetrukWasylIwan20Hrubieszowski, Hrebenne18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
PetrukIgnacy--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
Petruk (lub Petrzek)MikołajGrzegorz22Krasnostawski, (Bu…?)1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580782
PetruszakJanPaweł23Radzyński18522 Lekka Dywizja KawaleriiŻona Teodora GusanOsadnikAP Lublin175833p.pag.
PetruszykAndrzejStefan23Bialski1852Flota CzarnomorskaAP Lublin175833p.pag.
PetruszykIwan--Łukowski, Sławatycze 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
PetrykMichałGrzegorz24Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
PetrykaŁukasz--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
PetrykowskiFryderykLudwik27Podlaska, oddany z Warszawy1842kawalerpisarz, mieszczanin, za Piotra .......AP Lublin175862b.pag.
PetryniukAntoniJulian21Bialski, Pawłów 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
PetryniukAntoniJulian21Bialski, Pawłów 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
PetryszakMikołaj--Hrubieszowski1848Sewastopolski Garnizon Artylerii--AP Lublin175814Spis alf.
PeznalMateuszFranciszek, Jadwiga22Podlaska, łukowski, Siedzów, Piwonin1837Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175856b.pag
PęcakStanisław--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
PęczkalStanisław---1835--wzrost ars.2 werch 9 i 1/8AP Lublin175853p.pag.
PęczkowskiFranciszek--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
PęczkowskiJózef--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
PędzichTomaszJan24Siedlecki,1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
PędzioAndrzejJan20Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
PękalaMarcinBartłomiej, Konstancja22Podlaska, radzyński, Międzyrzec Podlaski, Strzakły1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
PękałaAugustyn--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
PękałaJan--Łukowski, Międzyrzec 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
PękulTomaszWalenty20Siedlecki,Korytnica,Sekłak1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
Pępko v HukJoachimMaksym20Hrubieszowski18512 Dywizja Kirasjerówżona Marianna Kowalczukownawiary unickiejAP Lublin17581983
PęziołKazimierzAntoni20Zamojski, Krzemień18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Marianna AP Lublin175816
PęziołWojciechAntoni20Zamojski, Krzemień 1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580762
PiajkoEliasz-24-1846---AP Lublin17581332
PiasFranciszekStanisław26Sławin1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580851
PiaseckiSzymon--Zamojski---AP Lublin17580237
PiaseckiWładysławWalentyb.d.AP Lublin175
PiądłoAntoniSebastian20Klementowice1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564760-61
PiątakWawrzyniecMichał20Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerAP Lublin175819128
PiątalMichał--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
PiątekJanSzymon22Radzyński,Kock,Tchórzew1 Korpus PiechotyŻonaty-AnnaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
PiątekSzymonJózef26Zamojski, Rachów1838Flotaż. Jadwiga z (Ma…?), bezdzietny.Włościanin. Po odbyciu kary więzienia za kradzież.AP Lublin17580698
PiątekWojciech--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
PiątekFranciszekJan20Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
Piątek vel NiewiadomyAntoniJan, Małgorzata22Podlaska, siedlecki, Domanice1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
PiątkaFranciszekAdam-Garwoliński18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PiątkowskiTomaszAdam27Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic. dowodów nie dostarczyłAP Lublin175858b.pag.
PiątkowskiKazimierzFranciszek21Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
PicPawełJakub21Zamojski1850Bataliony wojskowo-robocze Zarządu Osad WojskowychAP Lublin175818163
PicebowiczMateusz--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
PiczakChzskel Judkab.d.AP Lublin175
PiczułaFranciszekBernard21Łukowski,Ryki,Rososz1841Korpus GrenadierówŻonatyWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
PiczułaAntoniPaweł-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PidekWalentyTomasz29Lubelski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Marianna Kołtunownazmarł N 90923/16743-60AP Lublin175819210
PiecakMichałBłażej20Lubelski, Tulniki1840Flota Czarnomorskaż. Anna c. Jakuba Kawki, bezdzietny.WłościaninAP Lublin17580756
PiecewiczAntoniKazimierz20Bełżyce183614 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580542
PiechSebastianMateusz22Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
PiechJanMikołaj24Hrubieszowski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581857
PiechJakubPaweł21Lubelski1850Bataliony wojskowo-robocze Zarządu Osad WojskowychAP Lublin175818164
PiechWalentySzymon26Zamojski, Modliborzyce 1848Flota CzarnomorskaKawalerMieszczanin, tkacz AP Lublin1758146
PiechFrancMateusz-Sokołowski, Korczew187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731441
PiechnikJanŁukasz23Zamojski, Rogóźno18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
PiechotaMateuszJózef20Łukowski, Krasew1847Moskiewski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
PiechowiczJanAndrzej-Siedlecki187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PiechowiczStanisławAdam-Siedlecki18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PiechowiczStanisławMateusz, Marianna23Podlaska, siedlecki, Jastrzębie Pluty18371 Dywizja Kirasjerówż.Marianna, zabiera ze sobą, ochotnikWłościaninAP Lublin175856b.pag
PiechowiczWojciechLeon20Siedlecki, Broszków184418 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin175864b.pag.
