Baza rekrutów: nazwiska K – Ł

Aby ułatwić wyszukiwanie, wpisz szukaną frazę w wyszukiwarce.

Nazwisko rekrutaImię rekrutaImię ojcaWiekNazwa obwodu i miejscowość poboruRok poboruNazwa jednostki wojskowejStan cywilnyUwagi (stan społeczny, zawód, powód poboru)Nazwa archiwumNr zespołu arch.Sygn.Arch.Karta / strona
KabacikSzymon--Siedlecki, Sokołów1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KabacikSzymon--Siedlecki, Sokołów1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KabacikIgnacy--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KabalaJan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KabałaWojciechFranciszek23Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
KabaraGrzegorz--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KabulskiJanŁukasz23Łukowski, Sobienie Biskupie 18433 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
KacJankielFroim16Krasnostawski, Świerże1855Kantonista w Twierdzy Zamośćkawalerza brata MichlaAP Lublin175822536
KacJoelSzmul16Krasnostawski, Izbica1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin175822537
KacSzulimSzlomowicz22Bialski, Łomazy1844Roboty Zarządu Komunikacji 4 OkręguKawalerŻydAP Lublin175864b.pag.
KacałaMarcinPaweł23Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotywdowiec obecnie nie ma żonyAP Lublin175819161
KacałajMikitaPaweł26Radzyński,1853Rota N 9 13ej garnizonowej artyleryjskiej brygadyż.Marianna SkotlasilAP Lublin175834b.pag.
KacanaJanPiotr24Zamojski1851Kaukaska Półbrygada RezerwowakawalerAP Lublin175819233
KachniarzSzymon--Łukowski, Prawda 1851--Wybrany dla braku sił brata.AP Lublin175830b.pag.
KackiewiczAleksanderJan22Siedlecki, Kapuściaki184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
KacmanChersz LejbAron22Bialski, Piszczac 184512,13 Rota Inwalidzka w Iżewskiej Fabryce Broniż. Szondla PakmanównaŻyd, szewc AP Lublin175824b.pag
KacmanDawidAron22Bialski, Piszczac 18459,10,11 Rota Inwalidzka w Tulskiej Fabryce Broniż. Ruchla BezównaŻyd, szewc AP Lublin175824b.pag
KacmanAbram JosefSrul-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KacperczakMaciej--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KacperczukJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KacperekMateuszPaweł24Lubelski1851Flota Czarnomorskażona Marianna Boniownazmarł N 27198/3664-57AP Lublin175819264
KacperkowiczPawełWawrzyniec24Łukowski1852Flota CzarnomorskaŻona Marianna BaranOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KacperskiWawrzyniecFranciszek21Zamość1835-KawalerMieszczaninAP Lublin115647166-167
KacperskiLudwikJózef21Zamojski, Janów18408 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin, sukiennikAP Lublin17580724
KacperskiJanKrzysztof22Łukowski1839Oddzielny Korpus Kaukaskiż. Marianna CzuszownaWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KacperskiJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KacperukFilip--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KacprzakMateuszLubelski18404 Dywizja Kawalerii LekkiejAP Lublin175807
KacprzakJanWojciech20Łukowski, Sobienie Biskupie1847Moskiewski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KacprzakJan--Lubelska, łukowski, Cyganówka1851--Stawał w gminie ChynówAP Lublin175831b.pag.
KacprzykAndrzejJózef24Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona N.OsadnikAP Lublin175833p.pag.
KaczanJakubMarcin21Krasnostawski1851Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175819249
KaczanTeodorMarcin20Krasnostawski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175820201
KaczanTeodor--Krasnostawski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
KaczanDanielRoman20Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Barbara ModzewiczOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KaczanPiotrŁukasz-Radzyński, Jabłoń187131 Dywizja Piechoty-Wyznaczył najemnika Mateusza SumutaAP Lublin1758731073
KaczanMarcinWojciech21Krasnostawski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KaczanowskiAntoniJan22Chełm18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerMieszczaninAP Lublin17580427
KaczanowskiWładysław--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 11 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KaczanowskiAntoniJan22Chełm18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerMieszczaninAP Lublin17580519
KaczarowskiTeofil--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KaczeburaMaksymJan24Hrubieszowski, Horyszów Ruski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotyŻonaty, Marianna Pawłowska AP Lublin175816
KaczerIwanBenedykt-Sokołowski, Kowiesy187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731501
KaczkiewiczStanisławFranc-Siedlecki, Skupie187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873218
KaczkiewiczAleksanderSzymon24Siedlecki, Mokobrody 18456 Okręg Straży WięziennejKawalerMieszczaninAP Lublin175824b.pag
KaczkiewiczStanisławJan Rozalia23Siedlecki, Mokobrody 183616 Dywizja PiechotyŻonaty-Ewa Życzyńska pozostała w MokobrodachMieszczaninAP Lublin175854b.pag.
KaczkowskiŁukasz--Tomaszowski---AP Lublin17580224
KaczkowskiTeodorAndrzej23Zamojski, Łukowa1848Flota Czarnomorskaż.Anna KoźlikównaWłościanin, zm.1860AP Lublin17581429A
KaczkowskiJanAndrzej21Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyŻona Ksenia PodusOsadnikAP Lublin175820162
KaczkowskiJan--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KaczmaraWawrzyniec--Krasnostawski---AP Lublin17580221
KaczochKazimierz--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KaczochIgnacy--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KaczorStanisławMaciej20Biłgorajski1877-KawalerMieszczanin,wiara rzy.kat.,rzemieslnikAP Lublin175740
KaczorWawrzyniec--Biłgorajski---AP Lublin17580224
KaczorBenedyktKazimierz21Krasnostawski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Agata KrukiecankaAP Lublin175819142
KaczorJózef--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 15 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KaczorWojciechAntoni22Łukowski, Stoczek1848Korpus Orenburskiż. Marianna StaniszewskaMieszczaninAP Lublin175827B. Pag.
KaczorWojciechAntoni22Łukowski, Stoczki1848Korpus Orenburskiż. Marianna StuniszewskaMieszczaninAP Lublin175828B.Pag.
KaczorWojciechPiotr-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KaczorBerekLejzor-Radzyński, Międzyrzec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-Wyznaczył najemnika Teodara L?AP Lublin1758731100
KaczorJanMelchior20Czemierniki1835-KawalerMieszczaninAP Lublin11564748-49
KaczorStanisławMateusz21Krzeszów1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647144-145
KaczorMikołajKazimierz24Czemierniki1836-KawalerWłościanin, tkacz. Po odbyciu kary więzienia 8 miesięcy za kradzież.AP Lublin17580869
KaczorekMichałJózef Katarzyna23Łukowski,Kłoczew,Kawęczyn183618 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
KaczorowskiFranciszekMateusz21Lubartów183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580473
KaczorowskiFranciszekMateusz21Lubartów183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580567
KaczorowskiAntoni WalentyPaweł Tekla21Radzyński,Krzywowierzba 183618 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcic niewylegitymowany ,piśmienny po polsku I rosyjsku,piwowar,gorzelnik AP Lublin175854b.pag.
KaczorowskiJan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KaczorowskiJanJózef-Łukowski1867--Za niego Finiuchowski FeliksAP Lublin175872Spis alf.
KaczorowskiJanJan20Czemierniki1835-KawalerMieszczanin, kowal, czyta i pisze po polsku.AP Lublin11564746-47
KaczorowskiJózefBartłomiej22Krasnostawski, Rakołupy183813 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580626
KaczorowskiAntoniAntoni33Siedlecki,Bachorza 183617 Dywizja PiechotyŻonaty-nie mieszka z żonaSzlachcic niewylegitymowany służył w wojsku przez 6 lat w pułku Ułanów I stawił się w zastępie za Tomasza Wysockiego z gminy Radzików BezkiAP Lublin175854b.pag.
Kaczorzek v PacholukMaciejAdam28Krasnostawski, Cyców183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580635
KaczykMaciejFlorian20Siedlecki1839Oddzielny Korpus GrenadierówKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polskuAP Lublin175858b.pag.
KaczyńskiIgnacyJózef25Siedlecki18522 Lekka Dywizja KawaleriiŻona Anna SawczukMieszczaninAP Lublin175833p.pag.
KaczyńskiPiotrHieronim Marianna22Łukowski1835-Kawalerwłościanin tkaczAP Lublin175853p.pag.
KaczyńskiMarcin---1835--służył w byłym Wojsku PolskimAP Lublin175853p.pag.
KadejWalenty--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KadejJakowMateusz-Siedlecki, Skórzec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587392
KadejJózefKacper-Siedlecki, Wiśniew1871-Powrócił zamieniony na innego rekrutaAP Lublin175873206
KadłubowskiLeonPaweł23Siedlecki,Węgrów18462 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin,kowalAP Lublin175825B.Pag.
KadłubowskiAntoniMichał20Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Anastazja GapowskaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KadłubowskiAntoniWincenty21Bialski,Wierzchowice,Godzinów?18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KadłubowskiAndrzej--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KadłubowskiAntoniFranciszek-Bialski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KadłubowskiJanAndrzej-Bialski, Zabłocie187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873358
KadłubowskiWasyliSemen-Włodawski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KadłubskiJanMikołaj Iwan-Bialski, Zabłocie187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873313
KadszMichał--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580222
KadyczukJanŁupierna24Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KafenbaumSzich MendelMajer16Krasnostawski, Turobin1855Kantonista w Twierdzy Zamośćkawalerniezdolny i uwolniony, w jego miejsce Lejbus WizanAP Lublin175822537
KaganGerszMordka16Zamojski, Józefów1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin175822540
KajdaTomasz--Janowski---AP Lublin17580222
KajdaAndrzejJózef21Łukowski,Jarczew?18408 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
KajdaStanisław--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KajdanŁukaszChwedor, Maria22Podlaska, radzyński, Stulno1837Korpus Kaukaskiż.AnnaWłościaninAP Lublin175856b.pag
KajdaszAntoniAdam21Struża1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647160-161
KajkaWojciechMaciej24Łukowski,1853Garnizon Artylerii w Bakijskuż. Elżbieta GalickaAP Lublin175834b.pag.
KajkaSzymon--Podlaska, łukowski1832--Zmarł w 1844r.AP Lublin175861b.pag
KajminskiJanStanisław20Lubelski1853Rez.Brygada 21 Dyw.Piechoty p-23KawalerMieszczanin,czyta i pisze po polsku, wiary greko kat.AP Lublin175820185
KajzaMaksym--Janowski---wykupionyAP Lublin17580222
KajzerKazimierzJózef20Tulniki1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564760-61
KalGotfrydKrzysztof-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KalabarczykPiotrPaweł24Łukowski,Żelechów,?18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
KalałoPiotr--Radzyński, Kodeniec 1851--Oszczedzony dla gospodarstwa i żony brzemiennej w 9. m-cu.AP Lublin175830b.pag.
KalanStefanTeodor Marianna23Bialski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
KalataStanisławMaciej22Siedlecki1852Flota CzarnomorskaŻona Franciszka SrzałkowskaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KalataOnufrySebastian-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KalataJanStanisław-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KalataWalentyJakub-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KalataTeofilJan-Węgrowski1867--Za siebie Elba JanAP Lublin175872Spis alf.
KalbarczykJakub--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Władykaukazie--AP Lublin175821Spis alf.
KalbarczykFranciszekFlorian22Łukowski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34Żona Marianna KowalczykOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KalbarczykUrbanKazimierz25Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
KalbarczykWojciechKazimierz, Katarzyna21Podlaska, łukowski, Maciejowice, Podwierzbie183718 Dywizja Piechotyż.MariannaWłościaninAP Lublin175856b.pag
KalbarczykJanKlemens, Marianna20Podlaska, łukowski, Maciejowice, Kobylnica1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KalbarczykAndrzej--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KalbarczykBenedykt--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KalbarczykAntoni--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KalbarczykMarcin--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KalbarczykWojciechStanisław-Węgrowski, Prostyń187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731597
KalbarczykWojciechJakub-Garwoliński187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KalbarczykMaciejFranciszek-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KalburczykFranciszekWalenty23Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
KalenczukProkopBonifacy-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KalenikPawełMarcin23Radzyński,1853Flota CzarnomorskaWdowiecAP Lublin175834b.pag.
KalenikPaweł--Radzyński, Kąkolewnica 1851--Oszczędzony jako dzietny.AP Lublin175830b.pag.
KaleniukTomaszNikifor20Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Elżbieta DąbrowskaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KaleszkoWojciech--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KaletaJan (Iwan)Jakow21Hrubieszowski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175818108
KaliataPawełFranc-Węgrowski, Starawieś187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731642
KalichStefanStefan21Radzyński1852Flota CzarnomorskaŻona Marianna JakimiakOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KalichChwedorBartłomiej21Bialski,1853Dywizja GrenadierówKawalerAP Lublin175834b.pag.
KalichFilipSawko21Radzyński18542 Dywizja DragonówŻona Antonina ChwedkowiczOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KalickiMikołajMichał22Bialski, gm. Biała, w. (Syczyna?)1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja Piechotyż. EwaWłościaninAP Lublin175824b.pag
KalickiIgnacyJózef22Bialski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnik,zmarł N 28808/5201-60AP Lublin175835b.pag.
KalickiJanFabian Antonina21Siedlecki1835-Kawalerszlachcic ma dowody złożyć bawił się włóczęgostwem nie był podany do spisuAP Lublin175853p.pag.
KalickiJanJędrzej, Marianna20Podlaska, bialski, Łysów, Kamianka1837Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic bez dowoduAP Lublin175856b.pag
KalickiTomaszJacenty20Bialski,Mszczanka?18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KalickiPiotr--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KalickiAleksanderTomasz-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KalickiFrancIwan-Konstantynowski, Łysów187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873897
KalickiFraciszekWojciech-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KaliczkaMichałRoman20Hrubieszowski1852Flota CzarnomorskaWdowiecOsadnik,katolikAP Lublin175820230
KaliczukJozefatFilip Juchynia24Radzyński,Sławatycz,Jabłeczna183617 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
KalikaHerszekIcek18Lubelski18519,10,11 Rota Inwalidzka w Tulskiej Fabryce Broniżona Sura FlomanbaulownaAP Lublin175819317
KaliksijAntoniWawrzyniec-Łukowski, Dąbie187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731327
KaliksztejnMoszekTobiew15Zamojski, Annopol1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin175822525
KalinczukIzydorMikołaj-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KalineckiJan--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
KaliniakAntoniJózef23Lubelski, Tarnawka 18408 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580727
KaliniewiczBazyli-24-1846---AP Lublin17581321
KalinkaŁukaszGrzegorz21Radzyński18542 Dywizja DragonówŻona Anastazja MazurekOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KalinkaBartłomiej--Lubelska, radzyński, Międzyrzec Podlaski1851--Niezdatny z powodu złamania lewej nogiAP Lublin175831b.pag.
KalinowskiPawełPiotr24Hrubieszowski, Trzeszczany1838KirasjerzyKawalerWłościanin, tkacz. Za niestawienie się do delegacji.AP Lublin17580681
KalinowskiPawełLeonard20Lubelski, Józefów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Antonina PiekutowskaAP Lublin175816
KalinowskiJanMichał26m. Lublin18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotyŻonaty, Barbara KowalskaAP Lublin175816
KalinowskiJózefJózef23Zamojski1849I Dywizja Kirasjerów - I Korpus Rezerwowy Kawaleriikawalerczyta i pisze po polskuAP Lublin175816
KalinowskiTomaszLeonard20Lubelski1851Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175819274
KalinowskiTomaszMarcin24Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820130
KalinowskiTomasz--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KalinowskiMarcin--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
KalinowskiJanPaweł22Siedlecki, Jaczew1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
KalinowskiKazimierzJan26Radzyński, Turów18473 Dywizja GrenadierówKawalerWłościanin, szewcAP Lublin175826B.Pag.
KalinowskiAndrzejJan20Siedlecki, Rogów 1847Butyrski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KalinowskiFranciszekBaltazar26Łukowski, Osieck 1848Arsenał w Briańskuż. Ewa KneblickaMieszczaninAP Lublin175827B. Pag.
KalinowskiFranciszekBaltazar26Łukowski, Osieck1848Arsenał w Briańskuż. Ewa KneblickaMieszczaninAP Lublin175828B.Pag.
KalinowskiWalenty--Lubelska, siedlecki, Chruszczówka1851--Stawał do poboru w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
KalinowskiTomasz--Lubelska, siedlecki, Chruszczówka1851--Niedostawiony, ma być w więzieniu w PułtuskuAP Lublin175831b.pag.
KalinowskiJanMichał, Marianna22Podlaska, radzyński, Milanów, Kostry1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KalinowskiMaksymJan20Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KalinowskiAdam--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KalinowskiAndrzej--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KalinowskiGabriel--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KalinowskiFranciszek--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KalinowskiWojciech--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KalinowskiFranciszekPiotr-Węgrowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KalinowskiKarolKacper-Sokołowski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
KalinowskiPawełLudwik-Sokołowski, Korczew187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731504
KalinowskiPiotrPiotr-Węgrowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KalinowskiSemenJan-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KalinowskiMikołajAntoni27-1834-KawalerSzlachcic, czyta i pisze po polskuAP Lublin17580335
KalinowskiJan--Radzyński, Bezwola 1851--Oszczędzony dla gospodarstwa i żony brzemiennej w 8. miesiącu.AP Lublin175830b.pag.
Kalinowski v BerestekJan--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
Kalinowski v BorejnekJanKrzysztof20Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820120
KalinskiAleksanderAntoni-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KalinskiJanMaciej-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KalinszczukJanOleszek21Hrubieszowski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820122
KalińczukFilimonIwan29Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KalińskiMarcinKazimierz20Zamojski, Tworyczów 1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581432
KalińskiJanJan21Łukowski, (Borowice?)1848Korpus Orenburskiż.Aniela NieliczkaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
KalińskiJanJan21Łukowski, Borowie1848Korpus Orenburskiż. Aniela NieliczkaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KalińskiJakubJan24Łukowski,1853Flota Czarnomorskaż.Katarzyna GarzykAP Lublin175834b.pag.
KalińskiJerzyAdam20Łukowski,1853Kaukaska rezerwowa półbrygadaż.Franciszka GarlickaAP Lublin175834b.pag.
KalińskiSzymon--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KalińskiWalentyBonigacy20Łukowski, Borowie184418 Dywizja Piechotyż. Łucja SkwekównaWłościaninAP Lublin175864b.pag.
KalińskiDemianIgnacy20Radzyński,Romanów,Sosnówka18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
KaliszTomaszStanisław22m. Lublin, lubelski, Serniki1849Flota Czarnomorskażonaty, Antonina JaroszAP Lublin175816
KaliszSzymonMikołaj22Lubelski1852Flota CzarnomorskaŻona Halina HOsadnik,katolikAP Lublin175820242
KaliszSzymon--Lubelski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
KaliszJanJakub25Łukowski,1853Kaukaska rezerwowa półbrygadaKawalerAP Lublin175834b.pag.
KaliszPawełJózef Rozalia22Siedlecki,Kołodziaż,Wilga18361 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
KaliszIgnacyMikołaj-Garwoliński, Ruda Talubska187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873600
KaliszAleksanderPaweł-Garwoliński18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KaliszakEliaszCyryli Darja22Radzyński,Jabłoń,Kolano183616 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
KaliszczukJan--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KaliszczukIwanEmilian-Włodawski, Krzywowierzba187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873729
KaliszewskiTomaszFranciszek20Hrubieszowski, Hrubieszów 1838KirasjerzyKawalerMieszczanin, szewc AP Lublin17580684
KaliszewskiStefanMarianna22Siedlecki,Oleśnica,Łukowice183618 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin ,terminator kowalski AP Lublin175854b.pag.
KaliszewskiFeliks--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KaliszkaMichał--Hrubieszowski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
KaliszukJanAntoni24Radzyński, Lisia Wólka18476 Dywizja Artyleriiż. Anastazja SienickaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KaliszukMichał--Łukowski, Żelizna1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KaliszukNazarJan20Bialski,1853Flota CzarnomorskaKawalerAP Lublin175834b.pag.
KaliszukIwanHryć20Bialski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
KaliszukChwedorMaksym, Anna20Podlaska, bialski, Kijowiec18376 Lekka Dywizja Kawaleriiż.Anna, brzemiennaWłościaninAP Lublin175856b.pag
KaliszukJanOnufry21Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KaliszukWasilHryć20Bialski,Piszczac,Chotyłów18402 Dywizja UłanówKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
KaliszukSzymonStnisław22Radzyński,Lendo Wielkie18411 Korpus PiechotyKawalerWłościanin,kowalAP Lublin175860B.Pag.
KaliszukKonstantyIgnacy21Radzyński,Sławatycze,Liszna18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty- U KaliszWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KaliszukMarekRoman20Bialski,Horbów,Lachówka18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KaliszukRoman--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KaliszukAndrzej--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KaliszukBartłomiej--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KaliszukJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KaliszukIgnacy--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KaliszukIgnacy--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KaliszukAndrzejKiryło-Bialski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KaliszukProkopKarol-Radzyński1872Nieczytelne-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KaliszukAleksanderBartłomiej-Włodawski1872Zapisany pod literą P-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KaliszukJanTomasz22Radzyński, Orchówek18446 Dywizja Artyleriiż. (?) MaszczukównaMieszczaninAP Lublin175864b.pag.
Kaliszuk v MaciejukStefanGrzegorz-Bialski1872Zapisany pod literą M-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KalitaSzczepan--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580222
KalitaAntoni--Zamojski-#ARG!-AP Lublin17580223
KalitaMikołajJan20Hrubieszowski, Hrubieszów 183815 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580654
KalitiukGrzegorzIgnacy24Radzyński, Kolembrody18477 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KalitkaJanBazyli23Honiatyn183615 Dywizja PiechotyKawalerwłościanin, ogrodnikAP Lublin17580479
KalitkaJanStefan20Bialski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KalitkaWasylLewka22Radzyński1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
KalitkaJanBazyli23Honiatyn183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin, ogrodnikAP Lublin17580573
KalkszetejnMordko--Nowoaleksandryjski (Puławski)---wykupionyAP Lublin17580225
KalmiukFilipKonrad22Hrubieszowski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175818106
KalmukGabrielGrzegorz21-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580317
KalotaWalenty--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
KalsztejnFeliksKajetan20Lubelski, Ostrów1838KirasjerzyKawalerSzlachcic, czyta i pisze po polsku.AP Lublin17580678
KałanAndrzejSenko20Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego KorpusukawalerAP Lublin175819122
Kałanczuk v AdamczukMaksymKonstanty24Siedlecki,Suchodół18411 Korpus PiechotyŻonaty-Rozalia KowalikWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KałaskaJózefMikołaj24Łukowski,Miętne,Leszczyna1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
Kałbania (Kołbania)JanN20Lubelski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818123
KałdunTomasz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KałdunekAntoniFranciszek23Lubelski1852Flota CzarnomorskaŻona Katarzyna CoslinowskaOsadnik,katolikAP Lublin175820244
KałdunekKazimierz--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Noworosyjsku--AP Lublin175821Spis alf.
KałdunikJan--Lubelski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
KałdusWalenty--Janowski---AP Lublin17580223
KałmukStefan--Hrubieszowski---AP Lublin17580224
KałurkoJanŁukowski18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejAP Lublin175860B.Pag.
KałuskaJakubJan24Łukowski18522 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KałuskiJanKrzysztof27Łukowski,Ułan?18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty-KatarzynaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KałuskiMikołaj--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KałuskiKazimierz--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KałuskiStanisławFranc-Węgrowski, Starawieś187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731756
Kałuski (Kałuzki)MaciejMikołaj20Łukowski, Stasin 18473 Dywizja GrenadierówKawalerWłościanin, kucharz AP Lublin175826B.Pag.
