Baza rekrutów: nazwiska F – J

Aby ułatwić wyszukiwanie, wpisz szukaną frazę w wyszukiwarce.

Nazwisko rekrutaImię rekrutaImię ojcaWiekNazwa obwodu i miejscowość poboruRok poboruNazwa jednostki wojskowejStan cywilnyUwagi (stan społeczny, zawód, powód poboru)Nazwa archiwumNr zespołu arch.Sygn.Arch.Karta / strona
FabianMateuszMaciej22Hrubieszowski, Tuczępy183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580640
FabianMichał24Lubelski, Krzesimów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
FabianczukJózefJan-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FabianekAndrzejAntoni27Boiska1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804b.pag.
FabianekAndrzejAntoni27Boiska1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805132
Fabiańczuk v AugustyńskiMaciejAugustyn Ewa23Siedlecki1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
FabiańskiWalenty--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
FabiańskiMichałJózef22Siedlecki, Kossowska Wólka 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
FabijanczukJózefFranc-Sokołowski, Sabnie187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731537
FabisiakFilipPiotr22Siedlecki, Ceranów18477 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
FacKazimierzStanisław21Zamojski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581880
FaergierdLudwikTeodor20Siedlecki,Nieciecz18407 Dywizja PiechotyŻonaty-MariannaWłościanin ,tkacz AP Lublin175859b.pag.
FaigenbaumJankielSiedlecki,1853Flota CzarnomorskaKantonistaAP Lublin175834b.pag.
FajberczukFilip-20-1846---AP Lublin17581312
FajchandAronLejbus-Garwoliński1872Okręgowy Sztab Wojenny w Moskwie-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FajdaAntoni-21-1846---AP Lublin17581331
FajebergJankielIcek18Siedlecki,1853Wojenno Roboczy N 3 Batalion Zarządu Wojennych Osadż.Estera LipaKrawiecAP Lublin175834b.pag.
FajerbergSrul--Lubelska, siedlecki, Węgrów1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
FajermanDawid Berek--Lubelska, łukowski, Łuków1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
FajerszteinGiecelPertz22Lubelski, Piaski1845Jednostki nadbrzeżne Floty Czarnomorskiejzona BrandlakrawiecAP Lublin17581031
FajersztejnMordko--Hrubieszowski---AP Lublin17580249
FajersztejnMoszek--Lubelski---zamieniony za Szlu GalberewergAP Lublin17580249
FajferMikołaj-20-1846---AP Lublin17581322
FajferBoruchSzloma Abram18Zamojski1851Kompania wojskowo-robocza IV okręgukawalertokarzAP Lublin175819305
FajferWawrzyniec--Zamojski18531 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175821Spis alf.
FajferAugustWojciech20Siedlecki18526 Lekka Dywizja KawaleriiŻona Karolina KiterAP Lublin175833p.pag.
FajferJan AleksanderAndrzej, Teresa21Podlaska, siedlecki, Węgrów18376 Dywizja Artyleriiż.AntoninaMieszczanin, młynarzAP Lublin175856b.pag
FajferJózefKarol-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FajferGotlibWojciech20Siedlecki, Grochów 18473 Dywizja GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
FajfermacherSrul Rubin--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580249
FajfermacherSrulMejlich22Lubelski, Lubartów184513 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriiż. Tora Łaja z Sołajów-AP Lublin1758109
FajgelIcek RubinSzmul-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FajgenbaumJoelBerek18Lubelski1852Jekateryńska PółrotaKawalerŻydAP Lublin175820310
FajgenbaumMoszekGerszek18Lubelski1852Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 10KawalerŻyd, stolarzAP Lublin175820
FajgenbaumJoelGerszon18Bialski1854Niefront.Oddz.Rzemieśln.Brygada 15 Dywizji PiechotyKawalerŻydAP Lublin175835b.pag.
Fajgenbaum LejbowiczIcek-18Radzyński, Radzyń Podlaski18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawalerŻydAP Lublin175827B. Pag.
Fajgenbaum LeybowiczIcek-18Radzyński, Radzyń 18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawalerŻydAP Lublin175828B.Pag.
FajgenblatChachman LejzorSzulim-Radzyński, Międzyrzec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731131
FajgeniaumJockoZelman-Siedlecki1872Zawrócony z uwagi na wzrost-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FajgerychtUrynSzaja21Łukowski, Ryki184512,13 Rota Inwalidzka w Iżewskiej Fabryce BroniKawalerŻydAP Lublin175824b.pag
FajgielmanIcek--Lubelska, radzyński, Międzyrzec Podlaski1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
FajnElia--Lubartowski---wykupionyAP Lublin17580249
Fajnbladt BerkowiczJosek-19Łukowski, Żelechów18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawalerŻydAP Lublin175828B.Pag.
Fajnblandt BerkowiczJosek-19Łukowski, Żelechów18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawalerŻydAP Lublin175827B. Pag.
FajnerGytmanGutman18Zamojski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 15KawalerŻydAP Lublin175820291
FajngezachtJosekSzapsio-Garwoliński1872Wykupiony za 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FajngoldBendzianMoszko-Siedlecki, Siedlce187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587310
FajnlandDawid--Lubelska, bialski, Janów Podlaski1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
FajnsterSzlemaJosel-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FajnsznejderMejer--Lubelska, łukowski, Garwolin1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
FajntuchIcekBeniamin23Hrubieszowski184513 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiKawaler-AP Lublin1758107
FalPiotrMaciej23Łukowski, Pawłowice 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
FalPiotrMaciej23Łukowski, Pawłowice 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
FalJakubAntoni25Łukowski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34Żona Marianna MiłoszOsadnikAP Lublin175835b.pag.
FalFranciszek--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
FalMichałFranciszek-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
FalPiotr MichałFranciszek-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Fal (Fall)WojciechLeonard25Łukowski, Długowola1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
Falatycki v CzerwińskiWawrzyniecTomasz20Siedlecki, Żebrak1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy TronuKawalerSzlachcicAP Lublin175826B.Pag.
FalczukStefanDamian23Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Weronika KaliszewskaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
FalendzkiWalentyPaweł22Łukowski,1853Druga Lekka Dywizja KawaleriiKawalerAP Lublin175834b.pag.
FalęckiLeopold--Lubelska, bialski, Janów Podlaski1851--Stawał do poboru w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
FalętaWojciechKrzysztof, Krystyna21Podlaska, łukowski, Ryki, Janisze183718 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
FalkienberzPawełBogusław20Lubelski, Starościn 1838FlotaKawalerWłościaninAP Lublin175806104
FalkowiczNichimFalko-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
FalkowskiIgnacyPiotr20Łukowski, Garwolin 1848Korpus OrenburskiKawalerMieszczaninAP Lublin175827B. Pag.
FalkowskiIgnacyPiotr20Łukowski, Garwolin1848Korpus OrenburskiKawalerMieszczaninAP Lublin175828B.Pag.
FallWojciechLeonard25Łukowski, Długowola1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
FalskiJanKrystian21Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Elżbieta SzumaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
FałdowskiMateusz--Lubelska, siedlecki, Mokobody1851--Niezdatny z powodu prawej nogi krótszejAP Lublin175831b.pag.
FałdowskiMateusz--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
FałtynowiczJózef--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
Fangot (Herszkowicz)Mania-18Łukowski, Krępa1848 12 rota wojskowo-robocza, Zarząd Inżynierii w KijowieKawalerŻydAP Lublin175827B. Pag.
Fangot HerszkowiczMania-18Łukowski, (K..?)1848 12 rota wojskowo-robocza, Zarząd Inżynierii w KijowieKawalerŻydAP Lublin175828B.Pag.
FanianowAntoniAdam20Puławy1835-KawalerWłościanin, czyta i pisze po polsku.AP Lublin11564727
FarbermanMelukHerzyk21Zamojski, Kraśnik1844Flota CzarnomorskaKawalerŻydAP Lublin1758099
FarbiaczHersz MoszkoNusym19Siedlecki1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaKawalerŻydAP Lublin175835b.pag.
Farbiarz v UczenachAjzykGersz-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FarfulTomaszJan21Krasnostawski18521 Dywizja KirasjerówŻona Marianna GerszakMieszczaninAP Lublin17582065
FarfusTomasz--Krasnostawski18531 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175821Spis alf.
Faterlani v FaterblankWulfIcek18m.Lublin1851Morska Kompania wojskowo-robocza bud. Floty CzarnomorskiejkawalerAP Lublin175819286
FatygaJan--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Władykaukazie--AP Lublin175821Spis alf.
FatygaMikołajWawrzyniec23Łukowski1854Flota CzarnomorskaŻona Rozalia CzarnockaOsadnikAP Lublin175835b.pag.
FatygaFranciszekMateusz20Radzyński, Przytoczno 1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja Piechotyż. Marianna WojakównaWłościaninAP Lublin175824b.pag
FatykaJanJacenty23Lubelski, Rury Suchodolskie 1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581422
FatylaFrancMichał-Łukowski, Łysobyki187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731253
FaworskiJakub Jan--Lubelska, siedlecki, Kosów1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
FedczakJakóbJakub20Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
FedczukFranciszek--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
FedczukFeliksJózef-Sokołowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
FedczykJózefFeliks-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FedecMichał--Biłgorajski---AP Lublin17580248
FederJośDawid18Hrubieszowski1852Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 13KawalerŻydAP Lublin175820271
FederJankielDawid18Hrubieszowski, Dubienka1855-kawalerAP Lublin175822510
Feder vFederbuszDawid Nachman--Lubelski---AP Lublin17580249
FedermanSzmulWulf20Siedlecki,Borki-Pachudy1846Niefrontowe kompanie Korpusu KaukaskiegoKawalerŻydAP Lublin175825B.Pag.
FedermanMoszekSrul-Garwoliński, Garwolin187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731275
FediukSemen--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
FedorczukJan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
FedorczukJanAntoni-Konstantynowski, Chlebczyn187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873856
FedorczukKazimierzIwan-Węgrowski, Łochów187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731666
FedorowiczAndrzejWojciech26Busówno183614 Dywizja PiechotyKawalerwłościanin, tkaczAP Lublin17580457
FedorowiczIgnacyBłażej23Lubelski, Godów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerstolarzAP Lublin175816
FedorowiczKacperMichał23Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
FedorowiczFranciszekMichal21Siedlecki,18532 Dywizja konnej artyleriiż.Teresa DynekAP Lublin175834b.pag.
FedorowiczWawrzyniecJan, Agnieszka20Podlaska, radzyński, Łysobyki (Jeziorzany)1837Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175856b.pag
FedorowiczAleksanderBialski18411 Korpus PiechotyAP Lublin175860B.Pag.
FedorowiczJakub--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
FedorowiczJędrzejWojciech25Busówno183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin, tkaczAP Lublin17580550
FedorowskiJózef--Chełmski---AP Lublin17580248
FedorukAndrzejTeodor-Konstantynowski, Olszanka187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873884
FedorukJędrzejPiotr20Zulin18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580531
FedrykJózefStanisław20Siennica Nadolna1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564784-85
FedrykFranciszekJakub22Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyŻona Zofia KołodziejczykOsadnikAP Lublin175820138
FedunDaniłoJózef23-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580319
FedunsStanisław--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
FedusPiotrPaweł20-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580331
FedzinaEliaszWasyl21Zamojski, Biszcza18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, TeklazmarłAP Lublin175816
FeferIckoJankiel18Łukowski18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiKawalerŻydAP Lublin175833p.pag.
FeferkratSzmulChaim19Siedlecki18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiŻona Liza DwojraŻydAP Lublin175833p.pag.
FegdFerdynandFranciszek21Kraków1835-KawalerMieszczanin, jako zastępca za Karola Krzyżanowskiego. Czyta i pisze po polsku, niemiecku i łacinie.AP Lublin115647152-153
FejczakMikołajMichał-Łukowski, Ulan187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731202
FejermanMoszekEliasz-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
FejnStanisławbrak-Łukowski1867--Wynajęty za Czajka PawełAP Lublin175872Spis alf.
FelAbram ZelmanSzmul-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
FelAbram WulfChaim-Garwoliński, Żelechów187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873613
Felbladt (Fenblad) FajbusiowiczAron-19Siedlecki, Węgrów 1848 12 rota wojskowo-robocza, Zarząd Inżynierii w KijowieKawalerŻydAP Lublin175828B.Pag.
FelcenszwalbNusyn Dawid--Nowoaleksandryjski (Puławski)---wykupionyAP Lublin17580249
FeldTomlibKrystian-Garwoliński, Wilga187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873415
FeldfeberJosefAdam18Łukowski,1853Wojenno Roboczy N 3 Batalion Zarządu Wojennych Osadż.Ruchla N.AP Lublin175834b.pag.
FeldfeldFranciszekAntoni21Bialski,1853Flota Czarnomorskaż.Łucja BergerAP Lublin175834b.pag.
Feldkimel ChaimowiczGerszon-18Bialski, Janów18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawalerŻydAP Lublin175828B.Pag.
Feldkinel ChaimowiczGerszon-18Bialski, Janów 18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawalerŻyd, szewcAP Lublin175827B. Pag.
FeldmanIcekLejba20Krasnostawski, Żółkiewka184514 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriiżona Sura-AP Lublin17581020
FeldmanPinkwasChaim18Krasnostawski18519,10,11 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819315
FeldmanZachmanMoszek18Krasnostawski1852Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 13KawalerŻyd, krawiecAP Lublin175820
FeldmanMoszekSzoel13Krasnostawski, Chełm1855Kantonista w Twierdzy Zamośćkawalerzmarł N 58520/10042- 55AP Lublin175822536
FeldmanNutaMortka20Radzyński, Włodawa18459,10,11 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BroniKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
FeldmanAbrambrakbrakRadzyński1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriabrakŻyd,KantonistaAP Lublin175835b.pag.
FeldmanJankiel JoselMajer-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
FeldmanSzymonDawid-Siedlecki, Siedlce1871--Wrócił. Wyznaczył najemnika Aleksandra WirembskiegoAP Lublin17587315
FeldmanJankielMoszko-Bialski, Łomazy187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873250
FeldmanAronIcko-Włodawski, Ostrów187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873815
FeldmanJosef BoruchAbram-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Feldmann ManaszowiczSzmul-18Radzyński, Włodawa 18489,10,11 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BroniKawaler-AP Lublin175828B.Pag.
Feldmann MonaszowiczSzmul-18Radzyński, Włodawa18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawaler-AP Lublin175827B. Pag.
FeldsznajderZelikSzmom13Lubelski, Lublin1855Kantonista w Twierdzy Zamośćkawalerza brata WulfaAP Lublin175822528
FeldsztejnSrolChaim24Lubelski, Opole Lubelskie1845Jednostki nadbrzeżne Floty Czarnomorskiejżona Estera-AP Lublin17581030
FelińskiPawełJan26Krasnostawski, Krasnystaw 1840Flota CzarnomorskaKawalerMieszczanin, stolarz AP Lublin17580779
FelmanMajerLejbuś22Krasnostawski, Żółkiewiska 1844Flota CzarnomorskaKawalerŻyd, czyta i pisze po żydowsku.AP Lublin1758095
FelmanJosek HerszLejba21Zamojski184514 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriiżona Ruchla-AP Lublin17581017
FelmanChaium LejbBenjamin-Radzyński, Międzyrzec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-Wyznaczyl najemnika Emiliana Woldsa?AP Lublin1758731120
FelnerFranciszek--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
FelskiJan--Lubelska, siedlecki, Grochów1851--Zbiegł. Dostawiony 1852AP Lublin175831b.pag.
FeltblatJudkaFajbus19Siedlecki1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaKawalerŻydAP Lublin175835b.pag.
FelzmanMordko HerszCalko-Bialski, Łomazy187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731590
FemiakIwanStefan28Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
FemiakMatwiejAleksy24Zamojski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581861
FemiakJan--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
Fenblad FajbusiowiczAron-19Siedlecki, Węgrów 1848 12 rota wojskowo-robocza, Zarząd Inżynierii w KijowieKawalerŻydAP Lublin175827B. Pag.
Feodor v RomanczukWasylTomasz29Sachryń1836-ż. Pałanka, ma syna Wojciecha l.3Włościanin, za ukrywanie się przed spisem AP Lublin17580871
Feodoruk v FedczukRomanIwan-Konstantynowski, Olszanka187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873885
FerberSrul, JankielSzmul19Radzyński1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 14Żona Cwenia BermantŻydAP Lublin175820
Ferenc (Ferens)MaciejIgnacy20Aleksandrów1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647150-151
FerensAntoniAndrzej26Zamojski, Zwierzyniec 1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580768
FerensMichałMarcin25Zamojski, Aleksandrów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
FerensJanJózef20Zamojski1851Kaukaska Półbrygada Rezerwoważona Marianna GomułkownaAP Lublin175819220
FerensJan--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
FerensMikołajPiotr20Zamojski, Stary Zamość 1838FlotaKawalerWłościaninAP Lublin175806112
FergerMoszkoAbram-Sokołowski, Sokołów187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731415
FersztandSzlomaGerszek18Lubelski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 22KawalerŻyd,tkaczAP Lublin175820
FeskiKazimierzPiotr-Węgrowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
FiałaJakub--Tomaszowski---AP Lublin17580248
FiałekMarcin--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
FiałkowskiPawełStanisław23Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
FicStanisławAntoni21Łukowski, Czarnowice 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
Fich?JarentyMichał21Radzyński,Jabłoń18411 Korpus PiechotyŻonatyWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
FidelmanHerszkoSzmul18Radzyński18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiKawalerŻydAP Lublin175833p.pag.
FidmanAbram--Krasnostawski---AP Lublin17580249
FidrowskiJakub--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
FiedorekJacenty--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
FiedorowiczLeonWincenty21Radzyński18393 Brygada Artylerii KonnejKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
FifowskiJanJakub22Lubelski, Kazimierz 1840Flota Czarnomorskaż. Julianna Karkasińska, bezdzietny.Mieszczanin, szewc AP Lublin17580794
FigatFeliksMikołaj21Łukowski,1853Garnizon Artylerii w BakijskuKawalerAP Lublin175834b.pag.
FigelAndrzej--Biłgorajski---AP Lublin17580248
FigenIwanMateusz-Łukowski, Miastków187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731302
FigetSzymonWawrzyniec-Węgrowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
FigielJakub-23-1846---AP Lublin1758137
FigielWalentySzczepan20Łukowski,Wilczyska1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
FigielWawrzyniec--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
FigielJanN.24Siedlecki, gm. Przeździatka, w. (Zwola?)1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
FigielFranciszekPaweł20Łukowski, Sarnów 1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy TronuKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
Figiel v NowakowskiŁukaszPiotr23Łukowski,1853Kaukaska rezerwowa półbrygadaKawalerAP Lublin175834b.pag.
FiguraAntoniWojciech23Lubelski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818123
FijalekWojciechMeciej-Radzyński, Biała187134 Dywizja Piechoty-Poszedł za Areja BielasiukaAP Lublin1758731800
FijałkowskiMichałFranciszek22Lubelski1850Korpus GrenadierówAP Lublin17581848
FijałkowskiStanisław--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
FijałkowskiJan--Lubelska, radzyński, Radzyń Podlaski1851--Stawał do poboru w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
FijałkowskiMaciejAdam20Lubelski, Wierzchowiska1838ArtyleriaKawalerWłościaninAP Lublin17580693
Fijałkowski v GładkowskiWojciechJan20Lubelski, Chodel1840Flota CzarnomorskaKawalerMieszczaninAP Lublin17580751
FikJędrzejEliasz22-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580325
FikAndrzejMateusz25Hrubieszowski, Szysztowice 183815 Dywizja Piechotyż. Katarzyna z Smutków, bezdzietny. WłościaninAP Lublin17580669
FilStefanJan25Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820147
FilJoachim--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Gieorgijewsku--AP Lublin175821Spis alf.
FilStefan--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
FiliksPiotrAntoni23Łukowski, Swaty 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
FilimoniukStefanAdam-Włodawski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FiliniukDamianAndrzej-Konstantynowski, Hołowczyce187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873834
FilipJanAntoni24Lubelski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581859
FilipJanAndrzej20Siedlecki,1853Dywizja GrenadierówKawalerAP Lublin175834b.pag.
FilipWalentyStanisław Marianna22Łukowski,Wojciszków 183617 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
FilipMateuszFranciszek-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
FilipWojciechJózef-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FilipAndrzejPiotr27Siedlecki, Stara Wieś18473 Dywizja Grenadierówż. Barbara NowakowskaWłościanin, zastąpił brata Franciszka.AP Lublin175826B.Pag.
FilipczakŁukaszAntoni24Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
FilipczonPiotrMikołaj20Radzyński1854Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
FilipczukAntoni--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 13 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
FilipczukPiotrBartłomiej20Radzyński1854Flota CzarnomorskaŻona ParaskaOsadnikAP Lublin175835b.pag.
FilipczukAdamJakim Oksenia23Bialski,Dobtycze?Murawice183618 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
FilipczukStanisławFranciszek22Siedlecki,Sterdyń,Mursy18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
FilipczukSzymonJoachim21Bialski,Dobratycze,Murawie 18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
FilipczukJakubBazyli22Radzyński,Włodawa,Luchawa?18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
FilipczukIgnacySemen Helena22Radzyński,Uścimów,Tyśmienica 183616 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
FilipczukPawełWawrzyniec21Radzyński, Włodawa18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175863b.pag.
FilipczukJanFilip20Bialski, Terespol18436 Korpus Piechoty, 18 Dywizja Piechoty KawalerMieszczaninAP Lublin175863b.pag.
Filipczuk (Filipczak)Eliasz23Krasnostawski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581857
FilipekAntoni--Lubartowski---AP Lublin17580248
FilipekJakub--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
FilipekBartłomiej--Lubelski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
FilipekMarcinJan22Radzyński,?1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościanin,kowalAP Lublin175825B.Pag.
FilipekTomaszBłażej27Łukowski, (Wich..ki?)1847Moskiewski Pułk Piechotyż. Franciszka FilipkównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
FilipekMaciejJakub22Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
FilipekJanMarcin Dorota24Łukowski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
FilipekJakubPaweł Małgorzata22Radzyński1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
FilipekBartłomiejJózef22Radzyński,Kock,Pojzdów?18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty-Rozalia KozakWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
FilipekSzymon--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
FilipekKarolStanisław-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
FilipekOsipMarcin-Węgrowski, Miedzna187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731678
FilipekJanŁukasz-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FilipekLudwikMikołaj-Łukowski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FilipekKacper--Łukowski, gm. Kłoczew1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
FilipekMichałAntoni Marianna24Radzyński,Kock,Białobrzegi 183613 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
FilipekFranciszekLeonard20Łukowski,Kopytnica,Donianów?18407 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
FilipekJanN22Łukowski,Ryki,Dębie18407 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
FilipiakPiotrWojciech Anna20Siedlecki,Kopcie,Gałki183617 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin,na brzuchu ma znamięAP Lublin175854b.pag.
FilipiakMichał--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
FilipiakTadeusz--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
FilipiakIgnacyStanisław-Węgrowski, Grębków187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731739
FilipiakJakubWojciech20Siedlecki,Kopce,Gałki 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
FilipiekBartłomiejStanisław21Lubelski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175820202
FilipiukŁukaszMarcin23Krasnostawski1852Rez.Brygada 21 Dyw.Piechoty p-23Żona Anna Romczyk,syn grzegorzOsadnikAP Lublin175820178
FilipiukŁukasz--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
FilipiukAndrzejWasyl23Bialski,Huszlew1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejŻonaty - Olena?WłościaninAP Lublin175825B.Pag.
FilipiukChwedor--Łukowski, Międzyrzec 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
FilipiukJan--Bialski, Dubów1851--Niedostarczony, pozostaje w więzieniu w BiałejAP Lublin175830b.pag.
FilipiukMaciej--Lubelska, radzyński, Poizdów1851--Pocztylion stacji WarszawaAP Lublin175831b.pag.
FilipiukKasjanWasyli24Radzyński18523 Dywizja GrenadierówŻona Rozalia SzymańczukOsadnikAP Lublin175833p.pag.