PiechowskiMarcinRoch20Siedlecki,Księżopole,Świniary18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerSzlachcicAP Lublin175860B.Pag.
PiechuraJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
PieciakLudwikFabian23Siedlecki, Nowaki1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja Piechotyż. Antonina MatusiankaWłościaninAP Lublin175824b.pag
Pieciuch ? (Piecuch)JanMaksym21Krasnostawski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818136
PieckoJózefTomasz21Lubelski, Czemierniki18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Franciszka KoteckaAP Lublin175816
PieckoJanMichałBiłgoraj, Biszcza1871włościaninAP Lublin175
PiecykJanTomasz23Baranów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580493
PiecykJanTomasz23Baranów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580587
PieczeniaJanBartłomiej22Hrubieszowski, Wożuczyn18409 Dywizja Piechotyż. Katarzyna c.Wojciecha Dranki, bezdzietnyWłościaninAP Lublin17580742
PieczukolanMichał--Zamojski---AP Lublin17580237
PieczykolanSzymonAntoni23Krasnostawski, Rakołupy183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580644
PiedaAntoniŁukasz25Bełczanek1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580314
PiediuchStefanDamian22Żdżanne1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805115
PiedkiewiczJózefMikołaj-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PiejkaMaciejFeliks21Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
PiekarczukJózefPiotr22Dub183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580468
PiekarczykBłażejSzczepan20Kazimierz183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580459
PiekarczykAntoniPiotr24Lubelski1851Flota Czarnomorskażona Marianna WanalownaAP Lublin175819261
PiekarczykBłażejStefan20Kazimierz Dolny183614 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580552
PiekarczykJózefPiotr22Dub183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580562
PiekarniakStanisław--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
PiekarskiPawełWasyl20Rachanie1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647106-107
PiekarskiMikołaj MichałJan20Siedlecki,Celinów?18411 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
PiekarskiJanJakub20Siedlecki, Ruchna1847Butyrski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
PiekarskiKazimierzKrzysztof21Radzyński, Zabiele1848Korpus Orenburskiż. Katarzyna FelkównaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
PiekarskiKazimierzKrzysztof21Radzyński, Zabiele1848Korpus Orenburskiż. Katarzyna FalkównaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
PiekarskiPawełNHrubieszów, Łuszczów1871włościaninAP Lublin175
PiekarskiJulian--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
PiekartJakubAntoni Anna21Siedlecki1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
PiekartFranciszekŁukasz21Siedlecki, Nowaki1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
PiekartFranciszekŁukasz21Siedlecki, Nowaki1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
PiekartLudwikAndrzej20Siedlecki, Nowaki1847Tarutyński Pułk JegrówKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
PiekartFrancIwan-Siedlecki, Starawieś1871--Wpłacił 400 rubli i otrzymał zaświadczenie o zwolnieniuAP Lublin175873177
PiekarzFranciszek--Janowski---uwolnionyAP Lublin17580236
PiekarzHerszkoJankiel20Siedlecki,Kossów1846Kompania wojskowo-robocza IV okręguŻonaty- Fejga SzumlŻydAP Lublin175825B.Pag.
PiekarzWawrzyniec--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
PiekarzBoimMoszko22Siedlecki18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiŻyd, za niego brat Moszko lat 12 do Kantonistów ZamośćAP Lublin175833p.pag.
