Baza rekrutów: nazwiska F – J

Aby ułatwić wyszukiwanie, wpisz szukaną frazę w wyszukiwarce.

Nazwisko rekruta Imię rekrutaImię ojca WiekNazwa obwodu i miejscowość poboru Rok poboru Nazwa jednostki wojskowej Stan cywilnyUwagi (stan społeczny, zawód, powód poboru)Nazwa archiwum Nr zespołu arch.Sygn.Arch.Karta / strona
FabianMateusz Maciej 22Hrubieszowski, Tuczępy183814 Dywizja PiechotyKawaler WłościaninAP Lublin17580640
FabianMichał24Lubelski, Krzesimów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
FabianczukJózefJan-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FabianekAndrzejAntoni27Boiska1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804b.pag.
FabianekAndrzejAntoni27Boiska1836Korpus KaukaskiKawaler WłościaninAP Lublin175805132
FabianiakJanJanSiedlecka, garwoliński, Sobienie Jeziory187026 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin17587568
FabianiakJanJan20Siedlecka, garwoliński, Sobienie Jeziory187026 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerAP Lublin17586768
FabiańczukFranciszekLaurenty20Siedlecka, konstantynowski, Hołowczyce, Płosków1868-KawalerWłościanin, czyta po polskuAP Lublin175866b.pag.
Fabiańczuk v AugustyńskiMaciejAugustyn Ewa23Siedlecki1835-Kawalerwłościanin AP Lublin175853p.pag.
FabiańskiWalenty--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
FabiańskiMichałJózef 22Siedlecki, Kossowska Wólka 184418 Dywizja Piechoty Kawaler WłościaninAP Lublin175864b.pag.
FabijanczukJózefFranc-Sokołowski, Sabnie187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731537
Fabisiak FilipPiotr 22Siedlecki, Ceranów18477 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
FacKazimierzStanisław21Zamojski185018 Dywizja Piechoty AP Lublin17581880
FaergierdLudwik Teodor 20Siedlecki,Nieciecz18407 Dywizja PiechotyŻonaty-Marianna Włościanin ,tkacz AP Lublin175859b.pag.
FaernanSzyja PerecSzloma19Lubelski1848Wojenno-Robocze Rota 8 Okręgu Komunikacji Lądowych i WodnychKawalerŻydAP Lublin17581714
FaigenbaumJankielSiedlecki,1853Flota CzarnomorskaKantonistaAP Lublin175834b.pag.
FaingebaumUngerUser20Kurowski, Michów, Lubelski1866Żonaty, syn Berek, c. Ita?Żyd, skorzystał z prawa wykupuAP Lublin175823206
FajberczukFilip-20-1846---AP Lublin17581312
FajchandAronLejbus-Garwoliński1872Okręgowy Sztab Wojenny w Moskwie -Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FajdaAntoni-21-1846---AP Lublin17581331
FajebergJankielIcek18Siedlecki,1853Wojenno Roboczy N 3 Batalion Zarządu Wojennych Osadż.Estera LipaKrawiecAP Lublin175834b.pag.
FajerbergSrul--Lubelska, siedlecki, Węgrów1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
FajerglasSzmulLejbus19Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichKawalerŻyd,krawiecAP Lublin 17581716
FajerglasSzmulLejbus19Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichKawalerŻyd,krawiecAP Lublin 17581716
FajermanDawid Berek--Lubelska, łukowski, Łuków1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
FajersztajnDawid CwylZelman22Tarnogród1866Ż. Chana N.Żyd, skorzystał z prawa wykupuAP Lublin175823247
FajerszteinGiecelPertz22Lubelski, Piaski1845Jednostki nadbrzeżne Floty Czarnomorskiejzona BrandlakrawiecAP Lublin17581031
FajersztejnMordko--Hrubieszowski---AP Lublin17580249
FajersztejnMoszek--Lubelski---zamieniony za Szlu GalberewergAP Lublin17580249
FajertagMoszekChaim Srul20Lubelski1863-KawalerŻyd, wysłany 17.05.1863 r.w 12 partii, mieszczanin.AP Lublin1723338
FajferMikołaj-20-1846---AP Lublin17581322
FajferBoruchSzloma Abram18Zamojski1851Kompania wojskowo-robocza IV okręgu kawalertokarzAP Lublin175819305
FajferWawrzyniec--Zamojski18531 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175821Spis alf.
FajferAugustWojciech20Siedlecki18526 Lekka Dywizja KawaleriiŻona Karolina KiterAP Lublin175833p.pag.
FajferJan AleksanderAndrzej, Teresa21Podlaska, siedlecki, Węgrów18376 Dywizja Artyleriiż.AntoninaMieszczanin, młynarzAP Lublin175856b.pag
FajferJózefKarol-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Fajfer Gotlib Wojciech 20Siedlecki, Grochów 18473 Dywizja Grenadierów KawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
FajfermacherSrul Rubin--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580249
FajfermacherSrulMejlich22Lubelski, Lubartów184513 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynierii ż. Tora Łaja z Sołajów-AP Lublin1758109
FajgebaumLejzorLejba21Lubelska, radzyński, Radzyń Podlaski186629 Piechotna Dywizja m.Mogilew n/DniepremŻonaty, s.LejbaAP Lublin17583755
FajgelIcek RubinSzmul-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FajgenbaumJoelBerek18Lubelski1852Jekateryńska PółrotaKawalerŻydAP Lublin175820310
FajgenbaumMoszekGerszek18Lubelski1852Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 10KawalerŻyd, stolarzAP Lublin175820
FajgenbaumJoelGerszon18Bialski1854Niefront.Oddz.Rzemieśln.Brygada 15 Dywizji PiechotyKawalerŻydAP Lublin175835b.pag.
FajgenbaumBerekAbram22Łukowski1873-Żona Fajna WinobrartŻyd,szewcAP Lublin175870b.pag.
Fajgenbaum LejbowiczIcek-18Radzyński, Radzyń Podlaski1848 3 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowych Kawaler ŻydAP Lublin175827B. Pag.
Fajgenbaum Leybowicz Icek-18Radzyński, Radzyń 1848 3 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowych Kawaler Żyd AP Lublin175828B.Pag.
FajgenblatChachman LejzorSzulim-Radzyński, Międzyrzec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731131
FajgenblatIcekGdal22Siedlecka, włodawski, Ostrów18703 Rezerwowa Kawaleryjska BrygadaŻ. Maria, c.TowaAP Lublin17586769
FajgeniaumJockoZelman-Siedlecki1872Zawrócony z uwagi na wzrost-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Fajgerycht UrynSzaja21Łukowski, Ryki184512,13 Rota Inwalidzka w Iżewskiej Fabryce BroniKawalerŻyd AP Lublin175824b.pag
FajgielmanIcek--Lubelska, radzyński, Międzyrzec Podlaski1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
FajnElia--Lubartowski---wykupionyAP Lublin17580249
Fajnbladt Berkowicz Josek-19Łukowski, Żelechów1848 3 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowych Kawaler Żyd AP Lublin175828B.Pag.
Fajnblandt BerkowiczJosek-19Łukowski, Żelechów1848 3 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowych Kawaler ŻydAP Lublin175827B. Pag.
FajnerGytmanGutman18Zamojski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 15KawalerŻydAP Lublin175820291
FajngenblatIcekGdalSiedlecka, włodawski, Ostrów18703 Rezerwowa Kawaleryjska BrygadaAP Lublin17587569
FajngezachtJosekSzapsio-Garwoliński1872Wykupiony za 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FajngoldSzlomaSzymon22Siedlecka, węgrowski, Węgrów1868-Ż. Jenta Fiszelewa, s.Abram, c.ChajaŻydAP Lublin175866b.pag.
FajngoldBendzianMoszko-Siedlecki, Siedlce187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587310
FajnlandDawid--Lubelska, bialski, Janów Podlaski1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
FajnsterSzlemaJosel-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FajnsznejderMejer--Lubelska, łukowski, Garwolin1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
FajntuchIcekBeniamin23Hrubieszowski184513 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynierii Kawaler-AP Lublin1758107
FajnzelbergMendelLejba19Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichŻona Mindla FajnerŻyd,krawiecAP Lublin 17581719
FajnzelbergMendelLejba19Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichŻona Mindla FajnerŻyd,krawiecAP Lublin 17581719
FajtermacherHerszLejzor23Lubelski1863-Żona Perca LantermanŻyd, wysłany 17.05.1863 r.w 12 partii, mieszczanin. AP Lublin1723336
FajwelGerzMotle21Garwoliński1873-KawalerŻydAP Lublin175870b.pag.
FalPiotrMaciej23Łukowski, Pawłowice 1848Korpus OrenburskiKawaler WłościaninAP Lublin175827B. Pag.
FalPiotrMaciej 23Łukowski, Pawłowice 1848Korpus OrenburskiKawaler WłościaninAP Lublin175828B.Pag.
FalJakubAntoni25Łukowski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34Żona Marianna MiłoszOsadnikAP Lublin175835b.pag.
FalFranciszek--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
FalMichałFranciszek22Garwolinski186729 Dywizja PiechotyKawalerChłop,wiara rz.katAP Lublin175865b.pag
FalMateuszIzydor21Siedlecka, garwoliński, Pawłowice1868-Ż. Ludwika Komorniczuk, c.MariannaWłościaninAP Lublin175866b.pag.
FalMichałFranciszek-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
FalPiotr MichałFranciszek-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FalWojciechMateuszSiedlecka, garwoliński, Pawłowice187027 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin17587568
FalWojciechMaciej21Siedlecka, garwoliński, Pawłowice, Długowola187027 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerAP Lublin17586768
Fal (Fall)WojciechLeonard 25Łukowski, Długowola1848Korpus Kaukaski Kawaler WłościaninAP Lublin175828B.Pag.
FalatyckiHerszkoSzlomaSiedlecka, sokołowski, Jabłonna187027 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin17587570
FalatyckiHerszkoSzloma22Siedlecka, sokołowski, Jabłonna, Czekanów187027 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerAP Lublin17586770
Falatycki v CzerwińskiWawrzyniecTomasz20Siedlecki, Żebrak1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy TronuKawalerSzlachcic AP Lublin175826B.Pag.
FalczukStefanDamian23Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji Piechoty Żona Weronika KaliszewskaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
FalczyńskiJanStanisław26Lubelska, łukowski, Żelechów, Franzdorf186635 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerWłościanin, wstąpił za Jana Bożek z SobolewaAP Lublin175837872
FalczyńskiJanStanisław19Łukowski, Francdorf1863-KawalerWłościanin, przestępca politycznyAP Lublin17234b.pag
FalendzkiWalentyPaweł22Łukowski,1853Druga Lekka Dywizja Kawalerii KawalerAP Lublin175834b.pag.
FalęckiLeopold--Lubelska, bialski, Janów Podlaski1851--Stawał do poboru w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
FalętaWojciechKrzysztof, Krystyna21Podlaska, łukowski, Ryki, Janisze183718 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
Falkienberz Paweł Bogusław 20Lubelski, Starościn 1838FlotaKawaler WłościaninAP Lublin175806104
FalkowiczNychymFajwel21Łukowski186713 Batalion Rezerwowy Piech.Żona Szaja EpsztejnŻydAP Lublin175865b.pag
FalkowiczNichimFalko-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
FalkowskiIgnacyPiotr 20Łukowski, Garwolin 1848Korpus OrenburskiKawaler MieszczaninAP Lublin175827B. Pag.
FalkowskiIgnacyPiotr20Łukowski, Garwolin1848Korpus OrenburskiKawaler MieszczaninAP Lublin175828B.Pag.
FallWojciechLeonard 25Łukowski, Długowola1848Korpus KaukaskiKawaler WłościaninAP Lublin175827B. Pag.
FalskiJanKrystian21Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji Piechoty Żona Elżbieta SzumaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
FałdowskiMateusz--Lubelska, siedlecki, Mokobody1851--Niezdatny z powodu prawej nogi krótszejAP Lublin175831b.pag.
FałdowskiMateusz--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
FałdowskiStanisławWawrzyniecSiedlecka, siedlecki, Mokobody1870WykupionyAP Lublin17587568
FałdowskiStanisławWawrzyniec20Siedlecka, siedlecki, Mokobody1870KawalerWykupiony, czyta i pisze po polsku i rosyjskuAP Lublin17586768
FałtynowiczJózef--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
Fangot (Herszkowicz)Mania-18Łukowski, Krępa1848 12 rota wojskowo-robocza, Zarząd Inżynierii w KijowieKawaler ŻydAP Lublin175827B. Pag.
Fangot HerszkowiczMania-18Łukowski, (K..?)1848 12 rota wojskowo-robocza, Zarząd Inżynierii w KijowieKawaler ŻydAP Lublin175828B.Pag.
Fanianow AntoniAdam20Puławy1835-KawalerWłościanin, czyta i pisze po polsku.AP Lublin11564727
Fansztajn vel FinkelsztejnHerszkoSrulSiedlecka, garwoliński, Żelechów1870Za niego przyjęty WajsenbergAP Lublin17587569
Fansztajn vel FinkelsztejnHerszkoSrul23Siedlecka, garwoliński, Żelechów1870Ż. Rajza Małka, s.Srul, s.Mordko MendelZa niego przyjęty WajsenbergAP Lublin17586769
FarbermanMelukHerzyk21Zamojski, Kraśnik1844Flota CzarnomorskaKawaler ŻydAP Lublin1758099
FarbiaczHersz MoszkoNusym19Siedlecki1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaKawalerŻydAP Lublin175835b.pag.
FarbiarzSzmul IcekMoszkoSiedlecka, włodawski, Ostrów1870WykupionyAP Lublin17587569
FarbiarzSzmul IcekMoszko20Siedlecka, włodawski, Ostrów1870Ż. SzajndlaWykupiony, szewcAP Lublin17586769
Farbiarz ( Uczenik )JosefHerszko20Siedlecka, włodawski, Ostrów187027 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerAP Lublin17586769
Farbiarz ( Uzenik )JosefHerszkoSiedlecka, włodawski, Ostrów187027 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin17587569
Farbiarz v UczenachAjzykGersz-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FarbsztajnJoskoSzmul21Lubelska, siedlecki, Sterdyń1866Ż. Sura, s.PejsakWykreślonyAP Lublin17583783
FarfulTomaszJan21Krasnostawski18521 Dywizja Kirasjerów Żona Marianna GerszakMieszczaninAP Lublin17582065
FarfusTomasz--Krasnostawski18531 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175821Spis alf.
FasułaAndrzejMarcin22Siedlecka, radzyński, Lisiowólka, Bezwola1868-KawalerWłościaninAP Lublin175866b.pag.
Faterlani v FaterblankWulfIcek18m.Lublin1851Morska Kompania wojskowo-robocza bud. Floty CzarnomorskiejkawalerAP Lublin175819286
FatygaJan--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Władykaukazie--AP Lublin175821Spis alf.
FatygaMikołajWawrzyniec23Łukowski1854Flota CzarnomorskaŻona Rozalia CzarnockaOsadnikAP Lublin175835b.pag.
Fatyga Franciszek Mateusz 20Radzyński, Przytoczno 1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja Piechoty ż. Marianna Wojakówna WłościaninAP Lublin175824b.pag
FatykaJanJacenty 23Lubelski, Rury Suchodolskie 1848Flota Czarnomorska Kawaler Włościanin AP Lublin17581422
FatylaFrancMichał-Łukowski, Łysobyki187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731253
FaworskiJakub Jan--Lubelska, siedlecki, Kosów1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
FedczakJakóbJakub20Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
FedczukFranciszek--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
FedczukFeliksJózef20Sokołowski186719 Rezerwowy Batalion PiechotyKawalerChłop,wiara rz.katAP Lublin175865b.pag
FedczukFeliksJózef-Sokołowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
FedczykJózefFeliks-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FedecMichał--Biłgorajski---AP Lublin17580248
FederJośDawid18Hrubieszowski1852Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 13KawalerŻydAP Lublin175820271
FederJankielDawid18Hrubieszowski, Dubienka1855-kawalerAP Lublin175822510
Feder vFederbuszDawid Nachman--Lubelski---AP Lublin17580249
FederbuszChaim SrulGersz18Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichKawalerŻydAP Lublin 17581715
FederbuszChaim SrulGersz18Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichKawalerŻydAP Lublin 17581715
FedermanSzmulWulf20Siedlecki,Borki-Pachudy1846Niefrontowe kompanie Korpusu KaukaskiegoKawalerŻydAP Lublin175825B.Pag.
FedermanMoszekSrul-Garwoliński, Garwolin187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731275
Fediuk Semen--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
FedorczukJan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
FedorczukJanJanSiedlecka, węgrowski, Łochów1870WykupionyAP Lublin17587568
Fedorczuk JanAntoni-Konstantynowski, Chlebczyn187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873856
Fedorczuk KazimierzIwan-Węgrowski, Łochów187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731666
FedorczykKazimierzJan20Siedlecka, węgrowski, Łochów, Kamionna1868-KawalerWłoscianinAP Lublin175866b.pag.
FedorczykJanStefan21Siedlecka, konstantynowski, Bohukały, Krzyczew1868-Ż. Irena Sirko, c.KatarzynaWłościanin, czyta po polskuAP Lublin175866b.pag.
FedorczykJanJan22Siedlecka, węgrowski, Łochów, Twarogi1870KawalerWykupionyAP Lublin17586768
FedorowiczAndrzejWojciech26Busówno183614 Dywizja Piechoty Kawalerwłościanin, tkaczAP Lublin17580457
FedorowiczIgnacyBłażej23Lubelski, Godów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerstolarzAP Lublin175816
FedorowiczKacperMichał23Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
FedorowiczFranciszekMichal21Siedlecki,18532 Dywizja konnej artylerii ż.Teresa DynekAP Lublin175834b.pag.
FedorowiczWawrzyniecJan, Agnieszka20Podlaska, radzyński, Łysobyki (Jeziorzany)1837Korpus Kaukaski KawalerMieszczaninAP Lublin175856b.pag
FedorowiczAleksanderBialski18411 Korpus PiechotyAP Lublin175860B.Pag.
FedorowiczJakub--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
Fedorowicz Jędrzej Wojciech 25Busówno 183614 Dywizja PiechotyKawaler Włościanin, tkaczAP Lublin17580550
FedorowskiJózef--Chełmski---AP Lublin17580248
FedorukNikitaGrzegorz20Siedlecka, włodawski, Wyryki, Luta1868-Ż. Uliana WłościaninAP Lublin175866b.pag.
FedorukJózefatDaniel20Siedlecka, włodawski, Wyryki, Luta1868-KawalerWłościaninAP Lublin175866b.pag.
FedorukAndrzejTeodor-Konstantynowski, Olszanka187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873884
Fedoruk Jędrzej Piotr 20Zulin 18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawaler WłościaninAP Lublin17580531
FedrykJózef Stanisław 20Siennica Nadolna 1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564784-85
FedrykFranciszekJakub22Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyŻona Zofia KołodziejczykOsadnikAP Lublin175820138
FedunDaniłoJózef 23-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580319
Feduns Stanisław --Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
Fedus Piotr Paweł 20-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580331
FedzinaEliaszWasyl21Zamojski, Biszcza18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, TeklazmarłAP Lublin175816
FefekernLitmanSzloma20Siedlecka, łukowski, Kock1870Ż. Ryfka Leja, s.Srul IcekWykupiony, tkaczAP Lublin17586769
FeferIckoJankiel18Łukowski18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artylerii KawalerŻydAP Lublin175833p.pag.
FeferBerko AjzykLejbko21Radzyński1873-Żona Huhusza Marin Hoftula,córka Mala CywitŻydAP Lublin175870b.pag.
FeferkernLitmanSzlomaSiedlecka, łukowski, Kock1870WykupionyAP Lublin17587569
FeferkratSzmulChaim19Siedlecki18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artylerii Żona Liza DwojraŻydAP Lublin175833p.pag.
FefermanMoszkoNuchymSiedlecka, bialski, Kodeń187027 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin17587569
FefermanMoszkoNuchym20Siedlecka, bialski, Kodeń187027 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerAP Lublin17586769
Fegd Ferdynand Franciszek 21Kraków1835-KawalerMieszczanin, jako zastępca za Karola Krzyżanowskiego. Czyta i pisze po polsku, niemiecku i łacinie.AP Lublin115647152-153
FeingoldJózefDawid, Moszek20Janowski, Kraśnik, Zamojski1866ŻonatyŻyd, skorzystał z prawa wykupuAP Lublin175823139
FejczakMikołajMichał-Łukowski, Ulan187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731202
FejczemanAron LejbIcekSiedlecka, radzyński, Międzyrzec Podlaski1870WykupionyAP Lublin17587569
FejdlejferMejer MichelSzepszelSiedlecka, bialski, Kodeń187027 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin17587569
FejdlejferMejer MichelSzepszel20Siedlecka, bialski, Kodeń187027 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerKrawiecAP Lublin17586769
FejermanMoszkoEliasz21Radzyński186713 Batalion Rezerwowy Piech.Żona Fajga Felman,synŻyd,mieszczaninAP Lublin175865b.pag
FejermanMoszekEliasz-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
FejgemanAron LejbIcek20Siedlecka, radzyński, Międzyrzec Podlaski1870KawalerWykupionyAP Lublin17586769
FejnStanisławbrak22Łukowski186713 Batalion Rezerwowy Piech.KawalerMieszczanin wiara rz.kat,szewc. Przechszta AP Lublin175865b.pag
FejnStanisławbrak-Łukowski1867--Wynajęty za Czajka PawełAP Lublin175872Spis alf.
Fejn v SzurinStanisław Szurin22M.Siedlce1864-KawalerWiara rzymskokatolicka, mieszczanin, umie czytać po polsku, ochotnik, uwolniony N 66298/21985-1865AP Lublin1723398,101,
FelAbram Zelman Szmul22Garwolinski186729 Dywizja PiechotyŻona Rudez Fel,synŻydAP Lublin175865b.pag
FelAbram ZelmanSzmul-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
FelAbram WulfChaim-Garwoliński, Żelechów187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873613
FelLiberSufer20M.Lublin1863-KawalerŻyd, wysłany 17.05.1863 r.w 12 partii, mieszczanin.AP Lublin1723335
Felbladt (Fenblad) FajbusiowiczAron-19Siedlecki, Węgrów 1848 12 rota wojskowo-robocza, Zarząd Inżynierii w KijowieKawaler ŻydAP Lublin175828B.Pag.
FelcenszwalbNusyn Dawid--Nowoaleksandryjski (Puławski)---wykupionyAP Lublin17580249
FeldBerekJankiel19Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichKawalerŻydAP Lublin 17581719
FeldBerekJankiel19Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichKawalerŻydAP Lublin 17581719
FeldTomlibKrystian-Garwoliński, Wilga187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873415
FeldfeberJosefAdam18Łukowski,1853Wojenno Roboczy N 3 Batalion Zarządu Wojennych Osadż.Ruchla N.AP Lublin175834b.pag.
FeldfeldFranciszekAntoni21Bialski,1853Flota Czarnomorskaż.Łucja BergerAP Lublin175834b.pag.
FeldfeldLudwikAntoni30Siedlce1863-KawalerMieszczanin, przestępca politycznyAP Lublin17234b.pag
Feldkimel ChaimowiczGerszon-18Bialski, Janów1848 3 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowych Kawaler Żyd AP Lublin175828B.Pag.
Feldkinel ChaimowiczGerszon-18Bialski, Janów 1848 3 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowych Kawaler Żyd, szewcAP Lublin175827B. Pag.
FeldmanIcekLejba20Krasnostawski, Żółkiewka184514 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriiżona Sura-AP Lublin17581020
FeldmanJankielMajer23Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichŻona Majte N.ŻydAP Lublin 17581721
FeldmanJankielMajer23Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichŻona Majte N.ŻydAP Lublin 17581721
FeldmanPinkwasChaim18Krasnostawski18519,10,11 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819315
FeldmanZachmanMoszek18Krasnostawski1852Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 13KawalerŻyd, krawiecAP Lublin175820
FeldmanMoszekSzoel13Krasnostawski, Chełm1855Kantonista w Twierdzy Zamość kawalerzmarł N 58520/10042- 55AP Lublin175822536
FeldmanNutaMortka20Radzyński, Włodawa18459,10,11 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BroniKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
FeldmanAbrambrakbrakRadzyński1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriabrakŻyd,KantonistaAP Lublin175835b.pag.
FeldmanMoszkoJankiel20Lubelska, radzyński, Włodawa1866Ż. Chaja, ma córkęWykreślonyAP Lublin175837116
FeldmanJankielMajer20Włodawski186729 Dywizja PiechotyŻona Etla SznajderŻyd,mieszczaninAP Lublin175865b.pag
FeldmanLejzorLejba21Siedlecka, sokołowski, Drohiczyn 1868-Ż. Gitla SztejnerŻydAP Lublin175866b.pag.
FeldmanJankiel JoselMajer-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
FeldmanSzymonDawid-Siedlecki, Siedlce1871--Wrócił. Wyznaczył najemnika Aleksandra WirembskiegoAP Lublin17587315
FeldmanJankielMoszko-Bialski, Łomazy187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873250
FeldmanAronIcko-Włodawski, Ostrów187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873815
FeldmanJosef BoruchAbram-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FeldmanAbramCyk20Rejowiec1866KawalerŻyd, skorzystał z prawa wykupuAP Lublin175823112
Feldmann Manaszowicz Szmul-18Radzyński, Włodawa 18489,10,11 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BroniKawaler -AP Lublin175828B.Pag.
Feldmann MonaszowiczSzmul-18Radzyński, Włodawa1848 3 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowych Kawaler -AP Lublin175827B. Pag.
FeldsznajderZelikSzmom13Lubelski, Lublin1855Kantonista w Twierdzy Zamość kawalerza brata WulfaAP Lublin175822528
FeldsztejnSrolChaim24Lubelski, Opole Lubelskie1845Jednostki nadbrzeżne Floty Czarnomorskiejżona Estera-AP Lublin17581030
FelińskiPaweł Jan26Krasnostawski, Krasnystaw 1840Flota CzarnomorskaKawaler Mieszczanin, stolarz AP Lublin17580779
FelipskiKonstantynWalenty21Węgrowski1873-KawalerSzlachcic,wiara rz.kat.AP Lublin175870b.pag.
FelmanMajer Lejbuś 22Krasnostawski, Żółkiewiska 1844Flota CzarnomorskaKawaler Żyd, czyta i pisze po żydowsku.AP Lublin1758095
FelmanJosek HerszLejba21Zamojski184514 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriiżona Ruchla -AP Lublin17581017
FelmanSrulLejbus21Krasnostawski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichŻona Hajet RzesnikŻydAP Lublin 17581730
FelmanSrulLejbus21Krasnostawski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichŻona Hajet RzesnikŻydAP Lublin 17581730
FelmanChaium LejbBenjamin-Radzyński, Międzyrzec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-Wyznaczyl najemnika Emiliana Woldsa?AP Lublin1758731120
FelmanAbramSzepszelSiedlecka, konstantynowski, Sarnaki187027 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin17587569
FelmanAbramSzepszel21Siedlecka, konstantynowski, Sarnaki187027 Piechotny Rezerwowy BatalionŻ. Chana Kerman, s.Nuchym Uszer, c.EsteraSzewcAP Lublin17586769
Felner Franciszek--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
FelskiJan--Lubelska, siedlecki, Grochów1851--Zbiegł. Dostawiony 1852AP Lublin175831b.pag.
FeltblatJudkaFajbus19Siedlecki1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaKawalerŻydAP Lublin175835b.pag.
FelzmanMordko HerszCalko-Bialski, Łomazy187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731590
FemiakIwanStefan28Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
FemiakMatwiejAleksy24Zamojski185018 Dywizja Piechoty AP Lublin17581861
FemiakJan--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
Fenblad Fajbusiowicz Aron-19Siedlecki, Węgrów 1848 12 rota wojskowo-robocza, Zarząd Inżynierii w KijowieKawaler ŻydAP Lublin175827B. Pag.
FenstermanSzlomaMichelSiedlecka, włodawski, Włodawa187026 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin17587569
FenstermanSzlomaMichel22Siedlecka, włodawski, Włodawa187026 Piechotny Rezerwowy BatalionŻ. DwojraAP Lublin17586769
FensztajnNuchymMoszkoSiedlecka, konstantynowski, Łosice187027 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin17587569
FensztajnNuchymMoszko21Siedlecka, konstantynowski, Łosice187027 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerAP Lublin17586769
Feodor v Romanczuk Wasyl Tomasz 29Sachryń 1836-ż. Pałanka, ma syna Wojciecha l.3Włościanin, za ukrywanie się przed spisem AP Lublin17580871
Feodoruk v FedczukRomanIwan-Konstantynowski, Olszanka187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873885
FerberSrul, JankielSzmul19Radzyński1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 14Żona Cwenia BermantŻydAP Lublin175820
FerdmanWolfJankiel21Bialski1873-KawalerŻydAP Lublin175870b.pag.
Ferenc (Ferens)Maciej Ignacy 20Aleksandrów 1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647150-151
FerensAntoniAndrzej 26Zamojski, Zwierzyniec 1840Flota CzarnomorskaKawaler Włościanin AP Lublin17580768
FerensMichałMarcin25Zamojski, Aleksandrów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
FerensJanJózef20Zamojski1851Kaukaska Półbrygada Rezerwoważona Marianna GomułkownaAP Lublin175819220
FerensJan--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
Ferens MikołajPiotr 20Zamojski, Stary Zamość 1838FlotaKawaler WłościaninAP Lublin175806112
FergerMoszkoAbram-Sokołowski, Sokołów187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731415
FersztandSzloma Gerszek18Lubelski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 22KawalerŻyd,tkaczAP Lublin175820
FeskiKazimierzPiotr-Węgrowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
FeynStanisławBoruch18Łukowski1864--Brak w spisie formularnym,ze spisu alfabetycznego Guberni Lubelskiej Oddz. Lubelski przyjętych do służby Wojskowej przez władze wojskowe w 1864 r.AP Lublin17233bez nr.
FialekJanWojciech21Radzyński1873-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175870b.pag.
FiałaJakub--Tomaszowski---AP Lublin17580248
FiałekMarcin--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
FiałkowskiPawełStanisław23Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
FicStanisław Antoni21Łukowski, Czarnowice 184418 Dywizja Piechoty Kawaler WłościaninAP Lublin175864b.pag.
Fich?JarentyMichał21Radzyński,Jabłoń18411 Korpus PiechotyŻonatyWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
FidelmanHerszkoSzmul18Radzyński18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artylerii KawalerŻydAP Lublin175833p.pag.