FilipiukGrzegorzAdam20Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Paraska BułakOsadnikAP Lublin175833p.pag.
FilipiukJózefWojciech21Radzyński1854Flota CzarnomorskaŻona Franciszka WiebielichOsadnikAP Lublin175835b.pag.
FilipiukJanRoman27Bialski1854Dywizja Artylerii GrenadierówKawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
FilipiukBazyliJan22Bialski,Kobylany,Nadbuże18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
FilipiukMichałPaweł20Radzyński,Turna18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
FilipiukDawid--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
FilipiukAleksander--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
FilipiukSzymon--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
FilipiukProkop--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
FilipiukMichałFilip-Konstantynowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
FilipiukRomanAdam-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
FilipiukPawełSemen-Konstantynowski, Olszanka187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873878
FilipiukAntoniŁukasz-Konstantynowski, Witulin187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873918
FilipiukIgnacyWasyli-Konstantynowski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FilipiukStefan--Radzyński, Międzyrzec 1851--Oszczędzony dla żony brzemiennej w 8. m-cu.AP Lublin175830b.pag.
Filipiuk (Filipczuk) vel FilipowiczJanOnufry20Krasnostawski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818126
FilipkowskiAleksanderJakub22Łukowski, Garwolin 18481 Dywizja UłanówKawalerMieszczanin, krawiec AP Lublin175827B. Pag.
Filipkowski (Filipowski)AleksanderJakub22Łukowski, Garwolin18481 Dywizja UłanówKawalerMieszczanin, krawiec AP Lublin175828B.Pag.
FilipowiczTomasz--Krasnostawski---AP Lublin17580248
FilipowiczFeliks--Lubelska, radzyński, Uhnin1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
FilipowiczIzydorFranciszek25Kalwaryjski18526 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
FilipowiczLeonMikołaj21Siedlecki,1853Kaukaska rezerwowa półbrygadaż.Eleonora BukowickaAP Lublin175834b.pag.
FilipowiczPiotrLeon, Marianna20Podlaska, bialski, Janów Podlaski18376 Dywizja ArtyleriiKawalerMieszczanin, ogrodnik, czyta i pisze po polskuAP Lublin175856b.pag
FilipowiczJanWojciech20Radzyński,Siemień,Brudno18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
FilipowiczStefan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
FilipowiczMichałFranc-Włodawski, Turno187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873761
FilipowiczIgnacyTomasz20Lubartów1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564760-61
FilipowiczIgnacyLeon20Bialski, Janów 18473 Dywizja GrenadierówKawalerMieszczaninAP Lublin175826B.Pag.
FilipowiczMarcinIgnacy22Radzyński1839Oddzielny Korpus Kaukaskiż. Zofia DanielewiczMieszczaninAP Lublin175858b.pag.
FilipowskiWojciechJózef20Łukowski,Garwolin18462 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin,szewcAP Lublin175825B.Pag.
FilipowskiLudwik--Lubelska, łukowski, Garwolin1851--Stawał do poboru w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
FilipowskiMikołaj--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
FilipowskiGrzegorzStanislaw Tekla20Siedlecki,Miedzna183618 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175854b.pag.
Filkx (Filiks)KarolMateusz20-1834-KawalerWłościanin, czyta po polsku, kucharzAP Lublin17580334
FillabeSzlomaJankiel18Lubelski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 22KawalerŻyd,szewcAP Lublin175820
FilozofSzymonFranciszek22Lubelski, Piotrków 183815 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580668
FiluchowskiKlemensTomasz-Sokołowski1867--Postawił za siebie Kaczorowski JanAP Lublin175872Spis alf.
FingerMorokoJankiel20Hrubieszowski18519,10,11 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819315
Fingeszcht GierkowiczMaier-19Radzyński, Międzyrzec 18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawalerŻydAP Lublin175827B. Pag.
Fingeszcht GierkowiczMaier-19Radzyński, Międzyrzec 18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawalerŻydAP Lublin175828B.Pag.
FinkAbramGersz23Zamojski1873-Żona Riwa Gerszek,dzieci nie ma Żyd,wiary judajskiejAP Lublin175740
FinkelszteinZelikMejlech24Biłgorajski1872-Żona Ita Lejba,corki 4 i 5 lat,syn 0,5 rokuŻyd,wiara judajskaAP Lublin175740
FinkelszteinZyskindJankiel21Lubelski1873-Żona Han Federmecer,dzieci nie ma Żyd,wiara judajskaAP Lublin175740
FinkelszteinLeibusJudka16Lubelski, Lublin1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin175822520
FinkelszteinLejzorMajer22Radzyński,1853Niefrontowe i … oddziały …Ż.Sura Ryfka HerszekAP Lublin175834b.pag.
FinkelszteinHerszko AbramIcek21Łukowski,1853Wojenno Roboczy N 3 Batalion Zarządu Wojennych Osadż.Haja Lejbaza niego 12 letni brak Herszko do Wojennych Kantonistów ZamośćAP Lublin175834b.pag.
FinkelszteinSzlomaIcek-Garwoliński1867--Za siebie dał Tronecki FranciszekAP Lublin175872Spis alf.
FinkelszteitJakub Szlama--Nowoaleksandryjski (Puławski)---wykupionyAP Lublin17580249
FinkelsztejnHerszbrakbrakSiedlecki1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaBrakKantonistaAP Lublin175835b.pag.
FinkelsztejnMoszkoWulf-Bialski, Kodeń187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873240
FinkelsztejnIckoMeer-Radzyński, Międzyrzec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-WróciłAP Lublin1758731121
FinkelsztejnIckoSzymsio-Węgrowski, Węgrów187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731761
FinkelsztejnChaim UszerFajbel-Bialski1872Wykupiony za 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Finkelsztejn v DyksztejnSamsonIcek22Lubelski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artyleryjskich Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerkrawiecAP Lublin1758123
FinkielsztejnMoszek--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580249
Finkielsztejn SzumowiczFiszko-18Radzyński, Sławatycze18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawalerŻyd, krawiec AP Lublin175827B. Pag.
Finkielsztejn SzumowiczFiszko-18Radzyński, Sławatycze18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawalerŻyd, krawiec AP Lublin175828B.Pag.
FinkienszteinMoszekZunwel20Siedlecki18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiKawalerŻydAP Lublin175833p.pag.
FintakBernard--Łukowski, gm. Prawda 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
FiodorowiczTeodor--Lubelska, łukowski, Łaskarzew1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
FiodorowiczTymofiej--Lubelska, łukowski, Łaskarzew1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
FiolekPiotrKarol-Radzyński, Biała187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731081
FiorasiewiczIgnacyMichał23Siedlecki, Mordy1848Korpus OrenburskiKawalerMieszczaninAP Lublin175828B.Pag.
Fiorasiewicz (Fierasewicz)IgnacyMichał23Siedlecki, Mordy1848Korpus OrenburskiKawalerMieszczaninAP Lublin175827B. Pag.
FirerMordkoBerek18Radzyński18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiKawalerŻydAP Lublin175833p.pag.
FirlejFranciszek--Janowski---wykupionyAP Lublin17580248
FirlejGrzegorzPiotr21Dzierzkowice1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647162-163
FirlepaTomasz--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
FirusFridrich IwanFridrich-Łukowski, Serokomla187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731325
FiszBerekIcek16Lubelski, Skrzyniec1855Kantonista w Twierdzy Zamośćkawalerzmarł N 58520/10042 -55AP Lublin175822529
FiszbajnChaimAbram22Lubelski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 14KawalerŻydAP Lublin175820282
FiszbejnNachman IcekMoszko-Radzyński, Wogin????187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731588
FiszbejnJankielIcek-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FiszbergSzmul GerszHawal21Lubelski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artyleryjskich Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerkrawiecAP Lublin17581218
FiszczewskiStefan--Radzyński, Hańsk1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
FiszelFranciszek--Lubelska, bialski, Biała Podlaska1851--Stawał do poboru w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
FiszendlerZojna Lejba--Janowski---wykupionyAP Lublin17580249
FiszerJankielSrul30Biłgorajski1872-Żona Fajga Lemier, ma 3 synów 6,3,2 lataŻyd,wiary judajskiejAP Lublin175740
FiszerHerszko--Lubelska, siedlecki, Chruszczówka1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
FiszerLiberSiedlecki,1853Flota CzarnomorskaKantonistaAP Lublin175834b.pag.
FiszerFranciszek AdolfFranciszek20Bialski,1853Kaukaska rezerwowa półbrygadaKawalerAP Lublin175834b.pag.
FiszermanSymchaGersz-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FiszmanJózefLejzor20Krasnostawski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artyleryjskich Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerAP Lublin17581216
FiszmanMordkoMoszko18Lubelski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 22KawalerŻydAP Lublin175820
FiszmanKiwa--Lubelska, łukowski, Stoczek1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
FiszmanAbram--Lubelska, radzyński, Parczew1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
FiszmanAjzyk--Lubelska, bialski, Terespol1851--Usprawiedliwiony jako niezdatnyAP Lublin175831b.pag.
FiszmanIcekSzymon19Radzyński185211 Rota wojenno-robocza Zarządu InżynieriiŻona Leja N. 3 dzieciŻydAP Lublin175833p.pag.
FiszmanUszerSzmul18Bialski,1853Wojenno Roboczy N 3 Batalion Zarządu Wojennych OsadKawalerSzewcAP Lublin175834b.pag.
FiszmanMoszekElja19Łukowski,1853Wojenno Roboczy N 3 Batalion Zarządu Wojennych OsadKawalerAP Lublin175834b.pag.
FiszmanJankielbrakbrakRadzyński1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriabrakŻyd,KantonistaAP Lublin175835b.pag.
FiszmanIcekLejba-Bialski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
FiszmanJudka SzansaDawid-Garwoliński187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FiszmanSzyjaNuchim-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FiszmanJózefElew-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FiszmanNutaMoszek-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FiszmanWolfAron-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FiszmanBoruch GerszMoszek-Włodawski1872Uwolniony, za niego brat Nuta-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FitPiotrTomasz26Lubelski, Lubartów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Zofia CzajkaAP Lublin175816
FitułaJózef--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 11 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
FitzKarol LudwikKrzysztof20Siedlecki1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.35Żona Emilia PienkeOsadnikAP Lublin175835b.pag.
FiukWalenty--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580248
FiukAntoniKazimierz24Chodel1834-KawalerMieszczaninAP Lublin17580314
FiukJan--Siedlecki, Żuków1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
FiutWawrzyniec--Krasnostawski---AP Lublin17580248
FiutJakubAntoni20Turobin183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580459
FiutJakubAntoni20Turobin183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580552
FiutekJakubMaciej22Radzyński,Ruda1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
FiutkaFranciszekKasper21Kaznów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804103
FiutkaFranciszekKasper21Kaznów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580597
FiutkowskiJanStanisław21Łukowski,Adamów18463 Dywizja GrenadierówKawalerMieszczaninAP Lublin175825B.Pag.
FiutkowskiTomasz--Lubelska, łukowski, Adamów1851--Niedostawiony, stawał w gub. Warszawskiej 1852AP Lublin175831b.pag.
FiutkowskiJakubStanisław20Łukowski,Adamów 1840Korpus GrenadierówKawalerMieszczanin ,strycharz AP Lublin175859b.pag.
FlachKonstantyJulian21Lubelski18511 i 2 Dywizja Artylerii Grenadierówkawalerdał zastępcę Vide N 24671/3862 - 52 - wiara ewangelicka ,pracownik cukierniczy,skończyl 3 klasyAP Lublin17581977
FlagaWojciechWawrzyniec21Siedlecki, Korytnica1848Arsenał w BrańskuKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
FlagaWojciechWawrzyniec21Siedlecki, Korytnica1848Arsenał w BrańskuKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
FlagaAlojzyJan20Siedlecki,1853Flota Czarnomorskaż.Józefa N.AP Lublin175834b.pag.
FlagaWojciechOleksy20Siedlecki1854Dywizja Artylerii GrenadierówKawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
FlajsingSzloma Lejzor--Lubartowski---wykupionyAP Lublin17580249
FlajszakerFroim DawidRubin-Łukowski, Łuków1871--Błędnie wpisany pomiędzy chrześcijanamiAP Lublin1758731149
FlajszakerFroim DawidRubin-Łukowski, Łuków187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731149
FlajszerJózef--Krasnostawski---AP Lublin17580249
FlakAndrzej-25-1846---AP Lublin17581322
FlakWalentyJan25Zamojski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin17581897
FlakJózefN.20Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819198
FlakIgnacy PiotrKarol24Łukowski,Garwolin1840Korpus GrenadierówKawalerMieszczaninAP Lublin175859b.pag.
FlakJakubJan22Łukowski,Kraski18401 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
FlakWawrzyniec--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
FlakGrzegorzJózef-Garwoliński187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FlakFranciszekAndrzej-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FlakAntoniMichał22Łukowski,Prawda,Róża18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
FlamowiczJankiel GiulowiczŁukowski,1846Kompania wojskowo-robocza IV okręguAP Lublin175825B.Pag.
FlancboimMoszekIzrael-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FlancmanSzlomaMoszek16Lubelski, Wieniawa1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin175822517
FlaszarskiWincentyAntoni20Wierzchowiska1835Wszedł do 3 Pułku Strzelców Pieszych w czasie rewolucjiKawalerWłościanin, czyta i pisze po polsku.AP Lublin115647182-183
FlasztertajnZimenJosef-Radzyński187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FledermosBerekIcek15Zamojski, Modliborzyce1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin175822524
FlejszerTroimMortka20Siedlecki, Sokołów184512,13 Rota Inwalidzka w Iżewskiej Fabryce BroniKawalerŻyd, ochotnikAP Lublin175824b.pag
FlejterHerszkoMendel-Siedlecki, Siedlce187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587323
FleszelBeniaminIcek-Konstantynowski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
FlichtenrechtBeniaminJankiel15Lubelski, Bychawa1855Kantonista w Twierdzy Zamośćkawalerzmarł N 34174/6375 -55AP Lublin175822530
FlisJózefWincenty21Janowski1872-KawalerChłop, wiara rz-kat.AP Lublin175740
FlisStanisławJan22Lubelski1872-KawalerChłop, wiara rz-kat.AP Lublin175740
FlisAntoni--Zamojski---AP Lublin17580248
FlisPawełJózef28Tworyczów1836Flota BałtyckaKawalerwłościanin, za ukrywanie się przed spisemAP Lublin175804123
FlisPawełJózef28Tworyczów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościanin, za niestawienie się do spisuAP Lublin175805118
FlisPawełMateusz25Lubelski, Jakubowice Murowane18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
FlisAndrzejMichał21Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, AnastazjaAP Lublin175816
FlisPawełJakub26Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Ewa Głomawownazmarł N 25439/9209 -61AP Lublin175819172
FlisAndrzejMateusz22Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Justyna KwalkownaAP Lublin175819163
FlisStanisławMichał21Zamojski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175820197
FlisMichał--Zamojski18531 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175821Spis alf.
FlisMaciej--Zamojski18534 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821Spis alf.
FlisPiotr--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
FlisStanisław--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
FlisStanisław--Zamojski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
FlisWojciech--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
FlisMateusz--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
FlisJanIgnacy21Łukowski,1853Garnizon Artylerii w Bakijskuż. Barbara GastolekAP Lublin175834b.pag.
FlisWojciechSemen21Bialski,1853Flota CzarnomorskaKawalerAP Lublin175834b.pag.
FlisJakubWojciech20Krasnostawski, Turobin183815 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580663
FlisJacentyWawrzyniec27Krasnostawski, Wysokie 1838FlotaKawalerWłościaninAP Lublin175806113
FlisStefanJan20Radzyński, Żakowa18446 Dywizja Artyleriiż. Katarzyna GrzesinkównaWłościaninAP Lublin175864b.pag.
FlisakBłażejWojciech22Zamojski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581877
FlisekMarcinWojciech20Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820137
FlisekMarcin--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
FlisiakAntoniWojciech23Wielkie18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580442
FlisiakAntoniWojciech23Wielkie18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580534
FliśPiotrMarcin21Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820104
FliśStanisławMaciej21Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyŻona Józefa Za…..Osadnik,zmarł N 79052/13572-59AP Lublin175820127
FlomSzmulJoel24M. Lublin184513 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriiżona Fraydla-AP Lublin1758106
FlomLejbko--Lubelska, radzyński, Międzyrzec Podlaski1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
FlomenbaumIzraelLeniur18Lubelski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 10Żona N.FrytownaŻydAP Lublin175820268
FlorczukFranciszekMaciej, Antonina20Podlaska, bialski, Karczew, Starczewice1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
FlorekJanJakub22Policzyzna1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580496
FlorekMichałAndrzej20Lubelski1852Flota CzarnomorskaŻona Katarzyna UgrostynOsadnik,katolikAP Lublin175820235
FlorekJanMichał20Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyŻona Antonina PopielaOsadnikAP Lublin175820160
FlorekMichał--Lubelski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
FlorekJan--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
FlorekStanisław--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
Florek (lub Florch)IwanJakub22Policzyzna1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580590
FłajszerSzloma LejbIcek-Włodawski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
FogielNuchymBoruch18Bialski,1853Wojenno Roboczy N 3 Batalion Zarządu Wojennych OsadKawalerAP Lublin175834b.pag.
FogtKazimierzN21Bialski,1853Kaukaska rezerwowa półbrygadaKawalerAP Lublin175834b.pag.
FohglingAbram, IcekGerszek19Krasnostawski1852Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 13KawalerŻydAP Lublin175820
FoltynMaciejFranciszek23Lubelski, Zawieprzyce 1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580777
FoluszBonifacyMichał21Łukowski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34Żona Marianna HryżowskaOsadnikAP Lublin175835b.pag.
FoluszKasperKrzysztof27Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
ForemnyAleksanderWojciech Barbara21Łukowski,Czarnowieś183617 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
ForemnyJanPaweł26Łukowski, Wola Okrzejska18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
FormanTobiaszAbram21Bialski1846Kompania wojskowo-robocza IV okręguŻonaty- Chinda JabłońskaŻydAP Lublin175825B.Pag.
FormenyPiotrWojciech22Łukowski, Czarnówka1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy Tronuż. Marianna FicównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
FornalMaciej--Krasnostawski---AP Lublin17580248
FornalJózefJan23Krasnostawski, Fajsławice18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Anna BrachaAP Lublin175816
ForysiukStanisław--Chełmski---AP Lublin17580248
FradmanKofmanDawid-Radzyński187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FraindlichSrulJeszko18Radzyński1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaKawalerŻyd,krawiecAP Lublin175835b.pag.
FrajbejcwejgLejzorAbram-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FrajcyngierMordko--Lubelska, radzyński, Włodawa1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
FrajdenbergMajer--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580249
FrajdenbergAbramSziew16Zamojski, Janów1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin175822542
FrajdlichSzlemaIcek-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Frajlich także KacAbramGerszek18Krasnostawski, Sawin1855-kawalerAP Lublin175822507
FrajndFajwelJosek18Krasnostawski1852Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 13KawalerŻydAP Lublin175820
FrajndSzmulJózef16Krasnostawski, Liszno1855Kantonista w Twierdzy Zamośćkawalerzmarł N 55117/9471- 55AP Lublin175822538
FrajzmanAbram SzlomaNuchim-Włodawski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
Fralko v TrałkoAndrzejJan23Łukowski,1853Kaukaska rezerwowa półbrygadaż.Ewa KowalczukAP Lublin175834b.pag.
FranaszczakStanisławMaciej25Krasnystaw1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564782-83
FranaszczukJózef--Zamojski---AP Lublin17580248
FranaszczukGrzegorz--Krasnostawski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
FranaszczukPaweł--Krasnostawski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
FrancMikołajTomasz20Hrubieszowski1852Flota CzarnomorskaŻona Apolonia KoycaOsadnikAP Lublin175820195
FrancMikołaj--Krasnostawski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
FranciszczukGrzegorzN21Krasnostawski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnik,katolikAP Lublin175820249
FranczakAntoniMaciej20Siedliska1835-KawalerWłościanin, tkacz.AP Lublin11564788-89
FranczakMaciejMateusz25Lubelski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotywdowiecAP Lublin175816
FranczakWincentyMikołaj20Bialski,Rusków18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
Franczak v BartoszWojciechAdam24Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
Franczak v KorlakMateuszFranciszek20Krasnostawski, Orłów1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580767
FranczekWojciechMateusz20Lubartów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804107
FranczukMaciejAntoni20Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddziel.Kaukask.Korpusużona Rozalia KolakownaAP Lublin175819155
FranczukJozefat--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
FranczukGrzegorzJan25Bialski, Bachorza1845Szosteńska Fabryka ProchuKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
FranczukFilipDaniel22Bialski1854Dywizja Artylerii GrenadierówŻona Marianna DanielakOsadnikAP Lublin175835b.pag.
FranczukStanisławWasyl-Konstantynowski, Czuchleby187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873890
FranczukTomaszMichał23Bialski, Grabów 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
FraniaSebastianTomasz24Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820120
FraniaSebastian--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
FrankBerekAbram18Krasnostawski18519,10,11 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819313
FrankJakubJan20Siedlecki1854Dywizja Artylerii GrenadierówŻona Marianna N.OsadnikAP Lublin175835b.pag.
FrankensztejnMoszekAron-Włodawski1872Wykupiony za 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FrankiewiczKajetanAndrzej-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Frankiewicz ( Fronckiewicz)JanPaweł, Petronela21Podlaska, Uścimów, Rudka18371 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
FranusWawrzyniecBłażej22-1834-KawalerMieszczanin, szewcAP Lublin17580333
FranusiakAndrzej--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Władykaukazie--AP Lublin175821Spis alf.
FrańczukIgnacy--Lubelska, bialski, Mierzwice1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
FrańczukPawełDaniło21Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
FrącWawrzyniecBłażej20Uchanie1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580490
FrącTomaszN20Krasnostawski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175818102
FrącAntoniStanisław23Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Katarzyna JanuszekOsadnikAP Lublin175833p.pag.
FrącMichał--Łukowski, Jarczew1851--Oszczędzony dla żony brzemiennej w 9. miesiącu.AP Lublin175830b.pag.
Frąc v BednarzWojciech--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
FrąckiewiczWawrzyniec--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Władykaukazie--AP Lublin175821Spis alf.
FrąckiewiczFeliksKazimierz21Siedlecki,1853Tyfliski artyleryjski garnizonż.Magdalena BorowaAP Lublin175834b.pag.
FrączakWincentyPiotr22Siedlecki, Grodzisk 18477 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
FrączekAndrzejMaciej23Chmiel1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804115
FrączekJakubAlojzy20Radzyński,Żubków1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
FrączekKazimierz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
FrączekAntoni--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
FrączykKarol--Siedlecki, Stara Wieś 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
FrąkMaciejWojciech24Zamojski, Księżpol1836-KawalerWłościanin, za niestawienie do spisuAP Lublin17580873
Frątkowski vel GratkowskiBartłomiejBartłomiej25Zamojski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581878
FrechowiczKarolKazimierz, Marianna21Podlaska, radzyński, Radzyń18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerMieszczaninAP Lublin175856b.pag
FrejgejtHenrichJakow-Siedlecki, Żeliszew187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873635
FrejlichWalentyKarol20Łukowski, Kamionka 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
FrejmanIzraelUrys20Lubelski, Józefów n. Wisłą1845Jednostki nadbrzeżne Floty Czarnomorskiejżona Fajga Szlomowiczzastąpił go młodszy brat MajerAP Lublin17581029
FrejneCalimBoruch19Radzyński,1853Wojenno Roboczy N 3 Batalion Zarządu Wojennych OsadKawalerAP Lublin175834b.pag.
