Baza rekrutów: nazwiska Ś – Ż

Aby ułatwić wyszukiwanie, wpisz szukaną frazę w wyszukiwarce.

<
Nazwisko rekrutaImię rekrutaImię ojcaWiekNazwa obwodu i miejscowość poboruRok poboruNazwa jednostki wojskowejStan cywilnyUwagi (stan społeczny, zawód, powód poboru)Nazwa archiwumNr zespołu arch.Sygn.Arch.Karta / strona
ŚledzJanFranciszek23Łukowski,Turze Rogi 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859
ŚledźMateuszBłażej21Lubelski, Poniatowa 1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin175807
ŚledźJan--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Gieorgijewsku--AP Lublin175821
ŚledźTomaszKrzysztof21Łukowski,Prada,Mielniki1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175824
ŚledźMikołajWawrzyniec20Siedlecki,1853Rota 6 i 7 8ej garnizonowej artyleryjskiej brygadyż.Franciszka PiotrowskaZmarł N36645/12742-62AP Lublin175834
ŚledźPiotrPaweł20Krasnostawski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175860
ŚledźKarolWincenty22Radzyński, Kąkolewica 1843Korpus GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175805
ŚlepowrońskiWalentyJan20Siedlecki,1853Druga Lekka Dywizja KawaleriiKawalerCzyta i pisze po polskuAP Lublin175834
ŚlepowrońskiStanisławFranciszek, Rozalia20Podlaska, siedlecki, Bachorza, Wojewódki1837Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175856
ŚliwaTomaszJan22Krasnostawski, Rejowiec18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
ŚliwaOsipRadzyński,1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejAP Lublin175824
ŚliweckiJanFranciszek23Łukowski,Łaskarzew18402 Dywizja UłanówKawalerMieszczaninAP Lublin175859
ŚliwińskiPawełStanisław21Piaski Luterskie1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804
ŚliwińskiPawełStanisław21Piaski Luterskie1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805
ŚliwińskiJózef--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814
ŚliwińskiPiotrLeon22Radzyński, Ostrów 184418 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin, cieśla AP Lublin175818
ŚliwińskiMaciejMaciej20Łukowski,Stężyca1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerMieszczaninAP Lublin175824
ŚliwińskiWalentyJan22Radzyński, Budziska 1847Tarutyński Pułk Jegrówż. Marianna LemreszczankaWłościaninAP Lublin175826
ŚliwińskiJózefnieczytelne22Krasnostawski18511 i 2 Dywizja Artylerii Grenadierówżona Marianna SwiedorgukownaAP Lublin175860
ŚliwińskiJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861
ŚliwińskiAntoniTomasz24Łukowski,Żelichów18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty-Marcjanna GitałowskaMieszczanin,garncarzAP Lublin175864
ŚliwkaWawrzyniecWalenty24Siedlecki, Dąbrówka1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827
ŚliwkaWawrzyniecWalenty24Siedlecki, Dąbrówka1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828
ŚlusarczykAntoniKarol Marianna21Łukowski,Korytnica 183617 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854
ŚlusarczykBłażejWojciech24Radzyński,Olszewica 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyWdowiecWłościaninAP Lublin175859
ŚlusarzMichałTomasz22Krasnobród1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804
ŚlusarzMichałTymoteuszKrasnobród1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175814
ŚmiałkowskiWojciechMateusz21Krasnostawi, Pilaszkowice 183813 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin, ogrodnikAP Lublin175819
ŚmiałkowskiKrzysztofMichał20Lubelski, Krężnica Jara183815 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864
ŚmiechBłażejJózef23Żółkiewka183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175806
ŚmiechKazimierz--Lubelski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821
ŚmieciuchMichał--Zamojski18532 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175821
ŚmieciuchStanisław--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861
ŚmietankaAntoniWojciech Apolonia20Łukowski,Dminin,Skrzyszew18365 Dywizja ArtyleriiKawalerSzlachcic niewylegitymowany piśmiennyAP Lublin175854
ŚmietankaEdwardTomasz21Zamojski, Zwierzyniec 1838KirasjerzyKawalerSzlachta, ukończył 4 klasy szkoły.AP Lublin175818
ŚniadowskiStanisławFranciszek20Siedlecki,Olszew,Ratyniec Stary18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerSzlachcic,brak przedniego zębaAP Lublin175826
ŚniadówkaMarcin--Lubelski18534 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821
ŚniatyckiStefan--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175827
ŚpiewaczyńskiJózefŁukasz22Łukowski,Łuków1841Korpus GrenadierówKawalerSzlachcic,piśmienny po polsku I rosyjsku AP Lublin175805
ŚpiewakStanisławMateusz20Lubelski, Kępa Chotecka 18401 Dywizja Kirasjerówż. Ewa c. Jana Dziwczaka, bezdzietnyWłościaninAP Lublin175860
ŚrodaFranciszekSzczepan20Siedlecki, Patrykozy 18481 Dywizja UłanówKawalerWłościanin, czyta i pisze po polskuAP Lublin175860
ŚrodaFranciszekSzczepan20Siedlecki, Patrykozy18481 Dywizja UłanówKawalerWłościanin, czyta i pisze po polskuAP Lublin175860
ŚwiatowyJózefFranciszek28Krasnostawski, Zdzanne183813 Dywizja Piechotyż. Weronika z Wasilewskich, bezdzietny. Żona poszła za mężem.Włościanin, kucharz. Za ukrywanie się przez spisem.AP Lublin175819
ŚwiątekWojciech--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821
ŚwiątekTomaszWincenty20Siedlecki, Wyszków 1847Flota Bałtyckaż. Józefa RudaniównaWłościaninAP Lublin175826
ŚwiątekIgnacy--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861
ŚwiątekMateusz--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861
ŚwiątekKarolKarol29Grabowiec1835-KawalerWłościanin, po odbyciu kary więzienia za kradzieżAP Lublin175808
ŚwiątkoskiSzczepanBartłomiej20Turobin183614 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin, kowalAP Lublin175806
ŚwiątkowskiSzczepanBartłomiej20Turobin183614 Dywizja PiechotyKawalerwłościanin, kowalAP Lublin175805
ŚwiątkowskiFranciszekMarcin20Siedlecki, Mordy184418 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175818
ŚwiątkowskiAntoni--Lubelska, łukowski, Jakusze1851--ZbiegłAP Lublin175831
ŚwiątkowskiFranciszek--Lubelska, siedlecki, Mordy1851--Niedostawiony, ma być pocztylionem w KałuszynieAP Lublin175831
ŚwićFranciszekJan22Tulniki18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin175860
ŚwiderskiMaciejLeon21Radzyński, Suchowola 1847Moskiewski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175825
ŚwiderskiJacentyJózef24Siedlecki, Olszew1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827
ŚwiderskiJacentyJózef24Siedlecki, Olszew1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828
ŚwiderskiAdamMaciej20Łukowski,1853Parkowa ½ Rota N 2 Zarządu Inżynierii w twierdzy BenderachKawalerAP Lublin175834
ŚwiderskiKajetanAntoni21Łukowski,1853Parkowa ½ Rota N 2 Zarządu Inżynierii w twierdzy BenderachkawalerAP Lublin175834
ŚwiderskiPiotrMarcin, Zuzanna19Podlaska, bialski, Konstantynów183718 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin, ochotnikAP Lublin175856
ŚwiderskiMaciejJakub28Zamojski, Biszcza18401 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175860
ŚwiderskiMarcin--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861
ŚwiderskiIgnacy--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861
ŚwiderskiPiotr--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861
ŚwiderskiWojciechWawrzyniec Marianna22Łukowski,Świdry 183618 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcic niewylegitymowany ,piśmienny AP Lublin175854
Świeboda v SkiczyńskiStanisławPiotr21Krasnostawski, Krasnystaw 183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175805
ŚwiechRomanJan21Łukowski,Ryki18407 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175859
ŚwiećJanSzymon26Lubelski, Ostrówek18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
ŚwierczewskiStanisławKazimierz, Klara22Podlaska, łukowski, Zakrzew18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175856
ŚwierczewskiWawrzyniecJan23Łukowski,Bobrowniki 18408 Dywizja PiechotyŻonaty-MariannaMieszczanin ,mularzAP Lublin175859
ŚwierczowskiPawełKazimierz23Radzyński,Turze Rogi1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerSzlachcicAP Lublin175824
ŚwierkowskiStanisławMichał20Szystowice?18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin175860
ŚwierkowskiStanisławMichał20(Szyszków?)18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin175860
ŚwierzbiałaAntoni--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861
ŚwietlagaWincenty--Zamojski18536 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821
ŚwietlickiJózef--Lubelski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821
ŚwięcickiŁukasz--Hrubieszowski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821
ŚwięcickiWojciech--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861
ŚwięcickiFranciszekMateusz21Zamojski, Lipiny18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
ŚwięcieckiMateusz--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861
ŚwiętochowskiIgnacyAntoni21Bialski,Huszcza18461 Dywizja PiechotyKawalerAP Lublin175860
ŚwiętochowskiAndrzejWawrzyniec23Bialski,Huszcza 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175859
ŚwiętońskiMarcin--Lubelska, siedlecki, Siedlce1851--Niedostawiony, ma być w WarszawieAP Lublin175831
ŚwinarskiAleksanderPiotr20Siedlecki, Świnary18476 Dywizja ArtyleriiKawalerSzlachcicAP Lublin175816
ŚwirszczKacperWojciech20Lubelski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175822
ŚwirydziukKarolDymitr20Radzyński, Manie 1848Korpus Orenburskiż. Marianna (P..kówna)WłościaninAP Lublin175828
Świrydziuk (Swirydiuk)KarolDymitr20Radzyński, Manie1848Korpus Orenburskiż. Marianna PniczukównaWłościaninAP Lublin175827
ŚwisFranciszekWojciech20Krasnostawski18511 i 2 Dywizja Artylerii GrenadierówkawalerAP Lublin175864
ŚwistJakubOleszek22Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820
ŚwistalskiSzymon--Lubelski18533 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821
ŚwitekFranciszekLeonard24Łukowski,Maciejowice,?18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175826
TabaczkiewiczLejbusSzmul21Lubelski1874-KawalerŻyd,wiara judajska,czyta i pisze po rusku i hebrajskuAP Lublin175740
TabacznikManesAbram-Sokołowski, Sokołów187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731417
TabacznikZawelJanklowicz23Siedlecki, Stoczek 1844Flota BałtyckaKawalerŻydAP Lublin175819255
TabakaMateuszJan23Łukowski,1853Dywizja Grenadierówż.Katarzyna LymorskaAP Lublin175834b.pag.
TabakaMateusz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
TabałAntoni25Zamojski, Kraśnik18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
TabasJanBaltazar24Siedlecki1834-KawalerWłościanin stolarzAP Lublin175852p.pag
TabasAndrzej--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
TaciakAdam--Siedlecki, Kopcie1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
TaciakAndrzejJakub, Katarzyna20Podlaska, siedlecki, Kopcie, Gałki183718 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
TaczalskiWojciechStanisław, Marianna21Podlaska, radzyński, Uścimów1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
TaczalskiJózefMaciej22Radzyński,Kock1840Korpus GrenadierówKawalerMieszczanin ,kowal , złego prowadzenia AP Lublin175859b.pag.
TaczalskiJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
TaczalskiKlemens JanLudwik-Łukowski18722 Dywizja Grenadierów-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TadbenfeldHerszekJosef24m.Lublin1851Morska kompania wojskowo-robocza bud. Floty Czarnomorskiejkawalerkrawiec, zabrany za niego brat Moszek lat 15 do Batalionów Wojennych Kantonistów w ZamościuAP Lublin175819294
TadejczukJakubSzymon23Siedlecki1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
TadeuszJanRoman20Zamojski, Lipsko183813 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175819169
TadraMaciejJózef24Zamojski, Łukowa18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
TaigChaimSzloma18Zamojski1851Morska kompania wojskowo-robocza bud. Floty CzarnomorskiejkawalerkrawiecAP Lublin175819290
TajakAdambrak-Węgrowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
TajchmanAbramSzymon21Nowoaleksandryjski1872-Żona Wielafa ,nieczytelne,dzieci nie maŻyd,wiara judajskaAP Lublin175740
Tajdanowski vel PajdanowskiPiotr--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
TajerJózefAntoni21Lubelski18512 Dywizja DragonówkawalerAP Lublin17580514
TajersztejnGerszko--Biłgorajski---nieprawidłowo wpisanyAP Lublin17580246
TajersztejnPerec--Lubelski---AP Lublin17580246
TakPiotr--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Władykaukazie--AP Lublin175821Spis alf.
TakarukPawełAdam-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TalachaIwanAdam-Siedlecki, Niwiski187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873120
TalachaLudwikMikołaj-Siedlecki, Niwiski187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873196
TalachaPawełKacper-Siedlecki187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TalachaJanJan-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TalantaAugustynMarcin20Łuków,Dęblin,Podwierzbie 18402 Dywizja UłanówKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
TalapskiWojciechMikołaj23Hrubieszowski, Łaszczów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
TalarJanKarol20Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
TalarekIgnacyOnufry-Garwolinski, Łaskarzew187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873949
TalarowskiBartłomiej-26-1846---AP Lublin1758134
TalasaJózefPiotr-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TalerLejbaKula23Zamojski, Tarnogród 1844Flota CzarnomorskażonatyŻyd, garbarz. Za ukrywanie się przed spisem.AP Lublin175819267
TaliachaWalentyAntoni-Siedlecki, Niwiski18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin17587387
TałałajAndrzej--Chełmski---AP Lublin17580245
TałanWasylAdam23Bialski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
TałanMichałN., Jadwiga22Podlaska, radzyński, Parczew183718 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175856b.pag
TałanMarcin--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
TałandaFranciszekPaweł23Zamojski, Aleksandrów 1840Flota Czarnomorskaż. Magdalena c. Wojciecha Tracza, ma córkę Katarzynę l.3.WłościaninAP Lublin17580792
TamasikGrzegorzLubelski18404 Dywizja Kawalerii LekkiejAP Lublin175863b.pag.
Tamczuk vel Tańczuk (Tomczuk)SemkoKazimierz21Hrubieszowski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175822542
TamczykJakubZamojski18404 Dywizja Kawalerii LekkiejAP Lublin175863b.pag.
TamoszukBenedyktWawrzyniec-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TanenbaumSzmulAbram21Bialski, Biała 184512 i 13 Rota Inwalidzka w Iżewskiej Fabryce Broniż. Marka ŻyskównaŻyd, krawiecAP Lublin175824b.pag
TanieckiFranciszekTomasz20Hrubieszowski1850Korpus GrenadierówAP Lublin17580592
TańskiPiotrStefan22Hrubieszowski, Hrubieszów1848Flota CzarnomorskaMariannaMieszczanin, szewc AP Lublin175807108
TarabajkaKonstanty-23-1846---AP Lublin17581323
TarachaAndrzej--Lubelski---AP Lublin17580245
TarachaJanWojciech21Zdziechowice1835-KawalerWłościanin, po odbyciu kary więzienia za kradzież. AP Lublin17580857
TarachaStanisławMaciej26Lubelski, Puławy 1838ArtyleriaKawalerWłościanin, czyta i pisze po polsku.AP Lublin175826B.Pag.
TarajskiAndrzej--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
TaranowiczJózefFranciszek20Hrubieszowski, [?] 1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin175807
TarapataMarcinPaweł24Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
TararaMarcin--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
TararajJanMaciej, Paraskiewia20Podlaska, siedlecki, Dzierzby, Wieska1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
TarasWasylStefan20Hrubieszowski, Hrubieszów1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin175807
TarasKazimierzWincenty20Krasnostawski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyŻona Marianna KucharukOsadnikAP Lublin175820132
TarasAndrzejŁukasz22Bialski,1853Flota Czarnomorskaż.Katarzyna DanielukAP Lublin175834b.pag.
TarasPawełMichał20Radzyński1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
TarasŁukaszTymoteusz20Krasnostawski, Turobin 1840Flota Czarnomorskaż. Marianna c. Pawła Mazurka, bezdzietnyWłościaninAP Lublin17580791
Taras vel ŁepkoIwanMikołaj23Zamojski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175860B.Pag.
TarasiewiczJózef--Hrubieszowski1848Flota Czarnomorska--AP Lublin17580757
TarasiewiczMikołajJan20Siedlecki1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
TarasiukAntoni--Hrubieszowski---AP Lublin17580245
TarasiukMikołajIwan23Radzyński, Korolówka1848Korpus Kaukaskiż. Helena GrabkównaWłościaninAP Lublin17580594
TarasiukGrzegorzDymitr21Hrubieszowski, Sachryń1840Flota Czarnomorskaż. Katarzyna c. Filipa (?), bezdzietny.WłościaninAP Lublin17580750
TarasiukMikołajJan20Krasnostawski1852Flota CzarnomorskaŻona Anna LylczypaOsadnikAP Lublin175820214
TarasiukMikołaj--Krasnostawski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
TarasiukJakubPiotr22Bialski,Sławcinek1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
TarasiukMikołajIwan23Radzyński, Korolówka1848Korpus Kaukaskiż. Helena GrabkównaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
TarasiukChwedorMarcin, Hapa20Podlaska, bialski, Terespol183718 Dywizja Piechotyż.EudokiaMieszczanin, stelmachAP Lublin175856b.pag
TarasiukKuźmaTaras, Opraska ?21Podlaska, bialski, Małaszewicze Małe, Łobaczew18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
TarasiukCyprianStefan21Radzyński1839Oddzielny Korpus Kaukaskiż. Ksenia SwernikWłościaninAP Lublin175858b.pag.
TarasiukIgnacyJózef22Radzyński1839Oddzielny Korpus Kaukaskiż. Marianna RomanWłościaninAP Lublin175858b.pag.
TarasiukLudwikFranciszek-Sokołowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
TarasiukTeodorJakub-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
TarasiukMichałFranc-Siedlecki, Mordy187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873209
TarasiukJakow-Bialski, Kobylany18716 Dywizja Kawalerii-Dziecko nieślubneAP Lublin175873286
TarasiukFomaAntoni-Konstantynowski, Pawłów187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873917
TarasiukJoachimDaniel-Radzyński, Brzozowy Kąt187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin175873990
TarasiukTomaszJoachim-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TarasiukKonstanty--Łukowski, Romanów 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
TarasiukMelan--Łukowski, Włodawa1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
TarasiukTeodorJan Ewa21Siedlecki,Mordy,Hołubla183617 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
TaratykaMaksymJakub26Radzyński,Włodawa,Korolówka18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin17580740
TaratykaJoachimŁukasz25Radzyński,1853Flota Czarnomorskaż.Magdalena N.AP Lublin175834b.pag.
TarczewskiJanAleksander-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TarczynskiJan Ludwik--Lubelski---w szpitalu choroba padaczkaAP Lublin17580245
TarczyńskiKazimierzJózef24Popokowice1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580310
TarczyńskiJózefWojciech21Bialski,Woskrzenice18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin17580740
TarczyńskiIgnacyJan21Lubelski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyŻona Jadwiga WomoniakOsadnikAP Lublin175820112
TarczyńskiWojciechAndrzej24Lubelski1853Rez.Brygada 21 Dyw.Piechoty p-23Żona Franciszka KarkownaOsadnik,czyta i pisze po polskuAP Lublin175820176
TarczyńskiIgnacy--Lubelski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TarczyńskiWojciech--Lubelski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TarczyńskiPiotrPaweł29Radzyński, Łysobyki1848Korpus OrenburskiKawalerMieszczaninAP Lublin175827B. Pag.
TarczyńskiPiotrPaweł29Radzyński, Łysobyk1848Korpus OrenburskiKawalerMieszczaninAP Lublin175828B.Pag.
TarczyńskiWawrzyniec--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
TarenAndrzej--Bialski, Janów 1851--Oszczędzony dla braku sił brata i żony brzemiennej w 5. miesiącu.AP Lublin175830b.pag.
TargańskiWincenty--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
TargonskiSzymonŁukasz20Miechów1835-KawalerMieszczaninAP Lublin11564774-75
TargońskiJanJózef22Lubelski, Michów 1848Flota Czarnomorskaż.MariannaWłościaninAP Lublin17580778
TargońskiWojciechJózef22Lubelski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
TargońskiTomasz--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Noworosyjsku--AP Lublin175821Spis alf.
TargoszMarcin-20-1846---AP Lublin17581313
TargownikMoszekMatys-Radzyński1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
TargowskiTomaszGrzegorz28Krasnostawski, Krasnystaw 1840Flota CzarnomorskaKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polsku.AP Lublin17581410
TarkaWojciech--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
TarkaJacentyJan21Łukowski,Życzyn,Brzeziny18462 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175819151
TarkaWawrzyniecPaweł24Lubelski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyŻona Urszula TkaczykOsadnikAP Lublin175820105
TarkaWalentyJózef25Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820127
TarkaWawrzyniec--Lubelski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TarkaWalenty--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TarkaWojciechWincenty25Zamojski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175822534
TarkaWojciech--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
TarkowianKacperBartłomiej24Łukowski, Domaszewnica1847Butyrski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175804150
TarkowskiKsaweryStanisław20Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
TarkowskiAleksanderFranciszek22Siedlecki,1853Parkowa ½ Rota N 2 Zarządu Inżynierii w twierdzy Benderachż.Marianna Pniewskaczyta i pisze po polskuAP Lublin175834b.pag.
TarkowskiFranciszekAndrzej26Bialski1854Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
TarkowskiStanisławFabian24Siedlecki1834-KawalerSzlachcic dowodu nie składaAP Lublin175852p.pag
TarkowskiPawełAntoni Julianna21Łukowski,Garwolin,Wilkowyja 183617 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin,terminator szewski AP Lublin175854b.pag.
TarkowskiMateuszGrzegorz20Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic. dowodów nie dostarczyłAP Lublin175858b.pag.
TarkowskiRafał--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
TarkowskiAndrzej--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
TarkowskiKazimierzJan-Siedlecki18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TarkowskiJakubWojciech-Bialski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TarłowskiWojciech--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580245
TarnasKazimierz--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TarnogórskiJan--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin17580597
TarnowieckiPawełAntoni24-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580321
TarnowskiKazimierz--Lubartowski---zamieniony na Walentego BilgoradaAP Lublin17580245
TarzeckiAntoni--Hrubieszowski---AP Lublin17580245
TataraPawełMateusz20Czerniejów1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564754-55
TataraKazimierzWojciech21Motycz1834-KawalerWłościaninAP Lublin1758038
TatarynKonstanty--Hrubieszowski18531 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175821Spis alf.
TatarynStefan--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175827B. Pag.
TatelbaumEjzwaPejsak20Lubelski1846Liniowa Kompania Oddz.Pułków i Baterii Artylerii Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerAP Lublin175826B.Pag.
TatkoWawrzyniecStanisław21Siedlecki, Ruchna1845Garnizon Artylerii w AłandskuKawalerWłościaninAP Lublin175818112
TaubMeer LejbMoszko-Bialski, Sławatycze1871--Wrócił przy wezwaniu nr 3354 jako osoba utrzymująca rodzinęAP Lublin175873243
TaubenfeldMoszekJosef15Lubelski1851Batalion Kantonistów Wojennych Zamośćkawalerza brata Herszka , m.LublinAP Lublin175826B.Pag.
Taybe v GolembiewskiJanAndrzej-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
TaygenbaumMoszkoLeybowicz22Radzyński, Krasew1844Roboty Zarządu Komunikacji 4 OkręguKawalerŻyd, szewc AP Lublin175864b.pag.
TąkielJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
TchodzewskiBonifacy--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
TchortowskiLudwikWojciech21Łukowski,1853Rota 6 i 7 8ej garnizonowej artyleryjskiej brygadyKawalerAP Lublin175834b.pag.
TchorzIwanDaniło23Łukowa1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647172-173
TchorzMateuszJan24Sernik1835-KawalerWłościanin, za niestawienie do delegacjiAP Lublin17580860
TchorzewskiAntoni,WalentyKazimierz20Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820152
TchorzewskiWalenty Antoni--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TchorzewskiDionizy--Siedlecki, Zbuczyn1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
TchorzewskiFeliksJan20Siedlecki1852Flota CzarnomorskaŻona Monika ŁugowskaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
TchorzewskiAdamAntoni20Łukowski1854Dywizja Artylerii GrenadierówKawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
TchorzewskiMichałJakub20Siedlecki1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.35KawalerSzlachcicAP Lublin175835b.pag.
TchorzewskiMichałJózef Marianna21Siedlecki1835-Kawalerszlachcic dowodu nie składaAP Lublin175853p.pag.
TchorzewskiAntoniJan, Marianna26Podlaska, siedlecki, Żurawin, Izdebki18376 Lekka Dywizja Kawaleriiż.Magdalena, zabiera ze sobąSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175856b.pag
TchorzewskiJanPaweł, Barbara20Podlaska, siedlecki, Obniny ?1837Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic bez dowodówAP Lublin175856b.pag
TchorzewskiMateuszWawrzyniec-Siedlecki1867--AP Lublin175872Spis alf.
TchorzewskiJózefAntoni-Łukowski, Krassuse187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731228
TchorzewskiIwanFranc-Łukowski, Skrzeszów187131 Dywizja Piechoty-Wyznaczył za siebie najemnika Jana PaszkiewiczaAP Lublin1758731776
TchorzewskiJanFranciszek-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TchorzewskiJanAndrzej-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TchorzewskiAleksanderPiotr-Siedlecki18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TchorzewskiJanFranciszek-Łukowski1872Skróty nieczytelne-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TchorzyckiRochKarol-Sokołowski, Kudelczyn187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731580
TchórzStanisławKrzysztof21Osmolice1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804116
TchórzBłażejMaciej26Kozłówka183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580669
TchórzAugust-22-1846---AP Lublin17581326
TchórzLudwikJan24Lubelski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
TchórzŁukaszJan24Zamojski, Łukowa18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty,AP Lublin175816
TchórzJanProkop23Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyŻona Kina MakarkoOsadnikAP Lublin175820136
TchórzIwan--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TchórzWojciechAntoni21Radzyński,1853Flota Czarnomorskaż.Małgorzata BałabunAP Lublin175834b.pag.
