Baza rekrutów: nazwiska R – Ż

Aby ułatwić wyszukiwanie, wpisz szukaną frazę w wyszukiwarce.

Nazwisko rekrutaImię rekrutaImię ojcaWiekNazwa obwodu i miejscowość poboruRok poboruNazwa jednostki wojskowejStan cywilnyUwagi (stan społeczny, zawód, powód poboru)Nazwa archiwumNr zespołu arch.Sygn.Arch.Karta / strona
RabaniukHryćStefan21Radzyński1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
Ra…ińskiIzydor--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
Rabaczuk v IhnatiukOnufry--Łukowski, Mątwica 1851--Oszczędzony jako dzietny.AP Lublin175830b.pag.
RabaniukJan--Bialski, Biała1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
RabczanKajetanHryć21Radzyński, Uścimów184418 Dywizja Piechotyż. Anastazja MaślukównaWłościaninAP Lublin175864b.pag.
RabczewskiAntoniJózef22Lubelski, Lublin18408 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polsku oraz zna architektoniczne rysunki.AP Lublin17580693
RabczukJózef--Chełmski---AP Lublin17580239
RabczukAndrzejFeliks20Radzyński,Opole,Gołowno18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
RabczukJanArtem-Włodawski1872Okręgowy Sztab Wojenny w Moskwie-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RabczukIwanJoann-Konstantynowski, Hołowczyce187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873828
RabczyńskiWincenty--Hrubieszowski---AP Lublin17580239
RabekŁukaszMichał-Łukowski, Gołąbki1871--Wpłacił 400 rubli i otrzymał zaświadczenie o zwolnieniuAP Lublin1758731245
RabekMichałWojciech20Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Marianna BoczOsadnikAP Lublin175833p.pag.
RabekJan--Radzyński, Olszewnica Wielka 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
RaberSzymonLejba23Zamojski, Krasnobród184514 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiKawaler-AP Lublin17580466
RabianekJakubMaciej Kunegunda23Łukowski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
RabianekBartłomiejMaciej, KunegundaPodlaska, łukowski, Gułów, Hordzieżka1837Korpus KaukaskiKawalerWłościanin, gorzelnikAP Lublin175856b.pag
RabieńkoIzydor--Podlaska, siedlecki1832--Zmarł w 1844rAP Lublin175861b.pag
RabinekPiotrFranciszek23Siedlecki, Zozułka 18433 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580526
Rabinek?FranciszekGrzegorz20Łukowski,Adamów,Konorzatka18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
RabinowiczRywenSzmul20Grabów1844Flota CzarnomorskaKawalerŻydAP Lublin175816
RabinowiczAbram MoszkoIcek-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RabinskiJózefKazimierz-Siedlecki, Skupie187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin17587342
RabińskiAleksander--Lubelski18486 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175816
RabińskiFeliks--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
RabionekJakubWojciech20Łukowski,Gułów1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
RachestalerAbram Moszek--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580240
RachmilLeb--Hrubieszowski---wykupionyAP Lublin17580240
RachońIgnacySebastian20Zamojski, Urzędów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
RaciborskiJózefTomasz29Zamojski, Zamość 1840Flota CzarnomorskaKawalerMieszczanin. czyta i pisze po polsku, kamieniarz.AP Lublin17581415
RaczkoMarcin--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RaczkowskiTomasz--Krasnostawski---AP Lublin17580239
RaczkowskiStanisław--Zamojski---AP Lublin17580239
RaczkowskiJanJulian20Bialski, Studzianki18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin17580439
RaczkowskiKiryłoJan-Bialski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RaczkowskiStanisław--Siedlecki, Jaczew1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
RaczkowskiFeliksFomin-Węgrowski, Korytnica187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731701
RaczkowskiJan AdamFranciszek21Krasnostawski, Rejowiec1848Flota CzarnomorskaKawalerMieszczanin,mosiężnikAP Lublin175807112
RaczukMichałStefan22Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Tekla N.OsadnikAP Lublin175833p.pag.
RaczyńskiMaksymilianJan Marianna22Bialski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
RaczyńskiJerzyJan23Bialski, Łomazy1848Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175814Spis alf.
RaczyńskiJerzyJan23Bialski, Łomazy1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
RaczyńskiMaciejWalenty20Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
RaczyńskiPiotrJózef20Bialski, Mężenin1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościanin, kucharzAP Lublin175824b.pag
RaczyńskiStanisławMikołaj, Agnieszka20Podlaska, bialski, Przesmyki, Raczyny1837Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic niewylegitymowany, czyta i pisze po polskuAP Lublin175856b.pag
RaczyńskiPiotr--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
RaczyńskiGrzegorz--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
RaćkoKonstantynPiotr-Sokołowski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RadawiecSzymonStanisław23Księżpol1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804119
RadawiecSzymonStanisław23Zamojski, Księżpol1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
RadawskiMichał--Biłgorajski---AP Lublin17580239
RadczukKapiton--Hrubieszowski---AP Lublin17580239
RadczukLeon--Łukowski, Wohyń1851--Oszczędzony dla gospodarstwa i dziecka.AP Lublin175830b.pag.
RadeckiEliaszKazimierz21Hrubieszowski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin17581011
RadeckiJakubN-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Radelczuk vel RadziukMarcin25Hrubieszowski1850Korpus GrenadierówAP Lublin175860B.Pag.
Radik vel RodzikJanLubelski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin175828B.Pag.
RadikowskiJulianOsip-Siedlecki, Siedlce187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587373
RadikowskiAndrzejWiktor-Siedlecki, Pióry187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873121
RadkiewiczStefanDaniel, Martosza24Podlaska, bialski, Koszoły1837Korpus Kaukaskiż.AnnaWłościaninAP Lublin175856b.pag
RadkiewiczHryć(Parafim?)20Bialski, Mazanówka1845Szosteńska Fabryka ProchuKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
RadkoDymitrStefan26Radzyński, Przegaliny Wielkie 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
RadlewskiJózef-Bialski, Kościeniewice187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873349
RadlińskiLeon--Lubelski---AP Lublin17580239
RadlińskiKonstantyAntoni20Lubelski, Moszenki1838KirasjerzyKawalerSzlachcic, ukończył 3 klasy szkoły, czyta i pisze po polsku.AP Lublin175824b.pag
RadłoJanKarol23Siedlecki, Siedlce 18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerMieszczaninAP Lublin175863b.pag.
RadłowskiKazimierzPaweł23Siedlecki, Siedlce 18477 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175860B.Pag.
Radłowski (Radzikowski)AleksanderFranciszek20Siedlecki, Modrzew1847 Arsenał w Briańsku - Garnizon Artylerrii, 3 Rota KawalerWłościaninAP Lublin175814Spis alf.
RadmanMoszkoBerko-Garwoliński, Kłoczew187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731267
RadominAntoniJan20Bielski, Biała, Dokudów18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty-? RaczyńskaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
RadomskiBazyliAdam21Zwierzyniec1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647134-135
RadomskiJakubAntoni29Abramów1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580315
RadomskiStefanHrubieszów, Mircze1870--włościaninAP Lublin175
RadomskiPiotrMarcin24Dubienka1836Flota BałtyckaKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polskuAP Lublin175804123
RadomskiPiotrMarcin24Dubienka1836Korpus KaukaskiKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polskuAP Lublin175827B. Pag.
RadomskiLeonTomasz20Hrubieszowski, Hrubieszów1848Sewastopolski Garnizon ArtyleriiKawalerSzlachcic, skończył 4 klasy, zna polski, rosyjski, niemiecki, łaciński.AP Lublin17581458
RadomskiPiotrLudwikb.d.AP Lublin175
RadomskiIgnacyKazimierz-Sokołowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RadomskiMaksymStefan-Sokołowski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RadomyskiWawrzyniecBartłomiej Rozalia22Łukowski1835-Kawalerszlachcic dowody ma złożyćAP Lublin175853p.pag.
RadomyskiJanMateusz23Łukowski, Role184418 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin175864b.pag.
RadomyskiJanAdam23Siedlecki, Radomyśl1847Tarutyński Pułk JegrówKawalerSzlachcicAP Lublin175826B.Pag.
RadoszynskiSzlemaLejbus-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RadowieckiAntoniPiotr21Radzyński18393 Brygada Artylerii KonnejKawalerCzyta i pisze po polskuAP Lublin175863b.pag.
RadowieckiRajmundPiotr, Antonina21Podlaska, radzyński, Chmielów, Nietiahy18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175856b.pag
RadowieckiJacenty--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
RadwanMateuszKazimierz23Zamojski, Polichna1838KirasjerzyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
RadyszczukJakub--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
RadziejWincentyPiotr24Łukowski,Garwolin,Unin18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty-AnnaWłościaninAP Lublin17580721
RadzikMikołajAndrzej23Aleksandrów1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647172-173
RadzikJanJakub21Siedlecki,Siedlce1 Dywizja DragonówKawalerMieszczanin,piśmienny po polsku i rosyjskuAP Lublin175825B.Pag.
RadzikJanIdzi20Lubelski, Czechówka Górna1849Flota Czarnomorskażonaty, Rozalia ŚwitekAP Lublin175819244
RadzikBłażejPiotr20Lubelski, Motycz1849Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175819243
RadzikMaksymAndrzej24Zamojski, Aleksandrów 1840Grenadier w Pułku Jegierskimż. Agnieszka c. Walentego (M..?), bezdzietny. Żona pozostała przy rodzinie.WłościaninAP Lublin175818113
RadzikWincentyTomasz29Łukowski, Nowy Dwór 18476 Dywizja Artyleriiż. Katarzyna SzczotkównaWłościaninAP Lublin175824b.pag
RadzikowskiJanPiotr20Siedlecki, Modrzew 184418 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin175864b.pag.
RadzikowskiAntoniMateusz25Siedlecki, Ługi18472 Dywizja DragonówKawalerSzlachcicAP Lublin175807126
RadzikowskiAndrzejMateusz21Siedlecki,Cielemęc,Ługi18462 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
RadzikowskiJózefJakub20Siedlecki, Radzików Wielki18443 Dywizja GrenadierówKawalerSzlachcic, czyta i pisze po polsku.AP Lublin175863b.pag.
RadzikowskiAleksanderJakub21Siedlecki, Modrzew1847Flota BałtyckaKawalerWłościanin. Umarł w szpitalu wojennym.AP Lublin175804112
RadzikowskiAntoniFranciszek20Łukowski,1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejŻonaty - Katarzyna?WłościaninAP Lublin175825B.Pag.
RadzikowskiMichałPaweł-Łukowski18722 Dywizja Grenadierów-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RadzikowskiStanisławTadeusz-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RadzikowskiJanJózef-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RadzikowskiWładysławJulian-Siedlecki18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RadzikowskiTeodorDaniło-Siedlecki18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RadzikowskiAleksanderTadeusz-Siedlecki18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RadzikowskiTeofil HipolitStanisław-Siedlecki18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RadzikowskiJózefJan, Zofia22Podlaska, siedlecki, Modrzew1837Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175856b.pag
RadzikowskiTomasz--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
RadzikowskiTomasz--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
RadzikowskiZefir--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RadzikowskiJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RadzikowskiJoachim--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RadzikowskiSzymon--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RadzikowskiKarol--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RadzikowskiJózefN20Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
RadzikowskiPawełHipolit21Lubelski, Niedrzwica Duża1849Flota Czarnomorskakawalerczyta i pisze po polskuAP Lublin175816
RadzikowskiWojciech--Siedlecki, Jastrzębie Łupiny1851--Oszczędzony dla gospodarstwa i żony brzemiennej w 9. m-cu.AP Lublin175830b.pag.
RadzikowskiJózef--Siedlecki, Jastrzębie Łupiny1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
RadzimińskiEuzebi RochLublin, Lublin1872szlachcicAP Lublin175
RadzinikTomaszJan23Krasnostawski1851Flota Czarnomorskażona Karolina MiegurkownaAP Lublin175819279
RadziszewskiLeonStefan20Hrubieszowski, Poturzyn183813 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175819182
RadziszewskiMaciejJózef22Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
RadziwonkaJózefKazimierz21Bialski, Łysów1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
RadziwonkaJózefKazimierz21Bialski, Łysów1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
RadziwonkaJoachimPiotr-Konstantynowski1872Wykupiony za 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RadzkiFranciszekWojciech22Łukowski, Gułów1845Garnizon Artylerii w SzwarsgolskuKawalerWłościaninAP Lublin17581897
RadzykGrzegorzJan-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RadzymińskiWojciechFranciszek matk N22Siedlecki1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
RadzyńskiWacławMichał20Rzeczyca Ziemiańska18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
RadzyńskiWacławMichał20Rzeczyca18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerMieszczaninAP Lublin175860B.Pag.
Radźko (Raczko)BenedyktJózef22Siedlecki, Kamionka 1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
RafalskiAndrzej--Chełmski---AP Lublin17580239
RafalskiWojciech--Janowski---AP Lublin17580239
RafalskiJan-21-1846---AP Lublin1758138
RafalskiTomaszKazimierz21Radzyński, Łysobyk18446 Dywizja Artyleriiż. Marianna SuryglównaMieszczaninAP Lublin175824b.pag
RafalskiPiotr--Siedlecki1843Służba górnicza--AP Lublin175863b.pag.
RagusPiotrJan-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RajchKazimierzKarol20Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
RajcherLudwik--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
RajdkoPaweł-20-1846---AP Lublin1758137
RajewskiJózefatJan23Łukowski, Miętne 1848Korpus OrenburskiKawalerSzlachcicAP Lublin175827B. Pag.
RajewskiJózefatJan23Łukowski, Miętne 1848Korpus OrenburskiKawalerSzlachcicAP Lublin175828B.Pag.
RajewskiJanŁukasz20Łukowski, Łaskarzew 1845Szosteńska Fabryka Prochuż. Balbina KamieńskaMieszczaninAP Lublin175824b.pag
RajewskiLeopoldSzymon-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RajewskiKacperŁukasz, Antonina21Podlaska, łukowski, Łaskarzew18376 Lekka Dywizja Kawaleriiż.AgnieszkaMieszczanin, szewcAP Lublin175856b.pag
RajfIcekBiłgoraj, Tarnogród1870ŻydAP Lublin175
RajfmanChaimSendra20Zamojski, Szczebrzeszyn1844Flota CzarnomorskaKawalerŻyd, krawiec AP Lublin175819267
RajhnudelTobieDuta21Lubelski1846Liniowa Kompania Oddz.Pułków i Baterii Artylerii Oddz. Korpusu Kaukaskiegożona Sura N.krawiecAP Lublin175826B.Pag.
RajmanFranciszek--Chełmski---AP Lublin17580239
RajmuzaJakub--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RajnMajerWolfb.d.1873AP Lublin175
RajnerWawrzyniecKrasnostawski18401 Dywizja KirasjerówAP Lublin175860B.Pag.
RajnhertzMoszkoWulf18Siedlecki18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiKawalerŻydAP Lublin175833p.pag.
RajniakAntoniFranciszek25Krasnostawski, Surhów1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580762
RajnsztanChaimLejb20Zamojski, Tomaszów1844Flota CzarnomorskaKawalerŻydAP Lublin175819274
RajsfeldSimcha BineszZemszko-Łukowski, Kock187112 Dywizja Piechoty-Wyznaczył najemnika KozłowiczaAP Lublin1758731176
RajtHercykMoszek13m.Lublin1851Batalion Kantonistów Wojennych Zamośćkawalerza brata Abrama, m.LublinAP Lublin175826B.Pag.
RajtAbramMoszek19m.Lublin1851Wojskowo-robocza Kompania Morska bud. Floty Czarnomorskiejkawalerwzięty za niego brat Herzyk Rajt lat 13 do Batalionu Wojennych KantonistówAP Lublin175819295
Rajtapel AbramowiczMosiek Wolf-18Radzyński, Kock 18483 batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojennychKawaler-AP Lublin175828B.Pag.
RajtarczukStefanIgnacy26Hrubieszowski, Strzelce18402 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
RajzmanHerszkoRadzyński,18489 i 10 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BroniAP Lublin175828B.Pag.
RajzmanSrul LejbMaszko-Bialski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Rajzman JudkowiczChaim-20Radzyński, Sławatycze18483 batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojennychKawalerŻydAP Lublin175827B. Pag.
Rajzman JudkowiczChaim-20Radzyński, Sławatycze18483 batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojennychKawalerŻydAP Lublin175828B.Pag.
Rajzman, WigdowiczHerszko-22Radzyński, Radzyń Podlaski18489 i 10 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BroniKawalerŻydAP Lublin175827B. Pag.
RakMaciejMichał20-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580329
RakGrzegorz-20-1846---AP Lublin17581322
RakMakarIwan21Radzyński1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
RakJózefAndrzej29Lubelski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175819140
RakJanTadeusz21Lubelski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin175827B. Pag.
RakTeodorSzymon22Hołubie18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
RakTeodorSzymon22Hołubie18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580434
RakJakubArtym21Hrubieszowski18517 Dywizja Kawalerii LekkiejkawalerAP Lublin175860B.Pag.
RakIgnacyWawrzyniec28Hrubieszowski1851Kaukaska Półbrygada Rezerwoważona Marianna ProcłuwnaAP Lublin17580421
RakSzymonIwan-Radzyński, Kąkolewnica187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731021
RakoczyMichałJózef23Orchowiec1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580499
RakoczyMichałJózef23Orchowiec1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175814Spis alf.
RakowieckiMaciej FranciszekIgnacy21Bialski18523 Dywizja GrenadierówKawalerOsadnik, Czyta i pisze po polskuAP Lublin175833p.pag.
RakowskiAntoni-24-1846---AP Lublin17581331
RakowskiJakub--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
RakszewskiJózefTomasz20Zamojski, Biłgoraj1849Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175819254
RakusJózefWojciech20Krasnostawski1851Flota Czarnomorskażona Franciszka ŁukasiewiczownaAP Lublin17580916
RanczynskiPawełJakub24Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
RapaJózefMaciej20-1834-KawalerWłościanin, zm. 1842AP Lublin17580332
RapczukKarolMaciej-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RarataWojciech--Biłgorajski---AP Lublin17580239
Raszak (lub Rasiak)JanFranciszek20Krasnostawski, Wysokie 1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościanin. tkaczAP Lublin17580787
RaszkiewiczAntoni--Lubelski---AP Lublin17580239
RatajJanMarcinJanów, Wyżnianki1871włościaninAP Lublin175
RatajMikołajKarol23Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona ElżbietaKorkolukOsadnikAP Lublin175833p.pag.
RatajewiczHipolit--Siedlecki, Siedlce 1851--Niezdatny z powodu słabych sił po chorobie.AP Lublin175830b.pag.
RatczukIgnacy-24-1846---AP Lublin17581310
RatniukMichał--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
RatusznyKonradJan21Bialski, Krasówka 18481 Dywizja Ułanówż. Marianna (G…?)WłościaninAP Lublin175860B.Pag.
RatusznyKonradJan21Bialski, Krasówka18481 Dywizja Ułanówż. Marianna (G..?)WłościaninAP Lublin175860B.Pag.
Ratyna (lub Ratysza)WojciechMaciej22Zamojski, Tarnawatka 1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin175807106
RatynskiJulianAntoni-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RatynskiFeliksPaweł-Sokołowski1872Wykupił się za 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RatynskiIwanMateusz-Sokołowski, Kossów187134 Dywizjon Piechoty-AP Lublin1758731494
RatynskiJakowIgnacy-Sokołowski, Olszew18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731500
RatyńskiMarcin JanHilary22Siedlecki,Olszew,Ratyniec Stary18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty- K PrządzikSzlachcicAP Lublin175860B.Pag.
RatyńskiJózefFranciszek, Marianna22Podlaska, siedlecki, Buczyn, Ratyniec Stary18376 Dywizja Artyleriiż.AgnieszkaSzlachcic bez dowodówAP Lublin175856b.pag
RatyńskiPaweł--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RatyńskiJanMikołaj28Siedlecki18526 Lekka Dywizja KawaleriiŻona Salomea N.OsadnikAP Lublin175833p.pag.
RatyńskiFranciszekN25Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
RawaJakub--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
RawskiWojciech-24-1846---AP Lublin17581311
RawskiMikołajMikołaj22Zamojski, Ciotusza1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581418
RąbelMikołaj--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
RechnioMateusz--Siedlecki, Dąbrówka1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
ReckoIwanPaweł-Siedlecki, Pióry187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873111
ReczekJakubStanisław21Lubelski, Kurów183813 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin,czyta i pisze po polsku, szewc.175819199
RedaJózef--Łukowsk, Ryki1851--Niezdatny z powodu wrzodów po róży na obu goleniach.AP Lublin175830b.pag.
RedaNorbert--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RedczukJózef--Krasnostawski---AP Lublin17580239
Redetman vel RedelmanZyśWolf23Krasnostawski, Stara Wieś184514 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriiżona Hinda Mala RozenblitszewcAP Lublin17580473
RedkaFilipMikołaj21Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
RedkoJanTomasz27Bialski, Połoski18433 Korpus Piechotyż. Marianna ChryciównaWłościaninAP Lublin17580524
RedkoJanMateusz-Sokołowski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Redko v SaduraEmilianKondrat-Radzyński, Milanów1871--Wpłacił 400 rubli i otrzymał zaświadczenie o zwolnieniuAP Lublin1758731058
RedkowiakJózef-20-1846---AP Lublin17581311
RedosMarcinKrzysztof20Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
RedoszWalentyJózef21Siedlecki, Oleśnica1848Korpus Orenburskiż. Franciszka BarszczewskaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
RedoszWalentyJózef21Siedlecki, Oleśnica 1848Korpus Orenburskiż. Franciszka BarszczewskaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
RedzikTomaszTomasz22Łukowski, Lisikierz1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
RedzikTomaszTomasz22Łukowski, Lisikierz 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
ReferdaWojciechJAn28Swidniki1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647104-105
RegaMaksym--Łukowski, Międzyrzec 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
ReiaWojciechFranciszek23Lubelski, Łęczna183813 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175819181
RejaKazimierzFranciszek21Lubelski, Łęczna18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
RejaKazimierzStanisław-Garwoliński, Łaskarzew187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873606
RejchJulianN20Siedlecki,Górki Borze18461 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
RejdaJózef--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
RejdaAntoniIwan-Konstantynowski, Janów187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873823
RejmanWojciech-23-1846---AP Lublin17581323
RejmanAntoniJózef20Hrubieszowski, Majdan (?)1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581445
RejmuzaMateusz--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
RejsMordko JosefAjzyk-Włodawski, Włodawa1871--Wrócił nr 3354AP Lublin175873821
RejterowskiDominik--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
Rejzman v RejzmanIcekWulf-Radzyński1872Omyłkowo zapisany-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RejznerWawrzyniecMaciej23Krasnostawski, Gorzków 18401 Dywizja Kirasjerówż. Katarzyna c. Wojciecha (?), bezdzietny.Mieszczanin, czyta i pisze po polskuAP Lublin175860B.Pag.
RekLaurentyMichał-Garwoliński, Wola Rębkowska187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin175873512
RekuckiMichałŁukasz20Radzyński, Gurki1847Moskiewski Garnizon Artylerii - 5 RotaKawalerWłościaninAP Lublin175862b.pag.
RembkowskiNorbertWojciech23Lubelski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego KorpusukawalerAP Lublin175819135
RembkowskiMichałMikołaj23Podlaska, łukowski, Żelechów1844na rachunek przyszłego poborukawalerszlachcic niewylegitymowany, czyta i pisze po polskuAP Lublin175858b.pag.
RemiarzPiotrWawrzyniec21Garbów1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647126-127
RemiszewskiAleksanderMateusz21Bialski,Biały18461 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175860B.Pag.
RemiszewskiJanMichał21Siedlecki, Remiszew1847Kałuski Garnizon ArtylerysjkiKawalerSzlachcicAP Lublin175819231
RemiszewskiTomaszStanisław20Siedlecki, Wańtuchy1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
RemiszewskiMateuszBartłomiej20Siedlecki, Sabnie 1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175818135
RemiszewskiWojciech--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RemiszewskiPaweł--Siedlecki, Bachorza1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
RemiszewskiAntoni--Siedlecki, Bachorza1851--AP Lublin175830b.pag.