FremiszkaJanWojciech-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
FremiszkaJulianMarcin-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
FrenkelIdaIcek23Krasnostawski1846Wewnętrzne Kompanie Liniowe i Warsztatowe Batalionów GarnizonowychkawalerszewcAP Lublin17581222
FrenkelBeniaminIcek17Krasnostawski, Izbica1855Kantonista w Twierdzy Zamośćkawalerna podst. Rozporządzenia Księcia Namiestnika Carstwa Polskiego od 24 lutego/8 marca 1855 ,szewcAP Lublin175822517
FridmanNachman MeerMoszko-Bialski, Terespol187134 Dywizja Piechoty-Wyznaczył najemnika Stefaan GrolastanskiegoAP Lublin175873241
FridmanAbramGdal-Konstantynowski, Zakanale1871--Wykupił się za 1000 rubliAP Lublin1758731144
FridrichAugustWilhelm-Sokołowski, Przeździatka187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731791
FrochtmanNoech--Lubartowski---wykupionyAP Lublin17580249
FromelAronLeib20Krasnostawski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artyleryjskich Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerAP Lublin1758123
FroncKazimierzŁukasz24Hrubieszowski, Dzierążnia18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Marianna PanekAP Lublin175816
FroncWawrzyniecBłażej20Uchań1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580584
FroncekJanIgnacy Zofia26Łukowski,Jagodne Szydłowskich,Radoryszcz183616 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
FronckiewiczJan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
FronckiewiczPawełJan21Radzyński, Parczew1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja Piechotyż. Marianna KotleszczankaMieszczaninAP Lublin175824b.pag
FronczakMikołajBartłomiej23-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580324
FronczakSzymon-23-1846---AP Lublin17581310
FronczakPawełWawrzyniec-Siedlecki1867--AP Lublin175872Spis alf.
Fronczak (Frączak)PiotrStanisław-Garwoliński, Sobolew187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873386
FronczekAndrzejMaciej23Chmiel1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805109
FronczekAntoniBartłomiej20Zamojski, Lipiny18409 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580741
FronczekAndrzejTomasz25Radzyński1854Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
FronczekBonifacyJakub Agnieszka21Łukowski,Jagodne Szydłowskich,Zadoszyce?183617 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
FronczukStefanStefan-Włodawski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Fronczuk (Frączuk)MichałMateusz21Radzyński, Żabików1845Arsenał w KijowieKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
FronkSzczepanAndrzej28Biłgorajski1875-KawalerMieszczanin,wiara rz.kat.AP Lublin175740
FrończukKacperWalenty21Siedlecki,Turna,Ruchna 18407 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
FrostAron Judko--Lubelska, siedlecki, Węgrów1851--Niedostawiony, ma być w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
FrostMoszkoWulfowicz21Siedlecki, Węgrów1844Roboty Zarządu Komunikacji 4 OkręguKawalerŻydAP Lublin175864b.pag.
Frostkowicz v ProstkowiczZyslioSzaiba20Łukowski,1853Wojenno Roboczy N 3 Batalion Zarządu Wojennych Osadż.Haja IcekZa niego 15-letni brat Szmul do Wojennych KantonistówAP Lublin175834b.pag.
FruchtengartenIwaul--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580249
FrycJanKazimierz25Łukowski,1853Nowoza...lski artyleryjski garnizonKawalerAP Lublin175834b.pag.
FrycMaciejJan-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FrychmanIzraelWolf24Lubelski, Lublin1844Flota CzarnomorskaKawalerŻyd, czyta i pisze po polsku oraz żydowsku, drukarz.AP Lublin1758099
FrycińskiKacperJędrzej Rozalia25Łukowski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
Frycler (Frytzler)KarolWilchelm21Krasnostawski, Puchaczów1848Flota Czarnomorskaż.Ludwika LiszkowskaWłościaninAP Lublin17581437
FryczerGotelZelik19Łukowski18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiŻona Haja MoszekŻydAP Lublin175833p.pag.
Fryderyk vel FrańczukIgnacy--Lubelska, siedlecki, Mogielnica1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
FrydlenberJudkaDawid-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FrydmanSrul--Chełmski---wykupionyAP Lublin17580249
FrydmanDawid--Lubartowski---wykupionyAP Lublin17580249
FrydmanMordko--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580249
FrydmanMoszekSrul22Lubelski, Lubartów1844Flota CzarnomorskaKawalerŻyd, czyta i pisze po żydowskuAP Lublin17580913
FrydmanJankielDawid Ejzik19m.Lublin1851Morska Kompania wojskowo-robocza bud. Floty CzarnomorskiejkawalertkaczAP Lublin175819292
FrydmanMendelGecła22Zamojski1851Morska Kompania wojskowo-robocza bud. Floty Czarnomorskiejżona Haja LarmanownaAP Lublin175819289
FrydmanJankielMoszek18Łukowski,1853Wojenno Roboczy N 3 Batalion Zarządu Wojennych Osadż.Surta TeperlinAP Lublin175834b.pag.
FrydmanSzmulSzaja-Siedlecki1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
FrydmanLejb RywenMoszek-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Frydman ManuszowiczMoszko-18Radzyński, Włodawa 18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawalerŻydAP Lublin175828B.Pag.
Frydman MaruszowiczMoszek-18Radzyński, Włodawa18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawalerŻydAP Lublin175827B. Pag.
Frydman vel FedermanAbramJankiel21Lubelski, Donacja Lublin184513 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiKawaler-AP Lublin1758108
FrydrychIgnacyTomasz N35Siedlecki,Siedlce183616 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin,przyjęty w zastępstwie za Szymona Kosiaradzkiego ze wsi Kraczew AP Lublin175854b.pag.
FrydrychPiotrJan23Bialski,Sarnaki 1841Korpus GrenadierówKawalerMieszczanin,piekarz AP Lublin175860B.Pag.
FrydrychJan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
FrydrychJanStanisław20Bialski, Klimy1847Tarutyński Pułk JegrówKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
FrydrychPaweł-22Siedlecki, Sajkówek 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
FrygaPawełJózef20Krasnostawski18517 Dywizja Kawalerii Lekkiejżona Agnieszka WierkownaAP Lublin175819112
FrymAbram Gersz--Lubartowski---wykupionyAP Lublin17580249
FrymanIcek--Lubelski---ponad kontygentAP Lublin17580249
FryszJanFranciszek22Łaziska1836Flota Bałtyckaż. Marianna Przychodnia, bezdzietni, żona poszła za mężemWłościaninAP Lublin175804108
FryszJanFranciszek22Łaziska1836Korpus Kaukaskiż. Marianna Przychodniówna, bezdzietny, żona poszła za mężem.WłościaninAP Lublin175805102
FryzjerLejzorAbram-Łukowski1867--Wynajęty za Czondreder SzajaAP Lublin175872Spis alf.
FrzydenbergLejba--Zamojski---AP Lublin17580249
FudećAndrzej--Zamojski18532 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175821Spis alf.
FugaJanMikołaj23Siedlecki,Węgrowce 18407 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin,szewc AP Lublin175859b.pag.
FugielTeodorSzymon21Hrubieszowski, Tuczępy1840Flota CzarnomorskaKawaler-AP Lublin17580787
FugielWawrzyniecWojciech25Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
FujMortSzulim20Siedlecki, Węgrów 18459,10,11 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BroniKawalerŻyd, krawiecAP Lublin175824b.pag
FuksAron--Chełmski---wykupionyAP Lublin17580249
FuksGdala Icek--Krasnostawski---wykupionyAP Lublin17580249
FuksZelikMoszek23Lubelski, Opole Lubelskie1845Jednostki nadbrzeżne Floty CzarnomorskiejKawalerkrawiecAP Lublin17581032
FuksJakub--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
FuksLejba WulfJankiel18Radzyński18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiKawalerŻydAP Lublin175833p.pag.
FuksChaimNaftal18Bialski1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaKawalerŻydAP Lublin175835b.pag.
FuksSrul IcekLejba-Garwoliński, Garwolin187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731782
FuksJózefKacper21Lubelski, Niemce1840Flota CzarnomorskaKawaler-AP Lublin17580778
FuksmanŻelek(?)23Zamojski, Krzeszów1844Flota CzarnomorskaKawalerŻyd, szmuklerz AP Lublin17580914
FulymaJózefKazimierz24Krasnostawski, Turobin1838KirasjerzyKawalerMieszczanin, za ukrywanie się przed spisem.Zm.1852AP Lublin17580681
FurajterJudkoIcko-Radzyński, Międzyrzec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-Wyznaczył najemnika Paulina SzymanskiegoAP Lublin1758731115
FurerSzmulIcek-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
FurgałMikołajAndrzej21Lubelski1851Flota Czarnomorskażona Anna LenownaAP Lublin175819280
FurgałaMaciejMateusz20Lubelski, Piotrowice183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580639
FurgałaStanisław--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
FurlepaWalenty--Zamojski18534 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821Spis alf.
FurmanAntoniMichał20Zamojski, Stary Zamość 183813 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580617
FurmanBartłomiejGrzegorz25Hrubieszowski, Rachanie18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Marianna Korzan AP Lublin175816
FurmanMikołaj--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
FurmanIwanJózef25Radzyński, Radcze1845Garnizon Artylerii w Fortsławskuż. Marianna SmolińskaWłościaninAP Lublin175824b.pag
FurmanGabrielKorniło20Radzyński1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
FurmanStefanEliasz24Radzyński,Rudzienice,Radcze18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyŻonaty-ZieniaWłościaninAP Lublin175859b.pag.
FurmanWalenty--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
FurmanJan--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
FurmaniakWojciech--Krasnostawski---AP Lublin17580248
FurmaniakAbram--Lubelski---ponad kontygentAP Lublin17580249
FurmaniakTomaszSzymon26Hrubieszowski1851Kaukaska Półbrygada RezerwowakawalerAP Lublin175819232
FurmaniakSzczepan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
FurmaniukPiotrJózef22Radzyński,Hańsk18462 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
FurmaniukIwanN22Radzyński,1853Flota Czarnomorskaż.Katarzyna IdyszczkaAP Lublin175834b.pag.
FurmaniukTomaszProkop-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
FurmańczakJan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
FurtakPiotrJakub28Rudno1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564774-75
FurtakMichałLubelski18409 Dywizja PiechotyAP Lublin175807
FurtakKajetanAntoni25Lubelski, Kamionka1840Flota CzarnomorskaKawalerMieszczaninAP Lublin17580755
FurtakAntoniMikołaj22Lubelski, Kozłówka18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Karolina KanarAP Lublin175816
FurtasPiotrMarcin27Puławy1836Flota Bałtyckaż. Franciszka Kozik, córka Tekla 1 rok, obie zamieszkałe w Puławachwłościanin, za ukrywanie się przed spisemAP Lublin17580498
FurtasPiotrMarcin21Niezabitów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580592
FusBartłomiej--Biłgorajski---ponad kontygentAP Lublin17580248
FusMichałŁukasz28Zamojski1851Kaukaska Półbrygada Rezerwoważona Józefa KulasownaAP Lublin175819218
FusStanisław--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
FusiaezFranciszek--Zamojski18532 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175821Spis alf.
FuszaraPaweł-20-1846---AP Lublin1758139
FuśniakAndrzejFranciszek20Łukowski, Podzamcze18481 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
FuśniakAndrzejFranciszek20Łukowski, Podzamcze18481 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
FutaAntoniMaciej26Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona katarzyna SzulkownaAP Lublin175819183
FutaAndrzejMaciej21Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820149
FutaAndrzej--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
FuteraFranciszekŁukasz21Łukowski, Wojcieszków 18433 Korpus PiechotyKawalerWłościanin, ochotnikAP Lublin175863b.pag.
Futerman ChaimowiczMoszko-18Siedlecki, Sokołów 18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawalerŻydAP Lublin175827B. Pag.
Futerman ChaimowiczMoszko-18Siedlecki, Sokołów18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawalerŻydAP Lublin175828B.Pag.
FutimaPaweł-20-1846---AP Lublin17581324
FutymoskiJanStanisław24-1834-KawalerMieszczaninAP Lublin17580327
G..wskiFrancKarol-Garwoliński, Osieck187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873??
G…..ulkaPiotrPaweł-Garwoliński, Osieck187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873??
GablerIcek, SzajaHaim21Zamojski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 14KawalerŻyd, nieczytelne,zm.1853AP Lublin175820282
GabrielskiJanLudwik20Bialski, Krasne18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
GabrylewiczSawkaAntoni20Radzyński,Stulno,Kosyń18408 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
GabryszewskiJan--Łukowski1843Służba górnicza--AP Lublin175863b.pag.
GacJanBłażej, Marianna21Podlaska, łukowski, Prawda, Kienkówka1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
GacKacperKacper-Łukowski, Prawda187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731311
GacMaciejFranciszek-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GacaAndrzejŁukasz28Zakrzówek1834-Żonaty, jedno dziecko.WłościaninAP Lublin17580849
GacekAleksander-20-1846---AP Lublin17581333
GachJózef--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
GaciągKarolPaweł-Węgrowski, Sinołęka187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731753
Gacipng v GacWojciechPiotr-Węgrowski, Sinołęka187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731664
GaćWasilPanas23Radzyński,Sławatycze 18407 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175859b.pag.
GadomWalenty--Zamojski---AP Lublin17580212
GadomskiFilipAntoni21Radzyński,Krempa1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
GadomskiPawełFeliks20Siedlecki, Kisielany18476 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
GadomskiAleksanderPiotr Zofia21Radzyński1835-KawalermieszczaninAP Lublin175853p.pag.
GadomskiJakubJózef Agnieszka22Siedlecki1835-Kawalerszlachcic dowodu nie ma czyta i pisze po polskuAP Lublin175853p.pag.
GadomskiEliaszPiotr24Radzyński,Wolinica18407 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175859b.pag.
GadomskiFeliks--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GadomskiPiotrIwan-Węgrowski, Ossówno187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731707
GadowskiWalentyJan24Łukowski,Stężyca18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerMieszczaninAP Lublin175860B.Pag.
GadyśKrzysztofMichał20Łukowski, Zasiadały 1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
GadyśKrzysztofMichał20Łukowski, Zasiadały1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
GagerWadiaWigdor15Lubelski, Józefów1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin175822533
GagoFranciszekJózef-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GaiownikMateuszPaweł20Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
GajBartłomiejAndrzej24Janowski1875-KawalerChłop, wiara rz-kat.AP Lublin175740
GajGrzegorzPiotr23Hrubieszowski, (?)1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościanin, szewc AP Lublin17580766
GajJanMarcin24Lubelski, Józefów1848Flota CzarnomorskaKawaler-AP Lublin17581444
GajJanIgnacy22Krasnostawski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175820203
GajJan--Krasnostawski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
GajMichał--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
GajAntoniFabian20Łukowski1854Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
GajcarzTomasz MikołajN23Łukowski,1853Kaukaska rezerwowa półbrygadaKawalerAP Lublin175834b.pag.
GajdaFranciszek--Janowski---zamieniony z drugimAP Lublin17580212
GajdaTomasz--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580211
GajdaBartłomiejMateusz22Łukowski,1853Druga Lekka Dywizja Kawaleriiż.Anastazja WitekAP Lublin175834b.pag.
GajdaBłażejMateusz20Łukowski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
GajdaKrzysztof--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
GajdaMarcinWawrzyniec22Łukowski, Tuchowicz18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
GajdaTomaszWawrzyniec23Łukowski, Brzeziny1843Korpus GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
GajdaWasyliStefan-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
GajdaEliasz--Łukowski, Międzyrzec 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
GajdasJanWalenty25Janowski1874-KawalerChłop, wiara rz-kat.AP Lublin175740
GajdukIwan--Biłgorajski---AP Lublin17580212
GajdukDaniło-20-1846---AP Lublin17581318
GajdukSemenRoch-Garwoliński, Wola Rębkowska187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873480
GajekKazimierzTomasz21Łukowski, Wola Okrzejska18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
GajerMichałJankiel21Hrubieszowski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artyleryjskich Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerAP Lublin17581213
GajerGerszek BerekJózef13Krasnostawski, Turobin1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin175822537
GajerskiKonstanty--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
GajewczukWasylIwan-Konstantynów, Bohukały187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873853
GajewniczekMarcinWawrzyniec20Łukowski,Łukowski,Prawda,Prudnik18411 Korpus PiechotyŻonaty-KatarzynaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
GajewskiStanisławJózef21Lubartów18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerwłościanin, skończyl 3 klasy szkoły wojewódzkiej,za ukrywanie się przed spisemAP Lublin17580440
GajewskiAndrzejMarcin20Hrubieszowski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819177
GajewskiTomaszPiotr22Zamojski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175820199
GajewskiStefanLudwik21Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820154
GajewskiMichał--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GajewskiMateusz--Krasnostawski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
GajewskiStefan Ludwik--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GajewskiTomasz--Zamojski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
GajewskiTomasz AdamJacenty20Bialski, Kostomłoty 1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
GajewskiTomasz AdamJacenty20Bialski, Kostomłoty 1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
GajewskiAndrzejDamian24Siedlecki1834-KawalerWłościanin młynarzAP Lublin175852p.pag
GajewskiWincentyDionizy21Siedlecki,Wyżków18402 Dywizja UłanówKawalerWłościanin ,brak połowy palce wskazujacego lewej ręki AP Lublin175859b.pag.
GajewskiAdamIwan-Węgrowski, Łochów187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin1758731640
GajewskiStanisławJózef21Lubartów18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościanin, ukończył 3 klasy szkoły AP Lublin17580532
GajewskiFranciszekAntoni22Wilkołaz1836-KawalerWłościanin, za niestawienie do spisu.AP Lublin17580869
GajiosPaweł--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Gieorgijewsku--AP Lublin175821Spis alf.
GajoFranciszekJózef-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GajorAntoniMarcin20Krzemień183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580453
GajorJózef--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
GajosTomasz--Lubartowski---AP Lublin17580211
GajowniczekPiotr--Lubelska, łukowski, Prawda1851--Ciemny na lewe okoAP Lublin175831b.pag.
GajowniczekJakub--Lubelska, łukowski, Prawda1851--WziętyAP Lublin175831b.pag.
GajownikJózefMateusz20Łukowski,1853Laboratorna rota N 6Kawalerzmarł N 36204/11593-66AP Lublin175834b.pag.
GajownikKacperGrzegorz-Łukowski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
GajownikKarolMarcin-Łukowski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
GajownikJózefIwan-Łukowski, Tuchowicz187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin1758731405
GajowyBenedyktMateusz21Lubelski, Malczew 1848Flota CzarnomorskaKawaler-AP Lublin1758144
GajusMichałBartłomiej Rozalia21Radzyński,Uścimów,Kolechowice 183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
GakAugustMateusz-Garwoliński, Kłoczew187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873591
GakGotlibMarcin-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GakenMoszekBerek18Hrubieszowski, Kryłów1855-kawalerAP Lublin175822510
GalBenedyktGrzegorz Franciszka21Łukowski ,Prawda,Klinkówka 183617 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
GaladykFeliksKazimierz-Łukowski, Prawda18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731216
GalakWalentyAdam24Tworyczów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805138
GalanszWawrzyniec-22-1846---AP Lublin17581323
GalantJózef-21-1846---AP Lublin1758136
GalantJanChwedko20Hrubieszowski, Nabróż1838FlotaKawalerWłościaninAP Lublin175806106
GalantyStefan SzczepanJan20Siedlecki,1853Flota CzarnomorskaKawalerAP Lublin175834b.pag.
GalantySzymon--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GalarskiJózefSzymon23Siedlecki, Paplin1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
GalasPawełAndrzej20Łukowski1854Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
GalasFranciszekSebastian20Łukowski,Osieck,Kościelisko Stare18411 Dywizja DragonówKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
GalbarczykBenedyktBartłomiej Marianna26Łukowski,Trojanów?183618 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
GalbersztadMordkoJakowlew-Bialski1872Wykupił się za 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GaleniczGrzegorz--Biłgorajski---AP Lublin17580212
GaliandSzapsioJankiel-Sokołowski, Sokołów187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731416
GaliburdaAleksanderRoman-Konstantynowski, Rokitno187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873870
GalickiDawid ZyselAbram-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GalimoniukKondratLew-Radzyński, Żerocin187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873999
GalinskiWincenty MikołajKarol-Łukowski, Jarczew187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731201
GalińskiPawełAntoni20Czerniejów183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580475
GalińskiAleksander--Lubelski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GalińskiAntoni--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
GalińskiJanKarol-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GalińskiPawełAntoni20Czerniejów183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580569
GalińskiWojciechPiotr20Łukowski, Ruda Tarnowska18433 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
GallastJanFranciszek22Siedlecki, Suchodół 18473 Dywizja GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
GallerOnufryJan23Łukowski,Garwolin,Miętne18411 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
GalukJan-22-1846---AP Lublin1758135
Galurski (Galarski)JózefSzymon23Siedlecki, Paplin1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
GałStanisławBłażej23Tworyczów1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647142-143
GałaAleksanderMikołaj-Sokołowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GałachGrzegorzSzymon20Metelin1836KirasjerzyKawalerWłościaninAP Lublin17580415
GałachGrzegorzSzymon20Metelin18362 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin1758057
GałachWojciechPaweł22Łukowski, Swidry 1847Moskiewski Pułk Piechotyż. Karolina MochwiankównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
GałachGrzegorzPiotr25Nasutów1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580313
GaładykWojciechSzymon20Łukowski, Prawda18481 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
GaładykWojciechSzymon20Łukowski, Prawda18481 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
GałanJakubWojciech26Zamojski, Rogóźno 1840Flota CzarnomorskaAnna c. Wojciecha Mundzika, bezdzietny.WłościaninAP Lublin17580750
GałanMichał-20-1846---AP Lublin1758137
GałanIwanSemen24Bialski,Horbów,Zasuwka 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
GałandaFranciszek--Chełmski---AP Lublin17580211
GałanskiAleksanderMichał20Lubelski1852Rez.Brygada 21 Dyw.Piechoty p-23KawalerOsadnikAP Lublin175820170
GałasOnufry--Łukowski, Osieck 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
GałasaJózefSebastian22Biłgorajski1871-Żona Tekla Uchtak,córka Ewa 1 rokChłop wiara rz-kat.AP Lublin175740
GałasaSzymon--Tomaszowski---AP Lublin17580212
GałazkaJanIgnat Franciszka22Radzyński,Kępa, Kawęczyn183618 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
GałązkaHieronimŁukasz24Łukowski,Krzywda18462 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
GałązkaJakub--Lubelska, siedlecki, Mokobody1851--Zbiegł. Dostawiony w 1852AP Lublin175831b.pag.
GałązkaFranciszekGrzegorz21Łukowski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GałązkaLeonWojciech, Rozalia21Podlaska, radzyński, Charlejów1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
GałązkaMateusz--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
GałązkaJakub--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GałązkaStanisławIwan-Łukowski, Łysobyki187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731193
GałązkaFrancŁukasz-Łukowski, Miastków187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731404
GałązkaIgnacyJakub-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GałązkiewiczAndrzejBartłomiej21Gościeradów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804110
GałązkiewiczAndrzejBartłomiej21Gościeradów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805104
GałeckiJakubAntoni Marianna22Siedlecki,Liw18365 Dywizja ArtyleriiKawalerMieszczaninAP Lublin175854b.pag.
GałeckiWojciechGabriel, Anna20Podlaska, bialski, Biernaty Rudnik, Szańków18371 Dywizja KirasjerówKawalerSzlachcic bez dowodów, czyta i pisze po polskuAP Lublin175856b.pag
GałeckiFranciszekPaweł20Siedlecki,Czaple-Andrelewicze18407 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175859b.pag.
GałeckiPiotrFranciszek25Siedlecki, Węgrów 1843Korpus GrenadierówKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polsku.AP Lublin175863b.pag.
GałeckiIwanSzymon-Węgrowski, Miedzna187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731602
GałeckiAdamTomasz-Garwoliński18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GałeckiFeliksStefan Marianna23Siedlecki,Andrelewicze,Czaple18361 Dywizja KirasjerówKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175854b.pag.