TchórzAndrzejJakub28Radzyński, Plebania Wola 1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175818129
TchórzewskiJanAntoni20Łukowski,Wólka Konopna,Mikłusy18411 Korpus PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin175819167
TchórzewskiAntoniFranciszek22Siedlecki,Tchórzew18462 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin175819152
TchórzewskiJakub Karol--M. Lublin1853Garnizon Artylerii w Gieorgijewsku--AP Lublin175821Spis alf.
TchórzewskiWojciech--Lubelska, łukowski, Sulbiny Górne1851--Niezdatny z powodu braku miaryAP Lublin175831b.pag.
TchórzewskiMichałAntoni20Łukowski,Wierzejki18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175859b.pag.
TchurzBłażejMaciej26Kozłówka183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580661
TchurzStanisławKrzysztof21Osmolice1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175814Spis alf.
TchurzMaciejJakub20Zamojski, Stary Zamość 183815 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
TchurzewskiJanŁukowski18395 Dywizja Kawalerii LekkiejAP Lublin175860B.Pag.
TedoniukTeodor--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
TedoniukJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
TedorowiczAleksanderTeodor20Bialski,Sarnaki18411 Korpus PiechotyKawalerMieszczanin,dobrowolnie w służbie za Jana Skwierczyńskiego z SiedlecAP Lublin175819207
TejbluumJankielNusim-Siedlecki1872Wykupiony za 1000 rubli N 81-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TelakWojciechJózef-Garwoliński1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
TelakowskiLeon--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
Telatuk v SielaszukMikołajN-Włodawski1872Zapisany pod literą S-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TeleczukJanJakub-Radzyński1872Zawrócony, nieczytelne-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TelejkoAndrzejBartłomiej22Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyŻona Rozalia GłowaczOsadnikAP Lublin175820126
TelejkoAndrzej--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TelekaloPiotrMichał23Zamojski1851Kaukaska Półbrygada Rezerwoważona Katarzyna ŁysiakownaAP Lublin17580419
TelepkoAdamIgnacy20Radzyński, Stawski18443 Dywizja Grenadierówż. Anna KoźkównaWłościaninAP Lublin175863b.pag.
TelepkoAntoniLeon20Radzyński, Różanka 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin17580539
TeleryczMaciejMaciej22Adamów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175814Spis alf.
TelerzynskiJan--Tomaszowski---AP Lublin17580245
TeleskaMichał--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
TeleszkaMichałAndrzej20Radzyński,Bochynia?1 Dywizja DragonówKawalerMieszczaninAP Lublin175825B.Pag.
TeligaMichał--Zamojski---AP Lublin17580245
TelikałoMichał--Biłgorajski---AP Lublin17580245
TenebaumIcekGerszek-Siedlecki1867--AP Lublin175872Spis alf.
TenenbaumMoszkoAbram21Lubelski1872-KawalerŻyd,wiara judajskaAP Lublin175740
TenenbaumSzmul Gersz--Chełmski---wykupionyAP Lublin17580246
TenenbaumChaim--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580246
TenenbaumAbramGerszek19Lubelski1852Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 13Żona Dwojra N.ŻydAP Lublin175820
TenenbaumAbramLadi22Lubelski, Lublin1855-kawalerAP Lublin175822506
TenenbaumJowelRachmel21Bialski, Janów 1846Kompania wojskowo-robocza IV okręguŻonaty - Richland MordkoŻyd,szewcAP Lublin175825B.Pag.
TenenbaumSzmulKelma-Konstantynowski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
TenenbaumAbramGerszek-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
TenenbaumMendelJosil-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
TenenbaumWulf AbramLejb-Bialski, Łomazy187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin175873258
TenenbaumJankielMichel-Włodawski, Parczew1871--Wrócił przy wezwaniu nr 3354AP Lublin175873797
TenenbaumSrul IcekSzimcho-Sokołowski, Sokołów187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731418
TenenbaumSzulimAbram-Bialski18722 Dywizja Grenadierów-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TenenbaumSzymon LejzorJankiel-Bialski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TenenbaumJankielSzmul-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TenenbaumMoszko AronAjzyk-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TenenbaumSrulAbram-Siedlecki18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TenengolcDawidMoszek15Bialski, Terespol1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin17580677
TenkoEliaszMaksym, Apolonia20Podlaska, siedlecki, Sokołów18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerMieszczaninAP Lublin175856b.pag
TeńkoMaciej--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
Teodorczak v TeodorczukWalentySzymon21Siedlecki, Czarnowąż 18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175807132
TeodorczukKacperMateusz22Siedlecki, Mołomotki1845Garnizon Artylerii w DyneburguKawalerWłościaninAP Lublin175818104
TeodorczukTomaszJakub26Siedlecki,Mołmotki,Gałki Ruskie 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
TeodorczukFrancIwan-Sokołowski, Sterdyń187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731488
Teodorczuk v KossowskiMarcinAndrzej21Siedlecki, Kossów Ruski184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17581870
Teodorczuk vel TadeuszukSzymon--Lubelska, siedlecki, Przeździatka1851--Niedostawiony, ma być w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
TeodorukAndrzej--Radzyński, Międzyrzec 1851--Oszczędzony dla objętego po rodzicach majątku i żony brzemiennej w 9. m-cu.AP Lublin175830b.pag.
TeofilakBazyliJan25Siedlecki, Hołowienki1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
TeofilakFeliksMarcin-Siedlecki1867--Zamieniony za Puchta JanAP Lublin175872Spis alf.
TeołuckiLudwik--Lubartowski---AP Lublin17580245
TeperekJan--Lubelska, łukowski, Goździk1851--Niezdatny z powodu braku miaryAP Lublin175831b.pag.
TeperekJózefMaciej-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TepermanIzraelJoew19Lubelski1852Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 13Żona Haja RozbakŻyd, traczAP Lublin175820
TepermanBoruchLejbko-Bialski, Rossosz187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873259
Tepfer JanklowiczSrul-19Siedlecki, Węgrów 18489 i 10 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BroniKawalerŻydAP Lublin175827B. Pag.
Tepfer JanklowiczSrul-19Siedlecki, Węgrów18489 i 10 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BroniKawalerŻydAP Lublin175828B.Pag.
TerczynskiJanKacper-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TerebelskiIwanWojciech-Sokołowski, Kowiesy187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731469
TerebusChwedko--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TerebusWasylOstap25(?)183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
TerebusBazyliOstap (Eustachy)25Wołkowyje183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
TeredysAntoni--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
TerembułaMikołaj--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
TeresIzydorŁukasz21Krasnostawski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820141
TeresTeodor--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TeresiukBazyli--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
TereszczukBazyli--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
TereszczukEliasz--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
TereszczukPolikarp--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
TereszczukAndrzejTeodor-Konstantynowski, Rokitno18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin175873861
TereszkiewiczPawełFranciszek20Radzyński18395 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerSzlachcic. dowodów nie dostarczyłAP Lublin175860B.Pag.
Tereszynski v TroszczynskiStanisław-21-1846---AP Lublin17581329
TerlakowskiStefan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
TerleKrystianFryderyk-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
TerleckiFeliks--Chełmski---AP Lublin17580245
TerleckiMichał--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
TerleckiJózefMichał22Krasnostawski, Czułczyce1838Kirasjerzyż. Marianna z Mańkowskich, bezdzietny. Żona poszła za mężemSzlachcic, czyta i pisze po polsku.AP Lublin17581840
TerleckiMichałBartłomiej20Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820135
TerleckiJózef--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TerleckiMichał--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TerleckiFranciszekMichał22Chajownik1836KirasjerzyKawalerszlachcic, czyta i pisze po polskuAP Lublin175860B.Pag.
TerleckiWojciechJózef20Radzyński,Wohyń,Kozłów18463 Dywizja GrenadierówKawalerSzlachcic,piśmienny,zmarłAP Lublin175863b.pag.
TerleckiFranciszekMichał22Chajownik18362 Dywizja KirasjerówKawalerSzlachcic, czyta i pisze po polskuAP Lublin175825B.Pag.
TerlikowskiKajetanJakub22Radzyński18521 Dywizja KirasjerówKawalerOsadnik ,zmarłAP Lublin175833p.pag.
TerlikowskiFranciszekŁukasz20Siedlecki,1853Rota 6 i 7 8ej garnizonowej artyleryjskiej brygadyKawalerAP Lublin175834b.pag.
TerlikowskiMartynJan21Siedlecki,Przeździadka 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
TerlikowskiAndrzej--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
TerlikowskiGrzegorz--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
TerlikowskiJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
TerlikowskiStanisław--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
TermenaMaciejJerzy21Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Agnieszka HałastownaAP Lublin17580454
TermenaPiotrTomasz20Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin17580451
TermenaJózefEliasz21Zamojski, Lipiny1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581418
TernerJankiel HerszChaim-Sokołowski, Sokołów187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731430
TerpiłowskiAdamStanisław28Radzyński,Międzyrzecz,Turów18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
TerskiKamilJan30Gub.Płocka Lipnowski1853Rez.Brygada 21 Dyw.Piechoty p-23KawalerOsadnikAP Lublin175820182
TerskiSamuel--Gub. Płocka1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TesStanisławWalenty21Zamojski, Księżomierz 1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin175814Spis alf.
TesakPiotrSzymon25Lubelski, Palikije18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
TeslaTomaszBłażej-Garwoliński1867--Za niego Wabulski StanisławAP Lublin175872Spis alf.
TessaroJanJózef20Siedlecki, Siedlce 1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin175818135
TessoroLudwik--Lubelska, siedlecki, Siedlce1851--Wzięty do wojskaAP Lublin175831b.pag.
TeszczukIgnacy--Hrubieszowski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
TeściakWincenty--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
TetelbaumSzmulIcek19Radzyński,1853Wojenno Robocza ½ roty N 26 Zarządu InżynieriiKawalerSzewcAP Lublin175834b.pag.
TetelbaumAbramIcek-Sokołowski1867--Zamieniony za Moszko RubenAP Lublin175872Spis alf.
TetelbaumFajwelBerko-Konstantynowski, Janów1871--Wroócił. Wykupił się za 1000 rubliAP Lublin1758731147
TetelcwejnSzul SzulimJudka18Siedlecki1854Niefront.Oddz.Rzemieśln.Brygada 15 Dywizji PiechotyKawalerŻyd,za niego brat Haskiel lat 12AP Lublin175835b.pag.
TeteraPaweł--Łukowski, Włodawa1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
TeterakNaum--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
TeterukLeonStefan22Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
TeteryczMaciejMaciej22Adamów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804117
TeteryczTomaszJózef21Adamów1836KirasjerzyKawalerWłościaninAP Lublin17581836
TeteryczFranciszek--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
TeteryczTomaszJózef21Adamów18362 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
TetiurkaPiotrPaweł28Radzyński,Sławatycz,Hnawki?18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin17580734
TetiurkaAntoniEremiasz20Radzyński,Sławatycze ,Kuzawka18408 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
Tetiurka (Teterka)PantaleonJózef20Radzyński, Hanna 1845Szosteńska Fabryka Prochuż. Katarzyna MichalewskaAP Lublin175824b.pag
TetykMichał--Zamojski1853Dywizja Artylerii Grenadierów--AP Lublin175821Spis alf.
TęczaSzajaBoruch18Siedlecki,1853Wojenno Robocza N 7 Rota Zarządu InżynieriiKawalerKrawiecAP Lublin175834b.pag.
ThejżeMichałKrystian20Siedlecki,1853Parkowa ½ Rota N 2 Zarządu Inżynierii w twierdzy Benderachż.Zuzanna Piedezmarł N 30178/10360-63AP Lublin175834b.pag.
ThonDanielJan20Łukowski, gm. Podole, w. (Wisie?)18476 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175816
TiaraSemkoJan21Zamojski, Księżpol 1838KawaleriaKawalerWłościaninAP Lublin17580418
TichanowSiemion--Lubelska, łukowski, Łaskarzew1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
TimasiakWawrzyniec--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Gieorgijewsku--AP Lublin175821Spis alf.
Tjara (oryg.Tyara)HryćStefan22Zamojski, Księżpol183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
TkaczMaksym--Tomaszowski---AP Lublin17580245
TkaczukStefanNestor27Krasnostawski, (?)1840Flota Czarnomorskaż. Katarzyna c. Wasyla Parona, bezdzietny.Włościanin, po odbyciu kary więzieniaAP Lublin17581433
TkaczukŁukaszJan20Bialski,Rusków1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
TkaczukPiotrMateusz22Bialski, gm. Korczew, w. (Bartków?)18442 Dywizja DragońskaKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
TkaczukKonstantyHalimon21Radzyński18523 Dywizja GrenadierówKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
TkaczukChwedorJan20Radzyński1839Oddzielny Korpus Kaukaskiż. Józefa JuanimnaWłościaninAP Lublin175858b.pag.
TkaczukDominikIwan21Bialski,Kopytawa?18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościanin ,ogrodnikAP Lublin175859b.pag.
TkaczukFranciszekSzymon20Krasnostawski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175860B.Pag.
TkaczukPaweł--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
TkaczukOstap--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
TkaczukJózefFranciszek-Sokołowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
TkaczukFranciszekJózef-Konstantynowski1867--Za brata Radziejewski PawełAP Lublin175872Spis alf.
TkaczukIgnacyJan-Konstantynowski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TkaczykBazyliOnufry22Łukowa1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647136-137
TkaczykJanStanisław23-1834-KawalerTkaczAP Lublin17580324
TkaczykStefanIlko20Hrubieszowski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin17580461
TkaczykStefanAdam25Mogielnica18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościanin, tkaczAP Lublin17580430
TkaczykTomasz--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175805138
TkaczykWawrzyniec--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175805116
TkaczykAntoniMichał22Lubelski, Bychawska 1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin175807114
TkaczykIlko-20-1846---AP Lublin17581312
TkaczykFranciszekKarol21Lubelski, Kaznów1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin1758143
TkaczykWojciech--Krasnostawski18486 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175816
TkaczykJanWojciech22Krasnostawski18525 Lekka Dywizja Kawalerii P28Żona Tekla MaczurekOsadnikAP Lublin17582087
TkaczykJanJan20Lubelski1852Rez.Brygada 21 Dyw.Piechoty p-23KawalerOsadnikAP Lublin175820171
TkaczykJan--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TkaczykJan--Lubelski18535 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821Spis alf.
TkaczykSzczepanAdam25Mogielnica18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerwłościanin, tkaczAP Lublin175863b.pag.
TkaczykStanisławPaweł-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
Tkaczyk v JuszczakPiotr-20-1846---AP Lublin17581324
TłuczekAndrzej--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TłuczekMaciejMikołaj20Krasnostawski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175860B.Pag.
TłustyRachmelGerszek-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
ToberMichałHenryk-Sokołowski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TobiaszJakubAleksander-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
TobiaszPawełbrak-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
TobiaszStanisławAleksander-Garwoliński, Ruda Talubska187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873384
TobolskiIgnacyStanisław27Lubelski18535 Lekka Dywizja Kawalerii P28KawalerMieszczanin,czyta i pisze po polsku i ruskuAP Lublin17582088
TobolskiIgnacy--M. Lublin18535 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821Spis alf.
TobysŁukaszMarcin21Zamojski18526 Dywizja Kawalerii P 28Żona Zofia MichalakOsadnikAP Lublin17582092
TocStanisław-20-1846---AP Lublin1758138
ToczkowskiPaweł--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
ToczkowskiMikołajPaweł-Włodawski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
ToczonyMarcinBartłomiej22-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580321
ToczyńskiMichałWojciech21Radzyński, Jaski1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
ToczyńskiPawełPiotr28Siedlecki,Łazów,Paderewek18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościanin ,brak palca AP Lublin175859b.pag.
ToczyskiPiotrIgnacy22Bialski1834-KawalerSzlachcic dowodu nie składa czyta i pisze po polskuAP Lublin175852p.pag
ToczyskiKarol--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
ToczyskiFrancOsip-Sokołowski, Jabłonna1871--Wrócił, a za niego poszedł Iwanowski???AP Lublin1758731532
ToczyskiTeofilStanisław-Sokołowski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
ToczyskiTomaszTadeusz21Siedlecki,Łuzki,Toczyski Podborne 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175859b.pag.
TodarskiAndrzejStanisław-Węgrowski, Grębków18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731746
TodorczukMarcinFranciszek20Siedlecki, Czarnowąż1847Moskiewski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
TodorskiSzymonStanisław-Węgrowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
TodysŁukasz--Zamojski18536 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821Spis alf.
TogiwskiMichałMarcin20Zamojski1852Artyleryjska Dywizja GrenadierówKawalerOsadnikAP Lublin17582058
TojglichWolf--Lubelski---AP Lublin17580246
TokarczukAntoniMichał22Hrubieszowski1851Kaukaska Półbrygada Rezerwoważona Katarzyna KorzenuwnaAP Lublin17580418
Tokarczuk (Tokaruk)WasylIwan20Radzyński, Orzechów1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175814Spis alf.
TokarczykWawrzyniecJakub25Zamojski1852Artyleryjska Dywizja GrenadierówKawalerOsadnikAP Lublin17582056
TokarczykWojciech--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 11 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TokarczykWawrzyniec--Zamojski1853Dywizja Artylerii Grenadierów--AP Lublin175821Spis alf.
TokarczykJakub--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
TokarczykFranciszekJakub24Zamojski18517 Dywizja Kawalerii LekkiejkawalerAP Lublin175860B.Pag.
TokarewiczStefanTeodor23Bialski,Pratulin1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejŻonaty - Marianna TeodorównaWłościaninAP Lublin175824b.pag
TokarskiJózef--Biłgorajski---AP Lublin17580245
TokarskiLudwik--Lubelski---AP Lublin17580245
TokarskiMikołajTrochim20Krasnostawski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyŻona Katarzyna PajaOsadnikAP Lublin175820120
TokarskiMikołaj--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TokarskiFeliks--Siedlecki, Żarnówka 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
TokarskiPawełTomasz23Siedlecki,1853Druga Lekka Dywizja Kawaleriiż.Franciszka KodeniczAP Lublin175834b.pag.
TokarskiJanKazimierz, Katarzyna26Podlaska, siedlecki, Żarnówka, Podsusze1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
TokarskiMichałWalenty21Siedlecki, Iganie 18481 Dywizja UłanówKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
TokarskiMichałWalenty21Siedlecki, Iganie 18481 Dywizja UłanówKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
TokarskiJózef--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
TokarskiMaksymIwan-Bialski, Lubienka1871--Wrócił. Wstąpiłl Emilian ChomiczukAP Lublin175873354
TokarskiJanRoman-Bialski, Kościeniewicze187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873634
TokarskiStefanMarcin-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TokarskiDawidAleksander-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TokarukWasylIwan20Radzyński, Orzechów1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
TokarzAntoni-20-1846---AP Lublin1758135
TokarzPiotrMaciej21Hrubieszowski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
TokarzJózefWojciech20Zamojski185014 i 15 rota wojskowo-robocza przy Zarządzie InżynieriiAP Lublin175818151
TokarzewskiJanAntoni-Włodawski, Uścimów187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873697
TolakiewiczFranciszekFranciszek-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
ToliasStanisławSzczepan22Krasnostawski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyŻona Elżbieta MaliszewskaOsadnikAP Lublin175820136
TomasStanisław--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TomasiakMikołajJan26Lubartowski1871-Żona Katarzyna ZmudzinChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175740
TomasiakJan--Krasnostawski---AP Lublin17580245
TomasiakMarcin-21-1846---AP Lublin1758134
TomasiakFranciszekAntoni20Radzyński,Przytoczna, Muszenka18411 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175819192
TomasiakMarek WojciechTomasz-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TomasiewiczJózefMikołaj21Zamojski1874-KawalerMieszczanin,wiara rz.kat.AP Lublin175740
TomasiewiczJanAntoni Marianna21Bialski1835-Kawalerwłościanin kominiarzAP Lublin175853p.pag.
TomasikFranciszekMikołaj23Lubelski18526 Dywizja Kawalerii P 28Żona Marianna BudzinskaOsadnikAP Lublin17582097
TomasikFranciszek--Lubelski18536 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821Spis alf.
TomasikWincenty--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175827B. Pag.
TomasikGrzegorzIgnacy24Lubelski, Józefów 18404 Dywizja Kawalerii Lekkiejż. Katarzyna Krenoc, bezdzietnyWłościaninAP Lublin175863b.pag.
TomaszakJakubJózef20Lubartów1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564748-49
TomaszczukTeodor--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TomaszczykMarcin--Lubelska, siedlecki, Wyszków1851--Niezdatny z powodu braku miaryAP Lublin175831b.pag.
TomaszekTomasz--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 11 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TomaszekFranciszek--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
TomaszekJanOnufry-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Tomaszek (Tomaszuk)KazimierzBłażej23Łukowski, Damianów1848Korpus Kaukaskiż. Agnieszka MiszczakównaWłościaninAP Lublin175805119
Tomaszek (Tomaszuk)KazimierzBłażej23Łukowski, Damianów1848Korpus Kaukaskiż. Agnieszka MiszczakównaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
TomaszewskiPawełJakub21Lublin1835-KawalerMieszczanin, czyta i pisze po polsku.AP Lublin11564726-27
TomaszewskiDominik--Hrubieszowski---AP Lublin17580245
TomaszewskiPawełTomasz21Lubelski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17580513
TomaszewskiAntoniStanisław26Czerniejów183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580655
TomaszewskiFranciszek--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
TomaszewskiPawełSebastian27Zamojski1852Flota Czarnomorska P23KawalerMieszczaninAP Lublin175820256
TomaszewskiAntoniPaweł22Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820131
TomaszewskiKonstantynJan20Lubelski1853Rez.Brygada 21 Dyw.Piechoty p-23KawalerOsadnikAP Lublin175820187
TomaszewskiStanisław--Krasnostawski1853Garnizon Artylerii w Władykaukazie--AP Lublin175821Spis alf.
TomaszewskiKonstanty--Lubelski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TomaszewskiAntoni--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TomaszewskiPaweł--Zamojski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
TomaszewskiFranciszekDominik20Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
TomaszewskiJanMichał23Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
TomaszewskiTomaszMarcin24Radzyński1854Flota CzarnomorskaŻona Marianna PiotrkiewiczOsadnikAP Lublin175835b.pag.
TomaszewskiAntoniJerzy Marianna21Radzyński1835-Kawalermieszczanin młynarczykAP Lublin175853p.pag.
TomaszewskiTomaszGrzegorz20Bialski,Biała 18407 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin,garncarz AP Lublin175859b.pag.
TomaszewskiAntoni--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
TomaszewskiMichał--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
TomaszewskiSzczepan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
TomaszewskiStanisławJózef-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TomaszewskiPawełSzymon-Radzyński187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TomaszewskiMaciejJózef-Łukowski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Tomaszewski v NiewiadomskiWojciechKarol23Hrubieszowski1870-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175740
Tomaszewski v KornilukStanisławIgnacy26Krasnostawski18523 Dywizja GrenadierówKawalerOsadnikAP Lublin17582041
Tomaszewski v KornilukStanisław--Krasnostawski18533 Dywizja Grenadierów--AP Lublin175821Spis alf.
TomaszukMichałHryć20Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
TombolaMarcinMikołaj23Struża1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647162-163
TomczakAntoniJakub21Radzyński, Dębowa Kłoda 1843Korpus GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175805143
TomczakFranciszekAntoni20Bialski, Pietrusy1847Tarutyński Pułk JegrówKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
TomczakJakubWojciech21Radzyński1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
TomczakBartłomiej--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
TomczakWojciech--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
TomczukWalentyAntoni21Krasnostawski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnik,katolikAP Lublin175820232
TomczukWalenty--Krasnostawski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
TomczukAndrzejWasyl21Bialski, (w. Bach…?)1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
TomczukPiotr--Bialski, Łosice 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
TomczukJan--Bialski, Mostów1851--Oszczędzony dla brzemiennej żony w 8. m-cu.AP Lublin175830b.pag.
TomczukFranciszekWawrzyniec23Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
TomczukJanJan23Bialski, Czeberaki18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
TomczukAndrzejTomasz-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Tomczuk v ŁukaszukJanStanisław-Konstantynowski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TomczukowskiPawełJan27Siedlecki, Gródek184418 Dywizja Piechotyż. Teodora KondzacinkównaWłościaninAP Lublin17581864
TomczykMikołajSzymon20Łysołaje1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564746-47
TomczykIgnacySzymon22Dzierzkowice1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804108
TomczykIgnacySzymon22Zdziechowice1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805105
TomczykLeon--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
TomczykJakubŁukasz21Zamojski, Janów 18404 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polsku, sukiennik.AP Lublin175863b.pag.
TomczykTomaszKacper20Lubelski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
TomczyńskiAdamAntoni20Lubelski, Lublin1848Flota CzarnomorskaKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polskuAP Lublin17580794
TomeckiAntoniWawrzyniec27Zamojski185014 i 15 rota wojskowo-robocza przy Zarządzie Inżynieriizmarł 1857 r.AP Lublin175818153
TomeckiJózef--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Władykaukazie--AP Lublin175821Spis alf.
Tomiczek (Tomczuk)JózefMaciej20Hrubieszowski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin175826B.Pag.
TomiłoTomaszTomasz27Krasnostawski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin175807124
TomkówMaciejTomasz20Wolica Podhorecka1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580318
TonenbaumUszurGerszek1918519 i 10 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819323
TonkielJózefPiotr-Sokołowski, Dębe Nowe187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731476
TonuzykJakub--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
TopolskiHipolit--M. Lublin1853Garnizon Artylerii w Gieorgijewsku--AP Lublin175821Spis alf.