PiekośPawełMarcin23Lubelski, Karczmiska18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Ewa AP Lublin175816
PiekutAndrzej--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
PiekutMaciej--Łukowski, Mysłów 1851--Niezdatny z powodu kołtuna na głowieAP Lublin175830b.pag.
Piekut vel WłodarczykJózefJakub20Lubelski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175818110
PiekutowskiAntoniMarcin, Aniela22Podlaska, siedlecki, Strusy, Czarnoty1837Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic bez dowodówAP Lublin175856b.pag
PiekutowskiJózefMarian23Bialski18526 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
PielaWincentyAndrzej23Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz. Korpusu Kaukaskiegożona Rozalia KusniakownaAP Lublin175819126
PielaJanSebastian23Zaklików1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804134
PielaJanSebastian23Zaklików1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805129
PielachaPawełKrzysztof22Łukowski, Rokitno1847Moskiewski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
PielakOnufryKazimierz21Łukowski, Przyłęk1845Garnizon Artylerii w AłandskuKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
PielasFilip--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
PielaszJózefMateusz23Radzyński,Kock,Białobrzegi1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejŻonaty - Katarzyna KulichAP Lublin175825B.Pag.
PielcmanDawid JózefLejbus-Łukowski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PieluchowiczSemen--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
PiendzioMateusz--Zamojsko1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
PieniakWawrzyniecKarol-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PieniakAndrzejIwan-Garwoliński, Kłoczew187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873541
PieniązekPiotrJan25Zezulin1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580314
PieniążekBłażejJan20Lubelski, Zezulin183815 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin. Za niestawienie się do spisu.AP Lublin17580666
PienkowiczMikołajAndrzej21Aleksandrów1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647152-153
Pienkowicz (Pinkowicz) MoszkowiczGodel-19Łukowski, Wola Korycka184812 Kompania wojskowo-robocza w Zarzadzie Inżynierii w KijowieKawalerŻydAP Lublin175828B.Pag.
Pientkowski v BorkowskiMarcinMarcin-Węgrowski, Starawieś187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731611
PienukalJanStanisław-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PieńkaszKonstantyMateusz-Garwoliński, Ryki187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873465
PieńkoPaweł--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
PieńkoszStanisławIgnacy26Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
PieńkowskiPaweł---1835--służył w byłym Wojsku Polskim podczas rewolucjiAP Lublin175853p.pag.
PieńkowskiFranciszekMaciej20Siedlecki, Polaki1848Korpus OrenburskiKawalerSzlachcicAP Lublin175827B. Pag.
PieńkowskiFranciszekMaciej20Siedlecki, Polaki1848Korpus OrenburskiKawalerSzlachcicAP Lublin175828B.Pag.
PieńkowskiWładysławTelesforb.d.AP Lublin175
PieńkowskiAleksanderJózef-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PieńkowskiIgnacyWojciech, Marianna26Podlaska, siedlecki, Księżopole Komory, Jeruzale1837Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175856b.pag
PieńkowskiFranciszek--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
PieńkowskiLudwik--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
Pieprzyk v DąbekPawełWasyl20Zamojski1851Kaukaska Półbrygada RezerwowakawalerAP Lublin175819227
PierazJózefAntoni21Łukowski, Sobole 18436 Korpus Piechoty, 18 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
PierelsztojnSzlemaMoszek-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PierkaJanJan-Siedlecki187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PieronJakubWasyl20Biszcza1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580595
PierógWalentyMaciej21Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
PierścionekIlia--Biłgorajski---AP Lublin17580237
PierunAntoni--Zamojski---AP Lublin17580237
PierytJózefJakub-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PierzchajłoLudwikJan20Siedlecki18522 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
PierzchalskiKarolWojciech24Lubelski, Chodel1849I Dywizja Kirasjerów - I Rezerwowy Korpus Kawaleriiżonaty, Rozalia szewcAP Lublin175816
PierzchałaWawrzyniec--Lubelski---AP Lublin17580236
PierzykTomaszMateusz-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PiesekJanJan20Siedlecki, Cisie1847Moskiewski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
PiesiewiczKazimierzMichał20Łukowski, Garwolin 1848Korpus Orenburskiż. Katarzyna FaglichównaMieszczaninAP Lublin175827B. Pag.
PiesiewiczKazimierzMichał20Łukowski, Garwolin1848Korpus Orenburskiż. Katarzyna FaglichównaMieszczaninAP Lublin175828B.Pag.