RemiszewskiIgnacy--Siedlecki, Krasnodęby Kosmy1851--Niezdatny z powodu astmy.AP Lublin175830b.pag.
RemiszkoWojciech--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
RendaTeodor--Krasnostawski---AP Lublin17580239
RendaszkaAndrzejPiotr-Garwoliński, Osieck187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873720
RendaszkaSemenAntoni-Garwoliński, Osieck187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873431
RendoszkaMateuszKacper Julianna22Łukowski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
RendoszkaGrzegorzPaweł22Łukowski, gm. Górzno, w. Wólka 1847Tarutyński Pułk Jegrówż. Karolina ZarzeckaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
RenenbaumJowelBialski,1846Kompania wojskowo-robocza IV okręguAP Lublin175825B.Pag.
Renig ( Rynik )LudwikFranciszek, Marianna20Podlaska, siedlecki, Prostyń18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
RenikPaweł--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
RenkasWasylTeodorb.d.AP Lublin175
Renkawek (Rękawek)IwanStanisław-Garwoliński, Wola Rębkowska187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873599
RentflejnJózefJózef-Włodawski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RepecJan--Krasnostawski---AP Lublin17580239
RepecWawrzyniecWalenty23Zamojski, Zamość183815 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175864b.pag.
RepeckiFranciszekRoman20Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego KorpusukawalerAP Lublin175819140
RepećWojciech-25-1846---AP Lublin17581313
RepkaAntoniPiotr21Łukowski1834-KawalerMieszczaninAP Lublin175852p.pag
ResowikWawrzyniec--Janowski---AP Lublin17580239
ReszczyńskiStanisławAntoni20Łukowski, Radoryż 18481 Dywizja UłanówKawalerSzlachcic, czyta i pisze po polsku AP Lublin175860B.Pag.
Reszeta (lub Repeta)JanBazyli23Hrubieszowski, Nedeżów1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580797
ReszkeAleksanderLudwik20Bialski,Horbów18462 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin,piśmiennyAP Lublin175824b.pag
RetkaAndrzej--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175827B. Pag.
RetmanBłażejStanisław Małgorzata21Łukowski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
RewaJakubJan20Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Ewdonia KlimuszkaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
RewelteMateuszJózef-Siedlecki, Siedlce187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873135
Rewiuk (Rewiuk)TeodorAbram20Radzyński, Lack1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
Rewiuk (Rewuk)TeodorAbram20Radzyński, Lack1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
RewrowskiMarcinKazimierz21Hrubieszów1836Flota BałtyckaKawalerwłościanin, za ukrywanie się przed spisem, tkacz, był w więzieniu za kradzieżAP Lublin17580496
RewrowskiMarcinKazimierz21Hrubieszów1836Korpus Kaukaskiż. Ksawera BojarczykównaMieszczanin, czyta i pisze po polsku i rosyjsku.AP Lublin175814Spis alf.
RewuchaKajetan--Hrubieszowski---AP Lublin17580239
RewusJacentyJacenty24Hrubieszowski, (Z…?)18409 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175819330
RęcławowiczJanTomasz-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RękaiwckiJózefKazimierz22Łukowski,Krempa1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerSzlachcicAP Lublin175825B.Pag.
RękasMarcinAndrzej28Hrubieszowski, Tworyczów18404 Dywizja Kawalerii Lekkiejż. Marianna c. Walętego, ma dwoje dzieci, Franciszkę i Jakuba.WłościaninAP Lublin175863b.pag.
Rękas (lub Renkas)MaciejJan20Zamojski, (?)1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580792
RiekPiotrAntoni-Węgrowski, Czarnogłów187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731653
RingPinchesSrul-Garwoliński, Wola Rębkowska187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731272
RisztenbergBerekWulf20Lubelski1846Liniowa Kompania Oddz.Pułków i Baterii Artylerii Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerAP Lublin175826B.Pag.
RobakWojciechFranciszek20Siedlecki, gm. Kołodziąż, w. (S…)18473 Dywizja Grenadierówż. Katarzyna SnechcickaWłościaninAP Lublin175863b.pag.
RobakFeliksLeonard20Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
RobakJózefFranciszek-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RobakJędrzejFilip, Katarzyna21Podlaska, siedlecki, Czarnowąż, Kotuń1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
RobakJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RobakiewiczGrzegorzJan20Lubelski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin1758109
RobakowskiGrzegorz--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
RobeMoszkoLejbuś21Zamojski, Krasnobród 1844Flota CzarnomorskaKawalerŻyd, krawiec AP Lublin175819280
RobekKarol--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
Robełt (?) (Robert?)JanTeodor22Łukowa1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804110
RobertJanChwedko22Łukowa1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580593
RobodziejMikołaj--Łukowski, Międzyrzec 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
RocŁukaszAleksander20Hrubieszowski, Horyszów Ruski1838FlotaKawalerWłościaninAP Lublin175804113
RochaliczJan-20-1846---AP Lublin17581310
RochenbergChaim Berek--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580240
RochfertIlia--Lubelski---AP Lublin17580240
RochmanJózef--Chełmski---AP Lublin17580240
RochmanTanchen--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580240
RochmanLejba GerszSzlema-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RochmanBerekbrak-Garwoliński1872Okręgowy Sztab Wojenny w Moskwie-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Rochman v RozenblaumHerszekBerek21Lubelski, Łęczna1844Flota CzarnomorskaKawalerŻyd, szewc AP Lublin17580915
RoczniakJózef--Tomaszowski---AP Lublin17580239
RoczniakJanStanisław21Lipiny (?) (oryg. Lipce)1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
RoczniakJanStanisław21Lipiny1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175814Spis alf.
RodakŁukaszTomasz24Lubelski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Helena PiechownaAP Lublin17581012
RodakMikołajWojciech20Lubelski18512 Dywizja DragonówkawalerAP Lublin1758056
RodakJózefBartłomiej20Łukowski, Kotłówka18456 Okręg Straży WięziennejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
RodakWawrzyniecStanisław28Lubelski1851Flota Czarnomorskażona Agnieszka OchminskaAP Lublin175816
RodakFranciszekAntoni-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RodakAntoniJan, Urszula24Podlaska, łukowski, Czerśl1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
RodukWojciech--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
RodzikMikołaj25Lubelski, Karczmiska1849Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin17580919
RoferJankielSzloma12Hrubieszowski1851Batalion Kantonistów Wojennych Zamośćkawalerza brata Szmula Majer, JarczowAP Lublin175826B.Pag.
RoferSzmul MojszeMoszek Szlom22Hrubieszowski1851Morska kompania wojskowo-robocza bud. Floty Czarnomorskiejkawalerzbiegł,wzięty za niego brat Jankiel Rofer lat 12 do Batalionu Wojennych KantonistówAP Lublin175819297
Rofman v RachmelChaim JosefAbram18Lubelski18519 i 10 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819320
RogalaSzymonIgnacy23Łukowiec1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564770-71
RogalaJakubTomasz22Tarnogród1835-KawalerMieszczaninAP Lublin115647146-147
RogalaJakub-21-1846---AP Lublin17581321
RogalaJanFranciszek21Łukowski,Prada,Róża1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
RogalaSzymonBartłomiej25Łukowski, Dęblin1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
RogalaJędrzejMikołaj, Marianna23Podlaska, łukowski, Sulbiny Górne1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
RogalaWawrzyniec--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
RogalaPiotrPaweł-Garwoliński, Ruda Talubska187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873525
RogalaWawrzyniecSzymon21Lubelski, (?) 18404 Dywizja Kawalerii Lekkiejż. Marianna Nakonieczna c. Bartłomieja, bezdzietny.WłościaninAP Lublin175863b.pag.
RogalaOsipFadiej-Garwoliński, Pszonka187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873545
RogalskiJanKlemens21Łukowski, Zarzecz 1847Butyrski Pułk Piechotyż. Anastazja KuciównaWłościaninAP Lublin17580696
RogalskiFranciszekPiotr22Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
RogalskiLudwik--Radzyński, Łysobyki1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
RogowskiStanisławBenedykt22Krasnostawski, Fajsławice18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Petronela RybakAP Lublin175816
RogowskiMaciejRoch23Łukowski, Grabina1848Arsenał w Briańskuż. Marianna WasiakównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
RogowskiMaciejRoch23Łukowski, Grabina1848Arsenał w Briańskuż. Marianna WascakównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
RogowskiJakubFranciszek21Łukowski, Starowola 1845Garnizon Artylerii w FortsławskuKawalerWłościaninAP Lublin175818101
RogowskiIgnacyIwan-Łukowski, Jarczew187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731369
RogozińskiJanMarcin Franciszka22Siedlecki1835-KawalermieszczaninAP Lublin175853p.pag.
RogozińskiAndrzejMateusz21Łukowski, Domaniny1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
RogoźniakJanSzymon24Biłgoraj1835-ż. Apolonia z Łotarzewskich, bezdzietnyWłościanin, sitarzAP Lublin17580853
RogoźnickiJanMateusz23Radzyński, Rogoźniczka1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy Tronuż. Paulina WarowiczównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
Rogulia?WojciechBartłomiej23Łukowski,Pravda,Ruda18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin17580734
RogulskiAntoni--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
RogulskiAleksander--Siedlecki, Zawady 1851--Oszczędzony dla gospodarstwa i żony brzemiennej w 8. m-cu.AP Lublin175830b.pag.
RoguskiAntoniJózef-Węgrowski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RoguskiPiotrAndrzej-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RoguskiMichałKrzysztof-Garwoliński18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RoguskiAleksanderSebastian Leonard-Węgrowski1872Wykupił się za 1000 rubli N 12-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RoguskiSebastian--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RoguskiKarolWojciech-Konstantynowski, Łysów187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873851
RoguskiStanisławIwan-Węgrowski, Sinołęka187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731713
RoguszewskiJanStanisław-Węgrowski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RojekFranciszekAntoni20Siedlecki, Wodynie 1847Tarutyński Pułk Jegrówż. Marianna SoćkównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
RojekFranciszek--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RojekPawełAndrzej23Lubelski, (Wilkołaz?)183813 Dywizja PiechotyKawalerWłościainAP Lublin175819169
RojsmanDawidWolf23Krasnostawki, Gorzków1844Flota CzarnomorskaKawalerŻydAP Lublin175819263
RojtapelMoszkoRadzyński,18483 batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojennychAP Lublin175828B.Pag.
Rojtapel (Rajtapel) AbramowiczMoszko-19Radzyński, Kock18483 batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojennychKawalerŻydAP Lublin175827B. Pag.
RojterIcekSzabs20Krasnostawski, Sawin184514 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriiżona Fajga WolfkrawiecAP Lublin17580473
RojtmanBerek--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580240
RojtrabHachmanBoruch-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RojzenblatLejzorMajer-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RojzenfeldIcek23Krasnostawski184513 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiKawaler-AP Lublin17581020
RojzmanMoszkoSzljoma-Włodawski, Włodawa187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873806
RojznerLejzor Majer--Janowski---AP Lublin17580240
RokickiJędrzejSzymon28Janów1834-KawalerZa dezercję od poboruAP Lublin17580315
RokickiFeliksMaciej Marianna20Łukowski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
RokickiJanJan21Lubelski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175819140
RokickiMarcinN24Zamojski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin175828B.Pag.
RokmanIosekDawid-Garwoliński, Żelechów187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin175873621
RokoszMichał--Zamojski18481 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175860B.Pag.
RokoszAntoniKazimierz20Zamojski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin175827B. Pag.
RolStanisławPaweł-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RolaAndrzejFabian24Łukowski,Role?1841Korpus GrenadierówKawalerSzlachcicAP Lublin17581837
RolaSylwesterTomasz20Łukowski, Gołaszyn1847Moskiewski Pułk Piechotyż. Bibianna GołaskaSzlachcicAP Lublin175862b.pag.
RolaPawełJózef-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RolaSemenJędrzej, Maryna22Podlaska, radzyński, Sosnowica1837Korpus Kaukaskiż.KrystynaWłościaninAP Lublin175856b.pag
RolakAntoniSzymon-Radzyński18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RolewiczStanisław--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
RolińskiAdolf--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RolkPaweł--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RolkIgnacy--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RollakMichałStanisław20Radzyński1852Flota CzarnomorskaŻona Zofia KarpiszczOsadnikAP Lublin175833p.pag.
RolnikAbramSrul-Włodawski1872Wykupiony za 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RomanApolinaryFranciszek23Radzyński,Włodawa18463 Dywizja GrenadierówKawalerSzlachcicAP Lublin175863b.pag.
RomanIwanJózef25Hrubieszowski, Zubowice18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
RomanWojciech--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
RomanczukSidorSylwester-Bialski, Kościeniewice187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873307
RomanczukMichałJan20Hrubieszowski, Rachanie1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580774
RomanekWojciechAndrzej22Wysokie1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564794-95
RomaniakJulianPaweł-Siedlecki, Czuryły187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873187
RomaniakStanisławWasyl20Bialski, Połoski184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
RomaniukAleksy--Hrubieszowski---AP Lublin17580239
RomaniukMichał--Zamojski---AP Lublin17580239
RomaniukPiotr--Zamojski---AP Lublin17580239
RomaniukSemkoBłażej26-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580319
RomaniukWasylRoman Katarzyna22Bialski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
RomaniukGabrielStefan Katarzyna20Radzyński1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
RomaniukJanHawryło25Bialski, Korczówka 184418 Dywizja Piechotyż. Zenia WasilukównaWłościaninAP Lublin175864b.pag.
RomaniukJakubGrzegorz23Bialski18395 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
RomaniukEliaszPiotr21Krasnostawski, Skierbieszów 1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580798
RomaniukAndrzejJózef20Bialski, Pratulin1845Garnizon Artylerii w Ałandskuż. Zofia SemeniakównaWłościaninAP Lublin175822529
RomaniukIgnacyRoman20Bialski, Komarno1845Garnizon Artylerii w SzwarsgolskuKawalerWłościaninAP Lublin17581898
RomaniukAndrzejMikita20Hrubieszowski1850Korpus GrenadierówAP Lublin175863b.pag.
RomaniukWasyl--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175805140
RomaniukOnufryCharasim21Radzyński1839Oddzielny Korpus Kaukaskiż. Teresa BarekinaWłościaninAP Lublin175858b.pag.
RomaniukMichałMikołaj21Bialski,Hołowczyce,Bużka?1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
RomaniukHawryłoRadzyński,1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejAP Lublin175825B.Pag.
RomaniukJózefTomasz20Radzyński, Kudry1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
RomaniukStefanMikołaj20Radzyński, gm. Radzieniec, w. Zalewki1845Szosteńska Fabryka Prochuż. Anna IwaniczukównaWłościaninAP Lublin175824b.pag
RomaniukWawrzyniecLew-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RomaniukDionizyGrzegorz-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RomaniukJanAndrzej-Bialski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RomaniukFilipStefan-Radzyński1872-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RomaniukJanRoman, Anna21Podlaska, bialski, Łosice, Szpaki18376 Dywizja Artyleriiż.HelenaWłościanin, stelmach i bednarzAP Lublin175856b.pag
RomaniukMisiej--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
RomaniukBazyli--Bialski, Janów 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
RomaniukPawełDenis-Bialski, Sławatycze187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873275
RomaniukCyrylRoman-Radzyński, Jabłoń187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873959
RomaniukAntoniRoman21Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Marianna ŁukasiukOsadnikAP Lublin175833p.pag.
RomaniukDymitrMichał21Radzyński, Ossowa184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
RomaniukWasylProkop23Hrubieszowski, Bereść1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580760
Romaniuk ( Roman )FeliksJakub, Magdalena25Podlaska, łukowski, Pszanka ?1837Korpus Kaukaskiż.AnnaWłościaninAP Lublin175856b.pag
Romaniuk v KlimFilipGabriel26Bialski, Szydłówka1848Arsenał w Briańskuż. Joanna HryciównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
Romaniuk v KlimFilipGabriel26Bialski, Szydłówka1848Arsenał w Briańskuż. Joanna HryciównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
Romaniuk v UłasiukIgnacy(?)20Bialski, Wyczółki 184418 Dywizja Piechotyż. DominikaWłościaninAP Lublin175864b.pag.
Romaniuk v WasilczukGrzegorzWasyl20Bialski, Szydłówka 1845Szosteńska Fabryka ProchuKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
RomaniukowskiEustachyJan20Siedlecki,Gródek18411 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
RomankiewiczJózefSzymon20Radzyński,Opole,Rusinów18461 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin,kowalAP Lublin175860B.Pag.
RomankiewiczPiotr?h22Łukowski,Suszno?18411 Korpus PiechotyŻonaty-Elżbieta Błażkówna, zabiera ja z sobaWłościanin,tkaczAP Lublin175864b.pag.
RomankiewiczJanJoachim21Łukowski,Guczno18462 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175819141
RomanowiczMichał--Hrubieszowski---AP Lublin17580239
RomanowiczFiodor-20-1846---AP Lublin17581320
RomanowiczPiotrŁukasz Marianna21Bialski1835-KawalermieszczaninAP Lublin175853p.pag.
RomanowiczJanMikołaj-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RomanowiczAndrzej--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
RomanowiczTeodor--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
RomanowiczMichał--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
RomanowskiMichałTomasz23-1834-KawalerMieszczanin, powroźnikAP Lublin17580320
RomanowskiMaciejAugustyn Wittria22Siedlecki1835-Kawalerszlachcic dowodów nie maAP Lublin175853p.pag.
RomanowskiWojciechJózef21Łukowski,Łaskarzew,Wola Łaskarzewska18411 Korpus PiechotyŻonaty-Katarzyna OlechWłościaninAP Lublin175864b.pag.
RomanowskiJanMikołaj20Siedlecki,Suchodół18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
RomanowskiStefanJan25Zamojski, Stary Zamość 1838FlotaKawalerWłościaninAP Lublin175804118
RomanowskiStefan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
RomanowskiTeodor--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
RomanowskiMichał--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
RomanowskiIwanBłażej-Garwoliński, Podłęż187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873405
RomanowskiSzymonJózef-Sokołowski, Przeździatka187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731346
RomanskiJulianIgnacy-Sokołowski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RomanskiIwanPaweł-Sokołowski, Repki1871--Wpłacił 400 rubli i otrzymał zaświadczenie o zwolnieniuAP Lublin1758731526
RomańczukIgnacyDawid20Siedlecki1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
RomańczukFranciszekRoman Anna25Siedlecki1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
RomańczukKlemensProkop20Radzyński,Międzyrzec,Drelów18411 Korpus PiechotyŻonaty-Anna SobolWłościaninAP Lublin17580620
RomańczukBartłomiejJan24Siedlecki, Dzierzbia1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy Tronuż. Marianna BieńczakównaWłościaninAP Lublin175806104
RomańczukJózefPiotr20Hrubieszowski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175826B.Pag.
RomańczukŁukaszWalenty22Podlaska, radzyński, Motwica, Pohorylec ( Pogorzelec )1843kawalerwłościanin, był w więzieniu za kradzieżAP Lublin175862b.pag.
RomańczukFranciszekStefan, Jadwiga22Podlaska, siedlecki, Sterdyń, Stelągi1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
RomańczukJanJan, Oksenia21Podlaska, radzyński, Turno1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
RomańczukAdam--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RomańczukNiezyporBartłomiej20Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Anna N.OsadnikAP Lublin175833p.pag.
RomańczukJakubRoman23Radzyński, Zbulitów 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
RomańskiJózefKazimierz26Lubelski1849Flota CzarnomorskakawalerkowalAP Lublin1758098
RomańskiFranciszekKacper20Lubelski, Lubartów 1838KirasjerzyKawalerWłościanin, młynarz AP Lublin175824b.pag
RomańskiJanWawrzyniecBiłgoraj, Biłgoraj1870mieszczaninAP Lublin175
RomaszkinMarcinMaciej20Adamów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804109
RomaszkoMarcinMaciej20Adamów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
RombelJózefJan-Łukowski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RomiakAndrzejAntoni22Radzyński, Tyśmienica1845Garnizon Artylerii w Szwaborskuż. Pałaska RosowiczWłościaninAP Lublin175818107
RominskiFranciszekStanisław-Łukowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RomiszewskiSzymonMateusz-Sokołowski, Wyrozęby187134 Dywizjon Piechoty-AP Lublin1758731483
RomkiewiczLudwikFranciszek24Hrubieszowski18512 Dywizja KirasjerówkawalerkucharzAP Lublin175824b.pag
RomsickiPaweł--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580239
RonkJanKarol22Bialski, Biała18433 Korpus PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580518
RopaMateuszMaciej28Krzemień1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580497
RopaMateuszMaciej28Krzemień1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
RopiecTomasz--Zamojski---AP Lublin17580239
RoratWawrzyniecMarcin22Zamojski, Szczebrzeszyn 1840Flota CzarnomorskaKawalerMieszczaninAP Lublin17580767
RorataMichałTomaszBiłgoraj, Zawadka1871włościaninAP Lublin175
RorzannyjChaim Icek--Krasnostawski---wykupionyAP Lublin17580240
RosaGrzegorzMarcin23Łukowski,1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejAP Lublin175825B.Pag.
RosaJan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
RosaMaciej--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
RosaGrzegorz--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
RosaKazimierzWalenty20Łukowski18526 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
RosaFranciszek--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
Rosa (Rossa)JanAntoni26Łukowski, Mazury 1847Tarutyński Pułk JegrówKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
RosenbaumJósef DawidChmail-Radzyński187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Rosenbaum NuskowiczOszyia-18Radzyński, Międzyrzec 18483 batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojennychKawalerŻydAP Lublin175827B. Pag.
Rosenbaum NuskowiczOszyia-18Radzyński, Międzyrzec 18483 batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojennychKawalerŻydAP Lublin175828B.Pag.
RosenbergJosefSalew19Lubelski1851Morska kompania wojskowo-robocza bud. Floty CzarnomorskiejkawalertkaczAP Lublin175819288
RosenblidDawidJankiel18Lubelski18519 i 10 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819317
RosenblumWólfJoel19Lubelski1851Morska kompania wojskowo-robocza bud. Floty CzarnomorskiejkawalerszewcAP Lublin175819286
RosencwajgAbus MendelIcek15Lubelski, Końskawola1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin175819226
RosenfarbIcekMoszek14Zamojski, Kraśnik1855Kantonista w Twierdzy Zamośćkawalersłuży za brata AbramaAP Lublin175819227
RosenfikierAbramJankiel18Lubelski1851Morska kompania wojskowo-robocza bud. Floty CzarnomorskiejkawalerAP Lublin175819320
RosenkrancMoszekSzloma22Zamojski1846Liniowa Kompania Oddz.Pułków i Baterii Artylerii Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerAP Lublin175826B.Pag.
RosiakAntoniJan-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RosinskiJanJan-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RosińskiAndrzej KazimierzJózefRadzyński,Ruda1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
RoskIwanFoma-Sokołowski, Grochów187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731558
RoskoszPiotr--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RosłaniecKacperBłażej Agnieszka20Łukowski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
RosłaniecAdamFranciszek-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RosłaniecJózefN-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RosłaniecMarcinWojciech-Garwoliński18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RosłoniecJakubMaciej24Łukowski, Trąbki1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
RosłoniecJakubMaciej24Łukowski, Trąbki1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
RosłoniecMaciej--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
RosłoniecTomaszMateusz21Łukowski, Osieck 1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyżonatyMieszczaninAP Lublin175824b.pag
RosłoniecWojciech--Łukowski, Osieck 1851--Niezdatny z powodu skrzywienia wskaziciela lewego.AP Lublin175830b.pag.
RosmarynSzlomaJoel16Radzyński, Ostrów1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin175819224
RosochackiGrzegorzJan-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RosochackiBartłomiej--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RosochackiFranciszek--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RosółJózefMarcin23Hrubieszowski, Wożuczyn18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
RossaGrzegorzMarcin22Łukowski,Prawda,Kobiałki1 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580619
RossaMaciejNN29Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
RossaPawełSzymon-Łukowski, Prawda187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731343
RossaStanisławFranciszek24Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Karolina PolejowOsadnikAP Lublin175833p.pag.