FidermanSzmul SrulJankiel22Włodawski1873-KawalerŻydAP Lublin175870b.pag.
FidmanAbram--Krasnostawski---AP Lublin17580249
FidrowskiJakub--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
FiedorczykStanisławJan23Węgrowski1873-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175870b.pag.
Fiedorek Jacenty --Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
FiedorowiczLeonWincenty21Radzyński18393 Brygada Artylerii KonnejKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
FieskiKazimierzPiotr20Węgrowski186713 Batalion Rezerwowy Piech.Żona Ewa Tymaszuk,synowie 2Chłop,wiara rz.katAP Lublin175865b.pag
FifowskiJanJakub 22Lubelski, Kazimierz 1840Flota Czarnomorskaż. Julianna Karkasińska, bezdzietny.Mieszczanin, szewc AP Lublin17580794
FigatFeliksMikołaj21Łukowski,1853Garnizon Artylerii w Bakijsku KawalerAP Lublin175834b.pag.
FigelAndrzej--Biłgorajski---AP Lublin17580248
FigenIwanMateusz-Łukowski, Miastków187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731302
FigetSzymonWawrzyniec-Węgrowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
FigielJakub-23-1846---AP Lublin1758137
FigielWalentySzczepan20Łukowski,Wilczyska1846Oddzielny Korpus Straży Wewnętrznej KawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
FigielSzymonJan20Lubelska, łukowski, Gołąbki186629 Piechotna Dywizja m.Mogilew n/DniepremŻ. Rozalia Pieńkowska, c.Bronisława 1 rokWłościaninAP Lublin175837106
FigielWawrzyniec--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
FigielSzymonWawrzyniec20Węgrowski186713 Batalion Rezerwowy Piech.KawalerChłop,wiara rz.katAP Lublin175865b.pag
Figiel JanN.24Siedlecki, gm. Przeździatka, w. (Zwola?)1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
Figiel FranciszekPaweł 20Łukowski, Sarnów 1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy TronuKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
Figiel v NowakowskiŁukaszPiotr23Łukowski,1853Kaukaska rezerwowa półbrygadaKawalerAP Lublin175834b.pag.
FigotJakirGrigorij21Żabno1866KawalerWłościaninAP Lublin17582385
FigułaTeofilJakub25Radzyński, Branica1863-Włościanin, przestępca politycznyAP Lublin17234b.pag
FiguraAntoniWojciech23Lubelski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818123
FigurowskiAdamJan21Węgrowski1873-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175870b.pag.
FijalekWojciechMeciej-Radzyński, Biała187134 Dywizja Piechoty-Poszedł za Areja BielasiukaAP Lublin1758731800
FijałkowskiMichałFranciszek22Lubelski1850Korpus GrenadierówAP Lublin17581848
FijałkowskiStanisław--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
FijałkowskiJan--Lubelska, radzyński, Radzyń Podlaski1851--Stawał do poboru w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
Fijałkowski Maciej Adam20Lubelski, Wierzchowiska1838Artyleria Kawaler WłościaninAP Lublin17580693
Fijałkowski v GładkowskiWojciechJan20Lubelski, Chodel1840Flota CzarnomorskaKawaler MieszczaninAP Lublin17580751
FikJędrzej Eliasz22-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580325
Fik Andrzej Mateusz25Hrubieszowski, Szysztowice 183815 Dywizja Piechotyż. Katarzyna z Smutków, bezdzietny. WłościaninAP Lublin17580669
FilStefanJan25Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820147
FilJoachim--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Gieorgijewsku--AP Lublin175821Spis alf.
FilStefan--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
FilJanFiodor27Krasnostawski1863-KawalerChrześcijanin, rekrut, wysłany z Warszawy do Petersburga w 14 partii dnia 12.06.1863 r. z przeznaczeniem do 6 Rez. Dywizji Piechoty, wieśniak.AP Lublin1723320.72
Filiks Piotr Antoni23Łukowski, Swaty 184418 Dywizja Piechoty Kawaler WłościaninAP Lublin175864b.pag.
FilimonAlbertAdam23Łukowski1873-KawalerSzlachcic,wiara rz.kat.AP Lublin175870b.pag.
FilimoniukStefanAdam-Włodawski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FiliniukDamianAndrzej-Konstantynowski, Hołowczyce187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873834
FilipJanAntoni24Lubelski185018 Dywizja Piechoty AP Lublin17581859
FilipJanAndrzej20Siedlecki,1853Dywizja Grenadierów KawalerAP Lublin175834b.pag.
FilipWalentyStanisław Marianna 22Łukowski,Wojciszków 183617 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
FilipMateuszFranciszek21Łukowski18675 Dywizja PiechotyŻona Marianna Cyzach,synChłop,wiara rz.katAP Lublin175865b.pag
FilipMateuszFranciszek-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
FilipWojciechJózef-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FilipAndrzejWojciech21Radzyński1873-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175870b.pag.
Filip AndrzejPiotr 27Siedlecki, Stara Wieś18473 Dywizja Grenadierów ż. Barbara NowakowskaWłościanin, zastąpił brata Franciszka.AP Lublin175826B.Pag.
FilipczakŁukaszAntoni24Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
FilipczonPiotrMikołaj20Radzyński1854Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
FilipczukAntoni--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 13 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
FilipczukPiotrBartłomiej20Radzyński1854Flota CzarnomorskaŻona ParaskaOsadnikAP Lublin175835b.pag.
FilipczukAdam Jakim Oksenia 23Bialski,Dobtycze?Murawice183618 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
FilipczukStanisławFranciszek22Siedlecki,Sterdyń,Mursy18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
FilipczukSzymonJoachim21Bialski,Dobratycze,Murawie 18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
FilipczukJakubBazyli22Radzyński,Włodawa,Luchawa?18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
FilipczukMikołajIgnacy20Siedlecka, sokołowski, Sterdyń, Zembrów1868-KawalerWłościaninAP Lublin175866b.pag.
FilipczukWincentyKazimierz21Siedlecka, sokołowski, Sterdyń, Mur…?1868-KawalerWłościaninAP Lublin175866b.pag.
Filipczuk Ignacy Semen Helena 22Radzyński,Uścimów,Tyśmienica 183616 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
Filipczuk Paweł Wawrzyniec 21Radzyński, Włodawa18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja PiechotyKawaler MieszczaninAP Lublin175863b.pag.
Filipczuk JanFilip20Bialski, Terespol18436 Korpus Piechoty, 18 Dywizja Piechoty Kawaler MieszczaninAP Lublin175863b.pag.
Filipczuk (Filipczak)Eliasz23Krasnostawski185018 Dywizja Piechoty AP Lublin17581857
FilipekAntoni--Lubartowski---AP Lublin17580248
FilipekJakub--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
FilipekBartłomiej--Lubelski1853Flota Czarnomorska --AP Lublin175821Spis alf.
FilipekMarcinJan22Radzyński,?1846Oddzielny Korpus Straży Wewnętrznej KawalerWłościanin,kowalAP Lublin175825B.Pag.
FilipekTomaszBłażej 27Łukowski, (Wich..ki?)1847Moskiewski Pułk Piechoty ż. Franciszka FilipkównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
FilipekMaciejJakub22Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
FilipekJanMarcin Dorota24Łukowski1835-Kawalerwłościanin AP Lublin175853p.pag.
FilipekJakubPaweł Małgorzata22Radzyński1835-Kawalerwłościanin AP Lublin175853p.pag.
FilipekBartłomiejJózef22Radzyński,Kock,Pojzdów?18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty-Rozalia KozakWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
FilipekSzymon--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
FilipekKarolStanisław20Łukowski18675 Dywizja PiechotyKawalerChłop,wiara rz.katAP Lublin175865b.pag
FilipekKarolStanisław-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
FilipekOsipMarcin-Węgrowski, Miedzna187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731678
FilipekJanŁukasz-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FilipekLudwikMikołaj-Łukowski18727 Dywizja Kawalerii -Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FilipekWojciechStanisław20Lubelski1863-KawalerChrześcijanin, rekrut, wysłany 21.07.1863 w 17 partii, wieśniak.AP Lublin1723342
Filipek Kacper --Łukowski, gm. Kłoczew1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
Filipek MichałAntoni Marianna 24Radzyński,Kock,Białobrzegi 183613 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
Filipek Franciszek Leonard20Łukowski,Kopytnica,Donianów?18407 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin AP Lublin175859b.pag.
Filipek Jan N22Łukowski,Ryki,Dębie18407 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin AP Lublin175859b.pag.
Filipek vel FilipowiczJanFranciszek20Kurowski, Chudowola, Lubelski18668 Dywizja PiechotyŻ. WiktoriaWłościaninAP Lublin175823198
FilipiakPiotr Wojciech Anna20Siedlecki,Kopcie,Gałki183617 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin,na brzuchu ma znamięAP Lublin175854b.pag.
FilipiakMichał--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
FilipiakTadeusz--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
FilipiakIgnacyStanisław-Węgrowski, Grębków187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731739
FilipiakFlorianPiotr20Kurowski, Pronki (Płonki)1866Ż. Józefa Wójcik, s. Michał, s. WojciechWłościanin, skorzystał z prawa wykupuAP Lublin175823201
Filipiak Jakub Wojciech 20Siedlecki,Kopce,Gałki 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościanin AP Lublin175859b.pag.
FilipiekBartłomiejStanisław21Lubelski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175820202
FilipiukŁukaszMarcin23Krasnostawski1852Rez.Brygada 21 Dyw.Piechoty p-23Żona Anna Romczyk,syn grzegorzOsadnikAP Lublin175820178
FilipiukŁukasz--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
FilipiukAndrzejWasyl23Bialski,Huszlew1846Oddzielny Korpus Straży Wewnętrznej Żonaty - Olena?WłościaninAP Lublin175825B.Pag.
FilipiukChwedor --Łukowski, Międzyrzec 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
FilipiukJan--Bialski, Dubów1851--Niedostarczony, pozostaje w więzieniu w BiałejAP Lublin175830b.pag.
FilipiukMaciej--Lubelska, radzyński, Poizdów1851--Pocztylion stacji WarszawaAP Lublin175831b.pag.
FilipiukKasjanWasyli24Radzyński18523 Dywizja Grenadierów Żona Rozalia SzymańczukOsadnikAP Lublin175833p.pag.
FilipiukGrzegorzAdam20Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji Piechoty Żona Paraska BułakOsadnikAP Lublin175833p.pag.
FilipiukJózefWojciech21Radzyński1854Flota CzarnomorskaŻona Franciszka WiebielichOsadnikAP Lublin175835b.pag.
FilipiukJanRoman27Bialski1854Dywizja Artylerii GrenadierówKawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
FilipiukStefanMarek21Lubelska, radzyński, Żerocin, Szachy186631 Piechotny Aleksapolski PułkŻ. Weronika Chwaluczykówna, c.Cecylia 1 rokWłościaninAP Lublin175837171
FilipiukBazyliJan22Bialski,Kobylany,Nadbuże18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
FilipiukMichałPaweł20Radzyński,Turna18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
FilipiukDawid--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
FilipiukAleksander--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
FilipiukSzymon--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
FilipiukProkop--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
FilipiukMichałFilip20Konstantynowski186719 Rezerwowy Batalion PiechotyKawalerChłop,wiara greko-kat,czyta po polskuAP Lublin175865b.pag
FilipiukRomanAdam20Włodawski186719 Rezerwowy Batalion PiechotyKawalerChłop,wiara greko-katAP Lublin175865b.pag
FilipiukMichałFilip-Konstantynowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
FilipiukRomanAdam-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
FilipiukPawełSemen-Konstantynowski, Olszanka187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873878
FilipiukAntoniŁukasz-Konstantynowski, Witulin187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873918
FilipiukIgnacyWasyli-Konstantynowski18727 Dywizja Kawalerii -Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FilipiukDymitrPawełSiedlecka, włodawski, Hańsk187027 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin17587568
FilipiukBazyliBenedyktSiedlecka, konstantynowski, Zakanale187027 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin17587568
FilipiukTomaszNikita23Bialski1873-KawalerChłop,wiara greko.kat.AP Lublin175870b.pag.
FilipiukDymitrPaweł20Siedlecka, włodawski, Hańsk187027 Piechotny Rezerwowy BatalionŻ. Kazimiera AP Lublin17586768
FilipiukBazyliBenedykt20Siedlecka, konstantynowski, Zakanale, Gnojno187027 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerAP Lublin17586768
Filipiuk Stefan --Radzyński, Międzyrzec 1851--Oszczędzony dla żony brzemiennej w 8. m-cu.AP Lublin175830b.pag.
Filipiuk (Filipczuk) vel FilipowiczJanOnufry20Krasnostawski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818126
FilipkowskiAleksanderJakub22Łukowski, Garwolin 18481 Dywizja UłanówKawaler Mieszczanin, krawiec AP Lublin175827B. Pag.
Filipkowski (Filipowski)AleksanderJakub22Łukowski, Garwolin18481 Dywizja UłanówKawaler Mieszczanin, krawiec AP Lublin175828B.Pag.
FilipowiczTomasz--Krasnostawski---AP Lublin17580248
FilipowiczFeliks--Lubelska, radzyński, Uhnin1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
FilipowiczIzydorFranciszek25Kalwaryjski18526 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
FilipowiczLeonMikołaj21Siedlecki,1853Kaukaska rezerwowa półbrygadaż.Eleonora BukowickaAP Lublin175834b.pag.
FilipowiczPiotrLeon, Marianna20Podlaska, bialski, Janów Podlaski18376 Dywizja ArtyleriiKawalerMieszczanin, ogrodnik, czyta i pisze po polskuAP Lublin175856b.pag
FilipowiczJanWojciech20Radzyński,Siemień,Brudno18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
FilipowiczStefan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
FilipowiczJózefKazimierz20Siedlecka, garwoliński, Maciejowice1868-KawalerMieszczaninAP Lublin175866b.pag.
FilipowiczMichałFranc-Włodawski, Turno187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873761
FilipowiczTeofilFranciszekSiedlecka, włodawski, Włodawa187027 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin17587568
FilipowiczPiotrMikołajSiedlecka, sokołowski, Sokołów Podlaski187027 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin17587568
FilipowiczTeofilFranciszek22Siedlecka, włodawski, Włodawa187027 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerKowalAP Lublin17586768
FilipowiczPiotrMikołaj20Siedlecka, sokołowski, Sokołów Podlaski187027 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerAP Lublin17586768
FilipowiczWładysławPaweł20Lubartowski, Lubartów, Lubelski1866Ż. TeresaMieszczanin, skorzystał z prawa wykupuAP Lublin175823155
Filipowicz Ignacy Tomasz 20Lubartów 1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564760-61
Filipowicz IgnacyLeon20Bialski, Janów 18473 Dywizja Grenadierów KawalerMieszczaninAP Lublin175826B.Pag.
Filipowicz MarcinIgnacy22Radzyński1839Oddzielny Korpus Kaukaskiż. Zofia DanielewiczMieszczaninAP Lublin175858b.pag.
FilipowskiWojciechJózef20Łukowski,Garwolin18462 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin,szewcAP Lublin175825B.Pag.
FilipowskiLudwik--Lubelska, łukowski, Garwolin1851--Stawał do poboru w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
FilipowskiMikołaj--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
Filipowski Grzegorz Stanislaw Tekla 20Siedlecki,Miedzna183618 Dywizja Piechoty KawalerMieszczanin AP Lublin175854b.pag.
FilkensztejnSzlomaIcek20Garwoliński1867Nazwiska nie ujęte w spisie alfabetycznym-a tylko formularnymŻona Haja Rejsfer,cókaŻyd,mieszczaninAP Lublin175865b.pag
Filkx (Filiks)KarolMateusz20-1834-KawalerWłościanin, czyta po polsku, kucharzAP Lublin17580334
FillabeSzloma Jankiel18Lubelski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 22KawalerŻyd,szewcAP Lublin175820
FilozofAntoniWalenty20Lubelski, Piotrków, Lubelski18669 Dywizja Piechoty, PołtawaŻ. Franciszka Grzegorzewicz ?WłościaninAP Lublin17582364
Filozof SzymonFranciszek 22Lubelski, Piotrków 183815 Dywizja PiechotyKawaler WłościaninAP Lublin17580668
FiluchowskiKlemensTomasz21Sokołowski1867Nazwiska nie ujęte w spisie alfabetycznym-a tylko formularnymKawalerchłop wiara rz.kat,czyta i pisze po polskuAP Lublin175865b.pag
FiluchowskiKlemensTomasz-Sokołowski1867--Postawił za siebie Kaczorowski JanAP Lublin175872Spis alf.
FingelkurtIcekAbram23Krasnostawski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichŻona Mirla SzpilerŻydAP Lublin 17581730
FingelkurtIcekAbram23Krasnostawski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichŻona Mirla SzpilerŻydAP Lublin 17581730
FingerMorokoJankiel20Hrubieszowski18519,10,11 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819315
FingerytSzulim JosefWolf22Lubelska, łukowski, Żelechów1866Ż. China Dobrowicz, 2 córkiWykreślony, krawiecAP Lublin17583799
Fingeszcht GierkowiczMaier-19Radzyński, Międzyrzec 1848 3 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowych Kawaler ŻydAP Lublin175827B. Pag.
Fingeszcht Gierkowicz Maier-19Radzyński, Międzyrzec 1848 3 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowych Kawaler Żyd AP Lublin175828B.Pag.
FinkAbramGersz23Zamojski1873-Żona Riwa Gerszek,dzieci nie ma Żyd,wiary judajskiejAP Lublin175740
FinkelsztajnJankielBerek20Lubelska, siedlecki, Sokołów186635 Piechotny Rezerwowy BatalionŻ. Sura Wengrowska, s.ChaimAP Lublin175837152
FinkelsztajnSzlomaHerszkoSiedlecka, węgrowski, Węgrów1870WykupionyAP Lublin17587569
FinkelsztajnSzlomaHerszko21Siedlecka, węgrowski, Węgrów1870Ż. Brajndla, c.CywiaWykupionyAP Lublin17586769
FinkelszteinZelikMejlech24Biłgorajski1872-Żona Ita Lejba,corki 4 i 5 lat,syn 0,5 rokuŻyd,wiara judajskaAP Lublin175740
FinkelszteinZyskindJankiel21Lubelski1873-Żona Han Federmecer,dzieci nie ma Żyd,wiara judajskaAP Lublin175740
FinkelszteinLeibusJudka16Lubelski, Lublin1855Kantonista w Twierdzy Zamość kawalerAP Lublin175822520
FinkelszteinLejzorMajer22Radzyński,1853Niefrontowe i … oddziały …Ż.Sura Ryfka HerszekAP Lublin175834b.pag.
FinkelszteinHerszko AbramIcek21Łukowski,1853Wojenno Roboczy N 3 Batalion Zarządu Wojennych Osadż.Haja Lejbaza niego 12 letni brak Herszko do Wojennych Kantonistów ZamośćAP Lublin175834b.pag.
FinkelszteinSzlomaIcek-Garwoliński1867--Za siebie dał Tronecki FranciszekAP Lublin175872Spis alf.
FinkelszteinMoszko AronJosel21Radzyński1873-KawalerŻydAP Lublin175870b.pag.
FinkelszteitJakub Szlama--Nowoaleksandryjski (Puławski)---wykupionyAP Lublin17580249
FinkelsztejnMajerBoruch18Lubelski1848Wojenno-Robocze Rota 8 Okręgu Komunikacji Lądowych i WodnychKawalerŻydAP Lublin17581717
FinkelsztejnHerszbrakbrakSiedlecki1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaBrakKantonistaAP Lublin175835b.pag.
FinkelsztejnIcekKlejba22Siedlecka, radzyński, Międzyrzec Podlaski1868-Ż. BlumaŻyd, czyta i pisze po polskuAP Lublin175866b.pag.
FinkelsztejnMoszkoWulf-Bialski, Kodeń187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873240
FinkelsztejnIckoMeer-Radzyński, Międzyrzec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-WróciłAP Lublin1758731121
FinkelsztejnIckoSzymsio-Węgrowski, Węgrów187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731761
FinkelsztejnChaim UszerFajbel-Bialski1872Wykupiony za 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FinkelsztejnMoszkoHerszkoSiedlecka, węgrowski, Węgrów1870WykupionyAP Lublin17587569
FinkelsztejnMoszkoHerszko20Siedlecka, węgrowski, Węgrów1870KawalerWykupionyAP Lublin17586769
Finkelsztejn v DyksztejnSamsonIcek22Lubelski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artyleryjskich Oddz. Korpusu Kaukaskiegokawaler krawiecAP Lublin1758123
FinkensztejnMejerLejba18Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichKawalerŻydAP Lublin 17581712
FinkensztejnMejerLejba18Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichKawalerŻydAP Lublin 17581712
FinkielsztejnMoszek--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580249
Finkielsztejn SzumowiczFiszko-18Radzyński, Sławatycze1848 3 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowych Kawaler Żyd, krawiec AP Lublin175827B. Pag.
Finkielsztejn SzumowiczFiszko-18Radzyński, Sławatycze1848 3 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowych Kawaler Żyd, krawiec AP Lublin175828B.Pag.
FinkienszteinMoszekZunwel20Siedlecki18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artylerii KawalerŻydAP Lublin175833p.pag.
Fintak Bernard --Łukowski, gm. Prawda 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
FiodorowiczTeodor--Lubelska, łukowski, Łaskarzew1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
FiodorowiczTymofiej--Lubelska, łukowski, Łaskarzew1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
FiolekPiotrKarol-Radzyński, Biała187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731081
FiorasiewiczIgnacyMichał23Siedlecki, Mordy1848Korpus OrenburskiKawaler MieszczaninAP Lublin175828B.Pag.
Fiorasiewicz (Fierasewicz)IgnacyMichał23Siedlecki, Mordy1848Korpus OrenburskiKawaler MieszczaninAP Lublin175827B. Pag.
FirerMordkoBerek18Radzyński18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artylerii KawalerŻydAP Lublin175833p.pag.
FirlejFranciszek--Janowski---wykupionyAP Lublin17580248
FirlejAndrzejMichał21Lubartowski, Samoklęski, Lubelski18669 Dywizja Piechoty, PołtawaŻ. Brygida, s. Jan, 1 rokWłościaninAP Lublin175823146
Firlej Grzegorz Piotr 21Dzierzkowice 1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647162-163
FirlepaTomasz--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
FirusFridrich IwanFridrich-Łukowski, Serokomla187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731325
FisJanAntoni21Szczebrzeszyński, Suchowola, Zamojski186629 rezerwowy batalion piechoty, MoskwaKawalerWłościaninAP Lublin175823364
FisułaWojciechSzczepan21Lubelska, radzyński, Siemień, Wierzchowiny186633 Piechotny Rezerwowy Batalion m.Rżew Twerskiej GuberniŻ. Marianna WłościaninAP Lublin175837708
FiszBerekIcek16Lubelski, Skrzyniec1855Kantonista w Twierdzy Zamość kawalerzmarł N 58520/10042 -55AP Lublin175822529
FiszbajnChaimAbram22Lubelski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 14KawalerŻydAP Lublin175820282
FiszbaumRachmelHerszko20Siedlecka, garwoliński, Sobienie Jeziory1868-KawalerŻydAP Lublin175866b.pag.
FiszbaumLejbkoDawid21Sokołowski1873-KawalerŻydAP Lublin175870b.pag.
FiszbeinMoszka LejbaElew26Radzyński1873-Żona Estera Kotyn,syn Eli JankielŻyd.czyta i pisze po polsku i ruskuAP Lublin175870b.pag.
FiszbejnNachman IcekMoszko-Radzyński, Wogin????187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731588
FiszbejnJankielIcek-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FiszbergSzmul GerszHawal21Lubelski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artyleryjskich Oddz. Korpusu Kaukaskiegokawaler krawiecAP Lublin17581218
FiszbergAbramFajwel20Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichŻona Sura N.Żyd,szewcAP Lublin 17581721
FiszbergAbramFajwel20Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichŻona Sura N.Żyd,szewcAP Lublin 17581721
FiszczewskiStefan--Radzyński, Hańsk1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
FiszelFranciszek--Lubelska, bialski, Biała Podlaska1851--Stawał do poboru w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
FiszendlerZojna Lejba--Janowski---wykupionyAP Lublin17580249
FiszerJankielSrul30Biłgorajski1872-Żona Fajga Lemier, ma 3 synów 6,3,2 lataŻyd,wiary judajskiejAP Lublin175740
FiszerHerszko--Lubelska, siedlecki, Chruszczówka1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
FiszerLiberSiedlecki,1853Flota CzarnomorskaKantonistaAP Lublin175834b.pag.
FiszerFranciszek AdolfFranciszek20Bialski,1853Kaukaska rezerwowa półbrygadaKawalerAP Lublin175834b.pag.
FiszermanSymchaGersz-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FiszmanJózef Lejzor20Krasnostawski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artyleryjskich Oddz. Korpusu Kaukaskiegokawaler AP Lublin17581216
FiszmanMordkoMoszko18Lubelski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 22KawalerŻydAP Lublin175820
FiszmanKiwa--Lubelska, łukowski, Stoczek1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
FiszmanAbram--Lubelska, radzyński, Parczew1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
FiszmanAjzyk--Lubelska, bialski, Terespol1851--Usprawiedliwiony jako niezdatnyAP Lublin175831b.pag.
FiszmanIcekSzymon19Radzyński185211 Rota wojenno-robocza Zarządu InżynieriiŻona Leja N. 3 dzieciŻydAP Lublin175833p.pag.
FiszmanUszerSzmul18Bialski,1853Wojenno Roboczy N 3 Batalion Zarządu Wojennych OsadKawalerSzewcAP Lublin175834b.pag.
FiszmanMoszekElja19Łukowski,1853Wojenno Roboczy N 3 Batalion Zarządu Wojennych OsadKawalerAP Lublin175834b.pag.
FiszmanJankielbrakbrakRadzyński1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriabrakŻyd,KantonistaAP Lublin175835b.pag.
FiszmanMoszkoMendel20Lubelska, radzyński, Międzyrzec Podlaski1866Ż. Szajna, s.Chaim 2 lataWykreślonyAP Lublin17583750
FiszmanIcekLejb20Bialski1867Nazwiska nie ujęte w spisie alfabetycznym-a tylko formularnymŻona Enta Libman,synŻyd,mieszczaninAP Lublin175865b.pag
FiszmanKiszel MenesAbrzm21Siedlecka, garwoliński, Garwolin1868-Ż. ChanaŻydAP Lublin175866b.pag.
FiszmanIcekLejba-Bialski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
FiszmanJudka SzansaDawid-Garwoliński187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FiszmanSzyjaNuchim-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FiszmanJózefElew-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FiszmanNutaMoszek-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FiszmanWolfAron-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FiszmanBoruch GerszMoszek-Włodawski1872Uwolniony, za niego brat Nuta-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FiszmanLejbus BerekAbramSiedlecka, garwoliński, Garwolin1870WykupionyAP Lublin17587569
FiszmanBoesSzaja21Włodawski1873-KawalerŻydAP Lublin175870b.pag.
FiszmanLejbus BerekAbram21Siedlecka, garwoliński, Garwolin1870Ż. Sura RajzaWykupionyAP Lublin17586769
FitPiotrTomasz26Lubelski, Lubartów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Zofia CzajkaAP Lublin175816
FitułaJózef--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 11 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
FitzKarol LudwikKrzysztof20Siedlecki1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.35Żona Emilia PienkeOsadnikAP Lublin175835b.pag.
FiukWalenty--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580248
FiukAntoniKazimierz24Chodel1834-KawalerMieszczaninAP Lublin17580314
FiukJan--Siedlecki, Żuków1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
FiukPiotrJózef20Lubelska, siedlecki, Niwiski, Zaliwie Szpinki186632 Piechotny Kremienczugski PułkŻ. MariannaWłościaninAP Lublin17583771
Fiuk (lub Tiuk)JanBazyli20Radzyński, gm. Wohyń183816 Dywizja Piechotyż. Eufemia MackiewiczównaWłościaninAP Lublin175857b.pag.
FiutWawrzyniec--Krasnostawski---AP Lublin17580248
FiutJakubAntoni20Turobin183614 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin17580459
FiutJakubKrasnostawski, Chłaniów, Krasnostawski18669 Dywizja Piechoty, PołtawaAP Lublin175823
Fiut JakubAntoni20Turobin 183614 Dywizja PiechotyKawaler WłościaninAP Lublin17580552
FiutekJakubMaciej22Radzyński,Ruda1846Oddzielny Korpus Straży Wewnętrznej KawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
FiutekMichałSebastian21Siedlecka, sokołowski, Sabnie, Suchodół1868-KawalerWłościanin, czyta po polskuAP Lublin175866b.pag.
FiutkaFranciszekKasper21Kaznów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804103
FiutkaFranciszekKasper21Kaznów1836Korpus KaukaskiKawaler WłościaninAP Lublin17580597
FiutkowskiJanStanisław21Łukowski,Adamów18463 Dywizja Grenadierów KawalerMieszczaninAP Lublin175825B.Pag.
FiutkowskiTomasz--Lubelska, łukowski, Adamów1851--Niedostawiony, stawał w gub. Warszawskiej 1852AP Lublin175831b.pag.
Fiutkowski JakubStanisław20Łukowski,Adamów 1840Korpus GrenadierówKawalerMieszczanin ,strycharz AP Lublin175859b.pag.
FlachKonstantyJulian21Lubelski18511 i 2 Dywizja Artylerii Grenadierów kawalerdał zastępcę Vide N 24671/3862 - 52 - wiara ewangelicka ,pracownik cukierniczy,skończyl 3 klasyAP Lublin17581977
FlagaWojciechWawrzyniec 21Siedlecki, Korytnica1848 Arsenał w BrańskuKawaler WłościaninAP Lublin175827B. Pag.
FlagaWojciechWawrzyniec21Siedlecki, Korytnica1848 Arsenał w BrańskuKawaler WłościaninAP Lublin175828B.Pag.
FlagaAlojzyJan20Siedlecki,1853Flota Czarnomorskaż.Józefa N.AP Lublin175834b.pag.