PiesiewiczIgnacyŁukasz, Teresa21Podlaska, łukowski, Garwolin, Miętne18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
PiestoBłażejMarcin20Lubelski, Lubartów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Elżbieta Kłodazaginął bez wieściAP Lublin175816
PieszewskiSzymon--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
PieszykMaksymStefan27Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
PietniczkaMichałJan20Hrubieszowski18511 i 2 Dywizja Artylerii Grenadierówżona Anna KołoczownaAP Lublin17581963
PietrachDmitrijFilip-Włodawski, Włodawa187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873728
PietraczakFranciszek--Siedlecki, Mordy1851--Niezdatny z powodu wypadnięcia kiszki odchodowej.AP Lublin175830b.pag.
Pietrak ( Petlak ) vel SederowiczDenisMikita, Marianna23Podlaska, radzyński, Sobibór1837Korpus Kaukaskiż.NataliaWłościaninAP Lublin175856b.pag
PietrasPaulin23Lubelski, Poniatowa18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
PietrasAndrzejStanisław20Lubelski1851Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175819273
PietrasiakFranciszekKazimierz23Lubelski, Kośmin 1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin175807114
PietrasiewiczIwan Jan--Hrubieszowski---AP Lublin17580237
PietrasiewiczJustyn-21-1846---AP Lublin17581325
PietrasikJan--Siedlecki, Wola Wodyńska1851--Oszczędzony jako dzietny.AP Lublin175830b.pag.
Pietrasik (lub Pietrasiuk)Walenty--Siedlecki, Dzierzby 1851--Oszczędzony dla żony brzemiennej w 8. m-cu.AP Lublin175830b.pag.
PietraszekKazimierzJózef-Łukowski, Kock187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731194
PietraszekKazimierzMaciej21Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Franciszka OchańskaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
PietraszekSzymon--Łukowski, Serokomla 1851--Oszczędzony jako mający jedno dziecko i dwoje pasierbów.AP Lublin175830b.pag.
PietraszkaJanRoch25Łukowski, Sobienie Biskupie 1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
Pietraszuk ( Pietraszek )AndrzejMaciej, Marianna20Podlaska, radzyński, Kock18376 Dywizja Artyleriiż.JoannaMieszczaninAP Lublin175856b.pag
Pietraszuk v PietraszakJanMaciej21Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175858b.pag.
PietrilikMikołajSylwester-Konstantynowski, Pawłów187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873924
PietrońMateusz-23-1846---AP Lublin17581331
PietrońJanFranciszek23Lubelski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581871
PietrowskiPawełJan-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PietruczakIwanFoma-Siedlecki, Czuryły187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873125
PietruczukJanGrzegorz-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PietruczukProkopNikifor-Bialski, Połoski187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873323
PietruczynikIstachinDmitryj-Włodawski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PietrukAndrzejFilemon20Radzyński, Rozwadówka18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
PietruńFranciszekŁukasz21Ratoszyn183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580552
Pietruń (?)FranciszekŁukasz21Ratoszyn183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580459
PietrusiewiczDanielRomanHrubieszów, Hrubieszów1871mieszczaninAP Lublin175
PietrusikPiotrAndrzej-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PietruszakStefan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
PietruszekPaweł--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
PietruszewskiOsipWojciech-Włodawski, Ostrów187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873682
PietruszkaPawełMaciej27Radzyński1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
PietruszkaAndrzejBłażej21Radzyński, Grabowiec 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
PietruszkaJakowFranc-Radzyński, Kąkolewnica187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731030
Pietruszka (Pietczuszka)AndrzejBłażej21Radzyński, Grabowiec 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
PietruszukJanFilip22Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
PietrychAndrzejMarcin20Łukowski, (R…?)18477 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
PietrychMichałAndrzej26Łukowski, Wóka Domaszewska 1847Moskiewski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
PietrychMichałBartłomiej-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PietrychŁukaszPaweł22Łukowski, Łazy 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
PietrykKonradOmelan, Natalia ?20Podlaska, bialski, Kostomłoty, Kodeń18376 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
Pietryka v IdziakPawełFranciszek-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PietryszakMikołajMarcin24Brak strony1848Sewastopolski Garnizon ArtyleriiBrak stronyBrak stronyAP Lublin175814Spis alf.