RossochaFranciszekStanisław-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RossowskiMaciejKazimierz21Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin17581011
Rossyjowski v RosińskiIgnacy--Radzyński, Kąkolewnica 1851--Oszczędzony dla gospodarstwa i żony brzemiennej w 9. miesiącu.AP Lublin175830b.pag.
RostekJakubMichał20Siedlecki,Kołodziąż,Razne?18411 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580617
RostekFeliksAntoni-Węgrowski, Sadowne187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731633
RostekSzymonStanisław-Węgrowski, Starawieś187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731663
RostekAntoniIwan-Węgrowski, Prostyń187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731740
RostkowskiJerzy--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RoszekMateuszAntoni23Szczebrzeszyn183615 Dywizja PiechotyKawalermieszczanin, sukiennikAP Lublin175864b.pag.
RoszkowskiPiotrKrzysztof23Siedlecki,Wągrów1 Dywizja DragonówKawalerMieszczanin,piśmienny AP Lublin175825B.Pag.
RoszkowskiTomaszAntoni26Siedlecki, Kornica184418 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin175864b.pag.
RoślakHryć-20-1846---AP Lublin1758136
RotbergArge LejbDawid18Lubelski18519 i 10 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce Broniżona Leja Botworkownawzięty za niego brat Srul Rubin Rotberg lat 15 do Batalionu Wojennych KantonistówAP Lublin175819320
RotbergSrul RubinDawid15Lubelski1851Batalion Kantonistów Wojennych Zamośćkawalerza brata Ariela, m.BobrownikiAP Lublin175826B.Pag.
RotburdZelikPierso19Lubelski1851Morska kompania wojskowo-robocza bud. Floty CzarnomorskiejkawalerAP Lublin175819293
Rotenbeg (Rosenbe)rg SzmulowiczJosel-19Bialski, Łosice18483 batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojennychKawalerŻydAP Lublin175828B.Pag.
RotenbergJankielSzymon15Lubelski, Markuszów1855Kantonista w Twierdzy Zamośćkawalersłuży za brata GelaAP Lublin175819234
RotenbergAbramWulf20Siedlecki,Kossów1846Kompania wojskowo-robocza IV okręguKawalerŻyd, kowalAP Lublin175825B.Pag.
RotenbergChaimSzmul21Bialski, Łosice 184512 i 13 Rota Inwalidzka w Iżewskiej Fabryce BroniKawalerŻydAP Lublin175824b.pag
Rotenberg SzmulowiczJosel-19Bialski, Łosice18483 batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojennychKawalerŻydAP Lublin175827B. Pag.
RotenfadenNusyn LejbWulf21Lubelski1846Liniowa Kompania Oddz.Pułków i Baterii Artylerii Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerkrawiecAP Lublin175826B.Pag.
RotfarbScharyaMordko18Siedlecki18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiŻyd,Za niego brat Zelik 12 lat do Kantonistów ZamośćAP Lublin175833p.pag.
RotfargDawidAbram-Siedlecki, Siedlce187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587313
RotgoldAbram SzmulJankiel-Radzyński1872Wykupiony za 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RotmanKajetan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
RotmanSzymsioSzljoma-Siedlecki, Jasionka187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758733
Rotman PesakowiczSzloma-19Siedlecki, Węgrów 18483 batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojennychKawalerŻyd, na jego miejsce brat Szmul Lejzor15 latAP Lublin175827B. Pag.
Rotman PesakowiczSzloma-19Siedlecki, Węgrów18483 batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojennychKawalerŻyd. Na miejsce jego przyjęty do Kantonistów brat Szmal Lejzor lat 15 liczącyAP Lublin175828B.Pag.
RotrubinSrulMajer17Lubelski, Lubartów1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin175819229
RotszteinSrul ManesowiczGdal18Siedlecki18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiKawalerŻydAP Lublin175833p.pag.
RotszteinMoszkoJankiel18Radzyński185211 Rota wojenno-robocza Zarządu InżynieriiŻona N,córka Sura 5 m-cyŻydAP Lublin175833p.pag.
RotsztejnSzmulEnoch-Radzyński187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RotsztejnMiszelAron-Siedlecki, Siedlce187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758735
Rotsztejn IcynowiczAbram-19Siedlecki, Węgrów 18483 batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojennychKawalerMieszczaninAP Lublin175827B. Pag.
Rotsztejn JejnowiczAbram-19Siedlecki, Węgrów 18483 batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojennychKawalerMieszczaninAP Lublin175828B.Pag.
RowickiJanAntoni Tekla22Siedlecki1835-KawalerSzlachcic ma dowody,które zobowiązuje się przedstawić czyta i pisze po polskuAP Lublin175853p.pag.
RowickiAntoniKazimierz Franciszka20Siedlecki1835-Kawalerszlachcic ma dowody złożyć późniejAP Lublin175853p.pag.
RowickiAntoniJan20Siedlecki, gm. Jaczew, w. (Gr…?)1848Korpus OrenburskiKawalerWłościanin, umarł w siedleckim wojennym szpitalu na cholerę.AP Lublin175827B. Pag.
RowickiAntoniJan20Siedlecki, gm. Jaczew1848Korpus OrenburskiKawalerWłościanin. Umarł w szpitalu wojennym na cholere.AP Lublin175828B.Pag.
RowickiJulianSylwester-Węgrowski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RowickiAleksanderJan20Siedlecki1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
RowinskiFilipStefan-Włodawski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RowinskiAntoniStanisław-Węgrowski, Sadowne187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731652
RowińskiFeliksJan21Siedlecki, Wilga18452 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin175819148
RownikJózefMoszko-Siedlecki, Siedlce187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin17587341
RozańskiMarcinBłażej31Zamojski, Księżpol1836-KawalerWłościanin, za włóczęgostwo AP Lublin17580866
RozańskiMarcinAdam20Radzyński, Wodoska Wola 18433 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175805
RozańskiFranciszekAndrzej20Zamojski, Biłgoraj1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581424
RozańskiWojciechAndrzej20Zamojski1850Flotylla Kaspijskauwolniony z wojska 1851 rAP Lublin175822533
RozańskiKacperKazimierz20Zamojski, Łukowa1838KirasjerzyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
RozbickiMaciejKonstanty Anastazja25Siedlecki1835-Kawalerszlachcic dowody złożyć obiecujeAP Lublin175853p.pag.
RozbickiPaweł--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RozbickiAntoniKarol-Sokołowski, Kowiesy187134 Dywizjon Piechoty-AP Lublin1758731473
RozbickiKonstantyWiktor22Siedlecki1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
RozbickiJanAntoni20Siedlecki1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
RozdobaStanisław--Lubelski---AP Lublin17580239
RozeAdolfJakub-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RozekTomasz--Hrubieszowski18486 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175816
RozemanJózefFiszel20Lubelski1846Liniowe i Warsztatowe Kompanie Wewnętrzne Batalionów GarnizonowychkawalerAP Lublin175862b.pag.
RozempolskiPiotr--Hrubieszowski---AP Lublin17580239
RozenbaumIlia--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580240
RozenbaumMoszko CałkaNuta-Łukowski1872Wykupiony za 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RozenbaumSzljomaNusel-Bialski, Terespol187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873230
RozenbaumMoszko CajkoDawid-Konstantynowski, Łosice187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873940
RozenbaumIcek WulfJosil-Radzyński, Biała187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731138
RozenbaumPejsachSrul-Łukowski, Kock1871--Wykupił się za 1000 rubliAP Lublin1758731154
RozenbergMoszek gersz--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580240
RozenbergLejba Icek--Nowoaleksandryjski (Puławski)---wrócony do domu, przepuklinaAP Lublin17580240
RozenbergChunaHersz-Garwolinski, Wilga187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873620
RozenbergSimcha JosefDon-Łukowski, Łukowa1871--Wykupił się za 1000 rubliAP Lublin1758731170
RozenbljumNumlach JoselLejbko-Radzyński, Międzyrzec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731130
RozenbrgHerszekMajer23Radzyński,Parczew1846Kompania wojskowo-robocza IV okręguŻonaty- Sura LejzorŻydAP Lublin175825B.Pag.
Rozenbun (Rozenbusz)LudwikAleksander22Lubelski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin175828B.Pag.
RozenbusGerszekSzama20Zamojski1846Liniowa Kompania Oddz.Pułków i Baterii Artylerii Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerAP Lublin175826B.Pag.
RozenbuszFiszel Uszer--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580240
RozencweigMejer DawidAbram-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RozencwejgPinkes--Chełmski---wykupionyAP Lublin17580240
RozencwejgMajerJosel19Bialski185210 Rota wojenno-robocza Zarządu InżynieriiŻona Ita Jela Mendelnaum, córka Szaja 2 m-ceŻydAP Lublin175833p.pag.
RozenfarbUszerLejba24Lubelski, Bychawa1844Flota Czarnomorskaż. Małka z Herszkowiczów, bezdzietny. ŻydAP Lublin175816
RozenfeldChaim Lejbus--Nowoaleksandryjski (Puławski)---wykupionyAP Lublin17580240
RozenfeldSzulimIcek-Łukowski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RozenfeldAbram IcekDawid18Bialski18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiŻona Mindla PotogojecŻydAP Lublin175833p.pag.
RozenkwiatWulf ChaimMoszko-Łukowski, Łukowa187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731159
RozenrejnAbramWulf20Lubelski1846Liniowa Kompania Oddz.Pułków i Baterii Artylerii Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerkrawiecAP Lublin175826B.Pag.
RozesłaniecMichałJózef20Lubelski, Kurów1849Arsenał w Kijowie - Bateria Artylerii Polowej (uczeń w szkole rzemieślniczej)kawalerAP Lublin175827B. Pag.
RozikAndrzej--Krasnostawski18481 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175860B.Pag.
RozikowskiKonstantyJózef20Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotykawalerczyta i pisze po polskuAP Lublin175816
RozkresJanMichał21Hrubieszowski, Łabunie18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
RozkresJakubSzymon23Komarów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804112
RozkresJakubSzymon23Komarów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
Rozmarinowski v MarianowskiIwanFranc-Siedlecki, Skupie1871--Wstąpił jako najemnika za rekruta z naboru 1871 r Leslawa ZalewskiAP Lublin1758731796
RozmarynowskiMichał--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RozmyslMichał JanPiotr-Włodawski, Ostrów187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873680
RozmysłJanJózef20Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Marianna GraniszczankaMieszczaninAP Lublin175833p.pag.
RozmyślakMaciejFranciszek21Zamojski18515 Dywizja Kawalerii Lekkiejżona Magdalena FereszczownaAP Lublin175860B.Pag.
RoznerMarcinMarcin20Łukowski, Pilawa 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
RoznowiczAntoniKarol21Radzyński, Polubicze 18433 Korpus Piechotyż. (Ksenia?) NiczyporównaWłościaninAP Lublin17580524
RozparaJan--Siedlecki, Miedzna1851--Niezdatny z powodu ropienia z ucha prawego.AP Lublin175830b.pag.
RozsnbergJózef Chaim--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580240
Rozuld v RożakJózefKajetan21Siedlecki, Golice1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
RozumJan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
RozumGrzegorz--Łukowski, gm. Dziecinów 1851--Niezdolny z powodu kołtuna na głowie.AP Lublin175830b.pag.
RozwadowskiMichałJakub22Łukowski, Łuków 18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerSzlachcicAP Lublin175863b.pag.
RozwadowskiJózef--Łukowski1843Służba górnicza--AP Lublin175863b.pag.
RozwadowskiAntoniLudwik-Konstantynowski, Chlebczyn187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873904
RozwadowskiSzymonMaciej20Lubelski, Jakubowice 1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581436
RozwałkaGrzegorz--Lubelski---AP Lublin17580239
RozwałkaWojciechJakub20Krasnostawski18511 i 2 Dywizja Artylerii Grenadierówżona Marianna WojcikownaAP Lublin175860B.Pag.
RozwaraMaciejTomasz24Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
Rozwiński?PawełTomasz20Bialski,Klimczyce1 Dywizja DragonówKawalerWłościanin,czeladnik kowalskiAP Lublin175825B.Pag.
RozykIgnacy--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
RozylukAdamIwan22Radzyński,Turna18411 Korpus PiechotyŻonaty,brzemiennaWłościaninAP Lublin17580627
RozynkiewiczHenrykMoszko21Łukowski,Żelechów1846Kompania wojskowo-robocza IV okręguKawalerŻyd, kowalAP Lublin175825B.Pag.
RożalskiTomaszAugustyn21Lubelski, Końskowola1849Flota Czarnomorskażonaty, Marianna szewcAP Lublin175819249
RożanczukLeonStefan-Włodawski, Turno187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873683
RożaniukMaksymJoachim-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RożanskiGersz FajbusRubin-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RożańskiSemen--Biłgorajski---AP Lublin17580239
RożańskiSzymonMarcin23Zamojski, Księżopol18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
RożekMateusz--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RożekMateuszAntoni23Szczebrzeszyn183615 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin, sukiennik.AP Lublin175864b.pag.
RożenJakubWojciech22Radzyński, Świerże 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin17580442
RożenekJanAndrzej21Lubelski1851Flota Czarnomorskażona Rozalia PawlikowskaszewcAP Lublin1758097
RożylukMaciejJan20Radzyński, (?)18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin17580445
RógStanisławFranciszek20Zamojski, Aleksandrów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty,AP Lublin175816
RójSebastyanKacper20Zamojski, Księżopol1849I Dywizja Kirasjerów - I Rezerwowy Korpus Kawaleriiżonaty, Anastazja SzponarAP Lublin175818101
RójMaciejWojciech25Zamojski, Księżopol1849Flota Czarnomorskażonaty, Marianna ZawidczakAP Lublin175819265
RóżowykwiatSenderElja18Siedlecki18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiŻona Cyrla BerkowiczŻydAP Lublin175833p.pag.
RóżyckiJanJan21Radzyński,Plebania Wola1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
RubPawełWasyl22Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego KorpusukawalerAP Lublin175819141
RubachaJózefPaweł20Hrubieszowski, Tyszowce18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
RubachaJan20Zamojski, Tomaszów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerszewcAP Lublin175816
RubachaAntoniPaweł23Hrubieszowski, Tyszowce 1848Sewastopolski Garnizon ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin17581453
RubajTomaszJacenty20Krasnostawski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
RubatJan--Siedlecki, Chroszczówka1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
RubelJudkoIcko-Łukowski, Prawda187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin175873b.pag.
RubensonChaim Jankiel--Lubelski---AP Lublin17580240
RubeszfajerMordko Gersz--Nowoaleksandryjski (Puławski)---wykupionyAP Lublin17580240
RubinszteinNusynJosel20Siedlecki185211 Rota wojenno-robocza Zarządu InżynieriiŻona Hana N.ŻydAP Lublin175833p.pag.
RubinsztejnMendelSzaja-Bialski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RubinsztejnMejerZawiel-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RubinsztejnErmaLejbus-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RubinsztejnSrulZawiel-Włodawski1872Zawrócony,za niego Zelik Miller-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RubinsztejnLatman IoelDawid-Bialski, Łomazy187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-WróciłAP Lublin175873249
RubinsztejnChaimNut-Łukowski, Skrzeszów187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731152
RubinzonFajwel--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580240
RubiśAndrzejJan, Maryna21Podlaska, radzyński, Włodawa, Lubień1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
RubrechtAdolfGotfryd21Radzyński, Poizdów1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcic, ochotnik. Czyta i pisze po polsku oraz rosyjsku.AP Lublin175824b.pag
RucGrzegorzMaksim20Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego KorpusukawalerAP Lublin175819153
RuchańczykGrzegorz--Lubelski18486 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175816
RucinskiWalentyJan-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RucinskiJulianFranciszek-Sokołowski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RucinskiAdolfStanisław-Siedlecki, Skupie187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587344
RucinskiAntoni FabianStanisław20Siedlecki1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
RucińskiWojciechFranciszek22Siedlecki,Kudelczyn,?1 Dywizja DragonówKawalerWłościanin,blizna na głowie od przecięcia ,blizna na szyi po wrzodzieAP Lublin175825B.Pag.
RucińskiGrzegorzKazimierz21Bialski,Huszcza1 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580627
RucińskiAntoniIgnacy20Siedlecki, Kosierady Wielkie 18472 Dywizja DragonówKawalerSzlachcicAP Lublin17580514
RucińskiWawrzyniecFranciszek25Siedlecki, Dziewule1848Korpus OrenburskiKawalerSzlachcicAP Lublin175827B. Pag.
RucińskiWawrzyniecFranciszek25Siedlecki, Dziewule 1848Korpus OrenburskiKawalerSzlachcicAP Lublin175828B.Pag.
RucińskiTomaszFranciszek22Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerSzlachcicAP Lublin175858b.pag.
RucińskiStefanRoch20Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
RucińskiDymitrKacper21Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerAP Lublin175858b.pag.
RucińskiJózefJakub24Siedlecki,Węgrów1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerMieszczaninAP Lublin175825B.Pag.
RucińskiSylwesterFranciszek, Teresa28Podlaska, siedlecki, Kudelczyn, Sikory Duże18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerSzlachcic bez dowodu, czyta i pisze po polskuAP Lublin175856b.pag
RucińskiAntoni--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
RucińskiLudwik--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RucińskiFeliks--Siedlecki, Suchożebry 1851--Oszczędzony dla gospodarstwa i żony brzemiennej w 9. m-cu.AP Lublin175830b.pag.
RucińskiWojciechJan23Siedlecki, Ruciany18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerSzlachcicAP Lublin175863b.pag.
RucińskiRafałIgnacy22Siedlecki, Sikory Duże18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerSzlachcic, czyta i pisze po polskuAP Lublin175863b.pag.
RuckiTeodorMikołaj27Hrubieszowski, Mircze1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581420
Rud v BocianŁukaszJan22Zamojski1851Kaukaska Półbrygada Rezerwoważona Tekla ŁubanownaAP Lublin17580417
RudaJakub FilipGotlib Barbara21Radzyński1835-Kawalerwłościanin czyta i pisze po niemieckuAP Lublin175853p.pag.
RudaśFranciszekJan20Siedlecki, Pierzchały18477 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
RudczykUstumIwan24Bialski,Kopytów18411 Korpus PiechotyŻonaty- Eugenia ,brzemienna WłościaninAP Lublin17580620
RudczykChwedor(?)20Bialski, Kostomłoty 1847Moskiewski Garnizon Artylerii - 5 RotaKawalerWłościaninAP Lublin175862b.pag.
RudczykDenisJan20Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
RudczykSofronJan-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RudczykAdamŁukasz-Włodawski, Krzywowierzba187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873769
RudioJanJózefat22Krasnostawski, Rakołupy1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin175807115
RudkaFranciszekPiotr23Łukowski,Dąbie,Rozwadów1 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580629
RudkowskiMaciejWawrzyniec23Jarczów18362 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
RudkowskiMaciejWawrzyniec23Jarczów1836KirasjerzyKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
RudkowskiAleksanderIgnacy-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RudnickiKazimierzPiotr20Radzyński, Ruska Wola 18433 Korpus PiechotyKawalerWłościanin, czyta i pisze po polsku.AP Lublin17580526
RudnickiLudwik--Lubelski18486 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175816
RudnickiAndrzejAdam25Krasnostawski, Rakołupy1838Flotaż. Marianna z Dzidów, bezdzietny. WłościaninAP Lublin175804118
RudnickiMikołajAdam21Moniatycze1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580487
RudnickiMikołajAdam21Moniatycze1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580580
RudnickiJannieznany22Podlaska, lubelski, Szczebrzeszyn1844na rachunek przyszłego poborukawalerczyta i pisze po polsku, stolarzAP Lublin175858b.pag.
RudnickiAntoni--Łukowski, Kozłów 1851--Niezdatny z powodu stężałości wskaziciela prawego i skórczenia innych palcówAP Lublin175830b.pag.
RudnikŁukaszWojciech20Radzyński, Miłków 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin17580447
RudnikIgnacyFranciszek20Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
RudolfAdamJan21Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
Rudolski (lub Radalski)KazimierzAdam22Lubelski, Lublin1848Flota CzarnomorskaKawalerMieszczaninAP Lublin17581428
RudskiIwanJawkiemti-Bialski, Zabłocie187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873327
RudyPiotrTomasz22Zamojski, Zwierzyniec 18408 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580692
RudzPiotr-20-1846---AP Lublin1758134
RudzKirykAdam31Stepankowice1836-KawalerWłościaninAP Lublin17580872
RudzikPawełJakub-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RudzikTeodorSemen-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RudzińskiAdamJan23Łukowski, Popławy 184418 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin175864b.pag.
RudzińskiJózef--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
RudzińskiJózefStanisław24Łukowski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
RudzińskiAntoniAntoni20Lubelski, Opole1849Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175819266
Rudziński vel RudnickiJanAndrzej20Lubelski185014 i 15 rota wojskowo-robocza przy Zarządzie InżynieriiAP Lublin175818148
RudzkiPaweł--Lubelski---AP Lublin17580239
RudzkiAntoniPaweł20Bialski, Huszcza18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin17580443
RudzkiFedko--Hrubieszowski1848Flota Czarnomorska--AP Lublin17580753
RudzkiOksentyDamian20Radzyński, Krzyska1848Korpus Orenburskiż. Tekla SzmidtWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
RudzkiOksentyDamian20Radzyński, Krzyska1848Korpus Orenburskiż. Tekla SzmidtWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
RudzkiJakubDamian25Radzyński, Liszna1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175818126
RudzkiAntoniAntoni-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RudzkiLejbkoNachman-Konstantynowski1872Zawrócony,za niego Jankiel Smolarz-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RudzkiBartłomiejMaciej, Agnieszka23Podlaska, łukowski, Życzyn, Wola Życka1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
RudzkiJerzy--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RudzkiPiotrIgnacy-Garwoliński, Sobolew187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873494
RudzkiewiczTadeuszWalenty20Podhorce18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerwłościanin, tkaczAP Lublin175860B.Pag.
RudzkiewiczTadeuszWalenty20Podhorce18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerTkaczAP Lublin175860B.Pag.
Rudzyński (lub Ruszyński)Jędrzej--Łukowski, Sławatycze 1851--Oszczędzony dla gospodarstwa i żony brzemiennej w 9. miesiącu.AP Lublin175830b.pag.
RudźRomanWasyl20Hrubieszowski, Stepankowice18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Marianna OpejdaAP Lublin175816
RugałaPawełSebastian26Zamojski185014 i 15 rota wojskowo-robocza przy Zarządzie InżynieriiAP Lublin175818142
RugałaStanisławWojciech20Lubelski, Kiełczewice18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
RuhtmannMoszkoIcek21Radzyński,Kock1846Niefrontowe Kompanie Korpusu KaukaskiegoKawalerŻydAP Lublin175858b.pag.
RukatPiotrMichał-Węgrowski1872Wykupił się za 1000 rubli N 14-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RumieniecJanRoman22Radzyński1839Oddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówOddzielny Korpus GrenadierówKawalerMieszczaninAP Lublin175858b.pag.
Rumieniuk (Rzemieniuk)AntoniJakub20Zamojski185014 i 15 rota wojskowo-robocza przy Zarządzie InżynieriiAP Lublin175818153
RumowskiAlojzyPiotr25Siedlecki1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
RumowskiAndrzejWawrzyniec21Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
RumowskiKsaweryJózef-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RumowskiMikołaj--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
RuncickiLudwik--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580239
RundfleyczLudwikJan Ewa20Radzyński1835-Kawalerwłościanin czyta i mówi po niemieckuAP Lublin175853p.pag.
RupaJózefMikołaj25Hrubieszowski, Nabróż18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Katarzyna Basaraba AP Lublin175816
Rupa v RzepaJan-21-1846---AP Lublin17581315
RuprechtGustawGodfryd20Radzyński,Kock,Tchórzew18463 Dywizja GrenadierówKawalerSzlachcicAP Lublin175863b.pag.
RusakSzczepanMateusz21Krasnostawski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Elżbieta MeczdrownaAP Lublin1758108
RusakKrzysztofWincenty22Łukowski1852Flota CzarnomorskaŻona Marianna JendrychOsadnikAP Lublin175833p.pag.