KałuszyńskiMarcinSzymon20Radzyński,1853Kaukaska rezerwowa półbrygadaKawalerAP Lublin175834b.pag.
KałuszyńskiSamsonIcek18Łukowski,1853Wojenno Roboczy N 3 Batalion Zarządu Wojennych OsadKawalerAP Lublin175834b.pag.
Kałuzkij v KankaTomasz-20-1846---AP Lublin17581322
KałużaMateuszJan20Krasnostawski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581865
KałużaJózefBartłomiej21Krasnostawski, Żmudź18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KałużniakWawrzyniecPaweł23Surowa (?)1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804135
KałużniakDominikAdam20Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Hana SołowsewnaAP Lublin175819139
KałużnySemenKiryło21Radzyński, Orzechówka1847Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku - 3 Rotaż. Pelagia DenisównaMieszczaninAP Lublin175826B.Pag.
KałużnyJanAntoni-Włodawski1867--Zamienił za siebie Sacharuk AleksanderAP Lublin175872Spis alf.
KałużynskiPiotrGrzegorz-Konstantynowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KałużyńskiTomaszFranciszek24Hrubieszowski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin17581894
KamacAntoniAntoni-Garwoliński, Warszawice187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873529
KamałaJan-22-1846---AP Lublin17581333
KameckiJózefStanisław Łucja21Łukowski,Trublinów183618 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
KamelaJózef-20-1846---AP Lublin17581326
KamelaIgnacy--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KamelaWojciechGrzegorz20Łukowski, Sobieszyn1848Korpus OrenburskiKawalerAP Lublin175827B. Pag.
KamelaWojciechGrzegorz20Łukowski, Sobieszyn1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KamelaSzczepanKazimierz, Franciszka24Podlaska, łukowski, Sarny1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KamelaSebastianKazimierz23Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KamelaIgnacyWojciech20Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820119
KamelaJózefJan24Łukowski, Bobrowniki18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerMieszczaninAP Lublin175863b.pag.
KamellaMichał--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
KamienczukJanKazimierz20Radzyński1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KamienczukJanN-Siedlecki18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KamieniecJudkoGerszek-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KamienieckiSewerynIgnacy26Chyrzy1834-KawalerSzlachcic, czyta i pisze po polsku oraz niemieckuAP Lublin1758038
KamiennyMoszekLeiba-Siedlecki1867--AP Lublin175872Spis alf.
KamienskiMichałFranciszek-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
KamieńAbram SanelJudko19Siedlecki18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiŻona Leja N.ŻydAP Lublin175833p.pag.
KamieńczakAbramIcek20Bialski, Terespol1845Komenda Policji w Odessież. Majdla MorzkównaŻydAP Lublin175824b.pag
KamieńskiJan--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KamieńskiPiotr--Lubelskia, siedlecki, Miedzna1851--Stawał do poboru w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
KamieńskiJózef--Lubelska, siedlecki, Miedzna1851--Stawał do poboru w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
KamieńskiAndrzej--Lubelska, siedlecki, Wodynie1851--Niezdatny z powodu róży na obu goleniachAP Lublin175831b.pag.
KamieńskiJanWojciech26Bialski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
KamieńskiJanMateusz20Bialski, Czabaje 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja Piechoty KawalerSzlachcicAP Lublin175863b.pag.
KamieńskiJanStanislaw Marianna22Bialski,Puczyce,Czuchów 183613 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175854b.pag.
Kamieński (lub Kamiński)MarcinFranciszek22Bialski, Tuczna18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin175863b.pag.
KaminskiStanisław--Chełmski---AP Lublin17580222
KaminskiBłażej--Lubartowski---AP Lublin17580221
KaminskiWincenty--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580222
KaminskiAntoni--Zamojski---AP Lublin17580223
KaminskiPaweł-21-1846---AP Lublin17581333
KaminskiJanŁukasz25Krasnostawski18525 Lekka Dywizja Kawalerii P28Żona Katarzyna PaczosOsadnikAP Lublin17582084
KaminskiJanMikołaj20Siedlecki1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KaminskiFranciszekMichał21Łukowski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KaminskiFranciszekMaciej21Łukowski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerMieszczaninAP Lublin175835b.pag.
KaminskiJanAndrzej20Radzyński1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KaminskiLudwikKacper-Łukowski1867--Postawił za siebie Gotek StanisławAP Lublin175872Spis alf.
KaminskiAndrzejTomasz-Sokołowski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
KaminskiLeonKarol-Sokołowski1867--Za siebie dał Mazurek AntoniAP Lublin175872Spis alf.
KaminskiWalentyMikołaj-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
KaminskiIwanIwan-Siedlecki, Skupie187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873148
KaminskiGrzegorzIwan-Bialski, Międzyleś187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873311
KaminskiSemenGrzegorz-Konstantynowski, Hołowczyce187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873858
KaminskiIwanAntoni-Konstantynowski, Przesmyki187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873894
KaminskiIwanJózef-Konstantynowski, Przesmyki1871-Powróćił i został zamieniony na Piotra KucharcinskiAP Lublin175873911
KaminskiPiotrIwan-Sokołowski, Kossów187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731565
KaminskiWawrzyniecFranciszek-Węgrowski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KamińskiFranciszek--Janowski---AP Lublin17580223
KamińskiIgnacyIgnacy20Chełm183615 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580476
KamińskiJózefAndrzej20Wolica18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580433
KamińskiMichałSzymon20Wysokie1836KirasjerzyKawalerwłościanin, czyta i pisze po polsku, stolarzAP Lublin17580416
KamińskiIgnacyIgnacy20Chełm183615 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580570
KamińskiMichałSzymon20Wysokie18362 Dywizja KirasjerówKawalerWłościanin, czyta i pisze po polsku, stolarzAP Lublin1758058
KamińskiJózefAndrzej20(?)18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawaler-AP Lublin17580525
KamińskiMichał-23-1846---AP Lublin17581310
KamińskiAndrzejWalenty27Lubelski18512 Dywizja DragonówkawalerAP Lublin17581993
KamińskiWojciechWincenty25Lubelski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175820193
KamińskiJan--Krasnostawski18535 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821Spis alf.
KamińskiWojciech--Lubelski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
KamińskiJan--M. Lublin1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KamińskiJózefStanisław21Bialski, Czuchów1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościanin, ślusarz AP Lublin175824b.pag
KamińskiStanisławBenedykt20Siedlecki, gm. Kiełpiniec 1847Kałuski Garnizon ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KamińskiPiotrAndrzej20Bialski, Mierzwice1847Moskiewski Pułk Piechotyż. Marianna ŁukjaniankaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KamińskiLeonN.27Siedlecki, Rytele184818 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
KamińskiLeonN.27Siedlecki, Rytele18481 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KamińskiStanisław--Łukowski, gm. Radoryż 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KamińskiPiotr--Łukowski, Przytoczno1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KamińskiMichał--Bialski, Przesmyki1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KamińskiPaweł--Łukowski, Ryki1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KamińskiKiryło--Bialski, Kodeń1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KamińskiTomasz--Lubelska, bialski, Kamianki Lackie1851--Stawał do poboru w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
KamińskiKazimierz--Lubelska, bialski, Puczyce1851--Stawał do poboru w gminie Domanice okręgu siedleckiegoAP Lublin175831b.pag.
KamińskiJan--Lubelska, siedlecki, Liw1851--Niezdatny z powodu braku miaryAP Lublin175831b.pag.
KamińskiJakub--Lubelska, siedlecki, Sterdyń1851--Niedostawiony, ma być pocztylionem w Międzyrzecu. Pocztylion stacji Międzyrzec 1852AP Lublin175831b.pag.
KamińskiGustaw--Lubelska, siedlecki, Tosie1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
KamińskiJozef--Lubelska, siedlecki, Siedlce1851--Stawał do poboru w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
KamińskiAndrzejPaweł20Bialski18526 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerAP Lublin175833p.pag.
KamińskiKarolN20Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KamińskiFranciszekKonrad20Radzyński,1853Druga Lekka Dywizja KawaleriiKawalerAP Lublin175834b.pag.
KamińskiRomualdBenedykt20Siedlecki,1853Rota N 4 Reducki Artyleryjski Garnizon przy Tyflińskim Artyl.Garnizonież.Franciszka MasłoAP Lublin175834b.pag.
KamińskiGrzegorzSzczepan Katarzyna23Bialski1835-Kawalerszlachcic dowody ma złożyćAP Lublin175853p.pag.
KamińskiJakubMaciej Katarzyna22Łukowski,Łuków ,Krynki 183618 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
KamińskiŁukaszWalenty, Agnieszka20Podlaska, siedlecki, Miedzna, Żeleźniki1837Korpus Kaukaskiż.FranciszkaWłościanin, zmarł 1843rAP Lublin175856b.pag
KamińskiTomaszMaciej21Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KamińskiSzczepanKrzysztof20Łukowski,Tuchowicz18411 Korpus PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin175860B.Pag.
KamińskiPiotrWincenty20Siedlecki,Sokołów18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerMieszczanin, kucharzAP Lublin175860B.Pag.
KamińskiStefanJan23Bialski,Piszczac18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty-Natalia MańkównaMieszczaninAP Lublin175860B.Pag.
KamińskiDominik--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KamińskiFranciszek--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KamińskiJan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KamińskiStefan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KamińskiJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KamińskiAntoni--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KamińskiJózefSzyia21Podlaska, siedlecki, Pruszyn1844na rachunek przyszłego poborukawalerfelczer, czyta i pisze po polsku, za Joachima Rostworowskiego z ŁysobykAP Lublin175862b.pag.
KamińskiAntoniJakub22Podlaska, łukowski, Żelechów1844na rachunek przyszłego poborukawalermieszczanin, szewc, ukrywał się przed spisemAP Lublin175862b.pag.
KamińskiJózefatWawrzyniec21Siedlecki, Skrzeszew 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
KamińskiJózefAntoni24Łukowski, Okrzeja 184418 Dywizja Piechotyż. Karolina RygielskaWłościanin, stolarz AP Lublin175864b.pag.
KamińskiIgnacyTomasz21Radzyński, Międzyrzec 184418 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin, szewc AP Lublin175864b.pag.
KamińskiDamazyWalenty21Bialski, Kamionka Lacka 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
KamińskiTomaszHawryło22Łukowski, Sarny18446 Dywizja Artyleriiż. Karolina PodlarzczankaWłościaninAP Lublin175864b.pag.
KamińskiWawrzyniecSzymon20Krasnostawski, Orłów1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580776
KamińskiKrzysztofMarcin20Zamojski, Tworyczów 1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580789
KamińskiAntoni--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KamińskiJan--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KamińskiAleksanderTomasz20Brak strony1848Sewastopolski Garnizon ArtyleriiBrak stronyBrak stronyAP Lublin175814Spis alf.
KamińskiJózefJan21Podlaska, łukowski, Łazy18435 Okręg Oddzielnego Korpusu Straży Wewnętrznejkawalerwłościanin, udawał chorobę, za zaciągowego Jana PawluczukaAP Lublin175862b.pag.
KamińskiMateuszMaciej20Lubelski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KamionkaJekoJankielowicz24Łukowski, Parysów1844Roboty Zarządu Komunikacji 4 OkręguKawalerŻydAP Lublin175864b.pag.
KamliotJukel GerszMoszek-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KamliotJankiel NuchimMoszko-Sokołowski, Sokołów187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731425
KamolaAntoni--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580222
KamolaJózefMikołaj-Łukowski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
KamolaJanOnufry Agnieszka25Łukowski,Bobrowniki 18366 Dywizja ArtyleriiKawalerMieszczaninAP Lublin175854b.pag.
KamorekIgnacyAndrzej21Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KanSzymcioSzmul-Siedlecki1867--AP Lublin175872Spis alf.
KanabrockiJanPaweł-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KanabrodzkiStanisławPiotr, Franciszka23Podlaska, siedlecki, Łuzki, Jabłoń18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KanadysKacper--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KanakŁukaszMichał25Lubelski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581883
KanarWalenty--Zamojski---AP Lublin17580223
KanarFilip--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Gieorgijewsku--AP Lublin175821Spis alf.
KanaszczukMichał--Zamojski---AP Lublin17580223
KanceltbaenIcekAron-Włodawski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
KanclerzWojciechJan26Lubelski18517 Dywizja Kawalerii Lekkiejżona Konstancja GerłownaAP Lublin175819101
KanclerzKazimierz--Lubelski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
KanczewskiIgnacyPaweł21Łukowski, Wólka Radoryska 18442 Dywizja DragonówKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
KandelAronSzymon-Radzyński, Międzyrzec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-Wyznaczył najemnika Mordka Snewek?AP Lublin1758731129
KandezSzymonMaciej Zofia25Łukowski,Gonczyce 183617 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
KaneckiPawełWojciech20Siedlecki,1853Półrota N 5 Reduty Artyleryjskiej Garnizonu w KutaisiKawalerCzyta i pisze po polsku i ruskuAP Lublin175834b.pag.
KaneckiKacperWawrzyniec, Marianna29Podlaska, siedlecki, Seroczyn1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KaniaStanisławPiotr21Opole1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647158-159
KaniaAndrzej-25-1846---AP Lublin17581330
KaniaAntoniWojciech22Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Marianna SzułuwnaAP Lublin175819154
KaniaFranciszekTomasz23Lubelski1852Flota CzarnomorskaKawalerMieszczaninAP Lublin175820203
KaniaJanDominik21Radzyński, Biała1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
KaniaWojciechKazimierz21Łukowski,Sętki,Sobole1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
KaniaWalenty--Siedlecki, Seroczyn 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KaniaAleksander--Lubelska, siedlecki, Seroczyn1851--Zmarł 14 lipca 1851AP Lublin175831b.pag.
KaniaWojciechJakub27Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KaniaJózefGrzegorz20Łukowski,Gàska18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonatyWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KaniaPiotr--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KaniaPaweł--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KaniaIgnacyJan-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
KaniaPawełŁukasz-Garwoliński, Trojanów187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873556
KaniaIwanMichał-Garwoliński, Kłoczew1871-Zamieniony na Franca SzostakaAP Lublin175873608
KaniaJózefAntoni-Łukowski, Serokomla18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731244
KaniaAntoniPaweł-Węgrowski1872Zamienony za Krupą wypisanym ze szpitala-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KaniaSzczepan--Siedlecki, Żeliszew1851--Oszczędzony jako dzietny.AP Lublin175830b.pag.
KaniaHipolit--Lubelska, siedlecki, Seroczyn1851--Stawał do poboru w KałuszynieAP Lublin175831b.pag.
KanickiLudwikGrzegorz20Siedlecki, (Wisznie lub Wiszniew)1845I Dywizja Kirasjerów - I Korpus Rezerwowy KawaleriiKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
KaniewskiMaksymJan20Radzyński1854Flota CzarnomorskaŻona Zenia KorłoOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KaniewskiJanOnufry22Bialski18395 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polskuAP Lublin175858b.pag.
KaniewskiJan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KaniewskiAndrzejKacper-Siedlecki, Starawieś187131 Dywizjon Piechoty-AP Lublin175873160
KaniewskiIwanPiotr-Łukowski, Miastków18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731203
KaniewskiJózefFranc-Łukowski, Mysłów187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731251
KaniewskiJózefIgnacy20Siedlecki, (?)18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościanin, kucharz AP Lublin175863b.pag.
KanikułaWawrzyniecKrzysztof22Zamojski, Stary Zamość 18409 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580735
KanińskiAlekander--Łukowski, Parysew 1851--Niezdatny jako syfylistycznyAP Lublin175830b.pag.
KaniowskiJakubMaciej21Zamojski, Aleksandrów 1838FlotaKawalerWłościaninAP Lublin175806110
KaniuchSzymonPiotr22Zamojski1851Kaukaska Półbrygada Rezerwoważona Małgorzata KołodziejownaAP Lublin175819223
KaniukMarcinPanas, Anna20Podlaska, radzyński, Hańsk1837Korpus KaukaskiKawalerWłościanin, tkaczAP Lublin175856b.pag
KanoniukIwanN.20Bialski, Łęgi 1847Moskiewski Garnizon Artylerii - 5 Rotaż. Zofia ZeniankaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
Kanoniuk (Kumoniuk)PawełNeścior21Radzyński,gm. Włodawa, w. (S…?)1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja Piechotyż. Marianna SzczepanównaWłościaninAP Lublin175824b.pag
KanopiukPiotrFiodor28Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KanstantyniukWojciechPiotr Rozalia20Łukowski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
KantarskiIwanLudwik-Garwoliński, Sobienie Jeziory187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873535
KantorukSylwesterMakary20Bialski1854Dywizja Artylerii GrenadierówŻona Jewdokia N.OsadnikAP Lublin175835b.pag.
KantosWasyli--Chełmski---AP Lublin17580222
Kantosz (Kantos)ChwedkoFiodor21Krasnostawski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581877
KantyAndrzej--Biłgorajski---AP Lublin17580223
KanzugowskiTomaszŁukasz20Lubelski1852Flota CzarnomorskaŻona Franciszka DuszkoOsadnikAP Lublin175820200
KańczugowskiTomasz--Lubelski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
KańczułaRochJózef Barbara28Siedlecki,Masłów183616 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175854b.pag.
KapalskiTomaszMateusz21Urzędów183614 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580456
KapalskiTomaszMateusz21Urzędów183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580549
KapciaAndrzej--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
Kapcia v ZygmuntFranciszek--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
KapczukSemenJan21Radzyński,Wohyń,Rudna18411 Korpus PiechotyŻonaty-KatarzynaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KapczukHerszLejzor-Włodawski, Parczew187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873811
Kapczuk v KaparukJanWasyli21Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Paraska MatyzagOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KapelIcekHerszek20Hrubieszowski, Tyszowce184513 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriiżona RyfkakuśnierzAP Lublin17581011
KapeluszKazimierzFranciszek22Siedlecki1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
KapeluszJan--Siedlecki, Wiszniew1851--Wybrany dla zupełnego braku sił brata.AP Lublin175830b.pag.
KapeluszPiotr--Siedlecki, Wołyńce 1851--Oszczędzony jako dzietny.AP Lublin175830b.pag.
KapelusznyGrzegorz--Chełmski---AP Lublin17580222
KapelusznyJanPaweł20Krasnostawski1852Flota CzarnomorskaŻona Marianna UgusamOsadnik,katolikAP Lublin175820237
KapelusznyJan--Krasnostawski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
KapeluśnikJanPaweł20Żulin1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804126
KapeluśnikJanPaweł20Żulin1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805121
KaperFranciszekŁukasz26Siedlecki,Zbuczyn18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KapicaFranciszek-21-1846---AP Lublin17581311
KapicaMarcin--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KapicaMichałAdam22Zamojski, Boiska1849Flota Czarnomorskażonaty, Barbara TeralakAP Lublin175816
KapicaPawełAndrzej22Zamojski18517 Dywizja Kawalerii Lekkiejżona Konstancja KowalskaAP Lublin175819110
KapicaStefan--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KapicaKazimierzFranciszek24Zamojski, Boiska18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Agnieszka BijakAP Lublin175816
Kapica v ZygmuntAndrzejKazimierz20Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KapioWojciech--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KapistraniukLeonSylwester, Apolonia34Podlaska, siedlecki, Mokobody1837Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175856b.pag
Kapiten v BaranMichał--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KapkaMarcinKazimierz23Księżpol1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580488
KapkaMarcinKazimierzZamojski, Księżpol1836Korpus KaukaskiKawalerWłościanin, bednarz AP Lublin17580582
KapkaWawrzeniecSebastian20Zamojski, Księżopol18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KapłonTomasz--Zamojski---AP Lublin17580223
KapłonMendelMordko18Bialski18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiŻona Haja TajdotŻyd,za niego brat Berek 15 lat do kantonistów ZamośćAP Lublin175833p.pag.
KapłonPiotrBłażej20Stary Zamość1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647136-137
Kapłon MoszkoHerszko-18Siedlecki, Mordy184812 rota wojskowo-robocza, Zarząd Inzynierii w Kijowie KawalerŻydAP Lublin175828B.Pag.
Kapłon MoszkowiczHerszko-18Siedlecki, Mordy184812 rota wojskowo-robocza, Zarząd Inzynierii w Kijowie KawalerŻyd, krawiec AP Lublin175827B. Pag.
KapralKonstantyAntoni-Siedlecki1867--Za niego Golcman LejzorAP Lublin175872Spis alf.
KapralukAntoniTeodor21Radzyński, Siedlanów1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy TronuKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KapranJanMichał21-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580324
KapronAdamAntoni28Biłgorajski1871-Żona Zofia Dyjach,dzieci nie maChłop.wiara rz.kat.AP Lublin175740
KapronKarol--Biłgorajski---AP Lublin17580223
KaprońStanisławMateusz20Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819162
KaprzywySzymonMateusz22Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Rozalia BandykownaAP Lublin175819142
KaptejnaBartłomiejMikołaj21Łukowski,Stok18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
KapturSrulMendel18Łukowski1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaKawalerŻydAP Lublin175835b.pag.
KaptynaFranciszekJakub-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
KapusniakTomasz-26-1846---AP Lublin17581314
KapustaJózefatJan24Hrubieszowski, Nabróż 1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościanin, stelmach AP Lublin175807114
KapustaWalentyTomasz20Krasnostawski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818127
KapustaSzymonGrzegorz20Łukowski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KapustaGustawJózef23Łukowski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KapustaJózefWincenty-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KapustaWincentyJakub20Łukowski, gm. Ryki, w. (Sieczkowola?)1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
KapuścińskiJan--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Gieorgijewsku--AP Lublin175821Spis alf.
KapuścińskiPawełAntoni21Podlaska, łukowski, Stęźyca1843na rachunek przyszłego poborukawalermieszczanin, ukrywał się przed poboremAP Lublin175862b.pag.
KapuśniakJózefBłażej23Zamojski1873-KawalerChłop.wiara rz.kat.AP Lublin175740
KapuśniakJózefSebastian24Zamojski1850Korpus GrenadierówAP Lublin17581839
KapuśniakJózefJózef26Zamojski, Zwierzyniec18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Katarzyna ZygmuntAP Lublin175816
KarabanWincentyJakub23Siedlecki,Turna 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
Karabanowicz v KarabanPawełWincenty-Węgrowski, Ossówno187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731649
KarabinAleksy--Biłgorajski---AP Lublin17580223
KarabinFranciszekJan, Magdalena21Podlaska, siedlecki, Księżopole Komory, Trebień1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KarafiolJózefN.15Lubelski, Lublin1855Kantonista w Twierdzy Zamośćkawalerza brata GerszkaAP Lublin175822530
KarandaFranciszek--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KaraputJanŁukasz23Krasnostawski1851Flota Czarnomorskażona Marianna BednarczykownaAP Lublin175819265
KarasJanJulian23Bialski,Łosice,Kornica18411 Dywizja DragonówKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KarasKajetanTomasz24Opole1835Wszedł do 15 Pułku Piechoty w czasie rewolucji.KawalerWłościaninAP Lublin115647180-181
KarasekMaciej--Lubartowski---AP Lublin17580221
KarasekAbramKachman-Włodawski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarasiewiczJózef--Chełmski---AP Lublin17580222
KarasiewiczFeliksPiotr22Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościanin, pisze i czyta po polskuAP Lublin175858b.pag.
KarasimFranciszekFranciszek-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarasinskiTomasz--Lubartowski---AP Lublin17580221
KarasinskiMaksymilianAndrzej-Bialski, Terespol1871-Wykupił się za 1000 rubli.AP Lublin175873348
KarasińskiFranciszek--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Gieorgijewsku--AP Lublin175821Spis alf.
KarasińskiMichałLorens20Radzyński, Hordzież 1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
KarasińskiPiotrWawrzyniec Teresa23Radzyński,Serokomla,Hordzież183616 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin,piśmienny ,rejmanAP Lublin175854b.pag.