PietrzakSzymonJakub20Lemszczyzna18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580443
PietrzakSzymonJakub20Lemszczyzna18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580535
PietrzakJanTomasz20Lubelski, Nowodwór18408 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580723
PietrzakMarcinMaciej24Lubelski, Lubartów 1840Flota Czarnomorskaż. Salomea c. Marcina (Ostuszu?), bezdzietnyWłościaninAP Lublin17580764
PietrzakJózefMateusz20Siedlecki, Proszew1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
PietrzakJózefMateusz20Siedlecki, Proszew1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
PietrzakJakubGrzegorz21Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
PietrzakKazimierzJan-Węgrowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PietrzakJan--Łukowski, Łaskarzew 1851--Oszczędzony dla gospodarstwa i żony.AP Lublin175830b.pag.
PietrzakWalentyFranc-Garwoliński, Łaskarzew187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873456
PietrzakAndrzejGrzegorz-Węgrowski, Grębków187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin1758731595
PietrzakKajetanFranciszek24Bialski18522 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
PietrzakBartłomiejMaciej23Lubelski, Lubartów 183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580646
PietrzakWojciech--Łukowski, gm. Cyganówka1851--Niezdatny z powodu ropiastego zapalenia oczu.AP Lublin175830b.pag.
Pietrzak vel LewczukAndrzejMichał28Siedlecki, Nieciecz 1847Butyrski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
Pietrzak vel ReplinFeliksJan23Siedlecki, Dąbrówka1847Tarutyński Pułk JegrówKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
PietrzelaKazimierzAugustyn22Lubelski, Wólka Zabłocka 1840Flota Czarnomorskaż. Agnieszka c. Kacpra Telczuka, bezdzietnyWłościaninAP Lublin17580759
Pietrzela v BaranTomaszSebastian20Lubartów183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580577
Pietrzela v. BaranTomaszSebastian20Lubartów183615 Dywizja Piechotyż. Katarzyna Romanówna, zostaje przy rodzicachWłościaninAP Lublin17580483
PietrzeniakowskiŁukaszJan27Podlaska, siedlecki, Zambrów1844na rachunek przyszłego poborukawalerszlachcic niewylegitymowany, odbywał karę wiezienia i chłosty za kradzieżAP Lublin175862b.pag.
PietrzeniakowskiStanisław--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
PietrzniakPawełWojciech20Tarzymiechy18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580445
PietrzniakPawełWojciech20Tarzymiechy18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580537
PietrzyckiJanStefan21Kanie1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564778-79
PietrzyckiJanKazimierz20Stary Zamość1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804110
PietrzyckiJanKazimierz20Stary Zamość1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805104
PietrzykMateuszAntoni21Stojęszyn1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647160-161
PietrzykAntoni--Siedlecki, (?)1851--Oszczędzony dla gospodarstwa i żony brzemiennej w 8. m-cu.AP Lublin175830b.pag.
PietrzykJanN.22Łukowski, Tarnówka 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
PietrzykowskiJanJózef20Siedlecki,Jartypory18411 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
PietrzykowskiStanisławWincenty24Siedlecki, Nowa Wieś 1847Tarutyński Pułk Jegrówż. Marianna ZabielszczankaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
PietrzykowskiFeliksJózef-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PietrzykowskiIgnacyJózef-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PietrzykowskiJózefWincenty23Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
PieturaWawrzyniec-20-1846---AP Lublin17581315
PieturaStanisławMichał22Zamojski, Aleksandrów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
PietyniakJakubDemiło20Radzyński,Sobibór18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty-Anna Kikawska,bezdzietnyWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
PięknotJan--Łukowski, gm. Wola Rębkowska 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
PiętalWojciechAndrzej22-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580321
PiętkaFranciszekWojciech20Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
PiętkaMichałJan21Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
PiętkaWawrzyniecTomasz22Łukowski, Osieck1847Tarutyński Pułk Jegrówż. Antonina SiwkównaMieszczaninAP Lublin175826B.Pag.
PiętkaGrzegorzTomasz-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PiętkaGrzegorzJacenty, Anna20Podlaska, łukowski, Osieck 18376 Dywizja ArtyleriiKawalerMieszczaninAP Lublin175856b.pag
PiętkaWojciechAdam21Łukowski18521 Dywizja KirasjerówŻona Marianna KowalczukOsadnikAP Lublin175833p.pag.