Gałecki ( Golecki )PiotrMaciej, Salomea22Podlaska, radzyński, Parczew1837Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175856b.pag
Gałecki v WronosJanFranciszek22Siedlecki1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
GałęzowskiFranciszekAndrzej21Lubelski1852Flota CzarnomorskaKawalerMieszczaninAP Lublin175820243
GałęzowskiFranciszek--Lubelski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
GałęzowskiFranciszek--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
GałkaJan--Hrubieszowski---AP Lublin17580212
GałkaJan--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 11 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GałkaMikołajBenedykt, Rozalia25Podlaska, siedlecki, Węgrów1837Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175856b.pag
GałkaJanJakub23Biłgorajski1875-KawalerMieszczanin,wiara rz.kat.AP Lublin175740
GałkowskiPiotrKarol20Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820122
GałkowskiPiotr--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GałkowskiIgnacy--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
GałkowskiMikołaj--Zamojski18486 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175814Spis alf.
GałlarLudwik FilipFrydrych-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GałonzkaJanStanisław21Siedlecki,Kołodziaż,Bolewo18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
GałońStanisław--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GałosBartłomiejMichał-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
GałuchJerzy--Krasnostawski---AP Lublin17580211
GałuszkiewiczStanisławSzczepan25Janowski1876-Żona Agnieszka Jarecz, 2 synów Szczepan i AndrzejChłop wiara rz-kat.AP Lublin175740
GałuszkiewiczAntoni--Janowski---AP Lublin17580212
GałysKazimierzWalenty, Marianna20Podlaska, bialski, Przesmyki, Rzewuski1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
GałysJan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
GałyskaAndrzejMarcin23Łukowski,Garwolin,Puznów18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty-AntoninaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
GamelaMikołaj--Lubelski---AP Lublin17580211
GamelaMateuszIwan-Włodawski, Włodawa187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873736
GamerklanerJoselSzapsio-Bialski, Piszczac187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-wpisany pod literą "D" DajgerAP Lublin175873252
GamerlaTomasz--Krasnostawski---AP Lublin17580211
GamlaTomaszAndrzej20Adamów1836KirasjerzyKawalerWłościaninAP Lublin17580418
GamlaMikołaj--Krasnostawski18534 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821Spis alf.
GamlakTomaszAndrzej20Adamów18362 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin17580510
GamułaKazimierzJózef-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GancJudkoJosel-Radzyński1867--Za niego Iwaniuk JanAP Lublin175872Spis alf.
GancHerszko ChaimCalko-Radzyński, Międzyrzec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-Wrócił jako utrzymujący rodzinęAP Lublin1758731137
Ganc (Hantz)Józef HieronimLeybka21Siedlecki, Węgrów1847 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w BriańskuKawalerW zastępstwie za Edmudna Mierzejowskiego spisowego z pow.radzyńskiego, gm. Przytoczno.AP Lublin175826B.Pag.
GancarzKacperAntoni21Łukowski,Stoczek18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerMieszczanin ,kowal AP Lublin175859b.pag.
GancarzWojciechMarcin23Krasnostawski, Krasnobród1840Grenadier w Pułku Jegierskimż.Regina c. Józefa (?), bezdzietny. Żona pozostaje przy rodzinie.WłościaninAP Lublin17580718
GancarzIcek(Fay…kowicz)21Radzyński, Parczew1844Roboty Zarządu Komunikacji 4 OkręguKawalerŻydAP Lublin175864b.pag.
Gancarz (Garncarz)EliaszAntoni27Zamojski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581857
GanckiMordkoLejba18Łukowski,1853Flota CzarnomorskaKawalerAP Lublin175834b.pag.
GanczarukMichałLewek22Bialski, Nosów18473 Dywizja Grenadierówż. Eufrozyna ŁuczkównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
GanczarukDaniłoLeon20Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GanoWojciech--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Noworosyjsku--AP Lublin175821Spis alf.
GanoJózefJan22Łukowski, Stara Wola 1847Tarutyński Pułk Jegrówż. Katarzyna KozakównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
GansztokIsmul DawidSzloma-Garwoliński1872Zawrócony 08.02.1872-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GantarczykFranciszekBonifacy21Łukowski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
GantwergerZelikSzmul-Bialski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GańskiWojciechKazimierz20Krasnostawski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnik,katolikAP Lublin175820246
GańskiWojciech--Krasnostawski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
GaponAndrzejWalenty22Hrubieszowski1874-KawalerChłop wiara greko-kat.AP Lublin175740
GaponMironFilip-Radzyński18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GaraPaweł--Łukowski, Czyszków i Zawady 1851--Oszczędzony dla żony brzemiennej w 5. m-cu i nieletnich braci.AP Lublin175830b.pag.
GarałoMaciejŁukasz-Włodawski1867--Wstąpił za brata Gorało MataAP Lublin175872Spis alf.
GaramekJózef--Krasnostawski---AP Lublin17580211
Garasimiak v RycakAndrzejIgnacy-Sokołowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GarasimiukAntoniMikołaj-Włodawski, Krzywowierzba187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873702
GarasimiukOsipTeodor-Sokołowski, Repki1871--Opłacił 400 rubli i otrzymał zaświadczenie o zwolnieniuAP Lublin1758731489
GarasińskiJan,FeliksJózef25Hrubieszowski1852Flota Czarnomorska P23KawalerOsadnikAP Lublin175820256
GarasiukPaweł--Tomaszowski---AP Lublin17580212
GarasymKazimierz--Biłgorajski---AP Lublin17580212
GarasymowJanN.-Garwoliński1867--Za Zawidka JanAP Lublin175872Spis alf.
GarbaciukMaciejKacper23Łukowski,Wojcieszków,Wola Burzecka18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
GarbaczFranciszekWincenty21Chełmski1874-KawalerChłop,wiary rz.-kat.AP Lublin175740
GarbaczWalentyMaciej23Zakrzówek1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804b.pag.
GarbaczSzymonJakub27Krzemień1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804144
GarbaczWalentyMaciej20Zakrzówek1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805112
GarbaczMichał-23-1846---AP Lublin17581314
GarbaczWasylDmitr21Krasnostawski1852Artyleryjska Dywizja GrenadierówŻona Halina IsykOsadnikAP Lublin17582056
GarbaczJózef--Zamojski18532 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175821Spis alf.
GarbaczFranciszek--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GarbaczMichałAdam24-1834-KawalerTkaczAP Lublin17580334
GarbaczSzymonJakub27Krzemień1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805140
GarbaczMateuszSzczepan23Zamojski, Krzemień 1838FlotaKawalerWłościaninAP Lublin175806100
GarbaczMichałMarcina20Krasnostawski, Święcica 1840Flota Czarnomorskaż. Anna c. Jana Kerbuta, bezdzietnyWłościaninAP Lublin17580768
GarbaczStanisławFranciszek20Zamojski, Lipiny1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580783
GarbaczMarcinMarcin23Zamojski, Lipiny1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581417
GarbaczewskiJoannJózef-Włodawski, Włodawa187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873650
GarbaczewskiWasyliMikołaj-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GarbarczukAdam--Łukowski, Łuków1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
GarbarczykJan--Lubelska, siedlecki, Petrykozy1851--Stawał do poboru w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
GarbarczykJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GarbarczykTeofilOsip-Węgrowski, Korytnica187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731709
GarbarzMarcin--Zamojski---AP Lublin17580212
GarbarzWasyl--Krasnostawski1853Dywizja Artylerii Grenadierów--AP Lublin175821Spis alf.
GarbarzHerszkoLejb20Bialski, Janów 1846Kompania wojskowo-robocza IV okręguKawalerŻydAP Lublin175825B.Pag.
GarbarzSrulChaim-Konstantynowski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
GarbarzHerszChaim-Konstantynowski, Janów187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873942
GarbarzGerszekJankiel-Radzyński187222 Batalion Rezerwowy Piechoty, wykupił się za 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GarbarzBoruchAron-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GarbatyMaciejAndrzej29Stróża1835-KawalerWłościanin, tkaczAP Lublin17580856
GarbatyMarcinMikołaj26Zamojski1850Korpus GrenadierówAP Lublin17581837
GarbatyAntoniMikołaj20Zamojski18523 Dywizja GrenadierówŻona Marianna ZdunOsadnikAP Lublin17582044
GarbatyAntoni--Zamojski1853Dywizja Artylerii Grenadierów--AP Lublin175821Spis alf.
GarbińskiStanisławMarcin-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
GarbolJózefSzczepan22Zamojski, Aleksandrów 183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580642
GarburzSzloma Josel--Lubelska, radzyński, Parczew1851--Niedoszedł wieku spisowego jako urodzony 28 lutego 1835AP Lublin175831b.pag.
GardenIcekHerszko22Lubelski, Bełżyce 1844Flota CzarnomorskaKawalerŻyd, krawiec AP Lublin17580912
GardenhradHersz LejbHyler19Łukowski,1853Wojenno Robocza ½ roty N 26 Zarządu Inżynieriiż.Huna LejzorAP Lublin175834b.pag.
GardyaszStanisław--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GarfinkesSymcha--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580213
GargolTomasz--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
GargolaMichał--Biłgorajski---AP Lublin17580212
GargołaStefan-22-1846---AP Lublin17581312
GargołaIwan--Tomaszowski---AP Lublin17580212
GarkiewiczStefanAndrzej20Bialski,Piszczac1841Korpus GrenadierówŻonatyMieszczaninAP Lublin175860B.Pag.
GarlickiOnufryStefan23Bialski, Grabanów1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
GarlickiOnufryStefan23Bialski, Grabanów1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
GarmaszMarcin--Lubartowski---AP Lublin17580211
GarmolukBartłomiej--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
GarnoStanisławJakub20Siedlecki,Kołodziąż18462 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
GarnowskiWincenty--Lubelska, siedlecki, Ceranów1851--W więzieniu w PłockuAP Lublin175831b.pag.
GarnowskiBaltazarSzczepan21Siedlecki, Długie Kamieńskie 1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
GarowicSrul JankielJosef-Radzyński, Międzyrzec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731101
GarskiJanStefan, Anastazja25Podlaska, siedlecki, Drohiczyn, ruska strona1837Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175856b.pag
GarskiKonstantyEliasz, Franciszka26Podlaska, radzyński, Romanów1837Korpus KaukaskiKawalerWłościanin, stolarz, czyta i piszeAP Lublin175856b.pag
Gartmann SrulowiczHerszko-18Łukowski, Łuków 1848 12 rota wojskowo-robocza, Zarząd Inżynierii w KijowieKawalerŻydAP Lublin175827B. Pag.
Gartmann SrulowiczHerszko-18Łukowski, Łuków1848 12 rota wojskowo-robocza, Zarząd Inżynierii w KijowieKawalerŻydAP Lublin175828B.Pag.
GarugaJakub--Lubelska, bialski, Mężenin1851--Niezdatny z powodu przykurczenia i wykrzywienia obu nógAP Lublin175831b.pag.
GarugaJózef--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
Garuk v DroboszPawełFilip24Hrubieszowski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175820199
GaruszkiewiczJanArchip20Radzyński,Włodawa 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerMieszczaninAP Lublin175859b.pag.
GarwolińskiMichałJacek20Łukowiec1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564770-71
GarwolińskiAleksanderJan21Łukowski,Osieck,Czarnówka1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
GarwolińskiAdamAntoni21Łukowski, Czarnowiec 1848Arsenał w Brańskuż. Marianna PułaszukównaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
GarwolińskiAdamAnotni21Łukowski, Czarnowiec 1848Arsenał w Brańskuż. Marianna PułarzukównaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
GarwolińskiJózefWojciech25Siedlecki18393 Brygada Artylerii KonnejKawalerAP Lublin175858b.pag.
GarwolińskiWojciechKacper28Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
GarwolińskiKarolWacław21Łukowski,Garwolin18411 Korpus PiechotyKawalerMieszczanin,piśmiennyAP Lublin175860B.Pag.
GasikAdamAndrzej23Radzyński,Międzyrzec,Żerocin18411 Korpus PiechotyŻonatyWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
GasiukAntoni--Chełmski---AP Lublin17580211
GasiukJustyn--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
Gasiuk v GonsiukJózefPaweł21Bialski,1853Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175834b.pag.
GastołekFranciszekbrak21Łukowski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
GastołekGrzegorzAntoni25Łukowski, Prawda18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
GaszewskiPaweł--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
GaszewskiMaciej--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
GaszewskiMarcin--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
GaśStefanAntoni, Marianna21Podlaska, radzyński, Międzyrzec, Przychody18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
GaśIlko--Radzyński, Międzyrzec 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
GatbaczAndrzej--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
GatzJan--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
GaudynKazimierzMaciej21Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GaudzińskiTomaszJan20Łukowski, Słodzew1845Szosteńska Fabryka ProchuKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
GauzaMakaryTeodor-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GauzmanAbram--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580213
GawałczukOksenty--Radzyński, Wohyń1851--Niezdatny z powodu kołtuna na głowieAP Lublin175830b.pag.
GawarczukFilipMichał21Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
GawarskiJanJózef22Zamojski, Boiska 1838FlotaKawalerWłościaninAP Lublin175806111
GawdzikWojciechTomasz20Końskowola1835-KawalerMieszczanin, szewc, czyta i pisze po polsku.AP Lublin11564748-49
GawędaMateuszJan21Lubelski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Marianna WujdykownaszewcAP Lublin175819189
GawinPiotr--Łukowski, Miastków 1851--Wybrany dla braku sił brataAP Lublin175830b.pag.
GawinkowskiMarcin--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GawinkowskiKarolFranciszek-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Gawinkowski (Gawlikowski)MarcinMikołaj22Siedlecki, Cieleśnica 1845Garnizon Artylerii w SzwaborskuKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
GawłowiczMarcin-21-1846---AP Lublin17581310
GawłowskiSebastianAdam25Ujazdów1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647166-167
GawrilukJakowStefan-Konstantynowski, Bohukały1871--Wykupił sięAP Lublin175873895
GawriolekWawrzyniecTomasz-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GawronBazyliMateusz, Ewa21Podlaska, siedlecki, Siedlce, Białki1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
GawronMichałPaweł-Siedlecki1867--AP Lublin175872Spis alf.
GawronskiSzymon--Lubartowski---AP Lublin17580211
GawrońskiJanJózef-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GawrowLeonard--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GawruszczukAndrzejChwedko20Strzyżów1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647108-109
GawrylWojciech--Krasnostawski18534 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821Spis alf.
GawrylJózef--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
GawrylakMichałBłażej25Lubelski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyŻona Katarzyna JędrzejakOsadnikAP Lublin175820155
GawrylewiczBazyliAntoni, Marianna27Podlaska, radzyński, Stulno, Kosyń1837Korpus Kaukaskiż.AnastazjaWłościaninAP Lublin175856b.pag
GawrylukIwan--Tomaszowski---AP Lublin17580212
GawrylukJanTomasz21Moniatycze1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580489
GawrylukAndrzej-24-1846---AP Lublin1758135
GawrylukJanOstap27Hrubieszowski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175820201
GawrylukWasylMaksym22Radzyński, Krasówka 1848Korpus Orenburskiż. Katarzyna NiewiadomaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
GawrylukWasylMaksym22Radzyński, Krasówka 1848Korpus Orenburskiż. Katarzyna NiewiadomaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
GawrylukLewStanisław-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
GawrylukAntoniTomasz-Sokołowski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GawrylukowskiGrzegorzJan20Siedlecki,Gródek18411 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
GawryłTomasz--Janowski---AP Lublin17580212
GawryłekIgnacyKazimierz-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
GawrysJózefStanisław-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GawryszewskiPiotr--Radzyński, Włodawa 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
GawryszukJanFeliks-Radzyński187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GawryśFranciszekBartłomiej20Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Wiktoria GawerekOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GawryśJanWawrzyniec21Łukowski,Głosków,Wilichta 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
GawskiIgnacyAntoni22Z Obwodu Siedleckiego, województwa podlaskiego1836-Szlachcic, czyta i pisze po polsku, niemiecku i łacińsku. Za niestawienie się do spisu i włóczęgostwo.AP Lublin17580862
GawulaSemenStefan-Włodawski, Bytyń187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873701
GawułaAntoniRoman20Radzyński,1853Flota Czarnomorskaż.Nastia GajzuwaAP Lublin175834b.pag.
GawuraAndrzej--Hrubieszowski---AP Lublin17580212
GawuraJan--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 13 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GazTomasz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
GazdaŁukaszAntoni22Lubelski, Głodno1840Flota Czarnomorskaż. Salomea c. Jana Kierzki, bezdzietny.WłościaninAP Lublin17580766
GazdaJanSzczepan20Łukowski ,Maciejowice,Podwierzbie18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
GazdaOsipDmitrij-Radzyński, Jabłoń187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin175873969?
GąbkaAndrzejSebastian26Chrzanów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804142
GąbkaJózefMarcin26Krzemień1836Flota Bałtyckaż. Marianna Kasperek, pozostała w tejże gminieWłościaninAP Lublin175804117
GąbkaJózefMarcin26Krzemień1836Korpus Kaukaskiż. Marianna (Ka…?)WłościaninAP Lublin175805111
GąbkaAndrzejSebastian26Chrzanów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805138
GądekAndrzejJan-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GądzelewskiStanisławMateusz Jadwiga21Siedlecki1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
GądzelewskiJózef--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GąsakMikołajSzymon20Krasnostawski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818129
GąsakAndrzej--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GąsiarekFranciszekMarcin20Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
GąsiorWojciechWalenty20Krasnostawski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818120
GąsiorJózefMaciej, Anna28Podlaska, łukowski, Gułów, Lipiny18376 Dywizja Artyleriiż.TeresaWłościaninAP Lublin175856b.pag
GąsiorStanisławIwan-Węgrowski, Prostyń187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731685
GąsiorWawrzyniecJakub-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GąsiorWojciechBłażej25Aleksandrów1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647152-153
GąsiorTomasz--Lubelski18481 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175814Spis alf.
GąsiorFranciszekKajetan20Zamojski, Szczebrzeszyn 1848Sewastopolski Garnizon Artyleriiż.Anna GołembiównaMieszczanin, szewc AP Lublin17581459
GąsiorSobekFranciszek26Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotyŻonaty, Anna RejdakAP Lublin175816
Gąsior v GąsiorowskiJózefKarol-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GąsiorekFranciszek--Siedlecki, Górki Boże 1851--Oszczędzony jako dzietny.AP Lublin175830b.pag.
GąsiorekWawrzyniecFranciszek21Siedlecki1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GąsiorekStanisławJakub-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GąsiorekFrancIwan-Węgrowski, Stoczek187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731704
GąsiorowskiKarol--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Ust’-Łabińsku--AP Lublin175821Spis alf.
GąsiorowskiFranciszekStanislaw Aniela21Siedlecki1835-Kawalermieszczanin szewcAP Lublin175853p.pag.
GąsiorowskiRomualdMaciej22Radzyński, Włodawa1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcic. Syn oficera byłego Wojska Polskiego.AP Lublin175824b.pag
Gąsiorowski v GiselKarolFrydrych-Sokołowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GąskaWojciechAdam24Turobin1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580493
GąskaMaciej--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
GąskaMajer WulfMordko18Łukowski,1853Wojenno Robocza ½ roty N 26 Zarządu InżynieriiKawalerKrawiecAP Lublin175834b.pag.
GąskaJędrzejJan, Agata21Podlaska, łukowski, Garwolin, Rębków1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
GąskaStanisławJózef-Łukowski1867--Wstąpił za Kamienski LudwikAP Lublin175872Spis alf.
GąskaJózefAdam-Garwoliński, Wola Rębkowska187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873774
GąskaIgnacyFeliks24Łukowski1854Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
Gąska v MaciejewFranciszekJózef22Łukowski,1853Okręgowy arsenałż.Katarzyna MazurkiewiczAP Lublin175834b.pag.
GąsowskiGrzegorzTadeusz-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GąsowskiAndrzejLudwik21Radzyński, Ostrów1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała Pawłowiczaż. Rozalia BudziakównaMieszczaninAP Lublin175824b.pag
GąszczFranciszekJakub21Lubelski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818134
GąszczBłażej--Lubelski1853Brygada Rezerwowa 11 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GątarczykPawełAntoni22Krasnostawski, Rakołupy1838FlotaKawalerWłościaninAP Lublin17580696
GątarzAndrzejFranciszek25Lubelski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Agnieszka WujsulkownaAP Lublin175819201
GątarzJakub--Hrubieszowski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
GątarzAndrzejWojciech20Zamojski, Aleksandrów 1838FlotaKawalerWłościaninAP Lublin175806109
Gątarz ( Gontarz )MikołajJózef, Barbara21Podlaska, siedlecki, Miedzna, Wrotnów1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
GątkowskiAntoniSzymon27Zamojski, Krzczonów183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580647
GątkowskiFranciszekJan-Siedlecki187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GdakWalentyAdam24Tworyczów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804142
Gdak v GulakAdamMaciej Katarzyna23Siedlecki1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
GdelaIgnacy--Łukowski, Żabików1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
GdulaFranciszekTomasz20Lubartowski1874-KawalerChłop,wiary rz.-kat.AP Lublin175740
GdyrEliaszJan20Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Anastazja KobuwnaAP Lublin175819170
GdyraStefanMikołaj25Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820154
GdyraStefan--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GdyraJan--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
GeberMordko LejbJankiel-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GeborgerSurychMoszek18Lubelski18519,10,11 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819316
GecewiczJakub--Podlaska, bialski1832--Powrócił w 1844rAP Lublin175861b.pag
GechtmanGerszek--Lubelski---AP Lublin17580213
GeckoMakaryGrzegorz24Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
GeczułaWalentyKarol22Lubelski18526 Dywizja Kawalerii P 28Żona Łucja IzygorczykOsadnikAP Lublin17582099
GedankenMoszekManow18Łukowski18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiKawalerŻydAP Lublin175833p.pag.
Gedanszen MoszkowiczSzymon Szymsio-19Łukowski, Żelechów18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawalerŻydAP Lublin175827B. Pag.
Gedanszen MoszkowiczSzymon Szymsio-19Łukowski, Żelechów18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawalerŻydAP Lublin175828B.Pag.
GedenkenDawidJerma-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GedylterAryaJudka18Radzyński18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiKawalerŻydAP Lublin175833p.pag.
GejMikołajAntoni25Radzyński, Worońce1848Arsenał w BrańskuKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
GejMikołajAntoni25Radzyński, Worońce1848Arsenał w BrańskuKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
GejbljumWulf NoechSzymon-Łukowski, Łukowa187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731130
GejblumJankielLejzor-Radzyński187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GejerMoszkoIcko-Włodawski, Włodawa187134 Dywizjon Piechoty-AP Lublin175873779
GejnoMaciej--Janowski---AP Lublin17580212
GejzeFryderykJan-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
GelbchaerMatysIcko-Radzyński, Radzyń187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731127
GelbherEjzykIcek18Lubelski18519,10,11 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819313
GeldgiserChaim ZawelChaim20Bialski,Terespol 1846Kompania wojskowo-robocza IV okręguKawalerŻydAP Lublin175825B.Pag.
GeldmanWulfSzmul-Łukowski, Kock187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731179
GelermanChajmLejba23Hrubieszowski1851Morska Kompania wojskowo-robocza bud. Floty CzarnomorskiejkawalerAP Lublin175819291
GelermanChajmJojna18Lubelski1851Morska Kompania wojskowo-robocza bud. Floty CzarnomorskiejkawalerAP Lublin175819291
GelermanTobiaszJudek19Lubelski1851Morska Kompania wojskowo-robocza bud. Floty Czarnomorskiejżona Haja Sura KalkroszownawatownikAP Lublin175819292
GelinskiMaksymilian--Hrubieszowski---AP Lublin17580212
GeltszelibMoszkoGerszek-Łukowski1872Wykupił się za 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GembickiStanisławWojciech-Siedlecki1867--AP Lublin175872Spis alf.