TopolskiSzymonMichał23Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego KorpusukawalerAP Lublin175826B.Pag.
TopolskiSemenWasyl-Włodawski, Wyryki187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873763
TopolskiMoszko JaklaLejb-Bialski, Łomazy187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873245
Topolski vel TupalskiJózef--Lubelska, bialski, Biała Podlaska1851--Stawał do poboru w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
ToporJankiel--Janowski---AP Lublin17580246
ToporSzulimBoruch-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
ToporowskiJakubJan23Zamojski, Zakrzówek18408 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
ToporowskiMateuszJan22Zamojski, Zakrzówek 1838KawaleriaKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
TorbaMoszko LinaLejbus21Hrubieszowski1870-KawalerŻyd,wiara judajskaAP Lublin175740
TorbaGrzegorzSzymon20Hrubieszowski, Grabowiec18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
TorbaJózef--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
TorbiczGrzegorzJakim20Radzyński, gm. Włodawa, w. (Lutyń?)1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580585
TorbiczGrzegorzJakim20Radzyński, gm. Włodawa, w. (?)1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
TorbiczWarkoJakub20Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Tacja ChwedorczykOsadnikAP Lublin175833p.pag.
TorbiczStanisław--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
TorbiczTomaszKazimierz20Radzyński, gm. Włodawa, w. (?)18433 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
TorbiszStanisław,BłażejN20Lubelski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnik,katolikAP Lublin175820251
TorbiszStanisław--Lubelski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
TorczyńskiFranciszekJózef25Bialski,Korczew,Krzychówek18411 Korpus PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin175819177
TorensMichałGotlib20Radzyński, Sławatycze 1845I Dywizja Kirasjerów - I Rezerwowy Korpus KawaleriiKawalerMieszczaninAP Lublin175818109
ToruńskiWojciechJózef23Podlaska, łukowski, Łuków1843kawalermieszczanin, szewc, czyta i pisze po polsku, był w więzieniu za kradzieżAP Lublin175862b.pag.
ToszkiewiczMaciejPiotr, Tekla22Podlaska, siedlecki, Siedlce18376 Dywizja ArtyleriiKawalerMieszczaninAP Lublin175856b.pag
TotyryczKazimierzMaciej22Zamojski1851Kaukaska Półbrygada Rezerwoważona Rozalia KowalczykownaAP Lublin17580418
TrachtenbergPejsakIcek18Lubelski1852Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 22KawalerŻydAP Lublin175820302
Trachtenberg vel GiesricholdDawidAbram22M. Lublin184514 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriiżona Syma-AP Lublin17580471
TracichlebFranciszek--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin17580587
TracichlebWawrzyniecJózef20Krasnostawski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin175807126
TraczJanFranciszek27Biłgorajski1874-Żona Barbara Dawid ,córka Marianna 1,5 rokuMieszczanin,wiara rz.kat.AP Lublin175740
TraczStanislaw--Lubelski---AP Lublin17580245
TraczIgnacySzymon23Lubelski1851Kaukaska Półbrygada RezerwowakawalerAP Lublin17580421
TraczFeliks--Zamojski1848Sewastopolski Garnizon Artylerii--AP Lublin17581455
TraczWojciech?23Lipki1836KirasjerzyKawalerWłościaninAP Lublin17581849
TraczWojciech--Lubelski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
TraczBartłomiej--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175827B. Pag.
TraczSzajkoSzloma18Siedlecki,1853Flota CzarnomorskaKawalerSzewcAP Lublin175834b.pag.
TraczWawrzyniecSzymon25Lubelski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175860B.Pag.
TraczWasylIwan29Zamojski, Rogoźno 1840Flota Czarnomorskaż. Malanka Szlachta , bezdzietnyWłościanin, bednarz AP Lublin17580784
TraczWojciecJan23Lipsko18362 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
TraczekJanTomasz22Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175825B.Pag.
TraczukJanTeodor21Lipsko1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580493
TraczukDawidStefan20Hrubieszowski, Hrubieszów1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581445
TraczukFranciszekJózef22Bialski, Gruszew184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17581879
TraczykAntoniBłażej20Łukowski,Prawda,Mizary 18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty -KatarzynaWłościaninAP Lublin17580731
TraczykJanPiotr20Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
TraczykFranciszekJózef20Łukowski, Stoczek1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
TraczykFranciszekJózef20Łukowski, Stoczek1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
TraczykJanJakub21Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Marianna PasiejaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
TraczykKacper--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
TraczykAntoniAndrzej23Hrubieszowski, Kaliszany1838FlotaKawalerWłościaninAP Lublin175804135
TraczykKazimierzJan Katarzyna20Siedlecki,Kołodziaż,Możyczyn183618 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
TraczykAntoniAndrzej21Lubelski, Kaliszany183815 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
TrajdakWojciechŁukasz-Łukowski, Prawda187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731407
TraktycznikJolkoAbram22Radzyński1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaŻona Golda CymfmanŻyd,Za niego brat Fajwel lat 15AP Lublin175835b.pag.
Trakymowicz?IgnacyMaciej20Radzyński,Milanów18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonatyWłościaninAP Lublin17580735
TratkiewiczStanisławLeonard-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Trautman vel WojcikJanJan, Małgorzata24Podlaska, łukowski, Borowie1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
TrawinskiJanStanisław-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
TrawińskiMateuszJan24Lubelski1851Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175816
TrebikArtemStanisław21Bialski, Wólka184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17581877
TrebnioFranciszek--Lubelska, siedlecki, Niwiski1851--WziętyAP Lublin175831b.pag.
TrebusMichał--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
TregerGersz JankielDawid18Lubelski18519 i 10 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce Broniżona N., w miejsce jego brat Lejbus Treger 13 lat AP Lublin175819321
TregerIcek JosefIcek231851Morska kompania wojskowo-robocza bud. Floty Czarnomorskiejżona Wera NAP Lublin175819288
TregerLejbusDawid15Lubelski1851Batalion Kantonistów Wojennych Zamośćkawalerza brata Jankiela , m.KurowAP Lublin175826B.Pag.
TrembickiFranciszekTomasz20Radzyński,1853Kaukaska rezerwowa półbrygadaKawalerAP Lublin175834b.pag.
TrembickiStanisławMarcin20Siedlecki,1853Kaukaska rezerwowa półbrygadaz.Marianna NasilowskaAP Lublin175834b.pag.
TrembickiMarcinJan21Siedlecki,1853Kaukaska rezerwowa półbrygadakawalerAP Lublin175834b.pag.
TrembickiJanMateusz, Anna21Podlaska, siedlecki, Olendy Bończe, Uziębły1837Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic bez dowodówAP Lublin175856b.pag
TrembickiAleksanderMaciej-Sokołowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
Trembicki ( Trębicki )PiotrJózef, Tekla21Podlaska, radzyński, Wisznice, Staszowka (?)18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
Trembicki (Trębicki)OsipIwan-Siedlecki, Tarków187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587382
Trembicki (Trębicki)LudwikMikołaj-Siedlecki, Tarków187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873199
Trembicki (Trębicki)AntoniIwan-Bialski, Huszcza187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873265
TremeskiFeliksFranc-Bialski, Rossosz187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873289
TrenerSzaiaJoskowicz23Łukowski, Ryki1844Roboty Zarządu Komunikacji 4 Okręguż. Enia K.Żyd, krawiec AP Lublin175864b.pag.
TrentowskiJakubBernard-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TrepiakJózef--Lubelski---AP Lublin17580245
Treszel (lub Trerzel)AntoniJózef20Krasnostawski, Siedliszcze 1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościanin, kucharzAP Lublin17580784
TrębickiKajetanJózef24Radzyński, Stasiówka1847Butyrski Pułk Piechotyż. Franciszka PawłowskaWłościaninAP Lublin175804116
TrębickiMichałSzymon20Bialski,Huszcza18411 Korpus PiechotyŻonaty-MariannaSzlachcicAP Lublin175819178
TrębickiJanKazimierz22Bialski, Łomazy18452 Dywizja Kawalerii Lekkiejż. Ksienia (?)MieszczaninAP Lublin175819231
TrębickiMarcinJózef Tekla22Radzyński1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
TrębickiAntoni--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
TrębickiJózef--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
TrębickiWincenty--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
TrębickiJan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
TrębickiWojciechPaweł-Siedlecki187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TrębickiJan--Siedlecki, Olendry Bończe1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
TręchowiczFranciszek--Radzyński, Radzyń 1851--Oszczędzony dla gospodarstwa i żony brzemiennej w 8. miesiącu.AP Lublin175830b.pag.
TrędaAntoniŁukasz23Rachanie1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647106-107
TricIwanJakub-Łukowski, Ulan187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin1758731283
TripZelman Icek--Biłgorajski---wykupionyAP Lublin17580246
TrocKondrat--Chełmski---AP Lublin17580245
TrocIwanRoman-Włodawski, Wola Wereszczyńska187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873642
TrocPiotrStefan23-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580318
TrocewiczFranciszekAntoni24Bialski,1853Flota Czarnomorskaż.Helena SierucokAP Lublin175834b.pag.
TrocewiczBenedyktMateusz-Bialski, Rossosz187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873341
TrocewiczTomaszMikołaj22Bialski, Piszczac 18443 Dywizja GrenadierówKawalerMieszczaninAP Lublin175863b.pag.
TrochimAndrzejKazimierz-Łukowski, Trzebieszów187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731401
TrochimczukŁukasz--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TrochimiakAleksanderKrzysztof-Siedlecki, Królowa Niwa187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin17587394
TrochimiukGrzegorzSzymon20Bialski, Biała 184418 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polskuAP Lublin17581867
TrochimiukTomaszMaciej23Siedlecki, Krzak1848Korpus Orenburskiż. Marianna ŻukWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
TrochimiukTomaszMaciej23Siedlecki, gm. Królowa Niwa, w. Krzesk 1848Korpus Orenburskiż. Marianna ŻukWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
TrochimiukStefanJoann-Radzyński, Tłuściec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873956
TrochimowiczJanAleksander26Hrubieszowski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
TrochimowiczStanisławJan21Lubelski1851Flota Czarnomorskażona Franciszka MadejskaAP Lublin175819266
TrochimukIwanLew-Bialski, Sławatycze187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873261
Trochmiczuk (lub Trochinczuk)BłażejPaweł21Krasnostawski, Parypse 1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581439
TrochonowiczKonstantyMichał-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
TrochonowiczBazyli--Łukowski, Żelizna1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
TrochonowiczWincenty--Radzyński, Międzyrzec 1851--Oszczędzony jako dzietny.AP Lublin175830b.pag.
TrochtmanZyśLejba24Krasnostawski, Rejowiec1845Robocze i Łastowe Ekipazy Czarnomorskiej Flotyżona Małka ZysmangrzebieniarzAP Lublin17581031
TrociukPiotrHalimon23Radzyński,Włodawa,Wyżyki18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin17580743
TrociukPawełBialski, 1848Korpus OrenburskiAP Lublin175827B. Pag.
TrociukPaweł JanN.20Bialski, Kostomłoty 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
TrociukWasylNikita22Radzyński1854Flota CzarnomorskaŻona Katarzyna N.OsadnikAP Lublin175835b.pag.
TrociukJanWojciech-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
TrociukOsipIwan-Radzyński, Biała187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873963
TrociukHryćJakub20Bialski, Kostomłoty 18433 Korpus Piechotyż. Zofia KowalównaWłościaninAP Lublin175863b.pag.
Trociuk v PerewozkoLewkoSidor20Kostomłoty1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
TrockiWincentyTomasz23Lubelski1851Flota CzarnomorskakawalerszewcAP Lublin1758098
TroćJózefJan21Bialski, Łysów1847Kałuski Garnizon ArtylerysjkiKawalerWłościaninAP Lublin175819220
TroćJanMikołaj20Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
TroćMikołajPiotr21Radzyński, Opole1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
TroćMikołajPiotr21Radzyński, (Opole?)1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
TroćŁukaszFlorian21Siedlecki1854Flota CzarnomorskaŻona Marcela WołochOsadnikAP Lublin175835b.pag.
TroćTeodor--Łukowski, Bruss 1851--Niezdatny z powodu ropienia ucha lewego i kołtuna na głowie.AP Lublin175830b.pag.
TroćWasyl--Bialski, Cieleśnica1851--Uwolniony jako jedynak z objęcia majątku po rodziciach oraz z uwagi na małą ludność gminy z któej czterech spisowych powołano na zaciąg.AP Lublin175830b.pag.
TrohimiukPiotrMaciej22Bialski, Juniewicze 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin17580535
TrohonowiczDimitrBazyli20Radzyński,Żelizna,Kolembrody18411 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175819168
TrojanAntoniJan21Siedlecki, Kołodziąż 1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
TrojanSzczepan--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
TrojanJózefMaciej Agnieszka21Radzyński,Włodawa,Wilga 183618 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
Trojanek v MelanPaweł--Łukowski, Głosków 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
TrojanowskiJózefPiotr20Siedlecki, Wólka184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17581863
TrojanowskiKsawery--Lubelska, siedlecki, Kowiesy1851--Stawał do poboru w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
TrojanowskiFranciszekStanisław21Radzyński18542 Dywizja DragonówKawalerCzyta i pisze po polsku i ruskuAP Lublin175835b.pag.
TrojanowskiKarolTomasz-Węgrowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
TrojanowskiAleksyJózef-Węgrowski1872Zamieniony na Nowaka wypisanego ze szpitala-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TrojczakMarcinWalenty21Zamojski, Kraśnik 18408 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175826B.Pag.
TrokiewiczWojciechSzymon-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TromińskiFilip--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 11 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TrościańczukEmilianGrzegorz22Radzyński, Derewiczna18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin17580539
TrościańczykAntoni--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
TrubaJanStefan25Zamojski, Krasnobród18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
TrubalskiPawełMichał-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TrubickiAndrzejJulian20Radzyński,Włodawa,Wyryki1 Dywizja DragonówŻonaty-Marianna KociankaWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
TrukMikołajTomasz22Lubelski1873-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175740
TruskolawskiOnufryFranciszek20Z Obwodu Łomżyńskiego, województwa augustowskiego.1835-KawalerSzlachcic. Po odbyciu kary więzienia za podżeganie do inkwizycji.AP Lublin115647168-169
TruskowskiMichał--Bialski, Rusków1851--Niedostawiony- zostaje w więzieniu w Białej. Od 1852 w więzieniu w Lublinie.AP Lublin175830b.pag.
TruszJan--Janowski---AP Lublin17580245
TruszkowskiWawrzyniecWincenty Katarzyna24Bialski,Klimczyce,Chybów 183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
Truszkowski v GomułkaWojciechGrzegorz23Siedlecki,Strzeszew18408 Dywizja PiechotyŻonaty- Agata ,ciężarna Włościanin ,złego prowadzenia, nad prawym okiem ma znamięAP Lublin175859b.pag.
TrybalskiIgnacy--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
TrybuchJózefJakub21Zamojski18523 Dywizja GrenadierówKawalerOsadnikAP Lublin17582043
TrybuchJózef--Zamojski18533 Dywizja Grenadierów--AP Lublin175821Spis alf.
TrybwaserChilMendel23Krasnostawski184514 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiKawaler-AP Lublin17580468
Tryc v SaperaJakubGrzegorz20Krasnostawski, Orłowa18404 Dywizja Kawalerii Lekkiejż. Marianna c. Grzegorza, bezdzietnyWłościaninAP Lublin175863b.pag.
TrychFlorianWojciech22Łukowski, Pawłowice 18476 Dywizja Artyleriiż. Konstancja PawlukównaWłościaninAP Lublin175816
Trychter HezykowiczBerek-19Łukowski, Babice 18483 batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojennychKawalerŻydAP Lublin175828B.Pag.
TryczekMichałPiotr22Łukowski1854Flota CzarnomorskaŻona Magdalena N.OsadnikAP Lublin175835b.pag.
TryczyńskiAntoniWojciech20Hrubieszowski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin17580461
TryczyńskiWawrzyniecJózef22Zamojski, Biłgoraj1840Grenadier w Pułku JegierskimKawalerWłościanin, garncarz AP Lublin175818104
TryczyńskiFranciszekMateusz20Radzyński1839Oddzielny Korpus GrenadierówKawalerMieszczaninAP Lublin175858b.pag.
TryćJan--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
Tryhter HezykowiczBerek-19Łukowski, Babice18483 batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojennychKawalerŻydAP Lublin175827B. Pag.
TrykMateusz--Lubartowski---AP Lublin17580245
TrykStanisławJakub20Zezulin183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
TrykStanisławJakub20Zezulin183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
TrykaMichałSzymon21Zamojski1851Kaukaska Półbrygada Rezerwoważona Marianna Raruwnauwolniony N 54109/8512-53rAP Lublin17580415
TrykaMarcinAntoni20Zamojski18511 i 2 Dywizja Artylerii Grenadierówżona Marianna BokownaAP Lublin175860B.Pag.
TrykaczWojciechMichał21Radzyński18523 Dywizja GrenadierówŻona Franciszka GuzaMieszczaninAP Lublin175833p.pag.
TrykaczKazimierz--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
TrykaczMichał--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
TrykaczWojciech--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
TrykaczSzczepan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
TrykaczStefanWojciech-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
TrykaczStanisławSzymon27Radzyński, Pożarów 18446 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175816
TrylewskiAdam--Lubartowski---AP Lublin17580245
TrynduśMateuszJan21Hrubieszowski, Rachanie18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Katarzyna GardziołaAP Lublin175816
TryszfeldDawidEli20Zamojski, Tarnogród184513 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiKawalertkaczAP Lublin17581021
TrytzStanisławWojciech20Łukowski, Dminin18433 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
TrzaskoKazimierz--Lubelska, radzyński, Międzyrzec Podlaski1851--Wyłączony z tytułu wyboruAP Lublin175831b.pag.
Trzciniowski (lub Trześniowski)AntoniAndrzej23Hrubieszowski, Dzierążnia18408 Dywizja Piechotyż. Agnieszka, bezdzietnyWłościaninAP Lublin175819331
TrzcińskiKacperMarcin27Łukowski,Garwolin,Jagodne1 Dywizja DragonówŻonaty-MariannaWłościaninAP Lublin175814Spis alf.
TrzcińskiJanMaciej20Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic. dowodów nie dostarczyłAP Lublin175825B.Pag.
TrzcińskiStanisławLeon20Łukowski,1853Dywizja GrenadierówkawalerAP Lublin175834b.pag.
TrzcińskiJózefMarcin23Łukowski1834-KawalerWłościanin szewcAP Lublin175852p.pag
TrzcińskiKacperSzymon24Zamojski18511 i 2 Dywizja Artylerii Grenadierówżona Franciszka HajdukownaAP Lublin175860B.Pag.
TrzcińskiWojciechJan21-1834-KawalerMieszczanin, rolnikAP Lublin17580320
TrzcińskiStanisławStanisław Katarzyna26Siedlecki,Chruszczówka,Trzciniec 183613 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin,piśmiennyAP Lublin175854b.pag.
TrzeciakFranciszekGrzegorz21Łukowski, Osieck 1845Garnizon Artylerii w SzwaborskuKawalerMieszczanin, szewc AP Lublin175818102
TrzeciakJan--Krasnostawski18536 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821Spis alf.
TrzeciakOnyszkoFilip20Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
TrzeciakAntoniKacper24Łukowski1854Flota CzarnomorskaŻona Józefa PaleszczakOsadnikAP Lublin175835b.pag.
TrzeciakAdamJan-Garwoliński1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
TrzeciakFranciszekKazimierz-Garwoliński1867--Wynajęty za Filkensztejna SzlomAP Lublin175872Spis alf.
TrzeciakLaurentyIwan-Garwolinski, Osieck187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873551
TrzesniewskiStanisławWawrzyniec22Biłgorajski1871-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175740
TrześnieckiMarcin--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
TrześniewskiKacperMarcin29Hrubieszowski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
TrześniowskiSebastianAdam20Popkowice1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647156-157
TrzewikSzmulSzapcio19Radzyński1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaŻona Han GusułŻyd,szewcAP Lublin175835b.pag.
TrzonekAntoniPaweł-Węgrowski, Stoczek187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731783
TrzonowiczMordkobrakbrakSiedlecki1854Niefront.Oddz.Rzemieśln.Brygada 15 Dywizji PiechotybrakKantonistaAP Lublin175835b.pag.
TrzpielLewLeon-Garwoliński18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TrzpielMichałSzczepan20Łukowski, Jarczówek 18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175807132
TrzyńskiPawełSzymon20Zamojski, Stróża1840Flota Czarnomorskaż. Jadwiga c. Józefa Kozika, bezdzietny. Żona zostaje u rodziny.WłościaninAP Lublin17580770
TuchłowskiJózefJan-Garwoliński1872Zapisany pod literą P-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TuchmanAbram LeibIcek16Krasnostawski, Izbica1855Kantonista w Twierdzy Zamośćkawalerzmarł N 55117/9471- 55AP Lublin17580682
TuchmanMajer IcekJózef22Krasnostawski1846Liniowa Kompania Oddz.Pułków i Baterii Artylerii Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerAP Lublin175826B.Pag.
TuchowiczMarceliFranciszek20Zamojski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin175826B.Pag.
TuchowskiJanStanisław Teresa22Łukowski1835-KawalermieszczaninAP Lublin175853p.pag.
TuchszerSzmulIcek20Bialski185211 Rota wojenno-robocza Zarządu InżynieriiŻona Hana Zając,córka 1/2 rokuŻydAP Lublin175833p.pag.
Tudowski v PudowskiAdam FrancKonstanty-Łukowski, Jakusze1871--Wpisany pod PAP Lublin1758731375
TudrujekMikołajMateusz20Wola Gałęzowska1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580313
TudurekBartłomiejWojciech23Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820152
TudurekBartłomiej--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TugenderHersz MichelMoszko-Radzyński, Międzyrzec187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731106
TugentmanJosekAbram-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TujtkiewiczSzymonŁukasz24Biłgoraj1835-KawalerMieszczanin, za niestawienie się do spisu.AP Lublin115647142-143
TulcinskiKarolJan22Tomaszowski1869-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175740
TulejMichałIwan29Hrubieszowski, Majdan18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
TulejMichał--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
TulejStanisław--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
TulejKarolJan-Siedlecki18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TultonskiTeodorStefan20Hrubieszowski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnik,katolikAP Lublin175820244
TupajMichał--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580245
TupajFranciszekŁukasz20Lubelski, Opole18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
TupalczykKarolTeodor Agata24Bialski1835-Kawalerwłościanin młynarz czyta i pisze po polskuAP Lublin175853p.pag.
TupalskiMarcinJan-Bialski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TurEliaszLew, Uścima21Podlaska, radzyński, Żelizna1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
TurajOnufry-24-1846---AP Lublin1758135
TurbaszewskiJózefN.22Siedlecki, Gródek 1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805109
TurbaszewskiJózefN.22Siedlecki, Małożew1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
TurchowskiKrzysztofSzymon24Bialski, Huszcza184418 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin17581883
TurczynSzymon--Zamojski---AP Lublin17580245
TurczynKazimierz--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175805142
TurczynAntoni-29-1846---AP Lublin17581313
TurczynMikołajJan20Zamojski, Łukowa18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
TurczynakSebastianBartłomiej24Biłgorajski1877-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175740
TurczyniakMaciejSebastian23Zamojski, Łukowa18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
TurczyniakMaciejAndrzej27Zamojski18512 Dywizja Kirasjerówżona Helena GrabowskaAP Lublin175824b.pag
TurekMateusz--Tomaszowski---AP Lublin17580245
TurekWawrzyniecJan20Zamojski1851Brygada Rezerwowa - 20 Dywizja Piechoty Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerAP Lublin175807119
TurekWawrzyniecJacenty25Zamojski185014 i 15 rota wojskowo-robocza przy Zarządzie InżynieriiAP Lublin175818144
TurekMarcin--Hrubieszowski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
TurekPiotrPaweł20Zamojski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175822519
TurekMikołajAndrzej20Łukowski, Łomnica1845Włodzimierski Puk Piechoty - 16 Dywizja Piechotyż. Rozalia BaranównaWłościaninAP Lublin175824b.pag
TurekMarcinWawrzyniec29Zamojski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin175826B.Pag.
TurekJózefŁukasz, Ewa22Podlaska, łukowski, Domaszewnica18371 Dywizja Kirasjerówż.Zofia, brzemiennaWłościaninAP Lublin175856b.pag
TurekFranciszekWawrzyniec, Joanna20Podlaska, łukowski, Domaszewnica1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
TurekJan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
TurekAntoniDamian-Garwoliński, Ruda Talubska187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873523
TurekStanisławJacek20Struża1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647148-149
TurekMateuszJacenty20Zamojski, Struża183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580565
TurekJakubJacek21Zamojski, Stróża 18404 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
Turek v TurukMaciejTomasz20Radzyński,Radzyń18462 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175819144
TurembkaAndrzejStefan28Siedlecki, gm. Przeździatka, w. Wólka1845I Dywizja Kirasjerów - I Rezerwowy Korpus Kawaleriiż. Ewa BelińskaWłościanin, zm. 1861AP Lublin17581899
TuremkaWincentyJan20Siedlecki,1853Rota 6 i 7 8ej garnizonowej artyleryjskiej brygadyż.Małgorzata ArmuszczAP Lublin175834b.pag.
TuremkaJakubAntoni20Siedlecki,1853Rota 6 i 7 8ej garnizonowej artyleryjskiej brygadyKawalerAP Lublin175834b.pag.