Piętka vel PiętaJanAndrzej28Podlaska, łukowski, Osieck, Wola Starogrodrodzka1842na rachunek przyszłego poborużona Antonina, c.Katarzyna l.4, s.Stanisław l.2włościanin, był w więzieniu za krzdzieżAP Lublin175862b.pag.
PigruchJanMichałHrubieszowski185014 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiAP Lublin175818146
PijakWojciechMichał22Zamojski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818120
PijanowskiMikołaj--Lubelski1848Flota Czarnomorska--AP Lublin175814Spis alf.
PikMichal--Lubartowski---AP Lublin17580236
PikaczukWasyl(?)20Bialski, Gnojno18436 Korpus Piechoty, 18 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
PiklikiewiczJakubJan24Turobin1836Flota BałtyckaKawalerwłościanin, kowalAP Lublin175804107
PiklikiewiczJakubJan24Turobin1836Korpus KaukaskiKawalerWłościanin, kowalAP Lublin175805101
PikulJanWincenty21Lubelski1851Flota Czarnomorskażona Marianna MierzawsuwnaAP Lublin175819263
PikulaSzymonJózef21-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580328
PikulaJanMarcin23Łuszczów1834-KawalerWłościaninAP Lublin1758039
PikulaWojciechBłażej22Zamojski185014 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiAP Lublin175818144
PikulaJanBłażej24Zamojski1850Bataliony wojskowo-robocze Zarządu Osad WojskowychAP Lublin175818166
PikulskiSemenKazimierz20Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
PikulskiPaweł--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
PikułaKorniłoMojżesz21Bialski,Kobylany18411 Korpus PiechotyŻonaty-MariannaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
PikułaMarcinMaciej24Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz. Korpusu KaukaskiegowdowiecAP Lublin175819152
PikułaJózefAdam23Lubelski, Abramowice18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
PikułowskiKarolAntoni22Radzyński, Stara Wieś 18477 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
PikuzinskiMichał--Zamojski---zamienił się na młodszegoAP Lublin17580237
PikuzińskiJanWojciech22Zamość1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804120
PikuzińskiJanWojciech22Zamość1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805115
PilatPawełJakow-Radzyński, Biała187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731004
Pilawka v BanachAntoniN.24Łukowski, Zalesie Zakrzewskich 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
PilczakJózefFranciszek20Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
PilczukTomaszMikołaj20Krasnostawski, Płonka18409 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580738
PilipJózefIgnacyBiłgoraj, Biłgoraj1869--mieszczaninAP Lublin175
PilipAntoniWojciech20Hrubieszowski185113 i 14 Dywizja Piechotykawalerzmarł N 42734/15294-65AP Lublin175819192
PilipMikołajWasyli26Zamojski18517 Dywizja Kawalerii LekkiejkawalerAP Lublin175819115
PilipczukMaciej--Chełmski---AP Lublin17580236
PilipczukJan--Krasnostawski---AP Lublin17580236
PilipczukIwanSzymon26Hrubieszowski, Hrubieszów1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin175807114
PilipczukJakubStefan22Krasnostawski, Wojsławice 183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580645
Pilipczuk(Rafał?)Iwan23Poturzyn1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805126
PilipczukProkop--Radzyński, Włodawa 1851--Oszczędzony dla gospodarstwa i żony brzemiennej w 7. miesiącu.AP Lublin175830b.pag.