KaraśWojciech--Chełmski---AP Lublin17580222
KaraśAntoni--Lubelski---AP Lublin17580221
KaraśMaciejStanisław24Lubelski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581861
KaraśŁukaszFeliks21Lubelski1851Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175819281
KaraśJózef--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 11 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KaraśJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KaraśKarolWojciech24Radzyński, Kąkolewnica 1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja Piechotyż. Marianna PłudziakównaWłościaninAP Lublin175824b.pag
KarawanSzczepanMichał20Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyŻona Marianna PrzynowOsadnikAP Lublin175820118
KarawanSzczepan--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KarbaJan--Lubelski---AP Lublin17580221
KarbaczPaweł--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
Karbowniak v PyraSebastianJan22Łukowski,Życzyn,Wola Życka18411 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KarbowniczekPawełStanisław23Lubelski, gm. Lubartów183813 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580630
KarbowskiPaweł-20-1846---AP Lublin17581326
KarbowskiLudwikWojciech Józefa21Siedlecki1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
KarbowskiIwanMateusz-Sokołowski, Grochów18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731553
KarczewskiIgnacyFilip22Siedlecki, Seroczyn18452 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościanin, czyta i pisze po polsku.AP Lublin175824b.pag
KarczewskiJanMikołaj21Bialski, Dubów1845Suzdalski Pułk Piechoty - 16 Dywizja Piechotyż. Katarzyna PaśkiewiczównaWłościaninAP Lublin175824b.pag
KarczewskiWojciechŁukasz23Siedlecki, Karczewiec 1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
KarczewskiMikołaj--Bialski, Karczówka 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KarczewskiJan--Lubelska, siedlecki, Księżopole Komory1851--Stawał do poboru w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
KarczewskiMarcinTomasz20Siedlecki,Replin,Kamionka18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KarczewskiJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KarczewskiStanisław--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KarczewskiIgnacyMarcin21Bialski, Konstantynów 18433 Korpus PiechotyKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polskuAP Lublin175863b.pag.
KarczewskiJanJózef-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
KarczewskiMarekIgnacy-Włodawski, Włodawa187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873669
KarczewskiStefanIwan-Łukowski, Łuków18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731197
KarczewskiWojciechIgnacy-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarczewskiLudwikMarcin Magdalena21Bialski,Konstantynów183617 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin,piśmienny AP Lublin175854b.pag.
Karczewski v CichockiSzymonMichał22Łukowski, Sętki1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
KarczmarczykMarcinWojciech22Wola Radzięcka1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804150
KarczmarczykMarcinWojciech22Wola Radzięcka1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805146
KarczmarczykWojciech--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Noworosyjsku--AP Lublin175821Spis alf.
KarczmarczykWojciechJózef20Łuków, Łaskarzew1847Moskiewski Pułk Piechotyż. Magdalena PieczkównaMieszczaninAP Lublin175826B.Pag.
KarczmarczykJanAntoni-Węgrowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KarczmarczykFrancSebastian-Węgrowski, Stoczek187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731668
KarczmarczykAntoniKsawery-Łukowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarczmarczykTomaszFranciszek-Węgrowski1872Zamieniony za Powierzeją wypisanym ze szpitala-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarczmarnikIwan Jan--Janowski---AP Lublin17580222
KarczmarskiKajetanAntoni21Lubartowski1871-KawalerMieszczanin.wiara rz.kat.,szewcAP Lublin175740
KarczmarskiWincentyPiotr21Zamojski, Ostrów1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin1758143
KarczmarzKazimierzAndrzej22Radzyński, Tchórzewek 18433 Korpus Piechotyż. Agnieszka WędzownickaWłościaninAP Lublin175863b.pag.
KarczmarzMichałFranciszek23Radzyński, Borki18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
KardaszJozefat--Hrubieszowski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
KardaszIwan--Zamojski1853Garnizon Artylerii w Gieorgijewsku--AP Lublin175821Spis alf.
KardaszAntoniPaweł-Włodawski, Włodawa187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873645
KardygaKacperSzymon20Krasnostawski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KardynalskiAleksanderFerdynand21Radzyński, Przegaliny 18477 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcic, ukończył 3 klasy.AP Lublin175826B.Pag.
KardyśBartłomiejMichał-Siedlecki, Starawieś187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873147
KargolMarcin--Biłgorajski---wykupionyAP Lublin17580223
KargolIgnacyMikołaj-Garwoliński, Wilga187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873579
KargulMichałKazimierz23Krasnostawski1851Flota Czarnomorskażona Zofia FranczykownaAP Lublin175819257
KarkutowskiFerdynandJózef20Zamojski18511 i 2 Dywizja Artylerii GrenadierówkawalerstolarzAP Lublin17581975
KarłowiczFrancFabian-Wegrowski, Łochów187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731675
KarmanekJanMaciej22Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KarmaszAntoniSylwester21Bialski, Pratulin18473 Dywizja Artylerii Konnejż. Eufrozyna MaksimównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KarmaszukAndrzejDawid-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarmaszukJanWasyli-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarmazynKajetanDaniła26Krasnostawski, Kraśniczyn1838KirasjerzyKawalerWłościaninAP Lublin17580682
KarmelukJanMiron21Bialski,Rusków,Mokrany18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty-Katarzyna KukumWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KarnaśBenedyktKazimierz23Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
Karnierczuk v ChawrylukFranciszekMaciej22Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KarnymokProkop--Hrubieszowski---AP Lublin17580223
KarolczukDymitrPiotr21Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Marianna AntawczakownaAP Lublin175819127
KarolczukMarcinMaciej21Radzyński1854Flota CzarnomorskaKawalerMieszczaninAP Lublin175835b.pag.
KarolukGmiterJan22Zamojski18512 Dywizja Kirasjerówżona Marianna KijaziownaAP Lublin17581986
KarpWolfLejbus18Lubelski18519,10,11 Rota Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819311
KarpaczukJózef--Łukowski, Włodawa1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KarpenkopfJosel LejzorAbram20Bialski,Łosie1846Kompania wojskowo-robocza IV okręguKawalerŻydAP Lublin175825B.Pag.
KarperMoszkoMordka18Zamojski18519,10,11 Rota Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819313
KarpiakPaweł-24-1846---AP Lublin17581328
KarpikFranciszekStanisław20Wojsławice183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580450
KarpikPiotrFedor22Zamojski, Tarnogród18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerszewcAP Lublin175816
KarpikAntoni--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
KarpikTomaszStefan23Siedlecki, Opole1847Butyrski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KarpikAdamJózef21Siedlecki, Opole1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
KarpikAdamJózef21Siedlecki, Opole1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KarpikPiotrPiotr-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarpilFranciszek--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
KarpiniakJozefatAndrzej22Siedlecki,Kupiętyn,Liszki18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KarpiniakDaniłoMarek25Radzyński,Wisznice,Żeszczynka18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty-Katarzyna KiryłWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KarpiniakKlemensMaciej-Sokołowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KarpiniakGrzegorzMaciej-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarpiniukJozefatAndrzej22Siedlecki,Kupiętyn,Liszki18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KarpinskiMichałPiotr21Tomaszowski1872-KawalerSzlachcic ,wiara rz.kat.,czyta i pisze po polsku i ruskuAP Lublin175740
KarpinskiStanisławTomasz21Lubartowski1872-Żona Józefa Kunowa,córka Katarzyna 1 rokChłop,wiary rz.kat.AP Lublin175740
KarpinskiIwan Jan--Chełmski---AP Lublin17580222
KarpinskiMichałStanisław24Radzyński1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KarpinskiStanisław-Sokołowski, Repki18716 Dywizja Kawalerii-Ojciec nieznanyAP Lublin1758731513
KarpinskiMichałTomasz-Radzyński187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarpinskiMichałAndrzej-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarpinskiKazimierzStanisław-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarpińskiAntoniJózef23Kozice1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564730-31
KarpińskiFranciszekSzczepan22Łęczna1835-KawalerWłościanin, garbarz AP Lublin11564780-81
KarpińskiPawełAdam24Krasnostawski, Żmudz 1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580757
KarpińskiJózefAndrzej22Lubelski, Ostrów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KarpińskiMichał--Siedlecki, Skrzeszew 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KarpińskiJanAntoni20Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KarpińskiFlorianMarcin Petronela24Siedlecki1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
KarpińskiGrzegorz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KarpińskiMarek--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KarpińskiAleksanderFabian-Siedlecki1867--AP Lublin175872Spis alf.
KarpiukIgnacyOstap21Tomaszowski1873-KawalerChłop,wiary greko.kat.AP Lublin175740
KarpiukFranciszekStanisław20Wojsławice183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580542
KarpiukJacentyDaniła24Hrubieszów, (?)1848Flota Czarnomorskaż.Marianna DaruwnienkoWłościaninAP Lublin17581439
KarpiukHryćAndrzej20Hrubieszowski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175820207
KarpiukHryć--Hrubieszowski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
KarpiukHryć--Krasnostawski18532 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175821Spis alf.
KarpiukAdamŁukasz Marianna22Radzyński,Parczew 183617 Dywizja PiechotyKawalerMieszcanin,narośl po prawej stronie twarzy AP Lublin175854b.pag.
KarpiukTomaszJakub, Anna21Podlaska, bialski, Biała Podlaska, Kolembrody18376 Dywizja Artyleriiż.Helena, brzemiennaWłościaninAP Lublin175856b.pag
KarpiukJanJózef22Radzyński1839Oddzielny Korpus Kaukaskiż. Marianna SemenWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KarpiukStefan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KarpiukTaras--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KarpiukProkopGrzegorz-Konstantynowski, Rokitno187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873840
KarpiukAndrzejGrzegorz-Radzyński, Żerocin187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin175873993
KarpiukMikołajDaniło-Włodawski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarpiukEliaszStiepan27Hrubieszowski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KarpiukJanWasyl20Radzyński, Leszczanka 18433 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
Karpiuk v PusczukFedorDemił22Bialski, Piszczac,Dobrynki18408 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
KarpowiczBronisław WincentyWojciech21Hrubieszowski1872-KawalerChłop,wiary rz.kat.AP Lublin175740
KarpowiczDaniel--Hrubieszowski---AP Lublin17580223
KarpowiczStefan--Tomaszowski---AP Lublin17580224
KarpowiczJakubJakub23Radzyński1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
KarpowiczGrzegorzJan-Bialski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarpowiczJanGrzegorz Anastazja20Bialski,Biała,Sielec183613 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
KarpowiczLeonAndrzej, Agata21Podlaska, bialski, Biała Podlaska, Sielec1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KarpowiczLeonJan24Bialski, Samowicze184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
KarsuskiFranciszekJan21Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KartonNaftulZelko-Siedlecki, Siedlce187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587326
KartyńskiFeliks--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KarusanKrzysztof--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KarusikJanEliasz21Radzyński, Kolano1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja Piechotyż. Barbara (Flezykówna?)Włościanin. "W miejsce jego jako uwolnionego z rozkazu nr 70 księcia namiestnika oddany Stefan Karpik".AP Lublin175824b.pag
KaruźniakWawrzyniecPaweł23(?)1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805130
KarwackiJanWojciech Marianna21Siedlecki,Sokołów18361 Dywizja KirasjerówKawalerMieszczanin ,piśmienny,kuśmierzAP Lublin175854b.pag.
KarwackiGrzegorzAntoni23Radzyński, Zbulitów 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin, kowalAP Lublin175863b.pag.
KarwackiIwanWOjciech-Garwoliński, Pszonka187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873425
KarwackiPawełAndrzej-Włodawski, Opole187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873762
KarwackiJanMaciej25Hrubieszowski, Hołubia18408 Dywizja Piechotyż. Marianna c. Grzegorza Maciuka, ma córkę l.5 WłościaninAP Lublin17580722
KarwackiJan--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KarwadzkiSemen--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KarwadzkiBazyli--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KarwadzkiStanisław--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KarwadzkiGrzegorz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KarwanMarcinWalenty22Zamojski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581882
KarwanKrzysztofWalenty20Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820151
KarwanWojciech--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KarwanskiJakub--Tomaszowski---AP Lublin17580224
KarwatŁukasz--Krasnostawski---AP Lublin17580221
KarwatJanMikołaj22Komarów183615 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580479
KarwatJanMarcin21Aleksandrów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804110
KarwatAntoni--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 13 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KarwatAndrzej--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
KarwatJanMikołaj22(nie podano)183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580573
KarwatJózefMarcin21Aleksandrów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805104
KarwawskiJózefnaturalny28Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KarwowskiAndrzejSzymon23Łukowski, Karwów 1845Suzdalski Pułk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
KarwowskiJanAntoni20Łukowski,Nurzyna,Świercze1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerSzlachcicAP Lublin175825B.Pag.
KarwowskiFranciszekAntoni21Łukowski, Rozwadów 18476 Dywizja Artyleriiż. Franciszka GrabowskaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KarwowskiDominikAndrzej20Łukowski, Celiny 1847Moskiewski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KarwowskiJanWojciech27Łukowski, Goźlin1848Korpus Orenburskiż. Rozalia Kłosówna, zm. 1850WłościaninAP Lublin175827B. Pag.
KarwowskiJanWojciech27Łukowski, Goźlin1848Korpus Orenburskiż. Rozalia Kłosówna (zm. w 1850 r.)WłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KarwowskiFranciszek--Lubelska, łukowski, Celiny1851--Niedostawiony, ma być w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
KarwowskiJózef--Lubelska, łukowski, Celiny1851--Pocztylion stacji MingosyAP Lublin175831b.pag.
KarwowskiJózefRoch23Siedlecki1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KarwowskiPawełFranciszek20Łukowski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KarwowskiWawrzyniecMarcin22Łukowski,1853Flota Czarnomorskaż.Marianna SzaniawskaAP Lublin175834b.pag.
KarwowskiDionizyGrzegorz26Radzyński,1853Kaukaska rezerwowa półbrygadaż.Agnieszka GrytlikAP Lublin175834b.pag.
KarwowskiStanisławIgnacy20Łukowski,1853Parkowa ½ Rota N 2 Zarządu Inżynierii w twierdzy Benderachż.Felicja GrochowskaAP Lublin175834b.pag.
KarwowskiJózefMaciej21Radzyński1854Flota CzarnomorskaKawalerMieszczaninAP Lublin175835b.pag.
KarwowskiMichałJan20Łukowski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.35KawalerSzlachcic nie potwierdzonyAP Lublin175835b.pag.
KarwowskiAndrzejWojciech Aniela21Łukowski1835-Kawalerszlachcic dowody ma złożyćAP Lublin175853p.pag.
KarwowskiStanisławWojciech, AnielaPodlaska, łukowski, Celiny, Gołowierzchy1837Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic bez dowodówAP Lublin175856b.pag
KarwowskiJanSzymon21Radzyński,Krępa 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościanin ,znamię na piersiach AP Lublin175859b.pag.
KarwowskiAntoniMateusz21Radzyński,Kock,Tchórzew18411 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KarwowskiMaciej--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KarwowskiJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KarwowskiAntoni--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KarwowskiPiotrMaciej-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarwowskiJanAndrzej-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarwowskiFranciszekbrak-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarwowskiWojciechJózef-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarwowskiIgnacyMaciej-Radzyński187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarwowskiAntoniPaweł-Łukowski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KarwowskiAdam--Łukowski, Międzyrzec 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KarwowskiAleksanderAntoni26Łukowski, Dębowice 18433 Korpus PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin175863b.pag.
KarwowskiJózefIwan22 Lubelski, Mazanów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotykawalerczyta i pisze po polsku i rosyjskuAP Lublin175816
Karwowski v KarwackiGrzegorzJan21Bialski, Hołowczyce1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
Karwowski v KorwackiGrzegorzJan21Bialski, Hołowczyce1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KarzkucSebastianAdam23Siedliska1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647164-165
KasackiFeliks--Chełmski---AP Lublin17580222
KasakWawrzyniecJakub22Radzyński1854Flota CzarnomorskaŻona Józefa NiedlikOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KasianiukCyrylJakow-Konstantynowski, Huszlew187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873930
KasijaniukSzymonMelan-Konstantynowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KasjaniukFeliksJacenty-Konstantynowski, Huszlew187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873841
KaskieKarol--Łukowski, Osieck 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KasparskiWojciechMarcin23Łuków, Wola Zadybska1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
KasparskiWojciechMarcin23Łukowski, Wola Zadybska1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KasperczukJacentyAleksy, Kolina25Podlaska, radzyński, Sobibór1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KasperczykAndrzejMaciej29Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Anastazja WójcikAP Lublin175816
KasperekWalenty--Janowski---AP Lublin17580222
KasperekJan--Krasnostawski---AP Lublin17580222
KasperekWawrzyniecJózef28Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Anastazja SzopkownaAP Lublin175819186
KasperkiewiczIgnacy--Chełmski---AP Lublin17580222
KasperkiewiczKajetan--Hrubieszowski---AP Lublin17580223
KasperowiczAntoniJan20Czemierniki1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564750-51
KasperskiAndrzej--Janowski---AP Lublin17580222
KasperskiJanMarcin26Łukowski, Wola Zadybska 1847Moskiewski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KasperskiOsipFranc-Garwoliński, Kłoczew187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873586
KasperskiGrzegorzŁukasz25Łukowski, Jagodne Szydłowskie 184418 Dywizja Piechotyż. Anna KozłowskaWłościanin, info o śmierci z 1861.AP Lublin175864b.pag.
KasperukJanSylwester20Bialski,1853Flota Czarnomorskaż.Katarzyna DamimonAP Lublin175834b.pag.
KasperukMikołajJan25Bialski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KasperukJustynMichał Teodora21Bialski1835-Kawalerwłościanin terminator kowalaAP Lublin175853p.pag.
KasprowiczWalenty--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KasprzakMichałWalenty24Chmiel1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647176-177
KasprzakFranciszek--Biłgorajski---AP Lublin17580223
KasprzakMateuszWincenty21Lubelski, Chmiel 1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin1758146
KasprzakJanBartłomiej21Lubelski, Brzezice18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KasprzakFranciszekStanisław29Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego KorpusukawalerAP Lublin175819154
KasprzakKazimierzJan20Bialski,1853Flota Czarnomorskaż.Ewa SkuzamowskaAP Lublin175834b.pag.
KasprzakKajetanMikołaj, Katarzyna22Podlaska, łukowski, Sobienie Szlacheckie, Sobienie1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KasprzakFranciszekTomasz24Łukowski,Dęblin,Niebrzegów18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
KasprzakTomaszKacper22Łukowski,Sobienie Szlacheckie,Nieciecz1841Korpus GrenadierówŻonatyWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KasprzakJózef--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KasprzakSzymonJan-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KasprzakAndrzejJakow-Garwoliński, Sobienie Jeziory1871-Wykupił sięAP Lublin175873476
KasprzakKarolWojciech-Garwoliński, Wilga187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731781
KasprzakFeliksKazimierz20Zamojski, Zamość183815 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polsku.AP Lublin17580665
KasprzakMateuszJakub20Lubelski, Donacja Lublin18402 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175807123
KasprzakAntoniAntoni20Łukowski, Wysoczyn184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
KasprzakFranciszekKacper20Łukowski, gm.Sobienie Szlacheckie, w. (Niecierz ?)18446 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
KasprzykAndrzejAndrzej21Lipiny1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647124-125
KasprzykGrzegorzPiotr20Siedlecki1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KasprzykAntoniMarcin25Siedlecki1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
KasprzykJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KasprzykWojciechStanisław21Siedlecki, Prostyń 18433 Korpus Piechotyż. Franciszka JakubikównaWłościaninAP Lublin175863b.pag.
KassyaniukJózef--Bialski, Jakówki1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KasuckiTomasz--Krasnostawski---AP Lublin17580221
KasukowskiFranciszekMaciej22Siedlecki1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
KasyanczukAndrzejKorniło20Bialski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KasykAndrzejKazimierz25Radzyński, Ruska Wieś 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
KaszakJanSebastian22Zamojski, Stary Zamość 183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580641
Kaszczuk v TarachaPantaleon--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
KaszewskiSzymon-20-1846---AP Lublin17581315
KaszewskiKrystianKrystian-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KaszlikowskiFlorian--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Ust’-Łabińsku--AP Lublin175821Spis alf.
KasztelanProkop--Lubelska, radzyński, Włodawa1851--Niezdatny z powodu kołtunaAP Lublin175831b.pag.
KasztelanEljasz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KasztelanRomanRoman-Włodawski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KasztelanKonradIwan Ułaszka28Radzyński,Radzyń,Suszno183617 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
KasztelanStefan--Radzyński1843Służba górnicza--AP Lublin175863b.pag.
KasztenbaumBenjaminSzymon-Bialski, Biała1871-Wpłacił 400 rubli i otrzymał zaświadczenie o zwolnieniuAP Lublin175873236
KaszubskiTeodor--Tomaszowski---AP Lublin17580224
KatałoKarol--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KatcMaierMortko20Krasnostawski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artylerii Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerAP Lublin17581215
KatkiewiczJerzy--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KatolioSzymon--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KatzJankielMoszko20Lubelski, Opole Lubelskie184513 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriiżona Ryfka ArbitmanZastąpiony przez brata DawidaAP Lublin1758106
KatzFrojmEli14Krasnostawski1851Batalion Kantonistów Wojskowych - Zamośćkawalerza brata Chaima , HelenowAP Lublin175819334
KatzChaimElob22Krasnostawski1851Morska Kompania wojskowo-robocza bud. Floty Czarnomorskiejkawalerzbiegł ,wzięty za niego brat Frojm Katz lat 14 do Batalionu Wojennych KantonistówAP Lublin175819296
KaudzierFranciszek--Lubelska, łukowski, Uścieniec1851--Niedoszedł wieku, jako urodzony 29 marca 1832AP Lublin175831b.pag.
KaufmanIcek AbramWolf19Bialski,1853Wojenno Roboczy N 3 Batalion Zarządu Wojennych Osadż.Bluma Berekza niego 15 letni brat Icek do Wojennych Kantonistów ZamośćAP Lublin175834b.pag.
KaufmanFajbelGerszek-Bialski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Kaufman ZelmanowiczIcek-22Radzyński, Wiśnice 18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawalerŻyd, na jego miejsce brat Fajwel 13 latAP Lublin175827B. Pag.
Kaufmann ZelmanowiczIcek-22Radzyński, Wiśnice18483 Batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojskowychKawalerŻyd. Na miejsce jego przyjęty do Kantonistów brat Fajwel lat 13 liczącyAP Lublin175828B.Pag.
KawaMoszekKalew18Lubelski1851Morska Kompania wojskowo-robocza bud. Floty CzarnomorskiejkawalerAP Lublin175819288
KawalczukJulianGrzegorz23Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Agata MinicOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KawalecMikołaj--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
Kawalec (Kowalec)FranciszekKajetan20Zamojski185014 i 15 rota wojskowo-robocza, Zarząd Inzynierii AP Lublin175818154
Kawalec (Kowalec)WawrzekŁukasz22Hrubieszowski1850Korpus GrenadierówAP Lublin17581844
KawałekWawrzeniecAntoni21m. Lublin18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KawałkoMaciejJan21Krasnobród1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647156-157
KawałkoSebastyanAntoni20Zamojski, Krasnobród18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Zofia CieślakAP Lublin175816
KawaniewskiJanMikołaj22Radzyński, Parczew 18433 Korpus PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175863b.pag.
KaweckiMateuszMarcin21Lublin1836Flota BałtyckaKawalerMieszczaninAP Lublin175804107
KaweckiMateuszMarcin24Lublin1836Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175805101
KaweckiWincenty-21-1846---AP Lublin17581332
KaweckiWawrzyniecMaciej21Zamojski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175818106
KaweckiLudwik--Lubelska, siedlecki, Żarnówka1851--Oszczędzony jako dzietnyAP Lublin175831b.pag.