TurewiczMikołajIgnacy20Hrubieszowski, Dubienka 1848Flota CzarnomorskaKawalerMieszczaninAP Lublin1758143
TurkieltaubAbramChaim-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TurkoOleszko--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
TurlakMichałTomasz20Lubelski, Puławy18409 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
TurlepaWojciechAntoni22Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty,AP Lublin175816
TurlewiczJanMikołaj22Kamionka183614 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17580666
TurnerIzrael--Lubelski---AP Lublin17580246
TurobinerIzrael--Krasnostawski---wykupionyAP Lublin17580246
TurobinerCałaMoszko19Łukowski,1853Flota CzarnomorskaKawalerAP Lublin175834b.pag.
TuroszukOnufryMichał20Radzyński,Włodawa,Okuninka18407 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
TurowskiWasyli--Biłgorajski---AP Lublin17580245
TurowskiJózefMichał20Krasnostawski, Chełm18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
TurowskiWincentyMikołaj21Krasnostawski, Krasnystaw1849Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175819272
TurowskiMichałGrzegorz20Krasnostawski, Wojsławice1849Flota Czarnomorskażonaty, Marianna AP Lublin175819276
TurowskiIdzi FeliksMateusz24Siedlecki, Stara Wieś 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
TurowskiMichał--Zamojski18481 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175860B.Pag.
TurowskiWojciech--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
TurowskiJan--Bialski, Łomazy1851--Niezdatny z powodu początkowej ruptury pachwinowo-workowej, z prawej strony.AP Lublin175830b.pag.
TurskiFranciszek--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580245
TurskiPiotrFranciszek22Lubelski1852Artyleryjska Dywizja GrenadierówKawalerMieszczaninAP Lublin17582053
TurskiPiotr--Lubelski1853Dywizja Artylerii Grenadierów--AP Lublin175821Spis alf.
TurskiSzymon--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Gieorgijewsku--AP Lublin175821Spis alf.
TurskiStanisław--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 14 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TurskiWincentyŁukowski, 1848Korpus OrenburskiAP Lublin175827B. Pag.
TurskiWincentyŁukowski1848Korpus OrenburskiAP Lublin175828B.Pag.
TurskiAndrzejWawrzyniec, Salomea26Podlaska, radzyński, Olszewnica Wielka, Włościska18371 Dywizja KirasjerówKawalerSzlachcic bez dowodówAP Lublin175856b.pag
TurskiAdamMichał, Salomea21Podlaska, łukowski, Strzyżew, Łazy1837Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175856b.pag
TurskiAntoni--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
TurskiJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
TurskiJózefMikołaj-Konstantynowski, Huszlew187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873839
TurskiWiktorAndrzej-Łukowski, Ulan187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731248
TurullaJanEliasz24Bialski, Ostrów1847 Arsenał w Briańsku - Garnizon Artylerrii, 3 Rota KawalerWłościaninAP Lublin175814Spis alf.
TurykJózefOnufry22Bialski, Nowa w gm. Toporów184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17581869
TurykJan--Lubelska, bialski, Toporów1851--Uwolniony na zawsze Listą Kalek z 1850r, jako głucho-niemyAP Lublin175831b.pag.
TurykAntoniCyprian Marianna23Bialski,Dziadkówka?,Krawce?18361 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
TurzykJanWawrzyniec-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TurzykJanPiotr-Bialski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TurzynieckiJózef--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TurzynskiFranciszekMikołaj21Hrubieszowski1874-KawalerMieszczanin,wiara greko-kat.AP Lublin175740
TusinskiFranciszek--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580245
TuszewskiIgnacyFeliks24-1835Wszedł d 10 Pułku Ułanów w czasie rewolucji.KawalerSzlachcic, czyta i pisze po polsku.AP Lublin115647180-181
TuszyłoMaksymSemen20Radzyński,1853Kaukaska rezerwowa półbrygadaKawalerAP Lublin175834b.pag.
TuszyńskiJan--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175805110
TuszyńskiFranciszekDemko27Hrubieszowski, Perespa18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty,AP Lublin175816
TutakWawrzyniecStanisław28Kaliszany1836Flota BałtyckaWdowiec, bezdzietnyWłościaninAP Lublin175804128
TutakWawrzyniecStanisław28Kaliszany1836Korpus KaukaskiWdowiec bezdzietnyWłościaninAP Lublin175805126
TutkaJózefJakub22Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
TutkaJanMarcin24Zamojski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175822529
TutkaWawrzyniecAdam20Janów1835-KawalerMieszczanin, szewc. AP Lublin115647160-161
TwardowskiJanStanisław20Siedlecki,Ożarów,?18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin17580743
TwardowskiAleksanderMateusz29Baba z woj.mazowieckiego1835-KawalerWłościanin, kominiarz. Po odbyciu kary więzienia za rabunek.AP Lublin17580858
TwardowskiLudwikAndrzej-Węgrowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
TwardygroszWojciech Piotr--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Noworosyjsku--AP Lublin175821Spis alf.
TwardzikIwan Jan--Chełmski---wykupionyAP Lublin17580245
TwarowskiJanStanisław26Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerSzlachcicAP Lublin175825B.Pag.
TwarowskiJanAndrzej, Marianna22Podlaska, bialski, Huszcza, Tuczna1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
TwarowskiJózefKacper20Podlaska, bialski, Huszcza, Tuczna1844na rachunek przyszłego poborużona Marianna Skulmowska, bezdzietnyszlachcic niewylegitymowany, był w więzieniu za kradzieżAP Lublin175858b.pag.
TwarowskiJan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
TwarowskiGrzegorz--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
TwarowskiKazimierzIwan-Bialski, Międzyleś187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873269
TwarowskiJanKacper-Bialski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TwarowskiFeliksWalenty20Siedlecki, Grzymały184418 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin17581880
TwarowskiStanisławPiotr20Łukowski, Izdebno 18442 Dywizja DragońskaKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
TwarowskiKasper--Łukowski1843Służba górnicza--AP Lublin175863b.pag.
TworekJózef--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
TyaraJan--Biłgorajski---AP Lublin17580245
TyaraDymitrStefan25Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusuwdowiec,dzieci nie ma tkaczAP Lublin175825B.Pag.
Tyara (?) (Tiara?)HryćStefan22Księżpol183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
TyblowiczMoszkoEli20Łukowski, Stoczek184514 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiKawalerszewcAP Lublin17580471
TyborowskiJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
TybulakWincentyJan22Lubelski, Piotrowice Duże18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Katarzyna JarzynaAP Lublin175816
TyburekTomaszAndrzej25Lubelski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17580510
TychmanIcek LejbFajbus-Bialski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TychmuniwiczŁukaszWawrzyniec Ksenia24Bialski,Hołodnica 183613 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
TyfbergJakub JankielLejbuś21Lubelski, Wieniawa 1844Flota CzarnomorskaKawalerŻyd, czyta i pisze po żydowski, krawiecAP Lublin175816
TyfbergZachariaszSzmul22Lubelski, Lublin1844Flota CzarnomorskaKawalerŻyd, cieślaAP Lublin175819260
TykalewiczTeodorJózef20Bialski,1853Flota Czarnomorskaż.Wowdia MaciejakAP Lublin175834b.pag.
TylmanKrystianKrystian22Siedlecki,1853Flota CzarnomorskaKawalerAP Lublin175834b.pag.
TylusMaciejAndrzej27Janowski1871-Żona Ewa Drwal,dzieci nie maChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175740
TylusJan--Janowski---AP Lublin17580245
TylusSylwester--Janowski---AP Lublin17580245
TylusPiotrWalenty29Zamojski185014 i 15 rota wojskowo-robocza przy Zarządzie InżynieriiAP Lublin175818143
TylusWojciech--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
TylżyckiJanJan25Zamojski1871-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175740
TymSzczepan--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
TymWojciechJoan21Siedlecki1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
TymaszukNestorDymitr22Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
TymaszyńskiDionizyTomasz22Lublin1837-KawalerMieszczanin, szewcAP Lublin17580874
TymczukAndrzej--Tomaszowski---AP Lublin17580245
TymczukSofat--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TymczukMikołaj--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 11 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TymejczakTeodorStefan20Radzyński,1853Flota Czarnomorskaż.Marianna GaworczykAP Lublin175834b.pag.
TymejczukJan--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
TymickiProkopJan20Bialski, Patków 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
TymickiProkopJan20Bialski, Patków1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
TymickiWalentySzymon25Krasnostawski18511 i 2 Dywizja Artylerii Grenadierówżona Krystyna MazurkiewiczownaAP Lublin175860B.Pag.
TymiejczukAdamDaniło-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
TymińskiJózef--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
TymosiewiczBartłomiejJózef21Radzyński,Suchowola,Kopina1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
TymosiewiczJózefRoman21Radzyński, Branica18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin17580535
TymosiewiczFranciszek--Łukowski, Suchowola 1851--Wybrany dla kalectwa brata przełamanego na krzyżu.AP Lublin175830b.pag.
TymosiukBartłomiejMaksym27Krasnostawski, Kumów.1848Flota CzarnomorskaWdowiecWłościaninAP Lublin17581427
TymosiukAntoniPiotr24Siedlecki, Tchórznica1845Pułk Jegrów - 16 Dywizja Piechoty JCW ks. Michała PawłowiczaKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
TymoszczukMikołaj--Hrubieszowski---AP Lublin17580245
TymoszczukAndrzej--Hrubieszowski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
TymoszewskiFomaBonawentura-Węgrowski, Miedzna187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin1758731696
TymoszuchStefanMikita21Bialski,Kościeniewicze,Dąbrowice18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
TymoszukAntoniDenis20Radzyński, Hanna 1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy TronuKawalerWłościaninAP Lublin175806100
TymoszukJakub-21-1846---AP Lublin17581330
TymoszukPaweł--Krasnostawski18532 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175821Spis alf.
TymoszukTrohimPanas21Radzyński, Hanna1848Arsenał w BriańskuKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
TymoszukTrohimPanas21Radzyński, Hanna1848Arsenał w BriańskuKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
TymoszukIwan--Łukowski, Sławatycze 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
TymoszukPiotrEustachy21Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Marianna JakubówOsadnikAP Lublin175833p.pag.
TymoszukKazimierzEliasz22Bialski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
TymoszukBartłomiejTeodor, Teodora23Podlaska, bialski, Janów Podlaski, Bubel1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
TymoszukJan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
TymoszukBartłomiej--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
TymoszukPiotr--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
TymoszukPiotr--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
TymoszukBartoszWawrzyniec-Bialski1867--AP Lublin175872Spis alf.
TymoszukJózefJan-Konstantynowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
TymoszukFiodorNikifor-Bialski, Zabłocie187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873331
TymoszukTeodorIwan-Konstantynowski, Hołowczyce187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873826
TymoszukMichałMarcin-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TymoszukWincentyMaciej-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TymoszukJanŁukasz-Konstantynowski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TymoszukOnufryDenis21Radzyński, Hanna 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin17580537
TymoszukPiotrChwedor21Bialski,Janów,Bubel18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
TymoszukFranciszekTomasz23Bialski, (Cadków?)18433 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
TymuraJanDominik20Krasnostawski18523 Dywizja GrenadierówKawalerOsadnikAP Lublin17582044
TymuraJan--Krasnostawski18533 Dywizja Grenadierów--AP Lublin175821Spis alf.
Tyniecki v DynieckiAntoniKazimierz20Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusukawalerczyta i pisze po polskuAP Lublin175825B.Pag.
TynkiewiczTomaszMarcin-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TynukStefan--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
TypaMaciejLeon23Bialski1839Oddzielny Korpus Kaukaskiż. Anna ParoszWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
TypekJanWalenty22Tomaszowski1871-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175740
TypekAntoniWojciech20Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin17580450
TypekFranciszekPiotr23Hrubieszowski1850Korpus GrenadierówAP Lublin175814Spis alf.
TypekWojciechJózef25Zamojski, Tarnogród18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, AnastazjaAP Lublin175816
TypekJanWojciech20Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175820163
TypekMichał--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 13 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TypekAndrzej--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 13 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TypekJan--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TypinskiPiotrJan24Krasnostawski1874-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175740
TypińskiMichał--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 11 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TyraWojciech--Zamojski1853Rezerwa w Garnizonowym Batalionie Wewnętrznym w Jekaterynosławiu--AP Lublin175821Spis alf.
TysiakStanisław--Siedlecki, Wyszków1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
TyszAndrzej-22-1846---AP Lublin17581318
TyszStefanAndrzej21Bliszcza183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
TyszStefanJędrzej21Biszcza183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
TyszczukFilipMasym-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
TyszelJoselIzrael-Radzyński1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
Tyszewski v DanilukNikitaUlas-Bialski1872Zapisany pod literą D-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TyszkaMelanMaksym Anastazja22Bialski,Bukowice 183618 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
TyszkiewiczWojciechSebastian23Łukowski,1853Garnizon Artylerii w IzmailskuKawalerAP Lublin175834b.pag.
TyszkiewiczLudwik--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
TyszkiewiczAntoni--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
TyszkiewiczWładysławFranc-Siedlecki, Królowa Niwa187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873156
TyszkoWawrzyniecWawrzyniec22Zamojski1873-Żona Anna Krukowska,dzieci nie maChłop,wiara greko.kat.AP Lublin175740
TyszkoMichałStefan25Biłgorajski1873-KawalerChłop,wiara greko.kat.AP Lublin175740
TyszkoJózefAntoni21Zamojski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175822523
TyszlerSrul SzlemaAbram-Bialski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
TytońPawełPaweł24Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Marianna SztenbownaAP Lublin175826B.Pag.
TytusStefanMateusz26Hrubieszowski1849I Dywizja Kirasjerów - I Rezerwowy Korpus KawaleriikawalerAP Lublin175818100
TywonczukJakub--Hrubieszowski---AP Lublin17580245
TywonczukPaweł-25-1846---AP Lublin17581313
TywonekJanBazyli22Łukowski,Sobienie Biskupie Szymoniewicz 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
TywoniukPiotr-21-1846---AP Lublin17581330
TywoniukGmiterIwan24Hrubieszowski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, AnnaAP Lublin175816
TywoniukAntoni--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 12 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
TywoniukTeodorIgnacy20Hrubieszowski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175822523
TywoniukFedkoMichał22Hrubieszowski, Teratyn18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Marianna AP Lublin175816
TyzoFranciszek-20-1846---AP Lublin17581315
TyzoStanisławMaciej20Zamojski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin175864b.pag.
UberszanowiczMichał--Janowski---AP Lublin17580247
UbiejowskiMarcinJakub25Zamojski, Gościeradów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, TeklazaginionyAP Lublin175816
UbinskiWojciech--Lubelski---AP Lublin17580247
UbogiDawidSamson20Siedlecki1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaŻona Rosa N.ŻydAP Lublin175835b.pag.
UchańskiSzczepanIgnacy24Krasnostawski18511 i 2 Dywizja Artylerii Grenadierówżona Agnieszka MazurczukownaAP Lublin175860B.Pag.
UczyńskiStanisławJan21Siedlecki,Łazów,Paderewska Wólka1 Korpus PiechotyŻonaty-Helena KozińskaSzlachcicAP Lublin175819187
UfnalPiotrJózef20Krasnostawski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Józefa AP Lublin175816
UfnalJózefJan21Siedlecki, Wyszków1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175818123
UfnalAntoniAdam-Węgrowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
UfnalApolinaryIwan-Węgrowski, Korytnica187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731733
UfnalJulianAndrzej-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
UfniarzAndrzej--Janowski---AP Lublin17580247
UherMoszekLejbus21Lubelski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 14KawalerŻydAP Lublin175820
UhrSzlomaJankiel21M. Lublin184513 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriiżona EsteracieślaAP Lublin17581021
UlMarcin--Zamojski1853Garnizon Artylerii w Gieorgijewsku--AP Lublin175821Spis alf.
UlaniukAndrzejHryć21Radzyński,1853Dywizja Grenadierówż.Kwilinia N.AP Lublin175834b.pag.
UlaniukStefanMaciej23Radzyński, gm. Sławatycze18473 Dywizja Grenadierówż. Irena PawłównaWłościaninAP Lublin175863b.pag.
UlewiczJózef-26-1846---AP Lublin17581325
Ulewski v OłowskiJanStanisław21Hrubieszowski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175820196
UlianiukOleksyStefan-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
UlianiukAdamMaksym-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
UlicaJanFilip20Lubelski, Żyrzyn18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
UlickiLudwikLeon, Józefata22Podlaska, Siedlecki, Czarnowąż18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
UlikowskiJanAndrzej Franciszka24Siedlecki1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
UlikowskiPiotrSzymon, Ewa23Podlaska, siedlecki, Kołodziąż, Zieleniec183718 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
UlitaFranciszekJózef20Bialski,1853Flota Czarnomorskaż.Helena KazmirownaAP Lublin175834b.pag.
UlkaKrystian--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
UłanekTomaszJan26Głodno1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804103
UłanekTomaszJan26Głodno1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175814Spis alf.
UłanowskiStanisław--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
UłasMikołajMarcin21Biszcza1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647154-155
UłasiewiczJanBazyli Konstancja22Bialski,Woskrzenice?183617 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin,młynarz,piśmiennny AP Lublin175854b.pag.
UłasiukJózefJan, Pałaszka22Podlaska, bialski, Terespol, Starzynka1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
UłasiukIwanNemir20Bialski, Cieleśnica1847Moskiewski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175862b.pag.
UmfladHerszekTojwa18Zamojski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 15KawalerŻydAP Lublin175820292
UminskiMichał--Tomaszowski---AP Lublin17580247
UminskiAndrzejOsip-Garwoliński, Warszawice187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873597
UmińskiJanJózef24Łukowski, Dziecinów 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17581880
UnekWawrzyniecIgnacy20Lubelski, Kozłówka18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
UnfangerSzlomaMoszko19Łukowski1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaŻona Jutka LejzorŻydAP Lublin175835b.pag.
UngerMendelJancew18Zamojski18519 i 10 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819292
UngertJakubIgnacy26Zamojski18517 Dywizja Kawalerii Lekkiejkawalerczyta i pisze po polskuAP Lublin175860B.Pag.
UniczkaStanisław--Tomaszowski---AP Lublin17580247
UrMoszekLejba22Lubelski, Tatary184514 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiKawaler-AP Lublin17580475
UrańskiKlemens--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
Urawski (Uzaski)v GłozowskiStanisławMichał21Łukowski, Łaskarzew 1845Garnizon Artylerii w DyneburguKawalerMieszczaninAP Lublin175818108
UraziukIgnacy--Chełmski---AP Lublin17580247
UraziukMarcinIgnacy21Krasnostawski, Olchowiec18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, MagdalenaAP Lublin175816
UrbalaPaweł--Krasnostawski---AP Lublin17580247
UrbanFranciszek--Hrubieszowski---AP Lublin17580247
UrbanWojciechKazimierz20Lubelski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Marianna MazolichownaAP Lublin17580451
UrbanAntoni-25-1846---AP Lublin17581331
UrbanFranciszekJan23Lubelski, Lubartów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Rozalia CurAP Lublin175816
UrbanMichał--Lubelski1853Garnizon Artylerii w Gieorgijewsku--AP Lublin175821Spis alf.
UrbanMikołajWawrzyniec21Lubelski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175860B.Pag.
UrbanPiotrSzymon20Niemce1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564732-33
UrbanczukTomaszKlemens20Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
UrbanekWawrzyniecTomasz23Łukowski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
UrbanekJanMarcin-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
UrbaniakKazimierzAndrzej24Zamojski,Księżpol183813 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175819162
UrbaniukWincentyPaweł20Bialski,Korczew,Czaple18462 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin,piśmiennyAP Lublin175819141
UrbanowiczMaciejBenedykt21Siedlecki,Siedlce1 Korpus PiechotyKawalerMieszczanin,stolarzAP Lublin175819170
UrbanowiczKazimierz--Podlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
UrbanowiczJanAdam24-1835-KawalerPo odbyciu kary więzienia za kradzieżAP Lublin17580854
UrbanskiIwanJakow-Garwoliński, Wilga187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873549
UrbanskiJanTomasz-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
UrbańczykDominikJan20Bialski,Janów, Wiechlice?18462 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175819154
UrbańskiWojciechMateusz23-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580320
UrbańskiJanMateusz, Jadwiga24Podlaska, łukowski, Maciejowice, Oronne18376 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
UrbańskiJan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
UrbaśJanPiotr26Lubelski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Marianna AP Lublin175816
UrfirerNuchymZelman20Zamojski, Zamość184513 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriiżona Łaja GerszonkrawiecAP Lublin17581016
UrinekAdamIwan-Siedlecki, Niwiski187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587396
UrowskiStanisław--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
UrynIwanDaniło23Krasnostawski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Katarzyna AP Lublin175816
UrynekPawełJózef26Siedlecki, Chodów 1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580580
UrzędowskiMateuszPaweł22Chojno183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580577
UrzędowskiMateuszPaweł22Chojno183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580656
UsIwanAdam-Radzyński, Żelizna187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin175873955
UsarekFranciszek--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin17580247
UsarekLudwikWawrzyniec24Lubelski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
UsikMichałDmitry-Bialski1867--AP Lublin175872Spis alf.
Ustiański (?)MaciejGrzegorz20Żółkiewka1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin17580487
UstjańskiMaciejGrzegorz20Żółkiewka1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805143
UstymiukJanStefan21Hrubieszowski, Strzyżów183814 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin. Za ukrywanie się przez spisem.AP Lublin17580574
UstymowiczBonifacy--Radzyński, Rozwadówka 1851--Oszczędzony dla żony brzemiennej w 8. m-cu.AP Lublin175830b.pag.
UsykKazimierzAndrzej21Krasnostawski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnik,katolikAP Lublin175820237
UsykKazimierz--Krasnostawski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
UsykStefanEmilian23Bialski, Małaszewice Małe 184418 Dywizja Piechotyż. Martocha BałasównaWłościaninAP Lublin17581866
UszalukIgnacy--Podlaska, radzyński1832---AP Lublin175861b.pag
UszerowiczChaimIcek19Lubelski18519 i 10 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce Broniżona Sima FrandtkaczAP Lublin175819322
UszkoJan-20-1846---AP Lublin1758136
FilipSemen-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
TomaszSemen-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
UścianowiczMichałJózefat24Bialski, Piszczac 1847Moskiewski Pułk Piechotyż. Anna KorzeniewskaMieszczaninAP Lublin175858b.pag.
UścińskiJózefFranciszek21Lubelski1851Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175819273
UścińskiJózef--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
UzdowskiJanWojciech20Łukowski1854Dywizja Artylerii GrenadierówKawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
UzdowskiWojciechIgnacy21Łukowski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34Żona Apolonia KliczekOsadnikAP Lublin175835b.pag.
UzembloFrancKarol-Łukowski, Mysłów187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731234
UziakPawełJacenty-Siedlecki1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
UziembłoJanLudwik26Siedlecki,1853Flota Czarnomorskaż.Julianna GrodzkaAP Lublin175834b.pag.
UziembłoTomaszJózef20Łukowki, Jakusze18433 Korpus PiechotyKawalerSzlachcic, czyta i pisze po polsku. AP Lublin175863b.pag.
Uziembło (Uziębło)GrzegorzMarcin25Siedlecki, Uziębły1845I Dywizja Kirasjerów - I Rezerwowy Korpus KawaleriiKawalerSzlachcicAP Lublin175819233
UziębłoTomaszFranciszek27Siedlecki, Dziegietnia 1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy TronuKawalerWłościaninAP Lublin17580698
UziębłoFeliksWalenty23Siedlecki,Strusy,Uziębły1 Korpus PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin175819198
UziębłoFeliks AntoniMikołaj25Siedlecki1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.35KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
UziębłoMarcinSzymon Agata21Siedlecki1835-Kawalerszlachcic dowody ma złożyćAP Lublin175853p.pag.
UziębłoFranciszekJózef23Łukowski, Łuków 18481 Dywizja Ułanówż. Wiktoria KopcińskaMieszczaninAP Lublin175860B.Pag.
UziębłoFranciszekJózef23Łukowski, Łuków18481 Dywizja Ułanówż. Wiktoria KopcińskaMieszczaninAP Lublin175860B.Pag.
UziębłoFranciszek GrzegorzStefan-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
UziębłoSzymonFeliks-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Uziębło v UziembłowskiWojciechMichał25Siedlecki1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
W.lczyńskiWojciechAntoni-Garwoliński, Wilga187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873526
WachJan--Nowoaleksandryjski (Puławski)---wykupionyAP Lublin1758028
WachAdamSzymon20Wierzchowica1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175804129
WachJózefKazimierz21Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Zofia BiałasAP Lublin175816
WachJanIgnacy23Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Dorota MomoszOsadnikAP Lublin175833p.pag.
WachBartłomiejBazyli21Podlaska, radzyński, Wereszczyn1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
WachSzymonWojciech29Piotrków18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
WachSzymonWojciech29Piotrków18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580426
WachAdamSzymon20Wierzchowiska1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805126
WachnachterJosefMoszek21Zamojski, Frampol184513 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiKawaler-AP Lublin17581017
WachniakStefanAntoni22Hrubieszowski, Hrubiszów18404 Dywizja Kawalerii Lekkiejż. Katarzyna, bezdzietny.Włościanin, zwolniony z więzienia w zamian za wstąpienie do armiiAP Lublin175863b.pag.
WachnikAndrzejMarcin21Radzyński,1853Rota 6 i 7 8ej garnizonowej artyleryjskiej brygadyKawalerAP Lublin175834b.pag.
WachnioJanMaciej Barbara23Łukowski,Osieck 183618 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175854b.pag.
WachowiczMilanDmitr22Radzyński1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
WachowiecKarolMateusz-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
WaciutaWasyliJan-Radzyński18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WackoIwan--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
WacukJurkoWasyli20Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820142
WacykJurko--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
WaćkoPiotr--Tomaszowski---AP Lublin1758029
WaćkoJanPanko28Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyŻona Marianna BrozaOsadnikAP Lublin175820141
WadasFrancIwan-Siedlecki, Żeliszew187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873118
WadaszWładysławAdam-Siedlecki1867--AP Lublin175872Spis alf.