PilipeskoJakub--Chełmski---AP Lublin17580236
PilipiukMatwiejChwedko21Hrubieszowski1850Korpus GrenadierówAP Lublin17581836
PilipiukNikanor--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
PilipiukDanielAdam-Włodawski, Hansk1871--NiezdolnyAP Lublin175873753
PilipiukJózefIgnacy20Krasnostawski, Rakołupy183813 Dywizja Piechotyż. Marianna z Stomów, bezdzietny. WłościaninAP Lublin17580625
PilipiukIwanMichał22Radzyński, Brus 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
Pilipiuk v FilipiukFranciszekJan28Siedlecki, Jabłonna 18456 Okręg Straży WięziennejKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
Pilipiuk v FilipiukMironIwan27Bialski, Borsuki 1845Suzdalski Pułk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
Pilipiuk v FilipiukWawrzyniecSemen22Bialski,Borsuki1845Szosteńska Fabryka ProchuKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
PilipuikMarcinN-Siedlecki18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PiliszkoJózefRoman23Krasnostawski, Serebryszcze1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581443
PilpczukJozafat (Safat)Jan23Bereść1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804131
PilzakJanKazimierz-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PiłatSebastian--Zamojski---AP Lublin17580237
PiłatAntoniLudwik23Lubelski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818132
PiłatMateuszAntoni27Lubelski18511 i 2 Dywizja Artylerii Grenadierówżona Marianna FurtasownaAP Lublin17581978
PiłatMarcinGrzegorz23Romanów183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580575
PiłatMarcinGrzegorz23Romanów183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580481
PiłatSzymonMaciej22Lubelski, Opole1840Flota CzarnomorskaMarianna Szewczyk, bezdzietny.WłościaninAP Lublin175807100
PiłatMarcin--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
PiłatWalentyMichał-Radzyński187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PiłatAntoniMarcin-Radzyński1872Wykupiony za 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PiłatowiczIgnacy--Łukowski1843Służba górnicza--AP Lublin175863b.pag.
PiłkaWawrzyniecWalenty21Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
PiłkaJakubPaweł20Łukowski, Pszonka 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
PiłkaŁukaszAndrzej23Łukowski,gm. Pszonka, w. (Choiny?)1845Szosteńska Fabryka ProchuKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
PiłkaKarolJan-Garwoliński187234 Dywizja Piechoty, zawrócony za niego Walenty Kryzko-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PimsMotelGerszek20Lubelski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artyleryjskich Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerAP Lublin17581215
PinekPiotrSebastian, Małgorzata21Podlaska, siedlecki, Mokobody, Bale183718 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
PinekAndrzej--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
PingwaraWincenty--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
Pinkelistejn v FinkelsztejnGdalChaim-Siedlecki, Siedlce1871--Wrócił. Wyznaczył najemnika Romana Goretjago?AP Lublin17587325
Pinkiewicz (Pienkiewicz)TomaszAleksy26Lubelski, Opole183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580645
PinklerUszer Lejb--Hrubieszowski---AP Lublin17580238
Pinkowicz MoszkowiczGodel-19Łukowski, Wola Korycka184812 Kompania wojskowo-robocza w Zarzadzie Inżynierii w KijowieKawalerŻydAP Lublin175827B. Pag.
PinsenbaumElioAjzyk-Radzyński, Międzyrzec1871--Wpłacił 1000 rubli i otrzymał zaświadczenie o zwolnieniuAP Lublin1758731108
PintalMaciej--Biłgorajski---AP Lublin17580237
PintalAndrzejWojciechb.d.AP Lublin175
PinteleMajer Perez--Janowski---AP Lublin17580238
PińczukWasyl--Radzyński, Międzyrzec 1851--Oszczędzony jako dzietny.AP Lublin175830b.pag.
PiołunSzulimMordko18Radzyński18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiKawalerŻydAP Lublin175833p.pag.
PiondloAndrzej-21-1846---AP Lublin17581331
Pionek ? (Pcionek)WojciechWojciech27Zamojski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581866
PiontekTomasz--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580236
Piontek (Piątek)OsipKarp-Garwoliński, Kłoczew1871-Wykupił sięAP Lublin175873584
Piontkowski v PiontekFranciszek--Janowski---AP Lublin17580236
PiorkoWojciechRoch21Siedlecki1839Oddzielny Korpus GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
PioroIckoCherunka20Siedlecki, Kosów1845Komenda Policju w OdessieKawalerŻydAP Lublin175824b.pag
PioroJózefLeopold-Sokołowski, Korczew1871--Wykupił sięAP Lublin1758731445
PioronJakubBazyli20Biszcza1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804101
PiorunMateuszKazimierz21Lubelski, Wąwolnica18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
PiorunWojciech--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
PiorunekJózefJan23Lubelski, Bronice 1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581436
PiorunekStanisławFranciszek22Łukowski,Żelechów1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerMieszczaninAP Lublin175825B.Pag.