KawenckiJan-21-1846---AP Lublin17581325
KawerMoszekAbram-Sokołowski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
KawęckiStanisławJózef21Rybczewice18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580435
KawęckiStanisławJózef21Rybczewice18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580527
KawęckiJanPaweł20Radzyński, Grabowiec 1845Arsenał w BriańskuKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
KawiakMichał--Lubelski---AP Lublin17580221
KawiakStanisławPaweł20Lubelski185113 i 14 Dywizja Piechotykawalerzwolniany z służby wojskowej N 12838/1768-53AP Lublin175819208
KawkaAleksanderWalenty20Lubelski, Wąwolnica18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Wiktoria KowalskaAP Lublin175816
KawkaJanSzczepan20Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Marianna PowrożkownaAP Lublin175819124
KawkaBartłomiej--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KawkaStanisławŁukasz25Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
KawulskiStefanJózef-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
KawulskiJanMaciej-Garwoliński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KawuraJózef--Zamojski---AP Lublin17580223
KazanowskiJanWojciech22Siedlecki1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.35KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KazekIgnacyJakub25Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Marianna AP Lublin175816
KazimierczukMikitaJulian20Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KazimierczukJózefAntoni Cecylia21Bialski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
KazimierczukRoman--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KazimierczukŁukaszBartłomiej22Siedlecki,Bachorza,?18408 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
KazimierskiFranciszek--Lubelska, siedlecki, Krześlin1851--Stawał do poboru w gminie Ekonomia WarszawaAP Lublin175831b.pag.
KazimierukTeodor--Radzyński, Włodawa 1851--Niezdatny z powodu kołtuna na głowieAP Lublin175830b.pag.
KazimirakAndrzejJózef24Janowski1871-Żona Krystyna Bunajkowska,dzieci nie maChłop,wiary rz.kat.AP Lublin175740
KazimirczukMarcinAndrzej24Hrubieszowski, Majdan Sielec18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty,AP Lublin175816
KazimirczukWincentyJózef34Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic, służył w wojsku polskim 10 lat w 4-tej Komp.Strzelców czyta i pisze AP Lublin175858b.pag.
KazimirczukFomaKazimierz-Sokołowski, Sterdyń187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731498
KazimirczukMateuszJan-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KazimirczukMikołajAntoni22Bialski, Zakrzew1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
KazimirczukGrzegorN.21Siedlecki, Telaki184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
Kazimirczuk v KazimiczakMichałJan29Łukowski,Sobole 1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
KazimirukStanisławAndrzej-Konstantynowski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KazimirukSzymonŁukasz20Bialski, Kisielew1845Garnizon Artylerii w SzwarsgolskuKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
KaziródPawełAntoni28Tworyczów183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580576
KazmierczakWojciechMaciej26Krasnostawski, Chłaniów1849Flota Czarnomorskażonaty, Franciszka AP Lublin175816
KazmirczukAmbrożyKondrat-Konstantynowski, Huszlew187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873925
KazmirzakMichałJan24Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819174
KazniukMikołajCharyton-Bialski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KaznowskiWojciechPaweł22Radzyński1834-KawalerSzlachcic dowodu nie składa czyta i pisze po polsku puszkarzAP Lublin175852p.pag
KazulaJerzyBazyli21Stróża18365 Dywizja Kawalerii Lekkiejż. Marianna Reszka (?)WłościaninAP Lublin17580444
KazulaJerzyBazyli21Stróża18365 Dywizja Kawalerii Lekkiejż. Marianna ReszczankaWłościaninAP Lublin17580536
KazuńAntoni--Bialski1843Służba górnicza--AP Lublin175863b.pag.
KaźmierczukIgnacy--Lubelska, siedlecki, Tosie1851--Niezdatny z powodu ropienia z ucha lewegoAP Lublin175831b.pag.
KaźmierczukRoch--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KaźmierczukKazimierz--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
Kaźmierczuk v WiejtczukKazimierzPaweł20Siedlecki,Stredyń,Mursy 1840Korpus GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
KaźmierskiTeodor--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KaźmierskiJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KąckiPiotrJózef25Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Wiktoria TomczukownaAP Lublin175819137
KądzielaKazimierzLeon23Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KądzielaMikołaj--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KąkolJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KebusPiotrMarek-Garwoliński187234 Brygada Artylerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KeciakFranciszek--Tomaszowski---AP Lublin17580224
KecinaIgnacy--Zamojski---AP Lublin17580223
KedraszczukUstimSemen-Włodawski, Krzywowierzba187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873693
KejdaKazimierzPaweł-Sokołowski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KejzmanChaim ZelmanMoszko-Garwoliński, Garwolin1871-Wykupił sięAP Lublin175873617
KelbermanAbramHemasz-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KelczewskiIwanIwan-Węgrowski, Korytnica187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731659
KelekKazimierzMikołaj-Węgrowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KelerJanFranciszek-Węgrowski1872Zamienony za Kalinowskiego wypisanym ze szpitala-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KellerJózefGotfryd-Węgrowski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
KellerRomanAntoni-Radzyński1867--Za niego Abramczuk WalentyAP Lublin175872Spis alf.
KelmanJanJózef-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Kelner także KlajnerAbramHanin22Zamojski, Zamość1855-żona Kaila Ajzem córka Hai i SuraAP Lublin175822507
KembrowskiFeliksAndrzej20Siedlecki,Starawieś18462 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcic,piśmiemiennyAP Lublin175825B.Pag.
KempaWalenty--Janowski---AP Lublin17580222
KempaŁukasz-22-1846---AP Lublin17581313
Kempa (Kępa)PawełKrzysztof20Łukowski, Całowanie 18477 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KempkaAntoni-21-1846---AP Lublin17581327
KempkaRochStanisław-Garwoliński, Pszonka187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873419
KempkaMichałWojciech-Garwoliński, Ryki187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873445
KempkaPawełKazimierz-Garwoliński, Łaskarzew187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873576
KempkaAndrzejJakow-Łukowski, Białobrzegi1871-Wrócił D???? SzczepanAP Lublin1758731353
KempkaWojciechKazimierz-Łukowski, Białobrzegi187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731383
Kempka ( Kępka )JędrzejBartłomiej, Małgorzata21Podlaska, łukowski, Lipniak, Jedlanka1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KemrwurszChaim--Nowoaleksandryjski (Puławski)---wykupionyAP Lublin17580225
KenciakLudwik-Garwoliński, Kłoczew187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-Ojciec nieznanyAP Lublin175873418
KendelAbram ChaimSzljama-Garwoliński, Żelechów187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873623
KenderekGrzegorznieczytelne-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
KendownyJanWojciech21Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyŻona Barbara MichalikOsadnikAP Lublin175820145
KendraMichał--Janowski---AP Lublin17580222
KendzaAndrzejKazimierz23Lubelski, Siostrzytów 1848Sewastopolski Garnizon Artyleriiż.Łucja PentówkaWłościaninAP Lublin17581456
KendzierskiJan--Hrubieszowski---AP Lublin17580224
KendzierskiIgnacy-25-1846---AP Lublin1758135
KendzierskiJanJan23Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175820104
KendzioraSzymon--Janowski---AP Lublin17580222
Kendziora (Kędziora)JakowIwan-Węgrowski, Miedzna187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin1758731695
Kendziorek (Kędziorek)PawełOsip-Garwoliński, Osieck1871-Zamieniony na Piotra KendzierskiegoAP Lublin175873603
Kendziorek (Kędziorek)JózefMateusz-Garwoliński, Osieck187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-ZamienionyAP Lublin175873612
Kendziorek (Kędziorek)PiotrJózef-Garwoliński, Osieck187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-Przyjęty na zamianę za Pawła KendziorekAP Lublin1758731799
Kenig v SowaMikołajAntoni20Zamojski1853Flota Czarnomorska P23KawalerOsadnikAP Lublin175820261
Kenig v SowaMikołaj--Zamojski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
KenigsbergSzymonIcek19Zamojski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 15Żona Endla MilenbaumŻydAP Lublin175820291
KenigsztajnGerszkoMordko28Biłgorajski1874-Żona brak ,synowie 10 ,6 lat,córka 3 lataŻyd,wiara judajskaAP Lublin175740
KenikszteinMoszko Boruch--Biłgorajski---AP Lublin17580225
KepkaDominikBartłomiej-Łukowski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
KernickiGrzegorz-20-1846---AP Lublin17581314
KerszChemia JózefLeibus16Lubelski, Kazimierz1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin175822533
KerszenbladNuchim GerszHiler-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KerszencweigBerkoBencien18Krasnostawski1851Morska Kompania wojskowo-robocza bud. Floty Czarnomorskiejkawalerzbiegł ,wzięty za niego brat Lejba Kerszencweig lat 13 do Batalionu Wojennych KantonistówAP Lublin175819296
KerszenholtzZelikTobiasz18Łukowski18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiKawalerŻydAP Lublin175833p.pag.
KerzaszJózefDemko20Hrubieszowski1852Flota CzarnomorskaŻona Anna WalekOsadnik,unitaAP Lublin175820248
KestenbaumDawidBeniamin22M. Lublin184514 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiKawaler-AP Lublin17581018
KeszkaMikołaj--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KetnerBenjaminJeko18Radzyński1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaKawalerŻyd,szewcAP Lublin175835b.pag.
KęciakMateusz--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Ust’-Łabińsku--AP Lublin175821Spis alf.
KęczkowskiJózef--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KędraJanBonifacy24Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Marianna KarbaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KędraKazimierzTomasz27Lubelski, Krzemień 18407 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin17580745
KędraJan--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KędraJędrzej--Lubelski1848Sewastopolski Garnizon Artylerii--AP Lublin175814Spis alf.
KędraPawełMaksym Agnieszka22Radzyński,Włodawa,Różanka 18366 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
KędrakWalentyKazimierz20Zamojski, Gościeradów 1838FlotaKawalerWłościaninAP Lublin175806102
KędzierawskiMichałPaweł20Krasnostawski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820158
KędzierawskiMichał--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KędzierawyJakubAdam23Hrubieszowski, Wola Uchańska1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580795
KędzierowskiJózef--Krasnostawski18531 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175821Spis alf.
KędzierskiJan--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KędzierskiWojciech--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KędzierskiIgnacyPiotr-Siedlecki18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KędzierskiWojciechWalenty Marianna23Siedlecki,Wiszniew,Gostchorz 18366 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
KędzioraJózefMarcin21Kraśnik1836KirasjerzyKawalerMieszczaninAP Lublin17580417
KędzioraStefan--Lubelski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
KędzioraFranciszek--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KędzioraPawełJan-Łukowski1872Błędnie zapisany nieczytelne-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KędzioraJózefMarcin21Kraśnik18362 Dywizja KirasjerówKawalerMieszczaninAP Lublin1758059
KędziorekPaweł--Lubelska, łukowski, Osieck1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
KędziorekGrzegorzOnufry20Łukowski, Stare Kościeliska 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
KępaJózefAndrzej21Zawieprzyce183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580468
KępaJózefAndrzej21Zawieprzyce183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580562
KępaJanJakub26Zamojski1851Kaukaska Półbrygada RezerwowakawalerAP Lublin175819228
KępaMarcinAleksander24Łukowski,Prawda,Róża18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KępaBartłomiejWawrzyniec25Radzyński,Stoczek18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty- Petronela KiczychaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
Kępa v BuczekTomasz--Zamojski18481 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175814Spis alf.
Kępa v ChmielewskiJanN29Lubelski1871-Żona Katarzyna Jankowna,dzieci nie ma Chłop.wiara rz.kat.AP Lublin175740
KępińskiWacławAntoni23Wąwolnica1834-KawalerMieszczanin, czyta i pisze po polsku, rolnikAP Lublin1758039
KępińskiWawrzyniecWojciech23Zamojski, Tarzymiechy1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościanin, młynarzAP Lublin17580789
KępińskiJózefKazimierz21m. Lublin, lubelski, Biskupice18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
Kępiński v KępaJędrzejSzymon Franciszka24Radzyński,Łysobyki183613 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175854b.pag.
KępkaJózefRoch22Łukowski,1853Garnizon Artylerii w Bakijskuż. Marianna BeneckaAP Lublin175834b.pag.
KępkaLudwik--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KępkaFeliksWojciech-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KępkaPiotrSebastian-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KępkaGrzegorzAntoni20Łukowski, Budy Uśniackie 1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
KępkaWalentyJakub23Łukowski, Wylezin18433 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
Kępka także KempkaAdamJakub22Lubelski, Turka183813 Dywizja PiechotyKawalerWłościainAP Lublin17580629
KępskiŁukaszMaciej23Lubelski, Opole1838ArtyleriaKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polsku, kucharz. Za ukrywanie się przed spisem.AP Lublin17580692
KępskiAndrzej--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KęsaAntoni--Łukowski, Stężyca 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KęsikStanisławKacper21Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KęsikMichałWincenty21Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KęszyckiJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KicAntoniFryderyk23Zamojski18401 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175807117
KichalecMichałSzymon20Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyŻona Magdalena KostrubkaOsadnikAP Lublin175820118
KicińskiFranciszekLeon26Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KicińskiPawełMateusz20Hrubieszowski, Dubienka1838FlotaKawalerWłościaninAP Lublin175806108
KicińskiFranciszekFranciszek22Lubelski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KickaTadeuszPiotr21Siedlecki, Mordy1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy TronuKawalerMieszczaninAP Lublin175826B.Pag.
KiconSemen--Krasnostawski18534 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821Spis alf.
KicunDemkoMichał22-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580323
KiczkaIwanLewek25Radzyński,1853Flota Czarnomorskaż.Barbara GliniowAP Lublin175834b.pag.
KiczkaGordejDmitryj-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KidaSebastian-20-1846---AP Lublin17581323
KidajJózefSak21Hrubieszowski18517 Dywizja Kawalerii Lekkiejżona Anastazja OrdankownaAP Lublin175819105
KidybaMichał--Hrubieszowski---AP Lublin17580224
KidybaIgnacyOlech22Hrubieszowski18517 Dywizja Kawalerii LekkiejkawalerAP Lublin175819103
KiecFranciszekWojciech27Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Anna HałasaAP Lublin175816
KiecakMarcin--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KiecanaMaciejSzymon21Zamojski, Sitaniec18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KiecanaAndrzej--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KiekSzymonFranciszek-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KielakPiotrMateusz21Siedlecki, Kamieniec 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
KielakPiotrMateusz21Siedlecki, Kamieniec 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KielakRafałN26Siedlecki1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34Żona Rosa KlimekOsadnikAP Lublin175835b.pag.
Kielak v. KielarzKazimierzAndrzej29Siedlecki, Stara Wieś1845Szosteńska Fabryka Prochuż. Franciszka SwierszczównaWłościanin. W zastępstwie za Kazimierza Bieguńskiego z Siedlec.AP Lublin175824b.pag
KielczakBłażejAndrzej22Łukowski, gm. Prawda, w. Toczyska1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KielczakJanAntoni22Łukowski, w. Toczyska1848Korpus Orenburskiż. Wiktoria RoziównaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KielczykowskiFranciszekTomasz-Siedlecki1867--AP Lublin175872Spis alf.
KielerJózefJózef22Hrubieszowski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819194
KielmanDawid--Lubelska, łukowski, Rębków1851--W więzieniu w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
KielmasPiotr--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KielnackiOmelianIwan29Chełm1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805121
KielniakJoan--Chełmski---AP Lublin17580222
KielniakJan--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KielnickiOmelianJan29Chełm1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804126
KielybaAleksyChwedko20Trzeszczany1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647102-103
KiełbJan--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KiełbasaDaniel--Hrubieszowski---AP Lublin17580224
KiełbasaMarcinGrzegorz25Krasnostawski, Rudnik1840Flota Czarnomorskaż. Marianna Baran, bezdzietny.WłościaninAP Lublin17580771
KiełbasaWawrzyniecStanisław21Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819210
KiełbasaJan--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KiełbasaMichał--M. Lublin1853Półkompania laboratoryjna Nr 5 w Gieorgijewsku--AP Lublin175821Spis alf.
Kiełbasiuk (Kałbasiuk)BazyliIwan22Radzyński, gm. Opole, w. (Bojary?)1845Suzdalski Pułk Piechoty - 16 Dywizja Piechotyż. Marianna FranczukównaWłościaninAP Lublin175824b.pag
KiełbaskaTomaszSylwester, N.22Podlaska, siedlecki, Mordy, Czepielin1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KiełbowiczBartłomiejFranciszek21Krzemień1836Flota Bałtyckaż. Marianna Dudzińska, pozostała w Zaklikowiewłościanin, bednarz, cieśla, stolarzAP Lublin175804118
KiełbowiczJan--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KiełbowiczBartłomiejFranciszek21Krzemień1836Korpus Kaukaskiż. Marianna Dudzińska.Włościanin, bednarz, stolarz i cieśla.AP Lublin175805113
Kiełczak (Kielczak)JanAntoni22Łukowski, Toczyska1848Korpus Orenburskiż. Wiktoria RoziównaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
Kiełczak (Kielczak)BłażejAndrzej22Łukowski, Toczyska1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
KiełczewskiLeonardJakub20Siedlecki,1853Flota Czarnomorskaż.Katarzyna SoćkownaAP Lublin175834b.pag.
KiełczewskiMichałLudwik25Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerSzlachic niewylegitymowanyAP Lublin175858b.pag.
KiełczewskiAntoniMichał20Krasnostawski, Chełm 183815 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580654
KiełczewskiKarolWawrzyniec21Łukowski, Zasiadały18442 Dywizja DragonówKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
KiełczykowskiWawrzyniecAlbert23Siedlecki, Olszyce 1848Korpus Orenburskiż. Marianna ChmielakównaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KiełczykowskiFranciszek--Siedlecki, Olszyc 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
Kiełczyński (Kiełczykowski)WawrzyniecAlbert23Siedlecki Olszyce1848Korpus Orenburskiż. Marianna ChmielakównaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
KiełpLemelJosef19Zamojski18519,10,11 Rota Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819312
KiembkaWalentyŁukowski, 18433 Korpus PiechotyAP Lublin175863b.pag.
KienczkowskiHipolitIgnacy20Łukowski,?Stenica?18408 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175859b.pag.
KiepekTomaszMarcin24Zamojski, Tworyczów 1848Flota Czarnomorskaż. Jadwiga PietrzniakównaWłościaninAP Lublin17581413
KierepkaAntoniBartłomiej20Milejów1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564776-77
KierepkaWojciechJan22Krasnostawski, Kraśniczyn 1848Flota Czarnomorskaż.Katarzyna MrozównaWłościaninAP Lublin17581419
KierepkaKazimierzJakub25Hrubieszowski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581867
KierepkaMaciejFranciszek27Zamojski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581882
KierepkaJacenty--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 13 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KiereuszAugustyn--Bialski, Korczew 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KierilIwanIlin-Sokołowski, Sterdyń187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731583
KiernickiJanJakub22Lubelski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Jadwiga MatraszekAP Lublin175816
KierrztynaJanKazimierz20Siedlecki,Ożarów18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KiersoniukJanAdam27Staw1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805105
Kiersoniuk v Środa (?)JanAdam27Staw1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804111
KierszMajlechGerszon24M. Lublin184514 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriizona FrajdlaszewcAP Lublin17581018
KierszbaumBoim--Lubelska, łukowski, Pszonka1851--Wyszedł z wieku spisowego jako urodzony 26 września 1824AP Lublin175831b.pag.
KierszenbaumJakubMoszek19Lublin9,10,11 Rota Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819314
KierszenbaumIcek Jankiel--Lubelska, radzyński, Międzyrzec Podlaski1851--Wyłączony z tytułu wyboruAP Lublin175831b.pag.
KierszenblatAbramJankiel19Lubelski1852Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 22KawalerŻydAP Lublin175820302
KierszenbludIcekJacek21Lubelski1851Morska Kompania wojskowo-robocza bud. Floty CzarnomorskiejkawalerAP Lublin175819287
KierszencwejgLejbaBencian13Krasnostawski1851Batalion Kantonistów Wojskowych - Zamośćkawalerza brata Berka, HelenowAP Lublin175819333
KierszendlatGerszekNusyn15Lubelski1852Wojenni KantoniściKawalerŻyd, w miejsce brata NuchymaAP Lublin175820314
KierszenzaftAbram HerszRubin22Lubelski, Lublin1844Flota CzarnomorskaKawalerŻyd, czyta i pisze po polsku oraz żydowsku. Podano adnotacje z 1861 o przeniesieniu do batalionu kaukaskiego.AP Lublin1758094
KierszkowskiJanAndrzej22Łukowski, Stara Wola 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
Kierszta ( Kerszta )MarcinMarcin, Wiktoria23Podlaska, siedlecki, Korytnica 1837Korpus KaukaskiKawalerWłościanin, uczeń piwowarskiAP Lublin175856b.pag
KieruczeńkoJanMichał Aleksandra24Radzyński,Międzyrzec183616 Dywizja PiechotyŻonaty-Marianna pozostała w MiędzyrzeczuMieszczaninAP Lublin175854b.pag.
KierzJanMikołaj22Zamojski, Biłgoraj183814 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin, sitarz AP Lublin17580649
KierzanaAndrzejMaciej20Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyŻona Marianna LitwinOsadnikAP Lublin175820151
KieselAbram IcekLejba21Hrubieszowski, Hrubieszów184514 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriiżona Estera-AP Lublin17581019
KieselszmidJoelMoszko23Zamojski, Kraśnik1844Flota CzarnomorskaKawalerŻyd, szewc AP Lublin17580918
KieslJoel Jankiel--Chełmski---wykupionyAP Lublin17580225
KieslerJoskoMoszko19Radzyński1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaŻona Blima MyrcaŻydAP Lublin175835b.pag.
KieszekJan--Lubelska, łukowski, Prawda1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
KieszekMarcin--Lubelska, łukowski, Prawda1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
KietlińskiMateuszWawrzyniec, Franciszka25Podlaska, siedlecki, Kołodziąż, Sadowne1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KieunJózefMaksymilian20Dorohusk1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564790-91
KiferbautHerszekJankiel19Łukowski,1853Wojenno Roboczy N 3 Batalion Zarządu Wojennych OsadKawalerAP Lublin175834b.pag.
KijakPawełFlorian21Opole183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580562
KijakWawrzyniec--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KijanskiStanisławFranciszek-Bialski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KijasTomasz-20-1846---AP Lublin1758133
KijasGmiter--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
KijaszekŁukaszWalenty21Tomaszowski1872-KawalerChłop,wiary greko.kat.AP Lublin175740
KijewskiIcekLejzor-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KijkoIliaAndrzej24Rogóźno1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804148
KijkoIlkoAndrzej24Rogóźno1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805144
KijkoMichał-21-1846---AP Lublin17581319
KijkoTeodor--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 14 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KijkoŁukasz--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
KijowskiLejbŻelka20Siedlecki, Mordy1845Komenda Policji w OdessieKawalerŻydAP Lublin175824b.pag
KijowskiIcekBoruch20Siedlecki,Seroczyn1846Kompania wojskowo-robocza IV okręguKawalerŻydAP Lublin175825B.Pag.
KijukMikołajTomasz Katarzyna22Bialski,Stężynie?18366 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
KikawskiAntoniTeodor Katarzyna22Radzyński,Sobibór 18366 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
KikłowiczKuźmaKonrad, Telianna25Podlaska, bialski, Piszczac18376 Lekka Dywizja Kawaleriiż,Anna, brzemiennaMieszczaninAP Lublin175856b.pag
KikłowiczGrzegorzTeodor25Podlaska, bialski, Piszczac1837Korpus Kaukaskiż.JustynaMieszczaninAP Lublin175856b.pag
KikułaAntoni--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KilakTomasz-21-1846---AP Lublin17581328
KilarskiJózefJan22Radzyński, Żeszczynka18452 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerSzlachcic, ochotnik. Czyta i pisze po polsku oraz rosyjsku. Ukończył szkołę powiatową.AP Lublin175824b.pag
KilianJózef--Biłgorajski---AP Lublin17580223
KilianekFlorian-24-1846---AP Lublin17581322
KiliszekPawełStefan-Garwoliński, Kłoczew187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873383
KiliszekOsipPaweł-Garwoliński, Kłoczew1871-Wykupił się.AP Lublin175873430
KiliszekAndrzejSebastian-Gafrwoliński, Żelechów187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873487
KimakPiotrJan25Zamojski1874-Żona Marianna Kulasz 2 dzieci :Julianna 4,Marianna 2 lataChłop,wiary rz.kat.AP Lublin175740
KimelmanHerszKelman18Łukowski1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaKawalerŻyd,Za niego brat Szloma Major KantonistaAP Lublin175835b.pag.