GemzaJan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
GemzałaFranciszek--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GencaFranciszek--Lubelski---AP Lublin17580211
GencaWojciech-26-1846---AP Lublin1758134
GencaFranciszekMateusz21Lubelski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175820221
GendekOnufryIwan-Garwoliński, Ruda Talubska187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873582
GendekLudwikGrzegorz-Garwoliński, Ruda Talubska187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873587
GendelPinkwas--Hrubieszowski---wykupionyAP Lublin17580213
GendrychAntoniLeonard-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
Gendza v ChądzaMikołajAndrzej20Radzyński,Włodawa,Rozanki18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
GenelichZajwelJankiel23Lubelski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artyleryjskich Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerAP Lublin17581218
GenerałPiotrHryć26Krasnostawski, Rakołupy183813 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580614
GenerałekJózefAntoni20Siedlecki, Broszków18476 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
GenerałekWalentyBłażej21Siedlecki, Broszków1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy TronuKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
GenkeMichałDaniło-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
GenkeAdamIwan-Garwoliński, Wilga187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873474
GentJanJan-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GepnerIcekMoszek-Garwoliński1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
GepnerSzliafaZalman-1871--Wykupił się za 1000 rubliAP Lublin1758731274
GepnerSzmulAbus-Radzyński1872Wykupił się za 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GerbaTeodorPiotr20Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego KorpusukawalerAP Lublin175819150
GercChaim--Chełmski---wykupionyAP Lublin17580213
GercmanMoszekSzmul15Zamojski, Józefów1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin175822541
GerejStanisławSzymon20Siedlecki1852Flota CzarnomorskaŻona Jadwiga WysockaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GerejJózefGaryton20Radzyński1854Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
GerejFranciszek--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GerelsztejnSzlemaMoszko-Sokołowski1872Patrz Perelgitajn-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GerenJannieczytelne-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GeresJan-21-1846---AP Lublin17581326
GeretaSzymon--Krasnostawski---AP Lublin17580211
GerizmanJózef Wolf--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580213
Gerliński (Gierliński)MichałWasyl20Radzyński, Wola Wereszczyńska1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
Gerliński (Gierliński)MichałWasyl20Radzyński, Wola Wereszczyńska1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
GermanGdal MoszkoFolko??-Bialski, Piszczac187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873251
GerosJacenty--Krasnostawski---AP Lublin17580211
GerosFranciszekŁukasz24Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820138
GersJan--Lubelska, siedlecki, Turna1851--Oszcędzony jako dzietnyAP Lublin175831b.pag.
GersJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GersJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
Gers (Giers)PiotrTomasz26Siedlecki, Turna1845Suzdalski Pułk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
GerszPiotrJan21Radzyński1854Dywizja Artylerii GrenadierówŻona Petronela N.OsadnikAP Lublin175835b.pag.
GerszBazyliAntoni23Radzyński,Kobylany Kozłowskie1841Korpus GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
Gersz Berek v BekkerDawidMoszek-Garwoliński, Pszonka, Parysów187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731273
GerszbergerChaim SzencelJankiel-Bialski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GerszboimSenderSzlioma-Łukowski, Kock187134 Dywizja Piechoty-Wyznaczył najemnika Dmitrija TereszukaAP Lublin1758731181
GerszenfeldDawid MichałZelik21Lubartowski1869-Żona Luchla Himwaj,dzieci nie maWyznanie żydowskieAP Lublin175740
GerszengornDawidSzaja12Lubelski1852Wojenni KantoniściKawalerŻyd, w miejsce brata Arona LejbusaAP Lublin175820317
GerszgornLeizorSender16Krasnostawski, Łopiennik1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin175822537
GerszgornJózefAbram-Bialski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GerszkopMordkoSosel-Bialski, Biała187134 Dywizja Piechoty-Wyznaczył najemnika Jana Szylalekiego??AP Lublin175873257
GerszmanSrul Jankiel--Krasnostawski---AP Lublin17580213
GerszmanBoruchIcek-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GerszonMichał--Zamojski---AP Lublin17580212
GerszonJanŁukasz22Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty,uwolniony ….. N 85262/14482 850 r.AP Lublin175816
GerszonekMordkoAron20Radzyński, Międzyrzec 1845Komenda Policju w OdessieKawalerŻyd, cyrulik.AP Lublin175824b.pag
GerszteinJosefSzloma24Zamojski, Zamość184513 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiżonatykrawiecAP Lublin1758107
GersztejnSzymonAbram20Zamojski1846Wewnętrzne Kompanie Liniowe i Warsztatowe Batalionów GarnizonowychkawalerAP Lublin17581222
GersztenSzlomaDawid22Hrubieszowski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artyleryjskich Oddz. Korpusu Kaukaskiegożona Emilia SzprycownaAP Lublin1758127
GertnerMenesz PerecAbram-Siedlecki1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
GerygaPaweł--Chełmski---AP Lublin17580211
GesAndrzejRoch20Bialski, Makarówka 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
GetmanKazimierz--Lubelski---AP Lublin17580211
GezStefan--Bialski, Kowanty 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
Gez (Goś)PiotrJan20Bialski,1853Flota CzarnomorskaKawalerAP Lublin175834b.pag.
GębczyńskiJanRadzyński18411 Korpus PiechotyAP Lublin175860B.Pag.
GębickiJózefBłażej Ewa21Radzyński1835-Kawalermieszczanin kowal czyta i pisze po polskuAP Lublin175853p.pag.
GębickiFranciszekBłażej20Radzyński,Kock18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerMieszczaninAP Lublin175860B.Pag.
GębiczBartłomiejJan21Zamojski, Krzemień1840Flota Czarnomorskaż. Katarzyna c. Franciszka Bargieły, bezdzietnyWłościaninAP Lublin17580758
GęborysMikołajAntoni27Rogóźno1835-KawalerWłościaninAP Lublin17580857
GęcaKajetanJan20Lubelski, Abramowice18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Marianna BłaszczakAP Lublin175816
GęcaFranciszek--Lubelski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
GędekJan--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Ust’-Łabińsku--AP Lublin175821Spis alf.
GęsiakMarcin v SzymonWojciech21 Łukowski,Rombków18411 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
GęśKacperAdam22Bialski, gm. Biała1847Tarutyński Pułk JegrówKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
GęślaMarcinWawrzyniec21Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Katarzyna BaranownaAP Lublin175819121
GibalskiTeliaStefan Ewa21Łukowski,Domaniny,Rzymy 183613 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175854b.pag.
GiberMoszekGecel19Łukowski18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiKawalerŻyd, krawiecAP Lublin175833p.pag.
GicewiczJanPaweł24Bialski, Łomazy18443 Dywizja GrenadierówKawalerMieszczaninAP Lublin175864b.pag.
GieczoWasylBialski1841Korpus GrenadierówAP Lublin175860B.Pag.
GiegłoLewkoHugo Oksenia26Radzyński1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
GiejsaMikołajJan20Radzyński1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GielbergMichelMancza23Hrubieszowski, Łaszczów1844Flota CzarnomorskaKawalerŻydAP Lublin17580915
GieleckiGabrielStefan30Wiszniów1836-KawalerWłościanin, za ukrywanie się przed spisem AP Lublin17580871
GielubowiczJankielFlam20Łukowski, Żelechów1846Kompania wojskowo-robocza IV okręguKawalerŻydAP Lublin175825B.Pag.
GiemzaMateuszKazimierz20Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
GienskiAntoniJan-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GientczaJózefMichał20Radzyński,Lendo Ruskie18411 Korpus PiechotyŻonaty -KatarzynaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
GieplerAjzyk--Lubelska, radzyński, Międzyrzec Podlaski1851--GłuchoniemyAP Lublin175831b.pag.
GieplerDawidBoruch21Radzyński1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaŻona Estera SzpuchŻydAP Lublin175835b.pag.
GieraIlkoJan22Hrubieszowski, Łaszczów1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580771
GieraStefanJoachim22Hrubieszowski, Łaszczów1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin175807110
GierabaKacperPiotr20Lubelski, Donacja Lublin1840Flota Czarnomorskaż. Agnieszka c. Wojciecha, bezdzietny.WłościaninAP Lublin17580785
GieradKrzysztofPiotr20Łukowski,Stoczek18411 Korpus PiechotyŻonaty-FranciszkaMieszczanin,krawiecAP Lublin175860B.Pag.
Gieral V GiralWojciechMarcin25Zamojski1851Kaukaska Półbrygada Rezerwoważona Marianna StudzinskaAP Lublin175819235
GierasimMichałFranciszek-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GierasimiukDanielMikołaj-Włodawski, Bytyń187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873685
GieratKarol--Lubelska, łukowski, Prawda1851--WziętyAP Lublin175831b.pag.
Gierc (lub Gertz)MichałMichał25Łukowski, gm. Wilga, w. (?)18433 Korpus Piechotyż. Elżbieta Rynaz, ma dwoje dzieci: Michał l.4 i (Fryzyna?) l.2. Zostali na miejscu.Włościanin, za złe prowadzenie się.AP Lublin175863b.pag.
GierczakJanAdam20Opole1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564750-51
GierczakAntoniFranciszek22Opole1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564758-59
GiergonGrzegorz--Łukowski, Międzyrzec 1851--AP Lublin175830b.pag.
GierłachTomaszFranciszek27Zamojski185014 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiAP Lublin175818153
GierłachWojciechFranciszek24Zamojski18511 i 2 Dywizja Artylerii Grenadierówżona Tekla MenkownaAP Lublin17581971
GiernowskiJanOksenty28Bialski,?,Pajęcze?18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
GierosAndrzejŁukasz20Krasnostawski, Pilaszkowice 1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580779
GierośFranciszek--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GierszJanTomasz20Lubelski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Marianna N.AP Lublin175819183
GierszJózefSylwester22Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GierszStanisławMaciej26Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
GierszonChaimMoszko21Krasnostawski, Turobin 1844Flota CzarnomorskaKawalerŻyd, szklarz AP Lublin17580911
GierthinAntoniJan Marianna23Radzyński1835-Kawalerwłościanin czyta i pisze po polskuAP Lublin175853p.pag.
GierukJózef--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
GietlerKarolLudwik21Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819213
GiewandJudaSamson20Hrubieszowski, Dubienka1844Flota CzarnomorskaKawalerŻydAP Lublin1758096
GiezAugustMikołaj-Konstantynowski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GilKazimierzBartłomiej24Janowski1873-KawalerChłop,wiary rz.-kat.AP Lublin175740
GilJan--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
GilPaweł--Lubelska, radzyński, Radzyń Podlaski1851--WziętyAP Lublin175831b.pag.
GilAntoniAndrzej20Radzyński,1853Kaukaska rezerwowa półbrygadaKawalerAP Lublin175834b.pag.
GilJózefMarcin21Siedlecki,Dziewule18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
GilAntoniWalenty-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
GilakFranciszekWojciech27Radzyński, Wólka Zdunkowska 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
GilarowskiMaciejJózef23Zamojski, Stary Zamość18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
GilarowskiJakubJózef28Zamojski1850Bataliony wojskowo-robocze Zarządu Osad WojskowychAP Lublin175818167
GileskiJanKasper21Lubartów1835-KawalerWłościanin, kowal, czyta i pisze po polsku.AP Lublin11564768-69
GilewiczPawełAntoni24Dubienka183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580456
GilewiczPawełAntoni24Dubienka183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580549
GilewskiStanisławTelesfor29Lubartowski1871-KawalerSzlachcic ,wiara rz.kat.,czyta i pisze po polskuAP Lublin175740
GilewskiJanSzymon22Horodło18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalermieszczanin, tkaczAP Lublin17580432
GilewskiJózef--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
GilewskiJakubDmiter-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GillerJanPiotr-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GilukHordej--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
GinKarolPiotr27Lubelski1871-KawalerChłop,wiary judajskiejAP Lublin175740
GinsbergSzymel LejbaSzaiowicz20Gub.Augustowska, pow.Mariampol, m.Preny.18433 Korpus PiechotyKawalerPrzyjęty na zastępcę za Stanisława Maier z pow. Siedleckiego, gm. Broszków. AP Lublin175863b.pag.
GinszBeniaminMordko21Hrubieszowski1872-Żona Beta Wyninka,corka 1/2 rokuŻyd,wiary judajskiej,skreslonyAP Lublin175740
GinterJózefKarol20Lubelski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175820216
GinterJózef--Lubelski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
GinwiczPiotrWojciech-Włodawski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
GinzbergSzlemaChaim-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GiraMichał--Lubelski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
GirczukIgnacyŁukasz-Bialski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GirgusJanMikołaj21Tomaszowski1871-KawalerChłop wiara greko-kat.AP Lublin175740
GirgusJanAntoni20Hrubieszowski18523 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerOsadnikAP Lublin17582074
GirguśIwan--Hrubieszowski18533 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821Spis alf.
GirszfeldChaim IcekBerek21Nowoaleksandryjski1871-KawalerŻyd,wiary judajskiej,szewcAP Lublin175740
GirygaJakub--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
Giryluk v MarczukGrzegorzStefan-Konstantynowski1872Zapisany pod litera M-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GisakJanJózef-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GiskaJózefMichał23Radzyński,1853Rota Nr 9 13ej garnizonowej artyleryjskiej brygadyż.Katarzyna KrolikAP Lublin175834b.pag.
GitelmanAbram BerGerszek-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GiterNisenJoster19Radzyński1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaKawalerŻydAP Lublin175835b.pag.
GizaTomaszMarek20Lubelski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819208
GizaFlorianWojciech22Opole1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564744-45
GizakJózef--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GizelmanAjzykAbram-Radzyński1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
GizinskiJanJan-Konstantynowski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GizińskiLudwikFoma-Siedlecki, Niwiski187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873124
GizkaMichał--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
GiżyckiBazyli--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
Glacer vel BękardWolfZelek20Podlaska, łukowski, Maciejowice1842na rachunek przyszłego poborukawalerkamieniarz, czyta po żydowsku, zwolniony z więzieniaAP Lublin175862b.pag.
GladsztajnHerszAnzel22Lubelski, Lublin1844Flota CzarnomorskaKawalerŻyd, krawiec AP Lublin17580915
GlancKarolKrystian-Siedlecki1867--AP Lublin175872Spis alf.
GlasRubinChaim15Krasnostawski, Turobin1855Kantonista w Twierdzy Zamośćkawalerprzyjął wiarę prawosławną s.Chaima i RacheliAP Lublin175822522
GlasLuzerSimt14Lubelski, Żulin1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin175822536
GlasbergNusymGerszon20Radzyński1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaKawalerŻyd,krawiecAP Lublin175835b.pag.
GlasekJanWawrzyniec-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GlasekŁukaszFranc-Łukowski, Mysłów187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731231
GlasmanHilBerek-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GlasmanAronDawid20Łukowski, Łuków 184512,13 Rota Inwalidzka w Iżewskiej Fabryce BroniKawalerŻyd, szewc AP Lublin175824b.pag
GlasmannJankielLeybowicz23Łukowski, Kraszuce 1844Flota BałtyckaKawalerŻydAP Lublin175864b.pag.
GlaszczStanisławWojciech-Garwoliński, Łaskarzew187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873522
GlatleberMortkoSzloma20Zamojski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artyleryjskich Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerAP Lublin17581213
GlazekKazimierzWojciech-Łukowski, Mysłów18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731258
GlazerEla--Lubelska, łukowski, Maciejowice1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
Glazer MolchowiczAbraham-18Łukowski, Maciejowice 18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawalerŻydAP Lublin175827B. Pag.
Glazer MolelowiczAbraham-18Łukowski, Maciejowice 18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawalerŻydAP Lublin175828B.Pag.
GlegołaWalenty--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580211
Gleiko?Ilko--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
GlejzermanSzulim BerekSzmul19Siedlecki,1853Flota CzarnomorskaKawalerza niego 15 letni brat Szulima do Wojennych kantonistów ZamośćAP Lublin175834b.pag.
GlejzmanBerek Szmul--Lubelska, siedlecki, Żebrak1851--Niezdatny z powodu braku miaryAP Lublin175831b.pag.
GlejzorIgnacy--Lubelska, siedlecki, Starawieś1851--Niedostawiony, ma być w RosjiAP Lublin175831b.pag.
GlentszpigelGerszekMoszek18Lubelski, Lublin1855-kawalerAP Lublin175822512
GleńSzymonWalenty29Ciotcza1836Flota BałtyckaKawalerwłościanin, tkacz (?)AP Lublin175804137
GleńSzymonWalenty29Ciotcza1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805133
GleńJózefWojciech20Łukowa1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580849
GleńMichałMaciej22Zamojski, Biszcza18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Marianna AP Lublin175816
GleńJózefStefan20Hrubieszowski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175818110
GlębockiAndrzej--Lubelski18535 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821Spis alf.
GlibJózefStefan-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GlikChil, AronMajer18Lubelski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 14KawalerŻydAP Lublin175820282
GliklichGerszkoSender22Biłgorajski1872-Żona Złota Fubym,córka Sura 1 rokŻyd,wiary judajskiej,AP Lublin175740
GliklichMoszekKuna23Lubelski, Głusk184513 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriiżona Łaja CukierbaumszewcAP Lublin1758109
GlikmanRafałMordko18Krasnostawski1852Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 13KawalerŻydAP Lublin175820
GlikmanRafał IIKuna18Krasnostawski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 14KawalerŻydAP Lublin175820285
GlikmanMoszekJukel14Lubelski, Bobrowniki1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin175822531
GlikmanMoszek AronLejbus-Łukowski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
GlikmanAron HerszSrul-Sokołowski, Sokołów187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731413
GlinaStefanJan2Radzyński,Włodawa,Kaplonosy18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
Glina v BlinaPawełIwan-Włodawski, Wyryki1871--Wrócił zamieniony na innego rekruta Stanisława Polaka nr 1075AP Lublin175873715
GlinianiewiczJanStanisław27Zamojski1850Bataliony wojskowo-robocze Zarządu Osad WojskowychAP Lublin175818165
GlinkaAndrzejJan20Zwierzyniec1836KirasjerzyKawalerWłościaninAP Lublin17580419
GlinkaIgnacyAndrzej24Siedlecki,Żarnówka,Grembków18462 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin,piśmiennyAP Lublin175825B.Pag.
GlinkaMichał--Lubelska, siedlecki, Mokobody1851--WziętyAP Lublin175831b.pag.
GlinkaStanisławFranciszek23Siedlecki1854Dywizja Artylerii GrenadierówŻona Marianna SiminskiOsadnikAP Lublin175835b.pag.
GlinkaPiotrIwan-Węgrowski, Grębków187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731648
GlinkaAndrzejJan20Zwierzyniec18362 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin17580511
GlinkaAntoniStefan27Hrubieszowski, Miączyn1838KirasjerzyKawalerWłościaninAP Lublin17580683
GlinkaJan--Łukowski, Osieck 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
GlińskiMichał--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
GlińskiStanisławAdam, Katarzyna20Podlaska, łukowski, Dęblin18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
GlińskiBartłomiej--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
GlistamanChaimIliom19Krasnostawski1852Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 13KawalerŻydAP Lublin175820271
GliwaAntoni--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
GlonekJanPaweł Marianna21SiedleckiKowisy,Bielany 18366 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościanin,na lewej ręce ma znamieAP Lublin175854b.pag.
GlowkaIwanJózef-Siedlecki, Żeliszew187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873138
Gluźniak v GradzikAntoniAndrzej24Zamojski, Zwierzyniec 1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581431
Gładawnik vel SłodownikNiczyporRoman, Justyna25Podlaska, bialski, Kopytów1837Korpus Kaukaskiż.FranciszkaWłościaninAP Lublin175856b.pag
GładkowskiAntoni--Lubelska, radzyński, Międzyrzec Podlaski1851--Niedostawiony, ma być w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
GładyszJózef--Janowski---AP Lublin17580212
GładyszFilipStefan21Radzyński,1853Flota CzarnomorskaKawalerAP Lublin175834b.pag.
GładyszStanisław--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
GładyszKrzysztofMateusz-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
GładyszJanAndrzej-Garwoliński18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GładyszAndrzej--Łukowski, Drążgów1851--Oszczędzony jako dzietny.AP Lublin175830b.pag.
GładyszJanWawrzyniec20Łukowski, Uścicniec 18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
Gładysz (Hładysz)AndrzejWawrzyniec26Łukowski, (?)18456 Okręg Straży WięziennejKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
GładyszewskiFranciszekŁukasz26Lubelski, Radawczyk1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581416
GładyszewskiJózefPiotr21Siedlecki,Żarnówka,Podsusze18411 Dywizja DragonówŻonaty-RozaliaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
GładzkiSzymonMikołaj-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GładzkiJan--Bialski, Janów 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
GłandszpilIcekMoszek22Lubelski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artyleryjskich Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerAP Lublin17581211
GłarzczkaMichałGrzegorz Marianna23Łukowski,Garwolin,Wilkowyja 183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
GłazowskiMarcin--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GłąbAntoni--Zamojski18486 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175814Spis alf.
GłąbJózef--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
GłąbAntoniWalenty24Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Marianna JendrzejewnaAP Lublin175819126
GłąbFranciszekŁukasz28Krasnostawski1851Flota CzarnomorskawdowiecAP Lublin175819260
GłąbFilip--Krasnostawski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
GłembockiPawełMaciej22Zawieprzyce183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580511
GłembockiAndrzejFilip22Lubelski18525 Lekka Dywizja Kawalerii P28Żona Agnieszka WdowiakOsadnikAP Lublin17582088
GłembockiJan--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Noworosyjsku--AP Lublin175821Spis alf.
GłębockiPawełMaciej22Zawieprzyce183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580451
GłębockiTomaszAndrzej28Zawieprzyce1836KirasjerzyKawalerwłościanin, za ukrywanie się przed spisemAP Lublin17580419
GłębockiTomaszJędrzej28Zawieprzyce18362 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin17580544
GłodekFranciszekAntoni22Łukowski,1853Nowozakamalski artyleryjski garnizonKawalerAP Lublin175834b.pag.
GłodkowskiAntoni--Janowski---AP Lublin17580212
GłodowskiAntoniFranciszek20Siedlecki, Gogole18452 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerSzlachcicAP Lublin175824b.pag
GłombJan-26-1846---AP Lublin1758135
GłombFilipJan22Krasnostawski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175820227
GłombickiJanKacper-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GłosAntoniGrzegorz20Lubelski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818131
GłowackiMarcin--Zamojski---AP Lublin17580212
GłowackiJanGrzegorz21Bialski, Kodeń 1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja Piechotyż. Magdalena MioduszewskaAP Lublin175824b.pag
GłowackiKazimierzWalenty21Łukowski, (?)18472 Dywizja DragonówKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
GłowackiJózefGrzegorz20Bialski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnik, szewcAP Lublin175835b.pag.
GłowackiBazyliBazyli, Teodora20Podlaska, radzyński, Wohyń18376 Dywizja Artyleriiż.Anna, c.Marianna 2 m-ceMieszczanin, ochotnikAP Lublin175856b.pag
GłowackiStefanJózef20Bialski,Biała?1841Korpus GrenadierówKawalerMieszczaninAP Lublin175860B.Pag.
GłowackiBazyli--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
GłowackiJanAntoni-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GłowackiAntoniJan-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GłowaczPiotrAugustyn Kararzyna27Siedlecki,Patrykozy,Nicicz183617 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
GłowadzkiIgnacyAmbroży28Bialski, Ochel Królewski184418 Dywizja Piechotyż. Katarzyna MarczakównaWłościaninAP Lublin175864b.pag.
GłowalaMichałKrzysztof22Krasnostawski, Tarnogóry1848Flota CzarnomorskaKawalerMieszczaninAP Lublin17581413
GłowalaKrzysztofJózef24Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819182
GłowalaMarcin--Zamojski1853Garnizon Artylerii w Gieorgijewsku--AP Lublin175821Spis alf.
GłowalaJózef--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
GłowalaWawrzyniec--Łukowski, gm. Cyganówka1851--Niezdatny z powodu początkowej ruptury pachwinowej z lewej strony.AP Lublin175830b.pag.
GłowalaJanJan25Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GłowalaWalentyJan20Łukowski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34Żona Józefa OsiepkoOsadnikAP Lublin175835b.pag.
GłowalaPiotrMarcin, Julianna21Podlaska, siedlecki, Turna1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
GłowalaJózefŁukasz-Garwoliński1867--Za niego Tobiaszak PawelAP Lublin175872Spis alf.