RusakFranciszekAugustyn22Łukowski, Chotynia 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
RusekKarolJan-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RusekJan--Janowski---AP Lublin17580239
RusiekJan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
RusinBazyliJan20Zubowice1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804103
RusinWasylIwan20Zubowice1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805103
RusinekKazimierz--Lubelski---AP Lublin17580239
RusinekAleksander--Lubelski---AP Lublin17580239
RusinekMichał--Lubelski---AP Lublin17580239
RusinekMaciejKajetan23Siedlecki1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
RusinekSzymonAntoni25Wielkie183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
RusinekJan25Hrubieszowski, Tomaszów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
RusinekBartłomiejSebastian22Lubelski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
RusinekAntoniJakub24Radzyński,Branica1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
RusinekSzymonAntoni25Wielkie183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
RusinekAntoni--Radzyński, Tchórzew 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
Rusinek V SidorMaciejStanisław21Radzyński,Kock,Talczyn18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin17580736
RusiniakPaweł--Siedlecki, Sterdyń1851--Oszczędzony dla gospdoarstwa i żony brzemiennej w 4. miesiącu.AP Lublin175830b.pag.
RusinowskiJanIgnacy-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RusińskiWojciechStanislaw Marianna20Łukowski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
RusińskiKazimierz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
RusniakFranciszekFilip22Lubelski, Trzeszkowice 18402 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
RussianAntoniPaweł-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Russyan (Russjan)IgnacyFranciszek22Siedlecki, Miedzna1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerMieszczaninAP Lublin175824b.pag
RuszczakWalenty--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175805104
RuszkiewiczJan--Siedlecki, Sterdyń1851--Zm.30 sierpnia 1851.AP Lublin175830b.pag.
RuszkowskiMichał--Łukowski, Łaskarzew 1851--Niezdatny z powodu szczupłej budowy ciała po chorobie.AP Lublin175830b.pag.
Ruszowski (lub Ruczkowski)JanWincenty23Zamojski, Szczebrzeszyn 1848Flota CzarnomorskaWdowiecWłościaninAP Lublin175807101
RutaSzymonFlorian23Łukowski, Rębków1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
RutaSzymonFlorian23Łukowski, Rębków1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
RutaUrbanJakub23Łukowski, Górzno1847Moskiewski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175862b.pag.
RutaJanAndrzej21Hrubieszowski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
RutkiewiczFeliks--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
RutkowskiJakubJędrzej Małgorzata26Łukowski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
RutkowskiStanisławSzymon22Wysokie1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804104
RutkowskiMichałStefan24Krasnostawski1851Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175819247
RutkowskiLeonAntoni20Hrubieszowski, Zadubce 1838KirasjerzyKawalerWłościanin, czyta i pisze po polsku, szewc.AP Lublin175824b.pag
RutkowskiStanisławSzymon22Wysokie1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805118
RutkowskiMichałMaciej21Łukowski,Leszczanka,Kurów1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerSzlachcicAP Lublin175825B.Pag.
RutkowskiWojciechJózef22Siedlecki,Żuków1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
RutkowskiFeliksJózef-Bialski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RutkowskiAntoni--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
RutkowskiMaciej--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
RutkowskiMaciej--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RutkowskiMarcin--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RutkowskiStanisław-Siedlecki, Niwiski187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587370
RutkowskiLeonJózef-Bialski, Międzyleś187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873334
RutmanChaim--Janowski---AP Lublin17580240
RutnickiKonstantyWojciech21Łukowski,Żelechów,?1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
RutowskiTomaszJózef, Antonina22Podlaska, radzyński, Hańsk18371 Dywizja Kirasjerówż.Marianna, brzemiennaWłościanin, tkaczAP Lublin175856b.pag
RutterKarlKarl-Węgrowski, Ossówno1871--Wpłacił 400 rubli i otrzymał zaświadczenie o zwolnieniuAP Lublin1758731699
RutynaMichałMarcin24Ratoszyn1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564764-65
RutynaWojciechBłażej23Krasnostawski, Gardzienice18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
RutyńskiJanSzymon26Siedlecki1834-KawalerSzlachcic dowodu nie składaAP Lublin175852p.pag
RuzikowskiJacenty--Lubelski---AP Lublin17580239
RużanykwiatJekoMerzkowicz24Siedlecki, Dąbrówka Stara 1844Roboty Zarządu Komunikacji 3 OkręguKawalerŻydAP Lublin175864b.pag.
RybaWincenty--Janowski---AP Lublin17580239
RybaGrzegorz-23-1846---AP Lublin17581310
RybaMateuszIgnacy22Zamojski, Łukowa1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin1758147
RybackiMateuszMaciej21Łukowski,Łuków18462 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175819149
RybaczukWasylLewko Tekla20Radzyński1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
RybaczukMarcinStefan20Bialski, Łukowce 18476 Dywizja Artyleriiż. Elżbieta KrysiszczankaWłościaninAP Lublin175824b.pag
RybaczukJanEustachy21Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175858b.pag.
RybaczukStefanJan-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RybaczukJan--Bialski, Łysów1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
RybaczukOlimpijKondrat20Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175833p.pag.
RybajIwanStefan26Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Tekla MaciebownaAP Lublin175819146
RybakFranciszekPiotr22Sułów1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647162-163
RybakLudwik--Nowoaleksandryjski (Puławski)---wykupionyAP Lublin17580239
RybakMarek--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580239
RybakJózefAndrzej20-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580329
RybakTomaszMichał20Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin1758108
RybakKrzysztofAndrzej28Zamojski185014 i 15 rota wojskowo-robocza przy Zarządzie InżynieriiAP Lublin175818142
RybakJanTomasz21Zamojski, Łukowa18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
RybakAronLeibus15Lubelski, Chodel1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin175819229
RybakJanPiotr20Siedlecki, Proszew1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
RybakJanPiotr20Siedlecki, Proszew1848Korpus OrenburskiKawalerWłościanin, kowalAP Lublin175828B.Pag.
RybakSzlemaGerszek-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RybakAleksanderŁukasz-Węgrowski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RybakStanisławFranciszek-Garwoliński18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RybakMaciej--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RybakWojciechAntoni21Zamojski, Łukowa18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty,AP Lublin175816
RybakMarcinWojciech24Zamojski, Łysaków18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
RybaltWasylOleszka21Zamojski, Łukowa1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580772
RybałtJerzySzymon22Zamojski, Łukowa18409 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175819334
RybczynskiMikołaj-20-1846---AP Lublin17581328
RybczyńskiJanJózef21Wiszniów183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
RybczyńskiJanBartłomiej23Lubelski, Łęczna18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotywdowiecAP Lublin175816
RybczyńskiJózefPaweł, Tacjanna23Podlaska, radzyński, Hola1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
RybczyńskiStanisławJózef20Hrubieszowski, Wiszniew 18409 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin, szewcAP Lublin175819330
RybczyńskiMichałBartłomiej21Lubelski, Łęczna 18409 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin, szewcAP Lublin175819329
RybickiFranciszek--Krasnostawski---AP Lublin17580239
RybickiWojciech-24-1846---AP Lublin1758136
RybickiJakubJan23Zamojski, Stróża18402 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
RybickiStanisławFranciszek21Siedlecki,Kuzów,Wólka Kuzowska18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościanin,blizna nad prawym okiemAP Lublin175860B.Pag.
RybickiJanStanisław-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RybickiŁukasz--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
RybickiMichałMateusz-Garwoliński, Łaskarzew187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873564
RybickiAntoniFranciszek29Krasnostawski, Łańcuchów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotywdowiecAP Lublin175816
Rybicki v RybińskiSzczepanWojciech22Łukowski, gm. Łaskarzew, w. (?)1848Korpus Kaukaskiż. Agnieszka CichockaWłościaninAP Lublin175814Spis alf.
Rybicki v RybińskiSzczepanWojciech22Łukowski, gm. Łaskarzew1848Korpus Kaukaskiż. Agnieszka CichockaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
RybikMichałJan20Łukowski, Uścieniec 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
RybinskiAdamJózef-Węgrowski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RybińskiAntoniHieronim17Podlaska, bialski, Biała1844na rachunek przyszłego poboru z przeznaczeniem do 2-go Instrukcyjnego Pułku Karabinierówkawalersyn porucznika b. wojsk polskich, czyta i pisze po polsku i rosyjsku, ukończył 4 klasy szkoły powiatowejAP Lublin175858b.pag.
RybitwaStanisławWojciech20Łukowski, Zwola1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy TronuKawalerWłościaninAP Lublin175806112
RybitwaFranciszekJan21Łukowski, Suchowola1845Suzdalski Pułk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
RybkaIgnacyJózef20Lubelski, Opole1848Flota Czarnomorskaż.Wiktoria FrydeckaMieszczanin, sukiennik, czyta i pisze po polsku i rosyjsku.AP Lublin175807102
RybkaJanTomasz-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RybkaJudkaMoszek-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RybkaSzymsiaChilowicz20Siedlecki, Buczyn1844Roboty Zarządu Komunikacji 3 OkręguKawalerŻydAP Lublin175864b.pag.
RybmannIzraelGial21Radzyński,Miedzyrzec 1846Kompania wojskowo-robocza IV okręguKawalerŻyd, krawiecAP Lublin175825B.Pag.
RycajŁukaszMarcin28Dębowice1836-KawalerWłościanin, za ukrywanie się przed spisem AP Lublin17580872
RycajIlko-20-1846---AP Lublin17581332
RycajMichałStanisław28Zamojski, Udrycze18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
RycajSzymonMichał20Zamojski1851Kaukaska Półbrygada RezerwowakawalerAP Lublin17580417
RycajBazyli--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
RycerskiMikołajJakub-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RycerzWalentyFranciszek22Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin17581011
RycerzAntoniKarol29Janiszów18365 Dywizja Kawalerii Lekkiejż. Agata (Franc?)włościanin, wzięty z więzieniaAP Lublin175860B.Pag.
RycerzWojciechKacper21Lubelski, Bystrzyca18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
RycerzAntoniKarol29Janiszów18365 Dywizja Kawalerii Lekkiejż. Agata Machołowna, dzieci dwoje. Włościanin, po odbyciu kary więzienia za kradzież. AP Lublin175860B.Pag.
RycerzJózefTomasz21Zamojski, Dzierzkowice18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, AntoninaAP Lublin175816
RychlewskiIwanPiotr-Garwoliński, Osieck187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin175873382
RychlicaAntoniSzymon20Łukowski, Dudka1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175814Spis alf.
RychlicaAntoniSzymon20Łukowski, Dudka1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
RychlicaWojciechJózef21Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
RychlikJózefŁukasz20Siedlecki, Ruchna18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
RychlikFranciszekJakub20Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175858b.pag.
RychlikWincentyIgnacy-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RychlikFeliks--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RychlikAndrzejKazimierz-Radzyński, Kąkolewnica187131 DywizjaPiechoty-AP Lublin175873983
RychlikJanMichał20Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Ludwika StarczykOsadnikAP Lublin175833p.pag.
RychlińskiJózefJan29Podlaska, Siedlce1843na rachunek przyszłego poborukawalermieszczanin, rzeźnik, siedział w więzieniu za zgwałcenie kobietyAP Lublin175858b.pag.
RychminKarol--Chełmski---wykupionyAP Lublin17580239
RychnierowiczFranciszekWawrzyniec27Lubelski, Borów 1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin175807100
RychterJózefJan23Zamojski1850Bataliony wojskowo-robocze Zarządu Osad WojennychAP Lublin175818162
RychterMarcinDaniel20Łukowski1839Oddzielny Korpus GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
RychterGotlibGotlib-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RychterowiczFranciszek--Lubelski1848Flota Czarnomorska--AP Lublin175807110
RychtygierDawidHerszko20Łukowski,Łuków1846Kompania wojskowo-robocza IV okręguŻonatyŻyd, szewcAP Lublin175825B.Pag.
RyciakFranciszekMikołaj Marianna26Siedlecki1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
RyciakAndrzejMaciej21Łukowski,Szaniawy Poniaty1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
RyciukProkopJan21-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580324
RyckiLudwik--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
RyckoWalentyMikołaj20Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
RyczakKazimierzJan23Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Marianna KondorOsadnikAP Lublin175833p.pag.
RyczekWojciechJakub29Pliszczyn1834-Żonaty, jedno dziecko.Włościanin, po uwoleniniu z więzienia AP Lublin17580850
RyczekFranciszekWincenty26Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin17580648
RyderWilhelmWilhelm-Węgrowski, Starawieś187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731750
RydzChaimHerszkowicz24Siedlecki, Kossowa 1844Roboty Zarządu Komunikacji 4 OkręguKawalerŻydAP Lublin175864b.pag.
RydzioFranciszekMarcin22Radzyński1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
RyfkaMarcin--Janowski---AP Lublin17580239
RyfkaWalentyTomasz Marianna20Łukowski1835-KawalermieszczaninAP Lublin175853p.pag.
RyjekPiotrPaweł23Krasnostawski18511 i 2 Dywizja Artylerii Grenadierówżona Franciszka KlimensownaAP Lublin175860B.Pag.
RykałaJakub--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
RykickiTomasz--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175805107
RykielAndrzejJózef-Łukowski, Trzebieszów18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731303
RymarczukWalentyWojciech22Siedlecki,Sterdyń,Dzięcioły18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
RymarczukTomaszWojciech24Siedlecki, Dzięcioły1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175814Spis alf.
RymarczukTomaszWojciech24Siedlecki, Dzięcioły1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
RymarczukTeodorJózef-Bialski187234 Dywizja Piechoty, zawrócony za niego Damian Juszkiewicz-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RymarzWawrzyniec--Biłgorajski---AP Lublin17580239
RymmerFerdynand Frydrych--Chełmski---AP Lublin17580239
RymuszkaMateuszJan-Radzyński187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RymuzaMaciej--Siedlecki, Krześlin1851--Oszczędzony jako dzietny.AP Lublin175830b.pag.
RynaszkiewiczJanWasyl24Zamojski, Tomaszów1849Flota Czarnomorskakawalergra na klarnecieAP Lublin17580918
RynaśDawidAugust-Węgrowski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RynczyńskiJanJózef21Wiszniów183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
RynderEzraJankiel-Łukowski, Krasuse1871--Wpłacił 400 rubli i otrzymał zaświadczenie o zwolnieniuAP Lublin1758731156
RyndlerLejbaFiszel22Zamojski, Tarnogród184514 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiKawaler-AP Lublin17580465
RynkiewiczFrancStefan-Radzyński, Siemień187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731013
RynkowskiAntoniGrzegorz27Lubelski, Wojciechów1840Flota Czarnomorskaż. Katarzyna c. Stanisława Mirosława, bezdzietnyWłościaninAP Lublin175807107
RynterlejtIwanJakow-Włodawski, Wola Wereszczyńska187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873740
RypinaTrofimIgnacy-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RysakWalenty-26-1846---AP Lublin17581329
RystajKarolJakub-Węgrowski1872Niezaliczony w poczet rekrutów-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RyszardLeopoldKarol28Krasnostawski, Rybczewice 1848Flota Czarnomorskaż.Tekla BuliuskaWłościanin, kowalAP Lublin17580796
RyszkowskiAntoniKasper25Łukowski1834-KawalerSzlachcic dowody nie udokumentowane czyta i pisze po polskuAP Lublin175852p.pag
RyszkowskiJanWawrzyniec22Radzyński, Mościska 18452 Brygada Artylerii KonnejKawalerSzlachcicAP Lublin1758057
RyszkowskiJózefStanisław27Łukowski, Turze Rogi 1847Butyrski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580697
RyszkowskiTomaszLaurenty23Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
RyszkowskiWojciech--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
RyszkowskiTomaszIwan-Sokołowski, Kudelczyn187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731536
RyszkowskiJanIgnacy20Radzyński, Zakępie 18433 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580519
RytelMichałPiotr teresa23Siedlecki1835-Kawalerszlachcic dowodów nie maAP Lublin175853p.pag.
RytelFeliksWawrzyniec22Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerAP Lublin175858b.pag.
RytelJanIgnacy-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RytelWalentyTomasz, Teresa20Podlaska, bialski, Łysów1837Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175856b.pag
RytelFrancPiotr-Sokołowski, Dębe Nowe187134 Dywizjon Piechoty-AP Lublin1758731510
RytelWawrzyniecJan20Siedlecki, Rytele18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerSzlachcicAP Lublin175863b.pag.
Rytel v DrozdJakubFranciszek20Siedlecki, Rytele18476 Dywizja ArtyleriiKawalerSzlachcicAP Lublin175824b.pag
Rytel v DrożdzakMichałJan Katarzyna22Siedlecki1835-Kawalerszlachcic dowod ma złożyć czyta i pisze po polskuAP Lublin175853p.pag.
Rytel v GudosMarcinAntoni23Siedlecki1834-KawalerSzlachcic dowodu nie składaAP Lublin175852p.pag
Rytel v KochańskiFranciszekWojciech25Siedlecki1834-KawalerSzlachcic dowodu nie składaAP Lublin175852p.pag
Rytel v KosutMikołajAndrzej22Siedlecki, Rytele1847Kałuski Garnizon ArtylerysjkiKawalerSzlachcicAP Lublin175819222
Rytel v KucPawełMarcin-Sokołowski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RyzymbergBerekWulfowicz21Radzyński, Międzyrzec 1844Roboty Zarządu Komunikacji 1 OkręguKawalerŻydAP Lublin175864b.pag.
RzążewskiJanStanislaw Marianna20Siedlecki1835-Kawalerszlachcic dowody obiecuje złożyć czyta i pisze po polskuAP Lublin175853p.pag.
RzążewskiAdamMaciej22Siedlecki, Rzążew18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerSzlachcicAP Lublin175863b.pag.
RzążewskiAleksander--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RzechaczekJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RzemieniakPawełJan22Średnia1836-KawalerWłościanin, za ukrywanie się przed spisem AP Lublin17580873
RzemieniukFranciszekJakub24Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin17580650
RzempołuchStanisław--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RzensunSzczepan--Janowski---AP Lublin17580239
RzepeckiKarolIgnacy20Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego KorpusukawalerstolarzAP Lublin175819151
RzepkaPiotrKacper22Lubelski, Iwanowskie Sioło1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin175807103
RzepkaMikołajKacper, Marianna21Podlaska, łukowski, Psz…1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
RzeszczyńskiStanisławAntoni20Łukowski, Radoryż 18481 Dywizja UłanówKawalerSzlachcic, czyta i pisze po polskuAP Lublin175860B.Pag.
RzeszkowskiJanDamiło21Bielski,Hruszczów,Chłupków18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
RzeszotekMikołajMichał21Łukowski,Paprotnia18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty-Karolina MazurWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
RzeszotekFilip--Łukowski, gm. Paprotnia 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
RzeszotekJan--Łukowski, Paprotnia 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
RzetelnyIcekSzmul19Siedlecki18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiKawalerŻydAP Lublin175833p.pag.
RzewóskiKarol--Bialski, Przesmyki1851--Oszczędzony jako żonaty i mający brata niewiadomego z pobytu.AP Lublin175830b.pag.
RzewuskiWojciechJan20Bialski,Przesmyki,Rzewuski Stare18411 Korpus PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin17580624
RzewuskiJanJózef22Siedlecki,Skolimów Starawieś,Cierpigórz18411 Korpus PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin17580627
RzewuskiFranciszekAntoni22Bialski, Raczyny1845Suzdalski Pułk Piechoty - 16 Dywizja Piechotyż. Marianna KorolównaSzlachcicAP Lublin175824b.pag
RzewuskiDominikDominikChełm, Sielec1871szlachcicAP Lublin175
RzewuskiKacperFranciszek-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
RzewuskiIgnacy--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
RzewuskiFranciszek--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
RzewuskiStanisław--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
RzezawaMateuszSzczepan23Zamojski18512 Dywizja KirasjerówkawalerAP Lublin175824b.pag
RzeźniczakPawełJakub20Krasnystaw1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564782-83
RzonżewskiMaciejJakub25Siedlecki, Rzążew Wielki18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerSzlachcicAP Lublin175863b.pag.
RzymówMikołaj--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
RzymskiJózefJan21Siedlecki,Gruszew,Pobratyny18411 Korpus PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin17580618
RzymskiPiotrJan, Rozalia22Podlaska, siedlecki, Proszew,Polków1837Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175856b.pag
RzyśkoMichałJan25Turobin18362 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
RżondJan--Krasnostawski---AP Lublin17580239
SabałaSzczepan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
SabałaJan--Łukowski, gm. Sobienie Biskupie 1851--Wybrany dla braku sił brata, starszy bowiem brat pochodzi z innej matki.AP Lublin175830b.pag.
SabatStanisławBartłomiej20Stróża18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
SabatJakubBartłomiej25Łukowski, Trojanów1847Moskiewski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175862b.pag.
SabatStanisławAndrzej21Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
SabatStanisławBartłomiej20Stróża18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580432
SabatFranciszekAndrzej22Łukowski, Trojanów 18433 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580520
Sabat (lub Sabak)BartłomiejFranciszek23Zamojski, (B…?)18409 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175819336
SabbaAdamMikołaj-Siedlecki187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Sabecki (Sadecki)TomaszJan20Lubelski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin175827B. Pag.
SabilAntoni--Janowski---AP Lublin17580243
SabilskiFrancOsip-Garwoliński, Osieck187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873514
Sabka (Sapka)WincentyStefan22Lubelski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175822523
SabniewiczNusymIcko-Siedlecki, Siedlce187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587319
SacewiczJanKonstanty25Bialski, Łomazy 18433 Korpus Piechotyż. Tekla KulickaMieszczaninAP Lublin17580519
SacewiczŁukaszGrzegorz21Bialski, Szenejki 1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
SachajdakowskiWojciech--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
SacharFrajtelAron15Zamojski1851Batalion Kantonistów Wojennych Zamośćkawalerza brata Moszka, TyszowceAP Lublin175826B.Pag.
SacharMoszkoAron21Hrubieszowski1851Morska kompania wojskowo-robocza bud. Floty Czarnomorskiejkawalerzbiegł,wzięty za niego brat Frajtel Sachar lat 15 do Batalionu Wojennych KantonistówAP Lublin175819297
Sacharak (Sacharuk)JakubAntoni23Radzyński, Żdżarka1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
SacharczukJózefSawko, Marianna25Podlaska, bialski, Bonin, Mierzwice183718 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
SacharczukGrzegorz Jóżef--Bialski, Kobylany1851--Oszczędzony jako dzietny.AP Lublin175830b.pag.
SacharewiczRomanJan21Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
SacharewiczMichałSzymon22Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
SacharewiczTeodorLewko, Brygida23Podlaska, bialski, Hołowczyce, Borsuki1837Korpus Kaukaskiż.OkseniaWłościaninAP Lublin175856b.pag
SacharewskiMichal--Chełmski---uwolniony niezdolnyAP Lublin17580242
SacharukMarekEmilian20Bialski,Biała,Sycyn18411 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580624
SacharukJakubAntoni23Radzyński, Żdżarka1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175814Spis alf.
SacharukTeodorAndrzej-Bialski, Sidorki187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873305
Sacharuk v SiemieniukJózefSemen-Bialski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SachniukTrochim--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
SaczekGrzegorzKrzysztof21Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
SaczekMateusz--Łukowski, gm. Prawda 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
Saczek v SałasińskiPawełMaciej20Łukowski,?1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
SaczewaIwan Jan--Lubartowski---AP Lublin17580241
Saczewicz?GrzegorzStefan20Bialski,Łomazy18411 Korpus PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580622
SaczewskiAndrzejWawrzyniec-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SaczukJanWiktor20Radzyński, Worońce1848Arsenał w Briańskuż. Ewa JakubikównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
SaczukJanWiktor20Radzyński, gm. Wohyń, w. (Woronce?)1848Arsenał w Briańskuż. Ewa JakubikównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
SaczukJan(Melan?)23Bialski, Próchenki 1847Butyrski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580699
SaczukLeonOleszko20Radzyński, Milanów1845Garnizon Artylerii w Fortsławskuż. Pałaszka DemczukównaWłościaninAP Lublin175818103
SaczukTomaszJoachim-Sokołowski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SaczukSzymonKiryło-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SaczukStefanOmelan, Barbara20Podlaska, bialski, Łosice1837Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175856b.pag
SaczukNiczypor--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
SaczukLeon--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
SaczukIwan--Łukowski, Międzyrzec 1851--Niezdatny z powodu zgrubienia goleni lewej po chorobie kołtunowej.AP Lublin175830b.pag.