FlagaWojciechOleksy20Siedlecki1854Dywizja Artylerii GrenadierówKawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
FlajsingSzloma Lejzor--Lubartowski---wykupionyAP Lublin17580249
FlajszacherAbramCałka18Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichKawalerŻyd,krawiecAP Lublin 17581717
FlajszacherAbramCałka18Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichKawalerŻyd,krawiecAP Lublin 17581717
FlajszakerFroim DawidRubin-Łukowski, Łuków1871--Błędnie wpisany pomiędzy chrześcijanamiAP Lublin1758731149
FlajszakerFroim DawidRubin-Łukowski, Łuków187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731149
FlajszerJózef--Krasnostawski---AP Lublin17580249
FlajszerSzloma NelbIcek20Włodawski1867Nazwiska nie ujęte w spisie alfabetycznym-a tylko formularnymŻona Itia StulŻyd,mieszczanin,AP Lublin175865b.pag
FlajszerHersz LejzorFajwel20Siedlecka, włodawski, Włodawa1868-Ż. Cyrla, S.Lejzor, c.D….?ŻydAP Lublin175866b.pag.
FlakAndrzej-25-1846---AP Lublin17581322
FlakWalentyJan25Zamojski1850Flotylla Kaspijska AP Lublin17581897
FlakJózefN.20Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819198
FlakIgnacy PiotrKarol 24Łukowski,Garwolin1840Korpus GrenadierówKawalerMieszczanin AP Lublin175859b.pag.
FlakJakub Jan 22Łukowski,Kraski18401 Dywizja KirasjerówKawalerWłościanin AP Lublin175859b.pag.
FlakWawrzyniec--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
FlakGrzegorzJózef-Garwoliński187234 Dywizja Piechoty -Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FlakFranciszekAndrzej-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Flak Antoni Michał22Łukowski,Prawda,Róża18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościanin AP Lublin175859b.pag.
FlaminskiWincentyFranciszek22Sokołowski1873-KawalerSzlachcic,wiara rz.kat.AP Lublin175870b.pag.
FlamowiczJankiel GiulowiczŁukowski,1846Kompania wojskowo-robocza IV okręgu AP Lublin175825B.Pag.
FlancboimMoszekIzrael-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FlancmanSzlomaMoszek16Lubelski, Wieniawa1855Kantonista w Twierdzy Zamość kawalerAP Lublin175822517
FlantPiotrLeonardSiedlecka, garwoliński, Sobolew187026 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin17587568
FlantPiotrLeonard26Siedlecka, garwoliński, Sobolew, Kaleń187026 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerAP Lublin17586768
Flaszarski Wincenty Antoni20Wierzchowiska 1835Wszedł do 3 Pułku Strzelców Pieszych w czasie rewolucji KawalerWłościanin, czyta i pisze po polsku.AP Lublin115647182-183
FlasztertajnZimenJosef-Radzyński187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FledermosBerekIcek15Zamojski, Modliborzyce1855Kantonista w Twierdzy Zamość kawalerAP Lublin175822524
Flejszer TroimMortka20Siedlecki, Sokołów184512,13 Rota Inwalidzka w Iżewskiej Fabryce BroniKawalerŻyd, ochotnikAP Lublin175824b.pag
FlejterHerszkoMendel-Siedlecki, Siedlce187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587323
FleszelBeniamin Icek-Konstantynowski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
FleszerBeniaminIcek21Konstantynowski1867Nazwiska nie ujęte w spisie alfabetycznym-a tylko formularnymŻona Haja Fajersztejn,synŻyd,mieszczanin,AP Lublin175865b.pag
FlichtenrechtBeniamin Jankiel15Lubelski, Bychawa1855Kantonista w Twierdzy Zamość kawalerzmarł N 34174/6375 -55AP Lublin175822530
FlintJanDawid20Siedlecka, garwoliński, Osieck, Pilawa1868-Ż. Józefa KowalskaWłościanin, czyta po polsku, stolarzAP Lublin175866b.pag.
FlisJózefWincenty21Janowski1872-KawalerChłop, wiara rz-kat.AP Lublin175740
FlisStanisławJan22Lubelski1872-KawalerChłop, wiara rz-kat.AP Lublin175740
FlisAntoni--Zamojski---AP Lublin17580248
FlisPawełJózef28Tworyczów1836Flota BałtyckaKawalerwłościanin, za ukrywanie się przed spisemAP Lublin175804123
FlisPawełJózef28Tworyczów1836Korpus KaukaskiKawaler Włościanin, za niestawienie się do spisuAP Lublin175805118
FlisPawełMateusz25Lubelski, Jakubowice Murowane18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
FlisAndrzejMichał21Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, AnastazjaAP Lublin175816
FlisPawełJakub26Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Ewa Głomawownazmarł N 25439/9209 -61AP Lublin175819172
FlisAndrzejMateusz22Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Justyna KwalkownaAP Lublin175819163
FlisStanisławMichał21Zamojski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175820197
FlisMichał--Zamojski18531 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175821Spis alf.
FlisMaciej--Zamojski18534 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821Spis alf.
FlisPiotr--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
FlisStanisław--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
FlisStanisław--Zamojski1853Flota Czarnomorska --AP Lublin175821Spis alf.
FlisWojciech--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
FlisMateusz--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
FlisJanIgnacy21Łukowski,1853Garnizon Artylerii w Bakijsku ż. Barbara GastolekAP Lublin175834b.pag.
FlisWojciechSemen21Bialski,1853Flota CzarnomorskaKawalerAP Lublin175834b.pag.
FlisPawełKarol22Łukowski1873-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175870b.pag.
Flis Jakub Wojciech 20Krasnostawski, Turobin183815 Dywizja PiechotyKawaler WłościaninAP Lublin17580663
Flis Jacenty Wawrzyniec 27Krasnostawski, Wysokie 1838Flota Kawaler WłościaninAP Lublin175806113
Flis Stefan Jan 20Radzyński, Żakowa18446 Dywizja Artyleriiż. Katarzyna Grzesinkówna Włościanin AP Lublin175864b.pag.
FlisakBłażejWojciech22Zamojski185018 Dywizja Piechoty AP Lublin17581877
FlisekMarcinWojciech20Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820137
FlisekMarcin--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
FlisekJanStanisław20Siedlecka, garwoliński, Sobolew, Gończyce1868-KawalerWłościaninAP Lublin175866b.pag.
FlisiakAntoniWojciech23Wielkie18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580442
Flisiak AntoniWojciech 23Wielkie 18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawaler WłościaninAP Lublin17580534
FlisowskiLeonJózefSiedlecka, radzyński, Radzyń Podlaski18705 Rezerwowa Kawaleryjska BrygadaAP Lublin17587568
FlisowskiLeonJózef20Siedlecka, radzyński, Radzyń Podlaski18705 Rezerwowa Kawaleryjska BrygadaKawalerCzyta i pisze po polskuAP Lublin17586768
FlistfederSzlomaSzmul19Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichŻona Hinda JoskowiczŻyd,szewcAP Lublin 17581724
FlistfederSzlomaSzmul19Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichŻona Hinda JoskowiczŻyd,szewcAP Lublin 17581724
Fliś PiotrMarcin21Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820104
Fliś StanisławMaciej21Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyŻona Józefa Za…..Osadnik,zmarł N 79052/13572-59AP Lublin175820127
FlomSzmulJoel24M. Lublin184513 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynierii żona Fraydla-AP Lublin1758106
FlomLejbko--Lubelska, radzyński, Międzyrzec Podlaski1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
FlomenbaumIzraelLeniur18Lubelski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 10Żona N.FrytownaŻydAP Lublin175820268
FlomenbaumSzajaAbram22Opolski, Kazimierz, Lubelski186610 Dywizja Piechoty, WarszawaKawalerŻydAP Lublin175823349
FlonelbaumChilIzrael19Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichKawalerŻydAP Lublin 17581722
FlonelbaumChilIzrael19Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichKawalerŻydAP Lublin 17581722
FlorJanWojciech21Lubelska, siedlecki, Miedzna, Zgrzeb…?1866Ż. Ewa Kowalczykówna, c.Elżbieta pół rokuWłościanin, wykreślonyAP Lublin175837382
FlorczukFranciszekMaciej, Antonina20Podlaska, bialski, Karczew, Starczewice1837Korpus Kaukaski KawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
FlorczukFranciszekGrzegorz21Siedlecki1873-KawalerSzlachcic,wiara rz.kat.,czyta po polskuAP Lublin175870b.pag.
FlorekJanJakub22Policzyzna1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580496
FlorekMichałAndrzej20Lubelski1852Flota CzarnomorskaŻona Katarzyna UgrostynOsadnik,katolikAP Lublin175820235
FlorekJanMichał20Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyŻona Antonina PopielaOsadnikAP Lublin175820160
FlorekMichał--Lubelski1853Flota Czarnomorska --AP Lublin175821Spis alf.
FlorekJan--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
Florek Stanisław --Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
Florek (lub Florch)Iwan Jakub22Policzyzna1836Korpus KaukaskiKawaler WłościaninAP Lublin17580590
FlugAbramSzuter20Krasnystaw, Zastaw1866Żonaty, córkaŻydAP Lublin175823112
FłajszerSzloma LejbIcek-Włodawski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
FogelIcek LejbMejerSiedlecka, bialski, Biała Podlaska187027 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin17587569
FogelIcek LejbMejer21Siedlecka, bialski, Biała Podlaska187027 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerAP Lublin17586769
FogielNuchymBoruch18Bialski,1853Wojenno Roboczy N 3 Batalion Zarządu Wojennych OsadKawalerAP Lublin175834b.pag.
FogtKazimierzN21Bialski,1853Kaukaska rezerwowa półbrygadaKawalerAP Lublin175834b.pag.
FohglingAbram, IcekGerszek19Krasnostawski1852Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 13KawalerŻydAP Lublin175820
FolmanMordko SzlomaAbram20Siedlecka, radzyński, Międzyrzec Podlaski1868-Ż. Dwojra, s.Szymko MejerŻyd, cieślaAP Lublin175866b.pag.
FoltynMaciejFranciszek 23Lubelski, Zawieprzyce 1840Flota Czarnomorska Kawaler Włościanin AP Lublin17580777
FoluszBonifacyMichał21Łukowski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34Żona Marianna HryżowskaOsadnikAP Lublin175835b.pag.
FoluszKasperKrzysztof27Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
ForczykGrzegorzPaweł24Lubelski1863-KawalerChrześcijanin, rekrut, uciekł z miejsca poboru, wieśniak.AP Lublin1723346
Foremny Aleksander Wojciech Barbara 21Łukowski,Czarnowieś183617 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
Foremny JanPaweł26Łukowski, Wola Okrzejska18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty Kawaler WłościaninAP Lublin175863b.pag.
FormanTobiaszAbram21Bialski 1846Kompania wojskowo-robocza IV okręgu Żonaty- Chinda JabłońskaŻydAP Lublin175825B.Pag.
FormenyPiotrWojciech 22Łukowski, Czarnówka1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy Tronuż. Marianna Ficówna WłościaninAP Lublin175826B.Pag.
FornalMaciej--Krasnostawski---AP Lublin17580248
FornalJózefJan23Krasnostawski, Fajsławice18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Anna BrachaAP Lublin175816
ForszprecherIcek Szaja20Zamojski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichŻona Gołda KlatmanŻyd,szewcAP Lublin 17581739
ForszprecherIcek Szaja20Zamojski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichŻona Gołda KlatmanŻyd,szewcAP Lublin 17581739
ForysiukStanisław--Chełmski---AP Lublin17580248
FotJanAdam20Opolski, Józefów, Lubelski186634 rezerwowy batalion piechoty Wysznij WołoczekKawalerWłościaninAP Lublin175823382
FradmanKofmanDawid-Radzyński187234 Dywizja Piechoty -Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FraindlichSrulJeszko18Radzyński1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaKawalerŻyd,krawiecAP Lublin175835b.pag.
FrajbejcwejgLejzorAbram-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FrajcyngierMordko--Lubelska, radzyński, Włodawa1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
FrajdenbergMajer--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580249
FrajdenbergAbramSziew16Zamojski, Janów1855Kantonista w Twierdzy Zamość kawalerAP Lublin175822542
FrajdlichSzlemaIcek-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Frajlich także KacAbramGerszek18Krasnostawski, Sawin1855-kawalerAP Lublin175822507
FrajlichmanHerszek WulfZachariasz18Lubelski1848Wojenno-Robocze Rota 8 Okręgu Komunikacji Lądowych i WodnychKawalerŻyd,krawiecAP Lublin17581728
FrajmanBerekMatys18Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichKawalerŻydAP Lublin 17581718
FrajmanBerekMatys18Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichKawalerŻydAP Lublin 17581718
FrajndFajwelJosek18Krasnostawski1852Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 13KawalerŻydAP Lublin175820
FrajndSzmulJózef16Krasnostawski, Liszno1855Kantonista w Twierdzy Zamość kawalerzmarł N 55117/9471- 55AP Lublin175822538
FrajzmanAbram SzlemaNuhin23Włodawski1867Nazwiska nie ujęte w spisie alfabetycznym-a tylko formularnymŻona Haja FreterŻyd,mieszczanin,piśmiennyAP Lublin175865b.pag
FrajzmanAbram SzlomaNuchim-Włodawski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
Fralko v TrałkoAndrzejJan23Łukowski,1853Kaukaska rezerwowa półbrygadaż.Ewa KowalczukAP Lublin175834b.pag.
FranaszczakStanisław Maciej 25Krasnystaw 1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564782-83
FranaszczukJózef--Zamojski---AP Lublin17580248
FranaszczukGrzegorz--Krasnostawski1853Flota Czarnomorska --AP Lublin175821Spis alf.
FranaszczukPaweł--Krasnostawski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
FranaszczukFranciszekPaweł20Szczebrzeszyński, Ruskie Piaski, Zamojski186629 rezerwowy batalion piechoty, MoskwaŻ. FranciszkaWłościanin, grekokatolikAP Lublin175823366
FrancMikołajTomasz20Hrubieszowski1852Flota CzarnomorskaŻona Apolonia KoycaOsadnikAP Lublin175820195
FrancMikołaj--Krasnostawski1853Flota Czarnomorska --AP Lublin175821Spis alf.
FranciszczukGrzegorzN21Krasnostawski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnik,katolikAP Lublin175820249
FranczakAntoniMaciej 20Siedliska1835-KawalerWłościanin, tkacz.AP Lublin11564788-89
FranczakMaciejMateusz25Lubelski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotywdowiecAP Lublin175816
FranczakPawełFranciszek21Lubelska, siedlecki, Skórzec, Żelków186632 Piechotny Rezerwowy Batalion m.TwerKawalerWłościaninAP Lublin17583743
FranczakWincentyMikołaj20Bialski,Rusków18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
FranczakKarolWawrzyniecSiedlecka, siedlecki, Skórzec187026 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin17587568
FranczakKarolWawrzyniec21Siedlecka, siedlecki, Skórzec, Gołąbek187026 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerAP Lublin17586768
FranczakAndrzejMichał21Lubelski, Snopków, Lubelski18668 Dywizja PiechotyŻ. Marianna, s. Antoni, 1 rokWłościaninAP Lublin17582369
Franczak v BartoszWojciechAdam24Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
Franczak v KorlakMateusz Franciszek 20Krasnostawski, Orłów1840Flota CzarnomorskaKawaler Włościanin AP Lublin17580767
FranczekWojciechMateusz20Lubartów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804107
FranczukMaciejAntoni20Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddziel.Kaukask.Korpusużona Rozalia KolakownaAP Lublin175819155
FranczukJozefat--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
FranczukGrzegorz Jan25Bialski, Bachorza1845Szosteńska Fabryka ProchuKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
FranczukFilipDaniel22Bialski1854Dywizja Artylerii GrenadierówŻona Marianna DanielakOsadnikAP Lublin175835b.pag.
FranczukAntoniMikołaj20Siedlecka, sokołowski, Kosów, Nowa Wieś1868-KawalerWłościaninAP Lublin175866b.pag.
FranczukStanisławWasyl-Konstantynowski, Czuchleby187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873890
Franczuk TomaszMichał23Bialski, Grabów 184418 Dywizja Piechoty Kawaler WłościaninAP Lublin175864b.pag.
FrandanhIcekGerszek22Łukowski1873-Żona Alta HubesŻydAP Lublin175870b.pag.
FrandlichGabryelMendel18Lubelski1848Wojenno-Robocze Rota 8 Okręgu Komunikacji Lądowych i WodnychKawalerŻydAP Lublin17581714
FraniaSebastianTomasz24Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820120
FraniaSebastian--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
FrankBerekAbram18Krasnostawski18519,10,11 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819313
FrankJakubJan20Siedlecki1854Dywizja Artylerii GrenadierówŻona Marianna N.OsadnikAP Lublin175835b.pag.
FrankKrystianFryderyk20Lubelska, siedlecki, Płatkownica, Ocięte1866Ż. Eliza Krygier, s.Gustaw pół rokuWłościanin, wykreślonyAP Lublin175837470
FrankGotlibJanSiedlecka, węgrowski, Płatkownica18702 Rezerwowa Kawaleryjska BrygadaAP Lublin17587568
FrankGustawFryderyk21Siedlecka, węgrowski, Płatkownica, Ocięte18702 Rezerwowa Kawaleryjska BrygadaKawalerCzyta i pisze po niemieckuAP Lublin1758678
FrankGotlibJan20Siedlecka, węgrowski, Płatkownica, Sadoleś18702 Rezerwowa Kawaleryjska BrygadaKawalerAP Lublin17586768
FrankensztejnMoszekAron-Włodawski1872Wykupiony za 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FrankiewiczKajetanAndrzej-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Frankiewicz ( Fronckiewicz)JanPaweł, Petronela21Podlaska, Uścimów, Rudka18371 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
Franus Wawrzyniec Błażej 22-1834-KawalerMieszczanin, szewcAP Lublin17580333
FranusiakAndrzej--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Władykaukazie--AP Lublin175821Spis alf.
FrańczukIgnacy--Lubelska, bialski, Mierzwice1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
FrańczukPawełDaniło21Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
FrącWawrzyniecBłażej20Uchanie1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580490
FrącTomaszN20Krasnostawski1850Flotylla Kaspijska AP Lublin175818102
FrącAntoniStanisław23Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji Piechoty Żona Katarzyna JanuszekOsadnikAP Lublin175833p.pag.
Frąc Michał--Łukowski, Jarczew1851--Oszczędzony dla żony brzemiennej w 9. miesiącu.AP Lublin175830b.pag.
Frąc v Bednarz Wojciech--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
FrąckiewiczWawrzyniec--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Władykaukazie--AP Lublin175821Spis alf.
FrąckiewiczFeliksKazimierz21Siedlecki,1853Tyfliski artyleryjski garnizonż.Magdalena BorowaAP Lublin175834b.pag.
FrąckiewiczFranciszekKazimierz20Siedlecka, węgrowski, Stoczek, Topór1868-KawalerWłościaninAP Lublin175866b.pag.
FrąckiewiczJanAndrzej21Kurowski, Puławy, Lubelski18666 Klastycki Pułk HuzarówŻ. Agnieszka WogorekWłościaninAP Lublin175823200
FrączakWincentyPiotr 22Siedlecki, Grodzisk 18477 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
FrączekAndrzejMaciej23Chmiel1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804115
FrączekJakubAlojzy20Radzyński,Żubków1846Oddzielny Korpus Straży Wewnętrznej KawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
FrączekKazimierz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
FrączekAntoni--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
FrączkowiczMichał SzymonAndrzej20Siedlecka, włodawski, Parczew1868-KawalerMieszczaninAP Lublin175866b.pag.
FrączykKarol--Siedlecki, Stara Wieś 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
Frąk Maciej Wojciech 24Zamojski, Księżpol1836-Kawaler Włościanin, za niestawienie do spisuAP Lublin17580873
Frątkowski vel GratkowskiBartłomiejBartłomiej25Zamojski185018 Dywizja Piechoty AP Lublin17581878
FrechowiczKarol Kazimierz, Marianna21Podlaska, radzyński, Radzyń18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerMieszczaninAP Lublin175856b.pag
FreidreitAbramJosif20Kurowski, Końskowola, Lubelski1866Żonaty, córkaŻyd, skorzystał z prawa wykupuAP Lublin175823206
FrejgejtHenrichJakow-Siedlecki, Żeliszew187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873635
FrejlichMarkusAbram23Warszawa1863Oddzielny Orenburski KorpusŻyd, przestępca politycznyAP Lublin17234b.pag
Frejlich Walenty Karol 20Łukowski, Kamionka 184418 Dywizja Piechoty Kawaler WłościaninAP Lublin175864b.pag.
FrejmanIzraelUrys20Lubelski, Józefów n. Wisłą1845Jednostki nadbrzeżne Floty Czarnomorskiejżona Fajga Szlomowiczzastąpił go młodszy brat MajerAP Lublin17581029
FrejneCalimBoruch19Radzyński,1853Wojenno Roboczy N 3 Batalion Zarządu Wojennych OsadKawalerAP Lublin175834b.pag.
FrelaBartłomiejAndrzej20Siedlecka, garwoliński, Unin, Łętów1868-KawalerWłościaninAP Lublin175866b.pag.
FrelikSzymonPiotr20Siedlecka, łukowski, Miastków, Oziemkówka1868-Ż. Marianna WłodarczykWłościaninAP Lublin175866b.pag.
FrelikWojciechJózef22Łukowski1873-KawalerChłop,wiara rz.katAP Lublin175870b.pag.
FreliszkaJanWojciech22Garwolinski186729 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin,wiara rz.katAP Lublin175865b.pag
FreliszkaJulianMarcin20Garwolinski186729 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin,wiara rz.katAP Lublin175865b.pag
FremiszkaJanWojciech-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
FremiszkaJulianMarcin-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
FrendlenderMichelDawid21Radzyński1873-Żona Frejda LisŻydAP Lublin175870b.pag.
FrenenbergHerszDawid18Lubelski1848Wojenno-Robocze Rota 8 Okręgu Komunikacji Lądowych i WodnychKawalerŻydAP Lublin17581713
FrenkelIdaIcek23Krasnostawski1846Wewnętrzne Kompanie Liniowe i Warsztatowe Batalionów Garnizonowych kawaler szewcAP Lublin17581222
FrenkelBeniamin Icek17Krasnostawski, Izbica1855Kantonista w Twierdzy Zamość kawalerna podst. Rozporządzenia Księcia Namiestnika Carstwa Polskiego od 24 lutego/8 marca 1855 ,szewcAP Lublin175822517
FreudMendelHerszek20Krasnostawski, Liszno1866Z. Rajzla B.?Żyd, dostarczył najemnika GelmudaAP Lublin175823277
FriclerJulianWalenty24Krasnostawski1863-KawalerChrześcijanin, rekrut, wysłany z Warszawy do Petersburga w 14 partii dnia 12.06.1863 r. z przeznaczeniem do 6 Rez. Dywizji Piechoty, mieszczanin.AP Lublin1723320.75
FridmanNachman MeerMoszko-Bialski, Terespol187134 Dywizja Piechoty-Wyznaczył najemnika Stefaan GrolastanskiegoAP Lublin175873241
FridmanAbramGdal-Konstantynowski, Zakanale1871--Wykupił się za 1000 rubli AP Lublin1758731144
FridmanBoruch Szmul?20Lubartowski, Lubartów, Lubelski1866ŻonatyŻyd, skorzystał z prawa wykupuAP Lublin175823157
FridrichAugustWilhelm-Sokołowski, Przeździatka187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731791
FrochtmanNoech--Lubartowski---wykupionyAP Lublin17580249
Froczyk(?)Hawryło23Radzyński, Ostrów 1838Korpus GrenadierówKawalerMieszczaninAP Lublin175857b.pag.
FromelAronLeib20Krasnostawski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artyleryjskich Oddz. Korpusu Kaukaskiegokawaler AP Lublin1758123
FroncKazimierzŁukasz24Hrubieszowski, Dzierążnia18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Marianna PanekAP Lublin175816
FroncRomanAndrzej20Lubelska, radzyński, Turno, Sosnowica1866Ż. Anna Tałoch, c.Krystyna pół rokuWykreślony, włościaninAP Lublin175837712
Fronc WawrzyniecBłażej20Uchań 1836Korpus KaukaskiKawaler WłościaninAP Lublin17580584
Fronc ( Frąc )SymeonJakubSiedlecka, łukowski, Mysłów187026 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin17587568
Fronc ( Frąc )SymeonJakub20Siedlecka, łukowski, Mysłów187026 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerAP Lublin17586768
FroncekJanIgnacy Zofia 26Łukowski,Jagodne Szydłowskich,Radoryszcz183616 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
FronckiewiczJan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
Fronckiewicz PawełJan21Radzyński, Parczew1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja Piechotyż. Marianna KotleszczankaMieszczaninAP Lublin175824b.pag
FronczakMikołajBartłomiej 23-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580324
FronczakSzymon-23-1846---AP Lublin17581310
FronczakPawełWawrzyniec21Siedlecki18675 Dywizja PiechotyŻona Katarzyna KarczewskaChłop,wiara rz.kat,kowalAP Lublin175865b.pag
FronczakPawełWawrzyniec-Siedlecki1867--AP Lublin175872Spis alf.
Fronczak (Frączak)PiotrStanisław-Garwoliński, Sobolew187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873386
FronczekAndrzejMaciej23Chmiel1836Korpus KaukaskiKawaler WłościaninAP Lublin175805109
FronczekAntoniBartłomiej 20Zamojski, Lipiny18409 Dywizja Piechoty Kawaler Włościanin AP Lublin17580741
FronczekAndrzejTomasz25Radzyński1854Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
FronczekPiotrWalenty23Siedlecki, gm. Kołodziąż 1838Korpus Grenadierówż. Anna KopańskaWłościanin, bednarz AP Lublin175857b.pag.
Fronczek Bonifacy Jakub Agnieszka 21Łukowski,Jagodne Szydłowskich,Zadoszyce?183617 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
FronczukStefanStefan-Włodawski187234 Dywizja Piechoty -Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Fronczuk (Frączuk)MichałMateusz 21Radzyński, Żabików1845Arsenał w Kijowie KawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
FronkSzczepanAndrzej28Biłgorajski1875-KawalerMieszczanin,wiara rz.kat.AP Lublin175740
Frończuk Kacper Walenty 21Siedlecki,Turna,Ruchna 18407 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin AP Lublin175859b.pag.
FrostAron Judko--Lubelska, siedlecki, Węgrów1851--Niedostawiony, ma być w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
Frost Moszko Wulfowicz 21Siedlecki, Węgrów1844Roboty Zarządu Komunikacji 4 Okręgu Kawaler ŻydAP Lublin175864b.pag.
Frostkowicz v ProstkowiczZyslioSzaiba20Łukowski,1853Wojenno Roboczy N 3 Batalion Zarządu Wojennych Osadż.Haja IcekZa niego 15-letni brat Szmul do Wojennych KantonistówAP Lublin175834b.pag.
FruchtengartenIwaul--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580249
FrukJulianBogumiłSiedlecka, włodawski, Wola Wereszczyńska18703 Rezerwowa Kawaleryjska BrygadaAP Lublin17587568
FrukJulianBogumił21Siedlecka, włodawski, Wola Wereszczyńska, Michelsdorf18703 Rezerwowa Kawaleryjska BrygadaKawalerAP Lublin17586768
FrycJanKazimierz25Łukowski,1853Nowoza...lski artyleryjski garnizonKawalerAP Lublin175834b.pag.
FrycMichałKrystian20Siedlecka, węgrowski, Starawieś, Żulin1868-Ż. Luiza ? Kobersztejn, s.JanWłościaninAP Lublin175866b.pag.
FrycMaciejJan-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Frychman Izrael Wolf 24Lubelski, Lublin1844Flota CzarnomorskaKawaler Żyd, czyta i pisze po polsku oraz żydowsku, drukarz.AP Lublin1758099
FrycińskiKacperJędrzej Rozalia25Łukowski1835-Kawalerwłościanin AP Lublin175853p.pag.
Frycler (Frytzler)KarolWilchelm 21Krasnostawski, Puchaczów1848Flota Czarnomorska ż.Ludwika LiszkowskaWłościaninAP Lublin17581437
FryczerGotelZelik19Łukowski18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artylerii Żona Haja MoszekŻydAP Lublin175833p.pag.
Fryderyk vel FrańczukIgnacy--Lubelska, siedlecki, Mogielnica1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
FrydlenberJudkaDawid-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FrydmanSrul--Chełmski---wykupionyAP Lublin17580249
FrydmanDawid--Lubartowski---wykupionyAP Lublin17580249
FrydmanMordko--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580249
FrydmanMoszekSrul22Lubelski, Lubartów1844Flota CzarnomorskaKawaler Żyd, czyta i pisze po żydowskuAP Lublin17580913
FrydmanNuchymPinkwas18Lubelski1848Wojenno-Robocze Rota 8 Okręgu Komunikacji Lądowych i WodnychKawalerŻydAP Lublin17581712
FrydmanJankielDawid Ejzik19m.Lublin1851Morska Kompania wojskowo-robocza bud. Floty CzarnomorskiejkawalertkaczAP Lublin175819292
FrydmanMendelGecła22Zamojski1851Morska Kompania wojskowo-robocza bud. Floty Czarnomorskiejżona Haja LarmanownaAP Lublin175819289
FrydmanJankielMoszek18Łukowski,1853Wojenno Roboczy N 3 Batalion Zarządu Wojennych Osadż.Surta TeperlinAP Lublin175834b.pag.
FrydmanLejbkoHerszko22Lubelska, siedlecki, Mordy1866Ż. Rajza s.Szosla, c.ChajaWykreślonyAP Lublin17583711
FrydmanSzmulSzejew20Siedlecki1867Nazwiska nie ujęte w spisie alfabetycznym-a tylko formularnymŻona Ryfka,synŻydAP Lublin175865b.pag
FrydmanSzmulSzaja-Siedlecki1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
FrydmanLejb RywenMoszek-Bialski187234 Dywizja Piechoty -Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
FrydmanJoselSzajaSiedlecka, siedlecki, Siedlce1870WykupionyAP Lublin17587569
FrydmanChaim JoselJoselSiedlecka, włodawski, Wola Wereszczyńska1870ZwróconyAP Lublin17587569
FrydmanAron MotelJoselSiedlecka, garwoliński, Repki1870WykupionyAP Lublin17587569
FrydmanAriaChaszekSiedlecka, węgrowski, Węgrów1870WykupionyAP Lublin17587569
FrydmanGdal AbramSzoselSiedlecka, konstantynowski, Konstantynów1870WykupionyAP Lublin17587570
FrydmanJoselSzaja20Siedlecka, siedlecki, Siedlce1870KawalerWykupiony, czyta i pisze po polsku AP Lublin17586769
FrydmanChaim JoselJosel21Siedlecka, włodawski, Wola Wereszczyńska, Wytyczno1870KawalerZwróconyAP Lublin17586769
FrydmanAron MotelJosel20Siedlecka, garwoliński, Ryki1870KawalerWykupionyAP Lublin17586769
FrydmanAriaChaszek20Siedlecka, węgrowski, Węgrów1870Ż. Gołda Jedwabnik, c.CywiaWykupionyAP Lublin17586769
FrydmanGdal AbramSzoselSiedlecka, konstantynowski, Konstantynów1870WykupionyAP Lublin17586770
Frydman Manuszowicz Moszko-18Radzyński, Włodawa 1848 3 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowych Kawaler Żyd AP Lublin175828B.Pag.