WadowskiMarcinBartłomiej Marianna20Bialski1835-Kawalermieszczanin malazr zastępca za spisanego Ludwika Kierylewicza z pod.N=236 księgi spisuAP Lublin175853p.pag.
WagaWalentySzczepan20Zamojski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175822544
WagaPaweł--Zamojski18481 Dywizja Kirasjerów--AP Lublin175860B.Pag.
WagaLeonardKrzysztof24Zamojski, Zwierzyniec 1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580757
WagenfeldHusym--Hrubieszowski---wykupionyAP Lublin17580210
WagnerHerszekNuswim18Lubelski18519 i 10 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819321
WagnerFroimWolf23Zamojski, Kraśnik1844Flota CzarnomorskaKawalerŻyd, szewc AP Lublin175819249
WainbergMendelIcek18Siedlecki18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiKawalerŻydAP Lublin175833p.pag.
WainbergZelmanLejbko21Radzyński18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiKawalerŻydAP Lublin175833p.pag.
Wainberg v Waiberg FiozelŁukowski, 18489 i 10 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BroniAP Lublin175828B.Pag.
Wainberg v Waiberg MoszkowiczFiszel-20Łukowski, Korytnica18489 i 10 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BroniKawalerŻydAP Lublin175828B.Pag.
WaincygerChemiaZysel-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Waintier v Waincigier MajerowiczLejbus-19Łukowski, Wola Zadybska18483 batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojennychKawalerŻydAP Lublin175827B. Pag.
Waintier v Waincigier MajerowiczLejbuś-19Łukowski, Wola Zadybska 18483 batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojennychKawalerŻydAP Lublin175828B.Pag.
Wainzicher (Waynrycher) LejbusowiczHerszko-19Łukowski, Ryki18483 batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojennychKawalerŻydAP Lublin175828B.Pag.
WaisbartIcek JankielWelma19Siedlecki18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiŻona Rufa ZaiwelŻyd, za niego 14 -letni brat Szloma Josel do Kantonistów ZamośćAP Lublin175833p.pag.
WaisbrodJózef--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580210
WajblsynChaim--Lubartowski---wykupionyAP Lublin17580210
WajbsznajderLejzorAbram23Łukowski, Łuków184512 i 13 Rota Inwalidzka w Iżewskiej Fabryce BroniKawalerŻydAP Lublin175824b.pag
WajcSzmulSzloma21Krasnostawski18519 i 10 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalertkaczAP Lublin175819321
WajcmanBerekMendel26Nowoaleksandryjski1871-Żona Fajga Złotegojedbauc,syn Szmul 4 lataŻyd,wiara judajskaAP Lublin175740
WajcmanJoselChem21Radzyński, Włodawa1845Komenda Policju w Odessież. Fajga MordkównaŻydAP Lublin17581844
WajcmanHerszekJankiel19Lubelski1852Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 13Żona Perla LeżmanŻyd, krawiecAP Lublin175820
Wajcman vel CweigAbram IcekMoszek22M. Lublin1845Robocze i Łastowe Ekipazy Czarnomorskiej FlotyKawaler-AP Lublin17581030
WajdaPaweł Piotr--Hrubieszowski---AP Lublin1758029
WajdenbaumDawidMordka19Zamojski1851Morska kompania wojskowo-robocza bud. Floty Czarnomorskiejkawalerzbiegł, wzięty za niego brat Dyba lat 13 do Batalionu Wojennych KantonistówAP Lublin175819298
WajdenbaumLejbaMordko13Zamojski1851Batalion Kantonistów Wojennych Zamośćkawalerza brata Dawida,Kraśnik AP Lublin175826B.Pag.
Wajdenbkusz v KinderbuszSzmulMunisz-Radzyński1872Nieczytelne-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WajgemanIcek--Chełmski---AP Lublin17580210
WajmanMaciejJan20Lubelski, Garbów1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580763
WajmanLejbkoSzmul-Konstantynowski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
WajmanBoruchSzmul-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WajmanKachmanJosel-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Wajmann DawidowiczChaim-18Bialski, Łosice 18483 batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojennychKawalerŻydAP Lublin175827B. Pag.
Wajmann DawidowiczChaim-18Bialski, Łosice18483 batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojennychKawalerŻydAP Lublin175828B.Pag.
WajnapelAbramJudka23m.Lublin1851Morska kompania wojskowo-robocza bud. Floty CzarnomorskiejkawalerdrukarzAP Lublin175819286
WajnapelSzloma LejbSrul-Radzyński1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
WajnbergIcekLeibus18Opatowski, Ostrowiec1855-kawalerAP Lublin175822512
WajnbergHerszko--Lubelska, siedlecki, Sokołów1851--Zbiegł. Dostawiony w 1852AP Lublin175831b.pag.
WajnbergAbram HerszbrakbrakRadzyński1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriabrakŻyd,KantonistaAP Lublin175835b.pag.
WajnbergGerszekBoruch-Węgrowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
WajnbergJerachmilJankiel-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
WajnbergJosekWulf-Siedlecki, Sieroczyk?????187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587329
WajnbergSrul LejbAbram-Bialski, Biała187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-Powrócił jako należacy do 3 kategoriiAP Lublin175873229
WajnbergFroim LejzorGersz berek-Radzyński187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Wajnberg v KotlarukHaskiel MoszkoSanel-Siedlecki1867--AP Lublin175872Spis alf.
WajndorfSzmul AbramSzmules18m.Lublin18519 i 10 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175819322
WajnebrotAbramHersz-Siedlecki, Siedlce187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587336
WajnertMichał-20-1846---AP Lublin17581332
WajnglasIcek--Lubelski---ponad kontygentAP Lublin17580210
WajnistokSrul, SzymonNaftal22Biłgorajski1872-Żona Bruha N,dzieci nie maŻyd,wiara judajskaAP Lublin175740
WajnsztejnJankielSzlule19Lubelski1851Morska kompania wojskowo-robocza bud. Floty Czarnomorskiejkawalerurlopowany na 2 lata dla poratowania zdrowia N 103511/16098-1853AP Lublin175819291
WajnsztejnMoszekBeniamin-Bialski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
WajnsztejnIcekLejzor-Bialski, Sitnik1871--Wrócił jako zaliczony do 3 kategorii. Za niego poszedł Felyman???AP Lublin175873372
WajnsztokHaim ManesDawid20Lubelski1846Liniowa Kompania Oddz.Pułków i Baterii Artylerii Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerAP Lublin175826B.Pag.
Wajntraub BerkowiczChaim Hersz-18Radzyński, Włodawa18483 batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojennychKawalerŻydAP Lublin175827B. Pag.
Wajntraub BerkowiczChaim Hersz-18Radzyński, Włodawa 18483 batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojennychKawalerŻydAP Lublin175828B.Pag.
WajntroubSrul Szumin??Josel-Włodawski, Włodawa187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873783
Wajnzicher LejbusowiczHerszko-19Łukowski, Ryki18483 batalion wojskowo-roboczy Zarządu Osad WojennychKawalerŻydAP Lublin175827B. Pag.
WajsWolfSzmul22Zamojski184514 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriiżona Chaja Ryfka-AP Lublin17580468
WajsbergJankiel?20Siedlecki,Przewuski?1846Kompania wojskowo-robocza IV okręguKawalerŻydAP Lublin175825B.Pag.
WajsbladLejbuśPanta24Lubelski1851Morska kompania wojskowo-robocza bud. Floty CzarnomorskiejkawalerAP Lublin175819293
WajsbrodIcek--Lubelski---AP Lublin17580210
WajschonikHerszekAbrambrakKrasnostawski1852Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 13KawalerŻyd, za niego brat Dawid lat 15 do KantonistówAP Lublin175820272
WajserJózefMoszek15Zamojski, Tomaszów1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin17580676
WajsgonikDawidAbram15Krasnostawski1852Wojenni KantoniściKawalerŻyd, w miejsce brata Gerszka AbramaAP Lublin175820317
WajslukHaskelGerszek-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WajsmanIdelKonel16Lubelski, Wola Skromowska1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin17580679
WajsmanMordkoMajer18Lubelski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 22KawalerŻydAP Lublin175820
WajsmanEliaHersz-Włodawski, Parczew187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873813
WajsmanMordkoDawid-Konstantynowski, Łosice187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873936
WajsmanJudkoSzymsio-Sokołowski, Sokołów187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731420
WajsmanJoselAbram-Radzyński1872Nieczytelne-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Wajszteter v NajszteterChaim JosekAbram-Łukowski1872Zapisany pod literąm N-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WajsztokJankielBialski,1853Wojenno Robocza N 7 Rota Zarządu InżynieriiKnatonistaAP Lublin175834b.pag.
WajtasKacperAntoni20Łukowski,Drażgów,Zawitała1841Korpus GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175805146
WakulakJanPodlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
WakulakJanTeodor-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
WakulakAndrzejLukin-Radzyński, Siemień187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin175873982
WakulakDemianDanił21Bialski,Kulczyn18407 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
WakulczukAndrzejMichał20Radzyński, Hołowno 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17581879
WakuliczFranciszek--Lubelska, siedlecki, Miedzna1851--Niedostawiony, ma być klerykiem w zakonie misjonarzy w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
WakulikAleksyMikołaj-Radzyński187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WakulukJanStefan-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WakułaMichałKrzysztof-Siedlecki187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WakułaAdamFranciszek-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WalSzymonAndrzej20Średnie1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175814Spis alf.
WalSzymonAndrzej20Średnie1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
WalantusSzymonAdam22Lubelski, Lublin1840Flota CzarnomorskaKawalerMieszczaninAP Lublin17581443
WalaszekAdamAntoni20Lubelski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin1758056
WalaszekGrzegorz--Lubelska, łukowski, Ryki1851--Niedostawiony, ma być w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
WalaszekJanIgnacy24Czemierniki1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564750-51
WalaszekAndrzej--Łukowski, Ryki1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
WalczakAntoni-21-1846---AP Lublin17581325
WalczakJakub-23-1846---AP Lublin17581328
WalczakWojciechJózef21Siedlecki, Niwiska 18476 Dywizja Artyleriiż. Katarzyna NoszczakównaWłościaninAP Lublin175816
WalczakJanWincenty20Siedlecki,Zbuczyn,Wólka Kamienna18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
WalczakKazimierzPodlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
WalczakJanFranciszek-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WalczakMarcinStanisław23Babin1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564742-43
Walczak (lub Walczuk)Jan--Siedlecki, Skolimów Starawieś 1851--Oszczędzony jako dzietny.AP Lublin175830b.pag.
WalczukJanWincenty22Chełmski1872-KawalerChłop,wiara greko.kat.AP Lublin175740
WalczukIwan--Chełmski---AP Lublin1758028
WalczukIwan--Chełmski---AP Lublin1758028
WalczukAndrzej-21-1846---AP Lublin1758135
WalczukStanisławTeodor22Siedlecki,1853Parkowa ½ Rota N 2 Zarządu Inżynierii w twierdzy Benderachż.Marianna LisikAP Lublin175834b.pag.
WalczukFeliksIgnacy20Siedlecki,1853Rota 6 i 7 8ej garnizonowej artyleryjskiej brygadyż.Marianna WalczukAP Lublin175834b.pag.
WalczukEliasz--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
WalczukWojciechChwedor20Siedlecki, Szczuczyn 18433 Korpus Piechotyż. Marianna DanielczankaWłościaninAP Lublin175863b.pag.
WalczukAndrzejAndrzej23Malice183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
WalczukKarolJakub-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WalczukAndrzejJędrzej23Malice183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
WalczynaJózefKacper23Radzyński,1853Flota Czarnomorskaż.Marianna DadynownaAP Lublin175834b.pag.
WalczyńskiWawrzyniecAntoni20Zamojski, Kraśnik183815 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175864b.pag.
WalczyszynMichałAntoni20Hrubieszowski1851Brygada Rezerwowa - 20 Dywizja Piechoty Oddz. Korpusu Kaukaskiegożona Katarzyna MurzyczykownaAP Lublin175806101
WalczyszynMarcinMarcin21Łukowa obw.zamojski1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580330
WaldcholtzUszerChaim22Zamojski, Kraśnik1844Flota Czarnomorskaż. Merta z Brenerów, bezdzietny, żona poszła za mężem.Żyd, szewc AP Lublin175816
WaldhirzGackelMortka19Zamojski1846Liniowa Kompania Oddz.Pułków i Baterii Artylerii Oddz. Korpusu Kaukaskiegokawalerwzięty do służby za brata BoruchaAP Lublin175826B.Pag.
WaldmanJoelLejzor20Krasnostawski, Izbica184514 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriiżona Ryfka-AP Lublin17580465
WaldmanLejzorHerszek23Zamojski, Frampol184513 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriiżona Chana Elerman-AP Lublin17581025
WaldmanSzajaWulf20Hrubieszowski1846Liniowa Kompania Oddz.Pułków i Baterii Artylerii Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerAP Lublin175826B.Pag.
WaleczkoMichałMikołaj24Biłgorajski1872-KawalerChłop,wiara greko.kat.AP Lublin175740
WaleczkoMikołajIwan20Zamojski1850Bataliony wojskowo-robocze Zarządu Osad WojennychAP Lublin175818165
WaleczyńskiAntoniWalenty20Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175825B.Pag.
WalenciakKacperKazimierz20Lubelski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnik,katolikAP Lublin175820245
WalenciakKasper--Lubelski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
WalendzikWalentySzymon21Łukowski, Życzyn18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175807136
WalendzikFilipWawrzyniec22Radzński, Jedlanki 18436 Korpus Piechoty, 18 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175819114
WalendziukJanTymoteusz22Bialski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
Walentczak (Walendczak)WincentyStanisław21Siedlecki, Trzciniec 1847Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
WaleńczukJanTomasz20Radzyński,Uhnin,Dębowa Kłoda18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerMieszczaninAP Lublin175859b.pag.
WalesińskiTadeuszJacenty20Radzyński,Przewłoka18407 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
WalewskiNikodemAntoni20Siedlecki,Siedlce1841Korpus GrenadierówKawalerMieszczanin,malarz,krzywy palec lewej rękiAP Lublin175805110
WalewskiWincenty--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175805135
WalewskiFranciszekStanisław20Lubelski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotykawalerczyta i pisze po polskuAP Lublin175816
WalewskiStanisławMateusz-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
WalędzikJanAntoni21Siedlecki18521 Dywizja KirasjerówŻona Anastazja BoryciakOsadnikAP Lublin175833p.pag.
WaliaAleksanderHawryło22Łukowski,Kujawy,Kozyły18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin17580737
WalickiJózefKacper20Radzyński, Jeziory1848Korpus Orenburskiż. Marianna SmolińskaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
WalickiJózefKacper20Radzyński, Jeziory 1848Korpus Orenburskiż. Marianna (Smolińska?)WłościaninAP Lublin175828B.Pag.
WalickiLudwikKacper21Radzyński,Suchowola,Jeziory18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
WalickiPiotrWojciech-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
WalickiPawełStanisław-Garwoliński1872Wypuszczony z powodu choroby-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WaligórskiJan--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
WalioGabrielMateusz-Łukowski, Stanin1871--WróciłAP Lublin1758731338
WalkiewiczJanFranciszek22Siedlecki, Bzów1848Korpus Orenburskiż. Teofilia KanstuniczakWłościanin, zmarł 1857r., w 1856 wysłano prośbę o informacje o jego pobycie.AP Lublin175827B. Pag.
WalkiewiczJanFranciszek22Siedlecki, Bzów1848Korpus Orenburskiż. Teofilia KonstańczakZmarł w 1857 rokuAP Lublin175828B.Pag.
WalkowskiTomaszAdam22Krasnostawski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820152
WalkowskiTomasz--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
WalmaTomaszJan26Radzyński1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
WalmaMaksymJózef-Radzyński187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WalmaMarekTerenty26Radzyński, Rudno1845Suzdalski Pułk Piechoty - 16 Dywizja Piechotyż. Katarzyna KostównaWłościaninAP Lublin175824b.pag
WaltmanSzmulAbram Gersz29Zamojski1871-Żona Laja Szmul,4 dzieciŻyd,wiara judajskaAP Lublin175740
WalukWawrzyniecPodlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
WałachZelman DawidJosef20Lubelski1851Morska kompania wojskowo-robocza bud. Floty Czarnomorskiejkawalerw jego miejsce zabrany brat Moszko Mordko Wałach lat 13 do Batalionu Wojennych KantonistówAP Lublin175819295
WałachMoszko MordkoJosef13Lubelski1851Batalion Kantonistów Wojennych Zamośćkawalerza brata Zelmana Dawida , ŁęcznaAP Lublin175826B.Pag.
WałachowskiGrzegorzIgnacy21Łukowski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.35KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
WałkiewiczAndrzejMateusz-Włodawski, Ostrów187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873639
WałoszenStanisław--Chełmski---wykupionyAP Lublin1758028
WanarskiJan-24-1846---AP Lublin17581332
WanarskiJózef--Krasnostawski18536 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821Spis alf.
WanciasiewiczAntoniBazyli25Aleksandrów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
WanciasiewiczAntoniWasyl25Aleksandrów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościanin, zmarł w 1860.AP Lublin175805145
WancusiewiczStefan--Tomaszowski---AP Lublin1758029
WanderMarcinJan24Łukowski, Natolin 18433 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
WandermanJankielAbram18Lubelski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 22KawalerŻydAP Lublin175820
WaneckiMarcinTomasz24Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Ludwika SkowroneckaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
WanieckiAndrzejŁukasz-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WanieskiPaweł--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
WaniowskiMichałMaciej23Radzyński1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
WanoAleksanderProkop20Radzyński,Międzyrzec,Danówka?1841Korpus GrenadierówŻonaty-Marianna DaniuwiczankaWłościaninAP Lublin175805141
WantuszakKarolWawrzyniec-Sokołowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
WańkowskiJanFilip21Krasnostawski1850Korpus GrenadierówAP Lublin17580596
Wapniarski v WapniarczykJakubJózef20Wojsławice18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalermieszczanin, szewc, wzięty z więzieniaAP Lublin175860B.Pag.
Wapniarski v WapniarczykJakubJózef20Wojsławice18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerMieszczanin, szewc, po odbyciu kary więzienia za kradzież.AP Lublin175860B.Pag.
WapzakKacperKazimierz20Lubelski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820132
WarchołMichałPiotr24Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Marianna HałasownaAP Lublin17580450
WarchołPawełAdam20Krasnostawski18517 Dywizja Kawalerii LekkiejkawalerAP Lublin175860B.Pag.
WardaKazimierz--Krasnostawski---AP Lublin1758028
WardaPaweł--Krasnostawski---AP Lublin1758028
WardaJanAntoni21Krasnostawski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175820219
WardaJan--Krasnostawski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
WardaMichałWojciech-Łukowski, Gułów187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731247
WardachJózefMichał30Biłgorajski1873-KawalerMieszczanin, wiary rz.-kat.,włókiennikAP Lublin175740
WardakRochKajetan24Łukowski, Miętne1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy TronuKawalerWłościaninAP Lublin175806108
WardakWojciechBłażej28Łukowski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.35Żona Marianna MachowiecOsadnikAP Lublin175835b.pag.
WardakTomaszTomasz Zofia20Łukowski,Gazia?183616 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
WardakWojciechPaweł-Łukowski, Ulan1871--Wrócił zamieniony na innego rekruta KrasuskiegoAP Lublin1758731329
WardakMikołajJan-Garwoliński187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WardalJanJacenty20Łukowski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.35KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
Warduk v WalczukJózef--Siedlecki, Tosie 1851--Niezdatny z powodu spraraliżowania szczęki dolnej.AP Lublin175830b.pag.
WardziakPiotrAntoni20Radzyński,Kakolewnica,Żakowola18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościanin, złej konduity,złodziejAP Lublin17580736
WardziakPawełMichał, Józefa20Podlaska, radzyński, Kąkolewnica 1837Korpus Kaukaskiż.TeklaWłościaninAP Lublin175856b.pag
WardzinskiJanWojciech22Siedlecki, Bojewo1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
WardzińskiJózefMateusz22Łukowski,Łuków18411 Korpus PiechotyKawalerMieszczanin,stolarzAP Lublin175819184
WardzińskiJanWojciech22Siedlecki, Bojewo1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
WardzyńskiStanisławSzymon21Siedlecki1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
WardzyńskiJacentyJan23Łukowski1834-KawalerMieszczanin czyta i pisze po polskuAP Lublin175852p.pag
WardzyńskiFeliks--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
WareckiJózefSemen25Bialski,?,Nowa Wieś18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
Waremko (Weremka)GrzegorzWasyl20Hrubieszowski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175822526
WargockiKacperJan21Łukowski,Radorysz 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
WarownyFranciszekTomasz21Łukowski, Radoryż 1847 Arsenał w Briańsku - Garnizon Artylerrii, 3 Rota ż. Anastazja WarownaWłościaninAP Lublin175814Spis alf.
WarownyBenedyktWawrzyniec24Łukowski, Chrosna1845Garnizon Artylerii w Dyneburguż. Agnieszka BłachównaWłościaninAP Lublin17581894
WarownyWojciech--Lubelska, łukowski, Ryki1851--Niezdatny z powodu braku miaryAP Lublin175831b.pag.
WarownyPiotrJan21Łukowski,1853Flota Czarnomorskaż.Ewa N.AP Lublin175834b.pag.
WarownyGrzegorz--Łukowski, gm. Ryki1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
WarownyKrzysztof--Łukowski, Ryki1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
WarpasPiotrTomasz22Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
WarpasAntoniWawrzyniec22Łukowski, Burzec 1847Moskiewski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
WarszawczykSymchaJankiel19Siedlecki,1853Wojenno Robocza N 7 Rota Zarządu InżynieriiKawalerKrawiecAP Lublin175834b.pag.
WarszawskiSzymon--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
WarszawskiHunaChaim-Bialski, Biała1871--Wrócił. Wyznaczył najemnika Wojciecha FijalskiAP Lublin175873370
WartaczFranciszekAndrzej20Ługów1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564772-73
WartolecPiotrEliasz20Radzyński1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
WarzabaGrzegorzSzymon25Lubelski, (?)18409 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin, kominiarz. Za włóczęgostwo i unikanie spisu.AP Lublin175826B.Pag.
Warzyński (Ważyński)PiotrWincenty22Siedlecki, Jaczew1845Szosteńska Fabryka ProchuKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
Warzysz (Wawrzysz)? (Józef)Tomasz20Krasnostawski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175860B.Pag.
WasągMichałTomasz20Hrubieszowski1849Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175819256
WasągJanWojciech22Zamojski, Aleksandrów 1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościanin, tkaczAP Lublin17581442
WasążnikOnufryPiotr20Łukowski18522 Lekka Dywizja KawaleriiŻona Katarzyna UjkaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
WasenkoFranciszekMichał-Węgrowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
WaserbisDawid GdalJakub21Łukowski, gm. Miętne, w. (?)184512 i 13 Rota Inwalidzka w Iżewskiej Fabryce BroniKawalerŻydAP Lublin175824b.pag
WaserkoptLejbusDawid20Krasnostawski1853Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 14Żona Jolda Mindla NŻydAP Lublin175820286
WasermanMajerHerszek21Lubelski, Józefów n. Wisłą184514 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriiżona Ryfka WarmanbednarzAP Lublin17580483
WasermanChemiaMoszek15Lubelski, Józefów1855Kantonista w Twierdzy ZamośćkawalerAP Lublin17580682
WasermanJosefGerszek18Lubelski18519 i 10 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerszewcAP Lublin175819322
WasermanAbramSzaja20Łukowski18523 Korpus Piechoty - niefrontowe rzemieślnicze oddziały artyleriiKawalerŻyd, za niego brat Szloma lat 14 do KantonistówAP Lublin175833p.pag.
WasersztrumMoszko Józef--Lubartowski---wykupionyAP Lublin17580210
WasersztrumSrul Mendel--Lubartowski---AP Lublin17580210
WasersztrumLejzorSzerszek18Lubelski18519 i 10 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalertkaczAP Lublin175819322
WasertrlerNoachDawid23Lublin1846Liniowa Kompania Oddz.Pułków i Baterii Artylerii Oddz. Korpusu KaukaskiegokawalerkrawiecAP Lublin175826B.Pag.
WasiaczukIgnacy--Radzyński, Motwica 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
WasiakSzymon--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin1758028
WasiakWojciechAndrzej24Lubelski1851Flota Czarnomorskażona Agnieszka NowakównaAP Lublin175819270
WasiakJózefTomasz21Lubelski18525 Lekka Dywizja Kawalerii P28Żona Marianna SlicznyMieszczaninAP Lublin17582086
WasiakJózef--Lubelski18535 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821Spis alf.
WasiakJoachimJózef24Siedlecki1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
WasiakJakubAntoni, Katarzyna25Podlaska, siedlecki, Stawiska1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
WasiakTadeusz--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
WasiakPiotrKazimierz-Węgrowski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WasilanczukBartłomiej--Bialski, Derło1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
WasilczakStefanFranciszek-Siedlecki1867--AP Lublin175872Spis alf.