SaczukAndrzejLeon22Radzyński18523 Dywizja GrenadierówŻona Teodora N.OsadnikAP Lublin175833p.pag.
Saczuk v ProlasiukMaciej--Radzyński1843Służba górnicza--AP Lublin175863b.pag.
SadczukJan--Bialski, Okczyn1851--Niezdatny z powodu zatkania trzew brzusznych.AP Lublin175830b.pag.
SadeckiMaciejLubelski--1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
SaderAugust Wilhelm--Chełmski---AP Lublin17580242
SadloAntoni--Krasnostawski---AP Lublin17580241
SadłoMaciejIgnacy21Łukowski, Dąbie 18476 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
SadłoFranciszekMichał26Lubelski, Gałęzów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Anna ŁyśAP Lublin175816
SadolewskiFeliksIgnacy21Siedlecki, Międzyleś 1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
SadońJan--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin17580588
SadownikJanJacenty21Radzyński1834-KawalerMieszczaninAP Lublin175852p.pag
SadownikJozefatSzymon21Bialski,Łomazy18461 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175860B.Pag.
SadownikJanStefan-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SadownikStefanZachary20Bialski, Łomazy 1843Korpus GrenadierówKawalerMieszczaninAP Lublin175814Spis alf.
SadowskiWalenty--Janowski---AP Lublin17580242
SadowskiAdam--Krasnostawski---AP Lublin17580241
SadowskiMarcinAdam26Baranów1834-Żonaty, bezdzietnyWłościanin, po uwolnieniu z więzienia za kradzież, kowal, zmarł 1858.AP Lublin17580851
SadowskiJózefAndrzej24Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Katarzyna ZalewskatkaczAP Lublin175819128
SadowskiLudwikAugust21Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Ludwika KuźniarskaAP Lublin175819129
SadowskiMarcinJan25Zamojski, Boby1840Flota Czarnomorskaż. Tekla c. Andrzeja Tomali, bezdzietny.WłościaninAP Lublin17580769
SadowskiJanMaciej23Zamojski, Urzędów 1848Flota Czarnomorskaż.Ludwika SarchackaMieszczaninAP Lublin1758142
SadowskiMikolajMarcin20Bialski, Piszczac 1848Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175805130
SadowskiMikołajMarcin20Bialski, Piszczac 1848Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175828B.Pag.
SadowskiMarcinStanisław, Katarzyna22Podlaska, radzyński, Parczew1837Korpus Kaukaskiż.RozaliaMieszczaninAP Lublin175856b.pag
SadowskiWojciech--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
SadowskiFryderyk--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
SadowskiJan--Łukowski, gm. Sobienie Szlacheckie1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
SadowskiWojciechTomasz-Sokołowski, Sterdyń187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731455
SadowskiWincentyKazimierz20Radzyński1852Flota CzarnomorskaŻona Anastazja MiedwiedczankaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
SadowskiAntoniJózef20Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
SadowskiAndrzejWojciech21Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Cecylia OleszczykOsadnikAP Lublin175833p.pag.
SadowskiJanFranciszek20Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
SadowskiJózefFranciszek20Lubelski, Rury1848Sewastopolski Garnizon ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175814Spis alf.
SadowskiStanisławJan24Zamojski, Boby18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, AnnaAP Lublin175816
SadowyStanisławAntoni22Siedlecki, Mogielnica1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
SadowyStanisławAntoni22Siedlecki, Mogielnica1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
Sadura v RedkoEmilianKondrat-Radzyński, Milanów1871--Wpisany pod literą RAP Lublin1758731058
SadurskiMateuszSzczepan21Puławy1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647126-127
SadurskiJacenty-23-1846---AP Lublin17581311
SadurskiJacentyKlemens20Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
SadurskiWojciech---1835--służył w byłym Wojsku Polskim podczas RewolucjiAP Lublin175853p.pag.
SadurskiKacperJan20Lubelski, Końskowola183814 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin, szewc AP Lublin17580664
SadurskiWalentyWawrzyniec20Lubelski, Nowodwór18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
SadurskiPiotrAntoni-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SadurskiTomaszFranciszek21Lubelski, Puławy18404 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
SadurskiWalentyBłażej21Lubelski, Końskowola 1848Flota CzarnomorskaKawalerMieszczanin, Szewc AP Lublin17580773
Sadz (Sać)JozefatDymitr25Bialski, Dokudów1848Arsenał w BriańskuKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
Sadź (Sać)JózefatDymitr25Bialski, Dokudów1848Arsenał w BriańskuKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
SafianczukAndrzejMarcin-Sokołowski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SafiańskiWawrzyniec--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
SagadyniukMaksym--Hrubieszowski---AP Lublin17580242
SagalManesMordko-Włodawski, Ostrów187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873792
SaganWawrzyniecJakub25Zakrzówek1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647164-165
SaganFranciszek--Lubelski---AP Lublin17580241
SaganTomasz--Lubelski---AP Lublin17580241
SaganSebastianŁukasz25Komarów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804127
SaganSebastianŁukasz25Komarów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175814Spis alf.
SaganStanisław--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814spis alf.
SaganJanDmitr21Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
SaganOleszkoAdam21Zamojski, Księżpol1840Flota Czarnomorskaż. Anastazja c. Jana Hały, bezdzietny.WłościaninAP Lublin17581448
SaganowiczBartłomiej--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
SajIwanIcek21Radzyński,Stulno,Macorzyn Wielki18411 Korpus PiechotyŻonaty-Magdalena DolińskaWłościaninAP Lublin17580629
SajMichałIgnacy20Zamojski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin175864b.pag.
SajKacperWalentyb.d.AP Lublin175
SajKondratMaksym-Włodawski, Sobibór187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873695
SajTymonHryć23Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Prysza JasikOsadnikAP Lublin175833p.pag.
SajMichałJózef20Zamojski, Sokołówka18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
SajdzikWojciech-24-1846---AP Lublin1758137
SajewiczJózefJan20Zamojski, Stary Zamość 183815 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
SajkiewiczPiotrOleksy20Zamojski185014 i 15 rota wojskowo-robocza przy Zarządzie InżynieriiAP Lublin175818148
SajkowskiIgnacyStanisław26Siedlecki1852Flota CzarnomorskaŻona Justyna WisniakMieszczaninAP Lublin175833p.pag.
SajnajMichałJan22Zawieprzyce18363 Dywizja Kawalerii Lekkiejż. Agnieszka (?)WłościaninAP Lublin175863b.pag.
SajnajTomaszJan22Zawieprzyce1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564734-35
SajnajMichałJan22Zawieprzyce18363 Dywizja Kawalerii Lekkiejż. Agnieszka MiziółkównaWłościaninAP Lublin17580426
SajnogaKorp.Oleszko20Hrubieszowski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175822543
SajukJanUlas21Radzyński, Kaplonosy184418 Dywizja Piechotyż. (A…) KładkównaWłościaninAP Lublin175864b.pag.
SakMironMichał27Radzyński,Rudzienica,Gęś18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty-Magdalena WasiukWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
SakLeszkoIwan20Hrubieszowski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
SakStefanJózef25Radzyński, Bezwola1845Garnizon Artylerii w Fortsławskuż. Paraska OstapiankaWłościaninAP Lublin175818105
SakJankielJosef21Bialski, Piszczac 1845Komenda Policju w Odessież. Gitla ŻelmanowiczŻydAP Lublin175860B.Pag.
SakJanDenis25Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Helena KołodziejOsadnikAP Lublin175833p.pag.
SakTomaszAndrzej24Zamojski, Łukowa18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
SakałoJózefJan20Krasnostawski, Klesztów183813 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175819166
SakowiczJanKlima23Bialski1834-KawalerMieszczanin zmarł NAP Lublin175852p.pag
SakowiczRafałN.26Radzyński, Międzyrzec 18477 Dywizja Piechotyż. Karolina NiezodzińskaMieszczaninAP Lublin17580724
SakowiczJanJan20Bialski, Huszcza18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja Piechoty KawalerSzlachcicAP Lublin17580447
SakowiczSylwesterAugustyn20Bialski, Chotycze 1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
SakowskiMichałJózef23Bialski, Rozwadów18481 Dywizja UłanówKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
SakowskiMichałJózef23Bialski, Rozwadów18481 Dywizja UłanówKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
SakowskiMichał--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
SakowskiJan FranciszekJakub20Siedlecki1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
SakowskiWawrzyniecJózef23Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
SaksMoszkoWulf21Radzyński, Włodawa18459,10,11 Rota Inwalidzka w Tulskiej Fabryce Broniż. Ruchla SzmulównaŻyd, piekarzAP Lublin175824b.pag
SaksonIcekGabriel19Bialski185211 Rota wojenno-robocza Zarządu InżynieriiKawalerŻydAP Lublin175833p.pag.
SalachFranciszekAntoni20Siedlecki, Żeleźniki18472 Dywizja DragonówKawalerWłościaninAP Lublin17580511
SalachJózefAntoni24Sieedlecki, gm. Przeździecko, w. Wólka1847Tarutyński Pułk JegrówKawalerSzlachcicAP Lublin175826B.Pag.
SalachJózefStanisław26Siedlecki, Żeleźniki1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
SalałuchaIgnacyWawrzyniec22Łukowski1852Flota CzarnomorskaŻona Elżbieta GołownaMieszczaninAP Lublin175833p.pag.
SalamanczykPiotrJakub-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SalamonGerszChaim-Konstantynowski1872Zawrócony, za niego nieczytelne-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SalamonJózefKazimierz, Apolonia27Podlaska, łukowski, Siedzów, Smuniew1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
SalamonJózefMichał21Zamojski, Świeciechów 1840Flota Czarnomorskaż. Marianna c. Kazimierza Chady, bezdzietny.WłościaninAP Lublin17580797
SalamończykAndrzejDominik21Łukowski, (Miastków?)1848Arsenał w Briańskuż. (?) KolichównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
SalamończykAndrzejDominik21Łukowski, Miastków1848Arsenał w Briańskuż. (?) KolichównaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
SalamończykFilipIgnacy20Łukowski,Miastków,Przykory1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
SalamończykPaweł--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
SalamuchaPaweł--Łukowski, gm. Gułów1851--Niezdatny z powodu słabych sił po chorobie.AP Lublin175830b.pag.
SalasaPawełKacper20Lubelski, Wierciszów1849Flota Czarnomorskażonaty, Zofia AP Lublin17580918
SaliachBartłomiejLeon-Węgrowski, Miedzna187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731637
SalinJakowFoma-Siedlecki, Tarków187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873152
SalomonBerkoFiszka21Bialski, Łosice 184512 i 13 Rota Inwalidzka w Iżewskiej Fabryce Broniż. Fajga PokołównaŻyd, krawiecAP Lublin175824b.pag
Salomończyk V BinekMikołajMarcin20Łukowski,Mostów,Wola Mostowska1 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580628
SalukJanProkopb.d.AP Lublin175
SaluterWojciech--Janowski---AP Lublin17580242
SałackiAdamMikołaj Helena20Bialski1835-Kawalermieszczanin cieśla stolarzAP Lublin175853p.pag.
SałamończykBernardIgnacy20Łukowski1839Oddzielny Korpus Kaukaskiż. Magdalena (nieczytelne) została brzemiennaWłościaninAP Lublin175858b.pag.
SałasAntoni--Łukowski, gm. Zadybie1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
SałasińskiJanMaciej, Anna23Podlaska, łukowski, Zgórznica1837Korpus Kaukaskiż.Klara, s.LudwikWłościaninAP Lublin175856b.pag
SałataKazimierzJan-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SałataAleksanderPaweł-Konstantynowski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SałataStanisław--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
SałataFrancLeon-Konstantynowski, Huszlew187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873836
SałataAndrzejŁukasz23Wola Uchańska1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647104-105
SałczyńskiLeonAntoni20Łukowski, Uścieniec 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
SałkaAdamAndrzej23Krasnostawski, Wierzchowiska 1840Flota Czarnomorskaż. Katarzyna Kulikawska, bezdzietnyWłościaninAP Lublin17581424
SałygaBartłomiejMichał21Bliskowice1835-ż. Katarzyna SałygównaWłościaninAP Lublin115647188-189
SamajlukJózefAndrzej24Bialski,Mierzwice1 Dywizja DragonówKawalerWłościanin,AP Lublin175825B.Pag.
SamarzykMaciejJózef21Zamojski, Dzierzkowice 1848Flota CzarnomorskaKawaler-AP Lublin17581413
Sambor (Sonber)MateuszTomasz24Zamojski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175822520
SamborskiKazimierz--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175827B. Pag.
SamborskiJakubFranciszek20Siedlecki, Mordy1848Korpus OrenburskiKawalerMieszczanin, szewc AP Lublin175827B. Pag.
SamborskiJakubFranciszek20Siedlecki, Mordy1848Korpus OrenburskiKawalerMieszczaninAP Lublin175828B.Pag.
SamborskiKazimierzPaweł, Marianna21Podlaska, łukowski, Garwolin, Rębków18371 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
SamborskiJanMichał27m. Lublin1849Flota Czarnomorskażonaty, Barbara LipskamurarzAP Lublin17580917
SamborzeckiStefanGrzegorz, Tatiana21Podlaska, radzyński, Włodawa, Różanka18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
SamczukJanDymitr-Włodawski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SamczukGrzegorz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
SamelPiotrJózef-Sokołowski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SamiejelFranciszekAdam-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SamkTeodor--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175805123
SamociukChwedorNikita25Bialski, Krasówki 18436 Korpus Piechoty, 18 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175819107
SamociukJózefPiotr-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SamociukKondratFranc-Włodawski, Horodyszcze187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873673
Samociuk v HryciukIwanTaras-Radzyński, Tłuściec1871--Wpisany pod literą HAP Lublin1758731007
SamockiWojciech--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
SamoćAdamBialski,18461 Dywizja PiechotyAP Lublin175860B.Pag.
SamoćKazimierzAntoni20Bialski, Huszlew1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy TronuKawalerWłościaninAP Lublin175806108
SamoćPawełJózef-Konstantynowski, Huszlew187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873903
SamograjMaciejFranciszek20Zamojski, Zamość1849Flota Czarnomorskażonaty, Marianna AP Lublin1758094
SamojlukHawryloSemen21Bialski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
SamojlukZienkoJoan Pałaszka26Bialski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
SamojlukMikołajJan-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SamojlukOnufry--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
SamonekJózef--Zamojski18486 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175816
SamorajskiJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
SamorekMichałPaweł20Lubelski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
SamoylakPiotrJan22Radzyński1834-ż. Marianna Strocikowna , syn Piotr 1/2 rokuWłościanin czyta i pisze po polskuAP Lublin175852p.pag
SamryczukStefanMichał Nastia22Radzyński1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
SamsonowiczJózefNikita20Bialski, Piszczac 184410 Dywizja Piechotyż. Franciszka SurzczyńskaMieszczaninAP Lublin175819192
SamujlikJózefIwan-Radzyński, Lisia Wólka187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873998
SamulakWasylPaweł20Zamojski, Lipsko18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty,AP Lublin175816
SamułaTomasz--Lubelski---AP Lublin17580241
SamuśPawełJan23Radzyński, Krasne 18433 Korpus Piechotyż. Pelagia KurlakównaWłościaninAP Lublin17580523
SandalMoszko SzymonLejbus-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SandelbaumLejbaDawid-Garwoliński, Żelechów1871--Wróćił. Zamieniony na Srula FunsaAP Lublin1758731262
SaninskiIwanStanisław-Węgrowski, Grębków187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731749
SaniugaSzymonTeodor22Lubelski, Świdnik Duży1840Flota Czarnomorskaż. Katarzyna c. Stanisława Kwiatkowskiego, bezdzietny. Żona poszła za mężem.WłościaninAP Lublin17580764
SaniukAdamRadzyński,1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejAP Lublin175825B.Pag.
SaniukPawełStefan-Sokołowski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SankowskiBłażej--Zamojski18481 Dywizja Ułanów--AP Lublin175860B.Pag.
SankowskiJan AdamAntoni25Lubelski1851Flota Czarnomorskaukończył 3 klasy gimnazjum , czyta i pisze po polsku i po ruskuAP Lublin175819243
SanockiSemkoOstap20Hrubieszowski, Telatyń1838FlotaKawalerWłościaninAP Lublin175804147
SantorekAntoni--Łukowski, gm. Górzno 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
SapałaAntoniPaweł23Lubelski, Tomaszowice18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
Sapicha lub SapiehaJózefN.24Siedlecki, Guty 18442 Dywizja DragońskaKawalerWłościaninAP Lublin17581984
SapiechaMarcinPaweł21Siedlecki, Chruszczówka 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
SapiechaMarcinPaweł21Siedlecki, Chruszczewka 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
SapiechaJózefSzymon22Siedlecki, (Giby?)1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
Sapiecha (Sapieha)JózefSzymon22Siedlecki, Guty1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
Sapierko (lub Sapiwko)JanJózef20Zamojski, Rządowa Zamość 1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581425
SapiraLejbkoMoszek-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SapkaMichal--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580241
SapkaFranciszek--Nowoaleksandryjski (Puławski)---wykupionyAP Lublin17580241
SapocznikIzraelSzaja-Garwoliński, Trojanów187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873953
SarabanMaciejSebastian22Zamojski, Krasnobród 1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581428
SardeckiJózefPiotr20Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego KorpusukawalerkantorAP Lublin175819132
SarewiczJanStefa Natalia22Bialski1835-KawalermieszczaninAP Lublin175853p.pag.
SarnaJanAntoni-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SarnaPiotr--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
SarnackiNestorAndrzej, Eudokia21Podlaska, radzyński, Sławatycze, Kuzawka1837Korpus Kaukaskiż.KatarzynaWłościaninAP Lublin175856b.pag
SarneckiWojciechJan22Łukowski18522 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerMieszczaninAP Lublin175833p.pag.
SarniakMateusz--Podlaska, łukowski1832--Zmarł 1844r.AP Lublin175861b.pag
SarniukStanisław--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
SarnowiecAntoniJan-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SarnowskiKazimierzMarcin21Bialski,Czaple Ruskie18411 Korpus PiechotyKawalerWłościanin,organista,piśmiennyAP Lublin17580626
SarnowskiAntoniWojciech-Węgrowski, Ruchna187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731636
Sarnuczek ? (Sarnuszek)LeonardKazimierz22Lubelski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin175828B.Pag.
SarockiJakubJózef20Łukowski, Sarny1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
SarzynskiMichał--Biłgorajski---wykupionyAP Lublin17580243
SarzyńskiMarcinTomasz22Zamojski185014 i 15 rota wojskowo-robocza przy Zarządzie InżynieriiAP Lublin175818152
SarzyńskiLudwikAdam25Adamów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804116
SarzyńskiLudwikAdam25(?)1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580584
SasWojciechWojciech20Biłgoraj1835-KawalerWłościanin, za niestawienie się do spisu.AP Lublin115647142-143
SasFilip--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814spis alf.
SasKornel--Łukowski, Kolechowice1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
SaskiewiczTroimFleyzer22Siedlecki, Sokołów1844Flota BałtyckaKawalerŻydAP Lublin175819245
Saskowski (lub Jaskowski)Paweł--Łukowski, gm. Gułów1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
SassFiszelHeli21Hrubieszowski, Dubienka1844Flota CzarnomorskaKawalerŻyd, kominiarz AP Lublin1758096
SasyniukMaksym--Hrubieszowski---AP Lublin17580242
SatyłowiczJan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
SatyrukBazyliMarcin20Radzyński, Motwiej 18446 Dywizja Artyleriiż. Tekla MielniczankaWłościaninAP Lublin175824b.pag
SawaKondrat--Biłgorajski---AP Lublin17580242
SawaPawełSebastian25Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Anna SieńczykAP Lublin175816
SawaMikołaj--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814spis alf.
SawaWojciechMichałBiłgoraj, Biłgoraj1871mieszczaninAP Lublin175
SawaJacentyJan24-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580333
SawczukSemen-21-1846---AP Lublin17581321
SawczukJanJan21Radzyński, Stawki w gm. Włodawa184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
SawczukJanStefan20Radzyński, Okuninka184418 Dywizja Piechotyż. Pelagia SzostakównaWłościaninAP Lublin175864b.pag.
SawczukKonradTrochim26Bialski, Bubel (ob.Stary Bubel)18472 Dywizja DragonówKawalerWłościaninAP Lublin1758057
SawczukJózefMikołaj20Radzyński, Parczew18452 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerMieszczaninAP Lublin175819153
SawczukJanMikołaj21Radzyński, Rogoźniczka18473 Dywizja GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
SawczukNicentyWasyl24Radzyński, Wyryki18473 Dywizja GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
SawczukEliaszWasyl23Bialski, Pratulin1847Butyrski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580699
SawczukRomanDymitr20Bialski, Serpelice 1847Moskiewski Garnizon Artylerii - 5 Rotaż. Krystyna BaczyńskaWłościaninAP Lublin175862b.pag.
SawczukJózefKirył20Radzyński,Miedzyrzec,Łukowiska1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
SawczukIwanIwan20Radzyński,Motwica,Pogorzelec1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
SawczukChwedorHryć20Bialski, w. (Mar…?)1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175818130
SawczukTomaszNeścior22Bialski, Zakanale 1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175818136
SawczukTrofimTomasz-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SawczukDaniłoTeodor-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SawczukWojciechJan-Radzyński1872Zawrócony,za niego Taras Mikołajczuk-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SawczukTeodorDenis, Paraskiewia21Podlaska, radzyński, Orchówek1837Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175856b.pag
SawczukEliaszNestor, Tekla20Podlaska, bialski, Hołowczyce, Serpelice1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
SawczukHarasim--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
SawczukStefan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
SawczukBazyli--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
SawczukMaciej--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
SawczukJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
SawczukJan--Łukowski, gm. Komarówka1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
SawczukMichał--Łukowski, Opole 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
SawczukJózefatIwan-Konstantynowski, Hołowczyce187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873829
SawczukIwanLeon-Konstantynowski, Hołowczyce187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873844
SawczukPawełIgnacy-Konstantynowski, Hołowczyce187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731785
SawczukAntoniMaksym20Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Józefa KanabrockaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
SawczukLewkoAntoni21Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Helena RymianOsadnikAP Lublin175833p.pag.
SawczukJanAndrzej20Hrubieszowski, Nowosiółki183815 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
Sawczuk v MichalukPawełRadzyński,1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejAP Lublin175825B.Pag.
SaweckiJanMarcin21Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin17580637
SaweczkaStefanWasyl23Księżpol1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647174-175
SaweczkoDymitrDaniel21Księżpol1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580499
SaweczkoGmiterDaniła21Zamojski, Księżpol1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175814Spis alf.
SawekLudwik--Radzyński, Radzyń 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
SawiakJanTeodor-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SawickiJakub--Chełmski---AP Lublin17580242
SawickiTomasz--Chełmski---AP Lublin17580242
SawickiOnufry--Chełmski---AP Lublin17580242
SawickiJan--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580241
SawickiRomuald--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580242
SawickiWawrzyniec-20-1846---AP Lublin17581315
SawickiWawrzyniecTeodor Rozalia21Radzyński1835-Kawalerszlachcic dowodu nie posiada czyta i pisze po polsku i ruskuAP Lublin175853p.pag.
SawickiRafałTomasz Barbara26Siedlecki1835-Kawalerszlachcic dowodu nie składaAP Lublin175853p.pag.
SawickiSzymonAndrzej22Lubelski, Lublin183813 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin, murarz AP Lublin175819197
SawickiTomaszAdam23Krasnostawski, Rybczewice 183815 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
SawickiAdamWincenty20Bialski, Porosiuki18473 Dywizja GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
SawickiJózefAntoni20Bialski,Przesmyki,Kalinki18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerSzlachcicAP Lublin175860B.Pag.
SawickiPiotrSzymon21Siedlecki,Repki,JasieńB?18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerSzlachcicAP Lublin175860B.Pag.