Frydman MaruszowiczMoszek-18Radzyński, Włodawa1848 3 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowych Kawaler ŻydAP Lublin175827B. Pag.
Frydman vel FedermanAbramJankiel21Lubelski, Donacja Lublin184513 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynierii Kawaler-AP Lublin1758108
FrydrychIgnacy Tomasz N35Siedlecki,Siedlce183616 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin,przyjęty w zastępstwie za Szymona Kosiaradzkiego ze wsi Kraczew AP Lublin175854b.pag.
FrydrychPiotrJan23Bialski,Sarnaki 1841Korpus GrenadierówKawalerMieszczanin,piekarz AP Lublin175860B.Pag.
FrydrychJan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
FrydrychWacławWojciech22Sokołowski1873-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175870b.pag.
Frydrych JanStanisław 20Bialski, Klimy1847Tarutyński Pułk JegrówKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
Frydrych Paweł -22Siedlecki, Sajkówek 184418 Dywizja Piechoty Kawaler WłościaninAP Lublin175864b.pag.
Frydrychewicz FranciszekWalenty 23Siedlecki, gm. Suchodoły1838Korpus Grenadierówż. Katarzyna Centkówna, c. Antonina l.3 i Paulina l.1 i m.6Mieszczanin, czyta i pisze, kowal.AP Lublin175857b.pag.
FrygaPawełJózef20Krasnostawski18517 Dywizja Kawalerii Lekkiejżona Agnieszka WierkownaAP Lublin175819112
FrylingZacharyaszJosek19Zamojski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichŻona Ruchla HofmanŻydAP Lublin 17581737
FrylingZacharyaszJosek19Zamojski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichŻona Ruchla HofmanŻydAP Lublin 17581737
FrymAbram Gersz--Lubartowski---wykupionyAP Lublin17580249
FrymanIcek--Lubelski---ponad kontygentAP Lublin17580249
FryszJanFranciszek22Łaziska1836Flota Bałtyckaż. Marianna Przychodnia, bezdzietni, żona poszła za mężemWłościaninAP Lublin175804108
FryszJanFranciszek22Łaziska1836Korpus Kaukaskiż. Marianna Przychodniówna, bezdzietny, żona poszła za mężem.WłościaninAP Lublin175805102
FryzierLejzorAbram27Łukowski186729 Dywizja PiechotyŻona Estera JankielewaŻyd,mieszcaninAP Lublin175865b.pag
FryzjerLejzorAbram-Łukowski1867--Wynajęty za Czondreder SzajaAP Lublin175872Spis alf.
FrzydenbergLejba--Zamojski---AP Lublin17580249
FudećAndrzej--Zamojski18532 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175821Spis alf.
FudenFajwelRachmel18Hrubieszowski1848Wojenno-Robocze Rota 8 Okręgu Komunikacji Lądowych i WodnychKawalerŻyd,zmarł N 66425/12389-60AP Lublin17581723
FugaJan Mikołaj 23Siedlecki,Węgrowce 18407 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin,szewc AP Lublin175859b.pag.
FugielTeodorSzymon21Hrubieszowski, Tuczępy1840Flota CzarnomorskaKawaler -AP Lublin17580787
FugielWawrzyniecWojciech25Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
FujMort Szulim20Siedlecki, Węgrów 18459,10,11 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BroniKawalerŻyd, krawiecAP Lublin175824b.pag
FuksAron--Chełmski---wykupionyAP Lublin17580249
FuksGdala Icek--Krasnostawski---wykupionyAP Lublin17580249
FuksZelikMoszek23Lubelski, Opole Lubelskie1845Jednostki nadbrzeżne Floty CzarnomorskiejKawalerkrawiecAP Lublin17581032
FuksDawidMichla18Hrubieszowski1848Wojenno-Robocze Rota 8 Okręgu Komunikacji Lądowych i WodnychKawalerŻydAP Lublin17581722
FuksJakub--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
FuksLejba WulfJankiel18Radzyński18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artylerii KawalerŻydAP Lublin175833p.pag.
FuksChaimNaftal18Bialski1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaKawalerŻydAP Lublin175835b.pag.
FuksSenderLejzor21Siedlecka, włodawski, Włodawa1868-Ż. Ryfka, s.MoszkoŻydAP Lublin175866b.pag.
FuksSrul IcekLejba-Garwoliński, Garwolin187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731782
FuksSrulSzajaSiedlecka, siedlecki, Siedlce1870WykupionyAP Lublin17587569
FuksPiotrNieślubny21Garwoliński1873-Żona Agnieszka LewandowskaChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175870b.pag.
FuksSrulSzaja20Siedlecka, siedlecki, Siedlce1870Ż. Estera Rejza, s. Josek, c. Chaja SuraWykupiony, czyta i pisze po polsku i rosyjskuAP Lublin17586769
Fuks Józef Kacper21Lubelski, Niemce1840Flota CzarnomorskaKawaler -AP Lublin17580778
FukselMat…..?Dawid20Lubelska, radzyński, Włodawa1866Ż. Czerna, s.DawidWykreślony, krawiecAP Lublin175837109
FuksmanŻelek(?)23Zamojski, Krzeszów1844Flota CzarnomorskaKawaler Żyd, szmuklerz AP Lublin17580914
FulymaJózef Kazimierz 24Krasnostawski, Turobin1838KirasjerzyKawaler Mieszczanin, za ukrywanie się przed spisem.Zm.1852AP Lublin17580681
FurajterJudkoIcko-Radzyński, Międzyrzec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-Wyznaczył najemnika Paulina SzymanskiegoAP Lublin1758731115
FurerSzmulIcek22Włodawski186729 Dywizja PiechotyŻona Malka Arkowa,córkaŻyd,mieszcaninAP Lublin175865b.pag
FurerSzmulIcek-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
FurgałMikołajAndrzej21Lubelski1851Flota Czarnomorskażona Anna LenownaAP Lublin175819280
FurgałaMaciej Mateusz20Lubelski, Piotrowice183814 Dywizja PiechotyKawaler WłościaninAP Lublin17580639
Furgała Stanisław --Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
FurlepaWalenty--Zamojski18534 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821Spis alf.
FurmanAntoniMichał20Zamojski, Stary Zamość 183813 Dywizja Piechoty Kawaler WłościaninAP Lublin17580617
FurmanBartłomiejGrzegorz25Hrubieszowski, Rachanie18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Marianna Korzan AP Lublin175816
FurmanMikołaj--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
FurmanIwanJózef 25Radzyński, Radcze1845Garnizon Artylerii w Fortsławsku ż. Marianna SmolińskaWłościaninAP Lublin175824b.pag
FurmanGabrielKorniło20Radzyński1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
FurmanMaciejJan21Lubelska, radzyński, Wohyń, Rudno186631 Piechotny Aleksapolski PułkŻ. Anna KołbasiankaWłościaninAP Lublin175837222
FurmanSzymonJakub20Lubelska, radzyński, Jabłoń, Radcze186631 Piechotny Aleksapolski PułkŻ. Antonina Miszczukówna, c.Katzrzyna 1 rokWłościaninAP Lublin175837695
FurmanStefanEliasz 24Radzyński,Rudzienice,Radcze18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyŻonaty-ZieniaWłościanin AP Lublin175859b.pag.
FurmanWalenty--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
FurmanHersz LejbSzoel20Siedlecka, siedlecki, Mordy1868-Ż. Gitla, s.SzulimŻyd, krawiecAP Lublin175866b.pag.
FurmanPiotrJózef20Siedlecka, włodawski, Horodyszcze, Romanki?1868-Ż. Katarzyna Antoniuk, s.AntoniWłościaninAP Lublin175866b.pag.
Furman Jan--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
FurmaniakWojciech--Krasnostawski---AP Lublin17580248
FurmaniakAbram--Lubelski---ponad kontygentAP Lublin17580249
FurmaniakTomaszSzymon26Hrubieszowski1851Kaukaska Półbrygada RezerwowakawalerAP Lublin175819232
FurmaniakSzczepan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
FurmaniukPiotrJózef22Radzyński,Hańsk18462 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
FurmaniukIwanN22Radzyński,1853Flota Czarnomorskaż.Katarzyna IdyszczkaAP Lublin175834b.pag.
FurmaniukTomaszProkop22Włodawski186719 Rezerwowy Batalion PiechotyKawalerChłop,wiara greko-katAP Lublin175865b.pag
FurmaniukTomaszProkop-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
FurmańczakJan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
FurtakPiotr Jakub28Rudno1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564774-75
FurtakMichałLubelski18409 Dywizja Piechoty AP Lublin175807
FurtakKajetanAntoni25Lubelski, Kamionka1840Flota CzarnomorskaKawaler MieszczaninAP Lublin17580755
FurtakAntoniMikołaj22Lubelski, Kozłówka18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Karolina KanarAP Lublin175816
FurtasPiotrMarcin27Puławy1836Flota Bałtyckaż. Franciszka Kozik, córka Tekla 1 rok, obie zamieszkałe w Puławachwłościanin, za ukrywanie się przed spisemAP Lublin17580498
FurtasPiotrMarcin21Niezabitów 1836Korpus KaukaskiKawaler WłościaninAP Lublin17580592
FusBartłomiej--Biłgorajski---ponad kontygentAP Lublin17580248
FusMichałŁukasz28Zamojski1851Kaukaska Półbrygada Rezerwoważona Józefa KulasownaAP Lublin175819218
Fus Stanisław --Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
FusiaezFranciszek--Zamojski18532 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175821Spis alf.
FusniakJózefJan22Garwoliński1873-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175870b.pag.
FuszaraPaweł-20-1846---AP Lublin1758139
FuśniakAndrzejFranciszek 20Łukowski, Podzamcze18481 Dywizja KirasjerówKawaler WłościaninAP Lublin175827B. Pag.
FuśniakAndrzejFranciszek20Łukowski, Podzamcze18481 Dywizja KirasjerówKawaler WłościaninAP Lublin175828B.Pag.
FutaAntoniMaciej26Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona katarzyna SzulkownaAP Lublin175819183
FutaAndrzejMaciej21Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820149
FutaAndrzej--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
Futera Franciszek Łukasz21Łukowski, Wojcieszków 18433 Korpus Piechoty Kawaler Włościanin, ochotnikAP Lublin175863b.pag.
Futerman ChaimowiczMoszko-18Siedlecki, Sokołów 1848 3 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowych Kawaler Żyd AP Lublin175827B. Pag.
Futerman ChaimowiczMoszko-18Siedlecki, Sokołów1848 3 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowych Kawaler ŻydAP Lublin175828B.Pag.
FutimaPaweł-20-1846---AP Lublin17581324
FutymoskiJanStanisław24-1834-KawalerMieszczaninAP Lublin17580327
FykIgnacyKonstantyn20Biłgorajski, Babice, Zamojski186611 Dywizja Piechoty, KrzemieniecŻ. Marianna Smolik?Włościanin, prawosławnyAP Lublin175823236
G(H)albersztejnSzmul LejbGersz21Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichŻona Sura N.ŻydAP Lublin 17581716
G(H)albersztejnSzmul LejbGersz21Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichŻona Sura N.ŻydAP Lublin 17581716
G..wskiFrancKarol-Garwoliński, Osieck187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873??
G…..ulkaPiotrPaweł-Garwoliński, Osieck187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873??
GabinskiDawidJankiel21Węgrowski1873-KawalerŻydAP Lublin175870b.pag.
GablerIcek, SzajaHaim21Zamojski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 14KawalerŻyd, nieczytelne,zm.1853AP Lublin175820282
Gabrielski JanLudwik20Bialski, Krasne18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja PiechotyKawaler WłościaninAP Lublin175863b.pag.
GabrylewiczSawka Antoni 20Radzyński,Stulno,Kosyń18408 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin AP Lublin175859b.pag.
Gabryszewski Jan--Łukowski 1843Służba górnicza--AP Lublin175863b.pag.
GacJanBłażej, Marianna21Podlaska, łukowski, Prawda, Kienkówka1837Korpus Kaukaski KawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
GacKacperKacper-Łukowski, Prawda187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731311
GacMaciejFranciszek-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GacFilemonSzymon22Radzyński1873-Żona Anna Kozak,córka MariannaChłop,wiara greko-kat.AP Lublin175870b.pag.
GacaWojciechSzczepan20Janowski, Zofianka, Zamojski1866Ż. Katarzyna Olszak, s. Franciszek, 1 rokWłościanin, zwrócony ponad kompletAP Lublin175823136
Gaca Andrzej Łukasz28Zakrzówek1834-Żonaty, jedno dziecko.WłościaninAP Lublin17580849
GacekAleksander-20-1846---AP Lublin17581333
GachJózef--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
GaciągKarolPaweł-Węgrowski, Sinołęka187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731753
Gacipng v GacWojciechPiotr-Węgrowski, Sinołęka187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731664
GaćWasil Panas23Radzyński,Sławatycze 18407 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin AP Lublin175859b.pag.
GadajFranciszekAleksander22Węgrowski1873-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175870b.pag.
GadomWalenty--Zamojski---AP Lublin17580212
GadomskiFilipAntoni21Radzyński,Krempa1846Oddzielny Korpus Straży Wewnętrznej KawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
GadomskiPawełFeliks20Siedlecki, Kisielany18476 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
GadomskiAleksanderPiotr Zofia21Radzyński1835-Kawalermieszczanin AP Lublin175853p.pag.
GadomskiJakubJózef Agnieszka22Siedlecki1835-Kawalerszlachcic dowodu nie ma czyta i pisze po polskuAP Lublin175853p.pag.
GadomskiKazimierzJózef21Siedlecki, Mokobrody 183817 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polsku.AP Lublin175857b.pag.
GadomskiEliaszPiotr 24Radzyński,Wolinica18407 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin AP Lublin175859b.pag.
GadomskiFeliks--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GadomskiLudwikKacper21Siedlecka, węgrowski, Czarnogłów, Duchów1868-KawalerWłościanin, czyta i pisze po polskuAP Lublin175866b.pag.
GadomskiPiotrIwan-Węgrowski, Ossówno187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731707
GadomskiJanStanisławSiedlecka, siedlecki, Skupie187026 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin1758755
GadomskiAndrzejKrzysztof21Siedlecki1873-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175870b.pag.
GadomskiJanStanisław21Siedlecka, siedlecki, Skupie, Kisielany187026 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerAP Lublin1758675
GadowskiWalentyJan24Łukowski,Stężyca18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerMieszczaninAP Lublin175860B.Pag.
GadynskiAntoniJan24Węgrowski1873-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175870b.pag.
GadyszJakubŁukasz19Łukowski, Jagodne1863-Włościanin, przestępca politycznyAP Lublin17234b.pag
GadyśKrzysztofMichał20Łukowski, Zasiadały 1848Korpus KaukaskiKawaler WłościaninAP Lublin175827B. Pag.
GadyśKrzysztofMichał20Łukowski, Zasiadały1848Korpus Kaukaski Kawaler WłościaninAP Lublin175828B.Pag.
GagaJózefJózefSiedlecka, węgrowski, Korytnica187027 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin1758758
GagaJózefJózef21Siedlecka, węgrowski, Korytnica, Górki Grubaki187027 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerAP Lublin1758678
GagerWadiaWigdor15Lubelski, Józefów1855Kantonista w Twierdzy Zamość kawalerAP Lublin175822533
GagoFranciszekJózef-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Gahaner v GoldfarbIcek GerszSzymon22Włodawski1873-Żona Fajga Ester N.ŻydAP Lublin175870b.pag.
GaiownikMateuszPaweł20Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
GajBartłomiejAndrzej24Janowski1875-KawalerChłop, wiara rz-kat.AP Lublin175740
GajGrzegorz Piotr 23Hrubieszowski, (?)1840Flota CzarnomorskaKawaler Włościanin, szewc AP Lublin17580766
GajJanMarcin24Lubelski, Józefów1848Flota Czarnomorska Kawaler -AP Lublin17581444
GajJanIgnacy22Krasnostawski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175820203
GajJan--Krasnostawski1853Flota Czarnomorska --AP Lublin175821Spis alf.
GajMichał--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
GajAntoniFabian20Łukowski1854Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
GajarKacperJózef21Garwoliński1873-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175870b.pag.
GajaszekMichałFranciszek20Siedlecka, garwoliński, Kłoczew, Dworzec1868-KawalerWłościaninAP Lublin175866b.pag.
GajcarzTomasz MikołajN23Łukowski,1853Kaukaska rezerwowa półbrygadaKawalerAP Lublin175834b.pag.
GajdaFranciszek--Janowski---zamieniony z drugimAP Lublin17580212
GajdaTomasz--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580211
GajdaBartłomiejMateusz22Łukowski,1853Druga Lekka Dywizja Kawalerii ż.Anastazja WitekAP Lublin175834b.pag.
GajdaBłażejMateusz20Łukowski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
GajdaKrzysztof--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
GajdaMarcinWawrzyniec 22Łukowski, Tuchowicz18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty Kawaler WłościaninAP Lublin175863b.pag.
GajdaTomaszWawrzyniec 23Łukowski, Brzeziny1843Korpus Grenadierów Kawaler WłościaninAP Lublin175863b.pag.
GajdaWasyliStefan20Radzyński186729 Dywizja PiechotyŻona Tekla Kostiuk,synChłop,wiara greko-katAP Lublin175865b.pag
GajdaWasyliStefan-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
Gajda Eliasz --Łukowski, Międzyrzec 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
GajdasJanWalenty25Janowski1874-KawalerChłop, wiara rz-kat.AP Lublin175740
GajdukIwan--Biłgorajski---AP Lublin17580212
GajdukDaniło-20-1846---AP Lublin17581318
GajdukSemenRoch-Garwoliński, Wola Rębkowska187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873480
GajdukWitAndrzej22Garwoliński1873-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175870b.pag.
Gajek Kazimierz Tomasz21Łukowski, Wola Okrzejska18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
GajerMichałJankiel21Hrubieszowski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artyleryjskich Oddz. Korpusu Kaukaskiegokawaler AP Lublin17581213
GajerGerszek BerekJózef13Krasnostawski, Turobin1855Kantonista w Twierdzy Zamość kawalerAP Lublin175822537
GajerLejbaJojne20Kurowski, Końskowola, Lubelski1866Żonaty, córkaŻyd, skorzystał z prawa wykupuAP Lublin175823205
Gajer (Gajor)JanFranciszek21Janowski, Zofianka, Zamojski18668 Dywizja PiechotyŻ. Anna?WłościaninAP Lublin175823124
Gajerski Konstanty--Krasnostawski 1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
GajewczukWasylIwan-Konstantynów, Bohukały187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873853
GajewniczekMarcinWawrzyniec20Łukowski,Łukowski,Prawda,Prudnik18411 Korpus PiechotyŻonaty-KatarzynaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
GajewnikKacperGrzegorz21Łukowski1867Nazwiska nie ujęte w spisie alfabetycznym-a tylko formularnymŻona Teofila Josefowa,corkachłop rz.katAP Lublin175865b.pag
GajewnikKarolMarcin20Łukowski1867Nazwiska nie ujęte w spisie alfabetycznym-a tylko formularnymŻona Franciszka Antonchłop rz.katAP Lublin175865b.pag
GajewskiStanisławJózef21Lubartów18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerwłościanin, skończyl 3 klasy szkoły wojewódzkiej,za ukrywanie się przed spisemAP Lublin17580440
GajewskiAndrzejMarcin20Hrubieszowski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819177
GajewskiTomaszPiotr22Zamojski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175820199
GajewskiStefanLudwik21Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820154
GajewskiMichał--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GajewskiMateusz--Krasnostawski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
GajewskiStefan Ludwik--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GajewskiTomasz--Zamojski1853Flota Czarnomorska --AP Lublin175821Spis alf.
GajewskiTomasz AdamJacenty 20Bialski, Kostomłoty 1848Korpus KaukaskiKawaler WłościaninAP Lublin175827B. Pag.
GajewskiTomasz AdamJacenty20Bialski, Kostomłoty 1848Korpus Kaukaski Kawaler WłościaninAP Lublin175828B.Pag.
GajewskiFeliksWalenty20Lubelska, łukowski, Pszonka, Łukowiec1866Sztab 8 Piechotna DywizjaŻ. Katarzyna StankiewiczWłościaninAP Lublin175837809
GajewskiAndrzejDamian24Siedlecki1834-KawalerWłościanin młynarzAP Lublin175852p.pag
GajewskiWincenty Dionizy 21Siedlecki,Wyżków18402 Dywizja UłanówKawalerWłościanin ,brak połowy palce wskazujacego lewej ręki AP Lublin175859b.pag.
GajewskiAdamIwan-Węgrowski, Łochów187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin1758731640
GajewskiTomaszStanisławSiedlecka, łukowski, Charlejów1870ArtyleriaAP Lublin1758755
GajewskiTomaszWalenty21Garwoliński1873-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175870b.pag.
GajewskiTomaszStanisław20Siedlecka, łukowski, Charlejów, Krępa1870ArtyleriaKawalerCzyta i pisze po polsku i rosyjsku, stolarzAP Lublin1758675
GajewskiJanJózef20Tyszowiecki, Tarnawatka, Hrubieszowski18662 Dywizja Grenadierów, WarszawaŻ Marianna Zawada, s. Łukasz, 5 tygodniWłościaninAP Lublin175823299
Gajewski Stanisław Józef 21Lubartów 18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawaler Włościanin, ukończył 3 klasy szkoły AP Lublin17580532
Gajewski Franciszek Antoni22Wilkołaz 1836-Kawaler Włościanin, za niestawienie do spisu.AP Lublin17580869
GajiosPaweł--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Gieorgijewsku--AP Lublin175821Spis alf.
GajkoArtemEmilian21Radzyński1873-Żona Marianna Zenczuk ,syn PiotrChłop,wiara greko-kat.AP Lublin175870b.pag.
GajoStanisławWojciech20Siedlecka, łukowski, Tuchowicz1868-KawalerWłościaninAP Lublin175866b.pag.
GajoFranciszekJózef-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GajorAntoniMarcin20Krzemień183614 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin17580453
GajorJózef--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
GajosTomasz--Lubartowski---AP Lublin17580211
GajowiakJózefWalenty21Lubelski Ziemski, Bełżyce, Lubelski18668 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17582370
GajowniczekPiotr--Lubelska, łukowski, Prawda1851--Ciemny na lewe okoAP Lublin175831b.pag.
GajowniczekJakub--Lubelska, łukowski, Prawda1851--Wzięty AP Lublin175831b.pag.
GajownikJózefMateusz20Łukowski,1853Laboratorna rota N 6Kawalerzmarł N 36204/11593-66AP Lublin175834b.pag.
GajownikKacperGrzegorz-Łukowski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
GajownikKarolMarcin-Łukowski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
GajownikJózefIwan-Łukowski, Tuchowicz187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin1758731405
GajowyBenedykt Mateusz 21Lubelski, Malczew 1848Flota Czarnomorska Kawaler -AP Lublin1758144
GajowyMateuszFranciszek20Lubelska, łukowski, Stanin1866Ż. Marianna ŚwiderskaWłościanin, wykreślonyAP Lublin175837128
GajusMichałBartłomiej Rozalia 21Radzyński,Uścimów,Kolechowice 183614 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
GakAugustMateusz-Garwoliński, Kłoczew187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873591
GakGotlibMarcin-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GakenMoszek Berek18Hrubieszowski, Kryłów1855-kawalerAP Lublin175822510
GalBenedykt Grzegorz Franciszka 21Łukowski ,Prawda,Klinkówka 183617 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
GaladykFeliksKazimierz-Łukowski, Prawda18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731216
GalakWalenty Adam24Tworyczów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805138
GalanszWawrzyniec-22-1846---AP Lublin17581323
GalantJózef-21-1846---AP Lublin1758136
Galant JanChwedko20Hrubieszowski, Nabróż1838Flota Kawaler WłościaninAP Lublin175806106
GalantyStefan SzczepanJan20Siedlecki,1853Flota CzarnomorskaKawalerAP Lublin175834b.pag.
GalantySzymon--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GalarskiJózefSzymon23Siedlecki, Paplin1848Korpus KaukaskiKawaler WłościaninAP Lublin175827B. Pag.
GalasPawełAndrzej20Łukowski1854Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
GalasStanisławŁukasz21Lubelska, łukowski, Osieck, Żabiska186632 Piechotny Rezerwowy Batalion m.TwerŻ. Julianna KocakWłościaninAP Lublin175837852
GalasFranciszekSebastian20Łukowski,Osieck,Kościelisko Stare18411 Dywizja DragonówKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
GalasTomaszMichałSiedlecka, garwoliński, 187026 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin1758756
GalasMichałŁukasz22Garwoliński1873-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175870b.pag.
GalasTomaszMichał21Siedlecka, garwoliński, Łucznica, Żabiska?187026 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerAP Lublin1758676
Galbarczyk Benedykt Bartłomiej Marianna 26Łukowski,Trojanów?183618 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
GalberkSymchaSzmul20Bełżyce1866ŻonatyŻyd, zwolniony na podstawie AP Lublin17582385
GalbersztadMordkoJakowlew-Bialski1872Wykupił się za 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GaleckiWładysławN.20Lubelska, siedlecki, Skupie, Kisielany186612 Piechotna Dywizja m.KijówKawalerSzlachcic, świadectwo nie potwierdzoneAP Lublin17583738
GaleckiStefanBazyliSiedlecka, radzyński, Brzozowy Kąt1870WykupionyAP Lublin1758757
GaleckiSewerynMaciej22Sokołowski1873-KawalerSzlachcic zatwierdzony herbowy,wiara rz.kat.,czyta i pisze po rusku i polskuAP Lublin175870b.pag.
GaleckiStefanBazyli21Siedlecka, radzyński, Brzozowy Kąt1870Ż. Anna Żelazowska, s.JanWykupionyAP Lublin1758677
GaleckiAntoniJan28Tyszowiecki, Dubienka, Hrubieszowski186634 rezerwowy batalion piechoty Wysznij WołoczekKawalerMieszczanin, najemnik za Pawła Witamborskiego?AP Lublin175823389
GaleniczGrzegorz--Biłgorajski---AP Lublin17580212
GalgitukChaimAbram21Lubelska, łukowski, Sobienie Jeziory1866Ż. Dania, c.Fajga, s.Jankiel HerszWykreślonyAP Lublin175837145
GaliandSzapsioJankiel-Sokołowski, Sokołów187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731416
GaliburdaAleksanderRoman-Konstantynowski, Rokitno187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873870
GalickiDawid ZyselAbram-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GalimoniukKondratLew-Radzyński, Żerocin187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873999
GalinskiJanKarol20Łukowski18675 Dywizja PiechotyŻona Wiktoria Błażejew,synChłop,wiara rz.katAP Lublin175865b.pag
GalinskiWincenty MikołajKarol-Łukowski, Jarczew187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731201
GalińskiPawełAntoni20Czerniejów183615 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin17580475
GalińskiAleksander--Lubelski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GalińskiAntoni--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
GalińskiJanKarol-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GalińskiFranciszekPawełSiedlecka, radzyński, Biała1870Zwrócony, na jego miejsce Antoni ŚwićAP Lublin1758757
GalińskiFranciszekPaweł21Siedlecka, radzyński, Biała, Niewęgłosz1870KawalerZwrócony, na jego miejsce Antoni ŚwićAP Lublin1758677
Galiński Paweł Antoni20Czerniejów 183615 Dywizja PiechotyKawaler Włościanin AP Lublin17580569
Galiński Wojciech Piotr20Łukowski, Ruda Tarnowska18433 Korpus Piechoty Kawaler WłościaninAP Lublin175863b.pag.
GallTomaszBłażej21Garwoliński1873-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175870b.pag.
Gallast JanFranciszek 22Siedlecki, Suchodół 18473 Dywizja Grenadierów KawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
GallerOnufryJan23Łukowski,Garwolin,Miętne18411 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
GalukJan-22-1846---AP Lublin1758135
Galurski (Galarski)JózefSzymon23Siedlecki, Paplin1848Korpus Kaukaski Kawaler WłościaninAP Lublin175828B.Pag.
GałStanisław Błażej 23Tworyczów1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647142-143
GałaAleksyMikołaj21Sokołowski186719 Rezerwowy Batalion PiechotyKawalerChłop,wiara rz.katAP Lublin175865b.pag
GałaAleksanderMikołaj-Sokołowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GałachGrzegorzSzymon20Metelin1836KirasjerzyKawalerWłościaninAP Lublin17580415
GałachGrzegorzSzymon20Metelin 18362 Dywizja KirasjerówKawaler WłościaninAP Lublin1758057
GałachWojciechPaweł22Łukowski, Swidry 1847Moskiewski Pułk Piechoty ż. Karolina MochwiankównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
Gałach Grzegorz Piotr25Nasutów 1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580313
GaładykWojciechSzymon20Łukowski, Prawda18481 Dywizja KirasjerówKawaler WłościaninAP Lublin175827B. Pag.
GaładykWojciechSzymon20Łukowski, Prawda18481 Dywizja KirasjerówKawaler WłościaninAP Lublin175828B.Pag.
GałanJakubWojciech26Zamojski, Rogóźno 1840Flota CzarnomorskaAnna c. Wojciecha Mundzika, bezdzietny.WłościaninAP Lublin17580750
GałanMichał-20-1846---AP Lublin1758137
Gałan IwanSemen 24Bialski,Horbów,Zasuwka 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościanin AP Lublin175859b.pag.
GałandaFranciszek--Chełmski---AP Lublin17580211
GałanskiAleksanderMichał20Lubelski1852Rez.Brygada 21 Dyw.Piechoty p-23KawalerOsadnikAP Lublin175820170
GałasOnufry --Łukowski, Osieck 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
GałasaJózefSebastian22Biłgorajski1871-Żona Tekla Uchtak,córka Ewa 1 rokChłop wiara rz-kat.AP Lublin175740
GałasaSzymon--Tomaszowski---AP Lublin17580212
GałaszkoLucjanBartłomiej20Siedlecka, bialski, Kodeń1868-KawalerMieszczanin, czyta po polsku i rosyjskuAP Lublin175866b.pag.