GłowalaMarcinMikołaj-Garwoliński1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
GłowczakFranciszekMikołaj Justyna27Siedlecki1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
GłowienkaOnufry--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
GłowikAndrzejFranciszek28Stara Zamość1836KirasjerzyŻonatyWłościaninAP Lublin17580420
GłowikAndrzejFranciszek26Stary Zamość18362 Dywizja Kirasjerówż.Agnieszka Tusówna, ma córkę Mariannę l.1.WłościaninAP Lublin17580512
GłowikSebastianSebastian22Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Rozalia OleksinkownaAP Lublin175819164
GłowinkaStanisławLeon Agata21Łukowski,Zadybra?,Stryi?183618 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
GłowniaStanisław--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 11 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GłowniakJanWojciech22Radzyński,Kąkolewnica18411 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
GłowniakWawrzyniec--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
GłówkaWojciechFranciszek-Sokołowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GłówkaIwanMikołaj-Sokołowski, Sterdyń187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731561
GłubIzydorMakary-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Głub (Hłub)DaniłoOleszko20Radzyński, Krasne 1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
GłuchKonstantyKonstanty21Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
GłuchJankielZelman22Lubelski, Opole1855-żona Rajza OpmanAP Lublin175822511
GłuchoniukJanMichał22Bialski,1853Flota Czarnomorskaż.Olka RybnickaAP Lublin175834b.pag.
GłuchowskiAleksanderN22Łukowski,?,Mikłusy18462 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
GłuchowskiLudwik--Łukowski, gm. Kock1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
GłuchowskiJan--Lubelska, siedlecki, Zbuczyn1851--Niedostawiony, ma być pocztylionemAP Lublin175831b.pag.
GłuchowskiAndrzejOnufry20Łukowski,1853Druga Lekka Dywizja Kawaleriiż.Felicja KrałuskaAP Lublin175834b.pag.
GłuchowskiMichałMaciej25Bialski1854Dywizja Artylerii GrenadierówKawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
GłuchowskiAntoniJan Franciszka21Siedlecki1835-Kawalerszlachcic dowody obiecuje przedstawićAP Lublin175853p.pag.
GłuchowskiJanKarol20Łukowski18393 Brygada Artylerii KonnejKawalerSzlachcicAP Lublin175858b.pag.
GłuchowskiWojciechAntoni21Łukowski,Wierzejki,Wylany18411 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
GłuchowskiKazimierz--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GłuchowskiGrzegorzKarol20Łukowski, Maciejowicze 18433 Korpus PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin175863b.pag.
GłuchowskiWiktorFranciszek27Siedlecki, Stara Wieś184418 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin175864b.pag.
GłuchowskiJanAntoni-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GłuchowskiMateuszWalenty-Siedlecki, Tarków187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873153
GłuchowskiTomaszMichał-Łukowski, Jakusze187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731297
GłuchowskiAugustynJan21Siedlecki,Stara Wieś,Głuchówek 1840Korpus GrenadierówKawalerSzlachcic niewylegitymowany ,piśmienny,po uwolnieniu z Kantonów Bonifratrów Lubelskich oddany do wojska AP Lublin175859b.pag.
GłusiukIgnacyŁukasz21Radzyński, Uścimów184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
GłuszakMaciej--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GłuszczakAleksanderWalenty21Siedlecki1854Flota CzarnomorskaŻona Katarzyna StorzenskaOsadnikAP Lublin175835b.pag.
GłuszczkaMichał--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
GłuszekPawełStefan29Krasnostawski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581875
GłuszekJanAndrzej23Zamojski1851Kaukaska Półbrygada Rezerwoważona Marianna BartoszukownaAP Lublin175819223
GmiselfardGerszek--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580213
GmiterPaweł--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 11 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GmitrocaBazyliPiotr20Zamojski, Rogóźno1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581447
GmitrocaWasyl--Zamojski1848Flota Czarnomorska--AP Lublin175814Spis alf.
GmitrowskiBartłomiej--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
GmitrukChwedkoMikołaj23-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580319
GmitrukJanTymek26Hrubieszowski, Mętelin183815 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580669
GmitrukJan-25-1846---AP Lublin17581315
GmitrukTrochimTeodor25Krasnostawski1851Flota Czarnomorskażona Anna CugownaAP Lublin175819264
GmitrukTeodorAndrzej20Radzyński1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
GmitrukPawełJakub-Konstantynowski, Łysów187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin175873901
GmitrukWasylJan20Gozdowa1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647102-103
GmitrzukJan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
GmitrzukMichałAndrzej-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GmurJózef--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GmyzJan--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
GnasStanisławAugust20Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Franciszka BrogoznigOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GnaśMichałSykston22Siedlecki,Wyszków,Stara Wieś18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościanin ,piśmienny,krawiec AP Lublin175859b.pag.
GnatSzymon-22-1846---AP Lublin17581311
GnatIwanJoachim-Garwoliński, Łaskarzew187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873446
GnatTomasz--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
GnatiukStefanJan-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GnatkiewiczJan--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Gieorgijewsku--AP Lublin175821Spis alf.
GnatowskiJanWawrzyniec, Anna23Podlaska, siedlecki, Dzierzby, Krzemień1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
GnatowskiJanFranciszek-Węgrowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GniadekAdamKacper-Garwoliński, Osieck187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873594
GniazAntoni--Janowski---AP Lublin17580212
GniazekIgnacyKazimierz, Marianna22Podlaska, łukowski, Drążgów, Zawitała18376 Lekka Dywizja Kawaleriiż.Salomea, brzemiennaWłościaninAP Lublin175856b.pag
GnidaJanOnyszko22Zamojski, Biłgoraj 1840Flota CzarnomorskaKawalerMieszczaninAP Lublin17580787
GniedułaDmitrAleksander20Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
GniołStanisławGrzegorz21Udrycze1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647128-129
GniszkaWojciech--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
GnypJan-22-1846---AP Lublin17581323
GnysWojciechLeon21Skierbieszów1835-KawalerMieszczanin, czyta i pisze po polsku.AP Lublin11564726-27
GnyszkaAntoniŁukasz, Gertruda25Podlaska, łukowski, Kłoczew, Przesmyki1837Korpus Kaukaskiż.MariannaWłościaninAP Lublin175856b.pag
GnyśAntoni--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
Gnywonyszszyn v TywoniukIlia--Tomaszowski---AP Lublin17580212
GochJędrzejFranciszek22Łukowa obw.zamojski1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580330
GochJózefAndrzej20Zamojski, Krzeszów183814 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580638
GochAndrzejWojciech22Zamojski, Łukowa18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty,AP Lublin175816
GochMaciejAndrzej22Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820123
GochMikołaj--Zamojski18534 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821Spis alf.
GochMaciej--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GochSzymon--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
GochbergMoszko HerszGdal-Sokołowski, Sokołów187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731419
GochbergSzulimLejzor-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GochmanSrulSzya20Krasnostawski, Gorzków1855-żona Rachela Lejba córka SuraAP Lublin175822511
GochmanSzulimEla16Lubelski, Biskupice1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin175822522
GochmanKondyszDon-Radzyński, Międzyrzec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731110
GochmanWulfFroim-Łukowski, Łukowa187129 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731178
GochnaIwanIwan-Siedlecki, Zbuczyn187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873139
GochnioWawrzyniecStefan, Dorota27Podlaska, siedlecki, Starawieś183718 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
GocławskiStanisławJózef20Łukowski, Stężyca18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerMieszczaninAP Lublin175863b.pag.
GocoldDominikKrzysztof-Sokołowski, Sterdyń187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731581
GodeckiJózefJózef20Rury1836ArtyleriaKawalerWłościaninAP Lublin1758043
GodeckiJózefJózef20Rury1836Zbiorowa Dywizja Artylerii KonnejKawalerWłościaninAP Lublin1758053
GodekSzymonJan21-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580332
GodlewskiIgnacyJakub20Hrubieszowski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin17581894
GodlewskiLudwikN23Bialski18523 Dywizja GrenadierówKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GodlewskiJózef--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
GodlewskiIwanBartłomiej-Sokołowski, Kossów187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin1758731551
GodlewskiKonstantyMikołaj21Hrubieszowski, Terebiniec 1838FlotaKawalerWłościaninAP Lublin175806101
GodlewskiJózefKajetan20Bialski, Chłopków 18443 Dywizja GrenadierówKawalerSzlachcicAP Lublin175864b.pag.
GodławskiLudwikLeon20Radzyński,1853Flota CzarnomorskaKawalerAP Lublin175834b.pag.
GodulaAdam--Krasnostawski---AP Lublin17580211
GodułaPaweł-22-1846---AP Lublin17581330
Godygot HerszkowiczMoszko-18Łukowski, Kamionka18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawalerŻydAP Lublin175827B. Pag.
Godyngot (Godygot) HerszkowiczMoszko-18Łukowski, Kamionka18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawalerŻydAP Lublin175828B.Pag.
GodzińskiJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GodziszMichał--Zamojski---AP Lublin17580212
GodziszMikołaj-20-1846---AP Lublin17581310
GodziszMichałBłażej22Zamojski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175818104
GodziszJan--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
GodziszewskiMateuszTomasz24Lubelski1873-KawalerChłop,wiary rz.-kat.AP Lublin175740
GodziszewskiFranciszekN20Zamojski185014 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiAP Lublin175818154
GodziszewskiPiotrJózef20Lubelski1850Korpus GrenadierówAP Lublin17581844
GodziszewskiLudwik--Lubelski18531 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175821Spis alf.
GodziszewskiPiotr--Zamojski18532 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175821Spis alf.
GodzukOsipStefan21Bialski, gm. Trojanów18472 Dywizja DragonówKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
GoferSrulAbram-Bialski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty, wykupił się za 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GofmanWilhelmi--Chełmski---AP Lublin17580211
GofmanJanKarol-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GofrerJojneAbram-Bialski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
GogłozaAntoniMikołaj, Marianna23Podlaska, radzyński, Parczew183718 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175856b.pag
GogłozaKazimierz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
GogołPawełFranciszek26Szczebrzeszyn1834-KawalerMieszczaninAP Lublin17580314
GogorWincentyFranciszek20Opole1836Korpus Kaukaskiż. Marianna Mięckówna, bezdzietny, żona została przy rodzicach.WłościaninAP Lublin175805132
Goguł (?)WincentyFranciszek20Opole1836Flota Bałtyckaż. Marianna Wienik (?), bezdzietny, pozostała przy rodzinieWłościaninAP Lublin175804b.pag.
GohmanKelmanDawid18Krasnostawski, Puchaczów1855-kawalerAP Lublin175822510
GojewiczyńskiFranciszekAndrzej20Siedlecki,Węgrów1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerSzlachcicAP Lublin175825B.Pag.
GojusMichał--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
GolafarbJosef, DawidJusef19Lubelski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 22KawalerŻyd, tkaczAP Lublin175820
GolafildJankielGecel21Podlaska, łukowski, Żelechów1844kawalermieszczanin, szmuklerz, oddany do służby za złe prowadzenie sięAP Lublin175862b.pag.
GolanFranciszekJan22Lubelski, Mełgiew18408 Dywizja Piechotyż.Marianna Stelmach, bezdzietny.WłościaninAP Lublin17580726
GolanJan--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
GolawskiAndrzejWalenty-Łukowski, Gołąbki187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731227
GolbaIwanIwan-Łukowski, Wojcieszków187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731344
GolbergIcekSymcha-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
GolbergJudkoJankielowicz21Bialski, Terespol 1844Roboty Zarządu Komunikacji 4 OkręguKawalerŻyd, szewc AP Lublin175864b.pag.
GolbiakStanisławWojciech-Siedlecki1867--AP Lublin175872Spis alf.
GolcerTanha--Hrubieszowski---wykupionyAP Lublin17580213
GolcmanLeizorMoszek-Łukowski1867--Za siebie nieczytelneAP Lublin175872Spis alf.
Golcman także GolcgagerCydykGerszek19Lubelski, Opole1855-kawalerAP Lublin175822507
GolczewskiStefanBenedykt26Bialski, Piszczac 18476 Dywizja Artyleriiż. Aniela SemenównaMieszczaninAP Lublin175826B.Pag.
GolczewskiGrzegorzBenedykt21Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Helena HarasimiukMieszczaninAP Lublin175833p.pag.
GolczewskiAleksanderFranciszek21Bialski,1853Dywizja Grenadierówż.Anastazja N.AP Lublin175834b.pag.
GolczukAntoni--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
GoldapielSzmulJankiel-Radzyński, Międzyrzec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-Wyznaczył najemnika Stefana WitrowskiegoAP Lublin1758731114
GoldbardGerszonAron18Radzyński1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaKawalerŻydAP Lublin175835b.pag.
GoldbardSzmulbrakbrakRadzyński1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriabrakŻyd,KantonistaAP Lublin175835b.pag.
GoldbaumPelta--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580213
GoldbergEloJosef21M. Lublin184513 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiKawaler-AP Lublin1758108
GoldbergIcekSuchar21Lubelski, Krężnica Okrągła1855-kawalerNajemnik za Jewreja Borucha Wajnber pow. lubelski, ŁęcznaAP Lublin175822508
GoldbergAbram IckoBoim20Siedlecki,Węgrów1846Niefrontowe bataliony rzemieślniczeKawalerŻydAP Lublin175825B.Pag.
GoldbergMoszko HerszRadzyński18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychNa jego miejsce brat Berek 16 latAP Lublin175827B. Pag.
GoldbergSrul--Lubelska, łukowski, Osieck1851--Oszczędzony z powodu iż brat wzięty z dodatkowych powołanychAP Lublin175831b.pag.
GoldbergFroimLewko19Siedlecki1854Niefront.Oddz.Rzemieśln.Brygada 15 Dywizji PiechotyŻona Ryfka NŻyd, krawiec,za niego brat Nusym KantonistaAP Lublin175835b.pag.
GoldbergSimechHilel-Włodawski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
GoldbergLejbusSzmul-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GoldbergJankielMoszek-Garwoliński1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
GoldbergGdal GecelAbram-Bialski, Biała187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-Wyznaczył najemnika Semena Jaromuka??AP Lublin175873260
GoldbergRiwenLejzor-Włodawski, Włodawa187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873782
GoldbergLejbusBoruch-Włodawski, Parczew187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873788
GoldbergGerszek IcekMoszko-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Goldberg HaimowiczMoszko Hersz-18Radzyński, Włodawa 18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawalerŻyd. Na miejsce jego przyjęty do Kantonistów brat Berek lat 16 liczący.AP Lublin175828B.Pag.
GoldbladMichał Rafael--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580213
GoldblimSzmulAbram23Łukowski,Łuków1846Kompania wojskowo-robocza IV okręguKawalerŻyd , na jego miejsce przyjęto brata Jankiela lat13AP Lublin175825B.Pag.
GoldbrachJankiel, IcekLejbus18Lubelski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 10Żona Hana HalnowaŻyd, najęty za Kiwa GercmanaAP Lublin175820268
GoldencwejgBeniSzmul18Bialski1854Niefront.Oddz.Rzemieśln.Brygada 15 Dywizji PiechotyKawalerŻydAP Lublin175835b.pag.
GoldfarbPejsakJankiel23Lubelski1872-Żona Sura Wajsbrot,dzieci nie maŻyd,wiary judajskiejAP Lublin175740
GoldfarbLejbaMoszek18Lubelski18519,10,11 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819315
GoldfarbBorochBerek13Krasnostawski1851Batalion Kantonistów Wojskowych - Zamośćkawalerza brata Abrama Wólfa , SwierżeAP Lublin175819334
GoldfarbAbramWólf Berek19Krasnostawski1851Morska Kompania wojskowo-robocza bud. Floty Czarnomorskiejkawalerzbiegł,wzięty za niego brat Boruch Goldfarb lat 13 do Batalionu Wojennych KantonistówAP Lublin175819296
GoldfarbDawidJankiel18Lubelski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 22KawalerŻyd, tkaczAP Lublin175820
GoldfarbIcekElia18Radzyński18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiKawalerŻyd,umarł N 44683/15274-64AP Lublin175833p.pag.
GoldfarbJankiel HerszSziew-Włodawski, Horodyszcze187134 Dywizjon Piechoty-AP Lublin175873786
GoldfarbChaim KelmanJosel-Radzyński1872Wykupił się za 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GoldfardPinkwas--Hrubieszowski---wykupionyAP Lublin17580213
GoldfeberSzajaMordko-Siedlecki1867--Za Frymer LejzorAP Lublin175872Spis alf.
GoldfeldAbram Jankiel--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580213
GoldfeldMotelRubin16Zamojski, Dzierzkowice1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin175822525
GoldfeldJózefElew14Lubelski, Żulin1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin175822535
GoldfingerMichałGerszek-Łukowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GoldgamerMeer LejbMoszek-Bialski, Piszczac187134 Dywizja Piechoty-Wyznaczył najemnika Tomasza K…rola?AP Lublin175873248
GoldgarSzloma JankielIcek-Bialski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GoldgrabSzmulKuna16Lubelski, Piaski1855Kantonista w Twierdzy Zamośćkawalerza brata BencjanaAP Lublin175822518
GoldhurElaBialski,1853Wojenno Robocza ½ roty N 26 Zarządu InżynieriiKantonistaAP Lublin175834b.pag.
GoldiwiksChaim MeerBenjamin-Łukowski, Łukowa187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731167
GoldmanIcekBenjamin21Krasnostawski, Depułtycze184513 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriiżona Cyrla JankielkrawiecAP Lublin1758106
GoldmanSzmul HerszChaskiel-Konstantynowski, Łosice187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-Ma prawo do wykupuAP Lublin175873945
GoldmanMoszkoIcek-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GoldnadelIcekMoszko18Lubelski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 22KawalerŻydAP Lublin175820
GoldringPerecJosel-Radzyński, Międzyrzec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-Wyznaczył najemnika Jana ..czuka??AP Lublin1758731112
GoldszejnNutaGierszon20Lubelski, Lublin1844Flota Czarnomorskaż. Ruchla z Weltmanów, bezdzietny, żona poszła za mężem.Żyd, czyta i pisze po żydowsku, złotnikAP Lublin1758095
GoldszenfeldSrul Icek--Lubartowski---AP Lublin17580213
GoldszerZyndelMajer18Lubelski18519,10,11 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819316
GoldszmidtIzrael SzmulMotel22Lubelski, gm. Radlin1845Jednostki nadbrzeżne Floty Czarnomorskiejżona Rajzlazastąpił go młodszy brat MajerAP Lublin17581031
Goldszmidt IckowiczKielman-18Siedlecki, gm. Kosów, w. Wólka18489,10,11 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BroniKawalerŻydAP Lublin175827B. Pag.
Goldszmidt IckowiczKielman-18Siedlecki, gm. Kossów, w. Wólka18489,10,11 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BroniKawalerŻydAP Lublin175828B.Pag.
GoldszmitWolfSzymon21Biłgorajski1874-Żona Lajla Sztans,syn Szlonma 3 lataŻyd,wiary judajskiejAP Lublin175740
GoldszmitFajwelMonsso-Radzyński, Międzyrzec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731122
GoldszmytChaim--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580213
GoldsztajnIcek--Krasnostawski---AP Lublin17580213
GoldsztajnAjzykHerszko20Radzyński,Komarówka1846Kompania wojskowo-robocza IV okręguKawalerŻyd, zmarł w wojskowym szpitaluAP Lublin175825B.Pag.
GoldszteinAbraham--Lubelska, łukowski, Celejów1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
GoldszteinHersz--Lubelska, łukowski, Łuków1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
GoldszteinManes--Lubelska, radzyński, Ostrów1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
GoldszteinMoszkoWigdor18Siedlecki18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiKawalerŻyd,krawiecAP Lublin175833p.pag.
GoldszteinJuda MoszekAbram20Łukowski18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiKawalerŻyd, za niego brat Icek Dawid lat 15 do KantonistówAP Lublin175833p.pag.
GoldsztejnAronMoszek21Lubelski1851Morska Kompania wojskowo-robocza bud. Floty CzarnomorskiejkawalerAP Lublin175819288
GoldsztejnHerszMajer19Siedlecki1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaKawalerŻydAP Lublin175835b.pag.
GoldsztejnDawidBeniamin-Bialski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
GoldsztejnDawid JankielMendel-Radzyński1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
GoldsztejnMeerHaskiel-Siedlecki, Sieroczyk???187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758737
GoldsztejnMejerGerszek-Siedlecki187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GoldsztejnBerekAbram-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GoldsztejnMordkoMocek24Siedlecki, Janów 184512,13 Rota Inwalidzka w Iżewskiej Fabryce Broniż. Haja (?)ŻydAP Lublin175824b.pag
GoldszternSzlema BeniaminSzymon-Radzyński187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GoldsztrejgMoszkoGdala-Sokołowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GoldtGdalJosel20Radzyński18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiKawalerŻydAP Lublin175833p.pag.
GoldwaserNaftul--Lubelska, siedlecki, Siedlce1851--Niedostawiony, ma być w RadzyniuAP Lublin175831b.pag.
GoldwaserAjzykZelman-Radzyński1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
GoldzajberMordko Leijb--Lubelski---AP Lublin17580213
GoldzakSzlomaMoszek-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GoldzakerSrulMordko-Konstantynowski1867--Za niego nieczytelnyAP Lublin175872Spis alf.
GoldzamSzoelIcek18Łukowski185211 Rota wojenno-robocza Zarządu InżynieriiŻona Ryfka Czertek,córka ItaŻydAP Lublin175833p.pag.
GoldzimerGerszek ChaimSzloma-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GoldzmanIcekMordko-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GolecAndrzej--Biłgorajski---AP Lublin17580212
GolecMichałJakub21Hrubieszowski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnik,katolikAP Lublin175820234
GolecMichał--Hrubieszowski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
GolecMateusz--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
GolecAntoniN21Radzyński,Radzyń,Kozirynek1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
GolecJózefStefan21Radzyński, Bezwola1848Arsenał w Brańskuż. Katarzyna KarpiównaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
GolecJózefStefan21Radzyński, Bezwola1848Arsenał w Brańskuż. Katarzyna KurpiewnaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
GolecAndrzejSzymon25Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Ewa JakubówOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GolecWojciechNN24Siedlecki1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
GolecAntoniKazimierz, Julianna20Podlaska, radzyński, Serokomla1837Korpus Kaukaskiż.MariannaMieszczaninAP Lublin175856b.pag
GolecJakubJakub26Radzyński, Serokomla 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175863b.pag.
GoleckiSeweryn--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
GoleckiFranciszekJózef-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GoleniakAleksanderLeonard-Sokołowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GoleniakMateuszLeon-Sokołowski, Kowiesy187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731437
GoleńJanStanisław24Karczmiska183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580460
GoleńJanStanisław24Karczmiska183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580553
GoleńJan-20-1846---AP Lublin17581329
GoleńJanFranciszek24Zamojski1851Kaukaska Półbrygada Rezerwoważona Marianna SenkownaAP Lublin175819232
GolerGerszek Zelik--Biłgorajski---AP Lublin17580213
GolfarbWolgFajbel-Siedlecki1867--AP Lublin175872Spis alf.
GoliburSzymonMikołaj-Konstantynowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GolińskiAntoni--Łukowski1843Służba górnicza--AP Lublin175863b.pag.
GoliszekStefan--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580211
GoliszewskiStanisławJózef-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GolnikAndrzejKrystian-Garwoliński, Wilga187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873578
GolowenkoEliaszStefan-Radzyński, Tłuściec187131 Dywizja Piechoty-Zamienił Stanisława Kołakowskiego?AP Lublin175873975
Golowenko v ZelenkoEliaszRoman-Radzyński, Tłuściec187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731018
GolskiSzymonJakub21Siedlecki, Wieliczna18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
GolszteinLejbuśMoszko18Łukowski,1853Wojenno Robocza ½ roty N 26 Zarządu InżynieriiKawalerAP Lublin175834b.pag.