SawickiJózefWojciech21Lubelski18517 Dywizja Kawalerii Lekkiejkawalerhutnik szkłaAP Lublin175860B.Pag.
SawickiJanFeliks20Siedlecki, Mordy1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy Tronuż. Marianna CzyżewskaMieszczaninAP Lublin175806110
SawickiŁukaszAdam25Hajowniki1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804b.pag.
SawickiFeliksWincenty20Bialski,Bialski,Porosiuki1841Korpus GrenadierówKawalerSzlachcicAP Lublin175863b.pag.
SawickiPiotrWojciech22Siedlecki, Przywory 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
SawickiPiotrFranciszek20Siedlecki, (?)1848Korpus OrenburskiKawalerSzlachcicAP Lublin175828B.Pag.
SawickiPiotrFranciszek20Siedlecki,(?)1848Korpus OrenburskiKawalerSzlachcicAP Lublin175827B. Pag.
SawickiPiotrWojciech22Siedlecki, gm. Domanin1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
SawickiMichał(?)23Bialski, Łubienka1847Moskiewski Pułk Piechotyż. Anna KochiewiczWłościaninAP Lublin175862b.pag.
SawickiFranciszekMaciej-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SawickiFranciszekMarcin-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SawickiAleksanderFranciszek-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SawickiGawryłoAntoni-Garwoliński18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SawickiJanAntoni-Bialski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SawickiAntoniLudwik, Anastazja22Podlaska, siedlecki, Kowiesy, Wiechetki1837Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic bez dowodówAP Lublin175856b.pag
SawickiFranciszek--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
SawickiKarol--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
SawickiTomasz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
SawickiStanisław--Łukowski, Łaskarzew 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
SawickiWincenty--Siedlecki, Bachorza1851--Oszczędzony jako dzietny.AP Lublin175830b.pag.
SawickiFrancWojciech-Łukowski, Trzebieszów187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731250
SawickiStanisławWawrzyniec24Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Ewa PióroOsadnikAP Lublin175833p.pag.
SawickiAdamJan20Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Marianna SciengoszOsadnikAP Lublin175833p.pag.
SawickiPawełAndrzej24Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
SawickiPawełJan20Łukowski, Turze Rogi184418 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin175864b.pag.
SawickiJanWojciech23Siedlecki, Przywory 18433 Korpus PiechotyWdowiec bezdzietnyWłościanin, tkacz, ochotnik.AP Lublin17580522
SawickiJózefStanisław20Siedlecki, gm. Reple 18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
SawickiKasperAndrzej22Łukowski, (Żerczyce?)18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
SawickiJakubMichał20Radzyński, Parczew 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja Piechoty KawalerMieszczaninAP Lublin17580441
SawickiLudwikJan22Hrubieszowski, Strzyżów1838KirasjerzyKawalerWłościanin, czyta i pisze po polsku.AP Lublin17581841
SawickiŁukaszAdam25Hajowniki1836Korpus KaukaskiKawalerWłościanin, czyta i pisze po polsku, młynarzAP Lublin175805134
SawickiAntoni--Łukowski, Olszewnica Wielka 1851--Niezdatny z powodu liszai na ciele i nieforemnej klatki piersiowej.AP Lublin175830b.pag.
SawiczAndrzej--Chełmski---AP Lublin17580242
SawiczBazyli?20Radzyński,Włodawa,Lubień1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
SawiniecFryc-21-1846---AP Lublin17581329
SawiszMaciejAntoni20Lubelski18511 i 2 Dywizja Artylerii Grenadierówżona Franciszka KobyłkownaAP Lublin175860B.Pag.
SawiukJakowMaksym-Radzyński, Milanów187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731052
SawkaMichał--Chełmski---AP Lublin17580242
SawkaMichałKonrad22Hołubie183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
SawkaAntoniTomasz21Lubelski, Klementowice18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
SawkaTomasz--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
SawkaMaksymilianMikołaj20Hołubie1835-ż. Marianna z Kowalczyków, ma córkę Annę. WłościaninAP Lublin115647186-187
SawkaMichałKonrad22Hołubie183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
SawkaGrzegorzPiotr20Hrubieszowski, Hostynne 1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580774
Sawka v SaruczukMelanJan22Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościanin, zmarł 25321/9214-44AP Lublin175858b.pag.
SawterukJózefAndrzej-Sokołowski, Przeździatka187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin1758731442
SawtonŁukasz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
SawułaAndrzejNBiłgoraj, Oseredek1871włościaninAP Lublin175
SawułaTeodorPiotr21Aleksandrów1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647154-155
SawułaPawełTomasz27Zamojski, Księżpol 183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin. Za ukrywanie się przez spisem.AP Lublin17580564
SawułaSzymonTomasz25Zamojski, Księżpol1840Flota Czarnomorskaż. Magdalena c. Tomasza Tadry, bezdzietny.WłościaninAP Lublin17580776
SawułaTeodorJan22Aleksandrów1835Służył w czasie rewolucji w 7 Pułku Piechoty LiniowejKawalerWłościaninAP Lublin115824b.pag
Say v DaćMikołaj--Radzyński, Stulno1851--Niedoszedł wieku spisowego jako urodzony d. 15 maja 1832 r.AP Lublin175830b.pag.
SchabMikołajBartłomiej22Zwierzyniec1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580489
SchabMikołajBartłomiej22Zwierzyniec1836Korpus KaukaskiKawalerWłościanin, zm. 1855AP Lublin175814Spis alf.
SciborMateuszMaciej24Lubelski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Marianna SerachinownaAP Lublin17580554
SciborJanPiotr21Siedlecki, Wólka Kosowska 18433 Korpus Piechotyż. Katarzyna MatusiakównaWłościaninAP Lublin17580523
SciechowskiMichałWincenty-Węgrowski, Sinołęka187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731651
SciengoszStanisławJan21Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyWdowiecMieszczaninAP Lublin175833p.pag.
ScieszkoJózefKacpaer Katarzyna22Łukowski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
ScięgorzHieronimFranciszek20Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175858b.pag.
ScirkaWojciech--Lubelski---AP Lublin17580241
ScirkaIwanWasyl24Hrubieszowski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175822521
SciubaMaksymMieljan???-Radzyński, Jabłoń187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873994
SczepańskiAugustynMikołaj23Kraśnik1835-KawalerMieszczaninAP Lublin115647134-135
SczurkiewiczPawełMarcin27Łęczna1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564790-91
SczypaPawełJan20Puławy1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564760-61
SechŁukaszStefan23Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Anna KołucownaAP Lublin175819128
SecygniewskiJanJan23Bialski1834-KawalerSzlachcic dowodu nie składa czyta i pisze po polskuAP Lublin175852p.pag
SecygniewskiFeliksJan20Radzyński, Komarówka 1843Korpus GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175814Spis alf.
SegalDawid--Lubartowski---AP Lublin17580244
SegeńIwanKrorniło-Bialski, Połoski1871--Wpłacił 400 rubli i otrzymał zaświadczenie o zwolnieniuAP Lublin175873270
SejbakPaweł-20-1846---AP Lublin17581310
SejnPaweł--Zamojski---AP Lublin17580242
SejwoniukAndrzejCharyton23Radzyński, Lipiny1847Butyrski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580697
SekeniukJanProkop22Bialski, Borsuki18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin17580443
SekitaAleksander--Nowoaleksandryjski (Puławski)---wykupionyAP Lublin17580241
SekreckiŁukasz--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
SekulskiAndrzejBazyli28Siedlecki1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
SekulskiSebastianMaciej20Łukowski, Osieck1847Tarutyński Pułk JegrówKawalerMieszczaninAP Lublin175826B.Pag.
SekułaMichałSzymon23Puławy18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
SekułaBłażejMateusz20Radzyński,Kock,Białobrzegi18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
SekułaJanMichał20Łukowski, Garwolin 1847Moskiewski Pułk PiechotyKawalerMieszczanin, szewc AP Lublin175862b.pag.
SekułaJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
SekułaMichałSzymon23Puławy18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
SekutJanMarcin22Radzyński18522 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
SelakŁukaszMaciej24Czartowiec1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175814Spis alf.
Seleda (Seledec)JanMaksym20Hrubieszowski, Typiń183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580568
SelersLeibusIcek18Zamojski, Kraśnik1855-kawalerAP Lublin175822508
SeligaJózef--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
SelwaMichał--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
SemaszykMaciejJózef21Zamojski, Dzierzkowice 1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580752
SemczukStefan--Hrubieszowski18481 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175860B.Pag.
SemczukTeodorJacek24Kobło18362 Dywizja KirasjerówWdowiec bezdzietnyWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
SemczukTeodorJacek24Kobło1836KirasjerzyWdowiec, bezdzietnyWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
Semczuk v KorniłowiczŁukaszKondrat21Bialski1852Flota CzarnomorskaŻona Salomea WasilewskaMieszczaninAP Lublin175833p.pag.
Semen v SemeńczukMichałArtema22Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
SemeniukTomasz--Chełmski---AP Lublin17580242
SemeniukPantaleon--Hrubieszowski18481 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175860B.Pag.
SemeniukDaniłoPiotr20Bialski, Derło18473 Dywizja Artylerii KonnejKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
SemeniukEmilianAleksy20Radzyński, Sitno18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin17580445
SemeniukJózef--Hrubieszowski18486 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175816
SemeniukHryć--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin17580591
SemeniukLeonZachary20Bialski, gm. Kodeń1848Korpus Kaukaskiż. Marianna NazurakównaWłościaninAP Lublin175805102
SemeniukTeodorOnufry25Bialski, Międzyleś 1847Moskiewski Garnizon Artylerii - 5 Rotaż. Teodora PietrzykównaWłościaninAP Lublin175862b.pag.
SemeniukIgnacyBazyli25Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
SemeniukJakubJakub21Bialski1839Oddzielny Korpus Kaukaskiż. Apolonia JarmułaWłościaninAP Lublin175858b.pag.
SemeniukNiczyporAleksander21Radzyński, (w. Uhyń?)1845Suzdalski Pułk Piechoty - 16 Dywizja Piechotyż. Tacjanna ŁukaszankaWłościaninAP Lublin175824b.pag
SemeniukChwedorZachar, Marianna21Podlaska, bialski, Kodeń, Małaszewicze1837Korpus Kaukaskiż.AnnaWłościanin, zmarł 1859rAP Lublin175856b.pag
SemeniukMelan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
SemeniukKazimierz--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
SemeniukBazyli--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
SemeniukKajetan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
SemeniukMichał--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
SemeniukIwanPaweł-Konstantynowski, Pawłów187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873824
SemeniukPawełAdam-Konstantynowski, Huszlew187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873827
SemeniukIwanWincenty-Sokołowski, Korczew18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731482
SemeniukLeonZachary20Bialski, gm. Kodeń, w. (Matiaszew?)1848Korpus Kaukaskiż. Marianna NazarukównaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
SemeniukMichał--Bialski, Dobryń1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
SemeniukJózef--Bialski, Rokitno 1851--Oszczędzony jako dzietny.AP Lublin175830b.pag.
SemeniukIgnacy--Radzyński, Sosnowica 1851--Oszczędzony dla żony i braku sił braci.AP Lublin175830b.pag.
SemeniukAndrzejWasyl25Hrubieszowski, Hrubieszów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, JuliannaAP Lublin175816
Semeniuk v MaciukFedkoJan20Krasnostawski1851Kaukaska Półbrygada Rezerwoważona Karina MichownaAP Lublin17580420
Semeniuk v MorozSemenIwan22Bialski, Kostomłoty 1848Korpus Kaukaskiż. Martusia NiczyporównaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
Semeniuk v MorozSemenIwan22Bialski, Kostomłoty 1848Korpus Kaukaskiż. Martosia NiczyporównaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
SemenowiczJerzy25Zamojski, Szczebrzeszyn1849Flota Czarnomorskażonaty,AP Lublin175819275
SemenowiczJózef--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
SemeńczukJakowin--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
SemeryłoJanAndrzej20Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Anna DemczukOsadnikAP Lublin175833p.pag.
SemkoChwedorJustyn20Radzyński18526 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
SenclerAndrzejHrypć21Radzyński,Opole,Harotyty?18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
SenczukJanGmiter20Horyszów1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647110-111
SenczukMarceliAntoni-Włodawski, Wola Wereszczyńska187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873730
SenderStanisławBartłomiej23Stróża18362 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
SenderStanisławBartłomiej23Stróża1836KirasjerzyKawalerWłościaninAP Lublin17581847
SenderekMarcin--Zamojski---AP Lublin17580242
SenderskiMichałIgnacy20Wojsławice183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
SenderskiMichałIgnacy20Wojsławice183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
SendlakSzymon--Tomaszowski---AP Lublin17580243
SendlakWalentyTomasz22Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Katarzyna GruszkiewiczownaAP Lublin17580640
SendłakJanWawrzyniec23Suchowola1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647156-157
SendłanTomasz-20-1846---AP Lublin17581328
SendrowiczSzmulSender18Radzyński18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiKawalerŻydAP Lublin175833p.pag.
SendryłoGrzegorz21Hrubieszowski185014 i 15 rota wojskowo-robocza przy Zarządzie InżynieriiAP Lublin175818145
SenejkoJan--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
SenkAntoni-20-1846---AP Lublin17581333
SennickiFranciszekLudwik-Węgrowski1872Wykupiony za 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SenyźniakMikołajWojciech22Łukowski,Celejów18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin17580742
SeńczykDymitr--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
SeńkoPaweł--Bialski, gm. Terebella 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
SeńkowskiJanIlko21Dubienka18362 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
SeńkowskiJanIłko?21Dubienka1836KirasjerzyKawalerMieszczaninAP Lublin175860B.Pag.
SepelakWawrzyniecJan20-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580329
SerafinWojciech--Lubelski---AP Lublin17580241
SerafinStanisławJan25Rachów1836KirasjerzyKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
SerafinSemenJoachim-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SerafinMaciejMichał25Gościeradów1835-ż. Marianna RomanównaWłościanin, za włóczęgostwo. AP Lublin115647190-191
SerafinStanisławJan25Rachanie18362 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
SerafinowiczJózefJakub Marianna20Bialski1835-Kawalerszlachcic dowodów nie ma czyta i pisze po polskuAP Lublin175853p.pag.
SerafinowiczSzymonAleksander20Bialski, Biała 18433 Korpus PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580522
SerchejIwanLewko20Bialski,Piszczac,Dąbrowica18461 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
SeredaIwan Jan--Hrubieszowski---AP Lublin17580242
SeredaMateuszIwan25Bialski, Połosiuki1847Moskiewski Garnizon Artylerii - 5 RotaKawalerWłościaninAP Lublin175862b.pag.
SeredyńskiTomaszSzymon22Bialski, Kodeń1848Arsenał w BriańskuKawalerMieszczaninAP Lublin175828B.Pag.
SeredyńskiTomaszSzymon22Bialski, Kodeń1848Arsenał w BriańskuKawalerMieszczaninAP Lublin175827B. Pag.
SeredzińskiFranciszekJakub20Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
SerejŁukaszJerzy21Zamojski1849Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175819261
SeremetaJanMateusz22Hrubieszowski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin175827B. Pag.
SeremiakWalentyTomasz22Lubelski, Wierzchowiska Kossakowskiego 183815 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
SerewaJanBenedykt21Lubelski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin17580649
SerhejKazimierz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
SerkisIwanPaweł21Hrubieszowski, Nowosiółki18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Anna KuryłoAP Lublin175816
Serko lub SirkoJózef--Zamojski1848Sewastopolski Garnizon Artylerii--AP Lublin17581458
SerkowskiJan-24-1846---AP Lublin17581330
SermanowiczJanMikołaj20Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin17580547
SeroczyńskiJózefAntoni24Łukowski1834-KawalerWłościanin młynarzAP Lublin175852p.pag
SeroczyńskiKarolFeliks20Siedlecki,Skrzeczew18411 Korpus PiechotyŻonaty-MariannaWłościaninAP Lublin17580624
SeroczyńskiStefanMichał20Łukowki, Żelechów 18433 Korpus PiechotyKawalerMieszczanin, tkaczAP Lublin17580518
SeroczyńskiJanJan20Krasnostawski, Łukowa18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
SerokaJanJakub, Eudokia23Podlaska, bialski, Cieleśnica183718 Dywizja Piechotyż.AnnaWłościaninAP Lublin175856b.pag
SerokaBartłomiejAdam21Łabuń183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580572
SerwalFeliks--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
SerwetaWawrzyniecAntoni26Lubelski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
SerwetkaTomaszMarcin20Lubelski, Krzczonów 183813 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175819202
SerwetkaKazimierzMichał23Lubelski, Krzczonów 1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin175807112
SerzyskoLudwikŁukasz24Łukowski, Gościniec 1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy Tronuż. Julianna StołkównaWłościaninAP Lublin175806114
SerzyskoSebastianŁukowski1848Korpus KaukaskiAP Lublin175805116
SerzyskoSebastianBłażej24Łukowski, Oziemkówka1848Korpus Kaukaskiż. Marianna (Goś…na)WłościaninAP Lublin175827B. Pag.
SerzyskoAdam--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
SewerynMichałJózef20Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175858b.pag.
SeykaFilipJakub23Łukowski1839Oddzielny Korpus GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
Sezużyński lub SczużyńskiJanFranciszek24Zamojski, Zamość 18409 Dywizja Piechotyż. Wiktoria Stonkowska c. Antoniego, bezdzietny. Żona poszła za mężem. Mieszczanin, młynarz AP Lublin175819332
SezyrskiJózefAdam22Hrubieszowski, Uchanie 183813 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcic, ukończył 4 klasy szkoły. AP Lublin175819176
SeżiskaIwanWawrzyniec-Łukowski, Miastków187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731381
Seżisko v SierpinskiIgnacyGotlib-Łukowski, Gołąbki187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731301
Seżisko v SierpinskiIgnacyJózef-Łukowski, Miastków187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731403
SęcioGmiter--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175805100
SędzimierzJozef--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
SędzimirMarcinMarceli20Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
SędzinStefanJan28Zamojski, Krzemień 1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościanin, kowal AP Lublin17580797
SękMichałFranciszek24Łukowski, Choteze18481 Dywizja Kirasjerówż. Łucja WąsowiczWłościaninAP Lublin17581971
SękMichałFranciszek24Łukowski, (?)18481 Dywizja Kirasjerówż. Łucja WąsowiczWłościaninAP Lublin17581966
SękPawełStanisław26Łukowski, Sobieszyn1847Tarutyński Pułk Jegrówż. Antonina RogalickaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
SękJanŁukasz21Krzemień1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647122-123
SękGrzegorzWojciech22Radzyński, Niedziedź 18442 Dywizja Dragońskaż. Franciszka KuliszkównaWłościaninAP Lublin17581983
SępochJanAndrzej23Radzyński,Serokomla1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerMieszczaninAP Lublin175825B.Pag.
SiadaJędrzej--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
SiarkiewiczFranciszekJózef20Łukowski,Parysów18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerMieszczanin,szewcAP Lublin17580742
SiarkiewiczTomaszTomasz25Podlaska, łukowski, Dąbrowa, Izdebno1843na rachunek przyszłego poborukawalerwłościanin, ukrywał się od zaciąguAP Lublin175858b.pag.
SiarkowskiWojciechAndrzej25Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
SiarneckiBartłomiej--Łukowski, gm. Pszonka 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
SiczańskiWojciechJan21Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175858b.pag.
SiczekJanJakub22Krasnostawski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin175864b.pag.
SiczekJózefŁukasz28Chmiel1836Flota BałtyckaWdowiec, bezdzietnyWłościaninAP Lublin175804130
SiczekJózefŁukasz28Chmiel1836Korpus KaukaskiWdowiec bezdzietnyWłościaninAP Lublin175814Spis alf.
Siczek (Saczek)JanIgnacy27Hrubieszowski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin175828B.Pag.
SiczkowskiPawełAndrzej-Konstantynowski, Zakanale187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873888
SićMaciejFranciszek22Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin17580646
SidelnikStanisławHryć25Radzyński, Żelizna1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
SidelnikStanisławHryć25Radzyński, Żelizna1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
SidorTomasz--Lubartowski---AP Lublin17580241
SidorInnocenty--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580241
SidorWalentyMaciej23Zamojski, Stary Zamość18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Franciszka KiszkaAP Lublin175816
SidorSemenOnufry24Hołubie1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804132
SidorJerzy--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
SidorAntoniWalenty20Stryjno1835-KawalerWłościanin, zm. 1842.AP Lublin11564788-89
SidorSemenOnufry24Hołubie1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175814Spis alf.
SidorczukMikolajJan21Radzyński, Zasiadki1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
SidorczukMikołajJan21Radzyński, Zasiadki1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
SidorczukRomanRoman-Radzyński187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Sidorczuk v HawrylukBazyliHryć20Radzyński,Miedzyrzec,Drelów1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
SidorowiczMichałBartłomiej, Oksenia21Podlaska, bialski, Łomazy, Lubenka183718 Dywizja Piechotyż.Tekla, brzemiennaWłościaninAP Lublin175856b.pag
SidorowiczRomanDamian21Bialski, Cieleśnica184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
SidorskiMichałJacenty26Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Anastazja StecikownaAP Lublin17580647
SidorskiJózefJózefb.d.AP Lublin175
SidoruchBonifacySemen Marianna21Bialski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
SidorukHrycMichał23Swierzczów1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564792-93
SidorukJózef--Chełmski---AP Lublin17580242
SidorukKonstantyWasyl Hapa20Bialski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
SidorukJan(?)20Radzyński, gm. Włodawa, w. (Sturoki?)18476 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
SidorukTrochimIwan24Radzyński, (?)1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805108
SidorukTrohimIwan24Radzyński, Burzec1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
SidorukWasylChwedor20Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
SidorukJakubIwan24Radzyński, Suchawa 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
Sidoruk (Siedoruk)JanIgnacy22Gródek Nadbużny1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804105
SiecheniewiczAleksanderJan20Radzyński, Zańków1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805120
SieczkarowskiAleksander(Władysław?)25Bialski, Neple 18436 Korpus Piechoty, 18 Dywizja Piechoty KawalerWłościanin, ochotnikAP Lublin175819108
SieczkośWojciechSzymon22Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Barbara WojciechowskaAP Lublin175816
SiedlanowskiAndrzej--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
SiedlanowskiMaciej--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
SiedlarzAbramKisiel22Radzyński, Radzyń18459,10,11 Rota Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BroniKawalerŻydAP Lublin175824b.pag
SiedlecJanŁukasz-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SiedlecSzymon--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
SiedleckiJanAntoni20Siedlecki1834-KawalerSzlachcic dowodu nie składaAP Lublin175852p.pag
SiedleckiJanKacper22Krasnostawski, Sawin18401 Dywizja Kirasjerówż. Anastazja c. Tomasza Szymczaka, bezdzietny.Mieszczanin, tkaczAP Lublin175860B.Pag.
SiedleckiTomaszOnufry20Hrubieszowski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin175864b.pag.
SiedleckiJózefMaciej25Janów1836Flota BałtyckaKawalerMieszczaninAP Lublin175804125
SiedleckiLudwikFranciszek-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SiedleckiGabriel--Bialski, Biała1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
SiedleckiSzymonWojciech-Łukowski, Łysobyki1871--Wrócił. Wstąpił Trenbano???AP Lublin1758731330
SiedleckiJosel-SrulSrul Hersz-Sokołowski, Sokołów187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731421
SiedleckiJankielBerko-Węgrowski, Węgrów187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731764
SiedleckiJózefMaciej25Janów Lubelski1836Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175814Spis alf.