GaławskiAleksanderMikołaj22Łukowski1873-KawalerSzlachcic,wiara rz,kat.AP Lublin175870b.pag.
Gałazka Jan Ignat Franciszka 22Radzyński,Kępa, Kawęczyn183618 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
GałązkaHieronimŁukasz24Łukowski,Krzywda18462 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
GałązkaJakub--Lubelska, siedlecki, Mokobody1851--Zbiegł. Dostawiony w 1852AP Lublin175831b.pag.
GałązkaFranciszekGrzegorz21Łukowski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GałązkaJanJacenty20Lubelska, łukowski, Mysłów, Wilczyska186612 Piechotna Dywizja m.KijówŻ. Karolina Łucykowa, c.Józefa pół rokuWłościaninAP Lublin175837485
GałązkaLeonWojciech, Rozalia21Podlaska, radzyński, Charlejów1837Korpus Kaukaski KawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
GałązkaMateusz--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
GałązkaJakub--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GałązkaJakubLeon 20Siedlecka, garwoliński, Unin, Reducin1868-KawalerWłościaninAP Lublin175866b.pag.
GałązkaStanisławIwan-Łukowski, Łysobyki187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731193
GałązkaFrancŁukasz-Łukowski, Miastków187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731404
GałązkaIgnacyJakub-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GałązkaJakubStanisławSiedlecka, łukowski, Charlejów187026 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin1758755
GałązkaWojciechAntoniSiedlecka, węgrowski, Sadowne18702 Rezerwowa Kawaleryjska BrygadaAP Lublin1758758
GałązkaMichałWojciechSiedlecka, węgrowski, Sadowne187027 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin1758758
GałązkaMikołajMichał22Węgrowski1873-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175870b.pag.
GałązkaAndrzejJan22Łukowski1873-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175870b.pag.
GałązkaJakubStanisław20Siedlecka, łukowski, Charlejów, Budziska187026 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerAP Lublin1758675
GałązkaWojciechAntoni21Siedlecka, węgrowski, Sadowne, Wilczogęby18702 Rezerwowa Kawaleryjska BrygadaKawalerAP Lublin1758678
GałązkaMichałWojciech23Siedlecka, węgrowski, Sadowne, Grabiny187027 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerAP Lublin1758678
Gałązka WojciechSebastian20Łukowski, Chęciny1838Korpus Kaukaskiż. Franciszka SzewczykównaWłościaninAP Lublin175857b.pag.
GałązkiewiczAndrzejBartłomiej21Gościeradów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804110
Gałązkiewicz AndrzejBartłomiej21Gościeradów 1836Korpus KaukaskiKawaler WłościaninAP Lublin175805104
GałeckiJakubAntoni Marianna 22Siedlecki,Liw18365 Dywizja Artylerii KawalerMieszczanin AP Lublin175854b.pag.
GałeckiWojciechGabriel, Anna20Podlaska, bialski, Biernaty Rudnik, Szańków18371 Dywizja KirasjerówKawalerSzlachcic bez dowodów, czyta i pisze po polskuAP Lublin175856b.pag
GałeckiFranciszek Paweł20Siedlecki,Czaple-Andrelewicze18407 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcic niewylegitymowany AP Lublin175859b.pag.
GałeckiPiotrFranciszek25Siedlecki, Węgrów 1843Korpus Grenadierów Kawaler Mieszczanin, czyta i pisze po polsku.AP Lublin175863b.pag.
GałeckiIwanSzymon-Węgrowski, Miedzna187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731602
GałeckiAdamTomasz-Garwoliński18727 Dywizja Kawalerii -Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Gałecki FeliksStefan Marianna 23Siedlecki,Andrelewicze,Czaple18361 Dywizja KirasjerówKawalerSzlachcic niewylegitymowany AP Lublin175854b.pag.
Gałecki ( Golecki )PiotrMaciej, Salomea22Podlaska, radzyński, Parczew1837Korpus Kaukaski KawalerMieszczaninAP Lublin175856b.pag
Gałecki v WronosJanFranciszek22Siedlecki1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
GałęzowskiFranciszekAndrzej21Lubelski1852Flota CzarnomorskaKawalerMieszczaninAP Lublin175820243
GałęzowskiFranciszek--Lubelski1853Flota Czarnomorska --AP Lublin175821Spis alf.
GałęzowskiFranciszek--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
GałęzowskiPawełJózefSiedlecka, siedlecki, Wodynie187026 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin1758755
GałęzowskiPawełJózef21Siedlecka, siedlecki, Wodynie, Kochany187026 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerAP Lublin1758675
GałkaJan--Hrubieszowski---AP Lublin17580212
GałkaJan--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 11 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GałkaMikołajBenedykt, Rozalia25Podlaska, siedlecki, Węgrów1837Korpus Kaukaski KawalerMieszczaninAP Lublin175856b.pag
Gałka JanJakub23Biłgorajski1875-KawalerMieszczanin,wiara rz.kat.AP Lublin175740
GałkowskiPiotrKarol20Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820122
GałkowskiPiotr--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GałkowskiIgnacy--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
Gałkowski Mikołaj --Zamojski18486 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175814Spis alf.
GałlarLudwik FilipFrydrych-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Gałonzka Jan Stanisław21Siedlecki,Kołodziaż,Bolewo18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościanin AP Lublin175859b.pag.
GałońStanisław--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GałosBartłomiejMichał-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
GałośBartłomiejMichał21Garwoliński186729 Dywizja PiechotyKawalerChłop,wiara rz.katAP Lublin175865b.pag
GałuchJerzy--Krasnostawski---AP Lublin17580211
GałuchWawrzyniecJan21Krupe1866KawalerWłościanin, skorzystał z prawa wykupuAP Lublin17582392
GałusMaciejPiotr21Janowski, Zofianka, Zamojski18668 Dywizja PiechotyŻ. RozaliaWłościaninAP Lublin175823125
GałuszkiewiczStanisławSzczepan25Janowski1876-Żona Agnieszka Jarecz, 2 synów Szczepan i AndrzejChłop wiara rz-kat.AP Lublin175740
GałuszkiewiczAntoni--Janowski---AP Lublin17580212
GałysKazimierzWalenty, Marianna20Podlaska, bialski, Przesmyki, Rzewuski1837Korpus Kaukaski KawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
GałysJan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
GałysJózefJanSiedlecka, konstantynowski, Łysów18706 Rezerwowa Kawaleryjska BrygadaAP Lublin1758757
GałysJózefJan20Siedlecka, konstantynowski, Łysów, Lisiowólka18706 Rezerwowa Kawaleryjska BrygadaKawalerAP Lublin1758677
GałyskaAndrzejMarcin23Łukowski,Garwolin,Puznów18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty-AntoninaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
GamelaMikołaj--Lubelski---AP Lublin17580211
GamelaMateuszIwan-Włodawski, Włodawa187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873736
GamerklanerJoselSzapsio-Bialski, Piszczac187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-wpisany pod literą "D" DajgerAP Lublin175873252
GamerklapernIcekAbram20Siedlecka, bialski, Rossosz1868-Ż. Rajza Mendlewa, c.EsteraŻyd, szewcAP Lublin175866b.pag.
GamerlaTomasz--Krasnostawski---AP Lublin17580211
GamerszlakMoszkoSzymon20Lubelska, radzyński, Międzyrzec Podlaski1866Ż. Frajda, s.SrulWykreślonyAP Lublin17583759
GamlaTomaszAndrzej20Adamów1836KirasjerzyKawalerWłościaninAP Lublin17580418
GamlaMikołaj--Krasnostawski18534 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821Spis alf.
GamlakTomasz Andrzej20Adamów 18362 Dywizja KirasjerówKawaler WłościaninAP Lublin17580510
GamułaKazimierzJózef20Łukowski18675 Dywizja PiechotyKawalerChłop,wiara rz.katAP Lublin175865b.pag
GamułaKazimierzJózef-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GancJudkoJosel21Radzyński1867Nazwiska nie ujęte w spisie alfabetycznym-a tylko formularnymŻona Elia Gwiazdowa,córkaŻyd,mieszczanin,AP Lublin175865b.pag
GancJudkoJosel-Radzyński1867--Za niego Iwaniuk JanAP Lublin175872Spis alf.
GancHerszko ChaimCalko-Radzyński, Międzyrzec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-Wrócił jako utrzymujący rodzinęAP Lublin1758731137
Ganc (Hantz)Józef HieronimLeybka21Siedlecki, Węgrów1847 3 Rota, Garnizon Artylerii w Arsenale w BriańskuKawalerW zastępstwie za Edmudna Mierzejowskiego spisowego z pow.radzyńskiego, gm. Przytoczno.AP Lublin175826B.Pag.
GancarzKacperAntoni 21Łukowski,Stoczek18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerMieszczanin ,kowal AP Lublin175859b.pag.
Gancarz WojciechMarcin23Krasnostawski, Krasnobród1840Grenadier w Pułku Jegierskimż.Regina c. Józefa (?), bezdzietny. Żona pozostaje przy rodzinie.WłościaninAP Lublin17580718
Gancarz Icek (Fay…kowicz)21Radzyński, Parczew1844Roboty Zarządu Komunikacji 4 Okręgu Kawaler ŻydAP Lublin175864b.pag.
Gancarz (Garncarz)EliaszAntoni27Zamojski185018 Dywizja Piechoty AP Lublin17581857
GanckiMordkoLejba18Łukowski,1853Flota CzarnomorskaKawalerAP Lublin175834b.pag.
GanckiMichałLudwikSiedlecka, sokołowski, Grochów1870WykupionyAP Lublin1758759
GanckiMichałLudwik23Siedlecka, sokołowski, Grochów1870KawalerWykupionyAP Lublin1758679
GanczarukMichałLewek22Bialski, Nosów18473 Dywizja Grenadierów ż. Eufrozyna ŁuczkównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
GanczarukDaniłoLeon20Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji Piechoty KawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GandelmanAbramHuna20Lubelska, bialski, Łomazy186633 Piechotny Rezerwowy Batalion m.Rżew Twerskiej GuberniKawalerAP Lublin175837124
GandelmanIcek BoruchHerszko21Lubelska, radzyński, Kock1866Ż. SuraWykreślony, do wykupuAP Lublin17583746
GandelmanDawid MajerChaim20Siedlecka, łukowski, Kock1868-Ż. Brandla, c.ChajaŻydAP Lublin175866b.pag.
GanoWojciech--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Noworosyjsku--AP Lublin175821Spis alf.
GanoJózefJan22Łukowski, Stara Wola 1847Tarutyński Pułk Jegrówż. Katarzyna Kozakówna WłościaninAP Lublin175826B.Pag.
GansztokZysekHerman22Lubelska, łukowski, Maciejowice186632 Piechotny Rezerwowy Batalion m.TwerŻ. Chana DąbAP Lublin175837147
GansztokIsmul DawidSzloma-Garwoliński1872Zawrócony 08.02.1872-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GantarczykFranciszekBonifacy21Łukowski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
GantwergerZelik GerszSzmul22Bialski18675 Dywizja PiechotyŻona Haja Leja Tylkensztejn,synŻyd,krawiecAP Lublin175865b.pag
GantwergerZelikSzmul-Bialski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GańskiWojciechKazimierz20Krasnostawski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnik,katolikAP Lublin175820246
GańskiWojciech--Krasnostawski1853Flota Czarnomorska --AP Lublin175821Spis alf.
GaponAndrzejWalenty22Hrubieszowski1874-KawalerChłop wiara greko-kat.AP Lublin175740
GaponMironFilip-Radzyński18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Gara Paweł --Łukowski, Czyszków i Zawady 1851--Oszczędzony dla żony brzemiennej w 5. m-cu i nieletnich braci.AP Lublin175830b.pag.
GarałoMaciejŁukasz-Włodawski1867--Wstąpił za brata Gorało MataAP Lublin175872Spis alf.
Garało MaciejŁukasz27Bialski186713 Batalion Rezerwowy Piech.KawalerChłop,wiaragreko-katAP Lublin175865b.pag
GaramekJózef--Krasnostawski---AP Lublin17580211
Garasim? (Harasim)GrzegorzWalenty21Krasnostawski, Tarnawa, Krasnostawski18668 Dywizja PiechotyŻ. Jadwiga Góra, s. Wojciech, 1 rokWłościaninAP Lublin17582388
Garasimiak v RycakAndrzejIgnacy-Sokołowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GarasimiukJanMikołaj20Lubelska, radzyński, Krzywowierzba, Pachole1866Sztab 8 Piechotna DywizjaKawalerWłościaninAP Lublin175837724
GarasimiukAntoniMikołaj-Włodawski, Krzywowierzba187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873702
GarasimiukOsipTeodor-Sokołowski, Repki1871--Opłacił 400 rubli i otrzymał zaświadczenie o zwolnieniuAP Lublin1758731489
GarasimiukJózefAntoni21Radzyński1873-KawalerMieszczanin,wiara greko-kat.AP Lublin175870b.pag.
GarasimowJanN21Garwoliński186729 Dywizja PiechotyKawalerOsadnik,wiara rz.katAP Lublin175865b.pag
GarasimukJanDawid23Bialski1873-KawalerChłop,wiara greko.kat.AP Lublin175870b.pag.
GarasimukŁukaszStanisław23Bialski1873-KawalerChłop,wiara greko.kat.AP Lublin175870b.pag.
GarasińskiJan,FeliksJózef25Hrubieszowski1852 Flota Czarnomorska P23KawalerOsadnikAP Lublin175820256
GarasiukPaweł--Tomaszowski---AP Lublin17580212
GarasymKazimierz--Biłgorajski---AP Lublin17580212
GarasymowJanN.-Garwoliński1867--Za Zawidka JanAP Lublin175872Spis alf.
Garb……?MoszekIcekSiedlecka, radzyński, Radzyń Podlaski18706 Rezerwowa Kawaleryjska BrygadaAP Lublin17587511
GarbaciukMaciej Kacper 23Łukowski,Wojcieszków,Wola Burzecka18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościanin AP Lublin175859b.pag.
GarbackiAntoniJan20Siedlecka, sokołowski, Repki, Rudniki1868-KawalerWłościanin, czyta po polskuAP Lublin175866b.pag.
GarbaczFranciszekWincenty21Chełmski1874-KawalerChłop,wiary rz.-kat.AP Lublin175740
GarbaczWalentyMaciej23Zakrzówek1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804b.pag.
GarbaczSzymonJakub27Krzemień1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804144
GarbaczWalentyMaciej20Zakrzówek1836Korpus KaukaskiKawaler WłościaninAP Lublin175805112
GarbaczMichał-23-1846---AP Lublin17581314
GarbaczWasylDmitr21Krasnostawski1852Artyleryjska Dywizja GrenadierówŻona Halina IsykOsadnikAP Lublin17582056
GarbaczJózef--Zamojski18532 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175821Spis alf.
GarbaczFranciszek--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GarbaczWawrzyniecWojciech26Zamojski1863-KawalerChrześcijanin, rekrut, wysłany 17.05.1863 r.w 12 partii, mieszczanin.AP Lublin1723337
GarbaczWojciechJózef20Tyszowiecki, Rachanie, Hrubieszowski186611 Dywizja Piechoty, KrzemieniecŻ. Ewa B.?WłościaninAP Lublin175823
Garbacz Michał Adam 24-1834-KawalerTkacz AP Lublin17580334
Garbacz SzymonJakub27Krzemień 1836Korpus KaukaskiKawaler WłościaninAP Lublin175805140
Garbacz Mateusz Szczepan23Zamojski, Krzemień 1838Flota Kawaler WłościaninAP Lublin175806100
Garbacz MichałMarcina 20Krasnostawski, Święcica 1840Flota Czarnomorskaż. Anna c. Jana Kerbuta, bezdzietnyWłościaninAP Lublin17580768
Garbacz Stanisław Franciszek 20Zamojski, Lipiny1840Flota CzarnomorskaKawaler WłościaninAP Lublin17580783
Garbacz MarcinMarcin23Zamojski, Lipiny1848Flota Czarnomorska Kawaler WłościaninAP Lublin17581417
GarbaczewskiJoannJózef-Włodawski, Włodawa187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873650
GarbaczewskiWasyliMikołaj-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GarbarczukAdam--Łukowski, Łuków1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
GarbarczykJan--Lubelska, siedlecki, Petrykozy1851--Stawał do poboru w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
GarbarczykJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GarbarczykTeofilOsip-Węgrowski, Korytnica187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731709
GarbarukPawełJózef20Chełmski, Olchowiec, Krasnostawski186610 Dywizja Piechoty, WarszawaŻ. Marianna Siwicka?WłościaninAP Lublin175823268
GarbarzMarcin--Zamojski---AP Lublin17580212
GarbarzWasyl--Krasnostawski1853Dywizja Artylerii Grenadierów--AP Lublin175821Spis alf.
GarbarzHerszkoLejb20Bialski, Janów 1846Kompania wojskowo-robocza IV okręgu KawalerŻydAP Lublin175825B.Pag.
GarbarzSrulHaim20Konstantynowski1867Nazwiska nie ujęte w spisie alfabetycznym-a tylko formularnymŻona Malka Wainsztejn,córkaŻyd,mieszczanin,pismiennyAP Lublin175865b.pag
GarbarzSrulChaim-Konstantynowski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
GarbarzHerszChaim-Konstantynowski, Janów187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873942
GarbarzGerszekJankiel-Radzyński187222 Batalion Rezerwowy Piechoty, wykupił się za 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GarbarzBoruchAron-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GarbarzLejzorAronSiedlecka, konstantynowski, Janów Podlaski187027 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin17587512
GarbarzSrul BerSzmul21Siedlecki1873-Żona Haja Gitla Zejtman,córka Ana-SwiestŻyd,introligatorAP Lublin175870b.pag.
GarbarzMoszekIcek20Siedlecka, radzyński, Wohyń18706 Rezerwowa Kawaleryjska BrygadaŻ. Sura Lejbowicz, s.Szulim LejbAP Lublin17586711
GarbarzLejzorAron20Siedlecka, konstantynowski, Janów Podlaski187027 Piechotny Rezerwowy BatalionŻ. Rajzla, c.Bela TitlaSzewcAP Lublin17586712
GarbatyMaciejAndrzej 29Stróża1835-Kawaler Włościanin, tkaczAP Lublin17580856
GarbatyMarcinMikołaj26Zamojski1850Korpus GrenadierówAP Lublin17581837
GarbatyAntoniMikołaj20Zamojski18523 Dywizja GrenadierówŻona Marianna ZdunOsadnikAP Lublin17582044
GarbatyAntoni--Zamojski1853Dywizja Artylerii Grenadierów--AP Lublin175821Spis alf.
GarbińskiStanisławMarcin-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
GarbolJózefSzczepan22Zamojski, Aleksandrów 183814 Dywizja PiechotyKawaler WłościaninAP Lublin17580642
GarburzSzloma Josel--Lubelska, radzyński, Parczew1851--Niedoszedł wieku spisowego jako urodzony 28 lutego 1835AP Lublin175831b.pag.
GarbusEljaBerek22Lubelska, siedlecki, Węgrów1866Ż. Eta, s.AronWykreślonyAP Lublin17583787
GardenIcekHerszko22Lubelski, Bełżyce 1844Flota CzarnomorskaKawaler Żyd, krawiec AP Lublin17580912
GardenhradHersz LejbHyler19Łukowski,1853Wojenno Robocza ½ roty N 26 Zarządu Inżynieriiż.Huna LejzorAP Lublin175834b.pag.
GardyaszStanisław--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GardynZyndelBoruch18Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichKawalerŻyd,cieślaAP Lublin 17581714
GardynZyndelBoruch18Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichKawalerŻyd,cieślaAP Lublin 17581714
GardynskiStanisławMarcin21Garwoliński186729 Dywizja PiechotyŻona Franciszka Kurek,syn i córkaChłop,wiara rz.katAP Lublin175865b.pag
GardzinskiGrzegorzMazetin21Łukowski1873-KawalerChłop,wiara rz.-kat.,był w sziptalu od 21.02. zdrowy Nr.107AP Lublin175870b.pag.
GarfinkesSymcha--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580213
GargolTomasz --Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
GargolaMichał--Biłgorajski---AP Lublin17580212
GargołaStefan-22-1846---AP Lublin17581312
Gargoła Iwan--Tomaszowski---AP Lublin17580212
GarkiewiczStefanAndrzej20Bialski,Piszczac1841Korpus GrenadierówŻonatyMieszczaninAP Lublin175860B.Pag.
GarlickiOnufryStefan23Bialski, Grabanów1848Korpus KaukaskiKawaler WłościaninAP Lublin175827B. Pag.
GarlickiOnufryStefan23Bialski, Grabanów1848Korpus Kaukaski Kawaler WłościaninAP Lublin175828B.Pag.
GarmaszMarcin--Lubartowski---AP Lublin17580211
GarmolukBartłomiej--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
GarnoStanisławJakub20Siedlecki,Kołodziąż18462 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
GarnowskiWincenty--Lubelska, siedlecki, Ceranów1851--W więzieniu w PłockuAP Lublin175831b.pag.
Garnowski Baltazar Szczepan 21Siedlecki, Długie Kamieńskie 1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
GarowicSrul JankielJosef-Radzyński, Międzyrzec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731101
GarskiJanStefan, Anastazja25Podlaska, siedlecki, Drohiczyn, ruska strona1837Korpus Kaukaski KawalerMieszczaninAP Lublin175856b.pag
GarskiKonstantyEliasz, Franciszka26Podlaska, radzyński, Romanów1837Korpus Kaukaski KawalerWłościanin, stolarz, czyta i piszeAP Lublin175856b.pag
GartmanTobiaszAron18Lubelski1848Wojenno-Robocze Rota 8 Okręgu Komunikacji Lądowych i WodnychKawalerŻydAP Lublin17581716
Gartmann SrulowiczHerszko-18Łukowski, Łuków 1848 12 rota wojskowo-robocza, Zarząd Inżynierii w KijowieKawaler Żyd AP Lublin175827B. Pag.
Gartmann SrulowiczHerszko-18Łukowski, Łuków1848 12 rota wojskowo-robocza, Zarząd Inżynierii w KijowieKawaler ŻydAP Lublin175828B.Pag.
GarugaJakub--Lubelska, bialski, Mężenin1851--Niezdatny z powodu przykurczenia i wykrzywienia obu nógAP Lublin175831b.pag.
GarugaJózef--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
Garuk v DroboszPawełFilip24Hrubieszowski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175820199
GaruszkiewiczJan Archip20Radzyński,Włodawa 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerMieszczanin AP Lublin175859b.pag.
GarwolinskiAdamWincenty21Siedlecki1873-KawalerSzlachcic,wiara rz.kat.,garncarzAP Lublin175870b.pag.
GarwolińskiMichał Jacek 20Łukowiec 1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564770-71
GarwolińskiAleksanderJan21Łukowski,Osieck,Czarnówka1846Oddzielny Korpus Straży Wewnętrznej KawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
GarwolińskiAdamAntoni21Łukowski, Czarnowiec 1848 Arsenał w Brańskuż. Marianna PułaszukównaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
GarwolińskiAdamAnotni21Łukowski, Czarnowiec 1848 Arsenał w Brańskuż. Marianna PułarzukównaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
GarwolińskiJózefWojciech25Siedlecki18393 Brygada Artylerii KonnejKawalerAP Lublin175858b.pag.
GarwolińskiWojciechKacper28Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
GarwolińskiKarolWacław21Łukowski,Garwolin18411 Korpus PiechotyKawalerMieszczanin,piśmiennyAP Lublin175860B.Pag.
GasekMikołajFranciszek21Łukowski1873-Żona Franciszka Piszcz,syn JanChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175870b.pag.
GasekTeodorSzczebrzeszyński, Szczebrzeszyn, Zamojski1866Do dysp. Sztabu Warszawskiego Okręgu WojskowegoAP Lublin175823
GasiekMarcinMichałSiedlecka, łukowski, Serokomla187026 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin1758755
GasiekMarcinMichał20Siedlecka, łukowski, Serokomla187026 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerAP Lublin1758675
GasikAdamAndrzej 23Radzyński,Międzyrzec,Żerocin18411 Korpus PiechotyŻonatyWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
GasińskiAntoniFranciszek21Chodel1866KawalerMieszczanin, skorzystał z prawa wykupu, kowalAP Lublin175823343
GasiukAntoni--Chełmski---AP Lublin17580211
GasiukJustyn--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
GasiukMichałStefanSiedlecka, włodawski, Uhrusk18703 Rezerwowa Kawaleryjska BrygadaAP Lublin1758756
GasiukMichałStefan21Siedlecka, włodawski, Uhrusk, Kosyń18703 Rezerwowa Kawaleryjska BrygadaKawalerAP Lublin1758676
Gasiuk v GonsiukJózefPaweł21Bialski,1853Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175834b.pag.
GasmanDawidJoel21Garwoliński1873-Żona Estera Mangut,córka DodaŻydAP Lublin175870b.pag.
GastołekFranciszekbrak21Łukowski1835-Kawalerwłościanin AP Lublin175853p.pag.
Gastołek Grzegorz Antoni25Łukowski, Prawda18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty Kawaler WłościaninAP Lublin175863b.pag.
GaszewskiPaweł--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
GaszewskiMaciej--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
GaszewskiMarcin--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
GaśStefanAntoni, Marianna21Podlaska, radzyński, Międzyrzec, Przychody18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
Gaś Ilko--Radzyński, Międzyrzec 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
GatbaczAndrzej--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
Gatz Jan--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
GaudynKazimierzMaciej21Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji Piechoty KawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GaudzińskiTomasz Jan20Łukowski, Słodzew1845Szosteńska Fabryka ProchuKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
GausmanHersz FajwelSiedlecka, radzyński, Międzyrzec Podlaski1870WykupionyAP Lublin17587511
GausmanHersz Fajwel21Siedlecka, radzyński, Międzyrzec Podlaski1870Ż. GitlaWykupionyAP Lublin17586711
GauzaMakaryTeodor-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GauzmanAbram--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580213
Gawałczuk Oksenty --Radzyński, Wohyń1851--Niezdatny z powodu kołtuna na głowieAP Lublin175830b.pag.
GawarczukFilipMichał21Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
Gawarski JanJózef 22Zamojski, Boiska 1838Flota Kawaler WłościaninAP Lublin175806111
Gawdzik Wojciech Tomasz 20Końskowola 1835-KawalerMieszczanin, szewc, czyta i pisze po polsku.AP Lublin11564748-49
GawertzSrulLejzor19Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichKawalerŻyd,KotlarzAP Lublin 17581712
GawertzSrulLejzor19Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichKawalerŻyd,KotlarzAP Lublin 17581712
GawędaMateuszJan21Lubelski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Marianna WujdykownaszewcAP Lublin175819189
Gawęda vel GizaAndrzejJakub22Opolski, Ratoszyn, Lubelski186634 rezerwowy batalion piechoty Wysznij WołoczekŻ. Marianna Szabat?WłościaninAP Lublin175823334
GawinPiotr--Łukowski, Miastków 1851--Wybrany dla braku sił brataAP Lublin175830b.pag.
GawinkowskiMarcin--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GawinkowskiKarolFranciszek-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Gawinkowski (Gawlikowski)MarcinMikołaj22Siedlecki, Cieleśnica 1845Garnizon Artylerii w SzwaborskuKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
GawłowiczMarcin-21-1846---AP Lublin17581310
GawłowskiSebastianAdam25Ujazdów1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647166-167
GaworekJanAndrzej22Siedlecki, gm. Sterdyń18381 Dywizja UłanówKawalerWłościaninAP Lublin175857b.pag.
GawrilukJakowStefan-Konstantynowski, Bohukały1871--Wykupił sięAP Lublin175873895
GawriolekWawrzyniecTomasz-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GawronBazyliMateusz, Ewa21Podlaska, siedlecki, Siedlce, Białki1837Korpus Kaukaski KawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
GawronMichałPaweł20Siedlecki18675 Dywizja PiechotyKawalerChłop,wiara rz.katAP Lublin175865b.pag
GawronMichałPaweł-Siedlecki1867--AP Lublin175872Spis alf.
GawronWojciechWawrzyniec20Janowski, Olbięcin, Zamojski18669 Dywizja Piechoty, PołtawaŻ. Józefa, c. AnnaWłościaninAP Lublin175823118
GawronskiSzymon--Lubartowski---AP Lublin17580211
GawrońskiJanJózef-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GawrowLeonard--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GawruszczukAndrzej Chwedko20Strzyżów 1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647108-109
GawrylWojciech--Krasnostawski18534 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821Spis alf.
GawrylJózef--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
GawrylakMichałBłażej25Lubelski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyŻona Katarzyna JędrzejakOsadnikAP Lublin175820155
GawrylekIgnacyKazimierz20Garwoliński186729 Dywizja PiechotyKawalerChłop,wiara rz.katAP Lublin175865b.pag
GawrylewiczBazyliAntoni, Marianna27Podlaska, radzyński, Stulno, Kosyń1837Korpus Kaukaski ż.AnastazjaWłościaninAP Lublin175856b.pag
GawrylukIwan--Tomaszowski---AP Lublin17580212
GawrylukJanTomasz21Moniatycze1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580489
GawrylukAndrzej-24-1846---AP Lublin1758135
GawrylukJanOstap27Hrubieszowski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175820201
GawrylukWasylMaksym22Radzyński, Krasówka 1848Korpus Orenburskiż. Katarzyna Niewiadoma WłościaninAP Lublin175827B. Pag.
GawrylukWasylMaksym 22Radzyński, Krasówka 1848Korpus Orenburskiż. Katarzyna Niewiadoma WłościaninAP Lublin175828B.Pag.
GawrylukStefanJózef21Lubelska, radzyński, Romanów, Pogorzelec1866Sztab 8 Piechotna DywizjaŻ. Franciszka Gołubowicz, s.Bartłomiej 1 rokWłościaninAP Lublin175837729
GawrylukLudwikTomasz22Lubelska, bialski, Łysów, Niemojki186612 Piechotna Dywizja m.KijówŻ. Anastazja TroszkowskaWłościanin, czyta po polskuAP Lublin175837623
GawrylukLewStanisław21Radzyński18675 Dywizja PiechotyŻona Joanna Bojaczuk,synChłop,wiara rz.katAP Lublin175865b.pag
GawrylukLewStanisław-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
GawrylukAntoniTomasz-Sokołowski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GawrylukBenedyktGrzegorz21Bialski1873-Żona Eufina Łuciuk,syn JanChłop,wiara greko.kat.AP Lublin175870b.pag.