KimielLejzorSzulim-Bialski1872Nieczytelne-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KimiszekKacperPaweł-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
KincelWalentyAdam-Radzyński187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KincelJózefKrystian-Garwoliński187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Kincler (lub Kintzler)WawrzyniecJan22Siedlecki, Broszków18433 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
KinerwaserMordko--Janowski---wykupionyAP Lublin17580225
Kinz v KusykStefanJan24Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyŻona Tekla KluchaOsadnikAP Lublin175820120
KirczukWiktor--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KirczukSak--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KirczukTomasz--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KirczukZieńko--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KirczukMikołajGrzegorz-Konstantynowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KirczukMichałIwan21Bialski, Kodeń,Lipnica18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyŻonaty-MariannaWłościanin ,stolarz AP Lublin175859b.pag.
KirlakJanTomasz21Radzyński,Ostrów 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerMieszczaninAP Lublin175859b.pag.
KirmanIcekKisel-Włodawski, Włodawa187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873790
KirszenbaumSymhaLejba21Lubelski184514 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiKawaler-AP Lublin17581024
KirszenbergJankiel LejzorIcek-Garwoliński187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KirszenblatNuchymMoszko18Lubelski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 17KawalerŻyd, za niego brat Herszek lat 15 do kantonistówAP Lublin175820
KirulewiczPiotrRoman20Łukowski,Rowy18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościanin ,młynarzAP Lublin175859b.pag.
KiryczukMaksym--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KirykPawełMaciej21Chełmski1869-żona Magdalena Dziedzicka,dzieci nie maChłop,kucharz,AP Lublin175740
KirykJózefJan23Krasnostawski1850Korpus GrenadierówAP Lublin17581847
KirylakAntoniAntoni, Klara24Podlaska, siedlecki, Ceranów18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KirylakStanisławIdzi23Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KirylukWincentyKiryło20Bialski, Sielczyk1847Butyrski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KirylukMiron--Radzyński, Międzyrzec 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KirylukGrzegorzStefan20Bialski,1853Garnizon Artylerii w Bakijskuż. Julianna KazmierczukAP Lublin175834b.pag.
KirylukDenisMaksym21Bialski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KirylukKiryłoIwan Kwilina20Radzyński1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
KirylukStefanSzymon20Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWmarł N 5222/1434-65, włościaninAP Lublin175858b.pag.
KirylukTeodor--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KirylukAdamAdam-Sokołowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KirylukTomaszJózef-Konstantynowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KiryłoMarcinBartłomiej-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Kiryłowicz vKirylakSzymonAntoni Klara26Siedlecki1835-Kawalerwłościanin KowalAP Lublin175853p.pag.
KisiakMichał--Krasnostawski---AP Lublin17580221
KisiakWawrzyniecGrzegorz20Łukowski,1853Garnizon Artylerii w IzmailskuKawalerAP Lublin175834b.pag.
KisielMarcinWalenty23Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820145
KisielMarcin--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KisielAndrzejIwan20Radzyński, Hańsk1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy TronuKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KisielJanWasyl21Radzyński, gm. Wisznice, w. (L..?)1848Korpus KaukaskiKawalerZmarł w 1860AP Lublin175827B. Pag.
KisielNiczyporLewko21Radzyński, Sosnówka1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
KisielJanWasil21Radzyński, gm. Wisznice, w. (?)1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KisielNiczyporLewko21Radzyński, Sosnówka1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KisielChwedorAntoni21Radzyński,1853Rota 6 i 7 8ej garnizonowej artyleryjskiej brygadyż.Marianna SmolankaAP Lublin175834b.pag.
KisielRomanMikołaj20Radzyński1854Flota CzarnomorskaWdowiecOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KisielPiotr---1835--służył w byłym Wojsku PolskimAP Lublin175853p.pag.
KisielJózefOnyszko, Juchimka21Podlaska, radzyński, Romanów, Sosnówka1837Korpus Kaukaskiż.JuliannaWłościaninAP Lublin175856b.pag
KisielJanOnufry29Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KisielŁukaszOniszko21Radzyński,Romanów,Jasinówka18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty- Tekla , bezdzietnyWłościanin,na prawej ręce wskazującego palca brak stawuAP Lublin175860B.Pag.
KisielMarcinJan21Radzyński,Hańsk18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościanin,blizna na wardzeAP Lublin175860B.Pag.
KisielTomasz--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KisielJózefAntoni-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KisielJakubWojciech-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KisielStefanJózef-Łukowski, Ryżki1871-Wrócił, a wstąpił Domanieki?AP Lublin1758731324
KisielFrancSzymon-Łukowski, Ryżki187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731387
KisielStefanJózef-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KisielGrzegorz--Łukowski, gm. Sarnów1851--AP Lublin175830b.pag.
KisielSzczepan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KisielSzczepan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KisielJochaimPanas21Radzyński, Ossowa 18433 Korpus Piechotyż. Anna SajewnaWłościaninAP Lublin175863b.pag.
KisielaŁukaszJózef20Radzyński,1853Flota Czarnomorskaż.Jadwiga BarszczewskaAP Lublin175834b.pag.
KisielewiczLudwikJacenty20Krasnostawski1851Flota CzarnomorskakawalerszewcAP Lublin175819268
KisielewiczJózef--Krasnostawski18531 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175821Spis alf.
KisielewskiMikołaj-20-1846---AP Lublin17581333
KisielewskiLeonKondrat24Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KisielinskiKonstantyJózef-Siedlecki, Skupie187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873166
KisielinskiHieronim WojciechTomasz-Łukowski, Krasusy187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731243
KisielinskiHerszkoSzmul-Siedlecki, Siedlce187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587316
KisielinskiAleksanderKarol-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KisielinskiBabram BerekSzmul-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KisielinskiSrulAron-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KisielińskiJózef--Siedlecki, Suchożebry 1851--Niezdatny z powodu zgrubienia kolana lewego po reumatyźmie.AP Lublin175830b.pag.
KisielińskiIgnacyKazimierz, Katarzyna23Podlaska, siedlecki, Księżopole Komory1837Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic bez dowodówAP Lublin175856b.pag
KisielińskiWalenty--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KisielnickiTomaszMichał20Siedlecki, Sokołów18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerMieszczaninAP Lublin175863b.pag.
KisielukRoman--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KisielukBłażej--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KiszczakJanSebastian25Wola Radzięcka1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647144-145
KiszczakHarasław?--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
KiszczukJanSebastian23Hrubieszowski, Grabowiec 1838FlotaKawalerWłościaninAP Lublin175806115
KiszelMaksymMaksym20Zamojski18517 Dywizja Kawalerii Lekkiejżona Julianna PodolakownaAP Lublin175819105
KiszkaAdamJakub21Janowski1870-KawalerChłop,wiary rz.kat.AP Lublin175740
KiszkaJakubJakub24Krasnostawski1872-KawalerŻyd,wiara judajskaAP Lublin175740
KiszkaWawrzyniecWojciech25Lubelski, Hodów 1848Flota Czarnomorskaż. Franciszka SadłowskaWłościaninAP Lublin17581436
KiszkaMichał--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KiszowaraAndrzej--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KiśIwanOstał24Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Karolina KijkownaAP Lublin175819167
KiśDaniło--Krasnostawski18534 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821Spis alf.
Kita v BliżejewKazimierzBłażej29Zamojski1851Kaukaska Półbrygada RezerwowakawalerAP Lublin175819231
KitkaStanisławMarcin24Zamojski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581869
KitłowiczTadeusz--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KitmacherChilSzaja21Lubelski, Lubartów184514 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiKawalerkrawiecAP Lublin17581024
KitmacherSzoelMoszko18Łukowski1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaKawalerŻydAP Lublin175835b.pag.
KitnerJózef KarolAntoni22Lubelski1870-KawalerMieszczanin,wiara rz.kat.AP Lublin175740
KiwasNiczypor--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KiwerKlimJózef-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KizlerHenrykWilhelm22Siedlecki, Węgrów184410 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin, kotlarz AP Lublin175864b.pag.
KlachAntoni--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KlaczaKacper--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KlajdaŁukasz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KlajenLejbuśSzmul21Lubelski, Łęczna1845Robocze i Łastowe Ekipazy Czarnomorskiej FlotyKawaler-AP Lublin17581028
KlajmanMordkoIcek22Lubelski1871-KawalerChłop,wiary rz.kat.AP Lublin175740
KlajmanJankiel Lejba--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580225
KlajmanHerszekMoszko22Lubelski, Bychawa1844Flota CzarnomorskaKawalerŻyd, krawiec AP Lublin17580913
KlajnerJózefJankiel18Lubelski, Lublin1855-kawalerAP Lublin175822506
KlajnerGersz BerLejb18Krasnostawski, Turobin1855-kawalerAP Lublin175822507
KlajnerChaimGeno15Krasnostawski, Turobin1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin175822522
KlakPawełFlorian21Opole183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580468
KlamerMichałMateusz21Siedlecki1839Oddzielny Korpus GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KlamkaJulianIgnacy24Łukowski1852Flota CzarnomorskaŻona Marianna MuzykaMieszczaninAP Lublin175833p.pag.
KlanfeldBerek LejbSumer18Lublin1851Morska Kompania wojskowo-robocza bud. Floty CzarnomorskiejkawalerpiekarzAP Lublin175819286
KlatGotlibMichał Marianna23Łukowski,Osieck ,Pilawa 183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
KlawkaJanAdam20Bialski,Terespol 18411 Korpus PiechotyKawalerMieszczanin,szewcAP Lublin175860B.Pag.
KlebSamuel--Chełmski---AP Lublin17580222
KlebanMarcinMichał26Zamojski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581879
KleberSrulHerszko-Węgrowski, Węgrów187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731767
KlechaFranciszekMichał22Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.Piechoty p-23Żona Franciszka KodakOsadnikAP Lublin175820174
KlechaFranciszek--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KlechaJakubSzymon20Zamojski, Biszcza1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580768
KleczewskiMarkusIzrael22Podlaska, kaliska Kalisz1843kawalerwyz. mojżeszowe, czyta i pisze po żydowsku, na zastępstwo za Maurycego ZałuskiegoAP Lublin175862b.pag.
KleczkowskiAntoni--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KleczyńskiWincenty--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KlećKazimierz--Siedlecki, Łazów1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KlegaKacper--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KlejLeonard-20-1846---AP Lublin17581331
KlejdaSzczepanOksenty22Radzyński, Różanka1847Tarutyński Pułk JegrówKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KlejdermacherFajwelBialski,1853Wojenno Robocza N 7 Rota Zarządu InżynieriikantonistaAP Lublin175834b.pag.
KlejerStanisławJózef23Łukowski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.35KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KlejmanJosekIcek21Lubelski, Bychawa184514 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriizona Zelda MordkokrawiecAP Lublin17581019
KlejmanSzajaBeniamin19Bialski185211 Rota wojenno-robocza Zarządu InżynieriiŻona Rozla Hapak,córka Sura 2 lataŻyd,krawiecAP Lublin175833p.pag.
KlejmanJankielDawid-Garwoliński1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
KlejmanIcek MeierJankiel-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KlejmanMordkoMoszko-Garwoliński, Garwolin187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873626
KlejnerFajwelSzloma18Zamojski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 15KawalerŻydAP Lublin175820292
KlejnerChaim--Lubelska, siedlecki, Sokołów1851--Zbiegł. Dostawiony w 1852AP Lublin175831b.pag.
KlekaczIwan Jan--Biłgorajski---AP Lublin17580223
KlembowiczStefanJoachim, Brygida21Podlaska, radzyński, Sosnowica, Laski18376 Dywizja Artyleriiż.Łucja, brzemiennaWłościaninAP Lublin175856b.pag
KlembowskiMichał--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KlemczukChwedkoGrzegorz23-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580326
KlemensbergSzlomaManes24Lubelski, Kurów1844Flota CzarnomorskaKawalerŻydAP Lublin17580916
KlementowskiAndrzejIgnacy26Hrubieszowski, Horodło 18409 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580736
KlempkaJakubJan25Nasutów1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564738-39
Klenowski?WojciechAndrzej20Krasnostawski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581886
KlepackiJanHenryk27Lubelski1879-KawalerMieszczanin,wiara rz.kat.,umie czytać i pisać,felczer AP Lublin175740
KlepackiAdam--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 11 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KlepackiJanAndrzej25Bialski, Dybów 1848Korpus Orenburskiż. Marianna StankiewiczWłościanin, zm. 1865AP Lublin175827B. Pag.
KlepackiJanAndrzej25Bialski, Dybów1848Korpus Orenburskiż. Marianna StankiewiczWłościanin, zmarł w 1862.AP Lublin175828B.Pag.
KlepackiFeliksWawrzyniec Małgorzata20Siedlecki1835-Kawalerszlachcic dowody ma złożyćAP Lublin175853p.pag.
KlepkowskiJanJakub Marianna20Łukowski,Świdry 183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
KlesczyńskiRafałKazimierz22Radzyński1834-KawalerWłościanin czyta i pisze po polsku kucharzAP Lublin175852p.pag
KlesterMarcinGotfryd-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KleszczPawełKazimierz22Lubelski, Czemierniki1840Flota Czarnomorskaż. Katarzyna c. Mateusza Koczyły, bezdzietny.WłościaninAP Lublin17580761
KleszczukJan--Zamojski---AP Lublin17580223
KleszczyńskiJózefJan21Radzyński, Parczew18477 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175826B.Pag.
KleszowskiPaweł(?)23Orłów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804148
KleszowskiPawełTomasz23Orłów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805144
KlewaniecMaciej--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KlewekTomaszSzymon-Siedlecki187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Klewek v ZającStanisław--Siedlecki, Niewiska1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KlęckiTomaszStanisław Kunegunda23Siedlecki1835-Kawalerszlachcic dowodu nie ma lecz w księdze szlacheckiej zapisany czyta i pisze po polskuAP Lublin175853p.pag.
KlęckiMichał--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KliczekJanKilian23Łukowski,Łaskarzew1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerMieszczaninAP Lublin175825B.Pag.
KlimAntoniGrzegorz20Tarnogóra1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564788-89
KlimPawełMichał21Miączyn183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580477
KlimTeodorJózef21Krasnostawski, Żmudź18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Jadwiga AdamowiczzmarłAP Lublin175816
KlimJózefFryderyk20Siedlecki,Żebrak18411 Korpus PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin175860B.Pag.
KlimKarolJacenty-Konstantynowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KlimHryćAleksy Ewa20Radzyński,Hańsk,Zdziałka183616 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
KlimStanisławWalenty20Siedlecki,Kołodziaż,Sekułka18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
KlimanskiTomaszBonifacy-Bialski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KlimaszewskiBazyli--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
Klimcak (Klemiuk)AndrzejMichał26Radzyński, Hańsk1848Arsenał w Briańskuż. (?) RadeckaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
Klimczak (lub Klimczuk)JózefPiotr21Siedlecki, Krynica 18433 Korpus Piechotyż. Rozalia Krasnodębska, żona poszła za mężem.WłościaninAP Lublin175863b.pag.
KlimczukŁukaszJózef22Siedlecki1854Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KlimczukMaciejMelan22Radzyński1854Flota CzarnomorskaŻona Magdalena N.OsadnikAP Lublin175835b.pag.
KlimczukKurpKusyan Darka26Bialski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
KlimczukSebastianKazimierz, Marianna21Podlaska, radzyński, Włodawa, Korolówka1837Korpus KaukaskiKawalerWłościanin, zmarł 1944rAP Lublin175856b.pag
KlimczukJakubJan23Radzyński1839Oddzielny Korpus Kaukaskiż. Anastazja OstrowskaWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KlimczukBazyliSiedlecki18411 Korpus PiechotyAP Lublin175860B.Pag.
KlimczukMichał--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KlimczukProtazyKlemens-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KlimczukŁukaszJakub-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KlimczukGrzegorz--Siedlecki1843Służba górnicza--AP Lublin175863b.pag.
KlimeckiJózef--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KlimekTomaszMarcin29Lubelski1871-Żona Joanna Kilianek,dzieci nie ma Chłop,wiary rz.kat.AP Lublin175740
KlimekWalenty--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KlimekGrzegorzJózef20Krasnostawski, Turobin18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Elżbieta sukiennikAP Lublin175816
KlimekJanMaciej20Lubelski18512 Dywizja DragonówkawalerAP Lublin17581993
KlimekStanislawMichał26Siedlecki1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
KlimekLaurentyOsip-Garwoliński, Wilga187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873524
KlimekOsipAndrzej-Łukowski, Tuchowicz187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731346
KlimekAndrzejMikołaj25Krzczonów1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564736-37
Klimiak(Klimiuk)AndrzejMichał26Radzyński, Hańsk1848Arsenał w Briańskuż. (A..?) RadeckaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
KlimiukJózefJan20Krasnostawski1852Flota Czarnomorska P23KawalerOsadnikAP Lublin175820257
KlimiukRoman--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 11 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KlimiukJózef--Krasnostawski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
KlimiukJózef--Łukowski, Przegaliny1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KlimiukAndrzejJakub20Radzyński,1853Rota 6 i 7 8ej garnizonowej artyleryjskiej brygadyż.Marianna StiwikAP Lublin175834b.pag.
KlimiukŁukaszKalistrat22Bialski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KlimiukFilimonTomasz20Bialski,Dobryń,Wólka Dobrymska18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonatyWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KlimiukStefanPiotr-Włodawski, Wola Wereszczyńska187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873747
KlimiukMichałAdam-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Klimiuk v SliwinskiLaurentyTichon-Bialski, Kostomłoty187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873345
KlimkiewiczJanSzczepan22Krasnostawski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581863
KlimkiewiczMichałWojciech22Krasnostawski18511 i 2 Dywizja Artylerii Grenadierówżona Marianna ZawadymownamłynarzAP Lublin17581976
KlimkiewiczJózefJan25Radzyński,Jaski1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
KlimkiewiczAleksanderAndrzej22Radzyński,Stulno,Zbereże1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
KlimkiewiczJózefBartłomiej20Łukowski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.35KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KlimkoBłażej-23-1846---AP Lublin17581320
KlimkoStanisław--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 15 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KlimkowiczFilipAdam28Lubelski, Kosarzów1838FlotaKawalerWłościaninAP Lublin175806105
KlimońAndrzejMichał20Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KlimowiczNaumLenke Marianna28Bialski1835-Kawalerwłościanin był w kryminale Lublin 3 lata za kradzież i inne przestepstwaAP Lublin175853p.pag.
KlimowiczStefan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KlimowiczTomasz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KlimowiczStefanPaweł-Bialski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KlimowiczPaweł--Bialski, Biała1851--Oszczędzony jako dzietny.AP Lublin175830b.pag.
KlimukLaurentyJakub-Bialski, Kostomłoty187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873263
KlinPawełMichał21Mączyn183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580571
Klin (Klim)FilipGrzegorz20Bialski, Rossosz18476 Dywizja Artyleriiż. Marianna HorynównaMieszczaninAP Lublin175826B.Pag.
KlingManes--Hrubieszowski---wykupionyAP Lublin17580225
KlingMoszekLeizor-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
KliniejkoProkopDaniło20Radzyński,1853Druga Lekka Dywizja Kawaleriiż.Eudonia IwanAP Lublin175834b.pag.
KlinkiewiczWładysławTomasz-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KlinowskiAntoniJan27Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Marianna ZielanOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KliszczWasyli--Hrubieszowski---AP Lublin17580224
KliszczJakubPaweł20Hrubieszowski1853Rez.Brygada 21 Dyw.Piechoty p-23KawalerOsadnikAP Lublin175820185
KliszczJacenty--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KliszczakStanisław--Zamojski18536 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821Spis alf.
KlizaJózefPaweł-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KlocStanisławMikołaj22-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580319
KlocPiotrMichał20Krasnostawski18512 Dywizja Dragonówżona Marianna LeszczyńskaAP Lublin17581991
KlocekAntoniSzymon22Lubelski1850Korpus GrenadierówAP Lublin17581842
KlocekJózefJan22Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820117
KlocekJózef--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KlopotowskiFranciszekAntoni23Siedlecki, (Cz…?)18481 Dywizja KirasjerówKawalerSzlachcicAP Lublin175828B.Pag.
KlosMikołaj--Krasnostawski---AP Lublin17580221
KlosekOsipIwan-Garwoliński, Wilga187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873528
KlosowskiLewMarcin-Łukowski, Ulan187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731318
KlosowskiKarolFranc-Łukowski, Mysłów187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731354
KluczekJanAugustyn21Siedlecki1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KluczekWładysławWincenty-Siedlecki1867--AP Lublin175872Spis alf.
Kluczkowski v CzerwińskiIgnacy--Łukowski, gm. Gozlin1851--Niezdatny z powodu artretyzmu.AP Lublin175830b.pag.
KluczykFranciszekSzymon-Radzyński18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KluczyńskiStanisławKazimierz27Krynice18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580442
KluczyńskiStanisławKazimierz27Krynice18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580534
KluczyńskiMaksym--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KlukasJanBogumił21Lubartowski1873-Żona Karolina Sokołowska,dzieci nie ma Chłop,wiary rz.kat.AP Lublin175740
KlukowskiTomaszWalenty-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KlukowskiMichał--Bialski, Korczew 1851--Zbiegł. Oszczędzony w 1852 r.AP Lublin175830b.pag.
KlusStanisławMichał25Zamojski1850Korpus GrenadierówAP Lublin17581842
KładkoMikołajSemen-Włodawski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KłakMarcinAntoni23Opole1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647174-175
KłakWawrzyniec--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KłakIgnacy--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KłakJakub--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KłapecJózefWojciech20Krzczonów1835-KawalerWłościanin, tkacz AP Lublin11564736-37
KłapećŁukasz--Lubelski---AP Lublin17580221
KłembikowskiStanisław--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 11 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KłocMichał--Tomaszowski---AP Lublin17580224
KłoczewskiJózefAdam23Łukowski, Strzyżew1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin, czyta i pisze po polsku oraz rosyjsku, stolarz AP Lublin175824b.pag
KłoczewskiKonstantyAdam20Łukowski, (?)1848Korpus Orenburskiż. Aleksandra (Dom..?)Przeniesiony do pułku moskiewskiej piechotyAP Lublin175827B. Pag.
KłoczewskiKonstantyAdam20Łukowski, Zalesie 1848Korpus Orenburski, przeniesiony do Moskiewskiego Pułku Piechotyż. Aleksandra (Dom…?)WłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KłoczewskiStanisławBartłomiej21Siedlecki1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KłoczewskiKarolKazimierz21Radzyński1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KłoczewskiMikołajBartłomiej22Radzyński1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
KłodaSzczepanAugustyn22Lubelski1851Flota Czarnomorskażona Jadwiga Mazurownazmarł N27198/3644 i 42730/5933 -57AP Lublin175819269
KłodaJanPiotr28Lubelski1852Flota CzarnomorskaŻona Klara ChudzikOsadnikAP Lublin175820219
KłodaJan--Lubelski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
KłodaStanisławMateusz28Lubelski, Wilczopole 1836-KawalerWłościanin, za ukrywanie się przed spisem AP Lublin17580871
Kłok v WochStefanDemko21Radzyński1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KłonicaAntoniWojciech20Zamojski, Lipsko18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Katarzyna TurzmarłAP Lublin175816
KłopotekWojciechGrzegorz23Radzyński,Kàkolewnica,Żakowola18402 Dywizja UłanówŻonaty-MariannaWłościaninAP Lublin175859b.pag.