WasilczukMikołajPiotr21Bialski, Suchodoły Wielkie 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin17580539
WasilczukJanGrzegorz-Sokołowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
WasilczukSemenIwan-Włodawski, Sobibór187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873670
Wasilczuk V KarolukMichałWincenty20Siedlecki,Łuzki,Toczyski Podborne1841Korpus GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175805103
WasilekMichałPaweł20Kąty1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin17580591
WasilekoMichałPaweł20Kąty1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
Wasileski (Wasilewski)PiotrWojciech25Łukowski, gm. Łaskarzew, w. (?)1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
Wasileski (Wasilewski)PiotrWojciech26Łukowski, gm. Łaskarzew, w. (?)1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
WasilewskiWasyli--Hrubieszowski---AP Lublin1758029
WasilewskiIwan--Hrubieszowski---AP Lublin1758029
WasilewskiMichałAntoni27Zamojski, Janów1838FlotaKawalerMieszczanin, sukiennik AP Lublin175804128
WasilewskiWojciechJan25Siedlecki, Gręzów18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175807135
WasilewskiJózef-24-1846---AP Lublin1758138
WasilewskiMichałAndrzej20Bialski,Podków Ruski?1 Dywizja DragonówŻonaty-Jadwiga BorysWłościanin,brak przedniego zębaAP Lublin175814Spis alf.
WasilewskiKacperTeodor26Lubelski185014 i 15 rota wojskowo-robocza przy Zarządzie InżynieriiAP Lublin175818150
WasilewskiStanisławAndrzej22Siedlecki, Wasilew Szlacheci 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17581863
WasilewskiAndrzejJózef25Łukowski, Stężyca 184418 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin17581869
WasilewskiWasylJakub20Radzyński, Lipinki184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17581886
WasilewskiIgnacyFranciszek21Bialski, Hołowczyce 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17581873
WasilewskiJanStefan25Bialski,Janów18462 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175819145
WasilewskiJanJan20Zamojski, Zamość 18408 Dywizja Piechotyż.Marianna c. Szymona Liznoskiego, bezdzietny.Mieszczanin, murarz AP Lublin175819335
WasilewskiAntoniAntoni20Gub.Płocka Lipnowski1853Rez.Brygada 21 Dyw.Piechoty p-23Żona Teneret Bramka,dzieci nie maOsadnikAP Lublin175820181
WasilewskiAntoni--Gub. Płocka1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
WasilewskiNiczyporMichał22Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
WasilewskiLeonWojciech21Siedlecki, Mordy18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty- Urszula SuprynaMieszczaninAP Lublin175826B.Pag.
WasilewskiMichał--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175827B. Pag.
WasilewskiStefan--Lubelska, bialski, Hołowczyce1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
WasilewskiStefanFranciszek22Bialski18522 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
WasilewskiFranciszek MichałFranciszek22Łukowski18523 Dywizja GrenadierówKawalerSzlachcic,Ukończył 4 klasyAP Lublin175833p.pag.
WasilewskiMikołajMichał22Radzyński,1853Dywizja Grenadierówż.Helena KarcinskaAP Lublin175834b.pag.
WasilewskiStanisławFeliks24Bialski,1853Rota N 9 13ej garnizonowej artyleryjskiej brygadyż.Katarzyna KlukowskaAP Lublin175834b.pag.
WasilewskiJózefN20Bialski1854Dywizja Artylerii GrenadierówKawalerOsadnik,Zmarł N 40534/3485-57AP Lublin175835b.pag.
WasilewskiFryderykAndrzej Ludwika25Siedlecki1835-Kawalerszlachcic dowody obiecuje złożyćAP Lublin175853p.pag.
WasilewskiLeonJakub, Agnieszka20Podlaska, łukowski, Garwolin18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerMieszczaninAP Lublin175856b.pag
WasilewskiAndrzejWojciech22Łukowski,Garwolin,Rembków18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyŻonaty-Katarzyna ,ciężarnaWłościaninAP Lublin175859b.pag.
WasilewskiMichałBartłomiej22Radzyński,Łysobyki18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyŻonaty-KatarzynaMieszczaninAP Lublin175859b.pag.
WasilewskiWojciechPodlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
WasilewskiAntoni WincentyŁukasz-Konstantynowski, Huszlew187123 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873831
WasilewskiIwanFilip-Węgrowski, Ossówno187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin1758731728
WasilewskiFranciszekLudwik-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WasilewskiJózefWojciech20Łukowski, Rębków18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175807129
WasilukDawidŁukasz21Bialski, Woskrzenice 1847Butyrski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175804145
WasilukTeofilKasper20Bialski, Dereczanka184418 Dywizja Piechotyż. Tacjanna LitwiniankaWłościaninAP Lublin17581871
WasilukMateuszSylwester22Bialski, Kodeń1848Korpus OrenburskiKawalerMieszczaninAP Lublin175827B. Pag.
WasilukMateuszSylwester22Bialski, Kodeń1848Korpus OrenburskiKawalerMieszczaninAP Lublin175828B.Pag.
WasilukTomasz--Bialski, (Klimczyn..?)1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
WasilukAdam--Lubelska, bialski, Łosice1851--Pocztylion stacji Królowa NiwaAP Lublin175831b.pag.
WasilukMaksym--Lubelska, bialski, Łosice1851--Stawał do poboru w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
WasilukBartłomiejJulian20Bialski,Janów,Ostrów18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
WasilukMaksymJan-Bialski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WasilukJózefJan25Bialski,Konstantynów 1845Suzdalski Pułk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175824b.pag
WasilukJustynWasil Ulana23Bialski,Kijawice183616 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin,blizna na twarzy AP Lublin175854b.pag.
WasilukFranciszekPaweł24Bialski,Zakrze 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościanin ,znamie na prawej stronie twarzy AP Lublin175859b.pag.
WasilukIdziSzymon25Bialski, Bartków 18443 Dywizja GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
Wasiluk (Wasyluk)JanHryć20Bialski, Szydłówka1847Moskiewski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
WasiłowskiWojciech--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
WasiukStefanGrzegorz20Bialski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
WasiukWawrzyniecPodlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
WasiukMikitaKonstanty-Konstantynowski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
WasiuraAndrzejMaciej21-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580328
WasongMoszkoZelman-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WasonrzykWawrzyniecAdam-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
WasonziukKacperAntoniŁukowski1852Flota CzarnomorskaKawalerMieszczaninAP Lublin175833p.pag.
WasowiczBazyliHarasim27Radzyński,Brzozowy Kat 1840Korpus GrenadierówŻonaty-Franciszka, córka 2 lata WłościaninAP Lublin175859b.pag.
WastkowskiKacperKazimierz22Lubelska, bialski, Biała1845kawalerszlachcic niewylegitymowany, czyta i pisze w j.polskim, rosyjski, francuskim, niemieckim i po łacinie, oddany do wojska z woli ojca. Wpis przekreślony, opisany w ksiedze 1845r.AP Lublin175862b.pag.
WasylTomasz--Zamojski---AP Lublin1758028
WasylJan-24-1846---AP Lublin17581313
WasylczukDmitrJan22Radzyński1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
Wasylczuk v KurendaJoachimBazyli25Krasnostawski, Wojsławice 1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17580774
WasylkoWawrzyniec--Biłgorajski---AP Lublin1758029
WasylkoAdamJakub-Garwoliński187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WasylukAleksy--Tomaszowski---AP Lublin1758029
WasylukIgnacy--Bialski, Łosice 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
WasylukTomaszJan20Bialski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
WasylukGrzegorzJan21Bialski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
WasylukLeonJustyn21Bialski,1853Flota CzarnomorskaKawalerAP Lublin175834b.pag.
WasylukJakubJan23Bialski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
WasylukJan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
WasylukJózefZachariasz20Hrubieszowski, Zaborce183815 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
WasylukStefanTeodor-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WasylukKazimierzSzymon-Konstantynowski18725 Brygada Strzelców-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WasylukFiodorMaksym-Radzyński1872Patrz uwagi N 1348-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WasylukTeodorMaksym-Radzyński1872Zawrócony za niego Makaruk-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Wasyluk ( Wasiluk )OnufryKonrad, Pałaszka20Podlaska, bialski, Terespol, Malówka (Malowa Góra)18371 Dywizja KirasjerówKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
WasyłkoBłażej--Biłgorajski---AP Lublin1758029
WaszczukŁukaszJulian23Radzyński, Strzyżówka 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin17580537
WaszczukChwedorSemen22Radzyński, Dołhobrody 18434 Korpus Piechoty, 11 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin17580532
WaszczukŁukaszTeodor27Siedlecki,Mordy,Czepielin 18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin17580738
WaszczukEliaszNikita22Hrubieszowski, Stefankowice 1840Flota Czarnomorskaż. Oxenia c. Jana Rudzia, bezdzietnyWłościaninAP Lublin175807105
WaszczukSzymonKorniła20Radzyński, Leszczanka 184418 Dywizja Piechotyż. KatarzynaWłościaninAP Lublin17581872
WaszczukDionizyMaksym21Bialski,Hołowczyce,Horoszki18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
WaszczukAndrzejPiotr22Radzyński, Horodyszcze1847Tarutyński Pułk Jegrówż. Helena FedorównaMieszczaninAP Lublin175826B.Pag.
WaszczukStefanJan25Radzyński, Zbereże 1847Tarutyński Pułk Jegrówż. Julianna KosiorównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
WaszczukHryćMikołaj21Radzyński, gm. Sławatycze, w. Denice1848Korpus Orenburskiż. (?) MartynównaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
WaszczukHryćMikołaj21Radzyński, gm. Sławatycze, w. (D..)1848Korpus OrenburskiżonatyWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
WaszczukJan--Łukowski, Międzyrzec 1851--AP Lublin175830b.pag.
WaszczukSzymon--Radzyński, Międzyrzec 1851--Oszczędzony jako dzietny.AP Lublin175830b.pag.
WaszczukHryćJan20Radzyński18522 Lekka Dywizja KawaleriiŻona Chwedora PaszczuczankaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
WaszczukJózefAntoni25Siedlecki1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
WaszczukJózefSawko22Radzyński1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34Żona Hana GanojuwiczOsadnikAP Lublin175835b.pag.
WaszczukKorniłoJan22Bialski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
WaszczukJanPaweł22Bialski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
WaszczukJózefStefan29Radzyński1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
WaszczukTichon--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
WaszczukKazimierzStefan-Siedlecki1867--AP Lublin175872Spis alf.
WaszczukFilipSawa-Radzyński, Jabłonna187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731409
WaszczukJanTomasz-Sokołowski187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WaszczukSylwesterAntoni-Radzyński1872Wykupił się 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Waszczuk v WajszczukKazimierzJan-Sokołowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WaszczykIgnacyJan20Lubelski, Iwanowskie Sioło1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin175807110
WaszkiewiczJanDmitrij21Krasnostawski1853Rez.Brygada 21 Dyw.Piechoty p-23KawalerOsadnikAP Lublin175820185
WaszkiewiczJan--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
WaszkiewiczGrzegorz--Lubelska, radzyński, Radzyń Podlaski1851--Pocztylion stacji RadzyńAP Lublin175831b.pag.
WaszkiewiczLeonJózef26Podlaska, łukowski, Domaszewica, Sobole18371 Dywizja Kirasjerówż.Zofia, 1 dzieckoWłoscianin, czyta i pisze po polskuAP Lublin175856b.pag
WaszkiewiczJan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
WaszkiewiczPiotr--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
WaszkiewiczMateusz--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
WaszkiewiczStanisławPodlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
WaszkiewiczKarolPodlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
WaszkiewiczJanWojciech-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
WaszkiewiczMarcinJakub Teresa21Siedlecki,Zbuczyn 183618 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
WaszkiewiczAdamJózef27Lubelski, Niezabitów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
WaszkoFranciszekŁukasz20Zamojski1851Kaukaska Półbrygada Rezerwoważona Apolonia N.AP Lublin17580414
WaszykAntoniLewko21Bialski,Wólka Nosowska1840Korpus GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
WaszyńskiJacentyWojciech Julianna24Siedlecki1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
WaśkiewiczGrzegorzPodlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
Waśko v. MorylWojciechPiotr26Zamojski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
WaślachowskiFranciszekPodlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
Waśny v MasnyWojciech--Łukowski, Osieck 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
Watczuk v MasiczekSebastianN23Radzyński,1853Rota 6 i 7 8ej garnizonowej artyleryjskiej brygadyż.Franciszka N.Zmarł N 38123/13439-63AP Lublin175834b.pag.
WatermanAbram MoszkoMordko-Bialski1872Zawrócony patrz N 1787 nieczytelne-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WatowskiStanisław--Lubelski---AP Lublin1758027
WatrakJózefTomasz25Aleksandrów1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647124-125
WatrakStanisław--Biłgorajski---AP Lublin1758029
WatrakiewiczFranciszekKazimierz23Chełmski1871-KawalerMieszczanin, wiary rz.-kat.,AP Lublin175740
Watulak v SkowronAndrzejPiotr-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WawczStefanWawrzyniec21Łukowski,Osiecki,Łucznica18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty-Rozalia ŻółekWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
WawdyszAntoniStefan-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
WawerMarcin--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin1758028
WawerTomasz--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin1758028
WawerSzymonJan20Lubelski18525 Lekka Dywizja Kawalerii P28KawalerOsadnikAP Lublin17582084
WawerSzymon--Lubelski18535 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821Spis alf.
WawerAndrzejJakub Marianna20Łukowski,Osmolice,Białka183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
WawerMarcinJózef, Marianna21Podlaska, radzyński, Kock1837Korpus Kaukaskiż.AgnieszkaWłościaninAP Lublin175856b.pag
WawerAndrzejRoch-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
WawerMichałRoch-Garwoliński, Osieck187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873410
WawerLudwikMaciej24Lubelski, Żyrzyn1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581423
WawerekŁukaszŁukasz Marianna21Łukowski1835-Kawalerwłościanin kuchcikAP Lublin175853p.pag.
WawerekMarek--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
WawerskiJulian--M. Lublin1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
WawerskiIgnacyTomasz20Radzyński, Siemień 1845Suzdalski Pułk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
WawreniukJanGrzegorz-Konstantynowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
WawreniukSzczepanWawrzyniec20Lubelski, Łęczna 1848Flota Czarnomorskaż.Anna SajewnaWłościaninAP Lublin1758143
WawrentowiczJanGrzegorz21Podlaska, bialski, Sarnaki1842na rachunek przyszłego poborukawalermieszczanin, mularz, byl w więzieniu za kradzieżAP Lublin175858b.pag.
WawrentyMarcinFranciszek23Siemierz1836Korpus KaukaskiKawalerWłościanin, kucharz AP Lublin175827B. Pag.
WawrentyMaciejFranciszek23Siemierz1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
WawriszukKondratGrzegorz-Włodawski, Hansk187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873655
WawriszukAndrzejJakim-Konstantynowski, Bohukały187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873926
WawrowiczLudwikAntoni21Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin17580460
WawrowskiAntoniMaciej20Kraśnik18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerMieszczaninAP Lublin175860B.Pag.
WawrowskiAntoniMaciej20Kraśnik18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerMieszczaninAP Lublin175860B.Pag.
WawrszczakStanisław--Lubelski---AP Lublin1758027
WawryniukFilipWawrzyniec20Radzyński, gm. Mutwica, w. (?)1848Korpus Orenburskiż. Joachima BartoszakWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
WawryniukFilipWawrzyniec20Radzyński, gm. Motwica, w. (?)1848Korpus Orenburskiż. Joachima BartoszukWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
WawryniukMikołajStefan20Bialski,1853Flota CzarnomorskaKawalerAP Lublin175834b.pag.
WawryntowiczFranciszekGrzegorz, Apolonia24Podlaska, bialski, Sarnaki1837Korpus KaukaskiKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polskuAP Lublin175856b.pag
WawrysiakJózef--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
WawryszkoAndrzejAdam20Lipsko183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580576
WawryszkoJędrzejAdam20Lipsko183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17580559
WawryszukMikołajDionizy22Radzyński, Kołacze18477 Dywizja Piechotyż. Katarzyna RadzieckaWłościaninAP Lublin17580721
WawryszukAndrzejFilemon20Radzyński, Kołacze18476 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175816
WawryszukAdamChwedor, Marta22Podlaska, radzyński, Krzywowierzba, Wyhalew1837Korpus Kaukaskiż.TacjannaWłościaninAP Lublin175856b.pag
WawryszukIgnacyKirylow-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
WawrzeckiJanAntoni, Marianna21Podlaska, radzyński, Serokomla1837Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175856b.pag
WawrzekStanisławJakub20Zamojski, Biszcza18409 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
Wawrzeniec v BrzosMaciej--Zamojski---AP Lublin1758024
WawrzeniukWincenty--Chełmski---AP Lublin1758029
Wawrzeniuk v Marancak (Wawrzyniuk)AndrzejWawrzyniec21Łukowski, Prawda1848Korpus OrenburskiKawalerZaciągnięty w miejsce uwolnionego rekruta Jana Kiełczaka.AP Lublin175827B. Pag.
Wawrzeniuk v WawrzyniukAndrzejJan21Łukowski, Strzała1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
WawrzeszczukMiłoszJan-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
WawrzyckiMichałN21Krasnostawski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnik,katolikAP Lublin175820233
WawrzyckiMichał--Krasnostawski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
WawrzyniakJakub---1835--wzrost arsz.2 werszk 9 i 4/8AP Lublin175853p.pag.
WawrzyniukStefanEliasz22Krasnostawski, Chełm1840Flota Czarnomorskaż. Paraszka c. Ignacego Stołpiaka, bezdzietny.WłościaninAP Lublin17581416
WawrzyniukAndrzejJan21Siedlecki, Strzała1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
WawrzyniukAndrzejWawrzyniec21Łukowski, Prawda1848Korpus OrenburskiKawalerWłościanin. W miejsce uwolnionego rekruta Jana Kiełczak.828B.Pag.
WawrzyniukNiczypor--Bialski, Małaszewicze Małe 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
WawrzyniukJózefJan21Bialski,1853Dywizja GrenadierówKawalerAP Lublin175834b.pag.
WawrzyniukFilip--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
WawrzyniukJózefGrzegorz20Bialski, Pawłów 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17581977
WawrzyniukStefan--Radzyński1843Służba górnicza--AP Lublin175863b.pag.
Wawrzyniuk vel WawrysiukDenisJan24Radzyński, Wohyń1847Moskiewski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
WawrzynowiczRomanPodlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
WawrzyszukKrystianIwan Jan23Radzyński1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
WawrzyszukAdam--Łukowski, Opole 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
WawtromiejewBazyliSylwester24Podlaska, bialski, Studzianka1844na rachunek przyszłego poborukawalerwłościanin, ukrywal się przed spisemAP Lublin175858b.pag.
WawwerskiJulianTomasz24Lubelski1852Flota CzarnomorskaKawalerMieszczanin,szewcAP Lublin175820214
WaxmanEliaszSender24Lubelski, Piaski1844Flota CzarnomorskaKawalerŻyd, krawiec AP Lublin175819269
WaynbergFaybuśMajerowicz24Siedlecki, Węgrów1844Roboty Zarządu Komunikacji 4 OkręguKawalerŻydAP Lublin175864b.pag.
WaynszteynDawidJozelowicz21Radzyński, Międzyrzec 1844Roboty Zarządu Komunikacji 4 OkręguKawalerŻydAP Lublin175864b.pag.
WazioSebastianAndrzej24Zamojski18517 Dywizja Kawalerii Lekkiejżona Katarzyna ZielenkownaAP Lublin175860B.Pag.
WazmannSzmul JudkoElo20Siedlecki,Siedlce1846Kompania wojskowo-robocza IV okręguKawalerŻyd, szewcAP Lublin175825B.Pag.
Wącki v WeneckiJanJan Franciszka21Radzyński1835-Kawalermieszczanin ślusarzAP Lublin175853p.pag.
WącławekWawrzyniecWojciech21Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Barbara KłoszkownaAP Lublin17580450
WągrodzkiPawełAntoni20Łukowski,Maciejowice,Podwierzbie18411 Korpus PiechotyKawalerWłościanin,szewcAP Lublin175819172
WąsalaWalentyMaciej23Lubartów1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564764-65
WąsikSzymonBartłomiej27Łukowski,1853Nowoza...lski artyleryjski garnizonAP Lublin175834b.pag.
WąsikKazimierzWojciech, Zofia24Podlaska, łukowski, Ryki, Baranów1837Korpus Kaukaskiż.PetronelaWłościaninAP Lublin175856b.pag
WąsikWojciechPiotr26Łukowski, Ryki1847Moskiewski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
WąsowiczFranciszekJoachim23Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
WąsowiczGrzegorz--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
WąsowiczJanFilip-Garwoliński1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
WąsowskiKazimierzJan21Siedlecki,Turna,Zalesie1 Dywizja DragonówŻonaty-Józefa Rucka,brzemiennaSzlachcicAP Lublin17581974
WąsowskiTomaszGrzegorz20Siedlecki,Miedzna,Żeleźniki18461 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcic,piśmienny po polsku i rosyjskuAP Lublin175860B.Pag.
WcisloPawełAntoni21Zamojski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Agata BuduwiczAP Lublin175826B.Pag.
WcisłoFranciszekJakub22Struża1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647150-151
WcisłoJózef--Janowski---AP Lublin1758028
WdasStanisławAndrzej26Siedlecki,Kutnia?18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
WdowiakStanisław--Biłgorajski---AP Lublin1758029
WdowiakWalentyJózef26Lubelski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin17580456
WdowiakTomaszSebastian25Hrubieszowski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
WdowiakTomasz IIJan24Zamojski, Ciotusza18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
WdowiakSzymonKazimierz22Łukowski,?1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
WeberZelko--Lubelska, radzyński, Włodawa1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
Weczorek (Wieczoruk)BazyliGrzegorz20Radzyński, Kropiwki 1845Suzdalski Pułk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
WedeszkaDenisIgnacy21Radzyński, Radcze1848Arsenał w Briańskuż. Marianna NiewiadomaWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
WedeszkaDenisIgnacy21Radzyński, Radcze1848Arsenał w Briańskuż. Marianna NiewiadomaWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
WegeraEliaszPaweł20Radzyński1854Flota CzarnomorskaŻona Anna N.OsadnikAP Lublin175835b.pag.
WegeraKlemens--Łukowski, Romanów 1851--Oszczędzony dla żony jedynaczki brzemiennej w 8. miesiącu.AP Lublin175830b.pag.
WegieraNikiforJan21Radzyński, Dołhobrody1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin1758123
WegieraNikiforJan21Radzyński, Dołhobrody1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin17581212
Wegiera ( Wegera )JanJoachim, Anna26Podlaska, radzyński, Włodawa, Żuków1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
WejcmanChaimJankiel-Bialski, Biała1871--Wrócił nr 3354 jako utrzymujący rodzinęAP Lublin175873246
WejcygerZisko?Abram-Łukowski, Stoczek187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731433
WejnbergJosefSrul22Lubelski, Markuszów1844Flota CzarnomorskaKawalerŻyd, krawiec AP Lublin175819279
WejsmanJankielBoruch-Konstantynowski187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WejzbartWulfSrul18Łukowski,1853Wojenno Robocza ¼ rota N 14 Zarządu InżynieriiKawalerSzewcAP Lublin175834b.pag.
WelczerZelmanMordka18Krasnostawski18519 i 10 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BronikawalerAP Lublin175827B. Pag.
WeliczkoJanPaweł21Radzyński,Różanka1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
WeliczkoMarekFilip21Radzyński18542 Dywizja DragonówŻona Julianna DenusiukUwolniony na 1 rok N 12393/2126-55AP Lublin175835b.pag.
WeliczkoDanielDawid28Radzyński1854Dywizja Artylerii GrenadierówKawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
WelikWojciechIwan20Radzyński,Horodyszcze,Polubie1 Korpus PiechotyŻonaty -MariannaWłościaninAP Lublin175819175
WelionekKlemensOsip-Węgrowski, Starawieś1871--Wpłacił 400 rubli i otrzymał zaświadczenie o zwolnieniuAP Lublin1758731613
WelkieJózefKazimierz21Hrubieszów1835-KawalerMieszczanin, powroźnik, czyta i pisze po polsku.AP Lublin11564798-99
WelmowiczPaweł--Łukowski, Rozwadówka 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
WeltNuhymSzloma22Lubelski, gm. Radlin1845Robocze i Łastowe Ekipazy Czarnomorskiej FlotyKawaler-AP Lublin17581031
WełniakMarcinAndrzej21Hrubieszowski, Steniatyn1848Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin175807104
WenchSzymonStefan-Garwoliński, Łaskarzew187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873950
WencławickiWojciechJózef21Siedlecki,Stawiska,? 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
WendrychWilhelmWilhelm21Łukowski, Pilawa 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17581965
WeneckiKarolŁukasz-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
WeneraJózef-20-1846---AP Lublin17581318
WenerskiMarcinFilip21Siedlecki, Izdebki-Wąsy18433 Korpus PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin175863b.pag.
WengerskiMichelHersz-Węgrowski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
WengrynTeodor--Biłgorajski---AP Lublin1758029
WengrzykMichałWojciech-Łukowski, Wojcieszków187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731398
WengrzynekMichał--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin1758028
WensakFrancIwan-Sokołowski, Repki187134 Brygada Artyleryjska-AP Lublin1758731485
WenzawskiMichałGrzegorz20Łukowski,Żelechów,Hutu Dwór18402 Dywizja UłanówKawalerWłościanin ,majster szkło,znamię na ustachAP Lublin175859b.pag.
WepaMichałN24Krasnostawski, Żdżanne1848Sewastopolski Garnizon Artyleriiż.Marianna KarpniczenkaWłościaninAP Lublin17581459
WepaAndrzej--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175827B. Pag.
Weraju v KołodziejczakStanisławIgnacy-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WercelSzmulMicel24Zamojski, Zamość1845Robocze i Łastowe Ekipazy Czarnomorskiej FlotyKawalerkrawiecAP Lublin17581032
WerchausBerekAbraham21M. Lublin184513 Rota wojskowo-robocza Zarządu InżynieriiKawaler-AP Lublin17581021
WerchołaAntoniBazyli, Agafia23Podlaska, radzyński, Bezwola183717 Dywizja Piechotyż.MariannaWłościaninAP Lublin175856b.pag
WerczyńskiFranciszek--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
WeredaWalentyJakub Małgorzata20Łukowski,Uścimie 183617 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
WerembekMateuszPiotr-Siedlecki, Domanice187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587350
WerembskiAleksanderAntoni-Siedlecki, Niwiski187123 ???-AP Lublin1758731808
WeremczukIwanChryć20Bialski, Kazanówka1848Korpus Orenburskiż. Katarzyna PanaszakównaWłościaninAP Lublin17581213
WeremczukIwanChryć20Bialski, 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin17581215
WeremczukNiczyforPiotr23Bialski, Kodeń1848Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175814Spis alf.