GawrylukJoanTomasz22Łukowski1873-KawalerChłop,wiara rz.kat.,w szpitalu,chromy Nr.39AP Lublin175870b.pag.
GawrylukAleksyMaciej20Chełmski, Cyców, Krasnostawski186611 Dywizja Piechoty, KrzemieniecKawalerWłościaninAP Lublin175823260
Gawryluk ( Hawryluk )JoachimAntoniSiedlecka, bialski, Lubenka1870WykupionyAP Lublin1758757
Gawryluk ( Hawryluk )JoachimAntoni20Siedlecka, bialski, Lubenka, Dubów1870KawalerWykupionyAP Lublin1758677
GawrylukowskiGrzegorzJan20Siedlecki,Gródek18411 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
GawryłTomasz--Janowski---AP Lublin17580212
GawryłekIgnacyKazimierz-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
GawrysJózefStanisław-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GawrysiakWładysławTomasz21Sokołowski1873-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175870b.pag.
GawrysiukPawełMaciej21Sokołowski1873-KawalerChłop,wiara rz.kat.,czyta po rusku i polskuAP Lublin175870b.pag.
GawryszewskiPiotr--Radzyński, Włodawa 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
GawryszukJanFeliks-Radzyński187234 Dywizja Piechoty -Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GawryśFranciszekBartłomiej20Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji Piechoty Żona Wiktoria GawerekOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GawryśStanisławMichał20Lubelska, łukowski, Miastków, Przykory186631 Piechotny Aleksapolski PułkŻ. Józefa GontarczykównaWłościaninAP Lublin175837508
GawryśJan Wawrzyniec 21Łukowski,Głosków,Wilichta 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościanin AP Lublin175859b.pag.
GawryśMichałJan21Siedlecka, siedlecki, Żeliszew, Ozorów1868-KawalerWłościaninAP Lublin175866b.pag.
GawskiIgnacyAntoni22Z Obwodu Siedleckiego, województwa podlaskiego1836-Szlachcic, czyta i pisze po polsku, niemiecku i łacińsku. Za niestawienie się do spisu i włóczęgostwo.AP Lublin17580862
GawulaSemenStefan-Włodawski, Bytyń187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873701
GawułaAntoniRoman20Radzyński,1853Flota Czarnomorskaż.Nastia GajzuwaAP Lublin175834b.pag.
GawuraAndrzej--Hrubieszowski---AP Lublin17580212
GawuraJan--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 13 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GazTomasz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
GazdaŁukaszAntoni22Lubelski, Głodno1840Flota Czarnomorska ż. Salomea c. Jana Kierzki, bezdzietny.WłościaninAP Lublin17580766
GazdaWojciechŁukaszSiedlecka, garwoliński, Podłęż18705 Piechotna Kawaleryjska BrygadaAP Lublin1758757
GazdaWojciechŁukasz20Siedlecka, garwoliński, Podłęż, Podwierzbie18705 Piechotna Kawaleryjska BrygadaKawalerAP Lublin1758677
Gazda Jan Szczepan 20Łukowski ,Maciejowice,Podwierzbie18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościanin AP Lublin175859b.pag.
Gazda OsipDmitrij-Radzyński, Jabłoń187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin175873969?
Gaź (lub Guz)WojciechMateusz 28Radzyński, Międzyrzec 1838Korpus Kaukaskiż. Marianna ŁukaszównaMieszczaninAP Lublin175857b.pag.
GąbkaAndrzejSebastian26Chrzanów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804142
GąbkaJózefMarcin26Krzemień1836Flota Bałtyckaż. Marianna Kasperek, pozostała w tejże gminieWłościaninAP Lublin175804117
GąbkaMichałKazimierz20Janowski, Wilkołaz, Zamojski18669 Dywizja Piechoty, PołtawaKawalerWłościaninAP Lublin175823131
Gąbka Józef Marcin26Krzemień1836Korpus Kaukaskiż. Marianna (Ka…?)WłościaninAP Lublin175805111
Gąbka Andrzej Sebastian26Chrzanów1836Korpus KaukaskiKawaler WłościaninAP Lublin175805138
GądekAndrzejJan-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GądzelewskiStanisławMateusz Jadwiga21Siedlecki1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
GądzelewskiJózef--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GąsakMikołajSzymon20Krasnostawski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818129
GąsakAndrzej--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GąsiarekFranciszekMarcin20Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
GąsieckiStefanBazyli21Lubelska, bialski, Lubenka, Burwin186629 Piechotna Dywizja m.Mogilew n/DniepremKawalerWłościaninAP Lublin175837291
GąsiorWojciechWalenty20Krasnostawski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818120
GąsiorJózefMaciej, Anna28Podlaska, łukowski, Gułów, Lipiny18376 Dywizja Artyleriiż.TeresaWłościaninAP Lublin175856b.pag
GąsiorStanisławIwan-Węgrowski, Prostyń187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731685
GąsiorWawrzyniecJakub-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Gąsior Wojciech Błażej 25Aleksandrów 1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647152-153
Gąsior Tomasz --Lubelski18481 Dywizja Kirasjerów --AP Lublin175814Spis alf.
Gąsior FranciszekKajetan 20Zamojski, Szczebrzeszyn 1848Sewastopolski Garnizon Artylerii ż.Anna Gołembiówna Mieszczanin, szewc AP Lublin17581459
Gąsior SobekFranciszek26Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotyŻonaty, Anna RejdakAP Lublin175816
Gąsior v GąsiorowskiJózefKarol-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GąsiorekFranciszek --Siedlecki, Górki Boże 1851--Oszczędzony jako dzietny.AP Lublin175830b.pag.
GąsiorekWawrzyniecFranciszek21Siedlecki1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GąsiorekStanisławJakub-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GąsiorekJanWojciechSiedlecka, węgrowski, Korytnica187027 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin1758758
GąsiorekJanWojciech21Siedlecka, węgrowski, Korytnica187027 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerAP Lublin1758678
Gąsiorek FrancIwan-Węgrowski, Stoczek187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731704
GąsiorowskiKarol--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Ust’-Łabińsku --AP Lublin175821Spis alf.
GąsiorowskiFranciszekStanislaw Aniela21Siedlecki1835-Kawalermieszczanin szewcAP Lublin175853p.pag.
GąsiorowskiJózefMaciej20Siedlecka, włodawski, Wola wereszczyńska, Załucze1868-KawalerWłościaninAP Lublin175866b.pag.
Gąsiorowski Romuald Maciej 22Radzyński, Włodawa1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcic. Syn oficera byłego Wojska Polskiego.AP Lublin175824b.pag
Gąsiorowski v GiselKarolFrydrych20Sokołowski186719 Rezerwowy Batalion PiechotyKawalerChłop,wiara ewangelicka ,pilarzAP Lublin175865b.pag
Gąsiorowski v GiselKarolFrydrych-Sokołowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GąskaWojciechAdam24Turobin1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580493
GąskaMaciej--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
GąskaMajer WulfMordko18Łukowski,1853Wojenno Robocza ½ roty N 26 Zarządu InżynieriiKawalerKrawiecAP Lublin175834b.pag.
GąskaJędrzej Jan, Agata21Podlaska, łukowski, Garwolin, Rębków1837Korpus Kaukaski KawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
GąskaStanisławJózef25Łukowski186713 Batalion Rezerwowy Piech.Żona Petronela IwanChłop wiara rz.kat.AP Lublin175865b.pag
GąskaStanisławJózef-Łukowski1867--Wstąpił za Kamienski LudwikAP Lublin175872Spis alf.
GąskaJózefAdam-Garwoliński, Wola Rębkowska187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873774
GąskaPawełJan22Garwoliński1873-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175870b.pag.
Gąska IgnacyFeliks24Łukowski1854Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
Gąska v MaciejewFranciszekJózef22Łukowski,1853Okręgowy arsenałż.Katarzyna MazurkiewiczAP Lublin175834b.pag.
GąsowskiGrzegorzTadeusz-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Gąsowski Andrzej Ludwik21Radzyński, Ostrów1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała Pawłowiczaż. Rozalia Budziakówna MieszczaninAP Lublin175824b.pag
GąszczFranciszekJakub21Lubelski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818134
GąszczBłażej--Lubelski1853Brygada Rezerwowa 11 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GąszczykAndrzejMateusz20Kurowski, Markuszów, Lubelski18669 Dywizja Piechoty, PołtawaŻ. Karolina, c. Marianna, 3 miesiąceWłościaninAP Lublin175823192
Gątarczyk Paweł Antoni22Krasnostawski, Rakołupy1838Flota Kawaler WłościaninAP Lublin17580696
GątarzAndrzejFranciszek25Lubelski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Agnieszka WujsulkownaAP Lublin175819201
GątarzJakub--Hrubieszowski1853Flota Czarnomorska --AP Lublin175821Spis alf.
Gątarz Andrzej Wojciech 20Zamojski, Aleksandrów 1838Flota Kawaler WłościaninAP Lublin175806109
Gątarz ( Gontarz )MikołajJózef, Barbara21Podlaska, siedlecki, Miedzna, Wrotnów1837Korpus Kaukaski KawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
GątkowskiAntoniSzymon27Zamojski, Krzczonów183814 Dywizja PiechotyKawaler WłościaninAP Lublin17580647
GątkowskiFranciszekJan-Siedlecki187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GdakWalentyAdam24Tworyczów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804142
Gdak v GulakAdamMaciej Katarzyna23Siedlecki1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
Gdela Ignacy--Łukowski, Żabików1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
GdulaFranciszekTomasz20Lubartowski1874-KawalerChłop,wiary rz.-kat.AP Lublin175740
GdulaJanTomasz20Szczebrzeszyn1866Ż. Józefa Gołębiowska, s. Wojciech, 1. rokMieszczaninAP Lublin175823376
GdyrEliaszJan20Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Anastazja KobuwnaAP Lublin175819170
GdyraStefanMikołaj25Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820154
GdyraStefan--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
Gdyra Jan--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
GeberMordko LejbJankiel-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GeborgerSurychMoszek18Lubelski18519,10,11 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819316
GebsztajnZelikWigdor22Włodawski1873-Żona Małka Hormik,córka FajgaŻydAP Lublin175870b.pag.
GecewiczJakub--Podlaska, bialski1832--Powrócił w 1844rAP Lublin175861b.pag
GechtmanGerszek--Lubelski---AP Lublin17580213
GeckoMakaryGrzegorz24Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
GeczułaWalentyKarol22Lubelski18526 Dywizja Kawalerii P 28Żona Łucja IzygorczykOsadnikAP Lublin17582099
GedankenMoszekManow18Łukowski18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artylerii KawalerŻydAP Lublin175833p.pag.
Gedanszen MoszkowiczSzymon Szymsio-19Łukowski, Żelechów1848 3 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowych Kawaler ŻydAP Lublin175827B. Pag.
Gedanszen Moszkowicz Szymon Szymsio-19Łukowski, Żelechów1848 3 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowych Kawaler ŻydAP Lublin175828B.Pag.
GedenkenDawidErma20Łukowski186713 Batalion Rezerwowy Piech.Żona Roza Aron,synŻydAP Lublin175865b.pag
GedenkenDawidJerma-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GedylterAryaJudka18Radzyński18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artylerii KawalerŻydAP Lublin175833p.pag.
GejMikołajAntoni25Radzyński, Worońce1848 Arsenał w BrańskuKawaler WłościaninAP Lublin175827B. Pag.
GejMikołajAntoni25Radzyński, Worońce1848 Arsenał w BrańskuKawaler WłościaninAP Lublin175828B.Pag.
GejbljumWulf NoechSzymon-Łukowski, Łukowa187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731130
GejblumJankielLejzor-Radzyński187234 Dywizja Piechoty -Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GejdukStanisławMaciej21Lubelska, łukowski, Radoryż, Cisownik1866Sztab 8 Piechotna DywizjaŻ. Katarzyna, c.Marianna 1 rokWłościaninAP Lublin175837230
GejerMoszkoIcko-Włodawski, Włodawa187134 Dywizjon Piechoty-AP Lublin175873779
GejneJanDanielSiedlecka, węgrowski, Płatkownica18702 Rezerwowa Kawaleryjska BrygadaAP Lublin1758758
GejneJanDaniel20Siedlecka, węgrowski, Płatkownica, Sojkówek18702 Rezerwowa Kawaleryjska BrygadaKawalerAP Lublin1758678
GejnoMaciej--Janowski---AP Lublin17580212
GejzeFryderykJan20Garwoliński186729 Dywizja PiechotyKawalerChłop,wiara ewangelicka AP Lublin175865b.pag
GejzeFryderykJan-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
GelbchaerMatysIcko-Radzyński, Radzyń187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731127
GelberSrulIcek23Krasnostawski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichŻona Haja SzajnberngŻyd,za siebie dał małoletniego brata Lejzer do Wojennych KantonistówAP Lublin 17581732
GelberSrulIcek23Krasnostawski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichŻona Haja SzajnberngŻyd,za siebie dał małoletniego brata Lejzer do Wojennych KantonistówAP Lublin 17581732
GelbherEjzykIcek18Lubelski18519,10,11 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819313
GeldgiserChaim ZawelChaim20Bialski,Terespol 1846Kompania wojskowo-robocza IV okręgu KawalerŻydAP Lublin175825B.Pag.
GeldmanWulfSzmul-Łukowski, Kock187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731179
GelermanChajmLejba23Hrubieszowski1851Morska Kompania wojskowo-robocza bud. Floty CzarnomorskiejkawalerAP Lublin175819291
GelermanChajmJojna18Lubelski1851Morska Kompania wojskowo-robocza bud. Floty CzarnomorskiejkawalerAP Lublin175819291
GelermanTobiaszJudek19Lubelski1851Morska Kompania wojskowo-robocza bud. Floty Czarnomorskiejżona Haja Sura KalkroszownawatownikAP Lublin175819292
GelinskiMaksymilian--Hrubieszowski---AP Lublin17580212
GellertJan GotlibFrydrych, Justyna20Podlaska, łukowski, Osieck1838-KawalerWzięty w naborze 1838rAP Lublin175855b.pag.
GelmudaWincentyN.23Szczebrzeszyński, Zamość, Zamojski186634 rezerwowy batalion piechoty Wysznij WołoczekKawalerMieszczanin, za Żyda FreudaAP Lublin175823382
GeltszelibMoszkoGerszek-Łukowski1872Wykupił się za 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GembarzewskiMichałKazimierz20Lubelska, siedlecki, Jastrzębie, Śmiary186633 Piechotny Rezerwowy Batalion m.Rżew Twerskiej GuberniKawalerSzlachcic, świadectwo nie potwierdzoneAP Lublin175837596
GembickiStanisławWojciech20Siedlecki18675 Dywizja PiechotyKawalerChłop,wiara rz.katAP Lublin175865b.pag
GembickiStanisławWojciech-Siedlecki1867--AP Lublin175872Spis alf.
GemzaJan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
GemzałaFranciszek--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GenbarJanAntoni21Siedlecka, włodawski, Opole, Grabówka1868-Ż. Ewa MaronczukWłościaninAP Lublin175866b.pag.
GencaFranciszek--Lubelski---AP Lublin17580211
GencaWojciech-26-1846---AP Lublin1758134
GencaFranciszekMateusz21Lubelski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175820221
GendekOnufryIwan-Garwoliński, Ruda Talubska187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873582
GendekLudwikGrzegorz-Garwoliński, Ruda Talubska187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873587
GendelPinkwas--Hrubieszowski---wykupionyAP Lublin17580213
GendrychAntoniLeonard-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
Gendza v ChądzaMikołajAndrzej20Radzyński,Włodawa,Rozanki18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
GenelichZajwelJankiel23Lubelski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artyleryjskich Oddz. Korpusu Kaukaskiegokawaler AP Lublin17581218
Generał Piotr Hryć26Krasnostawski, Rakołupy183813 Dywizja Piechoty Kawaler WłościaninAP Lublin17580614
Generałek JózefAntoni20Siedlecki, Broszków18476 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
Generałek Walenty Błażej 21Siedlecki, Broszków1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy TronuKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
GenkeMichałDaniło22Garwoliński186729 Dywizja PiechotyKawalerChłop,wiara ewangelickaAP Lublin175865b.pag
GenkeMichałDaniło-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
GenkeAdamIwan-Garwoliński, Wilga187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873474
GenkielJanMichał21Włodawski1873-KawalerChłop,wiara ewangelickaAP Lublin175870b.pag.
GenrychAntoniLeonard20Łukowski186729 Dywizja PiechotyŻona Petronela Kasprzak,córkaChłop,wiara rz.katAP Lublin175865b.pag
GensiorekStanisławJakub21Węgrowski186713 Batalion Rezerwowy Piech.KawalerChłop,wiara rz-.katAP Lublin175865b.pag
GentJanJan-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GepnerIcekMoszko20Garwoliński1867Nazwiska nie ujęte w spisie alfabetycznym-a tylko formularnymŻona Haja Pinter,corkaŻyd,mieszczaninAP Lublin175865b.pag
GepnerIcekMoszek-Garwoliński1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
GepnerSzliafaZalman-1871--Wykupił się za 1000 rubliAP Lublin1758731274
GepnerSzmulAbus-Radzyński1872Wykupił się za 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GepnerIcekJosekSiedlecka, garwoliński, Żelechów1870WykupionyAP Lublin17587511
GepnerSzlomaSzmulSiedlecka, garwoliński, Żelechów1870WykupionyAP Lublin17587511
GepnerIcekJosek23Siedlecka, garwoliński, Żelechów1870KawalerWykupionyAP Lublin17586711
GepnerSzlomaSzmul20Siedlecka, garwoliński, Żelechów1870Ż. Chaja, s.MotelWykupionyAP Lublin17586711
Gerach (Gieracz)JanJakub21Lubelski Ziemski, Zawieprzyce, Lubelski18668 Dywizja PiechotyŻ. JadwigaWłościaninAP Lublin17582368
GerasimMichałAdamSiedlecka, siedlecki, Stara Wieś1870WykupionyAP Lublin1758755
GerasimMichałAdam20Siedlecka, siedlecki, Stara Wieś, Toporek1870Ż. Franciszka JarząbWykupionyAP Lublin1758675
GerasimJanPaweł19Siedlecki1864-KawalerMieszczanin, przestępca politycznyAP Lublin17234b.pag
GerbaTeodorPiotr20Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego KorpusukawalerAP Lublin175819150
GercChaim--Chełmski---wykupionyAP Lublin17580213
GercmanMoszekSzmul15Zamojski, Józefów1855Kantonista w Twierdzy Zamość kawalerAP Lublin175822541
GerejStanisławSzymon20Siedlecki1852Flota CzarnomorskaŻona Jadwiga WysockaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GerejJózefGaryton20Radzyński1854Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
GerejFranciszek--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GerelsztejnSzlemaMoszko-Sokołowski1872Patrz Perelgitajn-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GerenJannieczytelne-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GerenbergLejbkoZysekSiedlecka, bialski, Rossosz187027 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin17587511
GerenbergLejbkoZysek22Siedlecka, bialski, Rossosz187027 Piechotny Rezerwowy BatalionWdowiecSzewcAP Lublin17586711
GeresJan-21-1846---AP Lublin17581326
GereszLewDawid22Konstantynowski1873-KawalerChłop,wiara greko-kat.,czyta i pisze po polsku i ruskuAP Lublin175870b.pag.
GeretaSzymon--Krasnostawski---AP Lublin17580211
GergardFeliksNieślubny21Włodawski1873-Żona Marianna Sapulska,syn LudwikSzlachcic,wiara rz.kat.AP Lublin175870b.pag.
GerizmanJózef Wolf--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580213
Gerliński (Gierliński)MichałWasyl20Radzyński, Wola Wereszczyńska1848Korpus OrenburskiKawaler WłościaninAP Lublin175827B. Pag.
Gerliński (Gierliński)MichałWasyl20Radzyński, Wola Wereszczyńska1848Korpus OrenburskiKawaler WłościaninAP Lublin175828B.Pag.
GermanSzmul IcekAbram21Siedlecka, łukowski, Serokomla1868-Ż. Chana Kisiel, c.ChajaZydAP Lublin175866b.pag.
GermanTarasStefan21Siedlecka, radzyński, Zahajki, Drelów1868-Ż. Ksenia, c.KatarzynaWłościaninAP Lublin175866b.pag.
GermanGdal MoszkoFolko??-Bialski, Piszczac187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873251
GermasPiotrRochSiedlecka, sokołowski, Repki187027 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin1758759
GermasPiotrRoch21Siedlecka, sokołowski, Repki, Skrzeszew187027 Piechotny Rezerwowy BatalionŻ. Waleria Świętońska, s.MarcinAP Lublin1758679
GerosJacenty--Krasnostawski---AP Lublin17580211
GerosFranciszekŁukasz24Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820138
GersJan--Lubelska, siedlecki, Turna1851--Oszcędzony jako dzietnyAP Lublin175831b.pag.
GersJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GersJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
Gers (Giers)PiotrTomasz 26Siedlecki, Turna1845Suzdalski Pułk Piechoty - 16 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
GersteinSrulKun21Krasnostawski, Krasnystaw, Krasnostawski186629 Rezerwowy Batalion Piechoty, MoskwaŻ. Chawa G.?, s. Kun, 3 Lata; c. Chaja, Sura, 1. rokDał zastępcę Tomasza SzeremetaAP Lublin175823387
GerszPiotrJan21Radzyński1854Dywizja Artylerii GrenadierówŻona Petronela N.OsadnikAP Lublin175835b.pag.
GerszBazyli Antoni23Radzyński,Kobylany Kozłowskie1841Korpus GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
GerszFranciszekJanSiedlecka, węgrowski, Starawieś187027 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin1758758
GerszFeliksJózef22Węgrowski1873-KawalerChłop,wiara rz.kat.,pisze trochę po polskuAP Lublin175870b.pag.
GerszFranciszekJan22Siedlecka, węgrowski, Starawieś, Majdan187027 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerSzewcAP Lublin1758678
Gersz Berek v BekkerDawidMoszek-Garwoliński, Pszonka, Parysów187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731273
GerszbergAbram AdaJankiel22Bialski1873-Żona Zlata Cyna Margu,syn Husel Perc i córka Fajga GełyŻyd,piśmiennyAP Lublin175870b.pag.
GerszbergJankielLejzor21Bialski1873-Żona Haja ElembergŻydAP Lublin175870b.pag.
GerszbergerChaim SzencelJankiel-Bialski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GerszboimSenderSzlioma-Łukowski, Kock187134 Dywizja Piechoty-Wyznaczył najemnika Dmitrija TereszukaAP Lublin1758731181
GerszenfeldDawid MichałZelik 21Lubartowski1869-Żona Luchla Himwaj,dzieci nie maWyznanie żydowskieAP Lublin175740
GerszengornDawidSzaja12Lubelski1852Wojenni KantoniściKawalerŻyd, w miejsce brata Arona LejbusaAP Lublin175820317
GerszgornLeizorSender16Krasnostawski, Łopiennik1855Kantonista w Twierdzy Zamość kawalerAP Lublin175822537
GerszgornJoelAbram21Bialski186729 Dywizja Piechoty Żona Rufka LejzorŻydAP Lublin175865b.pag
GerszgornJózefAbram-Bialski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GerszkopMordkoSosel-Bialski, Biała187134 Dywizja Piechoty-Wyznaczył najemnika Jana Szylalekiego??AP Lublin175873257
GerszmanSrul Jankiel--Krasnostawski---AP Lublin17580213
GerszmanBoruchIcek20Łukowski186713 Batalion Rezerwowy Piech.Żona Haja Gerszek,syn,córkaŻydAP Lublin175865b.pag
GerszmanDawidMojsze20Siedlecka, włodawski, Parczew1868-ŻonatyŻydAP Lublin175866b.pag.
GerszmanBoruchIcek-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GerszonMichał--Zamojski---AP Lublin17580212
GerszonJanŁukasz22Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty,uwolniony ….. N 85262/14482 850 r.AP Lublin175816
Gerszonek MordkoAron20Radzyński, Międzyrzec 1845Komenda Policju w Odessie KawalerŻyd, cyrulik.AP Lublin175824b.pag
GersztElja Lejb SrulDawidSiedlecka, siedlecki, Siedlce1870WykupionyAP Lublin17587511
Gerszt ( Gersz )Elja Lejb SrulDawid20Siedlecka, siedlecki, Siedlce1870ŻonatyWykupionyAP Lublin17586711
GersztajnLejbaJankielSiedlecka, włodawski, Ostrów187027 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin17587511
GersztajnLejbaJankiel20Siedlecka, włodawski, Ostrów187027 Piechotny Rezerwowy BatalionŻ. Pesia, c.Tyba RyflaAP Lublin17586711
GerszteinJosefSzloma24Zamojski, Zamość184513 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynierii żonaty krawiecAP Lublin1758107
GersztejnSzymonAbram20Zamojski1846Wewnętrzne Kompanie Liniowe i Warsztatowe Batalionów Garnizonowych kawaler AP Lublin17581222
GersztenSzlomaDawid22Hrubieszowski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artyleryjskich Oddz. Korpusu Kaukaskiegożona Emilia SzprycownaAP Lublin1758127
GertnerMenesz PerecAbram21Siedlecki1867Nazwiska nie ujęte w spisie alfabetycznym-a tylko formularnymŻona Mienca PulachŻydAP Lublin175865b.pag
GertnerMenesz PerecAbram-Siedlecki1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
GerygaPaweł--Chełmski---AP Lublin17580211
GesAndrzej Roch20Bialski, Makarówka 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja PiechotyKawaler WłościaninAP Lublin175863b.pag.
GeszychterMoszekIcek19Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichKawalerŻydAP Lublin 17581715
GeszychterMoszekIcek19Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichKawalerŻydAP Lublin 17581715
GetkaJanGrzegorz21Siedlecka, garwoliński, Podłęż, Ruda1868-KawalerWłościaninAP Lublin175866b.pag.
GetlerWładysławWilhelm21Lubelska, łukowski, Pszonka, Wola Starogrodzka186629 Czernichowski Piechotny PułkŻ. MariannWłościanin, czyta po polskuAP Lublin175837839
GetmanKazimierz--Lubelski---AP Lublin17580211
Getmaniuk ( Hetmaniuk )KonradJanSiedlecka, włodawski, Dębowa Kłoda1870WykupionyAP Lublin1758755
Getmaniuk ( Hetmaniuk )KonradJan20Siedlecka, włodawski, Dębowa Kłoda, Uhnin1870KawalerWykupionyAP Lublin1758675
GewercmanKecelNahman20Krasnostawski, Tarnogóra, Krasnostawski1866Żonaty, syn i córkaŻyd, skorzystał z prawa wykupuAP Lublin175823111
Gez Stefan--Bialski, Kowanty 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
Gez (Goś)PiotrJan20Bialski,1853Flota CzarnomorskaKawalerAP Lublin175834b.pag.
GębackiJózefAndrzejSiedlecka, radzyński, Siemień187027 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin1758757
GębackiJózefAndrzej20Siedlecka, radzyński, Siemień, Wierzchowiny187027 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerAP Lublin1758677
GębczyńskiJanRadzyński18411 Korpus PiechotyAP Lublin175860B.Pag.
GębickiJózefBłażej Ewa21Radzyński1835-Kawalermieszczanin kowal czyta i pisze po polskuAP Lublin175853p.pag.
GębickiFranciszekBłażej20Radzyński,Kock18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerMieszczaninAP Lublin175860B.Pag.
Gębicz Bartłomiej Jan21Zamojski, Krzemień1840Flota Czarnomorskaż. Katarzyna c. Franciszka Bargieły, bezdzietnyWłościaninAP Lublin17580758
GęborysMarcinJan20Blgorajski, Rogóźno, Zamojski18669 Dywizja Piechoty, PołtawaKawalerWłościaninAP Lublin175823225
Gęborys Mikołaj Antoni27Rogóźno1835-Kawaler WłościaninAP Lublin17580857
GęcaKajetanJan20Lubelski, Abramowice18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Marianna BłaszczakAP Lublin175816
GęcaFranciszek--Lubelski1853Flota Czarnomorska --AP Lublin175821Spis alf.
GędekJan--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Ust’-Łabińsku --AP Lublin175821Spis alf.
GęsiakMarcin v SzymonWojciech21 Łukowski,Rombków18411 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
GęśKacperAdam22Bialski, gm. Biała1847Tarutyński Pułk JegrówKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
GęślaMarcinWawrzyniec21Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Katarzyna BaranownaAP Lublin175819121
Gibalski TeliaStefan Ewa 21Łukowski,Domaniny,Rzymy 183613 Dywizja Piechoty KawalerSzlachcic niewylegitymowany AP Lublin175854b.pag.
GiberMoszekGecel19Łukowski18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artylerii KawalerŻyd, krawiecAP Lublin175833p.pag.
Gicewicz Jan Paweł 24Bialski, Łomazy18443 Dywizja Grenadierów Kawaler MieszczaninAP Lublin175864b.pag.
GiebskiDanielJan20Lubelska, radzyński, Turno, Kropiwki1866Ż. Katarzyna, ma córkę 1 rokWłościanin, wykreślonyAP Lublin175837767
GieczoWasylBialski1841Korpus GrenadierówAP Lublin175860B.Pag.
GiegłoLewkoHugo Oksenia26Radzyński1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
GiejsaMikołajJan20Radzyński1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GielbergMichelMancza23Hrubieszowski, Łaszczów1844Flota CzarnomorskaKawaler ŻydAP Lublin17580915
Gielecki Gabriel Stefan 30Wiszniów 1836-Kawaler Włościanin, za ukrywanie się przed spisem AP Lublin17580871
GielubowiczJankielFlam20Łukowski, Żelechów1846Kompania wojskowo-robocza IV okręgu KawalerŻydAP Lublin175825B.Pag.
GiełyburdElio GerszSrul21Bialski1873-Żona Haja Szehtban,córka Sura ItaŻyd,był w szpitalu ,zdrowy od 2.03. Nr.123AP Lublin175870b.pag.
GiemzaMateuszKazimierz20Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
GieniecStanisławSzymon21Lubelski1863-KawalerChrześcijanin, rekrut, wysłany z Warszawy do Petersburga w 14 partii dnia 12.06.1863 r. z przeznaczeniem do 6 Rez. Dywizji Piechoty, wieśniak, umie czytaćAP Lublin1723320.79
GienskiAntoniJan-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GientczaJózefMichał20Radzyński,Lendo Ruskie18411 Korpus PiechotyŻonaty -KatarzynaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
GieplerAjzyk--Lubelska, radzyński, Międzyrzec Podlaski1851--GłuchoniemyAP Lublin175831b.pag.