SiedlińskiKajetanAntoni21Bialski,Leśniew18411 Korpus PiechotyKawalerWłościanin,uczeń kowalskiAP Lublin17580628
SiedlińskiKazimierz--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
SiedliskiKazimierzMarcin22Siedliska Czarne gm.Opole1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580315
SiedliskiKazimierzFranciszek23Wilkołaz1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580314
SiedorukJanIgnacy22Grudek Nadbużny1836Korpus KaukaskiKawalerWłościanin, kucharz AP Lublin175805131
Siehieniewicz (Siecheniewicz)AleksanderJan20Radzyński, Zańków1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
SiejczukŁukaszJędrzej24-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580331
SiejkaAndrzejJan21Zamojski, Stróża18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Anna NosalAP Lublin175816
SiejkaJakub--Łukowski, gm. Maciejowice1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
SiejkoPawełJakub21Łukowski,Rębków18462 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175819141
SiekStanisław--Biłgorajski---AP Lublin17580242
SiekWojciechBartłomiej22Milejów18365 Dywizja Kawalerii Lekkiejż. AnastazjaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
SiekJózefGrzegorz20Lipiny1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647116-117
SiekWojciechBartłomiej22Milejów18365 Dywizja Kawalerii Lekkiejż. Anastazja FuszównaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
SiekaczMichałAndrzej23Urzędów18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
SiekaczMichałJędrzej23Urzędów18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerMieszczaninAP Lublin17580426
SiekiernikMejerBoruchowicz22Radzyński,Miedzyrzec18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerMieszczanin,wrócił dobrowolnie do służby wojskowej za Hieronima JanickiegoAP Lublin175860B.Pag.
SiekierskiJózefRafał25Siedlecki, Morzyczyn Włościański184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
SiekierskiJanRafał, Józefa23Podlaska, siedlecki, Kołodziąż, Morzyczyn1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
SiekierzyńskiRoman--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
SieklickiAndrzej--Lubelski18486 Dywizja Ułanów--AP Lublin175819104
SielaszukMikołajbrak-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SieleckiSidorAntoni29Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiWdowiec bezdzietnyWłościaninAP Lublin175858b.pag.
SieleckiJanJakub25Bialski, Swory 1845Suzdalski Pułk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
SielezinAndrzejStanisławb.d.AP Lublin175
SielskiMichał Marceli--Bialski, Terespol 1851--Niezdatny z powodu początkowej ruptury workowej.AP Lublin175830b.pag.
SiemaszkoStefanMaciej23Strzelce1836Flota BałtyckaKawalerwłościanin, garncarzAP Lublin175804125
SiembidaMikołajAndrzej21-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580331
SiembidaJanWalenty20Zamojski, Stróża18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
SiembidaJanAntoni21Stróża1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804136
SiembidaJanAntoni21Stróża1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580589
SiembidaJanJan20Zamojski, Biłgoraj 1840Flota CzarnomorskaKawalerMieszczaninAP Lublin17580786
SiemiaszkoStefanMaciej23Strzelce1836Korpus KaukaskiKawalerWłościanin, garncarz AP Lublin175805129
SiemiatyckiZelmanMoszko20Siedlecki185211 Rota wojenno-robocza Zarządu InżynieriiŻona Hesa WulfŻydAP Lublin175833p.pag.
SiemieckiJanMaciej21Łukowski,Łuków18411 Korpus PiechotyKawalerSzlachcic,piśmienny po polsku I rosyjsku AP Lublin17580616
SiemieniakGrzegorz--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
SiemieniukSzymonMichał-Radzyński187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SiemieniukAndrzejJan-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SiemieniukMichałŁukasz-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SiemienowiczFranciszekAndrzej21Bialski,Parczew?18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerMieszczaninAP Lublin175826B.Pag.
SiemienowskiAndrzej-20-1846---AP Lublin17581323
SiemińskiSamuelJózef20Siedlecki,Skrzeszew,Wasilew18462 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin,stolarz,piśmiennyAP Lublin175819122
SiemionAndrzejJózef20Zamojski, Stróża1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin1758148
SiemionMaciejWojciech20Lubelski18511 i 2 Dywizja Artylerii Grenadierówżona Franciszka MazurownaAP Lublin175860B.Pag.
SiemionekMaciejPaweł21Stara Wieś183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
SiemionekJózef--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
SiemionekMaciejPaweł21Stara Wieś183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
SiemkoSebastian--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175805114
SiemnicaMichał--Bialski, Korczew 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
SiemnickiStanisław--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
Sienczuk vSolibeczkaTomasz-20-1846---AP Lublin17581333
SieniawskiAntoniAugustyn21Bialski,Terespol18462 Dywizja PiechotyŻonaty - Aleksandra ŁopuszyńskaMieszczanin,szewcAP Lublin175819128
SieniawskiWacław--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
SieniewiczWawrzyniec--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
SieniukTeodorFilip-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SienkiewiczGrzegorzJarenty23Bialski,Samułki18411 Korpus PiechotyKawalerMieszczanin,piśmiennyAP Lublin17580618
SienkiewiczAntoniFranciszek21Bialski, Terespol 18477 Dywizja Piechotyż. Marcela ParafiniankównaMieszczaninAP Lublin17580725
SienkiewiczŁukaszIgnacy23Bialski, Łosice 184418 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175864b.pag.
SienkowskiFilip--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
SiennickiWładysławWacławb.d.AP Lublin175
SiennickiJanStefan22Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Franciszka BanalikuwigOsadnikAP Lublin175833p.pag.
SienskiAndrzejMateusz-Radzyński, Sitnik187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731032
SieńkiewiczIzaakJan Cecylia21Radzyński1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
SiepsiakMikołajFranciszek21Rozkopaczew1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580312
SieraczynskiKarolKarol-Sokołowski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SieradzkiWalenty--Łukowski, Wilga 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
SierakowskiJanJakub27Siedlecki, Wołyńce 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
SierakowskiJanJakub27Siedlecki, Wołyńce1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
SierakowskiPaweł--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
SierakowskiKsawery--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
SieralBłażejWincenty-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SierańskiWincentyJan21Łukowski, Łaskarzew18473 Dywizja GrenadierówKawalerMieszczaninAP Lublin175863b.pag.
SierenJanWojciech-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Siergiejuk (Serhejuk)AntoniGrzegorz20Bialski, Dziadkowskie 1845Szosteńska Fabryka ProchuKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
SierkowskiFranciszekJan22Siedlecki,Wyszków,Bule?1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
SieroszkiewiczJędrzej--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
Sierpinski vEjkoJohann--Lubartowski---ponad kontygentAP Lublin17580241
SierpińskiWładysławJankiel21Siedlecki,Jaski1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerNeofita,przyjęty za Henryka ŁuskiegoAP Lublin175825B.Pag.
SierputowskiLeonArtym, Hapa22Podlaska, bialski, Piszczac18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerMieszczaninAP Lublin175856b.pag
SierzpowskiFeliksBartłomiej20Bialski, Puczyce1847Moskiewski Pułk Piechotyż. Teofilia SzyszkowskaWłościanin, czyta i pisze po polsku oraz rosyjsku.AP Lublin175862b.pag.
SierzyńskiStanisławAdam20Hrubieszowski, Komarów1838FlotaKawalerWłościanin, tkaczAP Lublin175804106
SierżyskoJan AugustKacper-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SiestrzewitowskiJanStanisław-Siedlecki187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SiestrzewitowskiFabian--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
SiestrzykowskiMaciejSzymon23Puławy1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647158-159
SieuskaAntoniJan-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SiewczyńskiTeodor--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
SiewielczukMichałKacper20Józefów n.Wisłą1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564752-53
SiewierskiAndrzej--Janowski---AP Lublin17580242
Siewierski v KrauzeIgnacyMaciej21Krasnostawski1851Flota Czarnomorskażona Franciszka Grzesikownazmarł N 11496/3445-59AP Lublin175816
SiewowiczIgnacyPaweł Apolonia24Siedlecki1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
SikoraStanisław--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580241
SikoraBłażej-24-1846---AP Lublin17581317
SikoraOleszkoGrzegorz24Zamojski, Biszcza18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
SikoraPiotrDaniel21Zamojski1850Bataliony wojskowo-robocze Zarządu Osad WojennychAP Lublin175818167
SikoraJanMarcin25Lubelski1851Flota Czarnomorskażona Katarzyna NowitczowskaAP Lublin17580910
SikoraDominikAntoni20Lubelski, Wielkie 1848Flota Czarnomorskaż.Marianna LucenkównaWłościaninAP Lublin17580773
SikoraPiotr--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
SikoraMoszko MordkoGersz-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SikoraJanTomasz, Rozalia23Podlaska, radzyński, Kock, Talczyn183717 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin, zmarł 1843rAP Lublin175856b.pag
SikoraSebastianJakub20Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
SikorskiJanPaweł24Samoklęski1834-KawalerWłościanin, stelmach AP Lublin17580310
SikorskiIgnacyTomasz24Siedlecki1834-KawalerSzlachcic dowodu nie składaAP Lublin175852p.pag
SikorskiTomaszJózef22Siedlecki18395 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerSzlachcic dowodów nie złożył, czyta i pisze po polsku AP Lublin175860B.Pag.
SikorskiAndrzejJózef22Podlaska, łukowski, Sokół1843na rachunek przyszłego poborukawalermieszczanin, gorzelany, czyta i pisze po polskuAP Lublin175858b.pag.
SikorskiJanKazimierz-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SikorskiJózefJózef, Barbara21Podlaska, łukowski, Borowie, Jaźwiny183718 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
SikorskiJanSylwester, Katarzyna23Podlaska, siedlecki, Kudelczyn, Sikory 18376 Dywizja ArtyleriiKawaler Szlachcic bez dowodów, ochotnikAP Lublin175856b.pag
SikorskiJózef--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
SikorskiPiotr--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
SikorskiIgnacy--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
SikorskiKacper--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
SikorskiPiotr--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
SikorskiStanisław--Siedlecki, Księżopole Komory1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
SikorskiAndrzejMichał20Lubelski, Garbów18409 Dywizja Piechoty-Włościanin, tkacz. Za niestawienie do poboru i stosunek do spisu.AP Lublin175819336
SilkowskiKazimierzAntoni-Sokołowski, Jabłonka18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731573
SilukIgnacyAntoni-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SiłakiewiczFilipKonrad22Bialski Biała,Dokudów,1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
SiłkaAdamJan22Bialski, Bubel18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin17580447
SimMikołaj--Lubartowski---AP Lublin17580241
SimJanJan20Lubelski, Kozłówka18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
SimiatyckiAronJudko-Siedlecki, Siedlce187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587331
Simociuk v MarciniukJanŁukasz-Bialski1872Zapisany pod litera M-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SindaJanSebastian24Lubelski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Ewa WieczorkownaAP Lublin17580554
SinkiewiczTomasz--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580241
SinwaJózef--Nowoaleksandryjski (Puławski)---wykupionyAP Lublin17580241
SiochJanSzymon Krystyna20Siedlecki1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
SiochIgnacyWawrzyniec24Siedlecki, Stoczek 1848Arsenał w Briańskuż. Marianna MielczarównaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
SiochIgnacyWawrzyniec24Siedlecki, Stoczek1848Arsenał w Briańskuż. Marianna MielczarównaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
SiomaMichałJakub25Hrubieszowski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175822532
SiomakMichałJózef-Włodawski, Hansk187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873700
SiomekMichał--Radzyński, Hańsk1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
SirockiMichal--Biłgorajski---AP Lublin17580242
SirszGersz BerMajer21Lubelski1846Liniowa Kompania Oddz.Pułków i Baterii Artylerii Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerAP Lublin175826B.Pag.
SitakWładysławMarcin-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SitarczukIwanPaweł-Sokołowski, Repki18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731466
SitarczykSebastian--Biłgorajski---AP Lublin17580242
SitarczykWawrzyniec-20-1846---AP Lublin17581323
SitarskiWojciech22Lubelski, Opole18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
SitarskiJanIgnacy23Siedlecki, Mokobody18433 Korpus PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580521
SitarzStanisławStanisław22Zamojski, Zwierzyniec 18404 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
SitekMaciejKazimierz20Łukowski,Miastków18462 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175819149
SitekFilip--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
SitkiewiczWojciechJan20Łukowski, Stoczek1848Korpus OrenburskiKawalerMieszczanin, krawiec AP Lublin175827B. Pag.
SitkiewiczWojciechJan20Łukowski, Stoczek 1848Korpus OrenburskiKawalerMieszczanin, krawiec AP Lublin175828B.Pag.
SitkoAdamN.20Radzyński, Parczew 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja Piechoty KawalerMieszczaninAP Lublin17580445
SitkowskiJózef23Zamojski, Krzeszow18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
SitkowskiWojciechAndrzej20Lubelski1850Korpus GrenadierówAP Lublin175863b.pag.
SitkowskiAleksanderAntoni22Siedlecki, Olszew1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerSzlachcic, czyta i pisze po polsku.AP Lublin175824b.pag
SitkowskiTeofilKarol-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SitnikPawełAndrzej20Podlodów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804109
SitnikPawełAndrzej20Podlodów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
SitnikKacper--Łukowski, gm. Maciejowice1851--Niezdatny z powodu guza limfatycznego na szyiAP Lublin175830b.pag.
SitoPawełJan20Siedleckiego,Kołodziąż,Grabina18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
SituchStanisławStefan Paraska23Radzyński1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
SiudaStanisław-20-1846---AP Lublin17581311
SiudajMateuszWawrzyniec-Łukowski, Białobrzegi18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731189
SiudalskiMateuszBenedykt20Łukowski,Rębków18462 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175819133
SiudemWalentyJan23Chrustanek1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580311
SiurekMateusz-20-1846---AP Lublin17581314
SiutaFranciszek--Tomaszowski---AP Lublin17580243
SiwakŁukaszSemka20Hrubieszowski, Gdeszyn1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin175807109
SiwakMikołaj--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175805118
SiwakProkop--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175805106
SiwczukJanStefan23Zamojski, Stary Zamość 183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580656
SiwczyńskiSzymonTomasz20Krasnostawski, Kanie183814 Dywizja Piechotyż. Marianna Krasuska, bezdzietny. WłościaninAP Lublin17580667
SiwekWawrzyniec-25-1846---AP Lublin17581328
SiwekAntoniMateusz25Siedlecki1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
SiwekTomaszJózef-Węgrowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SiwekKarol--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
SiwekIwanPiotr-Garwoliński, Kłoczew187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin175873489
SiwekJózefWincenty-Łukowski, Miastków187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731232
SiwekFrancStanisław-Węgrowski, Kamieńczyk187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731610
SiwekLewkoBazyli24Hrubieszowski, Gdeszyn183813 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175819195
SiwickiAndrzej--Krasnostawski---wykupionyAP Lublin17580241
SiwiecPawełWalentyJanów1871włościaninAP Lublin175
SiwiecKlemensAdam-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SiwiecGrzegorzWojciech21Lubelski, Wąwolnica1840Flota Czarnomorskaż. Teresa c. Mikołaja Lewandowskiego, bezdzietny.WłościaninAP Lublin17580797
SiwielecJózefAndrzej21Modliborzyce183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580562
SiwielecJózefJędrzej21Modliborzyce183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580669
SiwierskiJózef--Lubelski---AP Lublin17580241
SiwinskiAndrzejGrzegorz-Sokołowski, Sabnie187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731541
SiwińskiKsaweryJan22Hrubieszowski, Sitno18409 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175816
SiwińskiLudwikGrzegorz21Łukowski, Żelechów1843Korpus GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175814Spis alf.
SiwińskiWalenty--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
SiwińskiHipolit--Radzyński, Andrzejów 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
Siwitka (?)GrzegorzMateusz23Łaszczówka1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin175807102
SiwowiczLudwikPaweł21Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
SkabaraBenedyktTomasz21Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
SkaczyńskiJózefN.22Siedlecki,Siedlce 18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerMieszczanin, szewc AP Lublin175863b.pag.
SkalskiJan--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580241
SkalskiJanAdolfBiłgoraj, Biłgoraj1869--mieszczaninAP Lublin175
SkalskiKajetanJan23Radzyński1834-KawalerWłościanin czyta i pisze po polskuAP Lublin175852p.pag
SkalskiAdrianWojciech25Lubelski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175819221
SkalskiLeopoldAntoni22Siedlecki, Siedlce 18433 Korpus PiechotyKawalerUrzędnik klasy 10 tej. Czyta i pisze po polsku, rosyjsku. Uczęszczał do szkoły w Siedlcach.AP Lublin17580519
SkalskiJanIgnacy20Zamojski, Lipiny1840Flota Czarnomorskaż. Agnieszka c. Franciszka Twardoczyra, bezdzietny.Włosćianin, bednarz AP Lublin17580796
SkalskiJózefAntoni23Radzyński, Kąkolewnica1848Korpus Orenburskiż. Małgorzata (Kaliszczanka?)WłościaninAP Lublin175827B. Pag.
SkalskiJózefAntoni23Radzyński, Konkolew1848Korpus Orenburskiż. Małgorzata Kalibroszanka-AP Lublin175828B.Pag.
SkałkaWawrzyniec--Janowski---AP Lublin17580242
SkałkaWalentyMichał23Zamojski, Stróża1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580758
SkaryszewskiKarol--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin17580593
SkarzyckiJakub--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
SkarzynskiWładysławWojciech-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SkaskaAleksanderAndrzej21Biszcza1836Korpus Kaukaskiż. Helena Koźlicka, zostaje przy matce.WłościaninAP Lublin17580590
SkaśkoMichał--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
Skazka (Skaska)AleksanderAndrzej21Biszcza1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804120
SkibaAntoni--Krasnostawski---AP Lublin17580241
SkibaKajetan--Lubartowski---AP Lublin17580241
SkibaLudwik--Tomaszowski---AP Lublin17580243
SkibaJakub-21-1846---AP Lublin17581323
SkibaJózefMichał20Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego KorpusukawalerAP Lublin175819133
SkibaAntoniJózef22Chajownik1836ArtyleriaKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
SkibaMichałDominik24Zamojski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175822520
SkibaMaciejMaciej23Radzyński,Serokomla,?1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
SkibaJakubMichał24Biłgoraj1836-KawalerWłościanin, po odbyciu kary więzienia za kradzież. AP Lublin17580870
SkibaWawrzyniecMichał23Zamojski, Rogóźno 1840Flota CzarnomorskaWdowiec, bezdzietny.WłościaninAP Lublin175807
SkibaTomaszMaciej22Hrubieszowski, Adamów1840Flota Czarnomorskaż. Anastazja c. Wasyla Czepa, bezdzietnyWłościaninAP Lublin17580759
SkibaAntoniJózef22Chajownik1836Zbiorowa Dywizja Artylerii KonnejKawalerWłościaninAP Lublin1758053
SkibaFranciszekJózef20Krasnostawski, Turobin18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
SkibickiJózefJanChełm, Chylin1871włościaninAP Lublin175
SkibińskiProkop-20-1846---AP Lublin1758134
SkibniewskiFranciszekStefan, Benedykta20Podlaska, siedlecki, Chruszczewka, Sągole183718 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcic bez dowodówAP Lublin175856b.pag
Skibniewski v GrabowskiAntoniN.22Siedlecki, Skibniew Podawczy18436 Korpus Piechoty, 18 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175819103
Skiczeński ( Skiczyński )JakubJan, Agnieszka26Podlaska, radzyński, Radzyń Podlaski18371 Dywizja KirasjerówKawalerMieszczanin, siodlarz, czyta i pisze po polsku. W czasie rewolucji służył w 6 Pułku UłanówAP Lublin175856b.pag
SkiwińskiTomaszTomasz20Radzyński,Włodawa18411 Korpus PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580629
SkoberskiJanMaciej20Siedleckiego,Wiśniew,Myrcha18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin17580734
SkoczylasMichał-20-1846---AP Lublin1758136
SkoczylasGrzegorzChwedor21Radzyński, Suszno1848Arsenał w Briańskuż. Justyna PietrakównaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
SkoczylasWasylChwedor25Radzyński, Suszno1848Arsenał w BriańskuKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
SkoczylasWasylChwedko25Radzyński, Suszno1848Arsenał w BriańskuKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
SkoczylasGrzegorzChwedor21Radzyński, Włodawa 1848Arsenał w Briańskuż. Justyna PietrakównaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
SkoczylasStanisławMikołaj22Puchaczów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804113
SkoczylasStanisławMikołaj22Puchaczów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805104
SkoczylasStefan v SzczepanDymitr21Radzyński,Włodawa,Suszno1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
SkoczylasKuźma--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
SkoczylasBłażej--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
SkoczylasPiotrFranc-Garwoliński, Łaskarzew187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873388
SkoczylasJeroftejChwedor24Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
SkoczylasAndrzejSzymon20Lubelski, Wola Gałęzowska18404 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
SkoczynskiAntoni--Janowski---AP Lublin17580242
SkolimowskiGrzegorzojciec N Franciszka27Łukowski1835-Kawalermieszczanin cieśla był w kryminale 8 m-cy za kradzieżAP Lublin175853p.pag.
SkolimowskiJózefMarcin Marianna22Siedlecki1835-KawalerSzlachcic ma złożyć dowody czyta i pisze po polskuAP Lublin175853p.pag.
SkolimowskiJanJan22Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerSzlachcicAP Lublin175858b.pag.
SkolimowskiMarcinLeon-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SkolimowskiJan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
SkolimowskiWojciech--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
SkolimowskiMaciej--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
SkolimowskiPiotrKacper22Siedlecki1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
SkolimowskiPawełWalenty21Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
SkolimowskiMaciejKasper20Siedlecki, Wólka 18433 Korpus Piechotyż. Teresa WoźniaczyckaWłościaninAP Lublin17580523
SkolimowskiJan--Bialski, Biernaty Szlachta 1851--Oszczędzony jako ożeniony od roku i mający jedno dziecko.AP Lublin175830b.pag.
SkolimowskiWawrzyniec--Bialski, Klimczyce 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
SkolimowskiJan--Siedlecki, Skolimów Starawieś 1851--Oszczędzony dla żony brzemiennej w 7. miesiącu i nieletnich braci.AP Lublin175830b.pag.
SkolimowskiFeliks--Siedlecki, Wólka Sosińska1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
SkomarnichaAntoniSzymon21Siedlecki, Mursy184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175818
SkomorowskiFranciszekMichał-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Skomorowski ( Skamarowski )LudwikJan, Marianna22Podlaska, radzyński, Paszki18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175856b.pag
Skomorowski (lub Skosurowski)Andrzej--Łukowski, Stężyca 1851--Uwolniony na zawsze listą kalek w 1850 r., jako cierpiący wielką chorobę.AP Lublin175830b.pag.
SkonieckiLeonGrzegorz20Siedlecki1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
SkoniecznyKarolKazimierz-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SkoniecznyGrzegorz--Siedlecki, Ceranów 1851--AP Lublin175830b.pag.
SkopJakub--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
SkopkowskiFranciszekN24Lubelski, Lublin1848Flota CzarnomorskaKawalerMieszczaninAP Lublin17581410
SkoreckiTomasz-21-1846---AP Lublin17581317
SkoreckiJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
SkoroduchIwanFedko24Hrubieszowski, Dobużek18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Barbara CiostekAP Lublin175816
SkoroneckiPawełN.21Krasnostawski18511 i 2 Dywizja Artylerii GrenadierówkawalerAP Lublin175860B.Pag.
SkorupińskiMichałJakub20Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175833p.pag.
SkorupkaMarcinMichał Małgorzata24Siedlecki1835-Kawalerszlachcic dowody obiecuje złożyćAP Lublin175853p.pag.
SkorupkaFranciszekJan26Siedlecki,Bachorza,Krasnodęby18411 Korpus PiechotyKawalerSzlachcic,brodawki na nosieAP Lublin17580620
SkorupkaJanWojciech21Siedlecki,Bachorza,Skorupki18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerSzlachcicAP Lublin175826B.Pag.
SkorupkaMateuszKazimierz23Siedlecki,Bucharze,Kożuchówek18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerSzlachcicAP Lublin175826B.Pag.
SkorupkaAndrzejDionizy20Podlaska, siedlecki, Kowiesy, Ruciany1843na rachunek przyszłego poborukawalerszlachcic nielegitymowany, pisze i czyta po polsku, AP Lublin175858b.pag.
SkorupkaWojciechSzymon21Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175858b.pag.
SkorupkaJanWawrzyniec24Siedlecki,Bachorza,Remiszew Mały1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerSzlachcicAP Lublin175825B.Pag.
SkorupkaKazimierzStanisław-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SkorupkaJanJózef-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SkorupkaLudwikMaciej-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SkorupkaMaciej--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
SkorupkaAndrzejJózef-Sokołowski, Wyrozęby18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731562
SkorupkaKsaweryAndrzej-Sokołowski, Wyrozęby18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731569
SkorupkaJanFranciszek20Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Tekla ChojeckaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
SkorupkaJakubMichał21Łukowski, Ruża184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17581875
SkorupkaStanisławMichał22Bialski, Chybów184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17581874
SkorupkaWalentyJan20Siedlecki, Ruciany18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerSzlachcicAP Lublin175863b.pag.