KłopotekKonstanty--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KłopotowskiIgnacyJakub20Siedlecki, Radomyśl18476 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KłopotowskiFranciszekAntoni23Siedlecki, (Cze..?)18481 Dywizja KirasjerówKawalerSzlachcicAP Lublin175827B. Pag.
KłopotowskiAndrzejJakub20Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Tekla WojciechowskaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KłopotowskiJanAntoni22Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KłosJakubJan30Biłgorajski1874-KawalerMieszczanin,wiara rz.kat.włókiennikAP Lublin175740
KłosJan--Zamojski---AP Lublin17580223
KłosKazimierzŁukasz20Krasnystaw183614 Dywizja PiechotyKawalermieszczanin, szewcAP Lublin17580456
KłosKazimierzŁukasz20Krasnystaw183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin, szewc AP Lublin17580549
KłosPawełAntoni20Krasnostawski, Rudnik183815 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580658
KłosWawrzyniecMaciej20Hrubieszowski, Rachanie18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KłosJanJan21Siedlecki, Płatkowice 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
KłosJanJan21Siedlecki, gm. Kołodziąż 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KłosJózefStanisław27Siedlecki1854Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KłosPawełFranciszka21Łukowski,Miastków,Brzegi1840Korpus GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
KłosJanSzymon20Siedlecki,Krześlin1841Korpus GrenadierówŻonaty-RozaliaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KłosKlemensMichał-Siedlecki187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Kłos v GawlikowskiJacentyAdam24Gołąb18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580428
Kłos v GawlikowskiJacentyAdam24Gołąb18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580520
KłosekJanIgnacy, Agnieszka21Podlaska, siedlecki, Kołodziąż, Morzyczyn1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KłosekMikołaj--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KłosekFeliksJan21Siedlecki, Moczyczyn184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
KłosekAndrzejPiotr22Siedlecki, Możyczyn18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
KłosicaWawrzyniec--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KłosińskiTomaszStanislaw Magdalena21Łukowski1835-Kawalerwłościanin tkaczAP Lublin175853p.pag.
KłosjawskiAndrzejMateusz Ewa21Siedlecki,Domanice 183616 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
KłossMichałGrzegorz Franciszka25Łukowski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
KłossowskiKazimierzKazimierz Julianna22Siedlecki1835-Kawalerszlachcic dwodu nie składa ukrywał się przed spisem czyta i pisze po polskuAP Lublin175853p.pag.
KłódkaGrzegorz--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Ust’-Łabińsku--AP Lublin175821Spis alf.
KłusWalenty--Zamojski---AP Lublin17580223
KłusekPawełSebastian22Łukowski,1853Parkowa ½ Rota N 2 Zarządu Inżynierii w twierdzy Benderachż.Rozalia TamaszczychAP Lublin175834b.pag.
KłusekLeonard--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KłykWawrzyniecJan20Radzyński, Rozwadówka18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
KłyszStanisławBartłomiej24Hrubieszowski, Tarnawatka 1840Flota Czarnomorskaż. Katarzyna c. Franciszka Bila, bezdzietny.WłościaninAP Lublin17580749
KmicakStanisławJózef25Zamojski18526 Dywizja Kawalerii P 28KawalerOsadnikAP Lublin17582096
KmiećStefan--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KmietiakPiotrFranciszek-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
KmilesowiczDanielJan-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
KmociekJózef-21-1846---AP Lublin17581312
KnajdelAbusBerek23Zamojski1870-KawalerŻyd,krawiec,wiara judajskaAP Lublin175740
KnajdelMosze GerszWolf21Lubelski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artylerii Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerkrawiecAP Lublin1758129
KnakeAdolf--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KnalIwanIwan-Węgrowski, Korytnica187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731624
KnapSzczepanAdam21Krasnystaw1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564782-83
KnapMarcinMarek27Tworyczów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804146
KnapMarcinMarek27Tworyczów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805142
KnapMichał-22-1846---AP Lublin17581327
KnapAndrzejPiotr20Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego KorpusukawalerAP Lublin175819143
KnapPiotrBartłomiej21Hrubieszowski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnik,katolikAP Lublin175820249
KnapJakubSebastian21Zamojski1852Flota Czarnomorska P23KawalerOsadnikAP Lublin175820259
KnapPiotr--Hrubieszowski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
KnapJakub--Zamojski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
KnapAntoniKazimierz Katarzyna24Siedlecki1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
KnapAdamMarcin-Węgrowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KnapAntoniMarcin-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KnapStanisławJan25Krasnostawski, Krasnystaw 183814 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin. Za ukrywanie się przed spisem.AP Lublin17580645
KnapPiotrMichał Agata21Siedlecki,Korytnica183617 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
KnapikWawrzyniec--Zamojski---AP Lublin17580223
KnapińskiLeonŁukasz23Krasnostawski18517 Dywizja Kawalerii LekkiejkawalerSzewcAP Lublin175819108
KnatynaJanMichał21Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820142
KnechtMarcinJan23Siedlecki1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.35KawalerMieszczanin,kowalAP Lublin175835b.pag.
KniaziewiczIgnacyJan20Krasnostawski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819212
KniaziewiczJanMikołaj22Krasnystaw1835-KawalerMieszczanin, tkacz, czyta i pisze po polsku.AP Lublin11564782-83
KniaźDymitrFedko22Biszcza183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580478
KniaźBazyliJan21Zamojski, Biłgoraj1840Flota Czarnomorskaż. Anna Kowalec, bezdzietny.WłościaninAP Lublin17580772
KniaźJan-29-1846---AP Lublin1758138
KniaźJanAntoni21Zamojski, Krasnobród18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Marianna DudekAP Lublin175816
KniaźPiotrAugustyn21Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
KniaźGuntroFedek22Biszcza183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580572
KniecIwanKarp-Garwoliński, Pawłowice187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873604
KnigawkaStefanAleksander-Bialski, Kobylany187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873288
Knobel LejbusiowiczMoszko-18Łukowski, Adamów18489,10,11 Rota Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BroniKawalerŻydAP Lublin175828B.Pag.
KnoblichMordko JosefHerszek12Krasnostawski1851Batalion Kantonistów Wojskowych - Zamośćkawalerza brata Bożymina , gmina KrasnystawAP Lublin175819330
KnoblichBenjaminGerszek18Krasnostawski1851Morska Kompania wojskowo-robocza bud. Floty Czarnomorskiejkawalerwzięty za niego brat Mordko Józef Knoblich lat 12 do Batalionu Wojennych KantonistówAP Lublin175819294
KnopWalentyMikołaj22Lubelski, (Chodel?)1848Flota CzarnomorskaKawaler-AP Lublin17581428
KnotFranciszekLeon23Radzyński, Olszewnica1843Korpus GrenadierówKawalerWłościanin, stolarz AP Lublin175863b.pag.
KnypJan--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
KnyspelJanKarol-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KnyszJózef--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KobaMikołajSemko22Tarnogród183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580479
KobaMikołajSemko22Tarnogród183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580573
KobaLucjan--Lubelska, bialski, Hołowczyce1851--Zmarł 16 maja 1851AP Lublin175831b.pag.
Koba v KolanicaWasylFiodor23Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Ewa Stołownauwolniony niezdolny do służby wojskowej N 12830/1768-853AP Lublin175819149
KobakJanDaniel27Siedlecki1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
KobczukWasyliFranciszek-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KobelJózef--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KobelStefanDaniło21Zamojski1852Flota CzarnomorskaŻona Marianna KołodziejOsadnikAP Lublin175820206
KobelStefan--Zamojski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
KobiałkaFranciszek--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580222
KobiałkaGrzegorz-25-1846---AP Lublin17581318
KobiałkaIgnacy--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Ust’-Łabińsku--AP Lublin175821Spis alf.
KobielskiJanWacław20Lubelski, Lublin1840Flota CzarnomorskaKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polsku. AP Lublin17580781
KobojakIwanWojciech-Łukowski, Prawda187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin1758731205
KobojekAntoni--Łukowski, gm. Prawda 1851--Niezdatny z powodu kołtuna na głowieAP Lublin175830b.pag.
KobosJanMikołaj21Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KobośKazimierzWojciech21Łukowski1839Oddzielny Korpus Kaukaskiż. Anna GołaszkownaWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KobrynczukBazyliJan21Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KobryniukAndrzejJan20Siedlecki,Długie Kamieńskie18411 Dywizja DragonówKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KobryńPawełOnufry24-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580322
KobrzyńczukAntoniTomasz Katarzyna22Siedlecki ,Długie Kamieńskie,Kamieńskie183617 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
KobusFeliksJan21Łukowski,1853Rota N 9 13ej garnizonowej artyleryjskiej brygadyż.Julianna IchaAP Lublin175834b.pag.
KobusIgnacyWojciech23Łukowski1834-KawalerMieszczanin ogrodnikAP Lublin175852p.pag
KobusJózefWojciech Marianna21Łukowski,Maciejowice 183618 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin ,terminator szewski AP Lublin175854b.pag.
KobusJanŁukasz-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
Kobus v GryskaJanGrzegorz24Łukowski1854Flota CzarnomorskaŻona Anna T nieczytelneMieszczaninAP Lublin175835b.pag.
KobusinskiJanJózef-Garwoliński187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KobusińskiJan--Lubelska, łukowski, Krępa1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
KobuśAntoni--Radzyński, Serokomla 1851--Wybrany w powodu iż brat liczy lat 13.AP Lublin175830b.pag.
KobuzińskiPawełŁukasz20Lubelski1851Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175819250
KobylańskiJanJan26Bialski,1853Kaukaska rezerwowa półbrygadaKawalerAP Lublin175834b.pag.
KobylasMichał-20-1846---AP Lublin1758139
KobylasPawełMarcin21Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Agnieszka RybakownaAP Lublin175819180
KobylczukJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KobylinskiJan AleksanderKazimierz20Siedlecki,1853Dywizja Grenadierówż.Katarzyna BujalskaAP Lublin175834b.pag.
KobylinskiJulianN27Bialski18542 Dywizja DragonówŻona Agnieszka KułakowskaOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KobylinskiFomaFranc-Siedlecki, Skupie1871-Wpłacił 400 rubli i otrzymał zaświadczenie o zwolnieniuAP Lublin17587368
KobylinskiJanJan-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KobylinskiMaciejWojciech-Sokołowski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KobylińskiWojciechWojciech25Siedlecki, Stara Wieś1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja Piechotyż. Magdalena WrzoskównaSzlachcicAP Lublin175824b.pag
KobylińskiTomaszJan20Siedlecki, Ceranów1847Butyrski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KobylińskiTomaszJózef21Siedlecki, Kobylany 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
KobylińskiFranciszekJan23Siedlecki, Ceranów 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
KobylińskiTomaszJan23Siedlecki, Ceranów 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KobylińskiTomaszJózef21Siedlecki, Kobylany1848Korpus OrenburskiKawalerWłościanin828
KobylińskiFranciszekJan23Siedlecki, Ceranów 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KobylińskiWincenty--Bialski, Huszcza1851--Oszczędzony dla żony brzemiennej w 8. m-cu.AP Lublin175830b.pag.
KobylińskiAdam--Lubelska, siedlecki, Miedzna1851--Stawał w gminie Borków, pow. warszawskiAP Lublin175831b.pag.
KobylińskiPiotrFranciszek20Bialski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KobylińskiPaulinWiktor21Siedlecki,1853Garnizon Artylerii w AchalcichuKawalerAP Lublin175834b.pag.
KobylińskiTomaszFranciszek Marianna25Siedlecki1835-Kawalerszlachcic dowody później złożyAP Lublin175853p.pag.
KobylińskiWalenty--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KobylińskiStanisławRoch24Siedlecki, Skolimów 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
KobylińskiSzymonJan Antonina22Siedlecki,Strusy 183618 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin,piśmienny AP Lublin175854b.pag.
KobyłkaGrzegorzJózef21Lubelski1851Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175819254
KobzinskiJakowWojciech-Garwoliński, Unin1871-Wykupił się.AP Lublin175873558
KocPiotrPaweł Ewa20Bialski1835-Kawalerszlachcic dowodu nie składa W czasie spisu był na liście szczupłych, a teraz z własnej chęci za brata Andrzeja , którego dla wspierania rodziców oszczędzono od poboruAP Lublin175853p.pag.
KocIwanStanisław-Garwoliński, Osieck187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873402
KocWojciechJakow-Garwoliński, Osieck1871-WróciłAP Lublin175873952
KocWojciechJakub-Garwoliński1872Zawrócony za niego Jan Kobulski-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KocanIzydorWincenty-Węgrowski1872Zawrócony za niego Huden Stanisław-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KocelnikFrancAndrzej-Garwoiński, Żelechów187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873401
KochBartłomiejGrzegorz, Agnieszka22Podlaska, radzyński, Radzyń Podlaski1837Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175856b.pag
KochanChaskielSamson20Zamojski, Frampol1844Flota CzarnomorskaKawalerŻydAP Lublin17580914
KochanJanAntoni22Radzyński, Holeszów 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
Kochan lub KachanTomasz--Zamojski18481 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175814Spis alf.
KochaniecKrzysztofWojciech24Wola Sobieska1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580496
KochaniecKrzysztofWojciech24Wola Sobieska1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580590
KochaniukRoman--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KochankiewiczJanJózef-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KochanowskiMichałAdam23Krasnystaw1835-KawalerMieszczanin, czyta i pisze po polsku.AP Lublin11564780-81
KochanowskiJanFlorian-Siedlecki1867--AP Lublin175872Spis alf.
KochanskiJózef--Lubelski---AP Lublin17580221
KochmanChaimLejzor24Zamojski, Kraśnik1844Flota CzarnomorskaKawalerŻyd, krawiec AP Lublin17580914
KocianStanisław--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KociekStefanMichał23Gorzków1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804104
KocielnikMaciejJan20Łukowski1854Flota CzarnomorskaŻona Franciszka KozłowaOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KocielnikJanN22Łukowski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.35Żona Aniela WitkoszczOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KocikStefanMichał23Gorzków1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580598
KocikMikołajPaweł20lubelski, Kaliszany18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KocimierowskiFeliksPiotr21Radzyński, Turów 18481 Dywizja UłanówKawalerSzlachcic, ukończył szkołę AP Lublin175827B. Pag.
KociołJędrzejKacper, Marianna22Podlaska, łukowski, Życzyn, Kozice1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KocirajPawełAndrzej21Hrubieszowski18517 Dywizja Kawalerii Lekkiejżona Paraszka HrumciownaAP Lublin175819107
KociryjJan--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 13 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KociszewskiJan--Łukowski, Osieck 1851--Niezdatny z powodu kołtuna na głowieAP Lublin175830b.pag.
KociszewskiFranciszekPaweł22Łukowski,1853Kaukaska rezerwowa półbrygadaż.Marianna WołowiczAP Lublin175834b.pag.
KociszewskiAntoniPaweł21Łukowski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KociubaMichałMaciej22Zamojski, Aleksandrów 1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581423
KociubaPawełSzymon20Krasnostawski18526 Dywizja Kawalerii P 28Żona Marianna BudzynskaOsadnikAP Lublin17582094
KociubaJanStefan24Krasnostawski1852Flota CzarnomorskaŻona Marianna WójtowiczMieszczaninAP Lublin175820217
KociubaPaweł--Krasnostawski18536 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821Spis alf.
KociubaJan--Krasnostawski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
KociubińskiTeodorMikołaj, Apolonia21Podlaska, radzyński, Sławatycze1837Korpus KaukaskiKawalerMieszczanin, szewcAP Lublin175856b.pag
KociubińskiFranciszekIgnacy21Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KociukGmiter--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KociuraEliaszIwan20Radzyński,Rudzieniec,Radcze 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
KockiWojciechJózef21Piotrowice Wielkie183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580466
KockiWojciechJózef21Piotrowice Wielkie183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580560
KockiFajwelMendel20Siedlecki,1853Flota Czarnomorskaż.Fajga RachmownaAP Lublin175834b.pag.
KockoKarp--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KocmanLeonAntoni-Konstantynowski, Chlebczyn187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873881
KocołSebastian--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KoconPiotrAntoni20Siedlecki, Jartypory 1845Garnizon Artylerii w FortsławskuKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
KoconBartłomiejJózef23Łukowski,1853Rota N 9 13ej garnizonowej artyleryjskiej brygadyż.Katarzyna KozarekZmarł N 23805/8555-61AP Lublin175834b.pag.
KoconJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KocońAugustynKazimierz Marianna22Siedlecki,Wyszków,Zajac183618 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
KocotFranciszek--Lubelska, łukowski, Czyszków1851--Pocztylion Stacji MińskAP Lublin175831b.pag.
KocotJanFranciszek-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
KocotWincentyAntoni20Łukowski, Kozice18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
KocowskiJózef--Lubelska, radzyński, Lejno1851--Dostawiony w 1854AP Lublin175831b.pag.
KocowskiJózefSzymon26Radzyński18542 Dywizja DragonówKawalerCzyta i pisze po polskuAP Lublin175835b.pag.
KocuryjStefan--Tomaszowski---AP Lublin17580224
KocykPawełJakub-Garwoliński, Osieck187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873389
KocyłaFranciszek(Paweł?)24Lubelski, Czemierniki1840Flota Czarnomorskaż. Franciszka c. Andrzeja Chuzlek, bezdzietnyWłościaninAP Lublin17580764
KocyłaAndrzej--Lubelski18532 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175821Spis alf.
KoczMichał--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 11 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KoczanDanielDominik24Zamojski, Księżpol1840Flota Czarnomorskaż. Marianna c. Jerzego Lenia, ma syna Szymona m.1.WłościaninAP Lublin175807111
KoczanWojciech--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
KoczarowskiMateusz-Węgrowski, Prostyń187112 Dywizja Piechoty-Syn MariiAP Lublin1758731745
KoczenSzajaAbram-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KoczetMichał--Zamojski---AP Lublin17580223
KoczołJózefAntoni, Marianna24Podlaska, łukowski, Życzyn, Kozice1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KoczotMichałJózef-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
KoczotSzymonOleszko20Zamojski, Tworyczów1849Flota Czarnomorskażonaty, Marianna AP Lublin175816
KoczwaraJan--Janowski---AP Lublin17580222
KoczwaraMichał--Zamojski---AP Lublin17580223
KoczwaraStanisławSzymon27Zamojski1850Bataliony wojskowo-robocze Zarządu Osad WojskowychAP Lublin175818163
KoczykSzymonPiotr Zofia24Łukowski,Osieck 183617 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175854b.pag.
KoćAndrzejPaweł Ewa23Bialski,Huszcza,Wiski 18361 Dywizja KirasjerówKawalerSzlachcic niewylegitymowany ,piśmienny AP Lublin175854b.pag.
KoćJan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KoćTrochim--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KoćAndrzej--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KoćStanisław--Łukowski, Osieck 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KoćmierowskiFeliksPiotr21Radzyński, gm. Międzyrzec, w. (?)18481 Dywizja UłanówKawalerSzlachcic, ukończył klas 4.AP Lublin175828B.Pag.
KodenczykGerszekAbram-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KodeńIgnacyTomasz, Tekla23Podlaska, siedlecki, Turna, Popów183718 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KodymWawrzyniecFabian20Siedlecki18522 Lekka Dywizja KawaleriiŻona Marianna KubynMieszczanin,zmarł N 1246/2055-60AP Lublin175833p.pag.
KogutJózefPiotr22Hrubieszowski, Hrubieszów1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580791
KogutJanFranciszek20Zamojski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581885
KogutMunes SrulLejba-Łukowski, Cieliny1871-Wrócił jako należący do III kategorii. Na jego mniejsce nikt nie wstąpiłAP Lublin1758731175
Kogut MoszkowiczHerszko-18Łukowski, Celiny184812 rota wojskowo-robocza, Zarząd Inzynierii w Kijowie KawalerŻyd, szewcAP Lublin175827B. Pag.
Kogut MoszkowiczHerszko-18Łukowski, Celiny184812 rota wojskowo-robocza, Zarząd Inzynierii w Kijowie KawalerŻyd, szewc. AP Lublin175828B.Pag.
KohanLeonIzydor20Radzyński1854Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KohanJanAleksiej21Radzyński,Sławatycze,Liszna 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
KohutIwan--Krasnostawski18531 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175821Spis alf.
KoiszIwan Jan--Tomaszowski---AP Lublin17580224
KojIcek Józef--Zamojski---wykupionyAP Lublin17580225
KojecMikołajBłażej20Lubelski1852Rez.Brygada 21 Dyw.Piechoty p-23KawalerOsadnikAP Lublin175820173
KojlSzajaSzmul29Zamojski1874-Żona Etel.2 synów 6,3 lata i 2 córki 1 rok i 9 latŻyd,wiara judajskaAP Lublin175740
KojliczMajerIcek19Łukowski,1853Wojenno Robocza ½ rota N 26 Zarządu InżynieriiKawalerAP Lublin175834b.pag.
KojśWojciechKazimierz22Zamojski1852Flota CzarnomorskaŻona Tekla BoczułOsadnikAP Lublin175820227
KokalskiStefanHryć Marianna23Bialski1835-Kawalerwłościanin umarł N 73352/11141AP Lublin175853p.pag.
KokołowiczSzczepanTomasz21Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820140
KokołowiczSzczepan--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KokołowskiSiemion-25-1846---AP Lublin17581312
KokoraKajetan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KokoraWojciechJan21Radzyński, Tchórzewek 18452 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
KokorudIliaTeodor24Tomaszowski1874-KawalerChłop,wiara greko.kat.AP Lublin175740
KokorykaJózefAntoni21Lubelski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Marianna KownackaAP Lublin175816
KokosinskiStanisławŁukowski1848Arsenał w BriańskuAP Lublin175827B. Pag.
KokosińskiStanisławMichał20Łukowski, gm. Żelechów, w. Huta1848Arsenał w Briańskuż. Marianna (N…?)WłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KokoszaAntoniJan-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KokoszkaMichał--Janowski---AP Lublin17580222
KokoszkaAndrzejFranciszek20Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820158
KokoszkaAndrzej--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KokoszkaJanPiotr20Siedlecki, Skórzec 1848Arsenał w BriańskuKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
KokoszkaJanPiotr20Siedlecki, Skórzec1848Arsenał w BriańskuKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KokoszkaMichałPaweł21Bialski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KokoszkaOsipSomin-Siedlecki, Żeliszew187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587389
KokoszkaFrancIwan-Sokołowski, Grochów187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731550
KokoszkaStanisławJan-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KokoszkaKarolStefan-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KokoszkaGrzegorz--Bialski1843Służba górnicza--AP Lublin175863b.pag.
KokoszkiewiczFranciszekPaweł26Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Marianna KomnygikOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KokoszkiewiczPawełJakub Eleonora24Radzyński,Międzyrzec,Łuniew183616 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin,piśmienny ,służył w Rewolucji w 21Pułku piechoty liniowej AP Lublin175854b.pag.
KokoszkoFranciszek--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KokuszkaJan--Krasnostawski---ponad kontygentAP Lublin17580222
Kolaczuk vel TkaczukOleksyJózef25Radzyński, Mosty18473 Dywizja GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KoladaMikołajChryć21Radzyński1852Flota CzarnomorskaŻona Marianna N.MieszczaninAP Lublin175833p.pag.
KoladaAndrzejWasyli24Radzyński,1853Flota Czarnomorskaż.Dominika WilewskaAP Lublin175834b.pag.
KoladaEufemiiStefan21Bialski1854Flota CzarnomorskaŻona Ulana N.OsadnikAP Lublin175835b.pag.