GieplerDawidBoruch21Radzyński1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaŻona Estera SzpuchŻydAP Lublin175835b.pag.
GieraIlkoJan22Hrubieszowski, Łaszczów1840Flota CzarnomorskaKawaler Włościanin AP Lublin17580771
Giera Stefan Joachim22Hrubieszowski, Łaszczów1840Flota Czarnomorska Kawaler WłościaninAP Lublin175807110
Giera(Gera)JanZenon(Zenko)21Hrubieszowski, Terebiniec, Hrubieszowski18669 Dywizja Piechoty, PołtawaŻ. Marta, 1 córkaWłościanin, grekokatolikAP Lublin175823178
Gieraba Kacper Piotr 20Lubelski, Donacja Lublin1840Flota Czarnomorska ż. Agnieszka c. Wojciecha, bezdzietny.WłościaninAP Lublin17580785
GieradKrzysztofPiotr 20Łukowski,Stoczek18411 Korpus PiechotyŻonaty-FranciszkaMieszczanin,krawiecAP Lublin175860B.Pag.
GierakAndrzejJakub20Janowski, Zakrzówek, Zamojski18668 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175823114
GierakMarcinN.Janowski, Zakrzówek, Zamojski1866Do dysp. Sztabu Warszawskiego Okręgu WojskowegoKawalerWłościaninAP Lublin175823135
Gieral V GiralWojciechMarcin25Zamojski1851Kaukaska Półbrygada Rezerwoważona Marianna StudzinskaAP Lublin175819235
GierasimMichałFranciszek-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GierasimiukDanielMikołaj-Włodawski, Bytyń187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873685
GieratKarol--Lubelska, łukowski, Prawda1851--Wzięty AP Lublin175831b.pag.
Gierc (lub Gertz)MichałMichał25Łukowski, gm. Wilga, w. (?)18433 Korpus Piechoty ż. Elżbieta Rynaz, ma dwoje dzieci: Michał l.4 i (Fryzyna?) l.2. Zostali na miejscu.Włościanin, za złe prowadzenie się.AP Lublin175863b.pag.
Gierczak JanAdam20Opole 1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564750-51
Gierczak AntoniFranciszek 22Opole 1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564758-59
GierejJanAdam20Węgrowski186713 Batalion Rezerwowy Piech.Żona Franciszka CzyzdonChłop,wiara rz.katAP Lublin175865b.pag
GierejAndrzejIgnacy21Siedlecka, radzyński, Wohyń1870KawalerAP Lublin175867B.pag
GierełoStefanJanSiedlecka, konstantynowski, Swory18706 Rezerwowa Kawaleryjska BrygadaAP Lublin1758757
GierełoStefanJan20Siedlecka, konstantynowski, Swory18706 Rezerwowa Kawaleryjska BrygadaŻ. Elżbieta GromadzkaAP Lublin1758677
GiergonGrzegorz --Łukowski, Międzyrzec 1851--AP Lublin175830b.pag.
GierłachTomaszFranciszek27Zamojski185014 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiAP Lublin175818153
GierłachWojciechFranciszek24Zamojski18511 i 2 Dywizja Artylerii Grenadierów żona Tekla MenkownaAP Lublin17581971
GiernowskiJanOksenty28Bialski,?,Pajęcze?18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
Gieros Andrzej Łukasz20Krasnostawski, Pilaszkowice 1840Flota CzarnomorskaKawaler WłościaninAP Lublin17580779
GierośFranciszek--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GierszJanTomasz20Lubelski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Marianna N.AP Lublin175819183
GierszJózefSylwester22Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji Piechoty KawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GierszStanisławJan21Lubelska, siedlecki, Korytnica, Popów1866Sztab 8 Piechotna DywizjaKawalerWłościanin, czyta i pisze po polsku i rosyjsku, cieślaAP Lublin175837413
GierszWojciechAntoni20Lubelska, siedlecki, Jaczew, Rowiska186629 Piechotna Dywizja m.Mogilew n/DniepremKawalerWłościaninAP Lublin175837415
GierszStanisławMaciej26Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
GierszJanJan20Węgrowski186713 Batalion Rezerwowy Piech.KawalerChłop,wiara rz.kat,czyta po polskuAP Lublin175865b.pag
GierszonChaimMoszko21Krasnostawski, Turobin 1844Flota CzarnomorskaKawaler Żyd, szklarz AP Lublin17580911
GierthinAntoniJan Marianna23Radzyński1835-Kawalerwłościanin czyta i pisze po polskuAP Lublin175853p.pag.
GierukJózef --Krasnostawski 1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
GietlerKarolLudwik21Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819213
Giewand Juda Samson20Hrubieszowski, Dubienka1844Flota CzarnomorskaKawaler Żyd AP Lublin1758096
GiezAugustMikołaj-Konstantynowski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GikIcekJankiel21Lubelska, radzyński, Międzyrzec Podlaski1866Ż. MalaWykreślonyAP Lublin17583743
GilKazimierzBartłomiej24Janowski1873-KawalerChłop,wiary rz.-kat.AP Lublin175740
GilJan--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
GilPaweł--Lubelska, radzyński, Radzyń Podlaski1851--WziętyAP Lublin175831b.pag.
GilAntoniAndrzej20Radzyński,1853Kaukaska rezerwowa półbrygadaKawalerAP Lublin175834b.pag.
GilWojciechJan20Lubelska, radzyński, Siemień, Sewerynówka1866Sztab 8 Piechotna DywizjaŻ. Agnieszka Roganówna, s.Wawrzyniec 2 lataWłościaninAP Lublin175837733
GilJózefMarcin21Siedlecki,Dziewule18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
GilAntoniWalenty21Radzyński186719 Rezerwowy Batalion PiechotyKawalerMieszczanin,wiara rz-kat,czyta po polskuAP Lublin175865b.pag
GilPiotr MikołajMikołaj21Siedlecka, węgrowski, Kamieńczyk1868-KawalerMieszczanin, czyta po polsku, stolarzAP Lublin175866b.pag.
GilAntoniWalenty-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
GilJanKajetan21Radzyński1873-Żona Marianna Bolba,córka FranciszkaChłop,wiara rz.-kat.AP Lublin175870b.pag.
GilDanielWasyl21Hrubieszowski, Terebiniec, Hrubieszowski18668 Dywizja PiechotyŻ. Tekla, syn i córkaWłościanin, grekokatolikAP Lublin175823165
Gilak Franciszek Wojciech 27Radzyński, Wólka Zdunkowska 184418 Dywizja Piechoty Kawaler WłościaninAP Lublin175864b.pag.
GilarowskiMaciejJózef23Zamojski, Stary Zamość18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
GilarowskiJakubJózef28Zamojski1850 Bataliony wojskowo-robocze Zarządu Osad Wojskowych AP Lublin175818167
GilelLewi SrulElja21Lubelska, bialski, Biała Podlaska1866Ż. Małka, c.Mariela JentaWykreślonyAP Lublin17583778
Gilert (lub Gillert)JanBogumił20Łukowski, gm. Osieck183818 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175857b.pag.
Gileski JanKasper 21Lubartów 1835-KawalerWłościanin, kowal, czyta i pisze po polsku.AP Lublin11564768-69
GilewiczPawełAntoni24Dubienka183614 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin17580456
Gilewicz Paweł Antoni24Dubienka 183614 Dywizja PiechotyKawaler WłościaninAP Lublin17580549
GilewskiStanisławTelesfor29Lubartowski1871-KawalerSzlachcic ,wiara rz.kat.,czyta i pisze po polskuAP Lublin175740
GilewskiJanSzymon22Horodło18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalermieszczanin, tkaczAP Lublin17580432
GilewskiJózef--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
GilewskiJakubDawid20Włodawski186719 Rezerwowy Batalion PiechotyKawalerMieszczanin,wiara greko-kat,czyta po polsku i ruskuAP Lublin175865b.pag
GilewskiJakubDmiter-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GilewskiJózef MarcinTelesfor21Łukowski1873-KawalerSzlachcic herbowy,wiara rz,kat.,pismiennyAP Lublin175870b.pag.
GilewskiTeodorJózef22M.Lublin1863-KawalerChrześcijanin, rekrut, wysłany 17.05.1863 r.w 12 partii, z-ca m.Biłgoraj, mieszczanin.AP Lublin1723340
GillerJanPiotr-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GillerJakubJanSiedlecka, radzyński, Siemień18706 Rezerwowa Kawaleryjska BrygadaAP Lublin1758757
GillerJakubJan20Siedlecka, radzyński, Siemień18706 Rezerwowa Kawaleryjska BrygadaKawalerAP Lublin1758677
Giltrauch ?SzajaGimpl?20Janowski, Annopol, Zamojski1866Żonaty, syn Żyd, skorzystał z prawa wykupuAP Lublin175823140
GilukHordej--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
GinKarolPiotr27Lubelski1871-KawalerChłop,wiary judajskiejAP Lublin175740
Ginsberg Szymel Lejba Szaiowicz 20Gub.Augustowska, pow.Mariampol, m.Preny.18433 Korpus Piechoty Kawaler Przyjęty na zastępcę za Stanisława Maier z pow. Siedleckiego, gm. Broszków. AP Lublin175863b.pag.
Ginsz BeniaminMordko21Hrubieszowski1872-Żona Beta Wyninka,corka 1/2 rokuŻyd,wiary judajskiej,skreslonyAP Lublin175740
GinszmanSrul MejerManes20Siedlecka, garwoliński, Garwolin1868-Z. Maria KopytoŻydAP Lublin175866b.pag.
GinterJózefKarol20Lubelski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175820216
GinterJózef--Lubelski1853Flota Czarnomorska --AP Lublin175821Spis alf.
GinwiczPiotrWojciech-Włodawski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
GinzbergSzlemaChaim-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Gippe vel GausSzajaMoszek20Tyszowiecki, Grabowiec, Hrubieszowski186634 Rezerwowy Batalion Piechoty Wysznij WołoczekKawalerŻydAP Lublin175823302
GiraMichał--Lubelski1853Flota Czarnomorska --AP Lublin175821Spis alf.
GirczukIgnacyŁukasz20Bialski186713 Batalion Rezerwowy Piech.KawalerMieszczanin,wiara greko-katAP Lublin175865b.pag
GirczukIgnacyŁukasz-Bialski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GirgusJanMikołaj21Tomaszowski1871-KawalerChłop wiara greko-kat.AP Lublin175740
GirgusJanAntoni20Hrubieszowski18523 Lekka Dywizja Kawalerii KawalerOsadnikAP Lublin17582074
GirguśIwan--Hrubieszowski18533 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821Spis alf.
GirszfeldChaim IcekBerek21Nowoaleksandryjski1871-KawalerŻyd,wiary judajskiej,szewcAP Lublin175740
GirygaJakub--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
Giryluk v MarczukGrzegorzStefan-Konstantynowski1872Zapisany pod litera M-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GisakJanJózef-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GiskaJózefMichał23Radzyński,1853Rota Nr 9 13ej garnizonowej artyleryjskiej brygadyż.Katarzyna KrolikAP Lublin175834b.pag.
GitelmanAbram BerGerszek-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GiterNisenJoster19Radzyński1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaKawalerŻydAP Lublin175835b.pag.
GitmanSrulJoselbrakBialski1873-Żona Haja Chroscicka,2 synów Lejba i MoszkaŻyd,szewcAP Lublin175870b.pag.
GiwercmanBerekWulf20Siedlecka, łukowski, Łuków1868-KawalerŻyd, mieszczaninAP Lublin175866b.pag.
GiwercmanMoszko LejbkoWulfSiedlecka, łukowski, Łuków187026 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin17587511
GiwercmanMoszko LejbkoWulf20Siedlecka, łukowski, Łuków187026 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerAP Lublin17586711
GiwiercerSzulim HilAron22Włodawski1873-WdowiecŻyd,był w szpitalu,zdrowy od 16.02. Nr.684AP Lublin175870b.pag.
GizaTomaszMarek20Lubelski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819208
GizaSzczepanŁukasz22Opolski, Szczekarków, Lubelski18668 Dywizja PiechotyŻ. Agata DronkWłościaninAP Lublin175823339
Giza Florian Wojciech 22Opole 1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564744-45
GizakJózef--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GizakJanJózef20Węgrowski186713 Batalion Rezerwowy Piech.KawalerChłop,wiara rz.katAP Lublin175865b.pag
GizelmaAjzykAbram22Radzyński1867Nazwiska nie ujęte w spisie alfabetycznym-a tylko formularnymŻona Rufka ZylberkrancŻyd,mieszczanin,wyrób odzieżyAP Lublin175865b.pag
GizelmanAjzykAbram-Radzyński1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
GizewiczPiotrWojciech20Węgrowski1867Nazwiska nie ujęte w spisie alfabetycznym-a tylko formularnymŻona Rozalia Cymerman,synMieszczanin,wiara rz.katAP Lublin175865b.pag
GizinskiJanJan-Konstantynowski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GizińskiLudwikFoma-Siedlecki, Niwiski187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873124
GizkaMichał--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
GizynskiJulianTomasz21Siedlecki1873-KawalerSzlachcic,wiara rz.kat.AP Lublin175870b.pag.
GiżyckiBazyli--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
Glacer vel BękardWolfZelek20Podlaska, łukowski, Maciejowice1842na rachunek przyszłego poborukawalerkamieniarz, czyta po żydowsku, zwolniony z więzieniaAP Lublin175862b.pag.
GladsztajnHerszAnzel22Lubelski, Lublin1844Flota CzarnomorskaKawaler Żyd, krawiec AP Lublin17580915
GlancKarolKrystian20Siedlecki18675 Dywizja PiechotyKawalerChłop,wiara ewangelickaAP Lublin175865b.pag
GlancKarolKrystian-Siedlecki1867--AP Lublin175872Spis alf.
GlasRubinChaim15Krasnostawski, Turobin1855Kantonista w Twierdzy Zamość kawalerprzyjął wiarę prawosławną s.Chaima i RacheliAP Lublin175822522
GlasLuzerSimt14Lubelski, Żulin1855Kantonista w Twierdzy Zamość kawalerAP Lublin175822536
Glas? BerekLejzor20Krasnostawski, Turobin, Krasnostawski1866Żonaty, córkaŻyd, skorzystał z prawa wykupuAP Lublin175823111
GlasbergNusymGerszon20Radzyński1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaKawalerŻyd,krawiecAP Lublin175835b.pag.
GlasbergMoszek MetelNuchym21Radzyński1873-Żona Liba FrydmanŻydAP Lublin175870b.pag.
GlasekJanWawrzyniec-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GlasekŁukaszFranc-Łukowski, Mysłów187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731231
GlasmanJózefMoszko18Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichKawalerŻydAP Lublin 17581712
GlasmanJózefMoszko18Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichKawalerŻydAP Lublin 17581712
GlasmanHilBerek-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GlasmanSzmul AbramHilbrakWęgrowski1873-Żona Szejka Leja WielkowskaŻyd ,stolarzAP Lublin175870b.pag.
Glasman Aron Dawid 20Łukowski, Łuków 184512,13 Rota Inwalidzka w Iżewskiej Fabryce BroniKawalerŻyd, szewc AP Lublin175824b.pag
GlasmannJankiel Leybowicz 23Łukowski, Kraszuce 1844Flota Bałtycka Kawaler ŻydAP Lublin175864b.pag.
GlaszczStanisławWojciech-Garwoliński, Łaskarzew187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873522
GlatleberMortkoSzloma20Zamojski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artyleryjskich Oddz. Korpusu Kaukaskiegokawaler AP Lublin17581213
GlatmanLejbaLipa22Krasnostawski1848Wojenno-Robocze Rota 8 Okręgu Komunikacji Lądowych i WodnychŻona Cywa LemburgŻydAP Lublin17581722
GlazekKazimierzWojciech-Łukowski, Mysłów18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731258
GlazerEla--Lubelska, łukowski, Maciejowice1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
Glazer MolchowiczAbraham-18Łukowski, Maciejowice 1848 3 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowych Kawaler ŻydAP Lublin175827B. Pag.
Glazer MolelowiczAbraham-18Łukowski, Maciejowice 1848 3 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowych Kawaler Żyd AP Lublin175828B.Pag.
GlazmanAbramChajwel20Siedlecka, siedlecki, Mordy1868-Ż. Estera, s.SzymelŻydAP Lublin175866b.pag.
GlazorIcekSzmulSiedlecka, włodawski, Włodawa187026 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin17587511
GlazorIcekSzmul20Siedlecka, włodawski, Włodawa187026 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerAP Lublin17586711
GlegołaWalenty--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580211
Gleiko?Ilko--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
GlejzermanSzulim BerekSzmul19Siedlecki,1853Flota CzarnomorskaKawalerza niego 15 letni brat Szulima do Wojennych kantonistów ZamośćAP Lublin175834b.pag.
GlejzmanBerek Szmul--Lubelska, siedlecki, Żebrak1851--Niezdatny z powodu braku miaryAP Lublin175831b.pag.
GlejzorIgnacy--Lubelska, siedlecki, Starawieś1851--Niedostawiony, ma być w RosjiAP Lublin175831b.pag.
GlentszpigelGerszekMoszek 18Lubelski, Lublin1855-kawalerAP Lublin175822512
GleńSzymonWalenty29Ciotcza1836Flota BałtyckaKawalerwłościanin, tkacz (?)AP Lublin175804137
GleńSzymonWalenty29Ciotcza1836Korpus KaukaskiKawaler WłościaninAP Lublin175805133
GleńJózef Wojciech20Łukowa1834-Kawaler WłościaninAP Lublin17580849
GleńMichałMaciej22Zamojski, Biszcza18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Marianna AP Lublin175816
GleńJózefStefan20Hrubieszowski1850Flotylla Kaspijska AP Lublin175818110
GleńMichałWojciech21Szczebrzeszyński, Ruskie Piaski, Zamojski186610 Dywizja Piechoty, WarszawaŻ. Agnieszka Bojarek, c. Katarzyna, półtora rokuWłościaninAP Lublin175823359
GlębockiAndrzej--Lubelski18535 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821Spis alf.
GlibJózefStefan-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GlikChil, AronMajer18Lubelski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 14KawalerŻydAP Lublin175820282
GliklichGerszkoSender22Biłgorajski1872-Żona Złota Fubym,córka Sura 1 rokŻyd,wiary judajskiej,AP Lublin175740
GliklichMoszek Kuna23Lubelski, Głusk184513 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynierii żona Łaja CukierbaumszewcAP Lublin1758109
GlikmanRafałMordko18Krasnostawski1852Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 13KawalerŻydAP Lublin175820
GlikmanRafał IIKuna18Krasnostawski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 14KawalerŻydAP Lublin175820285
GlikmanMoszekJukel14Lubelski, Bobrowniki1855Kantonista w Twierdzy Zamość kawalerAP Lublin175822531
GlikmanMoszko AronLejbus20Łukowski1867Nazwiska nie ujęte w spisie alfabetycznym-a tylko formularnymŻona Sura Berka,synŻydAP Lublin175865b.pag
GlikmanMoszek AronLejbus-Łukowski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
GlikmanAron HerszSrul-Sokołowski, Sokołów187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731413
GlinaStefanJan2Radzyński,Włodawa,Kaplonosy18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
Glina v BlinaPawełIwan-Włodawski, Wyryki1871--Wrócił zamieniony na innego rekruta Stanisława Polaka nr 1075AP Lublin175873715
GlinianiewiczJanStanisław27Zamojski1850 Bataliony wojskowo-robocze Zarządu Osad Wojskowych AP Lublin175818165
GlinkaAndrzejJan20Zwierzyniec1836KirasjerzyKawalerWłościaninAP Lublin17580419
GlinkaIgnacyAndrzej24Siedlecki,Żarnówka,Grembków18462 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin,piśmiennyAP Lublin175825B.Pag.
GlinkaMichał--Lubelska, siedlecki, Mokobody1851--WziętyAP Lublin175831b.pag.
GlinkaStanisławFranciszek23Siedlecki1854Dywizja Artylerii GrenadierówŻona Marianna SiminskiOsadnikAP Lublin175835b.pag.
GlinkaPiotrIwan-Węgrowski, Grębków187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731648
GlinkaJózefJanSiedlecka, węgrowski, Grębków187027 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin1758758
GlinkaJózefJanSiedlecka, węgrowski, Grębków187027 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerAP Lublin1758678
Glinka AndrzejJan20Zwierzyniec 18362 Dywizja KirasjerówKawaler WłościaninAP Lublin17580511
Glinka AntoniStefan27Hrubieszowski, Miączyn1838KirasjerzyKawaler WłościaninAP Lublin17580683
Glinka Jan--Łukowski, Osieck 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
GlinskiIgnacyTymofiej22Włodawski1873-Żona Marcela GaraszczukChłop,wiara greko-kat.AP Lublin175870b.pag.
GlińskiMichał--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
GlińskiStanisławAdam, Katarzyna20Podlaska, łukowski, Dęblin18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
GlińskiBartłomiej--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
GlistamanChaimIliom19Krasnostawski1852Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 13KawalerŻydAP Lublin175820271
GliwaAntoni--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
Glonek Jan Paweł Marianna 21SiedleckiKowisy,Bielany 18366 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościanin,na lewej ręce ma znamieAP Lublin175854b.pag.
GlowkaIwanJózef-Siedlecki, Żeliszew187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873138
Gluźniak v Gradzik AntoniAndrzej 24Zamojski, Zwierzyniec 1848Flota Czarnomorska Kawaler Włościanin AP Lublin17581431
Gładawnik vel SłodownikNiczyporRoman, Justyna25Podlaska, bialski, Kopytów1837Korpus Kaukaski ż.FranciszkaWłościaninAP Lublin175856b.pag
GładkowskiAntoni--Lubelska, radzyński, Międzyrzec Podlaski1851--Niedostawiony, ma być w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
GładysJózefPaweł23Garwoliński1873-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175870b.pag.
GładyszJózef--Janowski---AP Lublin17580212
GładyszFilipStefan21Radzyński,1853Flota CzarnomorskaKawalerAP Lublin175834b.pag.
GładyszStanisław--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
GładyszKrzysztofTadeusz21Garwoliński186729 Dywizja PiechotyŻona Franciszka Dominik,córki 2Chłop,wiara rz-kat,czyta po polskuAP Lublin175865b.pag
GładyszKrzysztofMateusz-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
GładyszJanAndrzej-Garwoliński18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GładyszSemenMikołajSiedlecka, garwoliński, Ruda187026 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin1758756
GładyszKarolKazimierz21Łukowski1873-KawalerChłop,wiara rz.katAP Lublin175870b.pag.
GładyszSemenMikołaj22Siedlecka, garwoliński, Ruda, Wola Rębkowska187026 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerAP Lublin1758676
GładyszWojciechStanisław20Janowski, Potok Wielki, Zamojski18669 Dywizja Piechoty, PołtawaKawalerWłościaninAP Lublin175823128
Gładysz Andrzej --Łukowski, Drążgów1851--Oszczędzony jako dzietny.AP Lublin175830b.pag.
Gładysz JanWawrzyniec 20Łukowski, Uścicniec 18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty Kawaler WłościaninAP Lublin175863b.pag.
Gładysz (Hładysz)Andrzej Wawrzyniec 26Łukowski, (?)18456 Okręg Straży WięziennejKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
GładyszewskiFranciszekŁukasz26Lubelski, Radawczyk1848Flota Czarnomorska Kawaler WłościaninAP Lublin17581416
GładyszewskiJózefPiotr21Siedlecki,Żarnówka,Podsusze18411 Dywizja DragonówŻonaty-RozaliaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
GładyśKazimierzJanSiedlecka, garwoliński, Dąbrowa18705 Rezerwowa Kawaleryjska BrygadaAP Lublin1758757
GładyśKazimierzJan20Siedlecka, garwoliński, Dąbrowa, Wilczyn?18705 Rezerwowa Kawaleryjska BrygadaKawalerAP Lublin1758677
GładzkiSzymonMikołaj-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Gładzki Jan--Bialski, Janów 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
GłandszpilIcekMoszek22Lubelski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artyleryjskich Oddz. Korpusu Kaukaskiegokawaler AP Lublin17581211
Głarzczka MichałGrzegorz Marianna 23Łukowski,Garwolin,Wilkowyja 183614 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
GłasekJanWawrzyniec20Łukowski18675 Dywizja PiechotyKawalerChłop,wiara rz-katAP Lublin175865b.pag
GłasekFranciszekWawrzyniecSiedlecka, łukowski, Miastków187026 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin1758755
GłasekFranciszekWawrzyniec20Siedlecka, łukowski, Miastków187026 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerAP Lublin1758675
GłazowskiMarcin--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GłąbAntoni--Zamojski18486 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175814Spis alf.
GłąbJózef --Krasnostawski 1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
GłąbAntoniWalenty24Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Marianna JendrzejewnaAP Lublin175819126
GłąbFranciszekŁukasz28Krasnostawski1851Flota CzarnomorskawdowiecAP Lublin175819260
GłąbFilip--Krasnostawski1853Flota Czarnomorska --AP Lublin175821Spis alf.
GłąbMichałJakub20Szczebrzeszyński, Szczebrzeszyn, Zamojski1866Do dysp. Sztabu Warszawskiego Okręgu WojskowegoŻ. Agnieszka T.?Włościanin, szewcAP Lublin175823374
GłembockiPawełMaciej 22Zawieprzyce 183614 Dywizja Piechoty Kawaler WłościaninAP Lublin17580511
GłembockiAndrzejFilip22Lubelski18525 Lekka Dywizja Kawalerii P28Żona Agnieszka WdowiakOsadnikAP Lublin17582088
GłembockiJan--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Noworosyjsku--AP Lublin175821Spis alf.
GłębockiPawełMaciej22Zawieprzyce183614 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin17580451
GłębockiTomaszAndrzej28Zawieprzyce1836KirasjerzyKawalerwłościanin, za ukrywanie się przed spisemAP Lublin17580419
Głębocki Tomasz Jędrzej28Zawieprzyce 18362 Dywizja KirasjerówKawaler WłościaninAP Lublin17580544
GłismanHilBerek20Łukowski186713 Batalion Rezerwowy Piech.Żona Dwejra Gerszek,syn 2ŻydAP Lublin175865b.pag
GłodekFranciszekAntoni22Łukowski,1853Nowozakamalski artyleryjski garnizonKawalerAP Lublin175834b.pag.
GłodkowskiAntoni--Janowski---AP Lublin17580212
GłodowskiAntoniFranciszek 20Siedlecki, Gogole18452 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerSzlachcic AP Lublin175824b.pag
GłogowskiBenedyktGrzegorz21Lubelska, łukowski, Kłoczew, Godzisz186635 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerWłościanin, czyta i pisze po polskuAP Lublin175837499
GłombJan-26-1846---AP Lublin1758135
GłombFilipJan22Krasnostawski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175820227
GłombickiJanKacper-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GłombickiFranciszekAugustSiedlecka, garwoliński, Wola Korycka187026 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin1758756
GłombickiFranciszekAugust24Siedlecka, garwoliński, Wola Korycka187026 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerAP Lublin1758676
GłosAntoniGrzegorz20Lubelski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818131
GłowackiMarcin--Zamojski---AP Lublin17580212
GłowackiJanGrzegorz 21Bialski, Kodeń 1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja Piechotyż. Magdalena MioduszewskaAP Lublin175824b.pag
GłowackiKazimierzWalenty 21Łukowski, (?)18472 Dywizja Dragonów KawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
GłowackiJózefGrzegorz20Bialski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnik, szewcAP Lublin175835b.pag.
GłowackiWojciechMikołaj21Lubelska, łukowski, Dąbrowa, Uścieniec186635 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerWłościaninAP Lublin175837877
GłowackiBazyliBazyli, Teodora20Podlaska, radzyński, Wohyń18376 Dywizja Artyleriiż.Anna, c.Marianna 2 m-ceMieszczanin, ochotnikAP Lublin175856b.pag
GłowackiStefanJózef20Bialski,Biała?1841Korpus GrenadierówKawalerMieszczaninAP Lublin175860B.Pag.
GłowackiBazyli--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
GłowackiJanAntoni-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GłowackiAntoniJan-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Głowacki v KowalczykFlorianWalenty25Łukowski, (?)183817 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175857b.pag.
Głowacz Piotr Augustyn Kararzyna 27Siedlecki,Patrykozy,Nicicz183617 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
GłowadzkiIgnacy Ambroży 28Bialski, Ochel Królewski184418 Dywizja Piechoty ż. Katarzyna MarczakównaWłościaninAP Lublin175864b.pag.
GłowalaMichał Krzysztof 22Krasnostawski, Tarnogóry1848Flota Czarnomorska Kawaler MieszczaninAP Lublin17581413
GłowalaKrzysztofJózef24Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819182
GłowalaMarcin--Zamojski1853Garnizon Artylerii w Gieorgijewsku--AP Lublin175821Spis alf.
GłowalaJózef--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
GłowalaWawrzyniec--Łukowski, gm. Cyganówka1851--Niezdatny z powodu początkowej ruptury pachwinowej z lewej strony.AP Lublin175830b.pag.
GłowalaJanJan25Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji Piechoty KawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GłowalaWalentyJan20Łukowski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34Żona Józefa OsiepkoOsadnikAP Lublin175835b.pag.
GłowalaPiotrMarcin, Julianna21Podlaska, siedlecki, Turna1837Korpus Kaukaski KawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
GłowalaJózefŁukasz21Garwoliński1867Nazwiska nie ujęte w spisie alfabetycznym-a tylko formularnymŻona Rozalia Swiderska,corkachłop wiara rz.-katAP Lublin175865b.pag
GłowalaMarcinMikołaj21Garwoliński1867Nazwiska nie ujęte w spisie alfabetycznym-a tylko formularnymŻona Katarzyna Matwiejskachłop wiara rz.-katAP Lublin175865b.pag
GłowalaJózefŁukasz-Garwoliński1867--Za niego Tobiaszak PawelAP Lublin175872Spis alf.
GłowalaMarcinMikołaj-Garwoliński1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
GłowalskiMichałAntoni22Łukowski, m. Garwolin183817 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polsku.AP Lublin175857b.pag.