SkorupkaIgnacy JakubWalenty25Siedlecki, Skorupki1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja Piechotyż. Marianna (P…?)SzlachcicAP Lublin175818(?)
SkorupskiPiotr-20-1846---AP Lublin17581320
SkorupskiStefanNN25Bialski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
SkorupskiFranciszekTeodor26Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Franciszka PietrownaszewcAP Lublin175819132
SkorupskiJoachimJan20Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
SkorupskiGrzegorzJan21Bialski, (w. Kami..)1845Szosteńska Fabryka ProchuKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
SkorupskiSzymon--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
SkorupskiFranciszek--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
SkorupskiFranciszek--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
SkorusFeliksIgnacy-Siedlecki, Skórzec187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587343
SkorychodJankielMichel18Łukowski18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiKawalerŻydAP Lublin175833p.pag.
SkorżyńskiJan-22-1846---AP Lublin1758135
SkotnickiMichałAntoni22Lubelski, Opole183815 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
SkowornJózefIwan-Łukowski, Wojcieszków18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731211
SkowronJan-21-1846---AP Lublin1758133
SkowronIgnacyJakub24Puławy1835-KawalerWłościanin, ogrodnik AP Lublin11564762-63
Skowron v WatulakAndrzejPiotr-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SkowronekAdamAndrzej21Lubelski1851Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175816
SkowronekJanJózef25Lubelski1851Flota Czarnomorskażona Marianna ChabrosownaAP Lublin175816
SkowronekAndrzejŁukasz-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SkowronekMichałWawrzyniec21Klementowice1835-KawalerWłościanin, za ukrywanie się przed poboremAP Lublin115647170-171
SkowronskiFranciszek--Lubartowski---ponad kontygentAP Lublin17580241
SkowrońskiMichał-20-1846---AP Lublin17581317
SkowrońskiKazimierzŁukasz20Wzgórze183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
SkowrońskiKazimierzŁukasz20Wzgórze183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
SkowrońskiPiotrTomasz20Lubelski, Łęczna 1848Flota Czarnomorskaż.Marianna SzadziałównaMieszczaninAP Lublin175807103
SkowrońskiOleszko--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175827B. Pag.
Skowroński v TuszakWojciechAdam21Lubelski, Polanówka 1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581446
Skowroński v TutakŁukasz-23-1846---AP Lublin1758137
SkólimowskiKarol--Bialski, Huszcza1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
SkóraAdamFranciszekb.d.AP Lublin175
SkóraOsip-Węgrowski, Łochów187112 Dywizja Piechoty-NieślubnyAP Lublin1758731687
Skóra (Skura)AntoniIwanHrubieszów, Hostynne1870włościaninAP Lublin175
Skóra v SkórzakPiotr--Siedlecki, Wola Wodyńska1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
SkórekMarcinWojciech22Lubelski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin17580648
SkórzakJanJan-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SkradziukSemenSemen20Bialski1839Oddzielny Korpus GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
SkrędzielewskiStanisławJeremiasz20Radzyński, Rogoźnica1845I Dywizja Kirasjerów - I Rezerwowy Korpus KawaleriiKawalerWłościanin, czyta i pisze po polsku oraz rosyjsku.AP Lublin175818106
Skrętuła (lub Skrztuła)JanŁukasz23Hrubieszowski, Łabunki1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin1758144A
SkrobanMichałSzymon20Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
SkrobieńBartosz--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
SkrobowskiAndrzejWalenty20Lubelski, Kamionka183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580560
Skrocki ( Skrodzki )TeofilMateusz, Marianna30Podlaska, Wyszków, Majdan18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerSzlachcic bez legitymacji, czyta i pisze po polskuAP Lublin175856b.pag
SkrodzkiWojciechMateusz Marianna20Siedlecki1835-Kawalerszlachcic dowody obiecuje złożyć czyta i pisze po polsku i rosyjskuAP Lublin175853p.pag.
SkronikŁukaszJan26Łukowski, gm. Maciejowice, w. (Pod…?)1845Garnizon Artylerii w WyborguKawalerWłościaninAP Lublin17581899
SkrońskiWalentyJózef22Krupe1835-KawalerSzlachcic, czyta i pisze po polsku.AP Lublin11564796-97
Skrynczuk v BoresiukMarkoTeodor-Włodawski1872Zapisany pod litera B-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SkrynskiStanisławRomuald-Włodawski, Włodawa187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin175873752
SkrzeczkowskiJanFranciszek-Węgrowski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SkrzeczkowskiPiotrJakub20Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
SkrzekStanisławJacenty20Łukowski, (D...?)1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
SkrzekStanisławJacenty20Łukowski, (D..)1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
SkrzekAdamWojciech-Łukowski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SkrzeszowskiGrzegorz--Siedlecki, Kupiętyn1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
SkrzyckiJózefWojciech20Hrubieszów183615 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polsku, ślusarzAP Lublin175864b.pag.
SkrzyckiJóżefWojciech20Hrubiszów183615 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin, czyta i posze po polsku, ślusarz AP Lublin175864b.pag.
SkrzymowskiJanJan22Radzyński1834-KawalerMieszczaninAP Lublin175852p.pag
SkrzynskiIgnacy--Zamojski---AP Lublin17580242
SkrzyńskiBazyli--Łukowski, Krzywowierzba 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
SkrzypaMarcinStefan20Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
SkrzypaStefanIwan20Zamojski, Dyle1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581416
SkrzypczynskiMichał--Lubelski---AP Lublin17580243
SkrzypekMateusz--Janowski---AP Lublin17580242
SkrzypekJanWojciech21-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580321
SkrzypekGrzegorzAndrzej20Lubelski, Piotrków183815 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
SkrzypekMaciejTomasz24Zamojski, Rzeczyca Księża1840Flota Czarnomorskaż. Marianna c. Jana Pawlasa, bezdzietnyWłościaninAP Lublin17580749
SkrzypiecAntoniJakub21Lubelski, Kamionka18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Katarzyna AP Lublin175816
SkrzypiecWojciech--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
SkrzypiecWojciechKazimierz-Łukowski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SkrzypkowskiWładysław AntoniIgnacy-Konstantynowski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SkrzypkowskiKazimierzAndrzej20Bialski,Kobylany1845I Dywizja Kirasjerów - I Rezerwowy Korpus KawaleriiKawalerWłościaninAP Lublin175818105
SkubaJózefJan21Zamojski18511 i 2 Dywizja Artylerii Grenadierówżona atarzyna BekasownaAP Lublin175860B.Pag.
SkubaMichałAntoni24Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Tekla PalesenkownaAP Lublin17580638
Skubik v SkubiejJanKarik?20Czułczyce18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
Skubik v SkubiejJan BenedyktKiryk20Czułczyce18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580432
SkubiszMichałTomaszb.d.AP Lublin175
SkubniewskiStanisławAntoni-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SkudniewskiJanTomasz20Siedlecki, Mokobody18433 Korpus PiechotyKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polsku i rosyjsku, ogrodnik.AP Lublin17580525
SkulimaMarcinAndrzej27Radzyński1839Oddzielny Korpus Kaukaskiż. Katarzyna PaługaWłościaninAP Lublin175858b.pag.
SkupJanFeliks22Siedlecki,Siedlce,Ujrzanów18411 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580617
SkupWładysławLudwik-Węgrowski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SkupAndrzejJakow-Siedlecki, Wyszków18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin17587354
SkuraTomaszSzymon23Zwierzyniec1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647134-135
SkuraPawełPiotr20Krasnostawski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175819220
SkuraMichałAndrzej20Hajownik1836-KawalerWłościaninAP Lublin17580864
SkuraJózefJózef22Zamojski, Zwierzyniec 183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin, zmarł w 1842AP Lublin17580567
SkuraWojciechFranciszek22Zamojski, Zwierzyniec 183815 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
Skura v SkurskiFranciszekJakub22Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Tekla PosikownaAP Lublin17580634
Skuratowicz?PawełMichał22Radzyński,Radzyń18411 Korpus PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580621
SkurczAndrzejWojciech24Zamojski, Krasnobród 1838KirasjerzyKawalerMieszczaninAP Lublin175860B.Pag.
SkurczakJózefFilimeon-Konstantynowski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SkurekJanPiotr20Swierzczów1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564792-93
SkurzewskiBenedyktGotfryd22Krasnostawski, Ruda18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Katarzyna AP Lublin175816
SkutnikMarcinJan20-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580334
SkwaraFranciszekGrzegorz22Łęczna1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804128
SkwaraWojciechJan22Łukowski, Sobole1847Kałuski Garnizon ArtylerysjkiKawalerWłościaninAP Lublin175819232
SkwaraJózefSzymon20Łukowski, Osieck1848Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175805103
SkwaraJózefSzymon20Łukowski, Osieck1848Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175827B. Pag.
SkwaraWojciechWojciech20Radzyński,Radzyń,Biała1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
SkwaraFranciszekGrzegorz22Łęczna1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175814Spis alf.
SkwarczakJan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
SkwarekTomasz--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580241
SkwarekMaciejFranciszek20Łukowski,Kujawy ,Jarczówek18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin17580737
SkwarekKacperJan-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SkwarekMikołajStanisław-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SkwarekWojciechStanisław-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SkwarekSzymon--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
SkwarekJakubIwan-Łukowski, Tuchowicz18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731190
SkwarekAntoniMarcin21Zamojski, Księżopol1849Flota Czarnomorskażonaty, Zofia ChodaraAP Lublin17580915
SkwarzyńskiŁukaszJacenty20Lubelski1851Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175819247
SkwierczyńskiJózefMichał21Bialski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
SkwierczyńskiFeliksGrzegorz21Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
SkwierczyńskiWincentyKarol, Barbara22Podlaska, bialski, Łysów, Kamianki1837Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic bez dowodówAP Lublin175856b.pag
SkwierczyńskiWincenty--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
SkwierczyńskiGrzegorz--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
SkwierczyńskiMarcin--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
SkwierczyńskiJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
SkwierczyńskiJózefAleksander-Bialski, Sidorki187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873282
SkwierczyńskiFranciszekKonstanty20Siedlecki1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
SkwierczyńskiAntoniKonstanty21Siedlecki, Strusy1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin175824b.pag
SlaskiAntoni--Siedlecki, Sterdyń1851--Wyłączony jako jedynak adoptowany.AP Lublin175830b.pag.
SlązakTomaszJan20Kośmin1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564770-71
SlebikFilipPaweł-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SleciukMikołajStefan23Zamojski, Nabroż 18408 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580692
SledzJakubMateusz-Radzyński187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SledzJanMikołaj-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SledźAntoni--Łukowski1843Służba górnicza--AP Lublin175863b.pag.
SlendakAntoniPiotr21Lubelski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175819226
SlepkoDamian--Hrubieszowski---AP Lublin17580243
Sliwa (Śliwa)Filip--Łukowski, Hańsk1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
Sliwa (Śliwa)JózefPaweł23Siedlecki, Korytnica 1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
Sliwa (Śliwa)TeodorTeodor28Radzyński,Kołacze1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja Piechotyż. Marianna KowalankaWłościaninAP Lublin175818125
SliweckiIgnacyN20Bialski18526 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
SliweckiJanGrzegorz25Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Marianna JarzynaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
SliwinskiStanisław--Hrubieszowski---AP Lublin17580242
Sliwinski v KlimiukLaurentyTichon-Bialski, Kostomłoty1871--Wpisany pod literą KAP Lublin175873345
SliwińskiGrzegorznaturalny26Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
SliwińskiAntoni--Łukowski, Ostrów 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
SliwkaNachman LejbMejer-Łukowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty, wykupił się za 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SliwkaDawidLejzor-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SliwowskiLudwikFranciszek-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SlomkaJózefAntoni-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SlusarczykWawrzyniecMikołaj-Radzyński187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SlusarczykFrancStanisław-Sokołowski, Sabnie18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731516
SlusarczykFranciszekMaciej20Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
SlyszkoAndrzejSemen-Włodawski, Opole187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873742
SłapczyńskiWawrzyniecJan21Zamojski, Zaklików18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
SławeckiJózef--Bialski, 1848Korpus Kaukaski-Dopisek "Wykaso"AP Lublin175828B.Pag.
SławeckiJózefBernard28Bialski, Łysów1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
SławekWojciech--Lubelski---AP Lublin17580241
SławikowskiGrzegorzFranciszek23Lubelski1851Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175819271
SławikowskiAndrzejJan25Kosarzew1836-KawalerWłościanin, za niestawienie do spisu i włóczęgostwoAP Lublin17580862
SławińskiFeliks-20-1846---AP Lublin1758139
SławińskiPawełJakub20Płouszowice1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580591
SławińskiPiotr--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
SławutaAdamJózef20Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Marianna SzymanskaAP Lublin175819131
SłobodzinskiAntoni--Lubartowski---AP Lublin17580241
SłobodzkiMichałŁukasz24Mełgiew1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580312
SłodkiStefan--Tomaszowski---AP Lublin17580243
SłodkiJan-23-1846---AP Lublin17581313
SłodzikJanAntoniBiłgoraj, Babice1871włościaninAP Lublin175
SłomaMikołajAdam25Zamojski, Lipiny1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin175807111
SłomczyńskiIgnacyKrzysztof27Siedlecki,Mokobrody1 Korpus PiechotyŻonaty-Balbina Jeziorska,brzemiennaMieszczanin,tkacz,brodawka nad okiem i blizna na nosieAP Lublin17580615
SłomczyńskiFranciszekKrzysztof21Siedlecki, Mokobody18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerMieszczaninAP Lublin175863b.pag.
SłomczyńskiMikołajJózef21Bialski, Janów 1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy TronuKawalerMieszczaninAP Lublin175806113
SłomiakJózefMichał28Fajsławice18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
SłomiakJózefMichał28Fajsławice18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580434
SłominskiLudwikWawrzyniec-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SłomkaWalenty-21-1846---AP Lublin17581318
SłomkaJanMaciej20Lubelski, Biskupice18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotywdowiecAP Lublin175816
SłomkaJędrzej--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175805106
SłomskiFranciszekWalenty20Łukowski,Wilga18462 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175819147
SłoniecJózef--Lubelski---AP Lublin17580241
SłońskiJanEliasz20Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerszewcAP Lublin175858b.pag.
SłotaWawrzyniecDominik22Hrubieszowski, Niemirówek18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
SłotwińskiKonstantyGrzegorz21Bełżyce1835-KawalerMieszczanin, szewcAP Lublin11564740-41
SłowikStefanMaciej20Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Marianna MortwonochAP Lublin17580648
SłowikJanJózef24Lubelski, Piaski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Ann StachurskaAP Lublin175816
SłowikAntoni--Lubelski18486 Dywizja UłanówAP Lublin175819109
SłowikStanisławJózef20Lubelski, Piaski1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580755
SłowikJakimChwedor20Radzyński, Maśluki1845Garnizon Artylerii w Ałandskuż. Teodora JabłonkównaWłościaninAP Lublin175818112
SłowikDaniłoStefan-Włodawski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SłowińskiMarcinAntoni21Radzyński1834-KawalerMieszczanin czyta i pisze po polskuAP Lublin175852p.pag
SłowińskiPawełJakub20Płouszowice1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580488
SłupeckiWojciechAdam20Terebiniec1835-KawalerWłościanin, za niestawienie do delegacjiAP Lublin17580860
SłupeckiMichał-24-1846---AP Lublin17581325
SłupeckiTomaszSzczepan22Zamość1835-KawalerMieszczanin, za ukrywanie się przed poborem.AP Lublin115647168-169
SłupskiJan--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
SłupskiJanWasyl26Bialski, Sławacinek1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
SłupskiBazyli--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
SłuskowskiMichał--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
SłuszniakowskiMichałFranciszek20Siedlecki, Kisielany 18433 Korpus PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin17580525
SłykowskiWincentyJózef20Gniewoszów1835-KawalerMieszczanin, czyta i pisz po polsku oraz łacinie. Po odbyciu kary więzienia za kradzież. AP Lublin115647168-169
SmagaAntoniMarcin25Gołąb1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647158-159
SmagałaWawrzeniecWojciech20Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Marianna PieczajkaAP Lublin175816
SmagałaJózef--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175827B. Pag.
SmagałaStanisławSzczepan24Radzyński, Łysobyk18433 Korpus PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580526
SmalJózefAleksander20Krasnostawski, Serebryszcze 183815 Dywizja Piechotyż. Rozalia z Błaszczyków, bezdzietny. WłościaninAP Lublin175864b.pag.
SmalaTrochimOnufry20Radzyński, Gęś18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin17580440
SmalecAntoniAndrzej20Zamojski, Stróża18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
SmalecMikołajMaciej22Nowosiółki1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
SmalejIgnacyJózef21Hrubieszowski, Uchanie18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Marianna GargolAP Lublin175816
SmaleraIzygor--Hrubieszowski---AP Lublin17580242
SmaleraTomasz--Krasnostawski---AP Lublin17580241
SmalichAndrzejRoman23Mołodiatycze1836KirasjerzyKawalerWłościaninAP Lublin17581845
SmalichAndrzejRoman23Mołodiatycze18362 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
SmalukOstapGrzegorz25(?)1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin175807104
SmarkalaJanWojciech23Szczebrzeszyn1835-KawalerMieszczanin, sukiennik.AP Lublin115647170-171
SmarzewskiJanGrzegorz22-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580325
SmarzewskiKarol--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
SmarżewskiBazyli--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
SmengorzKazimierzWojciech20Pilaszkowice1836Korpus KaukaskiKawalerWłościanin, tkacz AP Lublin17580581
SmętekTomaszFranciszek20Józefów n.Wisłą1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564756-57
SmętekPiotrJan24Lubelski, Józefów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty,AP Lublin175816
SmętnyWincentyWojciech23Lubelski, Wzgórze 1848Sewastopolski Garnizon Artyleriiż. Anna MazurównaWłościaninAP Lublin175814Spis alf.
SmiechStanisławWojciech22Lubelski, Opole1840Flota Czarnomorskaż. Katarzyna N., bezdzietny. Żona poszła za mężem.WłościaninAP Lublin17580765
Smiech (lub Śmiech)BłażejJózef23Żółkiewka183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580659
SmieciuszewskiApolinaryKastan-Radzyński, Międzyrzec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731003
Smieciuszewski (Śmieciuszewski)Adam--Łukowski, Horodyszcze1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
Smiengorz (?)KazimierzWojciech20Pilaszkowice1836Flota BałtyckaKawalerwłościanin, tkacz, murarzAP Lublin17580495
SmiewinskiLudwik--Tomaszowski---AP Lublin17580243
Smigiel (Szmigiel)MikołajJan22Łukowski, Rossosz1845Garnizon Artylerii w AłandskuKawalerWłościaninAP Lublin175818103
SmiłekStanisławKrzysztof23Krasnostawski, Turobin 1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580794
SmiszczMichałJan20Radzyński,Orchówka18411 Korpus PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580624
SmogorzewskiJózefStanisław24Łukowski, Skrzeszew 184418 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin17581875
SmolakJózefPiotr20Lubelski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
SmolakKacper--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin17580597
SmolakPiotr--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
SmolarzTomasz-21-1846---AP Lublin1758136
SmolarzJankiel MichelSzmul-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SmolarzJózefJan22Radzyński, Białobrzegi 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17581876
SmolciakChwedorSemen21Radzyński, Górki18433 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580521
SmoleńWojciechBartłomiej20Łopiennik183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
SmoleńWojciechBartłomiej20Łopiennik183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
SmoleńAntoniAntoni20Hrubieszowski, Łabunie18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
SmoleraAntoni24Krasnostawski, Tarnogóra18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotywdowiecAP Lublin175816
SmolińskiFranciszekAndrzej22Lubartów1835-KawalerWłościanin, szewcAP Lublin11564764-65
SmolińskiAntoniGrzegorz23Łukowski,Osieck,Natolin18411 Korpus PiechotyŻonaty-TeklaWłościaninAP Lublin17580627
SmolińskiJakub--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
SmolińskiStanisławJakub20Siedlecki, Kamienna Wólka1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
SmolińskiStanisławJulian20Siedlecki, Wólka Kamienna1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
SmolińskiTomasz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
SmolińskiAntoniJan20Radzyński1852Flota CzarnomorskaŻona Julianna PułaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
SmołaFranciszekKacper23Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
SmorczewskiWojciechMichał22Krasnostawski1850Korpus GrenadierówAP Lublin175863b.pag.
SmosznaPiotrTomasz24Lubelski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175819233
SmoterJanPaweł21Zamojski, Lipsko18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
SmotrzykowskiLudwikAdam-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
SmulCyrylMichał, Hapa27Podlaska, bialski, Kobylany18376 Dywizja Artyleriiż.JuchymkaWłościaninAP Lublin175856b.pag
SmulskiAleksanderAugustyn20Tworyczów1836KirasjerzyKawalerszlachcic, czyta i pisze po polskuAP Lublin17581843
Smulski (lub Smolski)AleksanderAugustyn20Tworyczów18362 Dywizja KirasjerówKawalerSzlachcic, czyta i pisze po polskuAP Lublin175825B.Pag.
SmuniewskiWawrzyniecJędrzej Barbara21Siedlecki1835-Kawalerszlachcic dowody ma złożyćAP Lublin175853p.pag.
SmuniewskiAdamJan23Podlaska, łukowski, Strzyżew, Łazy, oddany do Guberni Sandomierskiej1842kawalerwłościanin, zwolniony od zaciągu, wpis przekreślonyAP Lublin175862b.pag.
SmuniewskiAndrzejJan27Łukowski, Siedzów184418 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcic, czyta i pisze po polsku.AP Lublin17581885
SmutekAdamWalenty20Zamojski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175822536
SmutekFranciszek--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175805103
SmutniakStanisławJózef20Zamojski185014 i 15 rota wojskowo-robocza przy Zarządzie InżynieriiAP Lublin175818148
SmyczkaMikołaj--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
SmykJan--Zamojski---wykupionyAP Lublin17580242
SmykKazimierzBartłomiej20-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580332
SmykMateuszWincenty20Kozłówka1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580310
SmykMikołajBłażej27Hrubieszowski, Tworyczów18404 Dywizja Kawalerii Lekkiejż.Agnieszka Skibita c. Andrzeja, ma syna Jana l.3.Włościanin, zwolniony z więzienia w zamian za wstąpienie do armiiAP Lublin175863b.pag.
SmykJanWasyl21Krasnostawski, Siedliszcze18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
SmykStanisławJan27Zamojski, Stary Zamość 1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościanin, zmarł 1857AP Lublin17580777
SmykWojciechMaciej23Łukowski,?1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
SmykJakubFranciszek20Brak strony1848Sewastopolski Garnizon ArtyleriiBrak stronyBrak stronyAP Lublin17581452
SmykTomaszJan, Franciszka25Podlaska, łukowski, Łuków, Sięciaszka183718 Dywizja Piechotyż.Agnieszka, c.LudwikaWłościaninAP Lublin175856b.pag
SmykBartłomiejWawrzyniec, Wiktoria26Podlaska, łukowski, Sięciaszka1837Korpus Kaukaskiż.ZofiaWłościaninAP Lublin175856b.pag
SmylMichałWojciech26Abramów1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647116-117
SmylJózef--Janowski---AP Lublin17580242
SmylJózefWalenty20Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusukawalerzmarł N26982/4721-60 rAP Lublin175819141
Smyrd vel KuźnikMaciejJan26Podlaska, wieluńskiego, Kowale, oddany z Guberni Kieleckiej1843na rachunek przyszłego poborukawalerprzysięga na wierność służby wojskowejAP Lublin175858b.pag.
SnicerskiJózef--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
SnieżekTomaszJózef20Łukowski, Kobiałka18452 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin175819148
SnieżekAbuśJekowicz22Radzyński, Serokomla 1844Flota BałtyckaKawalerŻydAP Lublin175816
SnitkoPiotrBazyli20Radzyński, Horostyta 184410 Dywizja PiechotyKawaler