GoluchWojciech--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580211
GoludaPiotrJakub24Krasnostawski, Żółkiewka 18409 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580731
GołabudaKalistratPaweł-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GołackiJózefJózef23Radzyński, Parczew184418 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175864b.pag.
GołasJakubLudwik20Łukowski,Stężyca1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerMieszczaninAP Lublin175825B.Pag.
GołasPiotrŁukasz23Bialski1854Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
GołaskiSzczepanPaweł21Łukowski, Ogniwo18473 Dywizja Grenadierówż. Marianna BartkównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
GołaskiStanisławFranciszek21Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic. dowodów nie dostarczyłAP Lublin175858b.pag.
GołaskiMateusz--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
GołaszewskiJózef--Hrubieszowski18531 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175821Spis alf.
GołaszewskiStefanWojciech-Węgrowski, Kamieńczyk187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731735
GołaszewskiSzymonWawrzyniec-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GołaszewskiJan FeliksAntoni-Łukowski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GoławskiFranciszek--Łukowski, gm. Role1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
GoławskiKazimierzŁukasz21Łukowski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GoławskiStanisławJakub21Łukowski,1853Parkowa ½ Rota N 2 Zarządu Inżynierii w twierdzy BenderachKawalerAP Lublin175834b.pag.
GoławskiFranciszekŁukasz20Łukowski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.35KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
GoławskiAdamIgnacy21Łukowski,Ławki,Gołoszyn 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175859b.pag.
GoławskiAdamŁukowski18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejAP Lublin175860B.Pag.
GoławskiMichał--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
GoławskiAntoniFranc-Łukowski, Łuków18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731352
GoławskiStanisławPiotr-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GoławskiStanisław--Łukowski, Radoryż 1851--Oszczędzony jako dzietny.AP Lublin175830b.pag.
Goławski (Gołaski)Andrzej BartłomiejAdam20Łukowski, Suleje1845Suzdalski Pułk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin175824b.pag
GołąbFranciszekAdam20Strzeszkowice1836-KawalerWłościaninAP Lublin17580865
GołąbekStanisławJan24Łukowski, Żelechów1848Korpus Orenburskiż. Anna (Cabujewna?)MieszczaninAP Lublin175827B. Pag.
GołąbekStanisławJan24Łukowski, Żelechów1848Korpus Orenburskiż. Anna CabujównaMieszczaninAP Lublin175828B.Pag.
GołdzińskiPiotrWalenty Franciszka28Łukowski,Maciejowice183614 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin ,kuśnierz AP Lublin175854b.pag.
GołembiewskiFeliksPiotr-Węgrowski, Miedzna187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731758
GołembiowskiStanisławGrzegorz21Hrubieszowski1874-KawalerChłop,wiary rz.-kat.AP Lublin175740
GołembiowskiKazimierz--Hrubieszowski---wykupionyAP Lublin17580212
GołembiowskiFranciszek--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580211
GołembiowskiMaciejIgnacy20Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820154
GołembiowskiTeodor--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Gelendżyku--AP Lublin175821Spis alf.
GołembiowskiPaweł--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
GołembiowskiAleksanderJan-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Gołembiowski (Gołębiowski)KonstantyJan25Radzyński, Rużanka18473 Dywizja GrenadierówKawalerSzlachcic, czyta i pisze po polsku i rosyjsku.AP Lublin175826B.Pag.
GołemiowskiIgnacy--Krasnostawski18486 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175814Spis alf.
GołengowskiJanJan20Łukowski, Łazy1847Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku - 3 RotaKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
GołębiewskiMateusz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
Gołębioski (Gołębiowski)JulianFranciszek29Siedlecki, Kurowice18481 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
GołębiowskiFlorianSzymon28Krasnostawski, Chełm 183815 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580656
GołębiowskiMaciejWalenty25Chełm1835-ż. Ewa z KrysiakówMieszczanin, po odbyciu kary więzienia za kradzieżAP Lublin17580858
GołębiowskiMaciej--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GołębiowskiJulianFranciszek29Siedlecki, Kurowice18481 Dywizja KirasjerówKawalerWłościanin, stolarz AP Lublin175827B. Pag.
GołębiowskiWojciechStanisław23Łukowski, Górki1848Korpus Kaukaskiż. Marianna PietrzakównaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
GołębiowskiWojciechStanisław23Łukowski, Górki1848Korpus Kaukaskiż. Marianna PietrzakównaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
GołębiowskiJan--Lubelska, łukowski, Trąbki1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
GołębiowskiFranciszekSzymon20Siedlecki,1853Flota CzarnomorskaKawalerAP Lublin175834b.pag.
GołębiowskiKazimierzJan Antonina24Łukowski1835-Kawalerwłościanin stolarzAP Lublin175853p.pag.
GołębiowskiFrancIwan-Węgrowski, Miedzna187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin1758731717
GołębiowskiAntoni--Siedlecki, gm. Czerniejów 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
GołębiowskiWalętyMichał Agnieszka28Siedlecki,Miedzna,Zgrubicha 183613 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
GołęgowskiFranciszekJan21Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GołguckiAdamMichał-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GołofitStanisław--Lubelski---AP Lublin17580211
GołofitWincentyKajetan22Niedrzwica18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580431
GołofitMikołajStefan20Lubelski1853Flota Czarnomorska P23Żona Weronika OpokOsadnikAP Lublin175820261
GołofitMikołaj--Lubelski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
GołofitWincentyKajetan22Niedrzwica18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580523
GołojukSemenIlin-Włodawski, Hansk187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873663
GołombJakub--Zamojski---AP Lublin17580212
GołosIgnacyStanisław20Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
GołosMaciejMikołaj-Łukowski1872Zawrócony za Kojczek N 155-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GołośJózefWawrzyniec20Siedlecki,Wyszków,Tończa18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
GołośAndrzejAdam23Siedlecki,Wyszków, Starawieś18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
GołośPiotrWojciech-Węgrowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Gołoś v CołośFranciszekMateusz21Siedlecki,1853Parkowa ½ Rota N 2 Zarządu Inżynierii w twierdzy BenderachKawalerAP Lublin175834b.pag.
Gołowiercz?Mikołaj?Grzegorz26Białopole1836KirasjerzyKawalerWłościaninAP Lublin17580422
GołowskiAndrzejSzczepan-Łukowski, Tuchowicz18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731328
Gołub v HołubIwanMaciej20Radzyński,Opole,Antopole?18411 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
GołuszyńskiAleksyIgnacy Salomea23Łukowski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
GołysAndrzej-25-1846---AP Lublin17581319
GombkaTomasz--Janowski---AP Lublin17580212
GombkaAndrzej-20-1846---AP Lublin17581312
GomołaIliaRoman-Bialski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GomorakJózefJan21Łukowski, Osieck18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
Gomosak ( Gomozak )PiotrJędrzej, Agnieszka20Podlaska, łukowski, Osieck18371 Dywizja KirasjerówKawalerMieszczaninAP Lublin175856b.pag
GomółkaMarcin--Zamojski18486 Dywizja Kawalerii LekkiejAP Lublin175814Spis alf.
GomułkaAndrzejFeliks26Radzyński1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
GomułkaMichałAndrzej-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GomułkiewiczMateuszKarol21Zamojski, Zakrzówek 183815 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580666
GonciarzJózefFlorian21Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotykawalerwytwórca garnkówAP Lublin175819170
GondekJanWojciech20Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Józefa GozurOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GongałaIwanIwan-Garwoliński, Ułęż Górny187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873385
GongałaAntoniKacper-Garwoliński, Ułęż187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873497
GongałaOsipJakub-Garwoliński, Ułęż187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873572
GonickiJanMikołaj?21Łaszczówka18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580430
GonikJudkaPetel15Kranostawski, Żółkiewka1855Kantonista w Twierdzy Zamośćkawalerza zbiegłego brata MoszkaAP Lublin175822518
GonkmanMajerJózef21Lubelski, Józefów1855-żona z dworu Rachanie , 1 dzieckoAP Lublin175822509
GonsiczekWalentyAndrzej20Siedlecki, Węgrów184418 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175864b.pag.
GonsierowskiPaweł--Janowski---wykupionyAP Lublin17580212
GonskaKunaJankiel-Garwoliński, Osieck187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873615
Gonsowski (lub Gąsowski)IgnacyMichał21Siedlecki, Włodki18433 Korpus PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin175863b.pag.
GontarozJakubJan21Hrubieszowski1852Flota CzarnomorskaŻona Halina MalekOsadnik,katolikAP Lublin175820251
GontarzJanJan23Łukowa1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804105
GontarzWojciechŁukasz25Zamojski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581868
GontarzAntoniFranciszek22Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Marianna CisownaAP Lublin175819122
GontarzWalenty--Lubelska, siedlecki, Skwierczyn1851--Niezdatny z powodu braku miaryAP Lublin175831b.pag.
GontarzFranciszek--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
GontarzSzmulLejba23Siedlecki, Siedlce 184512,13 Rota Inwalidzka w Iżewskiej Fabryce Broniż. Estepa CherszkównaŻydAP Lublin175824b.pag
GontaszJanJan23Łukowa1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580599
GoraWalenty--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GoraWawrzyniecMarcin25-1834-KawalerTkaczAP Lublin17580334
GorajWojciechPaweł20Krasnostawski1850Korpus GrenadierówAP Lublin17581846
GorajKacper--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
GorajekKasperStanisław20Lubelski, Radlin183815 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580659
GorajewskiJanOnufry20Radzyński, Parczew 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175863b.pag.
GoralStanisławMateusz20Lubelski1851Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175819270
GoralStanisławPaweł24Siedlecki,Stoczek1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
GoralMateuszJózef26Siedlecki1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.35KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
GoralJózefKacper22Łukowski,Ryżki18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
GoralKacper--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
GoralJanBartłomiej-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GoralFranciszekFeliks-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GoralKazimierzTomasz-Węgrowski1872Wykupił się 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GoralWincenty--Lubelski18481 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175814Spis alf.
Goral v GoralskiWojciechFranc-Łukowski, Ryżki187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731186
GoralskiTomaszTomasz20Cyców1835-KawalerWłościanin, za ukrywanie się przed spisem.AP Lublin11564790-91
GoralskiJanTomasz25Hrubieszowski, Siedlisko18409 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580738
GoralskiStanisławJan20Siedlecki, Zbuczyn18442 Dywizja DragonówKawalerWłościanin, czyta i pisze po polsku.AP Lublin175864b.pag.
GoralukEustachazyMikołaj20Radzyński, Krzywowierzba 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
GoralukEustachazyMikołaj20Radzyński, Krzywowierzba 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
GorazdowskiWładysławMaciej-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GorączkaKrzysztofWojciech21Hrubieszowski, Łaszczówka183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580636
GorbiejczukKorniłoStefan-Bialski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GorbowiecJózefJózef-Konstantynowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
Gorczak v JaroszukAntoni--Łukowski, Międzyrzec 1851--Niezdatny z powodu ran fistularczyk na pięcie nogi lewej.AP Lublin175830b.pag.
Gorczak v JaroszukAnrtoniChwedor23Radzyński,1853Okręgowy arsenałż.Krystyna N.AP Lublin175834b.pag.
GorczycaMateusz-21-1846---AP Lublin17581320
GorczycaMaciejAntoni21Hrubieszowski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Ewa RubachaAP Lublin175816
GorczycaMarekJózef-Węgrowski1872Wykupił się 1000 rubli N 27-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GorczycaKajetanFranciszek20Siedlecki, Jartypory 1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy Tronuż. Magdalena OsipównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
GorczycaFranciszekKarol22Siedlecki, Kiełpieniec 1847Tarutyński Pułk JegrówKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
GorczycaIgnacyWalenty Rozalia21Siedlecki,Jartypory,Warchoły 183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
GordejAndrzejGrzegorz-Radzyński187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GordejukPawełGrzegorz-Bialski, Lubenka187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873320
GordejukStefanIwan-Radzyński, Jabłoń187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731049
GordejukDaniłoArtem-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GordewiczAntoniKazimierz-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GordiewiczPawelGrzegorz-Bialski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GordonChaim MjerJosko22Siedlecki,Węgrów1846Niefrontowe bataliony rzemieślniczeKawalerŻydAP Lublin175825B.Pag.
GordonWigdor--Lubelska, siedlecki, Sokołów1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
GordonSzaja HerszLejba-Węgrowski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
GordonGdalHersz-Węgrowski, Węgrów187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731763
GordonMejer BikaGerszek-Sokołowski1872Wykupił się za 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GordziejewskiJózefAleksander24Siedlecki,Siedlce18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerSzlachcic niewylegitymowany ,piśmiennyAP Lublin175859b.pag.
GoreckiAndrzejGrzegorz22Biłgoraj1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647144-145
GoreckiLeon--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580211
GoreckiTeodor-29-1846---AP Lublin17581322
GoreckiPaweł--Łukowski, gm. Wola Korycka 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
GoreckiWawrzyniecAmbroży22Radzyński1854Flota CzarnomorskaKawalerOsadnik,zmarł N 704946/25806-61AP Lublin175835b.pag.
GoreckiWojciechKazimierz Marianna20Radzyński1835-Kawalerszlachcic dowody później złoży czyta i pisze po polskuAP Lublin175853p.pag.
GoreckiJanAmbroży21Radzyński, gm. Zaklików, w. (Be..dne)18442 Dywizja DragonówKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
GoreckiTomaszMarcin-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GorejkoAndrzej--Hrubieszowski---AP Lublin17580212
GorfinkelDawidAnszel19Bialski1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaŻona PietekunŻydAP Lublin175835b.pag.
GorgielAntoni--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Noworosyjsku--AP Lublin175821Spis alf.
GorgolEmilianŁukasz-Radzyński, Tłuściec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731002
Gorgucki v KrolikFranciszek-21-1846---AP Lublin17581327
GorgułFranciszek-25-1846---AP Lublin17581333
GorhmanMordka NusynGec18Radzyński, Radzyń1855-kawalerAP Lublin175822508
GorlakukEustachyMikołaj20Radzyński, Krzywowierzba 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
GornickiJanWawrzyniec-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GoroncMichałGrzegorz24Krasnostawski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnik,katolikAP Lublin175820238
GorskiJan--Siedlecki, Jaczew1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
GorskiMateusz--Siedlecki, Turna1851--Niezdatny z powodu zapalenia oczu.AP Lublin175830b.pag.
GorskiRomanDaniel-Sokołowski, Sokołów187112 Dywizja Piechoty-Wyznaczył najemnikaAP Lublin1758731805
GorskiFelicjanMikołaj-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GorszczarukMikołajFranciszek-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GorszczarukAdamJan-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GorszczarukMichałPaweł-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GortatMaciejStanisław, Marianna22Podlaska, radzyński, Kock, Tchórzew1837Korpus Kaukaskiż.JadwigaWłościaninAP Lublin175856b.pag
GorzałaJan--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Kisłowodzku--AP Lublin175821Spis alf.
GorzałaJanPiotr Agnieszka25Bialski,Radzików,Kornica183616 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175854b.pag.
GorzelakMichałWojciech20Michów183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580571
GorzkosSzczepanBartłomiej23Hrubieszowski, Jarczów183814 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580634
GorzkosPawełWojciech26Krasnostawski, Tarnogóra1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin175807106
GorzkowskiFranciszekN20Siedlecki18522 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GorzkowskiOsipMarcin-Garwoliński, Wola Rębkowska187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873399
GorzytekWojciechPiotr20Łukowski,Garwolin,Unin18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
GosJanWojciech-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
Gos v GąsowskiWojciechMaciej21Krasnostawski, Puchaczów 1840Flota Czarnomorskaż. Ewa c. Benedykta Dudzińskiego, bezdzietny. Żona poszła za mężem.Mieszczanin, murarz AP Lublin17580765
GosekIwanFranc-Łukowski, Serokomla18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731198
GosekLudwikAntoni22Łukowski, Wojcieszków 18433 Korpus PiechotyKawalerWłościanin, czyta i pisze po polsku.AP Lublin175863b.pag.
GoskGrzegorzTomasz28Siedlecki, Sterdyń1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy TronuKawalerMieszczaninAP Lublin175826B.Pag.
GospodarekJanOmelian23Chodywańce1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580486
GospodarekJózefKazimierz20Jakubowice Końskie1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804129
GospodarekIwanOmelian23(Chodowanie?)1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580580
GospodarekJózefKazimierz20Jakubowice Konińskie1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805124
GospodarekWawrzyniecAdam20Lubelski, Jakubowice Konińskie183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580638
GostchorowiczZysmanLejba-Siedlecki1867--AP Lublin175872Spis alf.
GostolFeliksJakub-Węgrowski, Stoczek187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731657
GostołJanFranciszek20Siedlecki, Wielgie1847Moskiewski Garnizon Artylerii - 5 Rotaż. Katarzyna ZnajdkównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
GostykMordko--Hrubieszowski---wykupionyAP Lublin17580213
GostyńskiMikołajMarcin22Krasnostawski, (Nowosiółki?)1838Flotaż. Tekla z Bonieckich.WłościaninAP Lublin17580698
GoszczynskiWacław--Lubelski---AP Lublin17580211
GoszczyńskiSzymon--Krasnostawski---AP Lublin17580211
GoszkowskiAntoni PawełStanisław-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Goszkowski (Gorzkowski)Karol JanFranciszek20Łukowski, gm. Prawda, w. (W..?)1848Korpus Orenburskiż. Leonia MućkowskaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
GoszynskiLudwik-26-1846---AP Lublin17581322
GośJanFranciszek20Siedlecki18526 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerMieszczaninAP Lublin175833p.pag.
GośKarolFranciszek Franciszka22Siedlecki,Mordy 183617 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175854b.pag.
GościejAntoni--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
GościejJakubMikołaj Magdalena21Łukowski,Łopniak?,Jamielnik 183617 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
GośćAndrzejKacper24Łukowski1854Flota CzarnomorskaŻona Julianna PawrzymiewskaOsadnikAP Lublin175835b.pag.
GośniakAndrzejMateusz-Garwoliński, Ułęż187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873463
GotelfMeerMendel-187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731266
GotesdynerBeniaminDawid16Lubelski, Czemerniki1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin175822534
GotlińskiWincentyLeon20Krasnostawski, Rybczewice 183813 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin, stolarz AP Lublin17580629
GotlińskiMichałLudwik21Krasnostawski, Borów1848Flota Czarnomorskaż.Katarzyna TurkiewiczównaWłościanin, stolarz AP Lublin17581424
GotowickiKarolJózef21Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Katarzyna KrzymowskaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GowansznajderPinkasFajbus22Lubelski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 22Żona Maria JochnaŻydAP Lublin175820
GoworekKazimierzJózef-Sokołowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GoworowskiAleksanderWasyli21Hrubieszowski1874-Żona Anna nieczytelne,dzieci nie maChłop wiara greko-kat.AP Lublin175740
GoworskiGrzegorzWasyli-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GozdFranciszek--Krasnostawski---AP Lublin17580211
GozdaIwanOsip-Garwoliński, Podłęż1871--Wrócił. Zamieniony na Karola Kaspra ?AP Lublin175873417
GozdalŁukaszJan23Lubartów1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564744-45
GozdeckiWojciech--Biłgorajski---AP Lublin17580212
GozdeckiWojciechJan20Zamojski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin17581895
GozdekMarcinWojciech23Zamojski1849Flota Czarnomorskażonaty,AP Lublin175816
GozdekMateuszSzymon21Hrubieszowski1852Flota CzarnomorskaŻona KatarzynaOsadnikAP Lublin175820220
GozdekMateusz--Hrubieszowski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
GozdekWawrzyniecJan-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GozdzinskiAntoniKazimierz-Radzyński18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GozdziowskiWincentyTomasz20Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotykawalerczyta po polskuAP Lublin175816
GozlińskiMarcinAnton21Łukowski,Maciejowice,? Tarnowski 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
GoźdzSzymonWojciech20Siedlecki, Seroczyn1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
GoździkAdam--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
GóraJakub--Biłgorajski---AP Lublin17580212
GóraMaciejBartłomiej22Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Franciszka GnisownaAP Lublin175819175
GóraMichałWojciech20Lubelski1852Flota CzarnomorskaŻona Rozalia KubrakOsadnikAP Lublin175820216
GóraWalentyBłażej28Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820149
GóraMichał--Lubelska, łukowski, Ryki1851--Pocztylion stacji JedlińskAP Lublin175831b.pag.
GóraPiotrJan20Radzyński,1853Kaukaska rezerwowa półbrygadaKawalerAP Lublin175834b.pag.
GóraZyskoHirsz19Siedlecki1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaŻona Ryfka N.Żyd,krawiecAP Lublin175835b.pag.
GóraBartłomiejJan25Radzyński, Żeszczynka 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
GóralskiIgnacyJózef22Lubelski1851Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175819246
GóreckiAndrzej--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
GóreckiMichałAmbroży27Radzyński, Kuzawski18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
GóreckiJanMateusz25Bialski, Janów 1843Korpus GrenadierówKawalerMieszczaninAP Lublin175863b.pag.
GórkaTomasz--Chełmski---AP Lublin17580211
GórkaWawrzyniec--Lubelski---AP Lublin17580211
GórkaGrzegorz--Łukowski, gm. Dąbrowa1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
GórmiakAntoniWojciech20Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
GórniakDymitrJan22Tomaszowski1872-KawalerChłop,wiary greko.-kat.AP Lublin175740
GórniakMichałMarcin22Stróża1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580489
GórniakFranciszekDymitr29Uchanie1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804117
GórniakFranciszekGmiter29Uchań1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805111
GórskiWalenty--Krasnostawski---AP Lublin17580211
GórskiHenryk--Lubelski---AP Lublin17580211
GórskiWawrzyniec--Lubelski---AP Lublin17580211
GórskiFilip--Tomaszowski---AP Lublin17580212
GórskiTomaszMarcin23Chełm18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polskuAP Lublin17580433
GórskiAntoniWojciech20Urzędów1836Flota BałtyckaKawalerMieszczaninAP Lublin175804131
GórskiTomaszMarcin23Chełm18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polsku AP Lublin17580525
GórskiAntoniWojciech20Urzędów1836Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175805127
GórskiIgnacy-23-1846---AP Lublin17581311
GórskiTomaszAntoni20Krasnostawski1851Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175819270
GórskiWojciech--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 13 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GórskiFranciszek--Krasnostawski18531 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175821Spis alf.
GórskiAmbrożyRadzyński,1845Garnizon Artylerii w Wyborgu1464/7AP Lublin175824b.pag
GórskiWalentySzymon20Bialski, Janów1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175824b.pag
GórskiPawełAndrzej21Łukowski,Osieck,Ponurzyca1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
GórskiJanJakub20Siedlecki,Kołodziaż, Rażny1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
GórskiKazimierzJózef22Siedlecki, Jaczew1847Moskiewski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
GórskiAntoniStanisław20Łukowski, Ułęż1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
GórskiAntoniStanisław20Łukowski, Ułęż1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
GórskiWincentyMichał22Łukowski, Łazy1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
GórskiJan--Lubelska, radzyński, Międzyrzec Podlaski1851--Niedostawiony, ma być w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
GórskiStanisław--Lubelska, siedlecki, Jaczew1851--Niezdatny jako głupowatyAP Lublin175831b.pag.
GórskiFilipŁukasz22Łukowski18542 Dywizja DragonówŻona Marianna SkunkaOsadnikAP Lublin175835b.pag.
GórskiKazimierzFaustyn23Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerMieszczanin, czyta i pisze AP Lublin175858b.pag.
GórskiFranciszekAleksander26Siedlecki,Preszew,Wólki18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
GórskiFeliksJan20Siedlecki,Dybno18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
GórskiJan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
GórskiFranciszek--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GórskiIwanIwan-Garwoliński, Pszonka187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873485
GórskiAntoniIwan-Węgrowski, Jaczew187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731716
GórskiJanMikołaj Elżbieta20Siedlecki,Kołodziaż,Raźne183618 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
Górski (Gurski)WawrzyniecJózef20Łukowski, Uśniaki1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
GówińskiJózefBartłomiejŁukowski,Łuków18411 Korpus PiechotyKawalerMieszczanin,piśmiennyAP Lublin175860B.Pag.