WeremczukNiceforPiotr23Bialski, Kodeń1848Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175828B.Pag.
WereńczukJózefHrypć21Radzyński,Sławatycze,Kuzawki18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
WereszczyńskiFranciszekMarcin22Łukowski,1853Flota CzarnomorskaKawalerAP Lublin175834b.pag.
WereszczyńskiJanFranciszek22Siedlecki1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
WereszczyńskiStanisławMarcin19Podlaska, łukowski, Dąbie, Krynki1844na rachunek przyszłego poborukawalerwłościanin, za brata Jana AP Lublin175858b.pag.
WereszkoMarcinLeon22Bialski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
WereszkoIgnacyKazimierz Barbara21Bialski,Łosice,Szpaki 18366 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościanin,uczeń kowalski AP Lublin175854b.pag.
WerhejmJojnoMoszek-Radzyński1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
WernerJerzyWojciech Ewa23Łukowski,Osieck ,Kępa Radwankowska183616 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin,tkacz AP Lublin175854b.pag.
WernickiMichałStanisław24Łukowski,Łazy?18411 Korpus PiechotyKawalerSzlachcic,piśmienny,wylegitymowany AP Lublin175819195
WernioIwanFranc-Garwoliński, Ułęż187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873471
WersŁukaszWitold25Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Katarzyna PrzegalinskaMieszczaninAP Lublin175833p.pag.
WersJózefKacper21Łuków, Maciejowice 1847Moskiewski Pułk Piechotyż. Julianna DymkównaMieszczaninAP Lublin175858b.pag.
WersztejnMoszko KietmanSzloma19Siedlecki1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaKawalerŻydAP Lublin175835b.pag.
WertmanPinkwas--Tomaszowski---uwolnionyAP Lublin17580210
WerżejskiMateuszFeliks-Łukowski, Jakusze187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731313
WesołaMaciejPaweł20Zamojski, Zwierzyniec 183813 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175819203
WesołowskiIgnacy-20-1846---AP Lublin17581326
WesołowskiJoachimStanisław22Lubelski, Celejów 183813 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175819188
WesołowskiJanŁukasz27Lubelski1850Flotylla KaspijskaAP Lublin175822528
WesołowskiFeliks--Lubelska, łukowski, Celejów1851--Oszczędzony z powodu posiadania trójki pasierbówAP Lublin175831b.pag.
WesołowskiFeliksJan25Łukowski18523 Dywizja GrenadierówŻona Anna DukatOsadnikAP Lublin175833p.pag.
WesołowskiMaciejMaciej20Łukowski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.35KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
WesołowskiJózefPodlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
WesołowskiJózefJózef-Węgrowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
WesołowskiKacper--Łukowski, gm.Jagodne Słomczyńskich1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
WesołowskiAntoniJan Marianna26Łukowski,Sobienie Szlacheckie 183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
WesołowskiJózefJózef21Siedlecki,Kossów,Dęby 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
Wesołowski v DrążekFranciszekJan23Łukowski, Pawłowce 184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin17581968
WeszkaJan--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814Spis alf.
WetszeteinMotel-20Radzyński, Sosnowica184512 i 13 Rota Inwalidzka w Iżewskiej Fabryce Broniż. Gura MendlównaŻyd, szewc AP Lublin175824b.pag
WewiorkaAleksanderMichał-Siedlecki, Wiśniew187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-Poszedł za rekruta Michała Ostrowczego z Tra?????AP Lublin1758731807
WęcławskiFeliksLudwik22Skierbieszów1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805100
WędołkowskiWojciechAntoni20Siedlecki, Sokołów1845Suzdalski Pułk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175824b.pag
WędrochaWawrzyniecWojciech23Lubelski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin1758056
WęgerIcekAbram18Łukowski1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaKawalerŻydAP Lublin175835b.pag.
WęgielKarol--Lubelska, łukowski, Miętne1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
WęgierskiPaweł--Lubelski---AP Lublin1758027
WęglarczykWincentySzczepan24Lubelski1852Flota CzarnomorskaŻona Ewa ZarczykMieszczanin.katolikAP Lublin175820240
WęglarczykWincenty--Lubelski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
WęglińskiRomuald RomanWincenty-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
Węgliński -CyganAntoniKazimierz Apolonia22Radzyński,Suchowola,Zbulitów183617 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
WęgłowskiJózef--Lubelska, siedlecki, Siedlce1851--Stawał do poboru w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
WęgorowskiMateuszMateusz23Lubelski, Wojciechów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Marianna PazurAP Lublin175816
WęgorowskiTomaszMateusz20Michów18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
WęgozowskiTomaszMateusz20Michów18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerMieszczaninAP Lublin17580429
WęgrowskiJudko Berko--Lubelska, siedlecki, Olszew1851--Niezdatny z powodu braku miaryAP Lublin175831b.pag.
Węgrowski v WęgierskiChaimHersz-Węgrowski, Węgrów187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731771
WęgrzykFranciszekAndrzej-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WęgrzynJerzyFiodor22Biłgorajski1874-Żona Anastazja Markosz,dzieci nie maChłop,wiara greko.kat.AP Lublin175740
WęgrzynWojciechTomasz21Lubelski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin17580460
WęgrzynJózefKazimierz21Kozłówka18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
WęgrzynJózefKazimierz21Kozłówka18365 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
WęgrzynekWojciechFranciszek20Lubelski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
WęgrzynekStanisławŁukasz22Lubelski1851Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175819259
WęgrzynekMikołajAugustyn22Łukowski, Mierzączka 1843Korpus GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175805100
WęgrzynekAndrzej--Łukowski, gm. Wilga 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
WęzowskiKarolWalenty-Węgrowski, Czarnogłów187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731599
Wiadomski vel WawrzyniakWojciechMaciej22Krasnostawski1849Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin17580912
WiadrowskiStanisławŁukasz, Julianna21Podlaska, łukowski, Łaskarzew1837Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175856b.pag
WiakWojciechŁukasz24Lubelski1851Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin17580911
WiaterŁukasz--Zamojski---AP Lublin1758028
WiaterJanWojciech-Radzyński1867--AP Lublin175872Spis alf.
WiaterSzajkaCałko-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WiatrMarcinAugustyn20Wysokie18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościanin, czyta i pisze po polskuAP Lublin17580427
WiatrJózefJózef20Radzyński18542 Dywizja DragonówKawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
WiatrPawełWalenty25Radzyński1854Flota CzarnomorskaŻona Rozalia N.OsadnikAP Lublin175835b.pag.
WiatrMarcinAugustyn20Wysokie18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerwłościanin, czyta i pisze po polskuAP Lublin175863b.pag.
WiatrakDaniłoGrzegorz20Krasnostawski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820141
WiatrakDaniło--Krasnostawski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
WiącekAntoniTomasz21Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
WiącekJanKajetan21Łukowski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.35KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
WiąckowiczJózefFałan20Łukowski18521 Dywizja KirasjerówKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
WiązowskiWincentyKazimierz24Łukowski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
WiązowskiPiotrJan, Joanna26Podlaska, łukowski, Osieck, Hucznica1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
WichlajPawełMarcin22Zamojski1850Korpus GrenadierówAP Lublin175814spis alf.
WichniewiczWojciechJędrzej Agnieszka23Łukowski,Siedzów,Piwonin 18366 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
WichnikPaweł--Chełmski---uwolnionyAP Lublin1758028
WickiJakubJakub, Katarzyna23Podlaska, łukowski, Celejów1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
WiczukFranciszekPiotr21Bialski1834-KawalerMieszczaninAP Lublin175852p.pag
WiczukJanEliasz, Dorota20Podlaska, bialski, Biała Podlaska18376 Dywizja Artyleriiż.Józefa, córka 1 rokMieszczaninAP Lublin175856b.pag
WidawskiJakubAntoni21Siedlecki1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.35Żona Franciszka KowalikOsadnikAP Lublin175835b.pag.
WidgoskiMichałPodlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
WidlakBartłomiej-26-1846---AP Lublin17581320
WidlakMateusz--Lubelski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
WidlakMichałMarcin25Serock1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580314
WidłakJanFranciszek24Łukowski, Sobienie 1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175818124
WidłakIgnacy--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
WidłakWojciech--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
WidmańskiAlojzyWojciech20Siedlecki, Stara Wieś 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin17581217
WidmańskiAlojzyWojciech20Siedlecki, Stara Wieś 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin17581217
WidmańskiKsawery--Lubelska, siedlecki, Starawieś1851--Niedostawiony, ma być w RosjiAP Lublin175831b.pag.
WidmańskiStanisławJan25Łukowski,1853Rota N 9 13ej garnizonowej artyleryjskiej brygadyKawalerAP Lublin175834b.pag.
WidmańskiIgnacyJan22Łukowski, Jarczew1847Moskiewski Pułk Piechotyż. Eufrozyna GonerskaWłościaninAP Lublin175858b.pag.
WidmańskiStanisław--Łukowski, gm. Trąbki1851--Oszczędzony na zasadzie reskryptu zarządu z d. 31 X/12 XI 1851 nr 4760 jako wykwalifikowany hutnik.AP Lublin175830b.pag.
WidniakMateuszTomasz23Lubelski1852Flota CzarnomorskaŻona Agnieszka KocatuwnaOsadnik,katolik, zmarł 227-69AP Lublin175820233
WidomskiWojciech--Janowski---AP Lublin1758028
WidomskiJanAdam-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WidosiskiJan--Janowski---AP Lublin1758028
WidzKazimierzWalenty20Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerMieszczaninAP Lublin175820136
WidzKazimierz--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
WidzińskiMarcinKarol25Lubelski, Wola Piasecka18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Agnieszka AP Lublin175816
WiechaWojciechPaweł20Lubelski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17580513
WiechaFranciszekJan22Łukowski,Garwolin18411 Korpus PiechotyŻonaty-BarbaraMieszczaninAP Lublin175819198
WiechaTadeuszJan Marianna22Siedlecki,Wyżków,Zarzęc18365 Dywizja ArtyleriiKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
WiechecPiotrGmiter24Majdan Sielec1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647108-109
WiechnikAntoniMaciej21Zamojski185113 i 14 Dywizja Piechotyżona Katarzyna NAP Lublin17580453
WiechnikTomaszPaweł20Zamojski, Stróża 18409 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
WieczerzakMaciejAdam24Lubelski, Palikije18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, WiktoriaAP Lublin175816
WieczorekWojciechKazimierz22Podlaska, łukowski, Leszczanka1842na rachunek przyszłego poborukawalerwłościanin, nie stawił się do poboruAP Lublin175858b.pag.
WieczorekJanFilip-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WieczorekIzydorOnufry-Garwoliński187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WieczorkiewiczAntoniSzymon20Lublin1836KirasjerzyKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polskuAP Lublin175860B.Pag.
WieczorkiewiczAntoniSzymon20Lublin18362 Dywizja KirasjerówKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polsku, siodlarz.AP Lublin175825B.Pag.
WieczorkowskiFranciszek--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin1758028
WieczorkowskiWojciech--Lubelska, łukowski, Miętne1851--ZbiegłAP Lublin175831b.pag.
WieczorkowskiJan--Siedlecki, Siedlce 1851--Zbiegł, dostarczony w 1852 r.AP Lublin175830b.pag.
WieczorzańskiWawrzyniecSzczepan22Hrubieszowski185120 Dywizja Piechoty Rezerwowej Brygady Oddz.Kaukaskiego Korpusużona Marianna LujsownaAP Lublin175826B.Pag.
Wieczorzański (Wieczerzański)KajetanFranciszek20Hrubieszowski185019 Brygada Rezerwowa Pierwszej DywizjiAP Lublin175860B.Pag.
WiedrawskiIgnacyŁukasz20Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
WiedrowskiFranciszekŁukasz21Łukowski,Łuków18408 Dywizja PiechotyKawalerMieszczanin,stolarzAP Lublin175859b.pag.
WiejakWawrzyniec--Nowoaleksandryjski (Puławski)---AP Lublin1758028
WiejakStefanWincenty20Lubelski18526 Dywizja Kawalerii P 28Żona Joanna LitryszkaOsadnikAP Lublin17582099
WiejakMaciejMichał28Lubelski1852Flota Czarnomorska P23Żona Marianna SwiszczychOsadnikAP Lublin175820260
WiejakStefan--Lubelski18536 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175821Spis alf.
WiejakMaciej--Lubelski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
WiejakOnufryFeliks27Lubelski18517 Dywizja Kawalerii Lekkiejżona Ewa SuszkowAP Lublin175860B.Pag.
WiejaskaFranciszekJan20Lubelski, Baranów18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Ludwika AdamczykAP Lublin175816
WielądekAntoniFeliks20Siedlecki,1853Dywizja Grenadierówż.Franciszka N.AP Lublin175834b.pag.
WielądekAntoniGrzegorz Katarzyna23Siedlecki1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
WielebaMateuszTomasz24Hrubieszowski18511 i 2 Dywizja Artylerii Grenadierówżona Agnieszka AbramekAP Lublin175860B.Pag.
WielebaFranciszek--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin17580591
WieledaJan-20-1846---AP Lublin17581324
WieledaKazimierzMateusz22Janowski1874-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175740
WielegórskiJakubFranciszek22Siedlecki,Tchórzew,Rogale18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175859b.pag.
WielgatTomaszJan27Siedlecki18523 Dywizja GrenadierówŻona Rozalia RabatOsadnikAP Lublin175833p.pag.
WielgatIgnacyPaweł20Siedlecki1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.35KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
WielgatMichałPodlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
WielgemasPiotrBenedykt20Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
WielgojanowiczHilaryTomasz, Agata21Podlaska, radzyński, Radzyń18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerMieszczanin, czyta i pisze po polskuAP Lublin175856b.pag
WielgomasWojciechTomasz23Łukowski,Wargocin, Wróble18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejWdowiec bezdzietnyWłościaninAP Lublin17580733
WielgomasTomaszWincenty-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
WielgomasŁukaszKarol-Garwoliński187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WielgorskiMikołajWojciech Franciszka21Siedlecki,Boryty,Stopki 18366 Dywizja ArtyleriiKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175854b.pag.
WielgoszPawełWojciech20Łukowski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
WielgoszFranciszekMikołaj Teodora21Siedlecki,Mołomotki 183617 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
WielgoszWojciechJakub, Dorota25Podlaska, łukowski, Stara Wola1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
WielgoszJanMarcin20Łukowski, Dąbie 1847Moskiewski Garnizon Artylerii - 5 RotaKawalerWłościaninAP Lublin175862b.pag.
WielgoszMateuszKarol-Garwoliński, Wola Rębkowska18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin175873443
WielgoszJakubJan-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WielgotAleksanderPaweł24Siedlecki,1853Flota CzarnomorskaKawalerAP Lublin175834b.pag.
WielgotPiotrPaweł20Siedlecki,Kołodziąż,Wielgie18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
WielgotWojciechJan20Siedlecki, Zajezierze1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
Wielgot (Wielgat)WojciechJan20Siedlecki, Zajezierze 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin17581211
WielgusJanSzymon25Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin17580453
WielgusMaciejMarcin22Wierzchowiska1835Służył w czasie rewolucji w 15 Pułku PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin115647182-183
WielgusAndrzejSzymon29Zamojski, Modliborzyce 183815 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
WieliczkoDmitr--Biłgorajski---AP Lublin1758029
WieliczkoTeodorMelan22Radzyński1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
WieliczkoMikołajPaweł-Włodawski, Włodawa187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873661
WielikJoachimPaweł-Włodawski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
WielogorskiJakubJan25Łukowski1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34KawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
WielogórskiAndrzejMarianna24Podlaska, siedlecki, Mordy, Hołubla18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
WielogórskiGrzegorzJózef21Siedlecki18395 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerSzlachcic. dowodów nie dostarczyłAP Lublin175860B.Pag.
WielondekFranciszekGrzegorz22Siedlecki1852Flota CzarnomorskaŻona Karolina ŻelazoOsadnik zabity N 27058/4315-59AP Lublin175833p.pag.
Wielondek ( Wielądek )MaciejStanisław, Magdalena22Podlaska, siedlecki, Rabiany, Wielądki1837Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175856b.pag
WielundekFeliksJan-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WieluńskiMikołajJan28Łukowski, Budki18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175807132
WienchGrzegorzSebastian24Łukowski,Wola Okrzejska 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
WienchPiotrPiotr-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WienchWojciechN.-Węgrowski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WienzkaJózef--Janowski---AP Lublin1758028
WieńcowiczJakubTomasz22(Miszczyn?)1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805126
WieńcowiczJakubTomasz22Pliszczyn1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
WieprzekJózef-20-1846---AP Lublin17581313
WierchowskiJanAntoni21Radzyński, Jaśki1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin17581212
WiercińskiJózefAntoni21Radzyński, Poizdów1845Suzdalski Pułk Piechoty - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
WiereszaGrzegorz--Chełmski---AP Lublin1758028
Wierib?SimchaGdal-Bialski, Biała1871--Wrócił. Wyznaczył najemnika Jana LewskiegoAP Lublin175873371
WiernickiLejbkoJukiel-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
Wierowski v DomańskiStanisławTomasz20Siedlecki,1853Flota CzarnomorskaKawalerAP Lublin175834b.pag.
WierthajmMordkoMoszko-Włodawski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
WierzbaBartłomiejAntoni20Krasnostawski, Żmudź183815 Dywizja Piechotyż. Anna N., bezdzietny. WłościaninAP Lublin175864b.pag.
WierzbickiBartłomiej--Lubartowski---AP Lublin1758027
WierzbickiMichałTomasz20Radzyński, Parczew1848Korpus Kaukaskiż. Marianna DąbrowskaMieszczaninAP Lublin175805139
WierzbickiPiotrSemen21Bialski, Huszcza1847Borodziński Pułk Jegrów Jego Cesarskiej Wysokości Następcy TronuKawalerWłościaninAP Lublin175806100
WierzbickiAntoniAugustyn21Bialski, Przesmyki18477 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin17580728
WierzbickiLudwikStanisław21Lubelski, Kamionka 1848Flota CzarnomorskaWdowiecMieszczanin, stolarz, czyta i pisze po polskuAP Lublin17581424
WierzbickiAntoni--Lubelski18486 Dywizja Kawalerii Lekkiej--AP Lublin175816
WierzbickiJanLudwik20Siedlecki, Ostrowiec 184418 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin17581968
WierzbickiMichałTomasz20Radzyński, Parczew1848Korpus Kaukaskiż. Marianna DąbrowskaMieszczaninAP Lublin175828B.Pag.
WierzbickiJan--Lubelska, łukowski, Gułów1851--Stawał do poboru w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
WierzbickiGracjan--Lubelska, bialski, Łosice1851--Stawał do poboru w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
WierzbickiPawełPiotr20Bialski1852Flota CzarnomorskaKawalerMieszczaninAP Lublin175833p.pag.
WierzbickiKarolAugustyn21Bialski,1853Flota CzarnomorskaKawalerAP Lublin175834b.pag.
WierzbickiJanJan22Łukowski,1853Rota 6 i 7 8ej garnizonowej artyleryjskiej brygadyż.Franciszka GajdaAP Lublin175834b.pag.
WierzbickiMichałWalenty21Siedlecki1854Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
WierzbickiŁukaszJan20Siedlecki1854Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
WierzbickiStefanAndrzej Marta21Bialski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
WierzbickiJanWojciech Magdalena22Siedlecki1835-Kawalerszlachcic ma przedstawić dowody czyta i pisze po polskuAP Lublin175853p.pag.
WierzbickiJan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
WierzbickiGrzegorz--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
WierzbickiMarcinPodlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
WierzbickiAndrzejSawka23Modryniec183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
WierzbickiAndrzejSawel (?)23Modryniec183615 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
WierzbickiWładysławIgnacy-Radzyński1867--UwolnionyAP Lublin175872Spis alf.
WierzbickiAleksanderFoma-Sokołowski, Wyrozęby187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731491
WierzbickiStanisławMarcin-Sokołowski, Kowiesy187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731496
WierzbickiSylwesterN.-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WierzbickiTadeuszStanisław-Bialski1872Wykupił się 1000 rubli-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WierzbickiJanJózef29Radzyński,Międzyrzecz18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyŻonaty-Anna GotlibMieszczaninAP Lublin175859b.pag.
Wierzbicki v MagdziakAntoniIwan-Węgrowski, Sadowne187134 Dywizja Piechoty-AP Lublin175873170?
WierzbowskiWojciechSzymon20Łukowski, Kolonia Franzdorf18434 Korpus Piechoty, 10 Dywizja Piechoty KawalerWłościaninAP Lublin175807129
WierzchlosIgnacyMichał25Krasnostawski1852Artyleryjska Dywizja GrenadierówŻona Katarzyna N.OsadnikAP Lublin17582051
WierzchlosIgnacy--Hrubieszowski1853Dywizja Artylerii Grenadierów--AP Lublin175821Spis alf.
WierzchonAndrzej--Lubartowski---AP Lublin1758027
WierzchowskiPawełKazimierz20Łukowski, Wierzchowiny1847 Arsenał w Briańsku - Garnizon Artylerrii, 3 Rota KawalerWłościaninAP Lublin175807118
WierzchowskiJanAntoni21Radzyński, Jaśki1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin1758128
WierzchowskiJanWawrzyniec21Radzyński, Jaski1848Korpus OrenburskiKawalerWłościaninAP Lublin17581216
WierzchowskiMarcinWojciech22Łukowski,Wierzchowiny1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerSzlachcicAP Lublin175824b.pag
WierzchowskiJózefMichał21Łukowski,1853Tyfliski artyleryjski garnizonż.Weronika PienkowskaAP Lublin175834b.pag.
WierzchowskiLudwikJan21Łukowski1854Flota CzarnomorskaŻona Paulina TyminskaOsadnikAP Lublin175835b.pag.
WierzchowskiMichałStanisław27Łukowski1839Oddzielny Korpus GrenadierówKawalerSzlachcic dowodów nie złożył, czyta i pisze po polskuAP Lublin175858b.pag.
WierzchowskiJózefTomasz-Łukowski, Skrzyszew187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731320
WierzchowskiAndrzejIwan-Łukowski, Trzebieszów18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin1758731359
WierzchowskiIwanAntoni-Łukowski, Skrzyszew187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731386
WierzchowskiFranciszekPaweł-Łukowski187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WierzchowskiFranciszekAntoni-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WierzchowskiWincenty AndrzejJan21Łukowski,Wierzchowiny 1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja PiechotyKawalerSzlachcicAP Lublin175818134
WierzejskiWaletyMaciej20Siedlecki, Izdebki-Kośmidry 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościanin, zm. 1865AP Lublin1758122
WierzejskiWalentyMarcin20Siedlecki, Izdebki Kuśmidry 1848Korpus OrenburskiKawalerWłościanin, zmarł w 1865AP Lublin1758127
WierzejskiNapoleonPiotr21Radzyński1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyŻona Ewa SkórskaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
WierzejskiMichałJózef24Łukowski,1853Nowozakamalski artyleryjski garnizonż.Petronela SzelongowskaAP Lublin175834b.pag.
WierzejskiJanStanisław24Radzyński1854Flota CzarnomorskaKawalerOsadnik,czyta i pisze po polsku i ruskuAP Lublin175835b.pag.
WierzejskiWojciechTomasz20Siedlecki, Izdebki-Kośmidry 18481 Dywizja UłanówKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
WierzejskiWojciechTomasz20Siedlecki, gm. Izdebki, w. Kośmidry18481 Dywizja UłanówKawalerWłościaninAP Lublin175860B.Pag.
WierzejskiPaweł--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
WierzejskiJanPodlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
WierzejskiPiotrFelicjan21Łukowski,Celiny,Gołowierzchy18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerSzlachcicAP Lublin175863b.pag.
WietkowiczDmitrFilip-Bialski1867--AP Lublin175872Spis alf.
WietoszakAntoniAdam23Zwierzyniec1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647132-133
WietrzyńskiFranciszekPodlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
WiewiórkaJózefAntoni-Siedlecki1867--AP Lublin175872Spis alf.
WięchJakubStefan21Łukowski1852Flota CzarnomorskaŻona Marianna KonopinskaOsadnikAP Lublin175833p.pag.
WięchJanŁukasz, Apolonia24Podlaska, siedlecki, Sucha, Kózki1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
WięchWawrzyniec--Łukowski, gm. Okrzeja 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
WięckiKazimierzKrzysztof Małgorzata22Siedlecki,Sucha,Słuchocin 183617 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
WięckoJan--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814spis alf.
WięckowiczWawrzyniecMaciej-Łukowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
WięckowskiAntoniIgnacy22Łukowski1852Brygada Rezerwowa 20 Dywizji PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
WięckowskiAndrzej--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
WięckowskiFeliksGermenegshldow??-Garwoliński, Unin187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873438
WięckowskiKarolAleksander-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WięcławekJanStanisław-Węgrowski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WięcławskiPawełWincenty22Bachów1835-ż. Katarzyna z AdamówWłościaninAP Lublin115647190-191
WięcławskiWawrzyniecLudwik24-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580325
WięcławskiFeliksLudwik22Skierbieszów1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
WięzowskiLudwikGrzegorz22Łukowski1839Oddzielny Korpus GrenadierówKawalerSzlachcic. dowodów nie dostarczyłAP Lublin175858b.pag.