GłowczakFranciszekMikołaj Justyna27Siedlecki1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
GłowiankaJanŁukaszSiedlecka, garwoliński, Żelechów187027 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin1758756
GłowiankaJanŁukasz21Siedlecka, garwoliński, Żelechów, Kotłówka187027 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerAP Lublin1758676
GłowienkaOnufry--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
GłowikAndrzejFranciszek28Stara Zamość1836KirasjerzyŻonatyWłościaninAP Lublin17580420
GłowikAndrzej Franciszek26Stary Zamość 18362 Dywizja Kirasjerówż.Agnieszka Tusówna, ma córkę Mariannę l.1.WłościaninAP Lublin17580512
GłowikSebastianSebastian22Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Rozalia OleksinkownaAP Lublin175819164
GłowinkaStanisław Leon Agata 21Łukowski,Zadybra?,Stryi?183618 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
GłowniaStanisław--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 11 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GłowniaPawełKazimierz21Krasnostawski, Zdżanne, Krasnostawski18669 Dywizja Piechoty, PołtawaKawalerWłościaninAP Lublin175823101
GłowniakJanWojciech22Radzyński,Kąkolewnica18411 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
GłowniakWawrzyniec--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
GłozakJanMaciej21Siedlecka, sokołowski, Korczew, Knychówek1868-KawalerWłościaninAP Lublin175866b.pag.
GłozialLudwikStanisław21Sokołowski1873-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175870b.pag.
GłówkaWojciechFranciszek20Sokołowski186719 Rezerwowy Batalion PiechotyKawalerChłop,wiara rz-katAP Lublin175865b.pag
GłówkaWojciechFranciszek-Sokołowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GłówkaIwanMikołaj-Sokołowski, Sterdyń187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731561
GłubIzydorMakary-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Głub (Hłub)DaniłoOleszko20Radzyński, Krasne 1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
GłuchKonstantyKonstanty21Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
GłuchJankielZelman22Lubelski, Opole1855-żona Rajza OpmanAP Lublin175822511
GłuchoniukJanMichał22Bialski,1853Flota Czarnomorskaż.Olka RybnickaAP Lublin175834b.pag.
GłuchowskiAleksanderN22Łukowski,?,Mikłusy18462 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
GłuchowskiLudwik--Łukowski, gm. Kock1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
GłuchowskiJan--Lubelska, siedlecki, Zbuczyn1851--Niedostawiony, ma być pocztylionemAP Lublin175831b.pag.
GłuchowskiAndrzejOnufry20Łukowski,1853Druga Lekka Dywizja Kawalerii ż.Felicja KrałuskaAP Lublin175834b.pag.
GłuchowskiMichałMaciej25Bialski1854Dywizja Artylerii GrenadierówKawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
GłuchowskiWładysławNapoleon20Lubelska, siedlecki, Jaczew, Rabiany186633 Piechotny Rezerwowy Batalion m.Rżew Twerskiej GuberniKawalerSzlachcic, świadectwo nie potwierdzoneAP Lublin175837868
GłuchowskiFranciszekJan20Lubelska, łukowski, Celiny, Turze Rogi186632 Piechotny Rezerwowy Batalion m.TwerKawalerSzlachcic, świadectwa nie posiadaAP Lublin175837140
GłuchowskiJakubKarol21Lubelska, siedlecki, Tarków, Głuchówek1866KawalerSzlachcic, nie potwierdzone świadectwo, pisze po polsku, wykreślonyAP Lublin17583786
GłuchowskiAntoniJan Franciszka21Siedlecki1835-Kawalerszlachcic dowody obiecuje przedstawićAP Lublin175853p.pag.
GłuchowskiJanKarol20Łukowski18393 Brygada Artylerii KonnejKawalerSzlachcicAP Lublin175858b.pag.
GłuchowskiWojciechAntoni21Łukowski,Wierzejki,Wylany18411 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
GłuchowskiKazimierz--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GłuchowskiGrzegorz Karol 20Łukowski, Maciejowicze 18433 Korpus Piechoty Kawaler Szlachcic AP Lublin175863b.pag.
GłuchowskiWiktor Franciszek 27Siedlecki, Stara Wieś184418 Dywizja Piechoty Kawaler Szlachcic AP Lublin175864b.pag.
GłuchowskiJanAntoni21Łukowski18675 Dywizja PiechotyKawalerChłop,wiara rz-katAP Lublin175865b.pag
GłuchowskiJanAntoni-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GłuchowskiMateuszWalenty-Siedlecki, Tarków187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873153
GłuchowskiTomaszMichał-Łukowski, Jakusze187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731297
GłuchowskiAleksanderKarolSiedlecka, siedlecki, Tarków1870WykupionyAP Lublin1758755
GłuchowskiJakubStanisławSiedlecka, łukowski, Jakusze187026 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin1758755
GłuchowskiFranciszekJózef21Siedlecki1873-KawalerSzlachcic,wiara rz.kat.,czyta i pisze po polskuAP Lublin175870b.pag.
GłuchowskiJanFranciszek22Łukowski1873-KawalerSzlachcic,wiara rz.kat.,czyta po polskuAP Lublin175870b.pag.
GłuchowskiAleksanderKarol20Siedlecka, siedlecki, Tarków, Głuchówek1870KawalerWykupiony, czyta po polskuAP Lublin1758675
GłuchowskiFranciszekMichał20Siedlecka, łukowski, Jakusze, Grochówka187026 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerCzyta i pisze po polsku i rosyjskuAP Lublin1758675
Głuchowski Augustyn Jan 21Siedlecki,Stara Wieś,Głuchówek 1840Korpus GrenadierówKawalerSzlachcic niewylegitymowany ,piśmienny,po uwolnieniu z Kantonów Bonifratrów Lubelskich oddany do wojska AP Lublin175859b.pag.
GłusiukIgnacy Łukasz 21Radzyński, Uścimów184418 Dywizja Piechoty Kawaler WłościaninAP Lublin175864b.pag.
GłuszakMaciej--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GłuszczakAleksanderWalenty21Siedlecki1854Flota CzarnomorskaŻona Katarzyna StorzenskaOsadnikAP Lublin175835b.pag.
GłuszczkaMichał--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
GłuszekPawełStefan29Krasnostawski185018 Dywizja Piechoty AP Lublin17581875
GłuszekJanAndrzej23Zamojski1851Kaukaska Półbrygada Rezerwoważona Marianna BartoszukownaAP Lublin175819223
GłuśHryćWasyl21Hrubieszowski, Stefankowice, Hrubieszowski18668 Dywizja PiechotyŻ Ksenia N.Włościanin, grekokatolikAP Lublin175823169
GmiselfardGerszek--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580213
GmiterPaweł--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 11 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GmitrocaBazyli Piotr 20Zamojski, Rogóźno1848Flota Czarnomorska Kawaler Włościanin AP Lublin17581447
GmitrocaWasyl --Zamojski1848Flota Czarnomorska --AP Lublin175814Spis alf.
Gmitrowski Bartłomiej --Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
GmitrukChwedkoMikołaj 23-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580319
GmitrukJanTymek26Hrubieszowski, Mętelin183815 Dywizja PiechotyKawaler WłościaninAP Lublin17580669
GmitrukJan-25-1846---AP Lublin17581315
GmitrukTrochimTeodor25Krasnostawski1851Flota Czarnomorskażona Anna CugownaAP Lublin175819264
GmitrukTeodorAndrzej20Radzyński1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
GmitrukPawełJakub-Konstantynowski, Łysów187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin175873901
Gmitruk WasylJan20Gozdowa 1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647102-103
Gmitruk vel KaźmierczukRomanJan21Lubelska, bialski, Łysów, Puczyce186612 Piechotna Dywizja m.KijówKawalerWłościanin, czyta po polskuAP Lublin175837636
GmitrzukJan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
GmitrzukMichałAndrzej-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GmitszczukPawełJan21Szczebrzeszyński, Suchowola, Zamojski186610 Dywizja Piechoty, WarszawaŻ. Anna FlorekWłościaninAP Lublin175823351
GmurJózef--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GmurJanJanSiedlecka, radzyński, Szóstka1870WykupionyAP Lublin1758757
GmurJanJan20Siedlecka, radzyński, Szóstka, Turów1870KawalerWykupionyAP Lublin1758677
GmyzJan--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
GnasStanisławAugust20Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji Piechoty Żona Franciszka BrogoznigOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GnaśMichał Sykston 22Siedlecki,Wyszków,Stara Wieś18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościanin ,piśmienny,krawiec AP Lublin175859b.pag.
GnatSzymon-22-1846---AP Lublin17581311
GnatWawrzyniecPaweł20Lubelska, łukowski, Osieck, Krystyna186632 Piechotny Kremienczugski PułkKawalerWłościaninAP Lublin175837785
GnatMichałŁukasz29Lubelska, łukowski, Ruda Talubska, Czyszkówek186629 Czernichowski Piechotny Pułk m.LublinKawalerWłościaninAP Lublin175837870
GnatIwanJoachim-Garwoliński, Łaskarzew187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873446
Gnat Tomasz --Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
GnatiukStefanJan20Włodawski186729 Dywizja PiechotyŻona Anastazja GanskaChłop,wiara greko-katAP Lublin175865b.pag
GnatiukStefanJan-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GnatkiewiczJan--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Gieorgijewsku--AP Lublin175821Spis alf.
GnatowskiJanWawrzyniec, Anna23Podlaska, siedlecki, Dzierzby, Krzemień1837Korpus Kaukaski KawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
GnatowskiAndrzejFranciszek21Siedlecka, węgrowski, Stoczek1868-KawalerSzlachcicAP Lublin175866b.pag.
GnatowskiJanFranciszek-Węgrowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GniadekAdamKacper-Garwoliński, Osieck187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873594
GniadekFranciszekWincenty21Garwoliński1873-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175870b.pag.
GniazAntoni--Janowski---AP Lublin17580212
GniazderkoWincentyJózef20Siedlecka, węgrowski, Starawieś, Kamieńczyk1868-KawalerWłościaninAP Lublin175866b.pag.
GniazekIgnacyKazimierz, Marianna22Podlaska, łukowski, Drążgów, Zawitała18376 Lekka Dywizja Kawaleriiż.Salomea, brzemiennaWłościaninAP Lublin175856b.pag
Gnida JanOnyszko22Zamojski, Biłgoraj 1840Flota Czarnomorska Kawaler MieszczaninAP Lublin17580787
GniedułaDmitrAleksander20Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
GniesińskiJulianAdamSiedlecka, garwoliński, Stężyca187027 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin1758756
GniesińskiJulianAdam21Siedlecka, garwoliński, Stężyca187027 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerAP Lublin1758676
GniołStanisław Grzegorz 21Udrycze1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647128-129
GniszkaWojciech--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
GnypJan-22-1846---AP Lublin17581323
GnysWojciech Leon21Skierbieszów1835-KawalerMieszczanin, czyta i pisze po polsku.AP Lublin11564726-27
GnyszkaAntoniŁukasz, Gertruda25Podlaska, łukowski, Kłoczew, Przesmyki1837Korpus Kaukaski ż.MariannaWłościaninAP Lublin175856b.pag
GnyśAntoni--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
Gnywonyszszyn v TywoniukIlia--Tomaszowski---AP Lublin17580212
GochJędrzej Franciszek 22Łukowa obw.zamojski1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580330
GochJózef Andrzej 20Zamojski, Krzeszów183814 Dywizja PiechotyKawaler MieszczaninAP Lublin17580638
GochAndrzejWojciech22Zamojski, Łukowa18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty,AP Lublin175816
GochMaciejAndrzej22Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820123
GochMikołaj--Zamojski18534 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821Spis alf.
GochMaciej--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
GochSzymon--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
GochMichałWojciech21Biłgorajski, Wola Różaniecka, Zamojski18662 Dywizja GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175823229
GochbergMoszko HerszGdal-Sokołowski, Sokołów187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731419
GochbergSzulimLejzor-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GochmanSrulSzya20Krasnostawski, Gorzków1855-żona Rachela Lejba córka SuraAP Lublin175822511
GochmanSzulimEla16Lubelski, Biskupice1855Kantonista w Twierdzy Zamość kawalerAP Lublin175822522
GochmanKondysz Don-Radzyński, Międzyrzec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731110
GochmanWulfFroim-Łukowski, Łukowa187129 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731178
GochnaIwanIwan-Siedlecki, Zbuczyn187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873139
GochnioWawrzyniecStefan, Dorota27Podlaska, siedlecki, Starawieś183718 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
Gocławski Stanisław Józef 20Łukowski, Stężyca18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty Kawaler MieszczaninAP Lublin175863b.pag.
GocoldDominikKrzysztof-Sokołowski, Sterdyń187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731581
GodeckiJózefJózef20Rury1836ArtyleriaKawalerWłościaninAP Lublin1758043
GodeckiJózef Józef 20Rury 1836Zbiorowa Dywizja Artylerii KonnejKawaler WłościaninAP Lublin1758053
Godek SzymonJan21-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580332
GodlewskiIgnacyJakub20Hrubieszowski1850Flotylla Kaspijska AP Lublin17581894
GodlewskiLudwikN23Bialski18523 Dywizja Grenadierów KawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
GodlewskiJózef--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
GodlewskiIwanBartłomiej-Sokołowski, Kossów187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin1758731551
Godlewski Konstanty Mikołaj21Hrubieszowski, Terebiniec 1838Flota Kawaler WłościaninAP Lublin175806101
Godlewski Józef Kajetan20Bialski, Chłopków 18443 Dywizja Grenadierów Kawaler Szlachcic AP Lublin175864b.pag.
GodławskiLudwikLeon20Radzyński,1853Flota CzarnomorskaKawalerAP Lublin175834b.pag.
GodłoDawidIcek20Siedlecka, węgrowski, Węgrów18702 Rezerwowa Kawaleryjska BrygadaŻ. Blima Szark, s.FajwelAP Lublin17586712
GodońKacperStanisław20Lubelska, radzyński, Siemień, Sewerynówka186632 Piechotny Kremienczugski PułkŻ. Petronela OlearczukównaWłościaninAP Lublin175837726
GodulaAdam--Krasnostawski---AP Lublin17580211
GodułaPaweł-22-1846---AP Lublin17581330
GodunJanSylwester23Bialski1873-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175870b.pag.
GodunGrzegorzDamian22Bialski1873-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175870b.pag.
Godygot HerszkowiczMoszko-18Łukowski, Kamionka1848 3 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowych Kawaler ŻydAP Lublin175827B. Pag.
Godyngot (Godygot) Herszkowicz Moszko-18Łukowski, Kamionka1848 3 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowych Kawaler Żyd AP Lublin175828B.Pag.
GodzińskiJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
GodziszMichał--Zamojski---AP Lublin17580212
GodziszMikołaj-20-1846---AP Lublin17581310
GodziszMichałBłażej22Zamojski1850Flotylla Kaspijska AP Lublin175818104
GodziszJan--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
GodziszewskiMateuszTomasz24Lubelski1873-KawalerChłop,wiary rz.-kat.AP Lublin175740
GodziszewskiFranciszekN20Zamojski185014 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiAP Lublin175818154
GodziszewskiPiotrJózef20Lubelski1850Korpus GrenadierówAP Lublin17581844
GodziszewskiLudwik--Lubelski18531 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175821Spis alf.
GodziszewskiPiotr--Zamojski18532 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175821Spis alf.
GodziszewskiStanisławWojciech21Krasnostawski, Ponikwy, Krasnostawski18668 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17582386
GodzukOsipStefan21Bialski, gm. Trojanów18472 Dywizja Dragonów KawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
GoferSrulAbram-Bialski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty, wykupił się za 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GofgatIcekJosef23Siedlecka, radzyński, Biała, Krasew1868-Ż. EsteraMałka Pytlarz, s.Chaim, c.FrykaŻydAP Lublin175866b.pag.
GofmanWilhelmi--Chełmski---AP Lublin17580211
GofmanJanKarol20Włodawski186719 Rezerwowy Batalion PiechotyŻona Rozyna KaszyjaChłop,wiara luteranskaAP Lublin175865b.pag
GofmanJanKarol-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GofrerRajnaAbram20Bialski1867Nazwiska nie ujęte w spisie alfabetycznym-a tylko formularnymŻona Dynia Leja SudskaŻydAP Lublin175865b.pag
GofrerJojneAbram-Bialski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
GoftmanGerzDawid24Radzyński1873-Żona Ruchla Winbart,syn Srul,córka FajgaŻydAP Lublin175870b.pag.
GogłozaAntoniMikołaj, Marianna23Podlaska, radzyński, Parczew183718 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175856b.pag
GogłozaKazimierz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
GogłuskaStanisławPaweł20Siedlecka, włodawski, Parczew1868-Ż. Joanna Ignatowicz, c.MariannaMieszczaninAP Lublin175866b.pag.
GogłuszkaSzymonAndrzej20Siedlecka, łukowski, Tuchowicz, Niedźwiadka1868-KawalerWłościaninAP Lublin175866b.pag.
GogolStanisławMarcin20Opole1866KawalerWłościanin, skorzystał z prawa wykupuAP Lublin175823336
GogołPawełFranciszek 26Szczebrzeszyn1834-KawalerMieszczaninAP Lublin17580314
GogorWincentyFranciszek20Opole1836Korpus Kaukaskiż. Marianna Mięckówna, bezdzietny, żona została przy rodzicach.WłościaninAP Lublin175805132
Goguł (?)WincentyFranciszek20Opole1836Flota Bałtyckaż. Marianna Wienik (?), bezdzietny, pozostała przy rodzinieWłościaninAP Lublin175804b.pag.
GohmanKelmanDawid18Krasnostawski, Puchaczów1855-kawalerAP Lublin175822510
GojewiczyńskiFranciszekAndrzej20Siedlecki,Węgrów1846Oddzielny Korpus Straży Wewnętrznej KawalerSzlachcicAP Lublin175825B.Pag.
Gojlian (Golian)Wiktor JózefFeliks20Lubelski Ziemski, Piotrków, Lubelski18668 Dywizja Piechotyż. Marianna Kurosiej?WłościaninAP Lublin17582359
GojłoAndrzejJakub21Siedlecka, bialski, Sławatycze, Lack1868-Ż. Paraska WłościaninAP Lublin175866b.pag.
GojłoDawidIcekSiedlecka, węgrowski, Węgrów18702 Rezerwowa Kawaleryjska BrygadaAP Lublin17587512
GojusMichał--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
GolafarbJosef, DawidJusef19Lubelski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 22KawalerŻyd, tkaczAP Lublin175820
GolafildJankielGecel21Podlaska, łukowski, Żelechów1844kawalermieszczanin, szmuklerz, oddany do służby za złe prowadzenie sięAP Lublin175862b.pag.
GolakLeonard Jakub24Łukowski, gm. Ryki183818 Dywizja Piechotyż. Katarzyna Henrykówna, c. Maria, c. AgnieszkaWłościaninAP Lublin175857b.pag.
GolanFranciszekJan22Lubelski, Mełgiew18408 Dywizja Piechoty ż.Marianna Stelmach, bezdzietny.Włościanin AP Lublin17580726
GolanJan--Hrubieszowski 1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
GolawskiAndrzejWalenty-Łukowski, Gołąbki187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731227
GolbaIwanIwan-Łukowski, Wojcieszków187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731344
GolbaAndrzejAntoni20Siedlecka, łukowski, Łuków, Zalesie187026 Piechotny Rezerwowy BatalionKawalerCzyta i pisze po polskuAP Lublin1758675
GolbergIcekSymcha-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
Golberg JudkoJankielowicz 21Bialski, Terespol 1844Roboty Zarządu Komunikacji 4 Okręgu Kawaler Żyd, szewc AP Lublin175864b.pag.
GolbiakStanisławWojciech21Siedlecki18675 Dywizja PiechotyKawalerChłop,wiara rz-katAP Lublin175865b.pag
GolbiakStanisławWojciech-Siedlecki1867--AP Lublin175872Spis alf.
GolcFranciszekJózef21Siedlecka, radzyński, Sitno, Stara Wieś1870Polowa Artyleria Warszawsiego OkręguKawalerKołodziejAP Lublin1758677
GolcerTanha--Hrubieszowski---wykupionyAP Lublin17580213
GolcgakerSrul HerszMordko20Lubelska, bialski, Janów Podlaski186632 Piechotny Rezerwowy Batalion m.TwerKawalerAP Lublin175837168
GolcgakerBerkoWulf25Sokołowski1873-Żona Sura Mejta ŁopatoŻyd,krawiecAP Lublin175870b.pag.
GolcgakerChaimMoszko21Bialski1873-KawalerŻydAP Lublin175870b.pag.
GolcmanSymcha TojwieSzloma19Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichKawalerŻyd,mieszczaninAP Lublin 17581715
GolcmanSymcha TojwieSzloma19Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichKawalerŻyd,mieszczaninAP Lublin 17581715
GolcmanLejzorMoszko20Łukowski1867Nazwiska nie ujęte w spisie alfabetycznym-a tylko formularnymŻona Ryfka ManiesŻydAP Lublin175865b.pag
GolcmanLeizorMoszek-Łukowski1867--Za siebie nieczytelneAP Lublin175872Spis alf.
Golcman także GolcgagerCydyk Gerszek 19Lubelski, Opole1855-kawalerAP Lublin175822507
GolczewskiStefanBenedykt 26Bialski, Piszczac 18476 Dywizja Artyleriiż. Aniela SemenównaMieszczaninAP Lublin175826B.Pag.
GolczewskiGrzegorzBenedykt21Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji Piechoty Żona Helena HarasimiukMieszczaninAP Lublin175833p.pag.
GolczewskiAleksanderFranciszek21Bialski,1853Dywizja Grenadierów ż.Anastazja N.AP Lublin175834b.pag.
GolczukAntoni--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
GoldapielSzmulJankiel-Radzyński, Międzyrzec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-Wyznaczył najemnika Stefana WitrowskiegoAP Lublin1758731114
GoldbaczRiwen LejzorIcekSiedlecka, włodawski, Włodawa187026 Piechotny Rezerwowy BatalionZwróconyAP Lublin17587511
GoldbardGerszonAron18Radzyński1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaKawalerŻydAP Lublin175835b.pag.
GoldbardSzmulbrakbrakRadzyński1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriabrakŻyd,KantonistaAP Lublin175835b.pag.
GoldbartSzajaMichelSiedlecka, biaslki, Piszczac187027 Piechotny Rezerwowy BatalionAP Lublin17587511
GoldbaumPelta--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580213
GoldbergEloJosef21M. Lublin184513 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynierii Kawaler-AP Lublin1758108
GoldbergIcekSuchar21Lubelski, Krężnica Okrągła1855-kawalerNajemnik za Jewreja Borucha Wajnber pow. lubelski, ŁęcznaAP Lublin175822508
GoldbergAbram IckoBoim20Siedlecki,Węgrów1846Niefrontowe bataliony rzemieślnicze KawalerŻydAP Lublin175825B.Pag.
GoldbergMoszko HerszRadzyński1848 3 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowych Na jego miejsce brat Berek 16 latAP Lublin175827B. Pag.
GoldbergSrul--Lubelska, łukowski, Osieck1851--Oszczędzony z powodu iż brat wzięty z dodatkowych powołanychAP Lublin175831b.pag.
GoldbergFroimLewko19Siedlecki1854Niefront.Oddz.Rzemieśln.Brygada 15 Dywizji PiechotyŻona Ryfka NŻyd, krawiec,za niego brat Nusym KantonistaAP Lublin175835b.pag.
GoldbergTowjaszWolf22Lubelska, bialski, Terespol1866Ż. Bajla Jenta, ma córkę 1 rokWykreślony, do wykupuAP Lublin17583763
GoldbergSymcha LejbusNil Szoel20Włodawski186729 Dywizja PiechotyŻona Gitwa SzafranŻyd,mieszczanin,piśmiennyAP Lublin175865b.pag
GoldbergIcekSymcha20Radzyński186729 Dywizja PiechotyŻona Ryfka Gerszkowa,synŻyd,mieszczanin,szewcAP Lublin175865b.pag
GoldbergLejbkoSzael20Włodawski1867Nazwiska nie ujęte w spisie alfabetycznym-a tylko formularnymKawalerŻyd,mieszczaninAP Lublin175865b.pag
GoldbergJankielMoszko21Garwoliński1867Nazwiska nie ujęte w spisie alfabetycznym-a tylko formularnymŻona Haja Wajntraub,syn 2Żyd,mieszczaninAP Lublin175865b.pag
GoldbergAbramSzyja21Siedlecka, garwoliński, Ryki1868-KawalerŻydAP Lublin175866b.pag.
GoldbergSimechHilel-Włodawski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
GoldbergLejbusSzmul-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
GoldbergJankielMoszek-Garwoliński1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
GoldbergGdal GecelAbram-Bialski, Biała187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-Wyznaczył najemnika Semena Jaromuka??AP Lublin175873260
GoldbergRiwenLejzor-Włodawski, Włodawa187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873782
GoldbergLejbusBoruch-Włodawski, Parczew187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873788
GoldbergGerszek IcekMoszko-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GoldbergJankielWulfSiedlecka, łukowski, Wojcieszków1870WykupionyAP Lublin17587511
GoldbergAbramJoselSiedlecka, włodawski, Parczew1870WykupionyAP Lublin17587511
GoldbergJankielWulf21Siedlecka, łukowski, Wojcieszków, Oszczepalin1870KawalerWykupionyAP Lublin17586711
GoldbergAbramJosel21Siedlecka, włodawski, Parczew1870Ż. Bejla, s.ManesWykupionyAP Lublin17586711
Goldberg HaimowiczMoszko Hersz-18Radzyński, Włodawa 1848 3 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad Wojskowych Kawaler Żyd. Na miejsce jego przyjęty do Kantonistów brat Berek lat 16 liczący.AP Lublin175828B.Pag.
GoldbladMichał Rafael--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580213
GoldblimSzmulAbram23Łukowski,Łuków1846Kompania wojskowo-robocza IV okręgu KawalerŻyd , na jego miejsce przyjęto brata Jankiela lat13AP Lublin175825B.Pag.
GoldblumLejzor Chaim21Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichŻona Zlota IcronownaŻyd,Uwoniony N 38844/6414-50AP Lublin 17581723
GoldblumLejzor Chaim21Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichŻona Zlota IcronownaŻyd,Uwoniony N 38844/6414-50AP Lublin 17581723
GoldboimChilFajwel19Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichKawalerŻyd,dał za siebie brata Calela do Wojennych KantonistówAP Lublin 17581726
GoldboimChilFajwel19Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichKawalerŻyd,dał za siebie brata Calela do Wojennych KantonistówAP Lublin 17581726
GoldbrachJankiel, IcekLejbus18Lubelski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 10Żona Hana HalnowaŻyd, najęty za Kiwa GercmanaAP Lublin175820268
GoldencwejgBeniSzmul18Bialski1854Niefront.Oddz.Rzemieśln.Brygada 15 Dywizji PiechotyKawalerŻydAP Lublin175835b.pag.
GolderederSzajaMordko21Siedlecki1867Nazwiska nie ujęte w spisie alfabetycznym-a tylko formularnymŻona Dobia FajsenbaumŻydAP Lublin175865b.pag
GoldfarbPejsakJankiel23Lubelski1872-Żona Sura Wajsbrot,dzieci nie maŻyd,wiary judajskiejAP Lublin175740
GoldfarbLejbaMoszek18Lubelski18519,10,11 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819315
GoldfarbBorochBerek13Krasnostawski1851Batalion Kantonistów Wojskowych - Zamośćkawalerza brata Abrama Wólfa , SwierżeAP Lublin175819334
GoldfarbAbramWólf Berek19Krasnostawski1851Morska Kompania wojskowo-robocza bud. Floty Czarnomorskiejkawalerzbiegł,wzięty za niego brat Boruch Goldfarb lat 13 do Batalionu Wojennych KantonistówAP Lublin175819296
GoldfarbDawidJankiel18Lubelski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 22KawalerŻyd, tkaczAP Lublin175820
GoldfarbIcekElia18Radzyński18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artylerii KawalerŻyd,umarł N 44683/15274-64AP Lublin175833p.pag.
GoldfarbJankiel HerszSziew-Włodawski, Horodyszcze187134 Dywizjon Piechoty-AP Lublin175873786
GoldfarbChaim KelmanJosel-Radzyński1872Wykupił się za 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GoldfarbDawidRachel20Siedlecka, konstantynowski, Łosice1870Ż. EsteraWykupionyAP Lublin17586712
GoldfardPinkwas--Hrubieszowski---wykupionyAP Lublin17580213
GoldfarerDawidRajlaSiedlecka, konstantynowski, Łosice1870WykupionyAP Lublin17587512
GoldfeberSzajaMordko-Siedlecki1867--Za Frymer LejzorAP Lublin175872Spis alf.
GoldfederMoszkoKelman22Lubelska, siedlecki, Sokołów186632 Piechotny Rezerwowy Batalion m.TwerŻ. Chaja Fajga Bekerman, c.Tyla RachlaAP Lublin175837167
GoldfeldAbram Jankiel--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580213
GoldfeldMotelRubin16Zamojski, Dzierzkowice1855Kantonista w Twierdzy Zamość kawalerAP Lublin175822525
GoldfeldJózef Elew14Lubelski, Żulin1855Kantonista w Twierdzy Zamość kawalerAP Lublin175822535
GoldfingerMichałGerszek-Łukowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GoldgamerMeer LejbMoszek-Bialski, Piszczac187134 Dywizja Piechoty-Wyznaczył najemnika Tomasza K…rola?AP Lublin175873248
GoldgarSzloma JankielIcek-Bialski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
GoldgiewiczJankielMoszek18Krasnostawski1848Wojenno-Robocze Rota 8 Okręgu Komunikacji Lądowych i WodnychKawalerŻydAP Lublin17581719
GoldgrabSzmulKuna16Lubelski, Piaski1855Kantonista w Twierdzy Zamość kawalerza brata Bencjana AP Lublin175822518
GoldgurWigdorZelik22Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichKawalerŻydAP Lublin 17581716
GoldgurWigdorZelik22Lubelski1849Wojenno Robocze Roty Budowli MorskichKawalerŻydAP Lublin 17581716
GoldhurElaBialski,1853Wojenno Robocza ½ roty N 26 Zarządu InżynieriiKantonistaAP Lublin175834b.pag.
GoldiwiksChaim MeerBenjamin-Łukowski, Łukowa187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731167
GoldmanIcekBenjamin21Krasnostawski, Depułtycze184513 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynierii żona Cyrla JankielkrawiecAP Lublin1758106
GoldmanSzmul HerszChaskiel-Konstantynowski, Łosice