GóźdzSzymonWojciech20Siedlecki, Seroczyn1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
GrabKazimierz--Biłgorajski---AP Lublin17580212
Grab v PapinJózef--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 11 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GrabaczukWojciech--Hrubieszowski---AP Lublin17580212
GrabarczukMateuszPaweł26Hrubieszowski, Moniatycze 1848Sewastopolski Garnizon ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin17581456
GrabarczukSzymonWawrzyniec20Hrubieszowski, Moniatycze 1848Sewastopolski Garnizon ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin17581458
GrabarczykPiotr--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
GrabarczykWalenty--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
GrabarczykMichałJan-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GrabarczykJózefKarol-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GrabarczykJózefOżyszko Maryna24Radzyński,Krzywowierzby 183618 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
GrabarekStanisławWojciech-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GrabarskiAleksanderIgnacy-Węgrowski, Grębków187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731647
GrabarzPiotr--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Władykaukazie--AP Lublin175821Spis alf.
GrabarzBer MordkoBer20Radzyński,Włodawa1846Kompania wojskowo-robocza IV okręguKawalerŻyd, szewcAP Lublin175825B.Pag.
GrabarzWawrzyniec--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
GrabczakPiotrJan Ewa22Radzyński1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
GrabczakWalentyGrzegorz-Radzyński18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GrabczanRomanKonstanty20Radzyński1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.35KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
GrabczanBazyli--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
GrabczukJózefat--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
GrabczyńskiJanIgnacy21Hrubieszów1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647112-113
GrabekMaciej--Biłgorajski---AP Lublin17580212
GrabekJakubAdam20Białka183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580458
GrabekFranciszekTomasz21Krasnystaw1836KirasjerzyKawalerMieszczaninAP Lublin17580421
GrabekJakubAdam20Białka183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580551
GrabekFranciszekTomasz21Krasnystaw18362 Dywizja KirasjerówKawalerMieszczaninAP Lublin17580514
GrabekMichałWojciech, Zofia25Podlaska, łukowski, Ryki, Baranów1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
GrabfeldLeibusMoszek12Lubelski, Lublin1855Kantonista w Twierdzy Zamośćkawalerza brata WigdoraAP Lublin175822530
GrabianAndrzej--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
GrabiasJanAndrzej22Biłgoraj1836KirasjerzyKawalermieszczanin, sitarzAP Lublin17580415
GrabiasJanJędrzej22Biłgoraj18362 Dywizja KirasjerówKawalerMieszczanin, sitarz AP Lublin1758057
Grabias?WojciechSebastian20Księżpol183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580451
GrabiaszWojciechSebastian20Zamojski, Księżpol183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580544
GrabielniakŁukaszJan26Drobiec (?)1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804111
GrabinskiPaweł--Krasnostawski---AP Lublin17580211
GrabińskiAntoniJan20Krasnostawski, Żulin1840Flota Czarnomorskaż. Zofia c. Sebastiana Mańczuka, bezdzietny.WłościaninAP Lublin175807106
GrabjasAntoni--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
GrabnerAdamAndrzej20Lubelski185014 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiAP Lublin175818144
GrabosWojciech--Lubelski---AP Lublin17580211
GraboskiWawrzyniecAdam20Czemierniki183615 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580575
GrabowiecJózefGrzegorz23Radzyński1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
GrabowskiTomasz--Krasnostawski---AP Lublin17580211
GrabowskiMarcin--Lubartowski---AP Lublin17580211
Grabowskikarol--Lubelski---AP Lublin17580211
GrabowskiWawrzyniecAdam20Czemierniki (?)183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580481
GrabowskiWojciechGrzegorz23Krasnobród18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalermieszczanin, rymarzAP Lublin17580448
GrabowskiAntoniAndrzej22Tworyczów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804133
GrabowskiAntoniAndrzej22Tworyczów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805128
GrabowskiMichałStanisław26Kamionka1834-Włościanin, czyta i pisze po polsku. Po uwolnieniu z więzienia za kradzież.AP Lublin17580850
GrabowskiWojciech-20-1846---AP Lublin17581323
GrabowskiKazimierzWojciech20Hrubieszowski18523 Dywizja GrenadierówŻona Julianna SkanickaMieszczaninAP Lublin17582042
GrabowskiJakub--Krasnostawski18534 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821Spis alf.
GrabowskiWawrzyniecBonifacy29Siedlecki, Paplin18473 Dywizja Artylerii KonnejKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
GrabowskiBłażejJan21Siedlecki, gm. Borki (?), w. (?)18473 Dywizja GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
GrabowskiAleksanderMichał20Siedlecki, Chromna1848Arsenał w Brańskuż. Marianna RuszniewskaSzlachcicAP Lublin175827B. Pag.
GrabowskiJanDominik20Bialski, Huszcza1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
GrabowskiAleksanderMichał20Siedlecki, Chromna1848Arsenał w Brańskuż. Marianna RuszniewkaSzlachcicAP Lublin175828B.Pag.
GrabowskiJanDominik20Bialski, Huszcza1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
GrabowskiJan--Siedlecki, Sabnie1851--Niedostarczony - w drodze.AP Lublin175830b.pag.
GrabowskiRoch--Lubelska, łukowski, Czyszków1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
GrabowskiJózefN20Radzyński18522 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerMieszczaninAP Lublin175833p.pag.
GrabowskiLeonBłażej26Siedlecki1852Flota CzarnomorskaŻona Teresa GodlewskaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GrabowskiFranciszekKrzysztof21Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Anna KowalewiczOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GrabowskiStanisławTomasz21Bialski,18532 Dywizja konnej artyleriiż.Helena KoniewAP Lublin175834b.pag.
GrabowskiWładysławMaciej Marianna21Siedlecki1835-Kawalerszlachic dowody u rodzonego brata czyta i pisze po polskuAP Lublin175853p.pag.
GrabowskiAntoniMichał21Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175858b.pag.
GrabowskiJakub20Siedlecki,Prostyń,Złotki18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
GrabowskiStanisławMikołaj21Siedlecki,Mokobrody18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerMieszczaninAP Lublin175860B.Pag.
GrabowskiPiotr--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
GrabowskiWincenty--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
GrabowskiPiotr--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GrabowskiJózefJan20Łukowski, (?)18433 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
GrabowskiFranciszekOsip20Bialski, Czaple-Ruskie 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
GrabowskiStanisławJózef20Siedlecki, Kisielany-Kuce184410 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin, tkacz AP Lublin175864b.pag.
GrabowskiGrzegorzFilip20Siedlecki, Czerwanki184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
GrabowskiTomaszLudwik-Sokołowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GrabowskiIwanSemen-Radzyński, Suchowola187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873978
GrabowskiFrancAndrzej-Radzyński, Misie187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731075
GrabowskiAleksanderLudwik-Sokołowski, Sterdyń18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731474
GrabowskiWalentyIwan-Węgrowski, Miedzna187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin1758731744
GrabowskiKarol TeofilŁukasz-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GrabowskiAndrzejKarol-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GrabowskiWojciechGrzegorz22Krasnobród18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerMieszczanin, rymarz AP Lublin17580540
GrabskiFranciszekJakub20Hrubieszowski18517 Dywizja Kawalerii LekkiejkawalerAP Lublin175819104
GrabskiStanisławWojciech Małgorzata20Siedlecki1835-Kawalerszlachcic dowody złożył zna język łaciński bawił się włóczęgostwemAP Lublin175853p.pag.
GrabsztokEjzykJudka18Krasnostawski18519,10,11 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819316
GrabusMichał-22-1846---AP Lublin17581315
GradMajer Gersz--Zamojski---AP Lublin17580213
GradBartłomiejPiotr21Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819206
GradowczykSzymchaHerszko23Radzyński, Radzyń18459,10,11 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce Broniż. Hela BierkównaŻydAP Lublin175824b.pag
GradziteunTewel Dawid--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580213
GradzkiGrzegorz--Lubelski18532 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175821Spis alf.
GrafRubinIcek19Zamojski, Józefów1855-żona Rachela SzczerskaAP Lublin175822511
GraffJosefMichel20Lubelski, Piaski1844Flota CzarnomorskaKawalerŻydAP Lublin17580916
Graff v KrakwenwarterLejbaHerszko20Zamojski, Tomaszów1844Flota Czarnomorskaż. Łaja z Roków, bezdzietny, żona poszła za mężem.Żyd, kuśmierz AP Lublin1758095
GrajcarHersz LejbaLejzor-Łukowski, Prawda187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731157
GralFranciszekBartłomiej21Łukowski,1853Rota N 4 Reducki Artyleryjski Garnizon przy Tyflińskim Artyl.Garnizonież.Zofia BojankowskaAP Lublin175834b.pag.
GralikJanJan-Włodawski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
GrałaStefanJózef-Węgrowski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GranatSzmul,JankielMajer18Lubelski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 14KawalerŻydAP Lublin175820
GranatekWładysławIwan-Włodawski, Parczew187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873770
GranatowiczJanAntoni Teresa22Radzyński1835-Kawalermieszczanin czyta i pisze po polskuAP Lublin175853p.pag.
Graniczek v DranaczekGersz LejbJosel-Bialski1872Patrz pod litera D-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GraniosJózefMarcin26Konopnica1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804108
GraniosJózefMarcin26Konopnica1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805102
GrassIcekLipa21Zamojski, Tomaszów1844Flota CzarnomorskaKawalerŻydAP Lublin17580913
GraszaJanAdam21Biłgoraj183615 Dywizja PiechotyKawalermieszczanin, za ukrywanie się przed spisem, sitarzAP Lublin17580484
GraszaBłażejKrzysztof22Luchów?183615 Dywizja Piechotyż. Konstancja c. WojciechaWłościaninAP Lublin17580464
GraszaBłażejKrzysztof22Luchów183615 Dywizja Piechotyż. Konstancja Wlasiówna, ma syna Macieja m.6, zostają przy rodzinie.WłościaninAP Lublin17580558
GraszaJanAdam21Biłgoraj183615 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin, za niestawienie się do spisu, szklarz.AP Lublin17580578
GratkiewiczKarolMikołaj Marianna22Siedlecki,Siedlce 183618 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin,szewcAP Lublin175854b.pag.
GratowskiKazomierz--Hrubieszowski1853Dywizja Grenadierów--AP Lublin175821Spis alf.
GrawonFerdynand--Chełmski---AP Lublin17580211
GrąckiWojciechBartłomiej21Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Ewa RaczyńskaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GrądzielJan--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Władykaukazie--AP Lublin175821Spis alf.
GrądzkiFeliks--Lubelska, radzyński, Włodawa1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
GrądzkiWładysław--Lubelska, radzyński, Włodawa1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
GrądzkiMichałJan28Siedlecki1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34Żona Julianna WalasinskaOsadnikAP Lublin175835b.pag.
GrądzkiStanisławJan Marianna22Siedlecki1835-Kawalerwłościanin czyta i pisze po polskuAP Lublin175853p.pag.
GrądzkiJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GrądzkiPaweł--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GrądzkiHenryk--Łukowski, Włodawa1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
GrądzkiJan--Siedlecki, Kołodziąż 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
GrądzkiAntoniAleksander28Radzyński, Włodawa18436 Korpus Piechoty, 18 Dywizja Piechoty ż. Barbara Snitkówna, ma syna Stanisława l.4. Rodzinę zabiera ze sobą. Szlachcic. Był strażnikiem celno-granicznym przez ponad 10 lat. Czyta i pisze po polsku, francusku, rosyjsku i niemiecku.AP Lublin175863b.pag.
GrądzkiStanisław--Siedlecki1843Służba górnicza--AP Lublin175863b.pag.
GreczkowskiFranciszek--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
GreczukJózefIwan20Bialski,1853Rota Nr 9 13ej garnizonowej artyleryjskiej brygadyKawalerAP Lublin175834b.pag.
GreczukPawełSemen-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GregorczykWojciechMichał22Serniki1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805123
GregorowiczMichał--Lubelska, siedlecki, Wola Wodyńska1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
Gregorowicz v SochaczewskiJózefJan-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GregorukAndrzejWasyliBialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GregułaJacentyWincenty23Lubartów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804112
GregułaGrzegorzJakub20Lubelski1852Flota Czarnomorska P23Żona Helena ZaczychOsadnikAP Lublin175820257
GregułaGrzegorz--Lubelski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
GregułaFranciszek--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Gieorgijewsku--AP Lublin175821Spis alf.
GregułaJacentyWincenty23Lubartów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805106
GregułaLeonKarol21Lubelski, Syrniki1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580797
GrejerLeizorAbram20Lubelski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artyleryjskich Oddz. Korpusu Kaukaskiegokawalerw miejsce jego do służby zabrany brat Icek Grejer lat 15 do Wojennych KantonistówAP Lublin1758126
GrekorowiczIgnacyStefan23Siedlecki,Sawiń18408 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
GrelSeweryn--Krasnostawski18481 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175814Spis alf.
GrelaWojciechJózef22Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819187
GrelaAntoniPaweł20Zamojski1851Kaukaska Półbrygada Rezerwoważona Marianna HumuwnaAP Lublin175819222
GrelaMichał--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 14 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GrelaSzymonMateusz20Batorz1836-KawalerWłościanin, za ukrywanie się przed spisem AP Lublin17580868
GreloHryćOstan22Radzyński,1853Rota 6 i 7 8ej garnizonowej artyleryjskiej brygadyKawalerAP Lublin175834b.pag.
GrelukStefanTeodor20Hrubieszowski, Hrubieszów1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580785
GreminRochJózef-Sokołowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GrendaPiotr--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
GrendziakStanisławJózef-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GrenkeJanGotfryd-Sokołowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GrenzewiczJózef KazimierzJan21Nowoaleksandryjski1871-Żona Karolina Mendrow,córka Józefa Mieszczanin,wiary rz.kat.,AP Lublin175740
GreńŁukaszJakub24Radzyński,Jabłoń1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
GreńPawełJakub21Radzyński, Jabłoń1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
GreńPawełJakub21Radzyński, Jabłoń1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
GreńSzymon--Łukowski, Jabłoń 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
GreńJanTrochimRadzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Marianna DaszekOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GreńŁukaszStefan21Radzyński, Jabłoń 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
GresiukAdamŁukasz-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GressMojzeszLewko22Radzyński1854Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
GreszkoMichał--Zamojski1853Dywizja Artylerii Grenadierów--AP Lublin175821Spis alf.
GresztaBartłomiejJan24Zamojski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581865
GresztaMaciejMaciej21Zamojski, Adamów1840Flota Czarnomorskaż. Agnieszka c. Andrzeja Pakuły, bezdzietny.Włościanin, zm.1862AP Lublin17580780
GreżkaJanJan-Włodawski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GrębieńGrzegorzJakub22Bialski, Bubel 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
GręzakJanMarek20Siedlecki,1853Rota 6 i 7 8ej garnizonowej artyleryjskiej brygadyKawalerAP Lublin175834b.pag.
GręzakMichałJózef-Siedlecki1867--AP Lublin175872Spis alf.
GriciukSemenIwan-Konstantynowski, Olszanka187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873872
Griciuk v KonickiStefan-Bialski, Zabłocie187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-Ojciec nieznany. Wrócił, a na jego miejsce poszedł Guszcza Iwan?AP Lublin175873319
Griciuk v SamociukIwanTaras-Radzyński, Tłuściec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731007
GricmanDawidJosef-Łukowski, Łukowa187134 Dywizja Piechoty-Wyznaczył najemnika Jana Sami…?AP Lublin1758731160
GriczkoIwanGrzegorz-Łukowski, Tuchowicz187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731292
GriczonStanisławPiotr-Łukowski, Trzebieszów187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731188
GriglasSebastianJoachim-Węgrowski, Grębków187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731650
GrinSzymonLejba22Krasnostawski, Izbica184514 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriiżona Laja DrykiermalarzAP Lublin17581016
GrinbaldJosefWólf15Lubelski1851Batalion Kantonistów Wojskowych - Zamośćkawalerza brata Moszka Lejby, ŁęcznaAP Lublin175819332
GrinbaumSzmulJózef20Lubelski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artyleryjskich Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerczapnikAP Lublin1758129
GrinbergJankielChaim-Siedlecki, Siedlce1871--Wrócił korzystając z wykupu 1000 rubliAP Lublin1758732
GrinbergHerszBerek-Konstantynowski, Łosice187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873943
GrinbergMoszkoChaim-Sokołowski, Sokołów187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731423
GrinbergJudkoHersz-Sokołowski, Kowiesy187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731426
GrinbergSrulFiszel-Siedlecki, Siedlce187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731786
GrinbojmGerszek--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580213
GrindlerAbramMoszko15Zamojski1852Wojenni KantoniściKawalerŻyd, w miejsce brata SrulaAP Lublin175820317
GrinewiczJanTeodor-Bialski, Sidorki187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873297
GrinewiczIwanAleksy-Bialski, Kościeniewicze187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873326
GriniewskiDominikPiotr-Bialski, Rossosz187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin175873315
GrinszpanSzmulSzmul23M. Lublin184514 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiKawaler-AP Lublin17581022
GrinszpanAron BerekMoszek15Lubelski, Płouszowice1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin175822543
GrinszponHersz HaimWolf19Bialski1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaKawalerŻydAP Lublin175835b.pag.
GrinszteinFroimAbus18Lubelski1853Jekateryńska PórotaKawalerŻydAP Lublin175820310
GrinsztejnLejbRywak-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
Gripiuk v MichniukMichałGrycew23Tomaszowski1871-Żona Agnieszka Grykowska,dzieci nie maChłop,wiary greko-kat.AP Lublin175740
GrissKarol--Gub. Płocka1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GrobGutmanJankiel20Lubelski, Lubartów184513 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriiżona Fajga Olberg-AP Lublin17581010
GrobelAndrzejAdam22Lubelski1850Korpus GrenadierówAP Lublin17581842
GrobelGrzegorz--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Gieorgijewsku--AP Lublin175821Spis alf.
GrobelniakŁukaszJan26Bzowiec1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805105
GroblaWojciechŁukasz22Palikije18404 Dywizja Kawalerii Lekkiejż. Marianna c. Jakuba , bezdzietny WłościaninAP Lublin175807139
GroblewskiAntoniAlojzy21Radzyński1854Flota CzarnomorskaKawalerMieszczaninAP Lublin175835b.pag.
GrobmanLewiGerszek21Lubelski1846Wewnętrzne Kompanie Liniowe i Warsztatowe Batalionów Garnizonowychżona Frajd RubinowiczównaszewcAP Lublin17581222
GrochStefanAntoni20-1834-KawalerWłościanin, rolnikAP Lublin17580335
GrochGrzegorz--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
GrochJan--Krasnostawski18534 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821Spis alf.
GrochMaciej--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 11 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GrocheckiStanisławKsawery20Krasnostawski, Siedliska 18404 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin175807132
GrochockiWojciechNorbert21Łukowski,Jarczew18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
GrochowiczFranciszek--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
GrochowiecJózefKazimierz-Konstantynowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GrochowskiStanisław--Lubartowski---AP Lublin17580211
GrochowskiPiotr-25-1846---AP Lublin1758134
GrochowskiJanJózef20Zamojski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818118
GrochowskiMichałKajetan21Łukowski, Grochówek 1847Butyrski Pułk Piechotyż. Marianna GrochowskaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
GrochowskiPawełStanisław21Radzyński, Zabiele1847Butyrski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
GrochowskiMarcin--Lubelska, łukowski, Jakusze1851--Pocztylion stacji ZalesieAP Lublin175831b.pag.
GrochowskiWojciech--Lubelska, siedlecki, Zbuczyn1851--Niedostawiony, ma być w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
GrochowskiJanWojciech23Łukowski,1853Druga Lekka Dywizja Kawaleriiż.Franciszka RozwadowskaAP Lublin175834b.pag.
GrochowskiFranciszekMichał22Łukowski,1853Parkowa ½ Rota N 2 Zarządu Inżynierii w twierdzy BenderachKawalerAP Lublin175834b.pag.
GrochowskiTomaszMichał24Łukowski1834-KawalerSzlachcic dowodu nie składaAP Lublin175852p.pag
GrochowskiAndrzejJacenty, Rozalia21Podlaska, łukowski, Wierzejki, Grochówka1837Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic bez dowodów, czyta i pisze po polskuAP Lublin175856b.pag
GrochowskiMaksymTomasz, Anastazja20Podlaska, bialski, Toporów1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
GrochowskiMichałTomasz20Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic. dowodów nie dostarczyłAP Lublin175858b.pag.
GrochowskiJanWincenty27Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
GrochowskiFranciszekMateusz23Radzyński,Jaski 18407 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcic niewylegitymowany ,piśmienny AP Lublin175859b.pag.
GrochowskiFranciszek--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
GrochowskiKazimierz--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
GrochowskiFabian--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
GrochowskiJacenty--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GrochowskiKacper--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GrochowskiFranciszekJózef-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
GrochowskiGrzegorzIwan-Konstantynowski, Swory1871--Wrócił. Zamieniony nr 1363AP Lublin175873933
GrochowskiWładysławJózef-Radzyński, Kąkolewnica187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731034
GrochowskiMichał AdamKarol-Łukowski, Jakusze187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin1758731360
GrochowskiAdamMaciej-Łukowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GrochowskiJózefTomasz-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GrochowskiFranciszekTadeusz-Radzyński187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GrochowskiGrzegorzJan-Konstantynowski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GrochowskiJanStanisław-Węgrowski1872Zamienił Pietrzaka wypisanego ze szpitala-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GrochowskiJózefJan20Łukowski, Grochówka18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerSzlachcicAP Lublin175863b.pag.
Grochowski v MarkiewiczJakubMichał Marianna21Łukowski,Wierzejki,Grochówka 183614 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcic niewylegitymowany ,piśmiennyAP Lublin175854b.pag.
GrociukPaweł JanN.20Bialski, Kostomłoty 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
GrockiAugustyn--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
GrodekBenedyktPiotr-Włodawski, Uścimów187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873657
GrodkowskiJanTomasz-Węgrowski1872Wykupił się 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GrodzickiKazimierzFranciszek20Zamojski1850Bataliony wojskowo-robocze Zarządu Osad WojskowychAP Lublin175818165
GrodzickiJanFranciszek21Siedlecki1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GrodzickiFeliksWojciech23Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerSzlachcicAP Lublin175858b.pag.
GrodzickiMichał--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
GrodzickiStanisław--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
GrodzickiJudkoSzmul21Podlaska, siedlecki, Nowa Wieś1844na rachunek przyszłego poborukawalerstanu wiejskiego, młynarz, był w więzieniu za kradzieżAP Lublin175862b.pag.
GrodzickiJulianFranciszek-Siedlecki1867--AP Lublin175872Spis alf.
GrodzickiFranciszekJan-Siedlecki1867--AP Lublin175872Spis alf.
GrodzickiSzczepan TomaszPaweł-Łukowski, Łuków187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731333
GrodzickiMoszkoIcek23Siedlecki, Liwa1845Komenda Policju w OdessieKawalerŻydAP Lublin175824b.pag
GrodzickiJan KonstantyAndrzej21Radzyński, (Łysolejki?)1847Flota Bałtyckaż. Franciszka DutkównaMieszczaninAP Lublin175826B.Pag.
GrodzickiAntoniJan22Siedlecki,?18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175859b.pag.
GrodziedzkiAdamKrzysztof Agnieszka25Siedlecki,Dziewnik?18365 Dywizja ArtyleriiKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175854b.pag.
GrodzieńskiJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GrodzikIwanNastem23Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Marianna N.OsadnikAP Lublin175833p.pag.
GrodzińskiAndrzejJan20Radzyński, (w. Rudrzejew?)1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
GrodzińskiAndrzej--Łukowski, Andrzejów1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
GrodzińskiStanisław--Siedlecki, Stara Wieś 1851--Zbiegł.AP Lublin175830b.pag.
GrodzkiWalenty--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
GrodzkiAleksanderAntoni-Siedlecki, Skupie1871--AP Lublin17587386
GromSemenSyder20Hrubieszów1835</