KoladaProkopMichał20Radzyński1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KoladaJanOmelan20Bialski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
KoladaŁukaszBazyli23Podlaska, radzyński, Motwica1842na rachunek przyszłego poborużona Natalia Z Sobeszuków, bezdzietnywłościanin, ukrywał się przed spisemAP Lublin175862b.pag.
KoladaJózefKondrat-Bialski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KoladaJustynSzymon-Włodawski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Kolada (Kollada)AndrzejMelan24Bialski, Ostrów1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy Tronuż. Marianna KopcinkównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KoladczukJanFiodor-Włodawski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KolakIgnacyJakub-Węgrowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KolanicaMikołajOleszko20Zamojski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175818105
KolaniukTomaszAndrzej21Radzyński1854Dywizja Artylerii GrenadierówKawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KolankiewiczJakub--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KolanoJózef--Tomaszowski---AP Lublin17580224
KolanoJakubCyryl22Hrubieszowski, Tuczępy18404 Dywizja Kawalerii Lekkiejż. Marianna, bezdzietny-AP Lublin175807133
KolanoJakubMichał25Zamojski1850Bataliony wojskowo-robocze Zarządu Osad WojskowychAP Lublin175818163
KolanowskiIgnacyBazyli20Siedlecki, Kalinowice 1847Garnizon Artylerii w Arsenale w Briańsku - 3 RotaKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KolarzyńskiMikołajAntoni20Zamojski, Szczebrzeszyn 183813 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580626
KolasińskiWalentyŁukasz25Wierzbica1835Wszedł do 7 Pułku Piechoty Liniowej w czasie rewolucjiż. FranciszkaWłościanin, po odbyciu kary więzienia za kradzież.AP Lublin115647180-181
KolbarczykFeliksFranciszek-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
KolbrenerAbramSzmonk18Zamojski18519,10,11 Rota Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819317
Kole… (Kolebab)PawełMichał26Zamojski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581862
KolekJan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KolekJan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KolendaAndrzejWasyl22Radzyński, Włodawa18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175863b.pag.
KolesaEdwardLeopold-Sokołowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KolędaMateuszFryc22Hrubieszowski18517 Dywizja Kawalerii LekkiejkawalerAP Lublin175819114
KolędaLeonHryć20Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175833p.pag.
KolędaAdam--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KolianickiIwanStanisław-Siedlecki, Skórzec187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin175873214
KolibskiJanAntoni22Lubelski, Wąwolnica 18408 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580723
KolipskiAdamFranciszek29Wąwolnica1836Flota BałtyckaKawalerMieszczaninAP Lublin17580489
KolipskiAdamFranciszek29Wąwolnica1836Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin17580583
KoliszczukAleksanderBartłomiej-WŁodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KoliuchMikołajAdam-Węgrowski, Sadowne187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731618
KolkiewiczSemenAndrzej-Włodawski, Ostrów1871-Wykupił sięAP Lublin175873653
Kolman v ChojmanAbuśHerszek18Krasnostawski1851Morska Kompania wojskowo-robocza bud. Floty CzarnomorskiejkawalerAP Lublin175819290
KolmanicaGmitro-21-1846---AP Lublin17581319
KolmenJózefJakub20(Hulków?)1836-KawalerWłościanin, za ukrywanie się przed spisem AP Lublin17580868
KolnerDawid Ber--Chełmski---wykupionyAP Lublin17580225
KolnerzakRochAdam-Garwoliński, Wilga187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873478
KolodynskiKazimierzMikołaj-Łukowski, Łysobyki187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731254
KolodziejStanisław--Janowski---AP Lublin17580223
KolodziejczykFranciszek-20-1846---AP Lublin17581329
KoloniczTomaszHordziej, Eudokia22Podlaska, radzyński, Krzywośnity1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KolowiczJanBazyli21Hrubieszowski, Strzyżów1840Flota Czarnomorskaż. Elżbieta c. (?), bezdzietny.Włościanin, stolarz AP Lublin17580791
KolpakStefan--Tomaszowski---AP Lublin17580224
KoluchOnufry--Bialski, Biała1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KoluchSzczepan--Siedlecki, Kołodziąż 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KoluchFranciszekMateusz-Węgrowski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KołabunJakubJózef20Bialski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34Żona Ewa PyrfoćOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KołakAntoniAugustyn23Siedlecki, Sagały1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja Piechotyż. Tekla MalinowskaWłościaninAP Lublin175824b.pag
KołakStanisławMaciej21Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KołaniecWojciechFranciszek Elżbieta22Łukowski,Osieck ,Gocław183618 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
KołatajMichałPaweł25Krasnostawski1852Flota CzarnomorskaŻona Katarzyna DudelOsadnik,katolikAP Lublin175820242
KołatajFilip--Krasnostawski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
KołbasaPiotrTomasz-Radzyński1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
KołbuszyńskiJózef-20-1846---AP Lublin1758136
Kołcewicz v KołkiewiczAleksyMateusz20Radzyński,1853Kaukaska rezerwowa półbrygadaż.Marianna OchajuszczakAP Lublin175834b.pag.
KołconJakubMateusz21Zamojski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581861
KołekWojciechJózef-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KołnierzakMarcin--Łukowski, gm. Podole1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KołnierzykJanFranciszek21Łukowski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KołodyńskiFaustynKacper20Lubelski, Lublin1838KirasjerzyKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polsku. Za ukrywanie się przed spisem.AP Lublin17580682
KołodziejJózefJan20Hrubieszowski1870-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175740
KołodziejMichał--Janowski---AP Lublin17580222
KołodziejJanBłażej22Wojsławice18363 Dywizja Kawalerii Lekkiejż. Katarzyna (?)WłościaninAP Lublin17580426
KołodziejWalentyAndrzej20Zakrzówek1836Flota Bałtyckaż. Rozalia Szarek, bezdzietny, żona poszła za mężemWłościaninAP Lublin175804130
KołodziejJanBłażej22Wojsławice18363 Dywizja Kawalerii Lekkiejż. Katarzyna KrętównaWłościaninAP Lublin17580518
KołodziejAndrzejJakub20Zamojski, Zakrzówek 1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581444
KołodziejPawełOleszko24Hrubieszowski1850Korpus Grenadierów ?AP Lublin17581845
KołodziejOnufryPiotr20Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Marianna WałaczkownaAP Lublin175819186
KołodziejIgnacyMaciej, Barbara21Podlaska, radzyński, Uścimów, Jedlanka1837Korpus KaukaskiKawalerWłościanin, zmarł 1842rAP Lublin175856b.pag
KołodziejWincentyJan23Łukowski1839Oddzielny Korpus Kaukaskiż. Marianna MalinowskaWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KołodziejProkopBazyli20Radzyński,Międzyrzec,Dałga18411 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KołodziejWojciechPaweł21Radzyński,Uścimów,Jedlanka18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejWdowiec bezdzietnyWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KołodziejDominikIgnacy-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KołodziejAntoniMikołaj26Łaszczówka1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647102-103
KołodziejWalentyJędrzej20Zakrzówek1836Korpus Kaukaskiż. Rozalia (?), żona poszła za mężem.WłościaninAP Lublin175805125
KołodziejAndrzejJan24Hrubieszowski, Swidniki 1838Flotaż. Helena Nogównę, bezdzietny. Żona poszła za mężem. WłościaninAP Lublin17580697
KołodziejczakWawrzyniecJerzy22Wojsławice1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564778-79
KołodziejczukPawełFedko23Hrubieszowski, Zubowice18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KołodziejczukAndrzejnieczytelne21Krasnostawski18511 i 2 Dywizja Artylerii Grenadierówżona Julianna StotukownaAP Lublin17581967
KołodziejczukWawrzyniecMateusz27Krasnostawski1851Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175819277
KołodziejczukJózefRomana?20Siedlecki,Krzymosze1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
KołodziejczukPiotr--Lubelska, siedlecki, Mordy1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
KołodziejczukJanPaweł, Benedykta22Podlaska, siedlecki, Sterdyń, Seroczyn18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KołodziejczukAntoniJan-Sokołowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KołodziejczukŁukaszGrzegorz-Siedlecki, Czuryły187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873202
KołodziejczukAntoniAdam20Krasnostawski, Lisno183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin. Za ukrywanie się przez spisem.AP Lublin17580638
KołodziejczykJózefBartłomiej29Lubelski1871-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175740
KołodziejczykJan--Lubelski---AP Lublin17580221
KołodziejczykJan--Nowoaleksandryjski (Puławski)---wykupionyAP Lublin17580222
KołodziejczykJakub--Zamojski---AP Lublin17580223
KołodziejczykJakubFranciszek23Krasnostawski, Gardzienice18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KołodziejczykAndrzejBenedykt21Lubelski, Kamień18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Franciszka MalinowskazmarłAP Lublin175816
KołodziejczykWawrzyniecKajetan20Lubelski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818122
KołodziejczykJózefMaciej23Zamojski18525 Lekka Dywizja Kawalerii P28Żona Salka DrasiowOsadnikAP Lublin17582083
KołodziejczykJózef--Zamojski18535 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821Spis alf.
Kołodziejczyk v WernioStanisławIgnacy-Garwoliński1872Zapisany pod literą W-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KołodziejekPaweł--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KołodziejekWalentyFranciszek23Siedlecki, Stoczek 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
KołodziejekMikołajJan28Łukowski1852Flota CzarnomorskaŻona Weronika ZdanuchczykOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KołodziejekStanisławBartłomiej22Siedlecki,Miedzna,Międznik?18411 Korpus PiechotyŻonaty-JózefaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KołodziejekMaciejWojciech20Siedlecki,Miedzna ,Drogicz?18411 Korpus PiechotyKawalerWłościanin,uczeń kowalski,blizna na brodzieAP Lublin175860B.Pag.
KołodziejekWalentyFranciszek23Siedlecki, Stoczek 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KołodziejekAndrzejFranciszek21Łukowski,Życzyn,Kozice 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyŻonaty-MariannaWłościaninAP Lublin175859b.pag.
KołodziejekPawełWalenty23Siedlecki, Drgicz 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
KołodziejskiMichałBogumił25Siedlecki, Kołodziąż 1845Suzdalski Pułk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
KołodzińskiAntoniBartłomiej-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KołomińskiWojciechAntoni20Hrubieszowski1850Korpus GrenadierówAP Lublin17581834
KołomińskiKonstantyMarcin20Hrubieszowski1849Flota Czarnomorskakawalerczyta i pisze po polskuAP Lublin175816
KołonkaAndrzejKazimierz Kunegunda24Łukowski,Garwolin,Miętne 183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin,kuśnierzAP Lublin175854b.pag.
KołpaJan--Biłgorajski---AP Lublin17580223
KołpaMichałKacper21Zamojski1853Rez.Brygada 21 Dyw.Piechoty p-23Żona Teresa ChwikOsadnikAP Lublin175820177
KołpaMichał--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KołpakBłażejJózef matki nie pamieta24Radzyński1835-Kawalermieszczanin młynarzAP Lublin175853p.pag.
KołpakiewiczAleksander--Lubelski1853Kaukaski Arsenał Okręgowy--AP Lublin175821Spis alf.
KołtonickiWojciech--Tomaszowski---AP Lublin17580224
KołtunAntoni--Lubelski---uwolniony,jedyny synAP Lublin17580221
KołtunJakub--Zamojski---AP Lublin17580223
KołtunMaciejPiotr24Rzeczyca Ziemiańska183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580452
KołtunMaciejPiotr24Rzeczyca Ziemiańska183614 Dywizja PiechotyKawalerwłościaninAP Lublin17580545
KołtunKazimierz--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 14 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KołtunJanMateusz20Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Marianna ChacinskaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KołtunWojciechJan Petronela23Łukowski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
KołtunJanFranciszek N21Bialski,Przesmyki,Rzewuski 183613 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
KołtunekTomaszPiotr-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KołtuniakPiotrWasyl21Krasnostawski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Katarzyna WiszniewskaAP Lublin175816
KołtuniakMichałAndrzej20Hrubieszowski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819183
KołtuniukStefanWasyli23Hrubieszowski1852Flota CzarnomorskaŻona Agrypina N.OsadnikAP Lublin175820194
KołtuniukStefan--Hrubieszowski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
KołubowiczPiotrAndrzej21Bialski, Kopytnik184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
KomachaDanielWawrzyniec21Podlaska, bialski, Kodeń, oddany do Guberni Sandomierskiej1842kawalerwłościaninAP Lublin175862b.pag.
KomadowskiTomasz--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
KomajdaJan--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 11 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KomakMichał--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
KomanAndrzej--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KomanStefanJan23Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Marianna KosakownaAP Lublin175819125
KomandowskiJanFranciszek29Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerkupiecAP Lublin175819180
KomanieskiWincentyAntoni20Lubelski, Lublin183813 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polsku.AP Lublin17580620
KomanowskiWasylOleszko25Zamojski, Księżopol18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Marianna AP Lublin175816
KomańskiMikołajJózef21Zamojski1852Flota CzarnomorskaKawalerMieszczanin,katolikAP Lublin175820232
KomańskiMikołaj--Zamojski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
KomarJózef--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580221
KomarFilip--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KomarMarcinSzczepan23Siedlecki1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KomarRubinSzymon19Siedlecki1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaKawalerŻydAP Lublin175835b.pag.
KomarWincentyWalenty20Podlaska, siedlecki, Repki1844na rachunek przyszłego poborukawalerwłościanin, udawał chorobęAP Lublin175862b.pag.
KomarWiktorJózef-Siedlecki1867--AP Lublin175872Spis alf.
KomarIwanFranc-Siedlecki, Wodynie187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587346
KomarIwanTomasz-Garwoliński, Kłoczew187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873544
KomarDionizy--Radzyński, Bezwola 1851--Oszczędzony dla żony brzemiennej w 7. m-cu.AP Lublin175830b.pag.
KomarekFrancMichał-Węgrowski, Stoczek18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731677
KomarowiczMaciejPiotr22Radzyński, gm. Włodawa, w. Korolówka1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy Tronuż. Paraska DolejrzównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KomarowskiAntoni JanMichał-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KomarowskiBartłomiejStefan-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KomarskiPawel-22-1846---AP Lublin17581327
KomaszewskiTomaszKazimierz-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KomędaStefanŁukasz20Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Anastazja RadomskaAP Lublin175819135
KomilukHarasim--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KomisarczukJakubMichał23Zamojski1851Kaukaska Półbrygada Rezerwoważona Marianna ZłagowskaAP Lublin175819228
KomodaGrzegorz--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KomodowskiJanStanisław22Krasnostawski, Orłów18409 Dywizja Piechotyż. Zofia c.Ludwika, bezdzietny.WłościaninAP Lublin17580732
KomodzińskiMichał--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KomonMarcinFranc-Radzyński, Szóstka187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731084
KomorJanAntoni22Lubelski, Czemierniki1848Flota Czarnomorskaż.Agnieszka WnuczykowaWłościaninAP Lublin17581411
KomorStanisławWojciech23Czemierniki1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564750-51
KomorPiotrStanisław23Łukowski,Jagodne Szydłowskiego,Żwadnik18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
KomornickiAndrzej--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KomorowskiPawełMelchior23Kurów1836Flota BałtyckaKawalerwłościanin, kowalAP Lublin175804140
KomorowskiPawełMajecher23Kurów1836Korpus KaukaskiKawalerMieszczanin, kowalAP Lublin175805136
KomorowskiJózefBartłomiej20Hrubieszowski, Hrubieszów1848Flota Czarnomorskaż.Karolina KrasowskaMieszczanin, kowalAP Lublin17581423
KomorowskiWincentyJan20Łukowski18522 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerOsadnik, RymarzAP Lublin175833p.pag.
KomorowskiSzczepanJakub21Łukowski,1853Labolatoryjna Rota N 6KawalerAP Lublin175834b.pag.
KomorowskiBenedyktFranciszek20Łukowski,1853Nowoza...lski artyleryjski garnizonKawalerAP Lublin175834b.pag.
KomorowskiPawełAndrzej21Siedlecki1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KomorowskiTomaszKazimierz20Siedlecki,Kołodziąż18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KomorowskiTomaszKazimierz-Węgrowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KomorowskiKarolKazimierz-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
KomorowskiFranciszekJózef-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KomorowskiMarcinFilip Pałaska25Bialski,Nostów?183618 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
KomorzecMichał-24-1846---AP Lublin17581330
KomosStefanJędrzej-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KomosaFranciszekMikołaj21Siedlecki,Grochów,Czerwonka1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
KomosaJanMateusz20Siedlecki,Przeździątka?1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
KomosaMikołajStanisław22Siedlecki1834-KawalerMieszczaninAP Lublin175852p.pag
KomoszkaWincentyWojciech, Agata23Podlaska, radzyński, Międzyrzec Podlaski, Krzymoszyce1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KomoszkaSemenWojciech26Radzyński, Krzymoszyce 18433 Korpus Piechotyż. Katarzyna LilisiackaWłościaninAP Lublin175863b.pag.
KomsaJakub--Janowski---AP Lublin17580222
KomstaKacper-20-1846---AP Lublin17581318
KomudaMikołajIwan-Węgrowski, Korytnica187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin1758731690
KomuszukDionizy--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
Konabrodzki (nieczytelne)Łukasz--Siedlecki, Łuzki 1851--Niezdatny z powodu osłabionego wzroku i blizny po ranie na głowie.AP Lublin175830b.pag.
KonarskiJózefSzymon22Skromowska Wola1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804116
KonarskiJózefSzymon22Skromowska Wola1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805110
KonarskiKacperMaciej21Lubelski1850Korpus GrenadierówAP Lublin17581841
KonarskiJanMaciej20Lubelski1852Artyleryjska Dywizja GrenadierówKawalerOsadnikAP Lublin17582058
KonarskiJan--Lubelski1853Dywizja Artylerii Grenadierów--AP Lublin175821Spis alf.
KonarskiPolikarpAndrzej-Siedlecki, Skupie187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873133
KonarzewskiRomanGrzegorz20Zamojski185014 i 15 rota wojskowo-robocza, Zarząd Inzynierii AP Lublin175818151
KonarzewskiLudwikAntoni-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KonasiukJanMikołaj, Franciszka25Podlaska, siedlecka, Mordy, Głuchów1837Korpus KaukaskiKawalerWłościanin, zmarł 1843rAP Lublin175856b.pag
KonaszczukAndrzejTomasz20Zamojski1851Kaukaska Półbrygada Rezerwoważona Małgorzata BudczyłuwnaAP Lublin175819235
KonaszewskiJanJózef22Siedlecki, Sokołów18472 Dywizja Dragonówż. Julianna LewkowiczMieszczaninAP Lublin175826B.Pag.
KonaszewskiAndrzejJózef20Siedlecki, Sokołów 18481 Dywizja UłanówKawalerMieszczaninAP Lublin175827B. Pag.
KonaszewskiAndrzejJózef20Siedlce, Sokołów18481 Dywizja UłanówKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KonaszewskiAntoni--Lubelska, siedlecki, Sokołów1851--Zostaje pod sądem wojennymAP Lublin175831b.pag.
KonaszewskiJózef--Lubelska, siedlecki, Sokołów1851--Niedostawiony, ma być w Rosji. Niezdatny 1852AP Lublin175831b.pag.
KonaszewskiAntoni--Lubelska, siedlecki, Sokołów1851--Niedostawiony, ma być w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
KoncerewiczJózefWojciech20Siedlecki,1853Flota CzarnomorskaKawalerAP Lublin175834b.pag.
KoncerowiczFranciszek--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KoncewiczLudwikIgnacy22Bialski,Kodeń,Krzywowólka18411 Dywizja DragonówKawalerWłościanin,kowalAP Lublin175860B.Pag.
KoncewiczJan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KoncmanDon--Janowski---AP Lublin17580225
KonczynskiAntoni--Chełmski---ponad kontygentAP Lublin17580222
KondachTeodor--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KondaszAleksanderMichał20-1834-KawalerMieszczanin, rolnikAP Lublin17580320
KondejPiotr Paweł--Łukowski, Dąbrowa1851--Oszczędzony zgodnie z reskryptem zarządu z dn. 23/4 października/listopada 1851 nr 4402 jako mający nieletnich braci, żonę brzemienną w 7. m-cu, ze względu na małą ludność gminy.AP Lublin175830b.pag.
KondejJanWojciech22Łukowski,1853Rota 6 i 7 8ej garnizonowej artyleryjskiej brygadyZ.Katarzyna GarnekAP Lublin175834b.pag.
KondejMarcin--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KondejJan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KondejFranciszekBłażej-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
KondejaTeodor--Lubelska, siedlecki, Seroczyn1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
KondejaKacper--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KondelKlemensMichał20Lubelski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581887
KondelJakubNebn20Bialski,1853Flota CzarnomorskaKawalerAP Lublin175834b.pag.
KonderStanisławAndrzej21Łukowski,Żelechów,Sokolniki 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
KonderKazimierzAntoni22Łukowski,Maciejowice,Domaszew 18407 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
KonderMarcin--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KonderaŁukasz--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KonderaIwanKaspian-Siedlecki, Mordy187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587383
KondraciukGrzegorz--Krasnostawski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
KondraciukPawełMichał20Siedlecki, Stok1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
KondraciukGrzegorzMakar23Bialski,Łosice,Korczówka1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
KondraciukCyprianFeliks24Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Marianna PiebikOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KondraciukJanMaciej20Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KondraciukJanIgnacy28Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KondraciukMichałHryć20Bialski,1853Flota CzarnomorskaKawalerAP Lublin175834b.pag.
KondraciukMikołajJakub Marianna23Siedlecki1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
KondraciukWasylKorniło Hawronia21Radzyński,Sławatycze,Hanna 183613 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
KondraciukChwedorCharyton, Marianna23Podlaska, bialski, Kodeń, Międzyleś18376 Dywizja Artyleriiż.JuchimkaWłościaninAP Lublin175856b.pag
KondraciukJanJan-Sokołowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KondrackiJózef--Chełmski---AP Lublin17580222
KondrackiGrzegorzŁukasz24Krasnostawski1852Flota CzarnomorskaŻona Franciszka SmałaOsadnikAP Lublin175820204
KondrackiJózefJan20Bialski, Zalutyń1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
KondrackiJózefJan20Bialski, Zalutyń1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KondrackiJanDemko21Radzyński1854Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KondrackiAntoniJoachim, Chwedora21Podlaska, radzyński, Jabłoń, Paszenki1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KondrackiKorniłoProkop21Radzyński,Unin18411 Korpus PiechotyŻonaty-AnnaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KondrackiJakowSemen-Radzyński, Jabłoń187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731086
KondrackiPiotr--Łukowski, Kolano1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
Kondracki v KondraciukTeodorEliasz22Radzyński,gm. Opole, w. Grabówka1845Szosteńska Fabryka Prochuż. Tekla BaranównaWłościaninAP Lublin175824b.pag
KondrajukKuźma--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KondrakiewiczStanisław--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 11 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KondrariukTomaszDemian21Radzyński,Międzyrzec,Bukowiska18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty- Katarzyna KudziakWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KondraszukRoman--Radzyński, Bezwola 1851--Oszczędzony dla żony brzemiennej w 8. m-cu.AP Lublin175830b.pag.