Wigdorowicz RajmanHerszko-22Radzyński, Radzyń 18489 i 10 Mobilna Kompania Inwalidzka w Tulskiej Fabryce BroniKawalerŻydAP Lublin17581455
Wigdowicz v WulfowiczJudko-23Bialski, Łomazy1844Roboty Zarządu Komunikacji 3 OkręguKawalerŻyd, krawiec AP Lublin175864b.pag.
WijakPiotrFlorian28Żyrzyn1837-KawalerWłościanin, szewc AP Lublin17580874
WijakowskiTomaszJózef21Lubelski, Wąwolnica 1840Flota CzarnomorskaKawalerMieszczaninAP Lublin17581447
WikiełSzczepanJan20Siedlecki18523 Dywizja GrenadierówŻona Franciszka KoziorOsadnikAP Lublin175833p.pag.
WiklinskiFranciszekMarek-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WiktorKsaweryFranciszek24Krzemień1836KirasjerzyKawalerszlachcic, czyta i pisze po polskuAP Lublin175860B.Pag.
WiktorAleksanderFranciszek21(?)1836-KawalerMieszczanin, za ukrywanie się przy spisie. Zmarł 1841AP Lublin17580866
WiktorAndrzejTomasz23Zamojski, Tworyczów 1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin17581424
WiktorKsaweryFranciszek24Krzemień18362 Dywizja KirasjerówKawalerSzlachcic, czyta i pisze po polskuAP Lublin175825B.Pag.
WiktorczakJanPaweł-Sokołowski18727 Dywizja Kawalerii-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WiktorczukStefanFranciszek21Bialski,Hruszniew18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
WiktorowiczWalentySebastian22Łukowski,1853Rota N 9 13ej garnizonowej artyleryjskiej brygadyKawalerAP Lublin175834b.pag.
WiktorowiczMarcin--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
WikułPiotrPodlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
WilamowskiFranciszekPodlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
WilanowskiJan FeliksStanisław20Siedlecki18523 Dywizja GrenadierówKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
WilbikAdamMikołaj-Bialski1867--AP Lublin175872Spis alf.
WilczekAndrzejFranciszek23Tomaszowski1871-KawalerChłop,wiara rz.kat.AP Lublin175740
WilczekPiotrFranc-Garwoliński, Pszonka187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873409
WilczekPiotrIwan-Włodawski, Parczew187125 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873658
WilczekSemenFranciszek-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WilczopolskiAndrzejMikołaj27Lubelski185014 i 15 rota wojskowo-robocza przy Zarządzie InżynieriiAP Lublin175818144
WilczynskiJózefAndrzej20Siedlecki1854Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175835b.pag.
WilczynskiAndrzejOnufry-Radzyński187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WilczyńskiJózefLudwik21Radzyński,Wohyń,Wiaki?1841Korpus GrenadierówKawalerSzlachcic,piśmienny po polsku I rosyjsku AP Lublin175805144
WilczyńskiWojciech-20-1846---AP Lublin1758138
WilczyńskiŁukaszWalenty23Hrubieszowski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
WilczyńskiMichałAntoni20Zamojski, Kaśnik18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Katarzyna Kostańska AP Lublin175816
WilczyńskiJanWalenty21Hrubieszowski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnik,katolikAP Lublin175820248
WilczyńskiJan--Hrubieszowski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
WilczyńskiKarolPodlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
WilczyńskiJanJakub21Radzyński, Liszna18443 Dywizja GrenadierówKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
Wilczyński v JusilczyńskiJanJan20Siedlecki,1853Rota N 9 13ej garnizonowej artyleryjskiej brygadyKawalerAP Lublin175834b.pag.
Wilczyński v RybickiPiotr--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175814spis alf.
WilderElia--Hrubieszowski---wykupionyAP Lublin17580210
WileńskiAntoniMaciej20Łukowski, Wola Bobrowa 184418 Dywizja Piechotyż. Marianna MoncikównaWłościaninAP Lublin17581972
WilgosJózef--Hrubieszowski---wykupionyAP Lublin1758029
WilińskiAntoniMichał-Siedlecki, Skupie1871--Wpłacił 400 rubli i otrzymał zaświadczenie o zwolnieniuAP Lublin175873201
WilkOnufry--Krasnostawski---AP Lublin1758028
WilkSzymonAndrzej21Zamojski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin17580454
WilkMikołajJan22Zamojski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin1758059
WilkJózefatBazyli20Hrubieszowski18512 Dywizja Kirasjerówżona Pelagia Magnowskawiary unickiejAP Lublin175824b.pag
WilkFranciszekJan20Siedlecki,Sterdyń,Seroczyn1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
WilkTomaszJózef, Łucja25Podlaska, siedlecki, Sterdyń18376 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
WilkBłażejDaniel24Zamojski18517 Dywizja Kawalerii Lekkiejżona Katarzyna WendlakownaAP Lublin175860B.Pag.
WilkPaweł--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
WilkAntoni--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
WilkWojciechPodlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
WilkJakubWawrzyniec-Sokołowski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WilkołaskiJózefMikołaj24Lubelski, Piotrowice Małe1849Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175816
WilkołekJan--Lubelski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175827B. Pag.
WilkosFranciszek--Janowski---AP Lublin1758028
WilkosAndrzejWalenty21Zamojski1851Flota CzarnomorskakawalerAP Lublin175816
WilkowskiWładysławJan-Konstantynowski1867--AP Lublin175872Spis alf.
WilnowskiWojciechAntoni27Zamojski1852Rez.Brygada 21 Dyw.PiechotyKawalerOsadnikAP Lublin175820159
WilskiAntoniWalenty21-1834-KawalerSzlachic, czyta i pisze po polsku oraz niemieckuAP Lublin17580325
WiltSzmul Icek--Krasnostawski---AP Lublin17580210
WiltmanWolf Icek--Zamojski---wykupionyAP Lublin17580210
WiluchowskiKlemensTomasz-Sokołowski1867--SkreślonyAP Lublin175872Spis alf.
WinarskiJózefKazimierz20Krasnostawski18526 Dywizja Kawalerii P 28KawalerMieszczaninAP Lublin17582099
WinbarthBerekSrol22Lubelski, Czemierniki184514 i 15 Rota wojskowo-robocza Zarządu Inżynieriiżona BajlaszewcAP Lublin17580482
WincenciakJózefFranciszek20Siedlecki,1853Dywizja Grenadierówż.Marcela HendowskaAP Lublin175834b.pag.
WincenciakIgnacyFranciszek20Siedlecki1854Rezer. Dywizja Oddz.Kaukaskiego Korpusu P.34Żona Józefa KomirnowskaOsadnikAP Lublin175835b.pag.
WincenciakGrzegorzWincenty20Siedlecki1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
WincentyWawrzyniecTomasz21Żuków1834-KawalerWłościaninAP Lublin1758039
WinekPawełFranciszek27Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175825B.Pag.
WinekJakub--Lubelska, siedlecki, Węgrów1851--Stawał do poboru w WarszawieAP Lublin175831b.pag.
WinekFranciszekKazimierz21Łukowski,1853Labolatoryjna Rota N 6KawalerAP Lublin175834b.pag.
WinekWojciechStefan-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
WinekKacperKazimierz20Łukowski, Wola Rębkowska1845Szosteńska Fabryka ProchuKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
WinerMoszko--Hrubieszowski---wykupionyAP Lublin17580210
WiniarczykJózef--Janowski---AP Lublin1758028
WiniarczykJózef--Zamojski---AP Lublin1758028
WiniarczykTomaszMarcin23-1834-KawalerWłościaninAP Lublin17580329
WiniarczykJózefN.20Lubelski185113 i 14 Dywizja PiechotykawalerAP Lublin17580454
WiniarczykKa… (Kazimierz)21Krasnostawski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin1758059
WiniarczykWojciechKacper22Studzianki183614 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin, za niestawienie się do spisuAP Lublin17580669
WiniarczykWojciechKasper22Studzianki183614 Dywizja PiechotyKawalerwłościanin, za ukrywanie się przed spisemAP Lublin17580661
WiniarczykJakubMikołaj27Stróża1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175864b.pag.
WiniarczykMichałSzymon22Jaszczów1835-KawalerWłościaninAP Lublin11564734-35
WiniarczykFranciszekAdam20Garbów1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647140-141
WiniarczykMateusz25Zamojski, Stróża18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
WiniarczykJakubMikołaj27Struża1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
WiniarekJakubAndrzej22Łukowski18542 Dywizja DragonówŻona Wiktoria KasirzakOsadnikAP Lublin175835b.pag.
WiniarekTomaszWojciech-Siedlecki, Wiśniew187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin17587379
WiniarskiStanisławŁukasz20Lubelski1852Flota CzarnomorskaŻona Agnieszka WróbelOsadnik,katolikAP Lublin175820235
WiniarskiStanisław--Lubelski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
WiniarskiMichał--Lubelska, łukowski, Sobienie Biskupie1851--Zmarł 21 maja 1851AP Lublin175831b.pag.
WiniarskiAntoniPiotr24Krasnostawski, Wysokie18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
Winiarski v WiniarczykWincentyLudwik23Zamojski, (B..ik)18409 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
WiniczukMironNikita-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WiniurkaStanisławJakub23Siedlecki,Wiszniew 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościaninAP Lublin175859b.pag.
WinkelFridrichWilhelm-Radzyński, Siemień187131 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731065
WinklerJan--Lubelska, radzyński, Wisznice1851--Niezdatny z powodu tępego słuchuAP Lublin175831b.pag.
WinklerMarcinMichał21Siedlecki18526 Lekka Dywizja KawaleriiKawalerOsadnikAP Lublin175833p.pag.
WinklerAleksanderHieronim, Agnieszka25Podlaska, radzyński, Międzyrzec Podlaski1837Korpus KaukaskiKawalerMieszczanin, czyta i piszeAP Lublin175856b.pag
WinnickiBłażejAndrzej20Siedlecki,1853Rota 6 i 7 8ej garnizonowej artyleryjskiej brygadyKawalerAP Lublin175834b.pag.
WinnickiJózef--Siedlecki, Żeliszew1851--Oszczędzony dla żony brzemiennej w 9. m-cu.AP Lublin175830b.pag.
Winnicki v WiszniewskiPiotrFranciszek20Abramów18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerwłościanin, stolarzAP Lublin175863b.pag.
Winnicki v WiszniewskiPiotrFranciszek20Abramowice18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościanin, stolarzAP Lublin17580431
WinnikTomasz--Hrubieszowski---AP Lublin1758029
WinogradGercSzeloma-Bialski1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
WinogradSrol IcekLejba-Radzyński1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
WinogradBoruchHunoch-Garwoliński1867--WykupionyAP Lublin175872Spis alf.
WinogrodzkiŁukaszBartłomiej22Lubelski, Konopnica 1836-KawalerWłościanin, po odbyciu kary więzieniaAP Lublin17580870
WinterAndrzej--Lubelska, siedlecki, Grochów1851--Uwolniony na zawsze Listą Kalek. Cierpi na epilepsjęAP Lublin175831b.pag.
WintermanEloHaim18Krasnostawski1852Woj-rob. Rota Zarządu Inżynier. 1/4 N 13KawalerŻyd, krawiecAP Lublin175820
WintermanIcko(?)22Radzyński, Międzyrzec 1845Komenda Policju w OdessieKawalerŻydAP Lublin175860B.Pag.
WińskiFeliksFeliks21Radzyński, Podole184418 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin, czyta i pisze po polsku.AP Lublin17581970
WińskiSzymon--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
WińskiStefanFilip22Bialski, Pawłów 18433 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
WińskiAntoniPaweł-Siedlecki, Skupie1871-AP Lublin175873132
WińtuchMikołajPodlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
WioncekJan--Lubartowski---AP Lublin1758027
WioncekTomasz--Lubartowski---AP Lublin1758028
WioncekMaciejJózef22Łukowski,Kownatki 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerWłościanin ,brak dwóch górnych zębów AP Lublin175859b.pag.
WipekOsipJakub-Siedlecki, Skupie187127 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873100
WirtekAntoniJan26Łukowski,Miętne1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
WirtekJanMateusz-Garwoliński1867--AP Lublin175872Spis alf.
WirtekWojciechAntoni-Garwoliński, Ryki187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873472
WirtelWojciechJózef25Lubelski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnik,katolikAP Lublin175820229
WirtelWojciech--Lubelski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
WirtelSebastianTomasz23Ratoszyn1835-KawalerWłościaninAP Lublin115647176-177
WirzbickiSzymonPaweł, Józefata21Podlaska, siedlecki, Strusy, Uziębły1837Korpus KaukaskiKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175856b.pag
WisenLeibus, LeizerAbus19Kranostawski, Izbica1855-kawalerAP Lublin175822512
WisińskiLaurentyStanisław-Węgrowski, Ossówno187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731644
WiszMichał,FrydrychFrydrych22Lubartowski1873-KawalerMieszczanin,wiara rz.kat.AP Lublin175740
Wiszewski?WojciechJan23Siedlecki,Rubiany,Komory18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerSzlachcic niewylegitymowanyAP Lublin175859b.pag.
WiszniaMoszkoWigdor-Garwoliński1867--Zamieniony na Dorchan BoruchAP Lublin175872Spis alf.
WiszniakPiotrAndrzej-Garwoliński, Sobolew18716 Dywizja Kawalerii-AP Lublin175873499
WisznickiFranciszekJakub-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WiszniewskiJanJan29Lubelski1871-Żona Franciszka Lawrzeczak,syn Paweł 6 latChłop,wiara rz-kat.AP Lublin175740
WiszniewskiJan--Hrubieszowski---AP Lublin1758029
WiszniewskiWojciechIgnacy26Opole1836Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175805118
WiszniewskiWojciechIgnacy26Opole1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin1758094
WiszniewskiJanJózef24Krasnostawski, Ruda1840Flota CzarnomorskaKawalerWłościaninAP Lublin1758145
WiszniewskiWalentyGrzegorz24Radzyński,Romaszki1 Dywizja DragonówKawalerWłościanin,szewcAP Lublin17581972
WiszniewskiKonstantyJan20Bialski,Kolczyn,Nowosiółki1 Korpus PiechotyKawalerWłościanin,młynarzAP Lublin175819182
WiszniewskiJanPiotr23Bialski, Grzybów 184418 Dywizja Piechotyż. AntoninaWłościaninAP Lublin17581966
WiszniewskiJózefJan20Łukowski,Maciejowice,Tarnów18462 Dywizja PiechotyŻonaty - Marianna PaźczankaAP Lublin175819144
WiszniewskiMichałJakub26Lubelski1851Flota Czarnomorskażona Marianna N.AP Lublin175819277
WiszniewskiJózefFranciszek22Lubelski1853Rez.Brygada 21 Dyw.Piechoty p-23KawalerSzlachcic nie potwierzony,czyta i pisz po polsku,mechanikAP Lublin175820187
WiszniewskiMarcin--Krasnostawski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
WiszniewskiJózef--Lubelski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
WiszniewskiWojciech--Zamojski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
WiszniewskiFranciszekJan22Łukowski,Żelechów1846Oddzielny Korpus Straży WewnętrznejKawalerMieszczaninAP Lublin175824b.pag
WiszniewskiRomanIgnacy20Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerMieszczaninAP Lublin175825B.Pag.
WiszniewskiJanStefan21Łukowski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
WiszniewskiAndrzejBartłomiej20Łukowski,1853Garnizon Artylerii w Achalcichuż. Katarzyna CzachowskaAP Lublin175834b.pag.
WiszniewskiRomanSzymon20Siedlecki1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
WiszniewskiFranciszekPaweł Agnieszka23Radzyński1835-Kawalerszlachcic dowodu nie składaAP Lublin175853p.pag.
WiszniewskiJózefPiotr Marianna26Siedlecki1835-Kawalermieszczanin ukrywał się przed spisem wojskowymAP Lublin175853p.pag.
WiszniewskiJakubMichał22Lubelski18511 i 2 Dywizja Artylerii Grenadierówżona Julia Klatkownawiary ewangelickiejAP Lublin175860B.Pag.
WiszniewskiWawrzyniec--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
WiszniewskiJózef--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
WiszniewskiGrzegorzPodlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
WiszniewskiJózefbrak-Sokołowski1867--Syn nieślubnyAP Lublin175872Spis alf.
WiszniewskiMaciejIgnacy-Włodawski1867--AP Lublin175872Spis alf.
WiszniewskiMikołajAntoni-Garwolińskim Trojanów187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873595
WiszniewskiMateuszIwan-Węgrowski, Starawieś187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731760
WiszniewskiPiotrIgnacy-Włodawski187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WiszniewskiJakubMarcin-Radzyński187234 Dywizja Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WiszniewskiAdamMaciej-Węgrowski187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WiszniukJozefAbramowicz21Radzyński, Kock 1844Flota BałtyckaKawalerŻydAP Lublin17580914
WiszniukKonstanty--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
WiszniukJan--Podlaska, bialski1832---AP Lublin175861b.pag
WiśniaSzapsioIzrael19Siedlecki1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaKawalerŻydAP Lublin175835b.pag.
WiśniewskiJan--Zamojski1848Korpus Kaukaski--AP Lublin175805126
WiśniewskiMichałJan271834-Żonaty, dwoje dzieciWłościanin, tkacz. Po uwolenieniu z więzienia za kradzież.AP Lublin17580849
WiśniewskiWojciech-21-1846---AP Lublin1758134
WiśniewskiFranciszek-23-1846---AP Lublin17581325
WiśniewskiMaciej-20-1846---AP Lublin17581329
WiśniewskiBartłomiejJan20Krasnostawski, Chełm18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
WiśniewskiSebastyanWojciech29Krasnostawski, Turobin18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Marianna AP Lublin175816
WiśniewskiMarcinMichał21Zamojski, Stary Zamość18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Marianna KosiarkiewiczAP Lublin175816
WiśniewskiJanStanisła28Zamojski, Zamość Rządowy183813 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175819161
WiśniewskiMarcinJakub21Krasnostawski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnik,katolikAP Lublin175820238
WiśniewskiNestiorDymitr20Bialski1839Oddzielny Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175825B.Pag.
WiśniewskiMaciej--Łukowski, gm. Sobienie 1851--Niezdatny z powodu wrzodu skrofulicznego na kolanie lewym z przyrośnięciem skóry do kości.AP Lublin175830b.pag.
WiśniewskiWojciech--Siedlecki, Długie Kamieńskie1851--Niezdatny z powodu świerzej rany na głowie z uszkodzeniem kości ciemieniowej.AP Lublin175830b.pag.
WiśniewskiIgnacyJózef Katarzyna21Łukowski1835-KawalerwłościaninAP Lublin175853p.pag.
WiśniewskiJózefJózef, Franciszka22Podlaska, Siedlecki1837Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175856b.pag
WiśniewskiWalentySzczepan Franciszka20Łukowski,Jagodne Słomczyńskich183616 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175854b.pag.
Wiśniewski (Wiszniewski)IgnacyJan20Łukowski, Tarnów1845Pułk Uglicki - 16 Dywizja PiechotyKawalerWłościanin, stolarz AP Lublin175818137
Wiśniewski (Wiszniewski)TeofilJózef21Łukowski, Budy1847Tarutyński Pułk Jegrówż. Magdalena GrzegrzółkównaWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
Wiśniewski (Wiszniewski)FranciszekJan23Radzyński, Charlejów 1847Moskiewski Pułk PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175858b.pag.
Wiśniewski v. RosółAntoniKazimierz21Lubelski18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu PiechotykawalerAP Lublin175816
WitakPawełTomasz22Łukowski,1853Dywizja GrenadierówKawalerAP Lublin175834b.pag.
WitakAntoniIgnacy20Łukowski1854Dywizja Artylerii GrenadierówŻona Paulina DobrowolskaOsadnikAP Lublin175835b.pag.
WitakBenedykt--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
WitakPiotrJózef-Garwoliński187225 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WitanKacperAdam24Łukowski, Prawda1848Arsenał w BriańskuKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
WitanKacperAdam24Łukowski, Prawda1848Arsenał w BriańskuKawalerWłościaninAP Lublin175828B.Pag.
WitczakKarolTomasz21Siedlecki,1853Dywizja Grenadierówż.Justyna BanachAP Lublin175834b.pag.
WitczukFeliksTomasz22Siedlecki, Rytele Olechny1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175814spis alf.
WitczukFeliksTomasz22Siedlecki, Rytele Olechny1848Korpus KaukaskiKawalerWłościaninAP Lublin175827B. Pag.
WitdbaumAbram LejzorJosef18Radzyński1854Rezerw.Konno-Artyler.Bateria i 2 Rezer.KawaleriaKawalerŻydAP Lublin175835b.pag.
WitekOnufryWojciech21Łukowski, Mroków18477 Dywizja Piechotyż. Franciszka PerkównaWłościaninAP Lublin17580722
WitekJózef--Łukowski, Parysew 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
WitekJanAntoni21Radzyński,1853Tyfliski artyleryjski garnizonż.Franciszka IwocholAP Lublin175834b.pag.
WitekPiotrMarcin-Garwoliński187222 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WitekJanMarcin29Radzyński, Serokomla 18433 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
WitenbergJankielFajwel-Siedlecki187249 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WiterskiTomaszJózef23Opole1835-KawalerWłościanin, czyta i pisze po polsku. Po odbyciu kary więzienia za kradzież.AP Lublin17580857
WitkaAntoniAndrzej20Radzyński, Opole 18433 Korpus PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
WitkowiczFilimonFilip20Bialski,1853Flota CzarnomorskaKawalerAP Lublin175834b.pag.
WitkowskKazimierzTomasz25Siedlecki, Jastrzębie Śmiary18446 Dywizja ArtyleriiKawalerSzlachcic, czyta i pisze po polsku i rosyjsku.AP Lublin175816
WitkowskiJanWalenty20Józefów nad Wisłą1836Korpus KaukaskiKawalerWłościanin, kuśmierz AP Lublin17580581
WitkowskiJanWalenty20Józefów nad Wisłą1836Flota BałtyckaKawalerWłościaninAP Lublin175816
WitkowskiJanSzymon23Hrubieszowski1852Flota CzarnomorskaKawalerOsadnikAP Lublin175820224
WitkowskiMateuszWojciech21Lubelski1852Artyleryjska Dywizja GrenadierówKawalerOsadnikAP Lublin17582059
WitkowskiJan--Hrubieszowski1853Flota Czarnomorska--AP Lublin175821Spis alf.
WitkowskiMateusz--Lubelski1853Dywizja Artylerii Grenadierów--AP Lublin175821Spis alf.
WitkowskiTomaszJan21Radzyński,Międzyrzec,Jelna18417 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejKawalerWłościaninAP Lublin175824b.pag
WitkowskiMaciejAntoni23Zamojski, Gościeraów 18409 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175826B.Pag.
WitkowskiJózef--Siedlecki, Korytnica 1851--Wzięty do wojska.AP Lublin175830b.pag.
WitkowskiFranciszekKazimierz20Siedlecki1854Flota CzarnomorskaŻona Agnieszka PardekOsadnikAP Lublin175835b.pag.
WitkowskiJózefWojciech21Łukowski1834-KawalerWłościaninAP Lublin175852p.pag
WitkowskiMaciej--Podlaska, łukowski1832---AP Lublin175861b.pag
WitkowskiAdamPodlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
WitkowskiKajetanPodlaska, siedlecki1832---AP Lublin175861b.pag
WitkowskiPiotrAdam20Łukowski,Pszanka,Łukawiec18415 Okręg Korpusu Straży WewnętrznejŻonaty-Elżbieta DomalewiczWłościaninAP Lublin175863b.pag.
WitkowskiTeofilSzymon-Sokołowski, Sabnie187112 Dywizja Piechoty-AP Lublin1758731534
Witkowski v FelixFranciszekBłażej22Radzyński1834-KawalerMieszczaninAP Lublin175852p.pag
WitlejbSzmul SzymonJankiel-Radzyński187223 Batalion Rezerwowy Piechoty-Spis alfabetycznyAP Lublin175874b.pag.
WitosławskiKonstantyWalenty22Radzyński,Serokomla 18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyKawalerMieszczanin ,na twarzy wiele czarnych znamion AP Lublin175859b.pag.
WitoszczukMakaryRoman21Bialski,Krasówka,Burwin18462 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175819148
WiurekAndrzejMikołaj20Radzyński,Przytoczna18405 Okrag oddzielnego Korpusu Wewnętrznej StrażyŻonaty-Rozalia ,syn Józef WłościaninAP Lublin175859b.pag.
WizenKoszel Jakub--Lubelski---wykupionyAP Lublin17580210
WizingerFridrichFridrich-Węgrowski, Płatkownica187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin1758731679
WizińskiKacperAntoni-Garwoliński, Pszonka187149 Rezerwowy Batalion Piechoty-AP Lublin175873454
WlazlikKasperLudwik22Osowa18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin175863b.pag.
WlazlikKasperLudwik22Ossowa18363 Dywizja Kawalerii LekkiejKawalerWłościaninAP Lublin17580433
WlazłoEliaszDaniel25Zamojski, Lipsko18496 Dywizja Rezerwowa Korpusu Piechotyżonaty, Zofia ZahajczukAP Lublin175816
WlazłoKsamanFedor20Hrubieszowski1852Rez.Brygada 21 Dyw.Piechoty p-23Żona Misza MusułbnaOsadnikAP Lublin175820168
WlazłoKlemens--Hrubieszowski1853Brygada Rezerwowa 21 Dywizji Piechoty--AP Lublin175821Spis alf.
WlazłoJanWasyl20Hrubieszowski, Sitno183813 Dywizja PiechotyKawalerWłościaninAP Lublin175819197
WlazłyPiotr--Lubartowski---AP Lublin1758027
WlaźAntoniAndrzej21Zamojski185018 Dywizja PiechotyAP Lublin17580512
WlezłoFranciszek--Krasnostawski1848Korpus Kaukaski-