PiosekAndrzejJózef22Siedlecki, Cisie 1845Szosteńska Fabryka Prochuż. Joanna PiekarkównaWłościaninAP Lublin175824b.pag
PiośJózef--Lubelski---AP Lublin17580236
PioterczakJanPiotr23Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
PioterczakMateuszPiotr, Katarzyna23Podlaska, łukowski, Jagodne, Zwodnik1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
PiotrowiczAntoni--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
PiotrowiczEliaszEliasz24Bialski, Piszczac 1845Suzdalski Pułk Piechoty - 16 Dywizja Piechotyż. (?) SieczynowskaMieszczaninAP Lublin175824b.pag
PiotrowskiEustachyMateusz21Siedlecki,Siedlce18411 Korpus PiechotyKawalerMieszczanin,piśmienny,poszedł na służbę dobrowolnie za Aleksandra Wisznickiego z ŁukowaAP Lublin175860B.Pag.
PiotrowskiMarcinJan27Trześniów183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580462
PiotrowskiFilipSzymon20Siedlecki, Stelągi184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin, czyta i pisze po polsku, krawiec AP Lublin175864b.pag.
PiotrowskiTomaszJakub25Strzyżew18362 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin1758059
PiotrowskiPawełPiotr21Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerAP Lublin175819126
PiotrowskiMarcinPiotr22Krasnobród18365 Dywizja Kawalerii Lekkiejż. Zuzanna Iwan (?)włościanin, kowalAP Lublin17580439
PiotrowskiIgnacyAntoni24Radzyński, Radzyń 18477 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175826B.Pag.
PiotrowskiHilaryJan20Hrubieszowski, Skomorochy Małe 1838ArtyleriaKawalerWłościaninAP Lublin17580694
PiotrowskiJanMateusz23Krasnostawski, Rakołupy1838FlotaKawalerWłościaninAP Lublin175806109
PiotrowskiWalentyHieronim20Łukowski, Rębków1845Garnizon Artylerii w DyneburguKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
PiotrowskiTomaszJakub25Strzyżów1836KirasjerzyKawalerWłościaninAP Lublin17580417
PiotrowskiMichałKlemens20Siedlecki, Krypy1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
PiotrowskiMichałKlemens20Siedlecki, Krypy1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
PiotrowskiFranciszekWawrzyniec20Radzyński, Parczew1848Korpus OrenburskiKawalerMieszczaninAP Lublin175827B. Pag.
PiotrowskiFranciszekWawrzyniec20Radzyński, Parczew1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
PiotrowskiMichałStefan20Łukowski1839Oddzielny Korpus GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
PiotrowskiBazyliWojciech24Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175858b.pag.
PiotrowskiJanFranciszek24Radzyński, Suchowola1845Suzdalski Pułk Piechoty - 16 Dywizja Piechotyż. Katarzyna MaćkiewiczównaWłościaninAP Lublin175824b.pag
PiotrowskiBazyli--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
PiotrowskiWincenty--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
PiotrowskiStanisław--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
PiotrowskiPaweł--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
PiotrowskiAndrzejMichał-Garwoliński, Osieck187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873462
PiotrowskiTadeuszŁukasz26Radzyński18521 Dywizja KirasjerówŻona Katarzyna SkrockaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
PiotrowskiGrzegorzStefan20Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Paraska NowackaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
PiotrowskiMarcinJan27Trześniów183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580555
PiotrowskiMarcinPiotr22Krasnobród18365 Dywizja Kawalerii Lekkiejż. Zuzanna KorzeniowskaWłościanin, kowal.AP Lublin17580531
PiotrowskiSylwester--Siedlecki, Jarnice 1851--Niedostawiony - dla niewiadomych przyczyn.AP Lublin175830b.pag.
PiotrowskiAleksander--Siedlecki, Stara Wieś 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
Piotrowski v OżyńskiFranciszekBłażej20Krasnostawski1851Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175819272
PiórczyńskiŁukaszKarol21Łukowski, Żelechów1848Korpus OrenburskiKawalerMieszczanin, szewc AP Lublin175827B. Pag.
PiórczyńskiŁukaszKarol21Łukowski, Żelechów1848Korpus OrenburskiKawalerMieszczanin, szewc.AP Lublin175828B.Pag.
PióroLudwikMikołaj22Siedlecki, Skolimów 1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja PiechotyKawalerSzlachic, czyta i pisze po polskuAP Lublin175824b.pag
PióroJakubAntoni-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
PióroPaweł--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
Pióro