KondratiukIwan Jan--Chełmski---AP Lublin17580222
KondratiukTeodor--Bialski, Kodeń1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KondratiukTomaszAntoni20Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KondratiukDawidJózef Teodora27Radzyński1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
KondratiukOnufryIgnat? Maryna22Bialski,Kodeń Branicki,Zabłoć183618 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
KondratiukRomanPaweł22Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KondratiukEliaszBazyli21Bialski1839Oddzielny Korpus Kaukaskiż. Krystyna JuzwiczankaWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KondratiukOleksyJulian20Radzyński,Opole,Grabówki18411 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KondratiukStefan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KondratiukIzydor--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KondratiukJoachim--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KondratiukMarek--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KondratiukSydor--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KondratiukUłas--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KondratiukFranciszekMikołaj-Siedlecki1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
KondratiukEmilianGrzegorz-Bialski, Zabłocie187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873359
KondratiukWasilijMaksym-Włodawski, Wola Wereszczyńska187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873718
KondratiukPawełWasyl-Radzyński, Szóstka187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731047
Kondratiuk (Kondraciuk)JanNikita21Bialski, Patków Prusy 18477 Dywizja Piechotyż. Zuzanna DerkaczównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KondratowiczAntoniKlemens25Łukowski, Tuchowicz 1845Garnizon Artylerii w Wyborguż. Barbara Własikowicz.Włościanin, czyta i pisze po polsku oraz rosyjsku.AP Lublin175824b.pag
KondratowiczKonstantyKlemens20Łukowski, Tuchowicz 18443 Dywizja GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
Kondzaciuk v OstapiukStefanWasyl23Bialski, Wólka Plebańska18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
Kondzela (Kądziela)KarolIgnacy-Garwoliński, Podłęż187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873493
KondzioraStefanJózef25Lubelski1852Flota CzarnomorskaŻona Katarzyna SedurskaOsadnik,katolikAP Lublin175820244
KondziukIwan--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KonferowskiJulianWalenty23Radzyński1854Flota CzarnomorskaŻona Antonina JakubowskaOsadnikAP Lublin175835b.pag.
Koniczka?Kupry?Szymon20Radzyński,Horodyszcze18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty-Anna MMieszczaninAP Lublin175860B.Pag.
KoniecBenedyktJózef21Łukowski,Tuchowicz,Jeleniec18411 Dywizja DragonówKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KoniecBartłomiejIgnacy-Radzyński1872Zabrany do Moskiewskiego Wojennego nieczytelne-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KonieckiIgnacyKazimierz20Lubelski, Końskowola183813 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin, sukiennikAP Lublin17580624
KoniecznyŁukasz--Janowski---AP Lublin17580222
KoniecznyTomaszStanisław23Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin175819184
KoniecznyAndrzejStefan24Zamojski1852Flota CzarnomorskaŻona Łucja NylakOsadnik,katolikAP Lublin175820237
KoniecznyAndrzej--Zamojski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
KoniecznyKazimierz--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
KoniecznyWojciechGrzegorz-Łukowski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
KoniecznyMarcinKacper-Łukowski, Radoryż187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731252
KoniecznyKazimierzGrzegorz-Łukowski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KoniewskiStanisław--Chełmski---AP Lublin17580222
KoniewskiAdamFoma-Radzyński, Radzyń1871-Wpłacił 400 rubli i otrzymał zaświadczenie o zwolnieniuAP Lublin175873987
KonikAdamWawrzyniec23Zamojski, (?)1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581446
KonikMatwiej--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 13 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KonikMichał--Siedlecki, Kołodziąż 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KonikowskiKacperKazimierz22Celejów1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647176-177
KonkolAleksanderJoachim-Siedlecki, Niwiski187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873127
KonkolewskiFranciszekAntoni25Łukowski,Żelechów 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerMieszczanin ,garncarz AP Lublin175859b.pag.
KonopackiAntoniGrzegorz21Łukowski,Garwolin18411 Korpus PiechotyŻonaty-Barbara Nurzyńska,żonę bierze z sobąMieszczaninAP Lublin175860B.Pag.
KonopinskiFranciszekStanisław-Sokołowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KonopkaJakubAndrzej28Biłgoraj1835-KawalerWłościanin, sitarz.AP Lublin115647166-167
KonopkaKarolGrzegorz23Lubelski1871-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175740
KonopkaAndrzej--Biłgorajski---wykupionyAP Lublin17580223
KonopkaAdamFranciszek28Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Marianna SobczukOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KonopkaJanŁukasz, Marianna21Podlaska, łukowski, Wola Zadybska1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KonopkaŁukaszWojciech29Łukowski1839Oddzielny Korpus Kaukaskiż. Rozalia (Wino…nieczytelne), d. Maryna lat 3,5WłościaninAP Lublin175858b.pag.
KonopkaWalentyWojciech21Łukowski,Ryki,?18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KonopkaPaweł--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KonopkaStanisławLudwik-Siedlecki18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KonopskiIgnacyJan20Łukowski,Jagodne,Grabów 1840Korpus GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
KonowskiJan--Lubelski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
KonradStanisławMarcin20Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KonstanciakAdamPiotr Eufrazyna25Łukowski,Miastków183617 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
KonstanciukDanielJózef20Bialski,1853Kaukaska rezerwowa półbrygadaż.Ewa MarczukAP Lublin175834b.pag.
KonstanciukMichałKonstanty20Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KonstanczukWasylTrochim20Bialski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KonstantyWojciechJan20Łukowski, Klimki18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
KonstantynowiczJózefEliasz26Hrubieszowski1877-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175740
KonstańczukWiktorMikołaj20Siedlecki,1853Flota Czarnomorskaż.Józefa TomaszewskaAP Lublin175834b.pag.
KonstańczukMojżeszKonstanty Marianna24Siedlecki,Suchodół18365 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
KonstratFilipMichał22Radzyński, Polubicze 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
KonsuszekAleksander--Biłgorajski---AP Lublin17580223
KontmanPinkusHerszek20Siedlecki,1853Wojenno Robocza N 7 Rota Zarządu InżynieriiKawalerKrawiecAP Lublin175834b.pag.
KońSzulim Berek--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580225
KońcowiczFranciszek--Zamojski18531 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175821Spis alf.
KońkaJanBartłomiej21Radzyński, Kraszew18472 Dywizja DragonówKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KopJózef--Biłgorajski---AP Lublin17580223
KopaJózefKrzysztof21Łukowski,Osieck,Czarnowiec?18411 Korpus PiechotyŻonaty-Marianna Popieluk,brzemiennaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KopaczAdam--Siedlecki, Kołodziąż 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KopaczPiotrBłażej-Łukowski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KopaczAntoniMateusz20Radzyński, Przytoczno 1845Szosteńska Fabryka ProchuKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
KopaczyńskiFranciszekJan20Zamojski, Krasnobród18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KopanaJanStanisław-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KopaneckiAntoniSzczepan-Siedlecki187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KopanskiSzymonTomasz21Siedlecki1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34Żona Rozalia PawlikOsadnikAP Lublin175835b.pag.
Kopanski v KonczynskiJanDominik-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KopańskiWojciechTomasz20Siedlecki,Żebrak18462 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
KopcewiczStanisławJózef-Konstantynowski, Bohukały187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873857
KopcewiczFeliksMichał-Konstantynowski, Bohukały187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873869
KopciakAron-Radzyński, Radzyń1871-Powrócił, a wstąpił Fiszbejn ?AP Lublin1758731280
KopciakAronSrul-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KopciarzGrzegorzJan20Siedlecki, (S…)1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała Pawłowiczaż. Anna MalinowskaWłościanin, zm. 1863AP Lublin175824b.pag
KopciowskiKazimierzPiotr22Skierbieszów18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580444
KopciowskiJanPiotr22Lubelski, Skierbieszów1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościanin, czyta po polskuAP Lublin175807108
KopciowskiKazimierzPiotr22Skierbieszów18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580536
KopczyńskiMikołajMichał21Wojsławice1835-KawalerWłościanin, szewc AP Lublin17580854
KopczyńskiJan--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
KopczyńskiAntoniJakub25Radzyński, gm. Kock1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy Tronuż. Zofia StachniaszczykowaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KopczyńskiLudwik--Radzyński, Kock1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KopeAndrzejŁukasz Marianna24Łukowski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
KopecMikołajGrigoriew-Węgrowski, Ruchna187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731617
KopeckiBazyli--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KopećŁukaszPaweł22Lubelski185014 i 15 rota wojskowo-robocza, Zarząd Inzynierii AP Lublin175818143
KopećMikołaj--Lubelski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KopećKonstantyAndrzej26Radzyński, Zbereże 18473 Dywizja GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KopećJózef--Lubelska, łukowski, Dąbie1851--Niezdatny z powodu braku miaryAP Lublin175831b.pag.
KopećAleksanderJan20Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KopećGrzegorzMaciej24Siedlecki,1853Parkowa ½ Rota N 2 Zarządu Inżynierii w twierdzy Benderachż.Antonina KarabinAP Lublin175834b.pag.
KopećStefan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KopećAntoni--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KopećJanAndrzej-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KopećMikołajFranciszek-Węgrowski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KopećKacperBłażej21Łukowski, Celiny1845Garnizon Artylerii w AłandskuKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
KopećStanisławMateusz21Siedlecki, Oszczerze184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
KopećPawełMateusz26 Lubelski, Trawniki18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Franciszka KaliniakAP Lublin175816
KopekMichałWojciech23Zamojski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17581860
KopekJanWojciech23Zamojski, Łukowa18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KopelJózef--Lubelski---AP Lublin17580225
KopelmanJózef--Biłgorajski---AP Lublin17580225
KopelmanPerecSzmul20Lubelski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artylerii Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerAP Lublin1758127
KoperWawrzyniecSzymon21Zamojski, Łukowa1840Flota Czarnomorskaż. Marianna c. Jana Pokarowskiego, bezdzietnyWłościaninAP Lublin17580753
KoperPawełWojciech20Zamojski, Rogóźno18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KoperAntoniSzczepan21Lubelski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175818130
KoperStanisławMateusz25Zamojski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin17581896
KoperSebastianŁukasz24Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Ewa BorgemownaAP Lublin175819143
KoperFranciszek--Lubelska, łukowski, Celejów1851--Niezdatny z powodu braku miaryAP Lublin175831b.pag.
KoperAntoniFeliks-Łukowski, Łuków187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731382
KoperczakJanBartłomiej21Radzyński1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.35Żona Franciszka MaliniakOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KoperskiJózefStefan26Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
KoperwaserBerekFilil-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
KoperwasserIcko SzapsioFiszel19Radzyński185211 Rota wojenno-robocza Zarządu InżynieriiŻona Etel KaczorŻydAP Lublin175833p.pag.
KopiecJózef--Lubartowski---AP Lublin17580221
KopiecGrzegorzTomasz20Siedlecki,Zawady18407 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175859b.pag.
KopiecTomaszAndrzej-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KopiecFranciszekPaweł-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KopikPiotrMateusz22Łukowski18522 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KopikWojciechGrzegorz22Łukowski,1853Gruziński okręgowy arsenałKawalerAP Lublin175834b.pag.
KopikMikołajRoch20Łukowski,1853Tyfliski artyleryjski garnizonż.Katarzyna DudekAP Lublin175834b.pag.
KopikTomaszFranciszek-Węgrowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KopińskiTomasz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KopisAndrzejAntoni20Radzyński1854Flota CzarnomorskaŻona Antonina DembowczykMieszczaninAP Lublin175835b.pag.
KopliukDanielAndrzej-Włodawski, Włodawa187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873711
KopniakJakubSebastian20Płonki1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804143
KopniakJakubSebastian20Płonki1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805139
KopońskiAntoni--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KopowskiStanisławSiedlecki,1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejAP Lublin175825B.Pag.
KoppeJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KoprjaniukSzymon--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KoprowskiFraciszekMikołaj-Sokołowski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KoprowskiPiotrPaweł20Zamojski, Zdziechowice18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KoprukFedory--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 11 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KoprzakMateuszJan Marianna21Siedlecki,Domanice,Czachy 18361 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
KopsiutJózefSzymon21Radzyński1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KoptuszukBenedyktTomasz-Konstantynowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KopycińskiMichał-26-1846---AP Lublin1758134
KopycińskiMacrceliKazimierz25Lubelski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KopysJanJan-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KorabMateusz--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KorabanJanMikołaj-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KorabiewskiAndrzejSzymon20Łukowski, Guzówka18433 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
KorabliatJankielPinkus-Siedlecki, Mordy187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758739
KorafiołCynaBerek18Lubelski1853Jekateryńska PółrotaŻona Fraja WajprybŻydAP Lublin175820310
KoralRoman--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KoralNicefor--Radzyński, Przewłoka 1851--Oszczędzony dla żony brzemiennej w 9. miesiącu.AP Lublin175830b.pag.
KoralczukJan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KoralinArycMordko20Siedlecki, Mokobrody 1845Komenda Policji w OdessieKawalerŻyd, introligator AP Lublin175824b.pag
KoralukWasilChwedor21Bialski,Krzyczew1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
KoralukFilimon--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KoralukBazyli--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KorbaStanisławAdam22Tarnawatka1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647110-111
KorbaJan--Lubelski---AP Lublin17580221
KorbinskiPiotrMikołaj-Konstantynowski, Czuchleby187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873910
KorbusJan--Krasnostawski18531 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175821Spis alf.
KorbutWojciechN., Magdalena22Podlaska, siedlecki, Ceranów1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
Korchut (lub Korchut)IlkoIwan22Krasnostawski, Rejowiec 1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581411
KorczakPiotr FranciszekAntoni21Siedlecki, Węgrów 1848Arsenał w Briańskuż. Karolina PiontkowskaMieszczaninAP Lublin175827B. Pag.
KorczakPiotr FranciszekAntoni21Siedlecki, Węgrów1848Arsenał w Briańskuż. Karolina PiontkowskaMieszczaninAP Lublin175828B.Pag.
KorczakTomasz--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
KorczakPawełFranciszek Katarzyna22Siedlecki,Klimonty18365 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
KorczakowskiJózef--Lubelska, siedlecki, Kopcie1851--Oddany do wojska na rachunek poboru w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
KorczewskiFranciszekAntoni-Węgrowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KorczykIwanTeodor21Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Tekla AnysczykOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KorczyńskiStanisławJacenty25Hrubieszowski1850Korpus GrenadierówAP Lublin17581836
KordLeizorChil21Zamojski1874-Żona Hana Bert,dzieci nie maŻyd,wiara judajskaAP Lublin175740
KordaczukJozefatPaweł20Bialski,Hołowczyce 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
KordasKarolWojciech25Łukowski, Michalin1847Moskiewski Pułk Piechotyż. Marianna BlacharczykówWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KordasMaciejMikołaj24Łukowski,Kołczew,Kawenczyn18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
KordasiewiczAntoni--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KordasiewiczJakubJakub20Z województwa podlaskiego1834-KawalerWłościanin, po uwolnieniu z więzienia za kradzież.AP Lublin17580851
KordekPaweł--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
KordowskiAndrzej--Lubartowski---AP Lublin17580221
KordyjakJakub--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
KordyśAntoniJózef21Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Marianna LisOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KorenszteinLejzorGerszek20Lubelski1846Kompania Liniowa Oddz.Pułków i Baterii Artylerii Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerstolarzAP Lublin17581210
KorfWładysławFranc-Węgrowski, Wyszków1871-Zwolniony. Zamieniony na innego rekrutaAP Lublin1758731723
KorioszupIwanSzymon24Krasnostawski, Tarnów18401 Dywizja Kirasjerówż. Anna, bezdzietnyWłościaninAP Lublin175807118
KorkoszAndrzej--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KorkoszMichałWalenty20Zamojski, Abramów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
KorkotAndrzejWawrzyniec20Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyŻona Marianna KalczykOsadnikAP Lublin175820163
KormanLejzer--Lubelska, siedlecki, Węgrów1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
KormanowskiSzymonJan-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KormenAleksanderKazimierz-Sokołowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
KornLejbusSrul Boruch21Lubelski1869-Żona Sura ,dzieci nie maŻyd ,wiara judajska ,Wykupiony N 13942AP Lublin175740
KornAronGerszek18Lubelski18519,10,11 Rota Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819310
KornZelmanMajer23Hrubieszowski1852Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 13KawalerŻydAP Lublin175820271
KornWulfMajer20Lubelski, Biskupice1855-żona Swina Rozental córka ItaAP Lublin175822506
KornMotel--Lubelska, radzyński, Ostrów1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
KornackiIwanBartłomiej-Garwoliński, Łaskarzew187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873488
KornackiAntoniAntoni20Łukowski,Łaskarzew18408 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175859b.pag.
KornakAntoniKacper20Zamojski1851Kaukaska Półbrygada Rezerwoważona Agnieszka LeśniakuwnaAP Lublin175819231
KornalewskiKazimierzStefan29Zamojski, Zamość18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Józefa MichalińskaAP Lublin175816
KornasJanSebastian23Łukowski1854Flota CzarnomorskaŻona Józefa AntolakOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KornasLeonard--Łukowski, gm. Okrzeja 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KornasFranciszekMaciej Marianna25Łukowski,Kłoczew,Przykwa 18361 Dywizja KirasjerówKawalerWłościanin,na plecach duża blizna po wrzodzieAP Lublin175854b.pag.
KornaszewskiMaciejBartłomiej20Łukowski, Podzamcze 18473 Dywizja GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KornblitBeniamimMoszek18Lubelski1852Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 13KawalerŻyd, szewc,za niego brat Abus lat 12 do kantonistówAP Lublin175820
KornblumAbram--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580225
KornchendlerJankielMencel20Bialski184512,13 Rota Inwalidzka w Iżewskiej Fabryce Broniż. Mela (K…?)ŻydAP Lublin175824b.pag
KornejJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
Kornel v KormajukTeodorPiotr21Bialski, Sławacinek1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja Piechotyż. Marianna OsipównaWłościaninAP Lublin175824b.pag
Kornelak (Korneluk)EmilianŁukasz27Bialski, gm. Małaszewicze1848Korpus Orenburskiż. Marianna SkwarekWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KornelukEmilianŁukasz27Bialski, Małaszewicze 1848Korpus Orenburskiż. Marianna SkwarekWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
KornelukJakub--Radzyński, Opole 1851--Oszczędzony jako dzietny.AP Lublin175830b.pag.
KornelukPiotrRomuald-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
KorneszczukFilipJan26Radzyński, Lisia Wólka1848Korpus Kaukaskiż. Marianna LapskaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
KorneszczukFilipJan26Radzyński, Lisia Wólka1848Korpus Kaukaskiż. Marianna ŁapskaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KorneszukRomanGrzegorz20Radzyński, Zbulitów 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
KornetMarceliMarcin22Łukowski,Wola Zadybska?1840Korpus GrenadierówŻonaty-FranciszkaWłościanin,złego prowadzenia ,piśmienny AP Lublin175859b.pag.
KornicJózefPiotr-Siedlecki18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KornickiSzajkoSzlema-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KorniejMichałJan22Krasnostawski, Rejowiec1849Flota Czarnomorskażonaty, Ludwika DyńskaAP Lublin175816
KornielukAndrzejŁukasz28Hrubieszów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804124
KornielukAndrzejŁukasz28Hrubieszów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805119
KornikJerzyJacenty20Zamojski, Księżpol1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580751
KorniliuszMichałMaksym Justyna20Radzyński,Sławatycz,Hokszów183616 Dywizja PiechotyŻonaty-Anna pozostała w HokszowieWłościaninAP Lublin175854b.pag.
KornilukJakubJózef23Bialski, Huszlew1845Szosteńska Fabryka ProchuKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
KornilukJózefatSiłojan20Siedlecki, (?)18472 Dywizja DragonówKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KornilukBartłomiejIwan24Radzyński, Rużanka1847Butyrski Pułk Piechotyż. (?) JakubównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KornilukSidorWasyli21Bialski,1853Flota CzarnomorskaKawalerAP Lublin175834b.pag.
KornilukMikołajStefan21Radzyński,1853Flota Czarnomorskaż.Helena SiedliszczAP Lublin175834b.pag.
KornilukBartłomiejPiotr27Radzyński,18532 Dywizja konnej artyleriiWdowiec,dzieci nie maAP Lublin175834b.pag.
KornilukJędrzejTeodor Marianna21Radzyński,Orchówek 183616 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175854b.pag.
KornilukAndrzejMateusz, Franciszka24Podlaska, radzyński, Międzyrzec Podlaski, Strzakły1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
KornilukMetodyStefan, Tacjanna23Podlaska, radzyński, Krzywowierzba1837Korpus Kaukaskiż.MariannaWłościaninAP Lublin175856b.pag
KornilukBazyliTeodor21Radzyński,Orchówek 18407 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin ,znamie na lewej łopatceAP Lublin175859b.pag.
KornilukTomaszIgnacy23Bialski,Kąty18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty- NataliaWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KornilukAndrzejMaksym21Radzyński,Sosnowica,Olchówka18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty-Katarzyna WójcikWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
KornilukJan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KornilukJan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
KornilukJakubSemen-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
KornilukMikołajAleksander-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
KornilukJakubWasyli-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
KornilukRomanWasyli-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
KornilukAndrzejDaniel-Bialski, Sitnik187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin175873325
KornilukRomanSemen-Konstantynowski, Zakanale187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873850
KorniłekMaciej--Łukowski, gm. Łazy1851--Niezdatny z powodu wklęśnięcia kości mostkowej.AP Lublin175830b.pag.
KorniolMendelGerszek18Zamojski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 14KawalerŻydAP Lublin175820
KornowskiJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
KornszteinJoelGerszek18Lubelski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 22KawalerŻyd, odzieżAP Lublin175820
KornylukŁukasz--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KornylukPaweł--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 11 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
KornylukJan GrzegorzMaksym20Radzyński,Ostrów1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerMieszczaninAP Lublin175825B.Pag.
KornylukPiotrNasar21Bialski,1853Flota CzarnomorskaKawalerAP Lublin175834b.pag.
KornylukJan--Łukowski, Kodeniec 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KorobanStanisławJózef-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KorolPiotrTymon-Radzyński18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KorolJanIzydor-Bialski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Korol (Koról)AntoniHryć21Radzyński, Żdżarka 18456 Okręg Straży WięziennejKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
KorolakAndrzejFranciszek23Podlaska, radzyński, Serokomla, Hordzież1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
Korolak v KołodziejAleksyPiotr21Biłgorajski1872-KawalerChłop,wiara greko.kat.AP Lublin175740
KorolczukMichałMichał28Hrubieszowski1871-KawalerMieszczanin,wiara grekokat.AP Lublin175740
KorolczukKrzysztofMarcin24Radzyński,Miedzyrzec,Turów1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
KorolczukWasyl BazyliHoryć21Radzyński, Rogoźnica1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy TronuKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KorolczukOnufryHryć24Radzyński, Rogoźnica1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
KorolczukOnufryHryć24Radzyński, Rogoźnica1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
KorolczukSzymonJan22Radzyński18523 Dywizja GrenadierówŻona Magdalena KatarowiczOsadnikAP Lublin175833p.pag.
KorolczukWincentyJan-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
KorolczukIgnacyDymitr-Włodawski, Bytyń187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873745
KorolczukMikołajJózef-Radzyński, Tłuściec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873996
KorolczukIzydorIwan-Radzyński, Żerocin1871-Powrócił, a wstąpił WaszczukAP Lublin1758731089
KorolczukKiryłoLew-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KorolczukIzydorJan-Radzyński18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Korolczuk v BorboszPaweł--Bialski, Krzyczew1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
KorolczykAntoniMichał21Radzyński,1853Flota Czarnomorskaż.Antonina SzydłowskaAP Lublin175834b.pag.
KorolczykMichałJerzy22Radzyński1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
KorolczykWojciechStanisław-Radzyński187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KorolczykJózefStanisław-Radzyński1872Zamieniony za brata Wojciecha 34 piech.dywizja-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
KorolkiewiczMarcinJan24Radzyński,Międzyrzec18462 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin,piśmiennyAP Lublin175825B.Pag.
KorolukAntoniStefan20Radzyński, Wrzosów1847Moskiewski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
Koroluk vel KurylukWasylPaweł24Radzyński, Wytyczno1847Tarutyński Pułk Jegrówż. Julianna (Dyszarkówna?)WłościaninAP Lublin175826B.Pag.
KoronaLudwik--Lubelski---AP Lublin17580221
KoronaMichałMarcin20Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820135
KoronaMichał--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--